5ª Carreira Popular Concello de San Sadurniño

FECHA DEL EVENTO27/05/2018

FIN DE INSCRIPCIÓN23/05/2018 - 23:59

INSCRITOS 777

LOCALIZACIÓNPaseo Fluvial do río Xubia San Sadurniño

DISTANCIA5 Km

DEPORTERunning

¡Comparte este evento!

Detalles de la carrera

Reglamento

Inscripcións ata o 23 de maio, e recorda que na carreira de 5 km limitase a un máximo de 700 participantes.
Categoría de Equipos (5Km): inscripción ata o Domingo 20 de maio (Os paticipantes da categoría de equipos terán que inscribirse previamente de forma individual), e enviar correo antes do 20 de maio a: c.equipossansa@gmail.com

Na inscrición do equipo haberá que indicar:

Nome do equipo.

Nome e apelidos de cada participante, indicando o sexo de cada participante.

Indicar se inscríbese como equipo do Concello de San Sadurniño ou equipo doutro Concello (mais información no reglamento)

RETIRADA DE DORSAIS E CHIPS.
O día anterior de 18:00 a 20:00 no C.P.I de San Sadurniño, (Avda. Marqués de Figueroa, San Sadurniño).
En Decatlón Ferrol, Vernes 25 de 19:00 a 22:00 e Sábado 26 de 12:00 a 14:00 h.
O mesmo día no lugar da proba:
Carreira de 5 Kms de 9:10 a 11:10 horas (infantil B ata veteráns).
O resto das categorías ata 30 minutos antes do inicio de cada proba.

Paseo Fluvial do río Xubia de San Sadurniño e Finca A Cortiña (lugar de Bidueiro). Concello de San Sadurniño

Información del organizador

C.P.I de San Sadurniño. Concellaría de Cultura, Deportes, Ensino e Mocidade - Concello de San Sadurniño.

Categorías

Nombre Precio actual Año de nacimiento Distancia Hora de salida Inscritos
Biberóns Gratis 2013-2014 70 m 12:50 59
Pitufos Gratis 2011-2012 220 m 12:40 82
Benxamín Gratis 2009-2010 400 m 12:30 52
Alevín Gratis 2007-2008 1000 m 11:15 33
Cadete Gratis 2003-2004 5 km 11:30 48
Xuvenil Gratis 2001-2002 5 km 11:30 61
Junior 3,00 € 1999-2000 5 km 11:30 4
Sub 23 3,00 € 1996-1998 5 km 11:30 5
Senior 3,00 € 1984-1995 5 km 11:30 83
Veteráns A 3,00 € 1978-1983 5 km 11:30 77
Veteráns C 3,00 € 1959-1968 5 km 11:30 57
Veteráns D 3,00 € Anteriores-1958 5 km 11:30 23
Infantil A Gratis 2006-2006 1000 m 11:15 18
Infantil B Gratis 2005-2005 5 km 11:30 27
Veteráns B 3,00 € 1969-1977 5 km 11:30 148

