ANDAINA – Ruta dos carpinteiros cos pés mollados

FECHA DEL EVENTO15/09/2018

FIN DE INSCRIPCIÓN13/09/2018 - 23:59

INSCRITOS 136

SITIO WEBEnlace

LOCALIZACIÓNPraia de Broña - Outes

DISTANCIA12Km

DEPORTERunning

¡Comparte este evento!

Detalles de la carrera

Reglamento

Data: sábado, 15 de setembro de 2018
Hora: 21:00 h, saída da andaina pola “Ruta dos carpinteiros cos pés mollados” desde a caseta de socorrismo, no paseo que linda coa praia
Distancia: 12 km RUTA

Información del organizador

Redes sociales del organizador
facebook  

Lista de inscritos

Order Dorsal Nombre Club
0 1 Abeijón Alborés, Álvaro Independiente
0 2 Abeijón Bouzón, Mª Teresa Susana País Bouzon
0 3 Abelleira González, Maria Dolores Club Atletismo Outes- John Turkey
0 4 Amado Tajes, Francisco Independiente
0 5 Ameneiro Boquete, Mateo Independiente
0 6 Antelo Alvite, Enrique Independiente
0 7 Arcos Antelo, Begoña Independiente
0 8 Balayo Lago, Francisco Independiente
0 9 Barreiro Garcia, Luis Independiente
0 10 Barreiro Lorenzo, Iria Independiente
0 11 Bascoy Rozas, Olaya Independiente
0 12 Blanco Sendón, Reveca Club Atletismo Outes
0 13 Brea Esperante, Raquel Independiente
0 14 Brion Becerra, Jose Jesus Independiente
0 15 Brion Nieto, Marta Independiente
0 16 Brión Rama, Alejandra Independiente
0 17 Buide Morandeira, Angeles Independiente
0 18 Buján González, José Club Atletismo Outes- John Turkey
0 19 Buján Otero, Susana Noitebra Fc
0 20 Bustelo, Julio Independiente
0 21 Caamaño Gómez, Romina Independiente
0 22 Caamaño Silva, Maria Esther Independiente
0 23 Caamaño Silva, Ana Maria Esther Caamaño Silv
0 24 Calvo Castro, Iván Tribu Trail
0 25 Calvo Corzón, Hugo Independiente
0 26 Calvo Roo, Pedro Independiente
0 27 Carro Ces, Oscar Independiente
0 28 Carro Ces, Rubén Independiente
0 29 Castelo Romaris, Rocio Independiente
0 30 Castro Mariño, Fernanda Independiente
0 31 Castro Mariño, José Manuel Independiente
0 32 Correa Lorenzo, Paula Independiente
0 33 Cousillas Creo, Sonia Independiente
0 34 Cousillas Romero, Maria Independiente
0 35 Cousillas Romero, Francisco Jose Independiente
0 36 Creo Beiro, Maria Jose Trabandainas
0 37 Creo Dosil, Irene Independiente
0 38 Dacosta Estévez, Sandra Independiente
0 39 Dacosta Estévez, Carolina Independiente
0 40 Dacosta Estévez, Silvia Independiente
0 41 Dosil Martinez, Otilia Independiente
0 42 Estévez Iglesias, Benita Independiente
0 43 Fernandez Leston, Uxia No
0 44 Fernandez Leston, Alejandra No
0 45 Fernández Martínez, Carmén Club Atletismo Outes
0 46 Fernandez Rios, Diana Independiente
0 47 Fernandez Rodriguez, Manuela Independiente
0 48 Ferreiro Carou, Cristina Independiente
0 49 Fondo García, Tamara Independente
0 50 Fraga Fernández, Sabela Independiente
0 51 Fraga Fernández, Andrea Cao
0 52 Fraga Neiro, Manuel Cao
0 53 Freire Dosil, Monica Independiente
0 54 Freire Nieto, Mª Pilar Susana País Bouzon
0 55 Fuentes Fábregas, Javier Club Atletismo Outes
0 56 García Barreiro, Raquel Independiente
0 57 García Nieto, Santiago Independiente
0 58 Garcia Romero, Monserrat Independiente
0 59 García Tomé, Irati Trabandainas
0 60 González Campos, Maria Jesus Maria Jesus Gonzalez Campos
0 61 González Insua, Ramón Independiente
0 62 González López, María Paz Independiente
0 63 Gonzalez Montero, Maria Dolores Independiente
