I DUBRA TRAIL

FECHA DEL EVENTO25/06/2017

FIN DE INSCRIPCIÓN22/06/2017 - 23:59

INSCRITOS 228

LOCALIZACIÓNCampo de Fútbol da Tilleira - Bembibre

DISTANCIA25Km - 15Km

DEPORTERunning

¡Comparte este evento!

Detalles de la carrera

Reglamento Facebook

O Clube Dubra Team e o Concello de Val do Dubra organizarán o domingo 25 de xuño a primeira edición do TRAIL de Montaña Dubra Trail.

Haberá 2 modalidades de competición e unha ANDAINA POPULAR. O horario e distancias das probas serán os seguintes:

As probas sairán desde o Campo de Fútbol da Tilleira, na localidade de Bembibre. Ese punto será tamén punto de meta das mesmas

A ruta curta e a andaina popular empregarán un percorrido común que discurrirá pola Ruta da Fervenza do Rexedoiro PR-G202.
Horarios

Información del organizador

Clube Dubra Team - Concello de Val do Dubra

654285692
Redes sociales del organizador
facebook  

Distancias

Distancia Precio Hora de salida
Trail Longo (25 km) 15,00 € 09:30
Trail Curto (15 km) 10,00 € 09:45
Andaina Popular (13 km) 3,00 € 09:45
Para inscribirte debes haber nacido antes del 25/06/1999