Lista de inscritos

Order Nombre Categoría Club
0 Abeledo Diaz, Maria Cristina Veteráns C Independiente
0 Abella Bouza, Roman Veteráns A No
0 Acción Blanco, Lidia Pitufos Independiente
0 Agrafojo Villasuso, Jose Adolfo Veteráns C Pasa Ou Entorna
0 Agulló López, Dani Veteráns B Independiente
0 Allegue Villares, Laura Cadete Independiente
0 Alonso Arroyo, Alejandro Xuvenil Independiente
0 Alonso Corral, Maria Jose Veteráns C Castro De Lobadiz
0 Alonso Martínez, María Felix Veteráns D Independiente
0 Alvarez Rodeiro, Iago Pitufos Independiente
0 Álvarez Soto, Diego Veteráns A Pasa Ou Entorna
0 Alves Aires, Kelly Veteráns A Imos Con Calma
0 Ameneiro Otero, Lorena Veteráns A Castro De Lobadiz
0 Ameneiro Pita, Lorena Veteráns A Independiente
0 Amor Fonticoba, Lucia Cadete Cpi Sansa
0 Amor Vizoso, Roberto Senior Independiente
0 Aneiros Rey, Antonio Veteráns D Correclub
0 Aneiros Rey, Belén Veteráns B Correclub
0 Antón Vázquez, Paula Veteráns C Castro De Lobadiz
0 Ares Arzuaga, Lorena Senior Independiente
0 Argibay Domínguez, Enma Infantil B Sar Vermu Petroni
0 Argibay Domínguez, Natalia Alevín Sar Vermu Petroni
0 Arnoso Gamallo, Antia Alevín Club Atletismo Naron
0 Arroyo Cunha, Nacho Senior Independiente
0 Arroyo Orro, Inés Infantil B Cpi Sansa
0 Arteche Castro, Susana Veteráns B Independiente
0 Balado Rouco, Bruno Benxamín Cpisansa
0 Balado Rouco, Daniel Biberóns Cpi Sansa
0 Balado Rouco, Hugo Infantil A Cpisansa
0 Barberan Molina, Cesar Veteráns B Independiente
0 Barcia García, Juan Manuel Veteráns B Escuela De Atletismo Paula Mayobre
0 Barcia Piñeiro, Anxos Veteráns D Independiente
0 Barral Romeo, Jose Alberto Veteráns B Pasa Ou Entorna
0 Barro Redondo, Sofía Benxamín Independiente
0 Barro Redondo, Soraya Pitufos Cpi Sansa
0 Barros Ferreiro, Manuel Pitufos Cpi Sansa
0 Barros Ferreiro, María Biberóns Cpi Sansa
0 Basoa Rodriguez, Manuel Veteráns A Escola De Atletismo Paula Mayobre
0 Baz Rosriguez, Berto Veteráns B Sígueme Si Puedes
0 Beceiro Calvo, Elena Cadete Cpi Sansa
0 Beceiro Couce, Manolo Veteráns C Independiente
0 Becerra Gonzalez, Alfonso Veteráns B Independiente
0 Becerra Lopez, Ana Cadete Independiente
0 Becerra Lopez, Iago Xuvenil Independiente
0 Bellas Bañobre, Alvaro Cadete Noetrainers Ferrol
0 Bellas Bouza, Fran Veteráns B Noetrainers Ferrol
0 Bellas Gómez, Martín Senior Independiente
0 Bellon Aneiros, Victorino Veteráns D Independiente
0 Bellón Sande, Aldara Pitufos Cpi Sansa
0 Bernabeu Pena, Elena Senior A Malata
0 Bernal Gómez, Jesús Veteráns D Jesús Bernal Gómez
0 Blanco Braña, Antía Pitufos Cpi Sansa
0 Blanco Montero, Jesus Veteráns C Castro De Lobadiz
0 Bonome López, Neila Biberóns Cpi San Sadurniño
0 Bonome López, Nelson Alevín Cpi San Sadurniño
0 Bouza Aneiros, Gabriel Benxamín Independiente
0 Bouza Canosa, Carlos Veteráns A Club Atletismo Riazor Coruña
0 Bouza Pazos, Edel Pitufos Vanesa Pazos Pena
0 Bouza Pazos, Lum Pitufos Vanesa Pazos Pena
0 Bouza Romero, Gabriel Xuvenil Cpi Sansa
0 Bouza Soto, Francisco Xuvenil Cpi Sansa
0 Bouzamayor Pérez, Fabián Infantil B Cpi Sansadurniño
0 Bragado Trigo, Iago Veteráns B Balas Perdidas
0 Brandariz Fernandez, Alba M° Pitufos Independiente
0 Breijo Fuentes, Maria Dolores Veteráns C Independiente
0 Bugliot Fernández, Rubén Senior C.c.cariño
0 Buitrón Arce, Ignacio Senior Independiente
0 Caamaño Villar, Jaime Veteráns A Noetrainers Ferrol
0 Cabanas Faraldo, Beatriz Veteráns C Independiente
0 Cabarcos Cabarcos, Jorge Veteráns B Clube Atletismo Vilalba
0 Cabezón Barro, Candela Benxamín Independiente
0 Cabezon Diaz, Juan Jose Veteráns B Independiente
0 Cajamarca Rivera, Carlos Senior Independiente
0 Cajamarca Rivera, Rodrigo Senior Independiente
0 Cal Chao, Carmen Veteráns C Castro De Lobadiz
0 Calderon Cereijo, Robel Pitufos Malata
0 Calvo Fernandez, Alberto Veteráns D Castrodelobadiz
0 Calvo Gonzalez, Cristian Senior Clube Atletismo Fene
0 Calvo Gunturiz, Cristina Veteráns B Oitomil
0 Calvo Picos, Iker Biberóns Independiente
0 Camara Dopico, Eva Maria Veteráns C Independiente
0 Camba Vázquez, María Alevín Natación Liceo
0 Camba Vázquez, Xabi Benxamín Independente
0 Camoira Villamor, Noelia Senior Independiente
0 Campana Cabaleiro, Gael Pitufos Cpisansa
0 Campos Hermida, Manuel Cadete Cpi Sansa
0 Campos Pacio, Javi Benxamín Nautico Naron
0 Cancela Blanco, Jose Veteráns B Independiente
0 Cano Conesa, David Veteráns B Corredores Populares De Armada Ferrol
0 Cano Grueiro, Jana Alevín Independiente
0 Cao Feal, Marta Senior A Malata
0 Carballeira Picos, Icia Benxamín Cpisansa
0 Carreira Garcia, Miguel Angel Veteráns B Independiente
0 Casal Gudín, Carmen Infantil A Cpisansa
0 Casal Gudín, Leticia Senior Independiente
0 Casal Lamas, Alberto Veteráns B Independiente
0 Casal Prieto, Benigno Veteráns C Be One A Malata
0 Casas Canosa, André Pitufos Independiente
0 Casas Durán, Rafael Veteráns B Independiente
0 Casas Fernandez, Andrea Biberóns Cpisansa
0 Casas Murias, Hugo Benxamín Independiente
0 Cascallana Regueiro, Raul Cadete Independiente
0 Cascudo Bouza, Gabriel Biberóns Independiente
0 Cascudo Bouza, Martín Biberóns Independiente
0 Casero Rebé, Juan Pedro Veteráns B Castro De Lobadiz
0 Casteleiro Vilela, Samuel Benxamín Independiente
0 Castrillón Rañal, Paula Biberóns Cpi Sansa
0 Castrillón Rodríguez, Carla Benxamín Cpi Sansa
0 Castro Ardao, Odin Pitufos Cpisansa
0 Castro Brea, Laura Xuvenil Cpi Sansa
0 Castro Castrillo, Javier Biberóns Cpi Sansa
