II CARREIRA SOLIDARIA POLO PARKINSON

FECHA DEL EVENTO11/11/2018

FIN DE INSCRIPCIÓN06/11/2018 - 23:59

LÍMITE DE PARTICIPANTES230

LOCALIZACIÓNPaseo Marítimo da Ría do Burgo

DISTANCIA10 Km

DEPORTERunning

¡Comparte este evento!

Detalles de la carrera

Reglamento

A asociación Parkinson Galicia Coruña organiza, en colaboración co Concello de Culleredo e coa asociación Castelo Deporte, unha carreira.

A proba celebrarase no Paseo Marítimo da Ría do Burgo, no termo municipal de Culleredo, con saída e meta nas instalacións situadas ao pé da ría, na zona das pistas polideportivas.

Os chips de cronometraxe e dorsais, entregaránse en Decathlon Oleiros desde o xoves 8 ás 15:00 ata o sábado 10 ás 19:00 horas.

Tamén poderán ser recollidos o mesmo día da proba, de 9.00 a 10.00 horas, na zona de saída e meta.

O 100% dos beneficios van destinados a mellorar a calidade de vida dos pacientes de Parkinson e as súas familias a través de terapias rehabilitadoras como fisioterapia, logopedia, psicoloxía, etc.

Podes consultar a web da asociación para máis información

Inscripción andaina

Información del organizador

A asociación Parkinson Galicia Coruña, Concello de Culleredo e Asociación Castelo Deporte

Redes sociales del organizador
facebook   twitter

Categorías

Nombre Precio actual Año de nacimiento Hora de salida Inscritos
Menores 3,00 € 2005-Posteriores 10:30 5
Adultos 8,00 € Anteriores-2004 10:30 226

