II CLÁSICA TGM – TOLDOS GÓMEZ

FECHA DEL EVENTO23/09/2018

FIN DE INSCRIPCIÓN20/09/2018 - 23:59

INSCRITOS 193

LOCALIZACIÓNArzua

DEPORTERunning

¡Comparte este evento!

Detalles de la carrera

Reglamento

II Carreira Popular de Atletismo “Clásica TGM-Toldos Gómez, Arzúa 2018”, organizada por Lena Eventos.

Esta proba pertence ó calendario da Federación Galega de Atletismo i estará baixo o control técnico do comité galego de xuíces da FGA. Proba oficial con distancia non homologada.

Duchas (Coordenadas GPS del campo – Latitude: 42.930694580078 Lonxitude: – 8.1568441390991). Polideportivo municipal do Viso.

Coa inscrición a proba, pode reservar ademáis a opción de comida co seguinte menú:
ENTRANTES:
– Empanada
– Calamares
– Chorizos ó viño
– Lacón Cocido

SEGUNDO PLATO:
– Churrasco Mixto con patatas fritas e ensalada

POSTRE
BEBIDA: viño tinto, blanco, auga, refrescos
CAFÉ E 1 CHUPITO.

PREZO PARA ADULTO: 20 EUROS
PREZO PARA MENORES DE 12 ANOS (INCLUÍDO) 12 EUROS
Para a comida son necesarios un mínimo de 40 comensales, en caso de non acadar dito número devoleránse os cartos do menú.

Información del organizador

Lena Eventos

Redes sociales del organizador
facebook  

Categorías

Nombre Precio actual Año de nacimiento Distancia Hora de salida Inscritos
Pitufos Gratis 2011-Posteriores 100 m 12:30 50
Sub 10 Gratis 2009-2010 1000 m 12:20 23
Sub 12 Gratis 2007-2008 1000 m 12:20 14
Sub 14 2,00 € 2005-2006 2000 m 12:00 5
Sub 16 2,00 € 2003-2004 2000 m 12:00 2
Sub 18 2,00 € 2001-2002 2000 m 12:00 5
Sub 20 6,00 € 1999-2000 10000 m 10:30 1
Sub 23 6,00 € 1996-1998 10000 m 10:30 2
Senior 6,00 € 1983-1995 10000 m 10:30 25
Master 1 6,00 € 1977-1983 10000 m 10:30 16
Master 2 6,00 € 1968-1977 10000 m 10:30 34
Master 3 6,00 € 1958-1968 10000 m 10:30 10
Master 4 6,00 € Anteriores-1958 10000 m 10:30 6