0 Castro Charlon, Anton Xuvenil Independiente
0 Castro Charlon, Iago Sub 23 Independiente
0 Castro Fernández, Adrián Cadete Cpi Sansa
0 Castro Fernández, Martín Xuvenil Independiente
0 Castro Fraga, Felipe Senior Club Montepenarubia
0 Castro Lago, Andrés Veteráns B Independiente
0 Castro Núñez, Ander Pitufos Independiente
0 Castro Roig, Verónica Veteráns C Independiente
0 Castro Vigo, Marcos Veteráns B Independiente
0 Cazon Vila, Candela Biberóns Independiente
0 Celis Fresco, Alejandro Veteráns A Independiente
0 Celis Mirás, Adriana Pitufos Independiente
0 Celis Mirás, Carla Biberóns Independiente
0 Cercido Díaz, Luz Veteráns B Ría Ferrol
0 Cereijo Mouriz, Uxia Infantil B Independiente
0 Cereijo Mouriz, Sergio Xuvenil Cpi Sansa
0 Chao Pena, Jorge Biberóns Cpi Sansa
0 Charlón Redondo, Pilar Veteráns C Castro De Lobadiz
0 Chuecos, Jose Antonio Veteráns A Castro De Lobadiz
0 Cibreiro Barro, Carla Sub 23 Independiente
0 Cibreiro Barro, Elvis Senior Independiente
0 Corral Bahamonde, Alberto Senior Independiente
0 Corral Gómez, Daniel Biberóns Independiente
0 Cortés García, Erín Xuvenil Independiente
0 Cortizas Fernández, Joam Cadete Cpi Sansa
0 Cortizas Ferrández, Noa Infantil B Cpi Sansa
0 Couce Aneiros, Lia Pitufos Cpi Sansa
0 Couce Aneiros, Pedro Veteráns B Independiente
0 Couce Doce, Miguel Angel Veteráns C Miguel Angel Couce Doce
0 Couce Falcon, Alicia Ana Veteráns C Independiente
0 Couce Ferreiro, Candela Benxamín Independiente
0 Couce Moreno, Mateo Infantil A Independiente
0 Couselo Barrio, Fernando Veteráns C Independiente
0 Couselo Fernandez, Alvaro Biberóns Independiente
0 Crespo Pazos, Paula Veteráns B Independiente
0 Criado Prieto, Jorge Veteráns B Independiente
0 Criado Rey, Belén Veteráns A Independiente
0 De Castro Barcia, Daniel Benxamín Cpi Sansa
0 De Castro Barcia, Diego Biberóns Cpisansa
0 De La Iglesia Lorenzo, Francisco Xuvenil Independiente
0 De La Viña Criado, Sabela Benxamín Independiente
0 De La Viña Pita, Juan Carlos Veteráns B Independiente
0 De Lera Díaz-Montero, Sol Infantil A Independiente
0 De Paz Diaz, Maria Elena Veteráns C Independiente
0 Deive Rey, Tony Veteráns C Independiente
0 Del Toro Minguez, Jose Manuel Veteráns D Castro De Lobadiz
0 Delgado Amor, Francisco Veteráns C Club Castro De Lobadiz
0 Delgado Díaz, Billy Benxamín Independiente
0 Diaz, Paloma Senior Independiente
0 Diaz Barrio, Lois Pitufos Independiente
0 Diaz Barrio, Xaime Biberóns Independiente
0 Diaz Casas, Vicente Veteráns A Independiente
0 Diaz Couce, Daniela Pitufos Independiente
0 Díaz Díaz-Montero, Carmen Cadete Cpi Sansa
0 Díaz García, Raul Benxamín Cpi Sansa
0 Díaz Montero, Elvira Veteráns B Independiente
0 Díaz Pérez, Esteban Veteráns A Trieume
0 Díaz Perez, Isabel Veteráns B Trieume
0 Díaz Pérez, Virginia Veteráns B Balas Perdidas
0 Diaz Prieto, Daniel Senior Escola De Atletismo Paula Mayobre
0 Diaz Rodríguez, Sergio Veteráns A Escola Paula Mayobre
0 Diaz Seoane, Martin Manuel Veteráns C Independiente
0 Diaz Vazquez, Luis Angel Veteráns B Running Altafit Odeon
0 Diaz Vilaboy, Hugo Senior Running Altafit Odeon
0 Diaz Villarino, Luis Veteráns B Independiente
0 Dominguez Castrillón, Nuria Cadete Cpi Sansa
0 Domínguez Fernández, Miriam Pitufos Independiente
0 Dopico Bouza, Sara Pitufos Muller
0 Dopico Cazon, Valeria Pitufos Independiente
0 Dopico Cean, Ramón Veteráns B Independiente
0 Dopico Ferreira, Javier Veteráns A Independiente
0 Dopico Ramos, Iván Alevín Cpi Sansa
0 Dopico Rodriguez, Samuel Xuvenil Independiente
0 Enríquez Allegue, Javier Veteráns A Independiente
0 Eraña Caballero, José María Veteráns B Beone A Malata
0 España Franco, Ana Xuvenil Independiente
0 España Paz, Álvaro Xuvenil Independiente
0 Estévez Bascoy, Nuno Pitufos Independiente
0 Estévez Teijido, Lucía Veteráns A Noetrainers
0 Fachal Aldrey, José Luis Cadete Cpi San Sadurniño
0 Fachal Bermúdez, Noa Pitufos Independiente
0 Felgar Lopez, Isael Veteráns B Pasa Ou Entorna
0 Felpeto Rodriguez, Jorge Veteráns B Castro De Lobadiz
0 Fenández Rodríguez, Nuria Pitufos Cpi Sansa
0 Fernandez Ameneiro, Marcos Xuvenil Independiente
0 Fernandez Bello, Francisco Manuel Veteráns B Independiente
0 Fernandez Bellon, Ivan Senior Independiente
0 Fernández Bravo, Carolina Senior Balas Perdidas
0 Fernández Breijo, Icía Cadete Cpi Sansa
0 Fernández Cabanas, Adela Cadete Independiente
0 Fernandez Camara, Sergio Junior Independiente
0 Fernandez Carreira, Antonio Veteráns C Independiente
0 Fernández Castro, Martín Pitufos Cpi Sansa
0 Fernandez Castro, Martín Pitufos Lorena Castro
0 Fernandez Cibreiro, Adrian Benxamín Independiente
0 Fernández Cibreiro, Brais Benxamín Cpi Sansa
0 Fernández Costoyas, Ana María Veteráns A Imos Con Calma
0 Fernandez Fernandez, Noelia Veteráns A Independiente
0 Fernández Fonticoba, Estefanía Pitufos Cpi Sansa
0 Fernández García, Iván Xuvenil Independiente
0 Fernández Gudín, Manolo Veteráns C Independiente
0 Fernández Gudín, Montse Veteráns B Independiente
0 Fernández Merlán, Eloy Senior Independiente
0 Fernández Orjales, Hugo Cadete Cpi Sansa
0 Fernández Rañal, Hector Biberóns Cpi Sansa
0 Fernández Rios, Jonathan Senior Pasa Ou Entorna
0 Fernández Rivas, Itziar Pitufos Pasa Ou Entorna
0 Fernández Rodríguez, Carolina Veteráns A Carolina Fernández
0 Fernández Sánchez-Roldán, Pedro Veteráns B Sigueme Si Puedes
0 Fernández Soto, Noelia Infantil B Cpi Sansa
0 Fernández Taboada, Alba Pitufos Cpi Sansa