Resultados

Pto Dor Nombre Sexo Equipo T. Ofic Ritmo T. Neto
11Daniel Fuentes BardancaM (1)Monte Alto Runners0:40:074:00min/Km0:40:07
42Francisco Javier González LedoM (4)Running Oleiros0:41:474:10min/Km0:41:47
1593Francisco Javier Pose VilasM (115)Ninguno1:10:587:05min/Km1:10:58
1264Monica Garcia GonzalezF (24)Ninguno1:03:386:21min/Km1:03:38
755Xoan Carlos Mira LiñeiroM (66)Ninguno0:54:355:27min/Km0:54:35
1756Darwin Daniel Alcala DiazM (123)Ninguno1:22:078:12min/Km1:22:07
1768Karen Arelys Medina RodriguezF (53)Darwin Daniel Alcala Diaz1:22:078:12min/Km1:22:07
1699Cristina Castro AlvarezF (50)Nosportlimit1:17:157:43min/Km1:17:15
14512Carmen Abella ReyF (36)Ninguno1:08:046:48min/Km1:08:04
11213Eduardo Gomez RamosM (93)Ninguno1:01:456:10min/Km1:01:45
13314Eva María Parcero SoutoF (30)Ninguno1:05:126:31min/Km1:05:12
13015Verónica Mosquera SilvaF (27)Ninguno1:04:226:26min/Km1:04:22
14016Borja Fernández BermudezM (107)Nosportlimit1:06:596:41min/Km1:06:59
5717Michael Stockheim GómezM (51)Miler Running Club0:52:085:12min/Km0:52:08
17318Inés Renobales FernándezF (52)Ninguno1:21:028:06min/Km1:21:02
9519María Zarzosa EstevezF (15)Ninguno0:58:175:49min/Km0:58:17
6820Jose Manuel Vazquez LemaM (60)Ninguno0:53:315:21min/Km0:53:31
9221Alvaro Pernas CalderónM (78)Ninguno0:57:515:47min/Km0:57:51
14424David Rey BoadoM (109)Ninguno1:08:046:48min/Km1:08:04
16325Blanca Marti FriasF (47)Ninguno1:12:067:12min/Km1:12:06
7728Martin Criado RodriguezM (68)Ninguno0:54:555:29min/Km0:54:55
7829Begoña Rodriguez CabreraF (10)Ninguno0:54:555:29min/Km0:54:55
8430Ariane Zubia SautoF (13)Ninguno0:56:155:37min/Km0:56:15
15432Luis Alberto Fernández ParadaM (112)Ninguno1:09:586:59min/Km1:09:58
4133Francisco Javier Martínez SantosM (38)Ninguno0:49:584:59min/Km0:49:58
9936Sergio Porto CalvoM (83)Club Atletismo Outes John Turkey1:00:026:00min/Km1:00:02
937José Antonio Martínez GarcíaM (9)Ninguno0:43:184:19min/Km0:43:18
11138Blas Miguel García GarcíaM (92)Finisher Gym1:01:036:06min/Km1:01:03
7939Estefanía Abelenda PoseF (11)Triatlón Arteixo0:55:375:33min/Km0:55:37
12840Laura Feliza López LópezF (26)Ninguno1:03:546:23min/Km1:03:54
13443Marcos Díaz LosadaM (104)Ninguno1:05:126:31min/Km1:05:12
4745Hugo Cristino TrilloM (43)Ninguno0:50:575:05min/Km0:50:57
10146Francisco Apenela GarcíaM (84)Ninguno1:00:156:01min/Km1:00:15
14347Lucía Adán ArcayF (35)Ninguno1:07:496:46min/Km1:07:49
1348Jose Juan Dapena CalvoM (13)Ninguno0:45:204:31min/Km0:45:20
2049Sara Pita GonzálezF (1)La Mochila Del Deporte0:46:464:40min/Km0:46:46
17151Marcos TouriñánM (120)Ninguno1:19:197:55min/Km1:19:19
17052Emma MariñoF (51)Ninguno1:19:187:55min/Km1:19:18
8053Pury Campos RegueiroF (12)Ninguno0:55:455:34min/Km0:55:45
12257Manuel Regueira PiñeiroM (101)Ninguno1:03:016:18min/Km1:03:01
8258Diego Rodríguez CapeletM (70)Ninguno0:55:595:35min/Km0:55:59
5459Pablo Rodríguez CapeletM (49)Ninguno0:51:535:11min/Km0:51:53
14260Miguel De Santiago MarinM (108)Ninguno1:07:466:46min/Km1:07:46
5661Sandra Ferreiro HermidaF (6)Ninguno0:52:075:12min/Km0:52:07
