I MAR DE MUROS TRÍATLON

FECHA DEL EVENTO02/06/2018

FIN DE INSCRIPCIÓN29/05/2018 - 23:59

INSCRITOS 127

LÍMITE DE PARTICIPANTES150

SITIO WEBEnlace

LOCALIZACIÓNMuros - Porto de Muros

DISTANCIA750m –20 km– 5km

DEPORTETriatlón

¡Comparte este evento!

Detalles de la carrera

Reglamento Facebook

Organiza:Concello de Muros
Tríatlon modalidade sprint
750 m de natación – 20 km en bicicleta – 5 km de carreira a pé
Lugar: porto de Muros (Muros) A Coruña.
Zona de boxes situada no porto de Muros
Centro de información e control da proba situado na Casa do Concello de Muros.
Zona de aparcamento situada no párking portuario de Muros.

Información del organizador

Concello de Muros

David Pastoriza981 762 294www.muros.gal/es

Lista de inscritos

Order Dorsal Nombre Club
0 1 Raña, Natalia Natalia Raña
0 2 Pensado Deus, Adriana Triatlón Arcade Inforhouse
0 3 Campos Trabazo, Iria Artogral Tri 498
0 4 Martínez García, Laura Kurai
0 5 Caamaño Martínez, Laura Kurai
0 6 Teiga Pensado, Isabel Cerveceria O Coton Negreira
0 7 Abelenda Pose, Estefania Triatlón Arteixo
0 8 García Couceiro, Nuria Cerveceria O Coton Negreira
0 9 Camiña Gomes, Sabina Ninguno
0 10 Pardavila Neira, María Ninguno
0 11 García Méndez, Lucía Ninguno
0 12 Conde Seoane, Olaia Castrotrail
0 13 Rodríguez Recarey, Julio Ninguno
0 14 Rama García, Daniel Os Salta Rejos
0 15 Varela Collazo, Alberto Tri Fonseca
0 16 Varela Pérez, Ignacio Ninguno
0 17 Rey Miranda, Javier Artogral Tri 498
0 18 Dosil Rosende, Pablo Artogral Tri 498
0 19 Loureiro Ameneiros, Daniel Artogral Tri 498
0 20 Mallo Nieto, Julio Club Olimpico De Vedra
0 21 Caamaño Lira, Alejandro Cerveceria O Coton Negreira
0 22 Canle Reino, José Iván Artogral Tri 498
0 23 Tubio Del Rio, Andres Ninguno
0 24 Vázquez Peñamaría, Enrique Cerveceria O Coton Negreira
0 25 Moure Vazquez, Manuel Club Atletismo Fontes Do Sar
0 26 Fernandez Vidal, Angel Ribeiras Do Tambre
0 27 Dominguez Silva, Andres Cerveceria O Coton Negreira
0 28 Muñiz Dios, David Artogral Tri 498
0 29 Abuín Ares, Manuel Club Olimpico De Vedra
0 30 Balado Neiro, Daniel Triatlón Arcade Inforhouse
0 31 Dosil Lago, Manuel Club Olimpico De Vedra
0 32 Gómez Raposo, Eduardo Artogral Tri 498
0 33 Arca, Manolo Artogral Tri 498
0 34 Martinez Martinez, Juan Artogral Tri 498
0 35 Castiñeira Pais, Marco Triatlon Costa Da Morte
0 36 Abalo Lojo, Jose Manuel Artogral Tri 498
0 37 Sanmartín Malvárez, Manuel Cerveceria O Coton Negreira
0 38 Prieto Rivas, Javier Ninguno
0 39 Carballo Monteagudo, Xurxo Club Olimpico De Vedra
0 40 Raña Prego, Manuel Ninguno
0 41 Guillán Pazos, Francisco José Artogral Tri 498
0 42 Mariño Lois, Manuel Cerveceria O Coton Negreira
0 43 Oreiro González, Alfonso Club Btt Triatlon O Treito
0 44 Romero Iglesias, F. German Club Btt Triatlon O Treito
0 45 Fernández Redondo, Samuel Cerveceria O Coton Negreira
0 46 Bueno Hermida, Iván Triatlon Costa Da Morte
0 47 Santiago Mariño, Victor L. Cerveceria O Coton Negreira
0 48 Fernandez Duran, Antonio Triatlon Costa Da Morte
0 49 Lema Nanton, Victor Triatlón Costa Da Morte
0 50 González Arias, Nava Triatlón Arteíxo
0 51 Cutrín López, David Ninguno
0 52 Muíño Varela, Cristian A. D. Mediaducia
0 53 Castro Ramos, Miguel A. D. Mediaducia
0 54 Carril, Saúl Club Olimpico De Vedra
0 55 Rodríguez Vinagre, Romualdo Viclaumaia
0 56 Sanisidro Rego, David Club Natacion Riveira