0 Fernandez Vivero, Toñi Veteráns B Independiente
0 Ferraces Moras, David Senior Independiente
0 Ferreira Méndez, Sara Pitufos Cpi Sansa
0 Ferreira Semedo, Bea Alevín Independiente
0 Ferreiro Borreiros, Laura Xuvenil Independiente
0 Ferreiro Fernández, Maria Belen Veteráns B Independiente
0 Ferreiro Nuñez, Olivia Biberóns Independiente
0 Ferreiro Oreona, Fani Veteráns B Independiente
0 Ferrer García, Adri Veteráns A Pasa Ou Entorna
0 Filgueira Beceiro, Noel Infantil B Cpi Sansa
0 Fojo Moroño, Xalo Pitufos Independiente
0 Fonticoba Fernández, Nayara Infantil B Cpi Sansa
0 Fonticoba Leal, Noelia Pitufos Cpi Sansa
0 Fonticoba Leal, Soraya Benxamín Cpi Sansa
0 Fonticoba Rodríguez, Kevin Cadete Ana Belen Rodriguez Santiago
0 Fraga Dopico, Álvaro Veteráns B Be One
0 Fraguela Álvarez, Brais Pitufos Cpi San Sarurniño
0 Fraguela Carballo, Marcos Biberóns Independiente
0 Freire Casas, Rubén Veteráns A Independiente
0 Freire Permuy, Adrian Infantil A Independiente
0 Freire Permuy, Erika Benxamín No
0 Gabeiras Piñeiro, Clara Maria Veteráns B Independiente
0 Gago Rodríguez, Izán Pitufos Cpi Sansa
0 Galdo Cao, Juanjo Veteráns B Running Altafit Odeon
0 Galdo Fernández, Estela Cadete Independiente
0 Galdo Fernández, Irene Infantil A Club Sansa
0 Galdo Franco, Marco Carlos Pitufos Independiente
0 Galdo Franco, Mateo Infantil A Independiente
0 Galego Ramil, Vanesa Senior Independiente
0 Gamundi Miraz, Luis Veteráns D Castro Lobadiz
0 García Allegue, Andrea Xuvenil Independiente
0 García Aneiros, Ricardo Veteráns B Independiente
0 García Anidos, Miguel Biberóns Cpi Sansa
0 Garcia Beceiro, Luz Maria Senior Independiente
0 García Calvo, Diego Benxamín Cpi Sansa
0 García Calvo, Pablo Pitufos Cpi Sansa
0 García Casal, Iria Veteráns A Independiente
0 García Castro, Iker Benxamín Cpi Sansa
0 García Castro, Unai Biberóns Cpi Sansa
0 García Castro, Víctor M. Veteráns A Imos Con Calma
0 García Doce, Barbara Veteráns A Independiente
0 Garcia Fernández, Marcos Veteráns A Independiente
0 García Fernández, Nerea Pitufos Cpi Sansa
0 Garcia Gallego, Roi Pitufos Independiente
0 García García, Ivan Pitufos Independiente
0 García Linares, Miguel Pitufos Libre
0 García López, Icia Benxamín Independiente
0 García López, Xes Alevín Independiente
0 García Novo, Francisco Senior Xabarín
0 García Pérez, Sofia Infantil B Cpi Sansa
0 García Pita, Noé Pitufos Cpi Sansa
0 Garcia Pita, Yare Xuvenil Independiente
0 García Pouso, Rafael Veteráns A Imos Con Calma
0 García Romero, Juan Carlos Cadete Cpi Sansa
0 García Santalla, Tania Xuvenil Cpi Sansa
0 García Vigo, André Pitufos Independiente
0 García Vilela, Andrea Pitufos Cpi Sansa
0 García Vilela, Olalla Biberóns Cpi Sansa
0 Gesto Lago, Jacobo Senior Verxel Nutricion
0 Gil Couce, Adrián Biberóns Cpi Sansa
0 Gómez Agras, Luis Veteráns B Pasa Ou Entorna
0 Gómez Caaveiro, Isaac Benxamín Cpi San Sadurniño
0 Gómez Mariño, Borja Alevín Cpi Sansa
0 Gómez Martínez, Laura Xuvenil Independiente
0 Gomez Perez, Amparo Veteráns D Club Castro De Lobadiz
0 Gómez Prego, Pablo Infantil A Independiente
0 Gómez Sánchez, José Miguel Veteráns B Sar-Vermu Petroni
0 Gómez Santalla, Mateo Xuvenil Independiente
0 Gómez Vázquez, Roi Biberóns Independiente
0 Gonzalez Arteche, Aroa Alevín Atletismo Fene
0 González Bañobre, José Veteráns C Ria Ferrol
0 González Cabaleiro, Cristian Cadete Castro De Lobadiz
0 Gonzalez Casal, Eusebio Veteráns B Independiente
0 González Cinza, Roberto Carlos Veteráns B Castro De Lobadiz
0 González Gómez, Judith Cadete Cpi Sansa
0 Gonzalez Lamigueiro, Manuel Roberto Veteráns C Independiente
0 González Manteiga, María Fátima Veteráns B Independiente
0 González Martínez, Sofía Xuvenil Atletismo Naron
0 Gonzalez Pelaez, Victor Veteráns B Independiente
0 Gonzalez Pita, Lola Cadete Independiente
0 Gonzalez Pita, Maria Alevín Independiente
0 Gonzalez Romero, Mina Veteráns C Independiente
0 González Salutregui, Sergio Sub 23 Ria Ferrol
0 Gonzalez Vazquez, Noelia Veteráns A Independiente
0 Gonzalez Vilariño, Vanessa Veteráns A Independiente
0 González-Irun Vayas, Antonio Veteráns D Castro De Lobadiz
0 Goti García, Bruno Martín Xuvenil Independiente
0 Graiño Mouriz, Xoel Pitufos Independiente
0 Graña Montero, Antonio Alevín Olympo
0 Graña Montero, David Benxamín Olympo
0 Graña Murado, Lorenzo Veteráns B Trieume
0 Graña Romero, Sara Xuvenil Independiente
0 Grandal Couce, Brais Pitufos Independiente
0 Grandal Couce, Uxía Pitufos Independiente
0 Grandal Diez, Laura Pitufos Independiente
0 Grandal Fernández, Antonio Veteráns B Be One A Malata
0 Grandal John, Charles Michael Biberóns Independiente
0 Grandal John, Juan Daniel Infantil A Atletismo Naron
0 Grandal Lama, Anxo Infantil B Be One A Malata
0 Grandal Lama, Lucas Cadete Be One A Malata
0 Grandal Lopez, Juan Carlos Veteráns B Independiente
0 Grandal Perille, Julian Carlos Veteráns D Independiente
0 Grandal Picos, Aitana Benxamín Cpi Sansa
0 Grimal Roca, Lidia Alevín Ria De Ferrol
0 Gutierrez Cobas, Jose Ramon Veteráns D Castro De Lobadiz
0 Hanrahan, Feidhlim John Veteráns A Balas Perdidas
0 Hermida Bouza, Manuel Veteráns B Independiente
0 Hermida Carballido, David Senior Independiente
0 Hermida Cerdeiras, Teshome Infantil B Ad San Roque Viveiro
0 Hermida Garduño, Oihane Biberóns Independiente
0 Hermida López, Andrea Xuvenil Independiente
0 Hermida Lorenzo, Andrea Pitufos Cpi Sansa
0 Hermida Pérez, Noreia Cadete Cpi Sansa
0 Hernández Pérez, Vania Alevín Ninguno
