II CLÁSICA TGM – TOLDOS GÓMEZ

FECHA DEL EVENTO23/09/2018

FIN DE INSCRIPCIÓN20/09/2018 - 23:59

LOCALIZACIÓNArzua

DEPORTERunning

¡Comparte este evento!

Detalles de la carrera

Reglamento

II Carreira Popular de Atletismo “Clásica TGM-Toldos Gómez, Arzúa 2018”, organizada por Lena Eventos.

Esta proba pertence ó calendario da Federación Galega de Atletismo i estará baixo o control técnico do comité galego de xuíces da FGA. Proba oficial con distancia non homologada.

Duchas (Coordenadas GPS del campo – Latitude: 42.930694580078 Lonxitude: – 8.1568441390991). Polideportivo municipal do Viso.

Coa inscrición a proba, pode reservar ademáis a opción de comida co seguinte menú:
ENTRANTES:
– Empanada
– Calamares
– Chorizos ó viño
– Lacón Cocido

SEGUNDO PLATO:
– Churrasco Mixto con patatas fritas e ensalada

POSTRE
BEBIDA: viño tinto, blanco, auga, refrescos
CAFÉ E 1 CHUPITO.

PREZO PARA ADULTO: 20 EUROS
PREZO PARA MENORES DE 12 ANOS (INCLUÍDO) 12 EUROS
Para a comida son necesarios un mínimo de 40 comensales, en caso de non acadar dito número devoleránse os cartos do menú.

Información del organizador

Lena Eventos

Redes sociales del organizador
facebook  

Categorías

Nombre Precio actual Año de nacimiento Distancia Hora de salida Inscritos
Pitufos Gratis 2011-Posteriores 100 m 12:30 63
Sub 10 Gratis 2009-2010 1000 m 12:20 26
Sub 12 Gratis 2007-2008 1000 m 12:20 18
Sub 14 2,00 € 2005-2006 2000 m 12:00 9
Sub 16 2,00 € 2003-2004 2000 m 12:00 4
Sub 18 2,00 € 2001-2002 2000 m 12:00 6
Sub 20 6,00 € 1999-2000 10000 m 10:30 1
Sub 23 6,00 € 1996-1998 10000 m 10:30 3
Senior 6,00 € 1983-1995 10000 m 10:30 31
Master 1 6,00 € 1977-1983 10000 m 10:30 28
Master 2 6,00 € 1968-1977 10000 m 10:30 60
Master 3 6,00 € 1958-1968 10000 m 10:30 18
Master 4 6,00 € Anteriores-1958 10000 m 10:30 8