5162Juan Francisco Rodriguez CaicedoM (46)Ninguno0:51:435:10min/Km0:51:43
6963Alejandro Ocampos VeigaM (61)Ninguno0:53:375:21min/Km0:53:37
15664Adriana Otero RodríguezF (43)San Fernando1:10:077:00min/Km1:10:07
15565Gustavo Saavedra AndradeM (113)Ninguno1:10:077:00min/Km1:10:07
10266Nestor Arias PazM (85)Club Montepenarubia Lugo1:00:166:01min/Km1:00:16
13267Maria Luisa Gestal MaceirasF (29)Ninguno1:04:586:29min/Km1:04:58
4568Juan Carlos Vazquez GómezM (42)Ninguno0:50:315:03min/Km0:50:31
14171Gloria Iglesias RumboF (34)Ninguno1:07:026:42min/Km1:07:02
10972Óscar Parada RegoM (91)Ninguno1:00:566:05min/Km1:00:56
3573José Fernando Trillo CarlínM (32)Ad Fogar0:49:284:56min/Km0:49:28
17474Diego Otero MataM (122)Ninguno1:21:048:06min/Km1:21:04
13975Jose Manuel Garcia CacabelosM (106)Ninguno1:06:566:41min/Km1:06:56
13776Cibran Casal OteroM (105)Ninguno1:05:596:35min/Km1:05:59
8977Sergio Rodríguez RodríguezM (75)Ninguno0:57:285:44min/Km0:57:28
9679Miguel Rodriguez RodriguezM (81)Ninguno0:58:415:52min/Km0:58:41
1180Daniel López GarcíaM (11)Ninguno0:43:574:23min/Km0:43:57
12781Ana Toubes CarballeiraF (25)Club Atletismo De Sada1:03:396:21min/Km1:03:39
10382Jesus Diaz GayM (86)Club Atletismo De Sada1:00:216:02min/Km1:00:21
11983Javier Pérez FernándezM (98)Ninguno1:02:536:17min/Km1:02:53
11484Rodrigo Patiño GagoM (95)Ninguno1:01:566:11min/Km1:01:56
5585Jose Andres Aldrey VarelaM (50)Triatlon Coruña0:51:555:11min/Km0:51:55
2886Martín Lamas DíazM (25)Ninguno0:48:154:49min/Km0:48:15
2487Pilar Cainzos PanF (3)Club Atletismo Sada0:47:314:45min/Km0:47:31
888Julio J. Souto DizM (8)Club Atletismo Sada0:43:174:19min/Km0:43:17
16189Oscar Gonzalez MartinezM (116)Ninguno1:11:587:11min/Km1:11:58
16290Raquel Rodriguez VieitezF (46)Ninguno1:11:587:11min/Km1:11:58
16591Luis Sánchez SantosM (117)Ninguno1:15:007:29min/Km1:15:00
9792Marta Muñoz PérezF (16)Ninguno0:58:525:53min/Km0:58:52
1795José Manuel Casás CasásM (17)Ninguno0:45:464:34min/Km0:45:46
5396Jose Ignacio Ares FerreiroM (48)Ninguno0:51:485:10min/Km0:51:48
9097Fran Martinez GonzalezM (76)Ninguno0:57:325:45min/Km0:57:32
65100Francisco Javier Veiga GonzálezM (57)As Vellas Non Paramos0:52:495:16min/Km0:52:49
18101Carlos Ojea CastroM (18)Nosportlimit0:46:124:37min/Km0:46:12
61102Helen Jane SandersonF (8)Club Atletismo Sada0:52:125:13min/Km0:52:12
46103Sonia Roca CanzobreF (4)Nosportlimit0:50:395:03min/Km0:50:39
16104Ramón Carnota MéndezM (16)Nosportlimit0:45:384:33min/Km0:45:38
158105Jose Manuel Caridad FreireM (114)Ninguno1:10:117:01min/Km1:10:11
157106Marta Mª Fernandez-Tafall SalgadoF (44)Ninguno1:10:117:01min/Km1:10:11
146107Javier Suárez MíguezM (110)As Vellas Non Paramos1:08:166:49min/Km1:08:16
64108Manuel Rodriguez RodriguezM (56)Ninguno0:52:395:15min/Km0:52:39
76109José Antonio Vázquez ListeM (67)Ninguno0:54:475:28min/Km0:54:47
60110María Fraga RivasF (7)Ninguno0:52:125:13min/Km0:52:12
100111Susana Somme LópezF (17)La Mochila Del Deporte1:00:116:01min/Km1:00:11
110112Paula Carregal SommeF (19)La Mochila Del Deporte1:00:586:05min/Km1:00:58
168115Santiago David Suárez PitaM (119)Ninguno1:16:467:40min/Km1:16:46