Lista de inscritos

Order Nombre Categoría Club
0 Abeledo Varela, Iván Sub 18 Club Atletismo O Pino
0 Alonso Pérez, Adara Sub 12 Club Natación Arzúa
0 Alonso Pérez, Neo Sub 10 Club Natación Arzúa
0 Alonso Rial, Iria Sub 14 Independiente
0 Alonso Rial, Noel Sub 10 Independiente
0 Andrade Herrero, Juan Carlos Master 2 Independiente
0 Andrade Mendoza, Nazaret Sub 10 Independiente
0 Andrade Mouriño, David Pitufos Independiente
0 Balado García, Dario Pitufos Independiente
0 Becerra, Daniel Master 3 Noitebra
0 Bendaña Diaz, Sabela Sub 10 Independiente
0 Benito Cuéllar, David Master 1 Cerne
0 Blanco Silva, Fernando Master 2 Cabe
0 Blanco Villar, José Ponciano Master 1 Atletismo +9Moraña
0 Cabo Villaverde, Miguel Master 2 Milladoiro
0 Cacheda Sarmiento, Pablo Senior Independiente
0 Cajade Blanco, María Begoña Master 1 Cai A Estrada
0 Carbajales Casal, Isabel Master 2 Independiente
0 Carballeira Hortas, Xosé Manuel Master 4 Independiente
0 Carballo Castro, Indira Pitufos Independiente
0 Carbon Taboada, Alba Pitufos Independiente
0 Carbon Taboada, Roi Pitufos Independiente
0 Cardesín Vila, Borja Master 1 Independiente
0 Carneiro Barroso, Teresa Senior Club Atletismo Santiago
0 Carracedo Porto, Jose Carlos Senior Jose Carlos Carracedo Porto
0 Carreira, Hugo Pitufos Manuel Carreira
0 Carreira, Ivan Pitufos Manuel Carreira
0 Carreira, Manuel Master 1 Manuel Carreira
0 Carreira Garcia, Lucas Sub 12 Independiente
0 Carreira Garcia, Mateo Sub 10 Independiente
0 Carril Fernanadez, Nicolás Sub 10 Club Natación Arzúa
0 Carril Fernanadez, Sabela Pitufos Independiente
0 Carrón Muíña, Carla Sub 14 Club Natación Arzúa
0 Casais Vila, Adrián Pitufos Independiente
0 Casais Vila, Noa Pitufos Independiente
0 Castro Rodríguez, Alberto Master 2 Independiente
0 Conde Bermúdez, Ramón Master 4 Independiente
0 Correal Cagiao, Jorge Master 2 Gimnasio Neofit
0 Costoya, Andrea Master 1 Club Arzua
0 Dieguez Castro, Anton Sub 10 Club Atletismo Arzua
0 Dieguez Castro, Xoan Pitufos Club Atletismo Arzua
0 Diéguez Pintor, Oscar Master 1 Asociacion Deportiva Cerne
0 Domínguez López, Natalia Sub 10 Independiente
0 Domínguez López, Pablo Pitufos Independiente
0 Enjamio Boo, Mateo Sub 10 Independiente
0 Espiñeira Pereira, Anton Pitufos Independiente
0 Espiñeira Pereira, Xoel Pitufos Independiente
0 Espiñeira Quintas, Damian Sub 18 Independiente
0 Fernández Carbajales, José Luis Master 2 Boimorto
0 Fernández Oliveira, Juan Carlos Master 2 Independiente
0 Fernández Tojo, Alexandre Senior Club Atletismo Tambre Bike&running
0 Fontans Sebe, Marcos Master 2 Independiente
0 Formoso Cardesin, Valentina Pitufos Independiente
0 Freire Fernández, Víctor Master 2 Independiente
0 Garcia Martinez, Evaristo Master 2 Sar Vermu-Petroni
0 García Casal, Nadia Sub 10 Club Natación Arzúa
0 García Novo, Tania Senior Ninguno
0 García Sánchez, Manuel Sub 12 Independiente
0 García Sánchez, Sabela Pitufos Independiente
0 García Seijo, Xandre Pitufos Independiente
0 García Seijo, Xiana Sub 12 Independiente
0 García Vázquez, Manuel Senior Ninguno
0 Garea Garcia, Xisela Sub 10 Asociacion Deportiva Cerne
0 Garea Pampin, Luis Master 2 Asociacion Deportiva Cerne
0 Gendra Martínez, Angel Master 1 Cabe
