II CARREIRA SOLIDARIA SAN SILVESTRE ARZUA

FECHA DEL EVENTO29/12/2018

FIN DE INSCRIPCIÓN27/12/2018 - 23:59

LOCALIZACIÓNSalón multiusos Terra do Queixo - Arzúa

DEPORTERunning

¡Comparte este evento!

Detalles de la carrera

Reglamento

A Concellería de Deportes do Concello de Arzua, xunto o clube Atletismo Arzua, organizan a 2ª Carreira San Silvestre solidaria Arzua

Celebrarase o día 29/12/2018 ás 11.00h con saída e chegada no salón multiusos Terra do Queixo.

O prezo das inscricións será a doazón dun xoguete, que se entregará o día da carreira ao retirar o dorsal, no mismo lugar da saída

Información del organizador

Concellería de Deportes do Concello de Arzua - Clube Atletismo Arzua

Resultados

PTO DOR NOMBRE APELLIDOS SEXO EQUIPO T_OFICIAL RITMO T_NETO
31IvánAbeledo VarelaMClub Atletismo O Pino16:103:1416:10
255FcO. JavierAñón GonzálezMNinguno20:164:0220:13
586OlallaAñón HermidaFNinguno25:195:0325:16
247EnmaArgibay DomínguezFAtletismo Sar Vermu Petoni20:154:0320:15
278NataliaArgibay DomínguezFAtletismo Sar Vermu Petoni20:344:0720:34
229JesúsAstray CastroMNinguno19:493:5719:47
2810RodrigoBarbosa GonzalezMXistra20:354:0720:33
6711FernandoBarcia VázquezMClub Atletismo O Pino27:085:2527:04
9012JosefinaBarcia VázquezFNinguno31:566:2231:50
3413JuliánBendaña HortalMNinguno21:414:1921:35
6514JesúsBernal GómezMNinguno27:065:2527:06
4915PaulaBlanco FigueirasFTartarugas23:414:4323:33
6618ChristianBrandan BarciaMNinguno27:085:2427:04
6019Maria IsabelCamino CregoFNinguno25:235:0225:10
8820RaquelCamino LeonFClub Atletismo Arzua30:136:0029:58
10621AlbaCamino SeoaneFNinguno36:577:2236:50
2322Francisco XoséCandia DuránMCampus Terra Da Usc19:553:5919:55
12223TeresaCarbajales GarciaFNinguno47:069:2447:00
4524AlbertCarballal IglesiasMNinguno22:524:3422:49
6927BorjaCardesin VilaMNinguno27:295:2927:23
5328José LuisCarreira BruzosMNinguno24:424:5324:25
7730MateoCarreira GarciaMNinguno28:485:4528:48
12131RaquelCarreira RodriguezFNinguno47:059:2547:05
12332BenedictoCarro LavandeiraMNinguno52:4310:3152:34
12033RosaCasal GomezFNo43:058:3042:32
3234ArmandoCasconMClub Atletismo Arzua21:294:1721:27
5235CarmenCastro CoresFClub Atletismo O Pino24:264:5324:23
11336PaulaCastro FernandezFNinguno40:118:0039:59
10437RaulCastro FernandezMNinguno36:057:1336:05
238BorjaCastro HermidaMClub Atletismo Santiago16:063:1316:05
10539FernandoCastro SebioMNinguno36:077:1236:03
4440Juan CarlosCastro SuarezMClub Atletismo O Pino22:464:3222:42
141AnxoCastro VarelaMA. D. Cerne14:583:0014:57
12944InesCostoyaFNinguno55:3311:0455:21
3546AlvaroCostoya RodríguezMNinguno21:414:1921:35
947CristóbalDafonte DieguezMAtletismo Deza17:173:2717:17
4648NoéDafonte SenandeMAtlética A Silva23:324:4223:31
852OscarDiéguez PintorMA. D. Cerne17:093:2617:08
753CarlosFernández AlvarezMS.A.Trega-tomiño17:053:2517:04
5456Jose AngelFernandez LorenzoMNo24:424:5324:25
1857RubénFerreiro RialMClub Atletismo O Pino19:433:5619:43
7058ValentinaFormoso CardesinFNinguno27:295:2927:23
9361DylanFreire GómezMNinguno33:336:4133:27
1262MiguelGafanhaMNinguno18:133:3818:12
9163MiguelGarcía CodesidoMNinguno32:276:2732:14
11264AngelGarcía GarcíaMBrigantia Aventura39:577:5639:40
7565PabloGarcia SanchezMNinguno28:175:3928:17
5067JavierGendre FernandezMNinguno23:424:4223:33
12668CarmenGerbolés FernándezFNinguno53:4910:4353:36
10770JessicaGomes TavaresFNinguno37:057:2537:05
9471JesusGomez CaminoMNinguno34:226:5034:07
9272MartaGómez GonzálezFNinguno33:336:4333:33
7473CristinaGómez RodríguezFClub Atletismo Boimorto28:155:3728:08
9574MateoGomez SanmiguelMNinguno34:236:5034:07
1477MarioGonzalez FreireM3&run By Pedro Nimo Del Oro18:263:4018:21
1179ArianaGonzález VerdeFGa76889818:113:3818:10
3981María JosèGrobas GaraboaFClub Atletismo Boimorto21:504:2021:42
4082EnriqueGutierrez VázquezMClub Atletismo Boimorto21:504:2021:43
