II TRAIL SAN SILVESTRE – MINAS DE SAN FINX – LOUSAME 2018

FECHA DEL EVENTO30/12/2018

FIN DE INSCRIPCIÓN25/12/2018 - 23:59

LÍMITE DE PARTICIPANTES500

LOCALIZACIÓNLousame - Polideportivo «Pilar Barreiro Senra»

DISTANCIA16Km - 24Km

DEPORTERunning

¡Comparte este evento!

Detalles de la carrera

Reglamento

O Club Lousame Deporte, organiza a actividade II TRAIL “MINAS DE SAN FINX” LOUSAME 2018 que se celebrará o domingo 30 de decembro con saída no poboado das minas de San Finx e chegada no polideportivo municipal “Pilar Barreiro Senra” situado no lugar de “A Silva”

Localidade de saída: Poboado das minas de San Finx. 42º45´35.84”N – 8º49´51.23”O
Localidade de chegada: A Silva, Polideportivo “Pilar Barreiro Senra” – Lousame. 42º46´19.46”N 8º51´25.91”O

Este evento nace co propósito de dar a coñecer a historia, patrimonio e beleza da natureza do concello de Lousame, combina a promoción da actividade física e a diversión nestas datas de nadal. Ó mesmo tempo realízase un evento solidario a favor de ASGPOH (Asociación galega de heteroplasia ósea progresiva) para recaudar fondos para investigación.

Información del organizador

Club Lousame Deporte

Redes sociales del organizador
facebook  

Distancias

Distancia Precio Hora de salida
Trail Corto (16 km) 13,00 € 11:00
Trail Longo (24 km) 13,00 € 11:00