151116Belén Pose GomezF (41)Ninguno1:08:536:53min/Km1:08:53
135117Raluca Mihaela PoenarF (31)Nosportlimit1:05:136:31min/Km1:05:13
98118Dalmacio Casado RodriguezM (82)Ninguno0:59:465:58min/Km0:59:46
85119Alonso Alvarez VentosoM (72)Ninguno0:56:235:38min/Km0:56:23
37120Sergio Ares ChaoM (34)Ninguno0:49:364:57min/Km0:49:36
10121Ismael Velo BardancaM (10)Ninguno0:43:404:21min/Km0:43:40
74122José Pedreira GarcíaM (65)Ninguno0:54:335:27min/Km0:54:33
167124Angel Ramon Martinez CambonM (118)Ninguno1:16:467:40min/Km1:16:46
166125María Begoña Martínez LorenzoF (49)Ninguno1:16:457:40min/Km1:16:45
138126Mónica Pazos TorreiroF (33)Club Atletismo Sada1:06:156:37min/Km1:06:15
107127Carmen Garcia GarciaF (18)Ninguno1:00:356:03min/Km1:00:35
39128Roberto Francos VázquezM (36)Ninguno0:49:524:59min/Km0:49:52
106129Braulio Suarez GarciaM (89)Ninguno1:00:306:02min/Km1:00:30
71132Maricarmen Rodriguez GolanF (9)A. D. Downhill0:53:385:21min/Km0:53:38
153133Ana CañeteF (42)Ninguno1:09:296:56min/Km1:09:29
59134Javier Lourido MartínezM (53)As Vellas Non Paramos0:52:115:13min/Km0:52:11
52135Fermin Pan OteroM (47)Egovarros De Viveiro0:51:445:10min/Km0:51:44
43136Rafa Pena FernandezM (40)Marraners-En Boas Mans0:50:125:01min/Km0:50:12
67138Julio García-Navas CorralesM (59)Ninguno0:53:205:19min/Km0:53:20
118139Teresa Hermida CalveiroF (21)Ninguno1:02:246:14min/Km1:02:24
86140Xoán Carlos Mejuto SeoaneM (73)Ninguno0:56:285:38min/Km0:56:28
87141Iria Ares CampoF (14)Ninguno0:56:285:38min/Km0:56:28
6142Fernando Jose Varela CastroM (6)Ninguno0:42:474:16min/Km0:42:47
22143Noemi Moral NavazoF (2)Club Atletismo Sada0:46:544:41min/Km0:46:54
93144Alejandro Cañada MuñozM (79)Ninguno0:57:555:47min/Km0:57:55
70146Javier Fernández FragaM (62)Running Arteixo0:53:385:21min/Km0:53:38
91147Vicente Juan Maltes DarochaM (77)Ninguno0:57:355:45min/Km0:57:35
160148Elsa López ParadaF (45)Club Atletismo Sada1:11:517:11min/Km1:11:51
26151César Vázquez SobrinoM (23)Ninguno0:47:404:45min/Km0:47:40
38152Luis Andrés Castro AlmadaM (35)Atletismo Mesoiro0:49:384:57min/Km0:49:38
66153Francisco Alonso CuevasM (58)C.a.r. Marisqueiro0:53:145:19min/Km0:53:14
62154Jose Grela RodriguezM (54)Ninguno0:52:305:14min/Km0:52:30
129155Juan José Naya CeideM (103)Ninguno1:03:546:23min/Km1:03:54
115156Alejandro Martinez ZasM (96)Ninguno1:01:576:11min/Km1:01:57
104159David Diaz LosadaM (87)Ninguno1:00:236:02min/Km1:00:23
131161Beatriz Saavedra CarroF (28)Ninguno1:04:326:27min/Km1:04:32
3162Alejandro Carreira VillaverdeM (3)Ninguno0:40:574:05min/Km0:40:57
5163Diego Martínez RivasM (5)Coruña Comarca0:42:334:15min/Km0:42:33
105165José Luis Álvarez VidalM (88)Ninguno1:00:286:02min/Km1:00:28
58166Miguel Angel Carreira GarciaM (52)Ninguno0:52:115:13min/Km0:52:11
113167Cesar Diego DuranM (94)Ninguno1:01:466:10min/Km1:01:46
177169Pedro Manuel Regueiro MoureM (124)Ninguno1:22:098:12min/Km1:22:09
15170Oscar Figueiras ToreaM (15)Club Atletismo Outes John Turkey0:45:284:32min/Km0:45:28
44172Pedro Peteiro RosendeM (41)Running Oleiros0:50:245:02min/Km0:50:24