9783LeticiaHerrero SopenaFNinguno34:556:5734:46
5985MargaLedesmaFClub Atletismo O Pino25:205:0325:17
3086IvánLeón VázquezMNinguno20:434:0820:40
6387TeresaLópez De La VegaFNinguno26:145:1326:04
2088BrunoLopez RiosMCerne Melide19:483:5619:42
12491OlivaMartínez MuiñaFNinguno53:4810:4353:35
78101CarolinaMosteiro FelipezFClub Atletismo Arzua28:545:4528:48
80102EstebanMosteiro FelipezMNinguno28:545:4528:47
79104MauroMosteiro TatoMNinguno28:545:4528:47
99105Luís FernandoMurillo GarcíaMNinguno35:227:0335:13
61106Jose AntonioNovo CastroMNinguno25:505:0925:44
26107Luis AlfonsoNovo VeigaMNinguno20:314:0520:24
125108BelindaNunes MartinezFNinguno53:4910:4353:35
29109LauraNúñez NaveiraFNinguno20:394:0720:38
102110CruzOtero RodriguezFNinguno35:377:0835:37
6111DavidPájaroMA. D. Cerne16:563:2316:55
38112JoséPájaro PérezMA. D. Cerne21:484:2221:47
10113AlejandroPampín CastroMNinguno17:553:3517:54
68117Juan CarlosPampin PampinMClub Atletismo Arzua27:215:2527:07
114119PaulaPampin VillarFClub Atletismo Arzua41:038:1040:49
115120Jose ManuelPampon VillarMNinguno41:048:1040:50
131121LoisPena VillarMVichelas-o55:4811:0655:31
130122XianaPena VillarFVichelas-o55:4311:0655:27
19123FranciscoPenas VarelaMA. D. Cerne19:483:5619:43
4124José ManuelPenas VarelaMA. D. Cerne16:143:1416:13
43126SerafinaPereira GiraldezFXistra22:274:2922:25
82128PedroPeteiro RosendeMRunning Oleiros29:185:5029:11
81129PaulaPeteiro VazquezFRunning Oleiros29:155:5029:09
100130AntiaQuintas OteroFClub Atletismo Arzua35:367:0735:36
101131JoseQuintas SesarMClub Atletismo Arzua35:367:0335:14
89132MartínRaposo BarciaMNinguno31:286:1731:25
5133ManuelRendo PérezMEcopreve16:413:2016:41
41134Jesús EnriqueRey SoutoMClub Atletismo Boimorto21:504:2021:41
98136TamaraRío MiguélezFNinguno35:217:0335:12
17137Yago DanielRío PereiraMNinguno19:413:5619:41
16138Jose LuisRio SilvaMRunning Oleiros19:283:5419:27
64139RafaelRivadulla VarelaMNinguno26:395:1726:26
85140BraisRodríguez CaminoMClub Atletismo Arzua29:235:4929:08
83141XoelRodríguez CaminoMClub Atletismo Arzua29:235:4929:08
84142NachoRodrìguez SuañezMClub Atletismo Arzua29:235:5029:09
15145ManuelSaavedra RobledoMNinguno19:173:5019:09
57147AngelesSalmonte VarelaFClub Atletismo O Pino25:125:0125:08
128149EvaSanchez ReyFNinguno53:5310:4453:41
55150SergioSanchez ReyMNinguno24:454:5724:45
119153ChusSande CeaFNo42:578:2942:25
118154Maria JoseSande CeaFNinguno42:458:2642:12
13156Iván PabloSanmartín CarreiraMClub Atletismo O Pino18:173:3918:16
21157Juan CarlosSanmartin FernándezMNinguno19:493:5719:47
116158AlbaSantiso BarreiroFNinguno42:138:2542:05
51159DiegoSantiso BarreiroMNinguno24:254:5324:23
73160Maria Del CarmenSantos PalmouFNinguno28:155:3928:12
86161SenandeFAtletismo Deza30:016:0029:58
108162Maria ElenaSeoane MatoFNinguno37:537:3237:40
103163MerchySeoane GonzalezFNinguno35:387:0535:26
71164AdrianSeoane SeoaneMNinguno28:085:3728:06
117165AntiaSeoane SeoaneFNinguno42:138:2542:05
127166Mª JoseSouto VarelaFNinguno53:5310:4453:41
48168AndresVaamonde VillarMClub Atletismo Arzua23:374:4123:29
76170Juan CarlosValiño CastroMNinguno28:185:3728:08
72171BrunoValiño SeoaneMNinguno28:085:3728:05
109174ArkadiVallo FernándezMNinguno39:177:4738:55
36179MarioVarela VazquezMNinguno21:464:2021:39
111180AnaVarela YañezFBrigantia Aventura39:577:5639:40
47181José LuisVázquez BlancoMNinguno23:344:4323:33
42184HugoVázquez LópezMNinguno21:594:2321:59
96185AntiaVazquez MoscosoFNinguno34:406:5434:32
87186EstrellaVázquez RodriguezFNinguno30:015:5929:54
31187AdrianVazquez VaamondeMNinguno20:574:1020:50
62188AlejandroVázquez VaamondeMNinguno26:135:1326:05
56189ElenaVeres OjeaFNinguno24:474:5724:45
37191PabloVidal RodríguezMNinguno21:484:2021:43
132192EmilioVillar VazquezMViche@s-o55:5611:0855:39
33193IvanVillar VillarMNinguno21:404:1921:34
110194GloriaYañezFBrigantia Aventura39:577:5639:40