Resultados

PTO DOR NOMBRE CLUB T.OFICIAL T.NETO RITMO P. SEX
11Luis Calvo Castro01:47:04,0001:47:03,004:271
1032Rafael Agrafojo PereiraOs Raposos02:49:28,0002:49:23,007:0395
603David Alcantara TenreiroÖpto02:30:25,0002:30:16,006:1659
424Samuel Alonso Barreiro02:23:47,0002:23:33,005:5941
555José Antonio Álvarez Da SilvaCazafantasmas02:27:46,0002:27:43,006:0954
1399Rosa Armental RooClub Hércules Termaria03:28:27,0003:28:11,008:4116
6110Pablo Astray López02:31:10,0002:30:57,006:1760
8511Rodrigo Barbosa GonzalezXistra02:41:07,0002:40:59,006:4280
2013Juan Jesus Barral VarelaLa Gramola Gtr02:12:14,0002:12:11,005:3020
10714Ramon Barreiro CernadasClub Atletismo Outes Jhon Turkey02:52:29,0002:52:07,007:1198
5916Nacho Becerra CarrilZapatilla Veloz02:30:25,0002:30:16,006:1658
4517Jesús A. Beis CabanasClub Atletismo O Pino02:24:16,0002:24:09,006:0044
12118Luis Miguel Berias LaiñoPonte Trail03:04:13,0003:04:00,007:40110
12419José Antonio Bernardez Mallo03:09:48,0003:09:45,007:54112
3020Javier Blanco GuardadoDubra Team02:18:12,0002:18:06,005:4529
12321Ana Beatriz Blanco LópezAd Montebrondo03:07:44,0003:07:41,007:4912
7922Francisco Ramon Blanco PanClub Atletismo Outes - John Turkey02:38:54,0002:38:32,006:3775
4123Francisco Javier Blanco PiasRaposos02:23:04,0002:22:59,005:5740
14324Ricardo Bravo GonzalezObjetivo Maraton03:43:04,0003:42:46,009:17126
7325Xosé Manuel Burés MiguénsTribu Trail02:33:52,0002:33:29,006:2470
9127Jose Caamaño SieiraA.d Downhill02:43:16,0002:42:58,006:4886
2628Manuel Cabarcos MiragayaCav Montaña02:16:30,0002:16:29,005:4125
3829Héctor Cajaraville Araújo02:20:00,0002:19:55,005:4937
6530Verónica Calvo DopazoCdm Vértice02:31:35,0002:31:19,006:182
12831José Enrique Campo CaballeroGatos Apestosos03:11:59,0003:11:54,007:59115
6332Néstor Campos GestalA.d. Jarnachas02:31:22,0002:31:16,006:1862
4634Pedro Cantelar Ces02:24:26,0002:24:04,006:0145
11335Albert Carballal IglesiasNinguno02:57:27,0002:57:16,007:23104
14437Jorge Carreira NodarClub Deportivo San Paio03:54:22,0003:53:56,009:45127
11538Carmen Casal Llorente02:58:38,0002:58:34,007:2610
5239Jose Luis Castelao TejoCmvertice02:25:51,0002:25:33,006:0451
2240Juan Jose Castro HermidaTribu Trail02:12:57,0002:12:57,005:3222
5141José Antonio Castro ListaCdm Vertice02:25:51,0002:25:33,006:0450
7142Luis Castro PeiteadoCdm Vertice02:33:30,0002:33:12,006:2368
9943Olalla Conde SeoaneCastro Trail02:47:07,0002:46:52,006:578
5044Iago Davila OuteiralClub De Remo Cabo Da Cruz02:25:38,0002:25:26,006:0449
3245Sergio Dieste RegadesTribu Trail02:18:46,0002:18:33,005:4631
7846Sergio Dominguez PazUltra Life Team02:38:21,0002:38:18,006:3574
6647Chema Dominguez PiñeiroSd Barbantia Roda02:32:33,0002:32:23,006:2164
14248Olalla Duro LiñaresPonte Trail03:33:52,0003:11:27,008:5417
6449Francisco Fernandez AnteloBtttriatlon O Treito02:31:31,0002:31:26,006:1863
12250David Fernández BlancoAd Montebrondo03:07:44,0003:07:41,007:49111
11451Álvaro Fernández FerroMontaevai Opino02:58:09,0002:58:06,007:25105
1452Jose Manuel Fernandez GarciaCdm Vertice02:08:15,0002:08:10,005:2014
3353Eduardo Fernández MegíaTartarugas02:18:49,0002:18:43,005:4732
9654Eduardo Ferreiro SilvaMontaevai O Pino02:45:36,0002:45:33,006:5390