Lista de inscritos

Order Dorsal Nombre Club Distancia
0 1 Abelnda Vazquez, Adrian Dubra Team Senior
0 2 Almozara Mayo, Marcos 3&run By Pedro Nimo Senior
0 3 Antonacci Morales, Gastón Ninguno Senior
0 4 Arufe Santamaria, Juan Tribu Trail Veteranos
0 5 Barral Varela, Juan Jesus La Gramola Gtr Veteranos
0 6 Becerra Carril, Nacho Zapatilla Veloz Veteranos
0 7 Blanco Guardado, Javier Dubra Team Senior
0 8 Carrasco Iturra, Carlos Dubra Team Veteranos
0 9 Castro Lista, Jose Antonio Cdm Vertice Veteranos
0 10 Cernadas Ferreira, Suso Ninguno Veteranos
0 11 Dominguez Barbeito, Victor Laracha En Duas Rodas Senior
0 12 Fernandez Fernandez, Manuel Enrique Ninguno Veteranos
0 13 Fernandez Perez, Oscar Manuel C.a.r. Marisqueiro Veteranos
0 14 González Casal, Fran 3&run By Pedro Nimo Club De Corredores Veteranos
0 15 Iglesias Piñeiro, Alberto Laracha En Dúas Rodas Senior
0 16 Lamas Pose, Xosé Manuel Ninguno Veteranos
0 17 Landeira Brage, Juan Carlos Ninguno Veteranos
0 18 Liste Noya, Daniel Ninguno Senior
0 19 López Souto, Carlos Ninguno Veteranos
0 20 Maneiro Freire, Victor La Gramola Gtr Senior
0 21 Martínez Parcero, Melina Dubra Team Senior
0 22 Martínez Parcero, Verónica Dubra Team Senior
0 23 Mosquera Pampin, Jose Manuel Ninguno Veteranos
0 24 Navia Garcia, Javier Cazafantasmas Veteranos
0 25 Olveira Martinez, Francisco Tribu Trail Veteranos
0 26 Pereira Pena, Montserrat Atletismo Sar - Vermu Petroni Senior
0 27 Perez Blanco, Alvaro Ninguno Senior
0 28 Pérez Parrado, Yago Club Deportivo Vagalume Energía Senior
0 29 Prado Sánchez, Paula Nosportlimit Senior
0 30 Remuiñan Vilares, Jose Antonio Ninguno Senior
0 31 Rey Pombo, Antonio Ruinners Senior
0 32 Riobo Estevez, Roberto Xesteiras Veteranos
0 33 Ríos Giménez, Adolfo Omar Clube Atletismo Boimorto Veteranos
0 34 Rivas Barcala, Carlos Ad Ecosport Triatlón Alcobendas Senior
0 35 Rivas Rio, Cristina Cdm Vertice Veteranos
0 36 Rudiño Iglesias, Martin Red Boar Veteranos
0 37 Sanmartín Carreira, Iván Pablo Club Deportivo Vagalume Energía Veteranos
0 38 Soler Rivas, Abelardo Clube Atletismo Negreira Senior
0 39 Soto García, Francisco Amigos De San Diego Veteranos
0 40 Varela Marzoa, Jose Antonio Ninguno Veteranos
0 41 Vazquez Romero, Jose Manuel Dubra Team Senior
0 42 Viaño Liste, Carlos Ninguno Veteranos
0 43 Vilas, David Ninguno Senior
0 51 Abal Morrazo, Emilio Ninguno Veteranos
0 52 Abelenda Negreira, Brais Ninguno Senior
0 53 Aira Martin, Sandra Ninguno Senior
0 54 Álvarez Prado, Gonzalo Correcaminos Coyote Ordes Running Team Veteranos
0 55 Amigo Ferreiro, Juan Luis Ninguno Veteranos
0 56 Armental Roo, Rosa Ninguno Veteranos
0 57 Baleato Iglesias, Gonzalo Dubra Team Senior
0 58 Baleato Noya, Jorge Dubra Team Veteranos
0 59 Baleato Pensado, Jesus Dubra Team Veteranos
0 60 Baña Sandá, Pablo Club Deportivo Vagalume Energia Senior
0 61 Barreiro García, Vanessa Dubra Team Senior
0 62 Barreiro Lopez, Rafael Cdm Vertice Senior
0 63 Beiras Padella, Jose Tartarugas Veteranos
0 64 Blanco Barca, Vanesa Dubra Team Senior
0 65 Bralo Nimo, Ismael Ninguno Senior
0 66 Brenlla Castiñeira, Jose Ad Montebrondo Veteranos
0 67 Calvo Castro, Iván Iván Calvo Castro Veteranos
0 68 Cambón Grille, Alberte Xesús Alberte Xesús Cambón Grille Veteranos
0 69 Carballeira Hortas, Xose Manuel Ninguno Veteranos
0 70 Carou Carril, Alberto Club Deportivo Vagalume Energia Senior
0 71 Carretero Sanxhez, Luciano Club Ciclista Cambre Senior
0 72 Casal Llorente, Carmen Ninguno Veteranos
0 73 Casal Santos, Marcos Ninguno Senior
0 74 Castiñeiras Pereira, Raquel Tartarugas Senior
0 75 Cernadas Vazquez, Eduardo Ninguno Veteranos
0 76 Cobnde Bermudez, Ramon Angel Veteranos De Ourense Veteranos
0 77 Corredoira Baleato, Maria 3&run Club De Corredores Pedro Nimo Veteranos
0 78 Crespo Merelas, María Del Rosario Ninguno Veteranos
0 79 De La Fuente Iglesias, Eva Club Deportivo Vagalume Energía Veteranos
