II Medio Maratón – O Gran Camiño

FECHA DEL EVENTO08/07/2018

FIN DE INSCRIPCIÓN05/07/2018 - 23:00

INSCRITOS 185

LOCALIZACIÓNÁrea RECREATIVA de Lameiro - Arca-Pedrouzo

DISTANCIA21.097,50 metros

DEPORTERunning

¡Comparte este evento!

Detalles de la carrera

Reglamento Facebook Twitter

Os Concellos de Arzúa e O Pino organizarán o domingo 8 de xullo de 2017 a II edición do Medio Maratón “O Gran Camiño”, proba que terá unha distancia aproximada de 21.097,50 metros (proba NON homologada). A proba dará comenzo ás 10:00 horas da mañá e transcorrirá polo “Camiño de Santiago íntegramente

A saída estará ubicada na localidade de Arzúa, antepenúltimo punto do Camiño Francés a Santiago de Compostela. A meta estará ubicada na localidade de Arca-Pedrouzo e o circuito transcurrirá pola derradeira etapa do Camiño de Santiago.

O peche de control da proba realizarase ás 12:45 horas (2 horas e 45 minutos despois da súa saída). Pasado este tempo correspondente, o participante que siga en carreira deberá retirarse do circuito oficial de competición.

Información del organizador

Os Concellos de Arzúa e O Pino

Categorías

Nombre Precio actual Año de nacimiento Distancia Hora de salida Inscritos
Sub 20 18,00 € 1999-2000 21.097,50 m 10:00 1
Sub 23 18,00 € 1996-1998 21.097,50 m 10:00 3
Senior 18,00 € 1983-1995 21.097,50 m 10:00 35
Master 1 18,00 € 1978-1983 21.097,50 m 10:00 37
Master 2 18,00 € 1968-1978 21.097,50 m 10:00 59
Master 3 18,00 € 1958-1968 21.097,50 m 10:00 40
Master 4 18,00 € Anteriores-1958 21.097,50 m 10:00 10