0 57 Martinez Leis, Jose Revoltas
0 58 Pérez Ferrás, Jorge Ninguno
0 59 Pais Pais, Martin Club Natacion Riveira
0 60 Pena Chayán, Marcos Kurai
0 61 Gonzalez Suarez, Alberto Kurai
0 62 Nieto Leis, Pablo Kurai
0 63 Alvarez González, Marcelino (Boirinho) Cd Triatlón Bomberos Valladolid
0 64 Cobas Seoane, Sergio Ad Nautico De Naron
0 65 Porto Arias, Federico Club Triatlón Coruña
0 66 Mosquera Filgueira, Germán O Treito
0 67 Martinez Castro, Jesus Triatlon O Treito
0 68 Vilas Gómez, Antonio Artogral Tri 498
0 69 Varela Garcia, Ramón Ninguno
0 70 Castañon De La Fuente, Tomas Luis Ninguno
0 71 Fernandez Casal, Marcos Ninguno
0 72 Muñiz Vilar, Jose Benito Club Natacion Riveira
0 73 Dosil Blanco, Antonio Artogral Tri 498
0 74 Fernández Fornis, David Artogral Tri 498
0 75 Vazquez Otero, Alberto Triatlón Arcade Inforhouse
0 76 Veiga Mosquera, Jose Antonio Triatlón Arcade Inforhouse
0 77 López Lorenzo, Angel Ninguno
0 78 Fernandez Gonzalez, Oscar Triatlón Arcade Inforhouse
0 79 Afonso López, Thomas Triatlón Arcade Inforhouse
0 80 Bello Garcia, Juan Cerveceria O Coton Negreira
0 81 Argibay Perez, Juan Antonio Club Natacion Riveira
0 82 Balayo Garcia, Alberto Club De Remo Muros
0 83 Vara Varela, Ramon Manuel Club De Remo Muros
0 84 Barreiros Formoso, Manuel Ninguno
0 85 Rivas Pombo, Marcelino Club Atletismo Fontes Do Sar
0 86 Rodríguez Cambón, Adrián Triatlón Arteixo
0 87 Maceiras Figueiras, Adrián Somos Gallos
0 88 Castiñeira Pais, Gabriel Triatlon Costa Da Morte
0 89 Vázquez Otero, Sergio Triatlón Arcade Inforhouse
0 90 Carou Fernandez, Jose Ramon Club Btt Triatlon O Treito
0 91 Vila Lopez, José Rubén Ninguno
0 92 Portals Caamaño, Jose Higinio Ninguno
0 93 Laiño Silva, Victor Club Natacion Riveira
0 94 Beiro, Pablo Ninguno
0 95 Lago Moledo, Manuel Ninguno
0 96 Martinez Esmoris, Sergio Triatlon Arteixo
0 97 Souto Cores, Abel C.c. Riazor
0 98 Rial Dieste, Diego Triatlón Arcade Inforhouse
0 99 Malvárez Louro, Jesús Somos Gallos
0 100 Eiras Lueiro, Leandro Cerveceria O Coton Negreira
0 101 Ordóñez Rodríguez, Marcos Nosportlimit
0 102 Juanatey Garcia, Carlos Artogral Tri 498
0 103 Dominguez Garcia, Nicolas Disa Hps Triatlon
0 104 Dopazo Vázquez, Oscar Ninguno
0 105 Rivas Rodríguez, Enrique Triatlón Arcade Inforhouse
0 106 Ruso Giraut, Chema Cerveceria O Coton Negreira
0 107 Sanmartin Montes, Gonzalo Cerveceria O Coton Negreira
0 108 Casal Mourelos, Martín Tallleres David Triatlon Compostela
0 109 Castillo Fernández, Alfonso Ninguno
0 110 Franco Doval, Marcos Ninguno
0 111 Suarez Dosil, Roger Artogral Tri 498
0 112 González Estévez, Óscar Nosportlimit
0 113 Gomez Agras, David Pasa Ou Entorna
0 114 Fierro Fernández, Julio Club Natación Liceo
0 115 Iglesias Boquete, Brais Aluminios Alca
0 116 Saborido Martinez, Pepe Artogral Tri 498
0 117 Castaño Romero, Quique Artogral Tri 498
0 118 Gonzalez Franco, Ramiro Triatlon Costa Da Morte
0 119 Hout Varela, Fady Club Natación Liceo
0 120 Costa Rodriguez, Jose Antonio Agrupación Atlética Mazí
0 121 Ramos Rey, Arturo Club Triatlon Compostela
0 122 Barreiro Cordeiro, Francisco Javier Nosportlimit
0 123 Noya Suarez, David Club Olimpico De Vedra
0 124 Fernandez Laguna, Xabier Ninguno
0 125 Lopez Gonzalez, Alberto Artogral Tri 498
0 126 Pardo Pardo, Eugenio Ninguno
0 127 Rodriguez Cortes, José Esteban In Side Logistics Aguere

Localización del evento

Obtener ruta Ver mapa grande