0 80 Dieguez Pintor, Oscar Asociacion Deportiva Cerne Senior
0 81 Dominguez Alsina, Segundo 3 And Run Club De Corredores De Pedro Nimo Veteranos
0 82 Eirís España, Carlos A.d.mediaducia Veteranos
0 83 Feito Miras, Luis Miguel Fontes Do Sar Senior
0 84 Fernández Suárez, Miguel Hoxe Queixos Senior
0 85 Fernandez Villar, Jesus Trail Galaica Veteranos
0 86 Galan Bello, Jorge Club Boxing Sada Senior
0 87 Garcia Lopez, Fernando Ninguno Senior
0 88 García Ramas, Diego Ninguno Senior
0 89 Gavín Villar, Martín A.d. Downhill Senior
0 90 González Sabarís, Manuel Ninguno Senior
0 91 Goris Pereiras, Alfonso Dubra Team Veteranos
0 92 Hernandez Pereira, Iago Ninguno Senior
0 93 Hipolito Perez, Andrea Club Deportivo Vagalume Energia Senior
0 94 Iglesias Agrelo, Jesús R. Ninguno Veteranos
0 95 Iglesias Amores, Miguel Club Deportivo Pinarium Senior
0 96 Iglesias Arnejo, Antonio Dubrateam Veteranos
0 97 Iglesias Gontan, Carlos Ninguno Senior
0 98 Iglesias Rabanal, Vicente Ninguno Senior
0 99 Juncal Costa, Anton Tambre Bike&running Veteranos
0 100 Lago Freiría, Francisco José Os Peliqueiros Senior
0 101 Lamela Castro, Julio Hoxe Queixos Veteranos
0 102 Linares Nieto, Javier Ninguno Veteranos
0 103 Liste Lopez, Jose Ninguno Senior
0 104 López Parente, Maria Ninguno Senior
0 105 Mallo Mira, Juan Tamon Ninguno Veteranos
0 106 Mareque Martinez, Maria Tartarugas Senior
0 107 Martinez Mayo, Carlos Clube Atletismo De Negreira Senior
0 108 Martinez Mayo, Ruben Clube Atletismo Negreira Senior
0 109 Mayán Martínez, Miki Ninguno Senior
0 110 Miranda Fernandez, Oscar Dubra Team Veteranos
0 111 Noya Lopez, Ivan Ninguno Senior
0 112 Otero Cepeda, Daniel Angel Ninguno Veteranos
0 113 Oubel Villanueva, Jose Manuel Ninguno Veteranos
0 114 Pais Comino, Rafael Redboar Veteranos
0 115 Pais Trigo, Francisco Ninguno Veteranos
0 116 Pazos Carbón, Pedro Fontes Do Sar Veteranos
0 117 Pena Boquete, Javier Arcade Inforhouse Santiago Senior
0 118 Pena Núñez, Jesús Manuel Galicia Trail& Runners Veteranos
0 119 Peñamaria Mallon, Manuel Ninguno Veteranos
0 120 Pereiras Couto, Alvaro Ninguno Veteranos
0 121 Perez Castelao, Vanesa Ninguno Senior
0 122 Pérez Miñones, Rogelio Manuel Ninguno Veteranos
0 123 Perez Raña, Angel Os Peliqueiros Veteranos
0 124 Pérez Rico, Óscar Ninguno Senior
0 125 Piñeiro Gonzalez, Manuel Ninguno Veteranos
0 126 Portos Balsa, Ivan The Killians Senior
0 127 Queiruga Santiago, Mario Ninguno Senior
0 128 Quintas Sesar, Jose C.d.arzúa Senior
0 129 Quintián Agrafojo, José Manuel Club Atletismo Outes Senior
0 130 Raña Villasenin, Felipe Ninguno Senior
0 131 Recouso García, Juan Carlos Ninguno Veteranos
0 132 Regueiro Bello, Jesús Ninguno Veteranos
0 133 Rei Leis, Martín Ninguno Senior
0 134 Remuiñan Garcia, Jose Manuel Ninguno Senior
0 135 Rodriguez Casa, Antonio Hoxe Queixos Senior
0 136 Rodriguez Lago, Begoña Ninguno Senior
0 137 Rodriguez Landeira, Jack Sparrow Sarnas With Like Dont Pick Team Senior
0 138 Rodriguez Noya, Samuel Dubra Team Senior
0 139 Rodríguez Noya, José Manuel Dubra Team Veteranos
0 140 Rojo Lema, Cesar Kebrakostas Senior
0 141 Rojo Lema, Ismael Kebrakostas Veteranos
0 142 Salmonte Varela, Angeles Club Deportivo Vagalume Energía Veteranos
0 143 Sánchez Gigirey, Angel Dubra Team Veteranos
0 144 Sanchez Ramos, Alejandro Club Ciclista Cambre Senior
0 145 Sanmartín Rodríguez, Noemi Club Deportivo Vagalume Enerxía Senior
0 146 Seijas Folgueira, Víctor Manuel Cidade De Lugo Fluvial Senior
0 147 Seoane Nieto, Gonzalo Tartarugas Senior
0 148 Souto Landeira, Inma Ninguno Senior
0 149 Sueiro Iglesias, Esteban Club Deportivo Vagalume Energía Veteranos
0 150 Tarrio Rey, Anxo Ninguno Senior
0 151 Vazquez Ramos, Manuel Ninguno Veteranos
0 152 Vazquez Carro, Olga Club Boxing Sada Senior
0 153 Veiga Bermejo, Araceli Atletismo Carballo Veteranos
0 154 Vidal Rodriguez, Oscar Ninguno Senior