Lista de inscritos

Order Dorsal Nombre Club Categoría
0 1 Nimo Del Oro, Pedro 3&run By Pedro Nimo Master 1
0 2 Penas Blanco, Manuel Ninguno Master 2
0 3 Carou Carril, Alberto Club Atletismo O Pino Master 1
0 4 Barros Corral, Roi 3&run By Pedro Nimo Senior
0 5 Lopez Blanco, Sergio Asociacion Deportiva Carballeira Senior
0 6 León Viñas, Ricardo Atletismo Sar Vermut Petroni Senior
0 7 Casas Ferreiro, Angel Axestión Senior
0 8 Chen Lin, Yan Li Beer Runners Senior
0 9 Pan Veiras, Berta Berta Pan Veiras Senior
0 10 Sanz Mendiguchía, Bárbara Club Atletismo O Pino Senior
0 11 Vazquez Bendaña, Diego Club Deportivo Arzúa Senior
0 12 Villamor Roibás, Alberto Club Deportivo Arzúa Senior
0 13 Quintela Prado, Cristina Club Deportivo Arzúa Senior
0 14 Iglesias Amores, Miguel Club Deportivo Pinarium Senior
0 15 Garrido Patón, Irene Garridopaton Senior
0 16 Domínguez Vila, Pablo Garridopaton Senior
0 17 Rodríguez Ferreiro, Miguel Lamargha-Autotodo Senior
0 18 Martínez López, Damian Marzo Saude Senior
0 19 García Novo, Tania Marzo Saude Senior
0 20 Rey Campelo, Marcos Ninguno Senior
0 21 Vega Crespo, Juan Jose Ninguno Senior
0 22 González González, Alejandro Ninguno Senior
0 23 Pampín Castro, Alejandro Ninguno Senior
0 24 Ares Yebra, Aitana Ninguno Senior
0 25 Pérez Zafra, Daniel Ninguno Senior
0 26 Ruiz-Giménez Iglesias, Samuel Ninguno Senior
0 27 Mosquera Portas, Daniel Ninguno Senior
0 28 Tenreiro Souto, Daniel Ninguno Senior
0 29 Garcia Diaz, Uxia Ninguno Senior
0 30 Poenar, Raluca Mihaela Nosportlimit Senior
0 31 Fernández Rios, Jonathan Pasa Ou Entorna Senior
0 32 Pouparina Castro, Rafa Pasa Ou Entorna Senior
0 33 Fernández Tojo, Alexandre Tamber Bike & Running Senior
0 34 Costa, Nuno Tamber Bike & Running Senior
0 35 Senra Martínez, David Tamber Bike & Running Senior
0 36 Iglesias Penido, Adrián Tamber Bike & Running Senior
0 37 Raña Recouso, Amancio Tamber Bike & Running Senior
0 38 Fernandez Barreiros, Tina Usc Senior
0 39 Campos Gestal, Néstor Running Arteixo Sub 20
0 40 Costa Faya, Sara Club Atletismo O Pino Sub 23
0 41 Castro Hermida, Borja Club Atletismo Santiago Sub 23
0 42 Castromán Couselo, Francisco Alexandre Ninguno Sub 23
0 43 Gómez Edreira, Juan Carlos 3&run By Pedro Nimo Master 1
0 44 Benito Cuéllar, David A.d. Cerne Master 1
0 45 Varela Carreira, Ivan A.d. Cerne Master 1
0 46 Fernández Blanco, David Ad Montebrondo Master 1
0 47 Dieguez Pintor, Oscar Amigos De San Diego Master 1
0 48 Rodríguez Carracedo, Lydia Amigos De San Diego Master 1
0 49 Costa Fernández, Benjamin Atletismo Sar Vermut Petroni Master 1
0 50 Viña Domínguez, Luis Beer Runners Master 1
0 51 Noguerol Sanchez, Ramon Bike&beer B&b Master 1
0 52 Perez Gonzale, Elena Burgas Ourense Master 1
0 53 Pérez Parrado, Yago Club Atletismo O Pino Master 1
0 54 Alvarellos Barreiro, Juan Jose Club Atletismo O Pino Master 1
0 55 Castro Moscoso, Daniel Club Atletismo O Pino Master 1
0 56 Baña Sandá, Pablo Club Atletismo O Pino Master 1
0 57 Sanmartín Rodríguez, Noemi Club Atletismo O Pino Master 1
0 58 Calaza Villares, Lucia Club Atletismo Talavera La Real Master 1
0 59 Miranda, Oscar Club Deportivo Arzúa Master 1
0 60 Duro Pazos, Oscar Club Hércules Termaria Master 1
0 61 Riadigos Villar, Adrian La Gramola Gtr Master 1
0 62 Valín González, Álvaro Marzo Saúde Master 1