152173Alfonso Lopez VazquezM (111)Ninguno1:09:246:56min/Km1:09:24
73174David Varela VíaM (64)Ninguno0:54:075:24min/Km0:54:07
83175Rubén Purriños AlvarezM (71)Cn Firrete0:56:045:36min/Km0:56:04
30176Enrique Antonio Lago NeiraM (27)Marraners- En Boas Mans0:48:334:51min/Km0:48:33
49177Héctor Fraga LópezM (44)Ninguno0:51:325:09min/Km0:51:32
23178Antonio RodríguezM (21)Ninguno0:46:584:41min/Km0:46:58
36179José Manuel Roca RodríguezM (33)Zapatilla Veloz0:49:324:57min/Km0:49:32
32180Ruben Martinez Del RioM (29)Dream Team0:49:104:54min/Km0:49:10
27181Joaquín Pampín BarreiroM (24)Ninguno0:47:564:47min/Km0:47:56
2183Alvaro López JacomeM (2)Club Termaria0:40:494:04min/Km0:40:49
29184Marcos Castro SegadeM (26)Ninguno0:48:224:50min/Km0:48:22
42185Alfonso Vázquez BergantiñosM (39)Ninguno0:50:004:59min/Km0:50:00
120186Ignacio Montenegro GaratM (99)Ninguno1:02:536:17min/Km1:02:53
148187Ana Mouron FragaF (38)As Vellas Non Paramos1:08:166:49min/Km1:08:16
108188Arturo Rabuñal VazquezM (90)Ninguno1:00:366:03min/Km1:00:36
21189Tomás García GallegoM (20)Zapatilla Veloz0:46:504:40min/Km0:46:50
40190Fernando Vazquez MartinezM (37)Ninguno0:49:544:59min/Km0:49:54
117191Cristina Ferreiro BrandonF (20)Running Oleiros1:02:106:12min/Km1:02:10
123192Maria Begoña Vazquez FernandezF (22)As Vellas Non Paramos1:03:056:18min/Km1:03:05
116194Jesus Manuel Cousillas DouradoM (97)Ninguno1:02:066:12min/Km1:02:06
14195Ramon Lopez RomanM (14)Ninguno0:45:204:31min/Km0:45:20
164196Bea FigueroaF (48)Nosportlimit1:12:277:14min/Km1:12:27
172198Joaquín Díaz RedondoM (121)Nosportlimit1:20:558:05min/Km1:20:55
81200Rafael Fernández GomezM (69)Running Oleiros0:55:565:35min/Km0:55:56
34201Alberto Varela CollazoM (31)Tri Fonseca0:49:204:55min/Km0:49:20
136203Belen Carrera IF (32)Nosportlimit1:05:136:31min/Km1:05:13
94204Antón Pastur ValdésM (80)Ninguno0:58:085:48min/Km0:58:08
63205Fernando Rodríguez VázquezM (55)Ninguno0:52:325:15min/Km0:52:32
147206Eva Lopez VidalF (37)As Vellas Non Paramos1:08:166:49min/Km1:08:16
33207Andrés Pandelo TorresM (30)As Vellas Non Paramos0:49:204:55min/Km0:49:20
124209Angel García GarcíaM (102)Ninguno1:03:256:20min/Km1:03:25
121210Nacho Montenegro ReyM (100)Ninguno1:02:566:17min/Km1:02:56
72211Diego Cacheiro SalorioM (63)Ninguno0:54:025:24min/Km0:54:02
12216Ivan Segade CarouM (12)Club Atletismo Boimorto0:45:084:30min/Km0:45:08
19217Xesus Manuel Segade CarouM (19)Club Atletismo Boimorto0:46:374:39min/Km0:46:37
50218Rogelio Manuel Pérez MiñonesM (45)Ninguno0:51:325:09min/Km0:51:32
125219Maria Del Rosario Crespo MerelasF (23)Ninguno1:03:336:21min/Km1:03:33
31220Jorge Blanco FernandezM (28)Ninguno0:49:104:54min/Km0:49:10
7221Felix Roget PerezM (7)Terra De Soneira0:43:054:18min/Km0:43:05
48222Paula Trillo CaloF (5)Ninguno0:51:135:07min/Km0:51:13
25225Anxo Reija RealM (22)Ninguno0:47:354:45min/Km0:47:35
88228Leo Sánchez MuñozM (74)Ninguno0:56:555:41min/Km0:56:55
150231Lara Penas TizónF (40)Ninguno1:08:186:49min/Km1:08:18
149232Elisa González DiazF (39)Ninguno1:08:186:49min/Km1:08:18

Localización del evento

Obtener ruta Ver mapa grande