Resultados

PTO DOR NOME APELIDOS SEX CLUBE T.NETO T.OFICIAL CATEGORÍA RITMO P.SEX P.CAT
61MiguelCabo VillaverdeMMilladoiro38:1138:11Master 23:4962
462RaúlSegade MariñoMClub Natación Arzúa44:4844:51Sub 204:29461
33BorjaCastro HermidaMClub Atletismo Santiago36:2136:21Sub 233:3831
284DavidPampín IglesiasMClub Natación Arzúa42:4642:48Sub 234:17282
485AdrianPonte AponteM44:5644:59Sub 234:30483
1136PabloCacheda SarmientoM55:5655:58Senior5:3610118
527TeresaCarneiro BarrosoFClub Atletismo Santiago45:2345:25Senior4:3211
398Jose CarlosCarracedo PortoMJose Carlos Carracedo Porto43:5744:08Senior4:23399
429DiegoCarricoba LópezM44:3144:36Senior4:274210
3110AlbertoCastro RialMAlberto Castro Rial43:2143:29Senior4:20316
9211DianaCotón VázquezF51:1351:20Senior5:0774
412AlexandreFernández TojoMClub Atletismo Tambre Bike&running36:3736:37Senior3:3941
8713TaniaGarcía NovoFNinguno50:1650:21Senior5:0153
1615AdriánLópez LopezMClub Atletismo Boimorto40:1640:19Senior4:02163
3416BrunoLopez RiosM43:4343:47Senior4:22348
8917JoseLopez SesarM50:5350:57Senior5:058314
8618DamianMartínez LópezMMarzo Saude50:1650:20Senior5:018213
721DavidPájaro VarelaMAsociación Deportiva Cerne38:1738:18Senior3:5072
2422AlejandroPampín CastroM41:3441:35Senior4:09245
10724VincenzoPirosoM54:2654:31Senior5:269717
12325CristinaQuintela PradiFClub Deportivo Arzúa58:3358:41Senior5:51196
6226RubénQuiñoy VilariñoMTriatlón Arcade Inforhouse46:2146:23Senior4:386112
8427RocíoRodríguez AresF49:3249:34Senior4:5742
4328RubenRodriguez FernandezMA.D. Cerne44:3144:36Senior4:274311
3229Jose AntonioRomero BarreiroMClube Atletismo Boimorto43:2943:31Senior4:21327
1930Jose ManuelSanchez VigoMClub Atletismo Boimorto41:0841:11Senior4:07194
11831BertaSuarez FernandezF56:3256:39Senior5:39155
9032DiegoVazquez BendañaMClub Atletismo Arzua50:5250:57Senior5:058415
11733AitorVázquez MartínezM56:1756:27Senior5:3710319
9334JaimeVazquez VillaresM51:1351:20Senior5:078616
4037DavidBenito CuéllarMCerne44:1044:14Master 14:25407
6538José PoncianoBlanco VillarMAtletismo +9moraña46:3346:37Master 14:396413
9939MartinBoo CregoM51:5252:00Master 15:119218
8840María BegoñaCajade BlancoFCai A Estrada50:4450:47Master 15:0461
3042ManuelCarreiraMManuel Carreira43:2343:25Master 14:20306
7443DanielCastro MoscosoMClub Atletismo O Pino47:3547:40Master 14:457215
12644AndreaCostoyaFClub Arzua1:01:301:01:35Master 16:09202
845OscarDiéguez PintorMAsociacion Deportiva Cerne38:1738:18Master 13:5082
6146XabierFerro GarciaM46:1946:21Master 14:386012
6947AngelGendra MartínezMCabe47:0447:11Master 14:426714
7648JorgeGomez CebeyMTambre Bike & Running47:5447:59Master 14:477416
7949JorgeGonzález LejarragaMDelectos Compostela48:4048:46Master 14:527617
11450DavidGrille RialMCabe56:0256:12Master 15:3610219
12951Cintia SilvinaMailhe CarizoF1:02:261:02:32Master 16:15223
13252SaloméMiramontes MirásF1:04:021:04:09Master 16:24234
2753EstebanMosteiro FelipezM42:3542:42Master 14:15275
554OscarPazos BarbeitoMOscar Pazos37:2137:21Master 13:4451
1555DavidPonte IglesiasMMarraners - En Boas Mans39:4539:46Master 13:59153
4456Manuel AngelQuintans VarelaMClub Amigos De La Bicicleta Entertainame44:3344:41Master 14:27448
5357Martin EugenioRodriguez GomezMNoitebra F.C.45:2245:25Master 14:325210
2358JesúsSánchez AscarizMAd Cerne41:3141:33Master 14:09234
4959AntonioSánchez LópezM45:0645:06Master 14:30499
12462DavidSeoane BrocosM58:4958:56Master 15:5310520
13163José RamónVázquez PazosMC.A.R. Marisqueiro1:04:051:04:09Master 16:2510921
5564VictorVeiga AguionMVictor Veiga Aguion45:4245:46Master 14:345411
10265Juan CarlosAndrade HerreroM53:3353:33Master 25:219340
11566PatriciaArias MuñozFIndependiente56:1956:24Master 25:38138
10467GustavoBarreiro GómezM53:4753:54Master 25:239441
9168FernandoBlanco SilvaMCabe51:0051:08Master 25:068537
10169LupeBujan RodriguezF53:1853:27Master 25:2094
1070HéctorCajaraville AraújoM38:4238:44Master 23:52104
10071Mª IsabelCamino CregoF52:0252:07Master 25:1283
7772IsabelCarbajales CasalF48:0948:12Master 24:4932
10673JorgeCarreira NodarMClub Deportivo San Paio54:1654:24Master 25:269642
3675JorgeCorreal CagiaoMGimnasio Neofit43:4743:51Master 24:233615
6676EvaDe La Fuente IglesiasFClub Atletismo O Pino46:3746:40Master 24:4021