0 63 Casar Diaz, Patricia Ninguno Master 1
0 64 Sommerfelt, Berit Ninguno Master 1
0 65 Rey Rodriguez, Oscar Ninguno Master 1
0 66 Cardesin Vila, Borja Ninguno Master 1
0 67 Teijo López, Pablo Ninguno Master 1
0 68 Jiménez Gurrea, Vicente Ruben Ninguno Master 1
0 69 Alonso Barreiro, Samuel Ninguno Master 1
0 70 Esturao Pena, Uxío Ninguno Master 1
0 71 Freire Otero, David Ninguno Master 1
0 72 Rivas Alende, Juanecho Noitebra Master 1
0 73 Rodriguez Framil, Alfonso Noitebra Master 1
0 74 Carneiro Garcia, Jose Antonio Runners Amio Master 1
0 75 Puente Espiña, Antonio Runners Amio Master 1
0 76 Otero Calvo, Esteban Runners Amio Master 1
0 77 Lojo, Jose San Miguel De Marín Master 1
0 78 Garea Pampin, Luís Amigos De San Diego Master 2
0 79 Ulla Rega, Manuel Asociación Deportiva C.a.r Master 2
0 80 Veiga Blanco, Montse Atletismo Fontes Do Sar Master 2
0 81 Vigo Liñares, Ana Atletismo Fontes Do Sar Master 2
0 82 Cabo Villaverde, Miguel Atletismo Milladoiro Master 2
0 83 Maceiras Lago, Angel Atletismo Sar Vermut Petroni Master 2
0 84 Baamonde Arufe, Japi Atletismo Sar Vermut Petroni Master 2
0 85 Miguens Otero, Elena Atletismo Sar Vermut Petroni Master 2
0 86 Doporto Veiga, Juan Bar O Candil-Correcamiñosbetanzos Master 2
0 87 Louzao Mella, Jose Manuel Beer Runners Master 2
0 88 Varela Verdes, Jose Beer Runners Master 2
0 89 Cajade Blanco, María Begoña Cai A Estrada Master 2
0 90 Maneiro Freire, Victor Club Atletismo O Pino Master 2
0 91 Otero Amenal, Moncho Club Atletismo O Pino Master 2
0 92 Muiño Pose, Alicia Club Atletismo O Pino Master 2
0 93 Botana Mosquera, Juan Luis Club Atletismo O Pino Master 2
0 94 López Fernández, José Antonio Club Atletismo Outes - John Turkey Master 2
0 95 Martinez Nieto, Michel Club Atletismo Outes - John Turkey Master 2
0 96 Pampín Pampín, Juan Carlos Club Deportivo Arzúa Master 2
0 97 Vázquez García, Diego Clube Atletismo Boimorto Master 2
0 98 Ramos Da Pena, Isa Corre Solidaris . Master 2
0 99 Picado Riveira, Bernardo Correcamiños Betanzos Bar O Candil Master 2
0 100 Louzao Rodriguez, Nacho Cuatridente Master 2
0 101 Díez Bermúdez, Silvia Egovarros Viveiro Master 2
0 102 Baranda Valeiras, Camilo Esprintes Ourense Master 2
0 103 Garcia Galdo, Javier Millaraio Master 2
0 104 Margareto Noya, Mercedes Montefaro Trail Master 2
0 105 Veiga Gonzalez, Miguel Montefaro Trail Master 2
0 106 Alonso Prado, Alfonso Ninguno Master 2
0 107 Guitián Fernández, Ramón Ninguno Master 2
0 108 Perez Dieguez, Lucia Ninguno Master 2
0 109 López Vázquez, Cristóbal Ninguno Master 2
0 110 Teijo Löpez, Jose Angel Ninguno Master 2
0 111 Taboada Garcia, Javier Ninguno Master 2
0 112 Gomez Garcia, Santiago Ninguno Master 2
0 113 Arias Pérez, Alberto Ninguno Master 2
0 114 Mosteiro Liñeira, Carlos Ninguno Master 2
0 115 Castro Rodriguez, Alberto Ninguno Master 2
0 116 Balado Bastida, David Ninguno Master 2
0 117 Blanco Fernández, Jorge Ninguno Master 2
0 118 Varela Núñez, Alberto Ninguno Master 2
0 119 Blanco, Fran Ninguno Master 2
0 120 Morao Blanco, Jose Ignacio Ninguno Master 2
0 121 Herrero Blanco, Loreto Ninguno Master 2
0 122 Allende, Félix Ninguno Master 2
0 123 Rico Rico, Jorge Jose Ninguno Master 2
0 124 Gestido Rodriguez, Maria Jesús Ninguno Master 2
0 125 Sanda Pazos, Jose Rayo Team Master 2