0 Gil Pereira, Javier Master 2 Tartarugas
0 Gomez Cebey, Jorge Master 1 Tambre Bike & Running
0 Gomez Garcia, Santiago Master 2 Independiente
0 Gómez Pampin, Carlota Pitufos Independiente
0 Gómez Pampin, Julia Sub 10 Independiente
0 Gomez Valiño, Jorge Junior Pitufos Tambre Bike &running
0 González Gutierrez, Santiago Master 2 Independiente
0 González López, Markel Sub 12 Club Deportivo Arzua
0 Gonzalez Sanchez, Alvarecho Sub 10 Fontes Do Sar
0 Lagares Sánchez, Berta Pitufos Ninguno
0 Lazieiev Nemerskiy, Aleksandr Sub 10 Club Natación Arzúa
0 Lopez Casal, Mateo Sub 12 Independiente
0 López Lopez, Adrián Senior Club Atletismo Boimorto
0 Lopez Rios, Bruno Senior Independiente
0 Lopez Sesar, Jose Senior Independiente
0 Lopez Vázquez, Cristóbal Master 2 Independiente
0 Louzao Rodriguez, Nacho Master 2 Cuatridente
0 Maneiro Cuesta, Raul Sub 18 Independiente
0 Marcote Castro, Antía Sub 10 Independiente
0 Marcote Castro, Olalla Pitufos Independiente
0 Martin Martinez, Gonzalo Sub 10 Independiente
0 Martin Martinez, Lucas Sub 12 Independiente
0 Martínez López, Damian Senior Marzo Saude
0 Martínez Naveiro, Ivan Pitufos Independiente
0 Martínez Naveiro, Nerea Sub 12 Olímpico De Vedra
0 Martínez Valiño, Alex Sub 16 Club Natación Arzúa
0 Martinez Valiño, Iria Sub 12 Independiente
0 Mecías Mosquera, Anxo Sub 14 Club Natación Arzúa
0 Méndez Casal, Manuel Master 3 Independiente
0 Mendez Pampin, Jose Antonio Master 4 Independiente
0 Miramontes Mirás, Salomé Master 1 Independiente
0 Miranda, Oscar Master 2 Club Atletismo Boimorto
0 Moscoso Villar, Victoria Master 2 Independiente
0 Mosquera Carril, Aldara Sub 10 Independiente
0 Mosquera González, Luis Senior Clube Atletismo Boimorto
0 Mosteiro Felipez, Carolina Master 2 Cd Arzúa
0 Mosteiro Felipez, Esteban Master 1 Independiente
0 Muiño Codesido, Gonzalo Master 2 Atletas De Acea Da Ama
0 Noboa Alarcon, Hugo Leonardo Senior Independiente
0 Otero Cepeda, Daniel Angel Master 3 Independiente
0 Otero Rial, Xoel Pitufos Independiente
0 Pájaro Pérez, José Master 4 Independiente
0 Pájaro Varela, David Senior Asociación Deportiva Cerne
0 Pampín Boado, Carlos Master 4 Club Deportivo Pinarium
0 Pampín Iglesias, David Sub 23 Club Natación Arzúa
0 Pampin Vázquez, Hugo Pitufos Independiente
0 Pampin Vázquez, Leo Pitufos Independiente
0 Pampín Villar, José Manuel Master 3 Club Deportivo Arzúa
0 Pardo Martinez, Tomas Pitufos Independiente
0 Pardo Martinez, Victor Pitufos Independiente
0 Pegito Pacheco, Lorena Sub 12 Olimpico De Vedra
0 Pellitero Rey, David Sub 10 Independiente
0 Pellitero Rey, Laura Pitufos Independiente
0 Penas Varela, José Manuel Senior José Manuel Penas
0 Pérez Fandiño, Alvaro Pitufos Independiente
0 Pérez Fandiño, Sergio Pitufos Independiente
0 Perez Fernández, Brais Sub 18 Club Atletismo Tambre Bike&running
0 Pérez Rodríguez, Javier Master 2 3&run By Pedro Nimo
0 Pintor Elizalde, José Javier Master 3 Independiente
0 Piroso, Vincenzo Senior Independiente
0 Ponte Aponte, Adrian Sub 23 Independiente
0 Porro Correira, Agustín José Master 2 Independiente
0 Quiñoy Vilariño, Rubén Senior Triatlón Arcade Inforhouse
0 Quintans Otero, Hugo Sub 10 Club Amigos De La Bicicleta Entertainament