11977CruzFeenandez TorresF57:3157:32Master 25:45169
4578José LuisFernández CarbajalesMBoimorto44:4344:46Master 24:284519
6379Juan CarlosFernández OliveiraM46:1746:24Master 24:386227
5880MarcosFontans SebeM45:4945:57Master 24:355725
2981VíctorFreire FernándezM43:0843:10Master 24:192912
5083EvaristoGarcia MartinezMSar Vermu-petroni45:1345:15Master 24:315020
10884MónicaGarcía AsoreyF54:3654:36Master 25:27116
4185AngelGarcía ReyMA.D.Cerne44:3144:35Master 24:274118
2686EmilioGarcia VazquezM42:2642:27Master 24:152611
3587LuisGarea PampinMAsociacion Deportiva Cerne43:4343:47Master 24:223514
6788JavierGil PereiraMTartarugas46:5646:57Master 24:416529
8289SantiagoGomez GarciaM49:1649:20Master 24:567935
5990SantiagoGonzález GutierrezM45:5845:59Master 24:365826
5691ManuelLeal GomezM45:4945:52Master 24:355523
3392CristóbalLopez VázquezM43:3143:35Master 24:213313
5193NachoLouzao RodriguezMCuatridente45:1945:22Master 24:325121
7594OscarMirandaMClub Atletismo Boimorto47:5347:59Master 24:477333
7295José IgnacioMorao BlancoM47:2547:31Master 24:457032
12296VictoriaMoscoso VillarF58:3558:40Master 25:521810
11097CarolinaMosteiro FelipezFCd Arzúa54:4254:49Master 25:28127
5499FranciscoPais TrigoM45:2945:32Master 24:335322
109100Juan CarlosPampín PampínMClub Deportivo Arzúa54:3854:44Master 25:279843
95101JavierPampin VillarM51:2751:32Master 25:098838
130102XoséPenín GonzálezMClub Deportivo Arzúa1:02:261:02:32Master 26:1510844
17103LucasPérez MorenoM40:5140:52Master 24:05176
9104JavierPérez RodríguezM3&run By Pedro Nimo38:3138:31Master 23:5193
83105Agustín JoséPorro CorreiraM49:2449:31Master 24:568036
57106EduardoRádeke FariñaM45:4945:54Master 24:355624
11107EduardoRey QuintelaMClube Atletas Acea De Ama38:5938:59Master 23:54115
25108Jesús EnriqueRey SoutoMClube Atletismo Boimorto42:0142:10Master 24:122510
71109JulianRodríguez GarzónMGimnasio Neofit47:1247:16Master 24:436931
38110MartinRozas RamosMNoitebra Fc43:5443:57Master 24:233817
103111BeatrizSaavedra CarroF53:4453:52Master 25:23105
18112ClaudioSánchez MourazosMAsociación Deportiva Cerne41:0041:02Master 24:06187
70113RicardoSande CeaM47:1147:15Master 24:436830
64115Juan ManuelSouto LopezM46:2446:24Master 24:386328
78117Juan ManuelTablada BarreiroMClubes Atletismo Boimorto48:2948:29Master 24:517534
96119AntonioTorres VarelaM51:3351:36Master 25:098939
20120XabierVarela LópezMA.D. Cerne41:1541:17Master 24:07208
37121AlbertoVarela NuñezMAtletismo Milladoiro43:5143:54Master 24:233716
21122JoseVarela PajaroM41:2141:24Master 24:08219
14123JesúsBarral SanchezM39:4039:41Master 33:58143
12124DanielBecerraMNoitebra39:1339:14Master 33:56122
94126JuanCastro SuárezMClub Atletismo O Pino51:2151:25Master 35:08879
116127Maria IsabelChorén MaroñoFClub Atletismo O Pino56:2056:26Master 35:38141
73129JoséGómez ViañoM47:3347:37Master 34:45717
47130EugenioMartinez PerezMFluvial De Lugo44:4944:54Master 34:29475
120131ManuelMéndez CasalM57:5057:57Master 35:4710413
125132Daniel AngelOtero CepedaM1:00:341:00:44Master 36:0410614
111133José ManuelPampín VillarMClub Deportivo Arzúa55:0155:07Master 35:309911
112134José JavierPintor ElizaldeM55:0155:08Master 35:3010012
105135VíctorRey CasteloMClub Atletismo Boimorto53:5954:08Master 35:249510
22136AntonioRey GrañaM41:2041:25Master 34:08224
85137AntonioRiveira MartinezMClub Atletismo O Pino50:0550:05Master 35:01818
60138Jose ManuelValiño CereijoM46:0546:11Master 34:37596
128139CarmelaValiño VàzquezFArzúa1:01:521:01:56Master 36:11212
1140SamuelVeiga IglesiasMAtletismo Milladoiro35:2535:26Master 33:3311
121141LolechaAsorey SalgueiroF58:0558:06Master 45:49171
127142Xosé ManuelCarballeira HortasM1:01:471:01:55Master 46:101077
98143RamónConde BermúdezM51:2951:37Master 45:09916
81144Jose AntonioMendez PampinM49:1149:16Master 44:55784
68145JoséPájaro PérezM47:0647:10Master 44:43662
97146CarlosPampín BoadoMClub Deportivo Pinarium51:2951:37Master 45:09905
13147RamiroPereZ. PereiraMSar Vermu Petroni39:2639:28Master 43:57131
80148FernandoSainz GarciaMAtletismo Sar Vermú Petroni48:5748:58Master 44:54773
2149José AntonioGontán CastroMFontes do Sar36:1336:13MASTER 23:3721

Localización del evento

Obtener ruta Ver mapa grande