0 126 López Fernández, Jose Run Carballiño Master 2
0 127 Rodriguez Pinal, Juan Run Carballiño Master 2
0 128 Mosquera Carnota, Juan Manuel Runners Amio Master 2
0 129 Carreira Carollo, Suso Runners Amio Master 2
0 130 Mauriz Pereira, Sonia Running Altafit Odeon Master 2
0 131 Rodríguez Fernandez, Lorena Running Altafit Odeon Master 2
0 132 Maceiras Seoane, Rosa M Running Arteixo Master 2
0 133 Senra Alvarez, Roberto Tamber Bike & Running Master 2
0 134 Ferreiro López, Juan Ramón Tamber Bike & Running Master 2
0 135 Palma Jiménez, Rafael Triatlón Xerez Master 2
0 136 Castro Seijas, Marcial 3&run By Pedro Nimo Master 3
0 137 Filgueira Melendez, Jose A.d. Cerne Master 3
0 138 Garcia Costa, Anxo A.d. Cerne Master 3
0 139 García Marín, Jorge Atletismo Fontes Do Sar Master 3
0 140 Sanmarco Santos, Francisco Atletismo Sar Vermut Petroni Master 3
0 141 Busto Lobato, Carlos Atletismo Sar Vermut Petroni Master 3
0 142 Saborido Martinez, Pepe Atletismo Sar Vermut Petroni Master 3
0 143 Rivas Castro, Juan Club Atletismo Cambados Seg. Noval Master 3
0 144 Peña Barreiro, Juan Club Atletismo Noia Master 3
0 145 Riveira Martinez, Antonio Club Atletismo O Pino Master 3
0 146 Chorén Maroño, Maria Isabel Club Atletismo O Pino Master 3
0 147 Castro Suárez, Juan Carlos Club Atletismo O Pino Master 3
0 148 Menendez Arbesu, Juan Egovarros Viveiro Master 3
0 149 Parguiña Fernandez, Susana Egovarros Viveiro Master 3
0 150 Levoso Touceda, Jose Maria Esprintes Ourense Master 3
0 151 Bueno García, Dionisio José Ninguno Master 3
0 152 Gómez Viaño, José Ninguno Master 3
0 153 Perez Miñones, Rogelio Manuel Ninguno Master 3
0 154 Concheiro Fernández, Guillermo Ninguno Master 3
0 155 Torres Bautis, Manuel Ninguno Master 3
0 156 Seijo Vázquez, Ignacio Ninguno Master 3
0 157 Brea Sánchez, Xulian Ninguno Master 3
0 158 González Rios, Juan Carlos Ninguno Master 3
0 159 Gil Brea, Jose Antonio Ninguno Master 3
0 160 Couselo Barrio, Fernando Ninguno Master 3
0 161 Vázquez Mosteiro, Víctor Manuel Ninguno Master 3
0 162 Valiño Cereijo, Jose Manuel Ninguno Master 3
0 163 Teira Piñeiro, Manuel Maria Ninguno Master 3
0 164 Gomez Lopez, Jose Enrique Ninguno Master 3
0 165 Lopez Martin, Gonzalo Ninguno Master 3
0 166 Gonzalez Gonzalez, Pablo Ninguno Master 3
0 167 Lopez Martin, Javier Ninguno Master 3
0 168 Andrade Garcia, Julio Noitebra Master 3
0 169 Rodriguez, Nelson Rrca - Brandon Running Association Master 3
0 170 González González, Manuel Run Carballiño Master 3
0 171 Guerra Alvarez, Fernando Jose Run Carballiño Master 3
0 172 Pereira Rey, Car Running Arteixo Master 3
0 173 Lopez Vilas, Geli Running Arteixo Master 3
0 174 Rios Gibello, José Manuel Running Oleiros Master 3
0 175 Rio Silva, Jose Luis Running Oleiros Master 3
0 176 Soto García, Francisco Amigos De San Diego Master 4
0 177 Conde Bermudez, Ramon Angel Atletas Veteranos De Ourense Master 4
0 178 Freire Rodriguez, Enrique Ninguno Master 4
0 179 Pájaro Pérez, José Ninguno Master 4
0 180 Seoane Trigo, Santiago Ninguno Master 4
0 181 Gonzalez Pereira, Manuel Ninguno Master 4
0 182 Capelo Rios, Manuel Ninguno Master 4
0 183 Parguiña Fernández, Pablo Ninguno Master 4
0 184 López Pintos, Xesús Anxo Pasa Ou Entorna Master 4
0 185 Gallardo Francisco, Benito Run Carballiño Master 4

Localización del evento

Obtener ruta Ver mapa grande