0 Quintans Varela, Manuel Angel Master 1 Club Amigos De La Bicicleta Entertainament
0 Quintela Pradi, Cristina Senior Club Deportivo Arzúa
0 Quintela Santos, Adrián Pitufos Independiente
0 Quintela Santos, Henrique Pitufos Independiente
0 Rey Castelo, Víctor Master 3 Club Atletismo Boimorto
0 Rey Gómez, Martina Pitufos Independiente
0 Rey Gómez, Uxía Pitufos Independiente
0 Rey Graña, Antonio Master 3 Independiente
0 Rey Lopez, Manuel Pitufos Independiente
0 Rey Quintela, Paula Pitufos Independiente
0 Rey Souto, Jesús Enrique Master 2 Clube Atletismo Boimorto
0 Rial Rodríguez, Arianna Pitufos Independiente
0 Rial Rodríguez, Daniella Sub 10 Independiente
0 Rico Veiga, Luis Pitufos Independiente
0 Rivas Sarmiento, Aroa Pitufos Independiente
0 Rodriguez Alcoba, Uxia Pitufos Asaltamontes
0 Rodríguez Carregal, Jaime Pitufos Independiente
0 Rodriguez Fernandez, Ruben Senior A.d. Cerne
0 Rodríguez Garzón, Julian Master 2 Gimnasio Neofit
0 Rodriguez Gomez, Martin Eugenio Master 1 Noitebra F.c.
0 Rozas Ramos, Martin Master 2 Noitebra Fc
0 Rúa Costoya, Andrea Sub 14 Club Natación Arzúa
0 Saavedra Pardo, Cristina Pitufos Independiente
0 Saavedra Pardo, Juan Sub 12 Independiente
0 Saavedra Carro, Beatriz Master 2 Independiente
0 Sainz Garcia, Fernando Master 4 Atletismo Sar Vermú Petroni
0 Sánchez Mourazos, Claudio Master 2 Asociación Deportiva Cerne
0 Sánchez Pintos, Hugo Sub 12 Independiente
0 Sánchez Pintos, Leo Pitufos Independiente
0 Sanchez San Luis, Jose Maria Master 1 Atletas De Acea Da Ama
0 Sánchez Suárez, Carme Pitufos Independiente
0 Sanchez Vigo, Jose Manuel Senior Club Atletismo Boimorto
0 Sande Cea, Ricardo Master 2 Independiente
0 Sanmiguel Taboada, Iris Sub 18 Club Natación Arzúa
0 Segade Mariño, Raúl Sub 20 Club Natación Arzúa
0 Sende Aldrey, Henar Sub 10 Independiente
0 Sende Aldrey, Lia Pitufos Independiente
0 Senín Mouriño, Xián Sub 16 Club Natación Arzúa
0 Seoane García, David Sub 12 Club Natación Arzúa
0 Sesar Ramírez, Isaac Pitufos Independiente
0 Sesar Ramírez, Regina Sub 10 Independiente
0 Sesar Ramírez, Santiago Pitufos Independiente
0 Suarez Fernandez, Berta Senior Independiente
0 Tablada Barreiro, Juan Manuel Master 2 Clubes Atletismo Boimorto
0 Taboada Ferreiro, Daniela Pitufos Independiente
0 Taboada Ferreiro, Paula Sub 10 Independiente
0 Torres Varela, Antonio Master 2 Independiente
0 Valiño Cereijo, Jose Manuel Master 3 Independiente
0 Valiño Vàzquez, Carmela Master 3 Arzúa
0 Varela Gonzalez, Roi Pitufos Independiente
0 Varela López, Xabier Master 2 A.d. Cerne
0 Varela Nuñez, Alberto Master 2 Atletismo Milladoiro
0 Varela Pajaro, Jose Master 2 Independiente
0 Vazquez Bendaña, Diego Senior Club Atletismo Arzua
0 Vázquez Martínez, Aitor Senior Independiente
0 Vázquez Meijide, Sofia Pitufos Independiente
0 Vázquez Pazos, José Ramón Master 1 C.a.r. Marisqueiro
0 Vazquez Villares, Jaime Senior Independiente
0 Veiga Iglesias, Samuel Master 3 Atletismo Milladoiro
0 Veiga Aguion, Victor Master 1 Victor Veiga Aguion
0 Veiga Mosteiro, Lucas Sub 12 Independiente
0 Veiga Mosteiro, Simón Sub 14 Independiente
0 Vidueiros Sarmiento, Silvia Senior Independiente
0 Villamor Roibás, Alberto Senior Club Deportivo Arzúa

Localización del evento

Obtener ruta Ver mapa grande