0 Hernández Rodríguez, Miguel Veteráns B Ninguno
0 Iglesias Wolf, David Miguel Pitufos Independiente
0 Iglesias Wolf, Jan Andres Biberóns Independiente
0 Iñiguez Cinza, Sabela Veteráns A Independiente
0 Isla González, Antonio Veteráns A Balas Perdidas
0 Italia Couce, Nerea Benxamín Independiente
0 Italia Couce, Sergio Infantil A Cpisansa
0 Jove Castro, David Veteráns B Castro De Lobadiz
0 Jove Muiños, Luca Cadete Castro De Lobadiz
0 Lage Perez, Alex Biberóns Independiente
0 Lago Breijo, Guillermo Ramon Veteráns B Clube Atletismo Fene
0 Lago Fernández, Roberto Carlos Veteráns B Pasa Ou Entorna
0 Lago Luaces, Daniel Xuvenil Clube Atletismo Fene
0 Lago Rodríguez, Alex Biberóns Independiente
0 Lama Pérez, Mónica Veteráns B Be One A Malata
0 Lamigueiro Franco, Jesús Miguel Veteráns B Noetrainers Ferrol
0 Lamigueiro Pena, Almudena Senior Independiente
0 Lamigueiro Pena, Patricia Senior Independiente
0 Landeira Fantova, Alicia Senior A Malata
0 Lapido Rodríguez, Elena Patricia Veteráns B Escola Atletismo Paula Mayobre
0 Lavandeira Rodriguez, Iker Alevín Coruña Comarca
0 Leal Díaz, Roberto Senior Independiente
0 Leira Rivera, Ana Xuvenil Independiente
0 Leiracha Valentin, Manuel Veteráns B Castro De Lobadiz
0 Longarela Barreiro, Jorge Xuvenil Escola De Atletismo Paula Mayobre
0 Lopez Aneiros, Jose Veteráns C Independiente
0 López Fernández, Paula Xuvenil Atletismo Narón
0 López Abbott, Daniel Xuvenil Independiente
0 López Abeledo, Anton Xuvenil Independiente
0 López Abeledo, Noa Cadete Independiente
0 López Aneiros, Ainoa Pitufos Cpi Sansa
0 López Aneiros, Alejandro Xuvenil Cpi Sansa
0 Lopez Bellas, Jose Manuel Veteráns B Independiente
0 López Cabanas, Francisco Josè Cadete Independiente
0 López Casal, Jose Antonio Veteráns B Independiente
0 López Castrillon, Elisa Biberóns Independiente
0 López Corral, Manuel Veteráns D Independiente
0 López De La Vega, Teresa Veteráns B Independiente
0 López Del Río, Ana Xuvenil Independiente
0 Lopez Diaz, Tamara Senior Tamara Lopez Diaz
0 Lopez Filgueiras, Tere Senior Independiente
0 López Garcia, Roberto Veteráns B Gaceliñas
0 Lopez González, Diego Veteráns B Independiente
0 Lopez Gutierrez, Maria Manuela Senior Independiente
0 Lopez Lago, Noa Alevín Independiente
0 Lopez Lago, Sergio Pitufos Independiente
0 Lopez Lopes, Irene Veteráns B Independiente
0 López Martínez, Noemia Zeltia Veteráns A Noemia Zeltia López Martínez
0 López Méndéz, Iria Pitufos Cpi Sansa
0 López Montoto, Francisco Josè Veteráns B Independiente
0 López Orjales, Xiana Benxamín Cpi Sansa
0 López Pintos, Xesús Anxo Veteráns D Pasa Ou Entorna
0 Lopez Prieto, Jeronimo Veteráns C Independiente
0 López Rey, Nicolás Senior C.c.cariño
0 López Rodríguez, Clara Cadete Cpi Sansa
0 López Rodríguez, Jorge Xuvenil Cpi Sansa
0 López Rodríguez, Marcos Senior Independiente
0 Lopez Silveiro, Josecho Veteráns B Independiente
0 Lopez Somoza, Lucia Veteráns C Independiente
0 López Vázquez, José Alfonso Veteráns C Club Castro De Lobadiz
0 Lopez Vilariño, Carlos Veteráns B Independiente
0 López Villar, José Ángel Veteráns B Edgovarros
0 Lora Gónzalez, Noa Benxamín Cpi Sansa
0 Lorenzo Muñoz, Diego Senior Independiente
0 Lorenzo Perez, Oscar Veteráns A Independiente
0 Lorenzo Vilar, José Manuel Veteráns C Independiente
0 Loureiro Bazo, Aldara Benxamín Independiente
0 Loureiro Bazo, Jonathan Alevín Independiente
0 Loureiro Garcia, Cesar Veteráns A Independiente
0 Loureiro García, Sergio Cadete Cpi Sansa
0 Lourido Calvo, Duarte Alevín Independiente
0 Lourido Calvo, Iago Cadete Cpi Sansa
0 Lourido Doval, Eduardo Veteráns B Oitomil
0 Lourido Hermida, Isaac Veteráns A Balas Perdidas
0 Lourido Lopez, Alaia Biberóns Independiente
0 Lourido Vazquez, Monica Senior Independiente
0 Lozano Lubián, Juan Infantil A Paula Mayobre
0 Luaces Romero, Sara Cadete Cpisansa
0 Lubián Dubra, Ofelia Veteráns C Paula Mayobre
0 Maceiras Bueno, Jaime Xuvenil Independiente
0 Maiztegui Martínez, Sabela Xuvenil Independiente
0 Maldonado, Eusebia Veteráns A Independiente
0 Marcos Romero, Paloma Alevín Cpi Sansa
0 Margharetto Moreno, Marcos Infantil B Escuela Atletismo Paula Mayobre
0 Marina Piñón, Marcela Xuvenil Independiente
0 Márquez González, Bruno Senior Independiente
0 Márquez Soto, Nerea Biberóns Independiente
0 Martinez Breijo, Maria Teresa Veteráns C Independiente
0 Martínez Chedas, Suso Veteráns B Be One A Malata
0 Martinez De Vega, Martina Pitufos Cpi Sansa
0 Martinez Freire, Luis Veteráns A Pasa Ou Entorna
0 Martínez Gabeiras, Antia Cadete Cpi Sansa
0 Martínez Hermida, Adrián Alevín Cpi Sansa
0 Martínez Hermida, Andrea Xuvenil Independiente
0 Martinez Loureiro, Sara Benxamín Independiente
0 Martínez Monteagudo, Brais Benxamín Atletismo Fene
0 Martínez Monteagudo, Sabela Biberóns Independiente
0 Martínez Parada, Sito Veteráns B Independiente
0 Martínez Ramilo, Tania Veteráns B Independiente
0 Martínez Souto, Sara Infantil A Be One A Malata
0 Matinez Castro, Roberto Veteráns A Triatlón Ferrol
0 Mayobre García, Martina Biberóns Escuela De Atletismo Paula Mayobre
0 Mayobre Gonzalez, Paula Senior Club Atletismo Clinica Dental Seoane Pampin
0 Medel Iglesias, Lucinio Veteráns A Independiente
0 Meizoso Garcia, Lucia Senior Independiente
0 Meizoso Rodríguez, Brais Senior Independiente
0 Meizoso Vilasuso, Xosé Manuel Veteráns B Olympo As Pontes
0 Mendez Dopico, Victor Veteráns B Be One La Malata
0 Méndez Herrera, Jorge José Veteráns B -