0 64 Gonzalez Montero, Raquel Independiente
0 65 Gonzalez Nieto, Maria Independiente
0 66 González Pais, Ramón Club Atletismo Noia
0 67 González Pais, Irene Club Atletismo Noia
0 68 Gonzalez Redondo, Jose Alberto Independiente
0 69 González Villar, Yolanda John Turkey De Outes
0 70 Gracias Rodríguez, Juan Ramón Independiente
0 71 Hermo Tome, Maria Independiente
0 72 Ibañez Lema, Noa Independiente
0 73 Insua Martinez, Maria Del Carmen Independiente
0 74 Jurjo Noya, Juan Independiente
0 75 Lago Fernandez, Ainoa No
0 76 Laiño Creo, Nuria Independiente
0 77 Leis Rama, María Oliva Independiente
0 78 Lema Rama, Ana Maria Independiente
0 79 Linares Rúa, Diana Independiente
0 80 López Fernández, José Antonio Club Atletismo Outes John Turkey
0 81 López Romero, Janeth Independiente
0 82 Lorenzo Queiro, Maria Dolores Independiente
0 83 Lorenzo Queiro, Eva Independiente
0 84 Lorenzo Queiro, Manuela Independiente
0 85 Lorenzo Romau, Tatiana Club Atletismo Outes
0 86 Louro Ferreiro, Pilar Independiente
0 87 Mariño Lens, Ana Independiente
0 88 Marques Rodriguez, Ana Belen Independiente
0 89 Martinez Nieto, Michel Club Atletismo Outes - John Turkey C.a.o.
0 90 Mas Solé, Javier Independiente
0 91 Mato Vilas, Xesús Independiente
0 92 Meixus Martinez, Ana Maria Atletismo +9 Moraña
0 93 Miguez Redondo, Maria Del Carmen Maria Del Carmen Miguez Redondo
0 94 Molinos Becerra, Isabel R
0 95 Montes Romero, Alicia Independiente
0 96 Nieto Abelleira, Eloy Club Atletismo Outes- John Turkey
0 97 Nieto Canay, Rosa Independiente
0 98 Nieto Canay, Maria Raquel Independiente
0 99 Nimo Nieto, Magdalena Independiente
0 100 Ons Fernandez, Jose Manuel Independiente
0 101 Outeiral Yañez, Jesus No
0 102 Pais Montero, María José Independiente
0 103 Pais Montero, María Dolores Independiente
0 104 Pais Bouzón, Susana Susana País Bouzon
0 105 Perez Pazos, Irene No
0 106 Pineda González, Carolina John Turkey De Outes
0 107 Ponte Somoza, José Manuel Club De Atletismo De Outes
0 108 Porto Calvo, Sergio Rannass
0 109 Priegue Prol, Maria Jose Independiente
0 110 Rama Villar, Veronica Independiente
0 111 Rico Fernandez, Carmen Maria Independiente
0 112 Ríos Val, Monica Independiente
0 113 Romay Arcos, Alex Independiente
0 114 Romero Fernández, Sara Independiente
0 115 Sacido Perez, Maria Elisa Independiente
0 116 Sánchez Areoso, Marina Independiente
0 117 Sanchez Fagín, Fernando Independiente
0 118 Sande Fernadez, Manuela Independiente
0 119 Seijo Gonzalez, Julia Independiente
0 120 Sendon Fernandez, Alba Independiente
0 121 Sendon Rodriguez, Jose Domingo Fontes Do Sar
0 122 Sendon Rodriguez, Maria Manuela No
0 123 Sexto Viqueira, Sonia Maria Independiente
0 124 Silva Caamaño, Montserrat Montse Silva
0 125 Suarez Bermudez, Begoña Begoña Suárez Bermúdez
0 126 Suárez Castelo, Daniel Angel Independiente
0 127 Tarrío Rial, Silvia Independiente
0 128 Tome Caamaño, Monica Independiente
0 129 Tome Martinez, Maria Begoña Independiente
0 130 Traba Caamaño, Pedro Club Atletismo Outes- John Turkey
0 131 Tubío Laíño, Naty Independiente
0 132 Tuñas Rodriguez, Maria Independiente
0 133 Vazquez Brion, Beatriz Independiente
0 134 Vilas Pazos, Ramón Independiente
0 135 Yañez Cantariño, Leticia Independiente
0 136 Zubiela Nieto, Jose Manuel Independiente

Localización del evento

Obtener ruta Ver mapa grande