3455Jorge Ferrin EscarizClube Triatlon Vilagarcia02:19:30,0002:19:25,005:4833
1156José Martín Fontán ArnejoGMTA&CHUVONERS02:05:14,0002:05:11,005:1311
4957David Freire Otero02:25:06,0002:24:52,006:0248
10959José Garabatos Freiría02:53:14,0002:52:53,007:13100
10060Javier García GarcíaCaminhantes Do Condado02:47:50,0002:47:44,006:5992
2461José Maria García Gómez02:13:00,0002:12:49,005:3223
8662Hugo Garcia MartinezJhon Turkey Cao02:41:21,0002:41:08,006:4381
10463Diego García MejutoIndependiente02:50:42,0002:50:28,007:0696
1865Iván García RechouClub Atletismo Noia02:10:50,0002:10:46,005:2718
1566Javier Gendre FernandezTartarugas02:09:27,0002:09:20,005:2315
2768Manuel Gomez GomezClub Atletismo Lousame - Deportes Hermida02:16:58,0002:16:47,005:4226
12969Juan Carlos Gomez Perez03:13:30,0003:13:11,008:03116
11671Carlos Gomila MarquesLo Esport02:59:57,0002:59:29,007:29106
572Nava González AriasTriatlón Arteixo01:55:29,0001:55:29,004:485
2573Alejandro González González02:16:25,0002:16:11,005:4124
974Eloy Gonzalez HortaLodeiros Trail02:01:51,0002:01:50,005:049
475Victor Gonzalez HortaLodeiros Trail01:54:39,0001:54:38,004:464
11976Beatriz Gonzalez RodríguezBeatriz L Gonzalez Rodríguez03:01:50,0003:01:31,007:3411
11078Alfonso Goris PereirasDubra Team02:53:44,0002:53:39,007:14101
13879Araceli Grandío VicenteClub Hércules Termaria03:28:26,0003:28:11,008:4115
7080Aurelio Guerra VigoIndependiente02:33:12,0002:32:59,006:2267
6282Rogelio Iglesias CrespoCabuxas Tolas02:31:19,0002:31:07,006:1861
8283Alberto Iglesias PiñeiroLaracha En Duas Rodas02:40:28,0002:40:12,006:4178
9284Eduardo Iglesias SampedroVirxiguianos Trail - Sachacamiños Club02:43:46,0002:43:22,006:4987
5885Jesus Iglesias VigoVeteranos Negreira02:29:21,0002:28:52,006:1357
3686Javier Janeiro Cerdeira02:19:42,0002:19:30,005:4935
3987Alberto Lado PortoAlberto Lado Porto02:22:32,0002:22:26,005:5638
13288Manuel Lago MoledoAtletismo Outes03:14:21,0003:13:58,008:05119
2989Ruben Laria San MartinDubra Team02:18:11,0002:18:05,005:4528
6990Adelino Leston Del RioAd Down Hill02:33:12,0002:32:53,006:2266
9492Hipolito Liñayo Campos02:44:07,0002:43:49,006:5088
5393Alvaro López AmorNosportlimit02:25:52,0002:25:42,006:0452
4494José Antonio López FernándezClub Atletismo Outes John Turkey02:24:05,0002:24:02,006:0043
11895Eliseo López LópezCav Montaña03:01:22,0003:01:20,007:33108
7796Geli López VilasRunning Arteixo02:37:15,0002:37:09,006:334
10699José Manuel Mallo NievesChotacabras K2102:51:40,0002:51:15,007:0997
127100Mercedes Margareto NoyaMontefaro Trail03:10:39,0003:10:31,007:5613
88101Pato Marti PatiñoArtrogal Tri97402:42:50,0002:42:45,006:4783
7103Luis Enrique Martínez ComesañaNinguno01:57:17,0001:57:16,004:537
87105César Martínez GonzálezC.a.r. Marisqueiro02:42:24,0002:42:15,006:4582
93106Patricia Martinez LagoVirxiguianos Trail.sachacamiños Club02:43:47,0002:43:24,006:496
135107Miguel Mayán Martínez03:24:07,0003:23:41,008:30122
95110Hugo Molinero RecioClub Triatlón Liceo02:44:13,0002:44:08,006:5089
8111Enrique Morán GonzálezAtletismo Lousame02:01:11,0002:01:08,005:028
105112Estrella MoreiraFontes Do Sar02:51:37,0002:51:14,007:099
89113Esteban Núñez QueirugaMontemuíño02:42:57,0002:42:36,006:4784
13117Manoel Ovalle02:07:46,0002:07:41,005:1913