0 Mendez Saavedra, Lucía Cadete Cpi Sansa
0 Mera Castro, Bruno Cadete Cpi Sansa
0 Mera Hermida, Jorge Cadete Cpi Sansa
0 Mera Lois, Elias Xuvenil Cpi Sansa
0 Mesía López, Sonia Veteráns B Balas Perdidas
0 Míguez Meijomil, Miguel Senior Deportes Cibeira
0 Mirás Palacios, Cristina Veteráns A Independiente
0 Monteagudo Sanchez, Benigno Veteráns B Castro De Lobadiz
0 Montero, Amaro Senior Amaro Miguel Montero
0 Montero Ocampo, Candela Pitufos Independiente
0 Moragues Cava, Miriam Senior Independiente
0 Moral Benito, David Senior Independiente
0 Morales Pedreira, Alba Benxamín Marineda Atlético
0 Morales Pedreira, Paula Biberóns Independiente
0 Moure López, Pablo Senior A Malata
0 Moure López, Rosa Veteráns A A Malata
0 Mouriz Barcia, Irene Veteráns A Be One La Malata
0 Mouriz Fernandez, Montserrat Veteráns B Independiente
0 Mouriz Fernandez, Paty Veteráns B Independiente
0 Muiño Brañas, Cesar Xuvenil Cpi Sansa
0 Muíño Dacal, Adrián Biberóns Independiente
0 Muiño Fernández, Lucía Benxamín Cpi Sansa
0 Muiño Pego, Ana Belén Veteráns A Imos Con Calma
0 Muíño Piñeiro, Abel Senior Independiente
0 Muiño Rodriguez, Noel Biberóns Independiente
0 Naveira Caaveiro, Álvaro Xuvenil Independiente
0 Naveiras Aneiros, Fernando Veteráns B Independiente
0 Nieto Feal, Ricardo Veteráns B Be One
0 Nieto Pérez, Rebeca Veteráns A Independiente
0 Nieto Rodriguez, Belen Veteráns A Pasa Ou Entorna
0 Novo Cal, Estefan Senior Independiente
0 Novo Pérez, Andrea Infantil B Cpi Sansa
0 Nuñez López, Adriana Alevín Dzine
0 Nuñez Lopez, Carlota Cadete Dzine
0 Omeñaca Bellón, Andrés Xuvenil Independiente
0 Orjales Rodriguez, Marco Benxamín Independiente
0 Orjales Rodriguez, Omar Biberóns Independiente
0 Oruezabala Romero, Juan Veteráns C Castro De Lobadiz
0 Otero Santamaria, Rocío Veteráns B Independiente
0 Pacio Lopez, Begoña Veteráns B Pasa Ou Entorna
0 Padín Fernández, Paula Xuvenil Cpi Sansa
0 Padín Padín, Tania Xuvenil Cpi Sansa
0 Pantín López, José Veteráns D Independiente
0 Pantín López, Roi Veteráns A Imos Con Calma
0 Pardo López, Roberto Veteráns B Olympo Matojoma As Pontes
0 Pastor Brea, Noa Infantil B Cpi Sansa
0 Pastor Esteban, Carloss Senior Independiente
0 Patiño Castro, Irene Senior Independiente
0 Patiño Ogea, Gustavo Veteráns C Independiente
0 Paz Gonzalez, Cyntia Maria Senior Independiente
0 Paz Pazos, Irene Alevín Escolta Atletismo Paula Mayobre
0 Paz Rodríguez, José Manuel Veteráns B Escola Atletismo Paula Mayobre
0 Pazo Galán, Darío Biberóns Independiente
0 Pazos Meixus, Ararat Infantil B Atletismo Mazi
0 Pedreira Fernandez, Dolores Veteráns B Castro De Lobadiz
0 Peleteiro Alvarez, Marina Veteráns B Gaceliñas
0 Peña González, Enrique Veteráns B Independiente
0 Pena Soto, Alba Alevín Atletismo Naron
0 Penabad Seco, Angel Pitufos Cpi Sansa
0 Penedo Vázquez, Iria Cadete Cpi Sansa
0 Penedo Vázquez, Jesús Infantil A Cpisansa
0 Pereira Beceiro, Lourdes Veteráns B Corre Club
0 Pereira Díez, Javier Pitufos Independiente
0 Pérez Arias, Milagros Veteráns A Balas Perdidas
0 Pérez Blanco, Jose Alberto Veteráns C Independiente
0 Perez Castrillon, Eva Maria Veteráns B Ad Nautico Naron
0 Pérez Díaz, Bruno Benxamín Cpi Sansa
0 Pérez Dopico, Candela Biberóns Cpi Sansa
0 Pérez Durán, Julián Veteráns B Sígueme Si Puedes
0 Perez Fernandez, Alicia Veteráns C Castro De Lobadiz
0 Perez Hermida, Pablo Veteráns B Independiente
0 Perez Martinez, Carlos Javier Veteráns B Castro De Lobadiz
0 Perez Pereira, Candela Benxamín Independiente
0 Perez Pereira, Lua Biberóns Independiente
0 Perez Perez, Roberto Veteráns B Independiente
0 Perez Perez, Victor Senior Independiente
0 Perez Romero, Ricardo Veteráns B Independiente
0 Perez Tellado, Anxo Biberóns Independiente
0 Perez Tellado, Lois Infantil B Independiente
0 Perez Villar, Vicente Veteráns B Independiente
0 Perille Rifón, Jose Angel Cadete Cpi Sansa
0 Pico Freire, Jose Veteráns C Independiente
0 Pico Hermida, Adrián Infantil A Cpisansa
0 Pico Hermida, Martin Benxamín Escola De Atletismo De Paula Mayobre
0 Pico Llamazares, Noemi Veteráns A Independiente
0 Picos Fernández, Roi Infantil A Cpisansa
0 Picos Galceran, Javier Alevín Marineda Atletico
0 Picos Gonzalez, Teba Junior Independiente
0 Pidal López, Juan Pablo Veteráns A Independiente
0 Piñeiro García, José Efrén Senior Independiente
0 Piño Fernández, Iago Infantil B Cpi Sansa
0 Piñon Aneiros, Paula Pitufos Independiente
0 Piñon Bereijo, Juan Infantil A Independiente
0 Piñón Cibreiro, Mateo Biberóns Independiente
0 Piñón Franco, Noel Biberóns Independiente
0 Piñón Loureiro, Andrés Veteráns B Cd Egovarros Viveiro
0 Pita Muiño, Antía Benxamín Cpi Sansa
0 Pita Naveiras, Tiago Pitufos Independiente
0 Pita Naveiras, Xiana Biberóns Independiente
0 Pita Paz, Maricarmen Veteráns C Castro De Lobadiz
0 Pita Regueira, Diana Alevín Cpi Sansa
0 Pita Regueira, Manuel Xuvenil Cpi Sanasa
0 Pita Rey, Aarón Pitufos Independiente
0 Pita Rey, Gael Benxamín Independiente
0 Pita Rodríguez, Pablo Veteráns A Mtb Biela E Chaveta
0 Pita Rodríguez, Tamara Senior Independiente
0 Polo Campello, Virginia Veteráns A Trieume
0 Polo Carreiras, Jose Miguel Veteráns D Escuela De Atletismo Paula Mayobre
0 Poma Castro, Eliana Veteráns A Castro De Lobadiz
0 Popa, Daniela Marina Xuvenil Cpi Sansa
0 Porto Lopez, Juan Carlos Veteráns B Independiente
0 Pouparina Castro, Rafa Senior Pasa Ou Entorna
0 Pouso Torres, Marcos Pitufos Independiente
0 Poveda Gallego, Crisanto Veteráns D Velociclaustrum