0 155 Villar, Andres Andres Vaamonde Villar Senior
0 201 Fajin Arnejo, Maria Del Carmen Ninguno Andaina
0 202 Iglesias Suárez, Julio Ninguno Andaina
0 203 Noya Iglesias, Raquel Ninguno Andaina
0 204 Abarca Ribas, Miguel Ángel Ninguno Andaina
0 205 Abelenda Pensado, Sonia Dubra Team Andaina
0 206 Abelenda Rodríguez, María Brígida Ninguno Andaina
0 207 Alvarez Banzas, Manuel Eduardo Dubra Team Andaina
0 208 Alvez Liste, Ramón Ninguno Andaina
0 209 Amigo Noya, Ivan Ninguno Andaina
0 210 Antelo Alcalde, María Elena Atletismo Fontes Do Sar Andaina
0 211 Antelo Rodríguez, Patricia Dubra Team Andaina
0 212 Arias Carvajal, Elbia Lissette Ninguno Andaina
0 213 Baleato Pereiro, Pilar Ninguno Andaina
0 214 Baleato Pumar, Pablo Ninguno Andaina
0 215 Barca Belenda, José Carlos Dubra Team Andaina
0 216 Barreiro Veiras, Leandro Ninguno Andaina
0 217 Blanco Rodríguez, Carmen Ninguno Andaina
0 218 Blanco Tasende, David Ninguno Andaina
0 219 Blanco Tasende, Oscar Dubra Team Andaina
0 220 Brandón Rodriguez, Juan Carlos Atletismo Fontes Do Sar Andaina
0 221 Carrasco, Arturo Ninguno Andaina
0 222 Castaño Alvarez, Lucia Ninguno Andaina
0 223 Castro Segade, Carmen Ninguno Andaina
0 224 Castro Segade, Maria Isolina Ninguno Andaina
0 225 Castro Segade, Oliva Ninguno Andaina
0 226 Conde Garcia, Maria Ninguno Andaina
0 227 Constenla Calviño, Yolanda Os Andadios Cc Andaina
0 228 Correa Carbó, Begoña Os Peliqueiros Andaina
0 229 Couceiro Nuñez, Lourdes Ninguno Andaina
0 230 Cuenca Vizan, Marco Ninguno Andaina
0 231 Diaz Vazquez, Jose Luis Ninguno Andaina
0 232 Dominguez Rey, Yolanda Ninguno Andaina
0 233 Enriquez Varela, Alvaro Ninguno Andaina
0 234 Ferreiro Espasandin, Sonia Kebrakostas Andaina
0 235 Garcia Garcia, Alicia Ninguno Andaina
0 236 García García, Fatima Ninguno Andaina
0 237 García Miras, Pili Ninguno Andaina
0 238 García Noya, Carmita Ninguno Andaina
0 239 García Noya, Eva María Ninguno Andaina
0 240 Garcia Suarez, Chus Ninguno Andaina
0 241 Janeiro Carames, Jose Manuel Ninguno Andaina
0 242 Laiño Vázquez, María Ninguno Andaina
0 243 Lamas Iglesias, José Ninguno Andaina
0 244 Liñares Cores, Patricia Ninguno Andaina
0 245 Lopez, Karina Ninguno Andaina
0 246 Lopez, Maria Ninguno Andaina
0 247 Lopez, Veronica Ninguno Andaina
0 248 López Monroy, Alba Ninguno Andaina
0 249 Maneiro Freire, Ana Ninguno Andaina
0 250 Mendez Garcia, Maria Isabel Ninguno Andaina
0 251 Miramontes Uzal, Carmen Ninguno Andaina
0 252 Monroy Costas, Conchita Ninguno Andaina
0 253 Muiño Sanchez, Laura Ninguno Andaina
0 254 Negreira Rial, Maria Dolores Ninguno Andaina
0 255 Nieto Romero, Iria Ninguno Andaina
0 256 Nogueira Martinez, Alberto Os Peliqueiros Andaina
0 257 Noya Mirás, Concepcion Ninguno Andaina
0 258 Noya Señarís, Sandra Ninguno Andaina
0 259 Penide Perol, David Os Andadios Cc Andaina
0 260 Pereiro Rey, Maria Del Pilar Ninguno Andaina
0 261 Pereiro Rey, Patricia Ninguno Andaina
0 262 Pereriro Rey, Araceli Ninguno Andaina
0 263 Pérez Fernández, Carmen Ninguno Andaina
0 264 Porteiro Negreira, Ana Belen Ninguno Andaina
0 265 Pose Suárez, María Rosa Ninguno Andaina
0 266 Pousa Cebreiros, Celso Ninguno Andaina
0 267 Recarey Fernandez, Mari Carmen Atletismo Fontes Do Sar Andaina
0 268 Rodriguez Fernandez, Raquel Dubra Team Andaina
0 269 Rodríguez Fernández, Belén Ninguno Andaina
0 270 Rodríguez Nogueira, Adrian Ninguno Andaina
0 271 Rodríguez Noya, María Del Carmen Dubra Team Andaina
0 272 Rodriguez Suarez, Juan Antonio Ninguno Andaina
0 273 Rosende Mallo, Ana Dubra Team Andaina
0 274 Salgueiros Gomez, Jesus Ninguno Andaina
0 275 Sangiao Acalde, Pablo Ninguno Andaina
0 276 Sangiao Alcalde, Ana Ninguno Andaina
0 277 Sangiao Negreira, Raul Dubra Team Andaina
0 278 Turnes Freire, Lorena La Gramola Gtr Andaina
0 279 Varela Couselo, María J María Andaina
0 280 Vieites Andrade, Sergio Trail Galaica Andaina

Localización del evento

Obtener ruta Ver mapa grande