6118Manuel Pais Tajes01:55:39,0001:55:38,004:496
108119Miguel Ángel Palmero Dosil02:52:55,0002:52:44,007:1299
125120Francisco Javier Pazos SuárezAtletismo Fontes Do Sar03:10:19,0003:10:09,007:55113
120121José Manuel Pedrosa MayoPonte Trail03:04:12,0003:04:00,007:40109
102122Juan Peña BarreiroClub Atletismo Noia02:48:50,0002:48:28,007:0294
98123Serafina Pereira GiraldezXistra02:46:09,0002:46:01,006:557
134124Jesus Perez BaliracNoitebra, F.c.03:18:18,0003:17:56,008:15121
47125Marcos Pérez Cantelar02:24:27,0002:24:04,006:0146
40126Rafael Pérez GarcíaS.d. Barbantia Roda02:22:43,0002:22:36,005:5639
43127David Perez GonzálezDavid Perez González02:23:49,0002:23:37,005:5942
35128Jesus Eduardo Perez RodriguezBudiñoraid02:19:38,0002:19:27,005:4934
101129Germán Pérez VidalCa Noia02:48:50,0002:48:28,007:0293
112130Héctor Piñeiro GarcíaClub Atletismo Lousame - Deportes Hermida02:57:01,0002:56:35,007:22103
130131Manuel Piñeiro GonzalezClub Hércules Termaria03:13:54,0003:13:39,008:04117
21132Ramon Piñeiro LamasBarbantia Roda S.d02:12:33,0002:12:30,005:3121
48133Arturo Piñeiro ReySd Barbantia Roda02:25:05,0002:24:44,006:0247
76135Amador Reboreda GrañaPinarium02:37:05,0002:36:53,006:3273
111136Juan Carlos Recouso García02:56:15,0002:56:11,007:20102
141137Roberto Rey GómezC.d.san Paio03:32:41,0003:32:16,008:51125
117138Adolfo Omar Ríos GiménezClube Atletismo Boimorto03:01:16,0003:00:55,007:33107
67139Francisco Javier Rivera MárquezRunning Altafit Odeon02:32:48,0002:32:41,006:2165
131140Ricardo Julio Rodríguez FernándezClub Atletismo Outes - John Turkey (Cao)03:14:20,0003:13:57,008:05118
37141Julio Rodríguez GarcíaClub Atletismo Fontes Do Sar02:19:57,0002:19:43,005:4936
83142Nuria Romero RodríguezCabuxastolas02:40:57,0002:40:45,006:425
84143Marcos Rouco SoutoCav Montaña02:41:05,0002:41:04,006:4279
56144Antonio Rubio SánchezCabuxastolas02:28:20,0002:28:17,006:1055
80145Alberto Rudiño Mayo02:39:06,0002:38:46,006:3776
2146Samuel Saborido SoñoraClub Tribu Trail01:51:04,0001:51:04,004:372
90147Jose Salgueiro MataCdm Vértice02:43:06,0002:42:50,006:4785
16149Alberto Serantes GuzmanO Caxado02:09:42,0002:09:39,005:2416
17150Fernando Sieira RiosArtrogal Tri 49802:10:13,0002:10:11,005:2517
23151Aroa Sio SeijoRace Land / Hoka One One02:12:59,0002:12:59,005:321
12152Abelardo Soler RivasAtletismo Negreira02:05:52,0002:05:49,005:1412
81153Javier Somavilla GutiérrezCxm Valencia02:39:46,0002:39:39,006:3977
68154Nazareth Tilve CostasUltra Life Team02:32:55,0002:32:51,006:223
97156David Torron Barciela02:45:45,0002:45:25,006:5491
10157Pedro Traba CaamañoClub Atletismo Outes-John Turkey02:04:37,0002:04:30,005:1110
3158Marcos Trelles RodríguezA.d.jarnachas01:53:41,0001:53:39,004:443
54159Laureano Troitiño Limeres02:26:42,0002:26:27,006:0653
28160Jose Tubio DavilaTribu Trail02:17:16,0002:17:04,005:4327
72161Ricardo Vázquez Regueiro02:33:37,0002:33:30,006:2469
126163Miguel Veiga GonzalezMontefaro Trail03:10:39,0003:10:31,007:56114
57165Miguel Vidal MoreirasMontaevai O Pino02:28:39,0002:28:37,006:1156
140167German Villanustre AbuinSd Barbantia Roda03:29:54,0003:29:33,008:44124
31168Jose Voces VegaCamisetaslugo.com02:18:35,0002:18:31,005:4630
137400Jose Gomez ChanJose Gomez Chan03:27:22,0003:27:16,008:38123