0 Poveda Rivera, Jesús Rodrigo Veteráns A Independiente
0 Prados Caamaño, Ángel Manuel Veteráns A Noetrainers Ferrol
0 Prego López, José Manuel Veteráns D Independiente
0 Prieto Cabral, Moises Veteráns B Independiente
0 Prieto Rivera, María Pitufos Independiente
0 Puentes Barcia, Iván Junior Clube Atletismo Fene
0 Rajo Perez, Brais Cadete Ad Nautico Naron
0 Rajo Toyos, Gustavo Veteráns B Independiente
0 Ramil Ferreiro, César Veteráns A Trieume
0 Ramil Ramil, Julian Senior Independiente
0 Ramos López, Samuel Pitufos Cpi Sansa
0 Rañal Beceiro, Daniel Infantil B Cpi Sansa
0 Rañal Dominguez, Candela Biberóns Independiente
0 Rañal Gonzalez, Natalia Veteráns B Natalia Rañal Gonzalez
0 Real Valiño, Marta Senior Independiente
0 Rebollar Casal, Nani Veteráns C Independiente
0 Rebollar Fernández, Paula Cadete Cpi Sansa
0 Regueira Martínez, Aldo Veteráns A Independiente
0 Regueiro Juan, Laura Veteráns A Independiente
0 Rejas Jimenez, Juan Emilio Veteráns B Independiente
0 Rey Castro, Emma Biberóns Independiente
0 Rey Fra, Germán Benxamín Independiente
0 Rey Gomez, Aldo Xuvenil Ría Ferrol
0 Rey Iglesias, José Roberto Veteráns C Escuela De Atletismo Paula Mayobre
0 Rey López, Anxo Pitufos Independiente
0 Rey Santamariña, Eduardo Xuvenil Independiente
0 Rey Santamariña, Emilio Xuvenil Independiente
0 Rico Landrove, Ana Maria Senior Independiente
0 Rico Piñón, Sofía Pitufos Cpi Sansa
0 Rilo González-Vallés, Juan Veteráns B Balas Perdidas
0 Rios Boado, Noemi Veteráns A Independiente
0 Ríos Calvo, Lara Infantil A A D Náutico Narón
0 Ríos Grueiro, Marcela Veteráns A Balas Perdidas
0 Ríos Núñez, Carlos Veteráns B A D Náutico Narón
0 Rioseco Diaz, Esteban Veteráns B Egovarros
0 Ripoll Pernas, Mirian Veteráns C Club Atletismo Sada
0 Rivas López, Carlota Veteráns A Independiente
0 Rivas López, Marta Senior Independiente
0 Rivas Tenreiro, Arantza Senior Marina Ferrol
0 Riveira Rey, Christian Senior Independiente
0 Rivera, Luis Senior Independiente
0 Rivera, Pablo Veteráns B 2Kteam
0 Rivera Díaz, Diego Pitufos Balas Perdidas
0 Rivera Fernández, Lucía Infantil B Cpi San Sadurniño
0 Rivera Fernández, Pablo Benxamín Cpi Sansa
0 Rivera Lopez, Andrea Xuvenil Independiente
0 Rivera Sanmartín, Noa Biberóns Cpi Sansa
0 Roade Espantoso, Suso Veteráns C Escola De Atletismo Paula Mayobre
0 Rodriguez Alvarez, Susana Veteráns C Independiente
0 Rodriguez Alvariño, Jacobo Veteráns B Independiente
0 Rodriguez Barajas, Alejandro Benxamín Escola Atletismo Paula Mayobre
0 Rodriguez Barajas, Sofia Infantil B Escola Atletismo Paula Mayobre
0 Rodríguez Barros, Carlos Veteráns B Independiente
0 Rodriguez Beceiro, Bruno Senior Independiente
0 Rodríguez Blanco, Nerea Infantil B Correclub
0 Rodriguez Calvo, Lois Anxo Veteráns B Independiente
0 Rodríguez Coba, Francisco Cadete Cpi Sansa
0 Rodriguez Fernandez, Jose Manuel Veteráns B Atletismo Naron
0 Rodriguez Fojón, Antía Benxamín Independiente
0 Rodríguez García, Lucía Beshadu Junior Independiente
0 Rodríguez Lorenzo, Susana Veteráns B Be One A Malata
0 Rodriguez Pedreira, Eneko Benxamín Cpisansa
0 Rodriguez Perez, Ada Veteráns B Independiente
0 Rodríguez Pérez, Nerea Cadete Cpi Sansa
0 Rodriguez Piñeiro, Carolina Benxamín Independiente
0 Rodriguez Piñeiro, Catuxa Alevín Independiente
0 Rodriguez Piñeiro, Mauro Benxamín Independiente
0 Rodríguez Rico, Catalina Cadete Cpi Sansa
0 Rodríguez Rico, Jaime Alevín Cpi Sansa
0 Rodríguez Rodríguez, Valentina Pitufos -
0 Rodriguez Rodriguez, Vera Pitufos Balas Perdidas
0 Rodríguez Romero, Pablo Cadete Cpi Sansa
0 Rodriguez Sixto, David Veteráns A Imos Con Calma
0 Rodríguez Torrente, Gorka Pitufos Independiente
0 Rodríguez Vazquez, Esteban Veteráns A Independiente
0 Rodríguez Vázquez, Ramón Veteráns C Club Atletismo Fene
0 Rojas Meijomil, Patricia Veteráns B Castro De Lobadiz
0 Rojo Martinez, Raul Senior Independiente
0 Romalde Aneiros, Laura Infantil B Correclub
0 Romar Bouzas, Jose Antonio Xuvenil Jose Antonio Romar Bouzas
0 Romero, Carlos Sub 23 Independiente
0 Romero Breijo, Iria Senior Independiente
0 Romero Breijo, Raquel Veteráns A Independiente
0 Romero Calvo, Guillermo Manuel Veteráns C Independiente
0 Romero Galdo, Jose Alevín Independiente
0 Romero Galdo, Sara Benxamín Independiente
0 Romero Illade, Lucía Biberóns Independiente
0 Romero Leira, Gabriel Alevín Independiente
0 Romero Leira, Sergio Alevín Triatlón Ferrol
0 Romero López, Noa Alevín Club Atletismo Narón
0 Romero Moreno, Sara Cadete Independiente
0 Rosende Amor, Juan Ignacio Veteráns B Independiente
0 Rouco Duran, Adrián Biberóns Independiente
0 Rouco Duran, José Manuel Pitufos Independiente
0 Rouco García, Jose Ramón Veteráns B Montar Durán Rolle
0 Rubio Fernández, Lupe Senior Pasa Ou Entorna
0 Rubio Pozo, Cristina Xuvenil Cpi Sansa
0 Ruiz Dopico, Montserrat Veteráns B Be One
0 Saavedra Casanova, Marta Veteráns B Castro De Lobadiz
0 Sáez Suárez, Jose Veteráns A Castro De Lobadiz
0 Saiáns Casal, Martinho Pitufos Independiente
0 Saiáns Suárez, Júlio Veteráns A Independiente
0 Salgado Calvo, Candela Benxamín Patricia
0 Salgado Calvo, Icía Alevín Patricia
0 Salgado Vega, Juan Carlos Veteráns B Castro De Lobadiz
0 Sánchez Bascoy, Silvia Veteráns C Independiente
0 Sanchez Filgueira, Vanesa Veteráns B Club Atletismo Paula Mallobre
0 Sánchez Patiño, Daniel Xuvenil Independiente
0 Sánchez Patiño, Diego Infantil B Independiente
0 Sanchez Vazquez, Fina Veteráns B Club Atletismo Sada
0 Sánchez Vidal, Dolores Veteráns B Independiente
0 Sande Beceiro, Aldara Pitufos Cpi Sansa
0 Sandomingo López, Manuel Veteráns A Independiente
0 Sanesteban Otero, Luis Xuvenil Independiente
0 Sanguiao Paulo, Raúl Senior Independiente
0 Sanjuan Sanchez, Roberto Veteráns C Escola De Atletismo Paula Mayobre
0 Sanjurjo Perez, Esteban Senior Independiente
0 Sanjurjo Pérez, Paula Cadete Cpi Sansa
0 Sanjurjo Poveda, Pablo Veteráns B Independiente
0 Santalla Alvés, Antonio Pitufos Cpi Sansa
0 Santalla Graña, Brais Infantil B Cpi Sansa
0 Santamaría Yañez, Ariana Biberóns Independiente
0 Santamaría Yañez, Yago Pitufos Independiente
0 Santaya Arufe, Jesus Veteráns B Club Atletismo Sada
0 Santiago Fernández, Ivan Senior Independiente
0 Santiago Mera, Elma Mª Veteráns B Castro De Lobadiz
0 Santiago Valiñas, Jose Senior Jose Santiago Valiñas
0 Santos Martinez, David Veteráns A Pasa Ou Entorna
0 Sautúa López, Arantxa Veteráns B Independiente
0 Seijas Pico, Fabián Pitufos Independiente
0 Señor González, Loli Veteráns C Independiente
0 Serantes Bouza, Candela Pitufos Independiente
0 Serantes Bouza, Hugo Infantil A Atletismo Naron
0 Serantes Lopez, Pablo Veteráns B Independiente
0 Serrano Real, Amando Biberóns Independiente
0 Simón Lago, Restituto Veteráns A Independiente
0 Solano Fernandez, Carlos Veteráns B Imos Con Calma
0 Solano García, Andrea Biberóns Cpi Sansa
0 Solano García, Xoel Pitufos Independiente
0 Somoza García, Simón Benxamín Cpi Sansa
0 Soro Enriquez, Candela Pitufos Independiente
0 Soro Enriquez, Carmen Biberóns Independiente
0 Soto Castiñeira, Miguel Senior Club Atletismo Narón
0 Soto Fernández, Jorge Veteráns C Ría Ferrol
0 Soto López, Mónica Veteráns B Independiente
0 Soto Méndez, Darío Senior Independiente
0 Soto Santiago, Brais Benxamín Independiente
0 Soto Santiago, Lois Biberóns Independiente
0 Soto Suarez, Andrea Senior Running Altafit Odeon
0 Soto Viñas, Rebeca Veteráns B Atletismo Naron
0 Souto Merlán, Saúl Pitufos Cpi Sansa
0 Suárez Díaz, Enrique Veteráns B Castro De Lobadiz
0 Suárez Fernández, Jorge Veteráns B Pasa Ou Entorna
0 Suárez Noya, José Antonio Veteráns A Independiente
0 Teijeiro Fernández, Noé Veteráns B Noetrainers Ferrol
0 Teijeiro Gómez, Ruben Senior Independiente
0 Teijeiro Iglesias, Jose Manuel Veteráns B Castro De Lobadiz
0 Teijeiro Sevilla, Aroa Infantil B Noetrainers Ferrol
0 Teijeiro Sevilla, Hugo Alevín Noetrainers Ferrol
0 Tella Fernandez, Esperanza Veteráns B Castro De Lobadiz
0 Tellado Barcia, Raquel Veteráns B Independiente
0 Tellado Sande, Alfonso Veteráns D Independiente
0 Tembras Ameneiro, Jose Antonio Veteráns C Castro De Lobadiz
0 Tembrás Piñeiro, Nerea Cadete Cpi Sansa
0 Tenrreiro Graña, Nicolas Pitufos Cpi Sansa
0 Testa Grandal, Manuel Veteráns A Independiente
0 Torrecillas Rodríguez, María Del Carmen Senior A Malata
0 Torrente Fernandez, Bernardo Veteráns B Independiente
0 Torrente Insua, Angela Veteráns A Kirós
0 Torrente Veiga, Socorro Veteráns B Independiente
0 Tresguerras González, Elvira Veteráns D Atletismo Sar Petroni
0 Troitiño Bouza, Jose Manuel Veteráns B Independiente
0 Vaamonde Rúa, Jesús Veteráns C Independiente
0 Val Guerreiro, Pablo Veteráns C Independiente
0 Valeiro Calvo, Angela Infantil B Cpi Sansa
0 Varela López, Miguel Ángel Veteráns C Club Castro De Lobadiz
0 Varela Penedo, Jose Andrés Veteráns A Independiente
0 Varela Romero, Brais Senior Independiente
0 Varela Sanchez, Brais Biberóns Independiente
0 Varela Sanchez, Lua Pitufos Independiente
0 Varela Vila, Manuel Veteráns C Corredores Populares Armada Ferrol
0 Vascós Serantes, Alberto Senior Independiente
0 Vázquez Aneiros, María Benxamín Cpi Sansa
0 Vázquez Aneiros, María E Xuvenil Cpi Sansa
0 Vázquez Freire, José Ángel Veteráns B Independiente
0 Vázquez Izaguirre, Patxi Veteráns B Independiente
0 Vázquez Martínez, Santiago Xuvenil Independiente
0 Vazquez Ramos, Manuel Veteráns B Verxel Nutrición Deportiva
0 Vazquez Rodriguez, Francisco Senior Independiente
0 Vazquez Soto, Samara Xuvenil Independiente
0 Vega Dopico, Antia Sub 23 Independiente
0 Veiga Alvarez, Santiago Veteráns A Independiente
0 Veiga Rey, Juana Veteráns D Independiente
0 Verdes Ares, Carlos Andres Veteráns D Castro De Lobadiz
0 Vergara Casas, Guillermo Cadete Cpi Sansa
0 Vergara Casas, Zeltia Xuvenil Cpi Sansa
0 Vidal González, Miguel Xuvenil Independiente
0 Vidal Grueiro, Diego Xuvenil Independiente
0 Vidal Lorenzo, Patricia Veteráns A Independiente
0 Vieito Picallo, José Carlos Veteráns C Sígueme Si Puedes
0 Vieito Sanchez, Carlos Veteráns A Independiente
0 Vila Martínez, Virginia Veteráns C Castro De Lobadiz
0 Vilaboa Mendez, Juan Carlos Senior Independiente
0 Vilaboa Rico, Xabi Biberóns Independiente
0 Vilaboy Fernandez, Anton Benxamín Independiente
0 Vilariño Mozo, Jorge Veteráns D Castro De Lobadiz
0 Vilasuso Diaz, David Pitufos Independiente
0 Vilasuso Pita, Luis Veteráns B Trieume
0 Vilasuso Polo, Virginia Biberóns Trieume
0 Vilela Vázquez, Paula Veteráns B Imos Con Calma
0 Villaamil Vázquez, Mario Xuvenil Independiente
0 Villar Cabanas, Vanesa Veteráns A Independiente
0 Vizoso García, Javier Cadete Independiente
0 Vizoso Sanclaudio, Mª Dolores Veteráns C Independiente
0 Vizoso Sautua, Alejandro Infantil B Independiente
0 Vizoso Varela, Lola Biberóns Independiente
0 Yañez Coira, Aarón Pitufos Cpi Sansa
0 Yañez Martínez, Alba Senior Independiente

Localización del evento

Obtener ruta Ver mapa grande