III CIRCUITO DE CARREIRAS AROUSA NORTE 2018

FECHA DEL EVENTO26/08/2018

FIN DE INSCRIPCIÓN27/09/2018 - 12:00

INSCRITOS 190

LOCALIZACIÓNArosa Norte

VÍDEOReproducir

DEPORTERunning

¡Comparte este evento!

Detalles de la carrera

Reglamento Facebook Twitter

O III Circuito de Carreiras Populares Arousa Norte «4 carreiras…1 meta» é un programa de carreiras a pé que ten por obxecto fomentar a práctica da actividade física como medio para alcanzar unha vida máis saudable.
O Circuito contará co control técnico da Federación Galega de Atletismo e estará organizado conxuntamente polos concellos que forman parte da Mancomunidade Arousa Norte:
A Pobra do Caramiñal
Riveira
Rianxo
Boiro

Información del organizador

Redes sociales del organizador
facebook   twitter

Categorías

Nombre Precio actual Año de nacimiento Inscritos
Sub 10 H/m Gratis 2009-2010 15
Sub 12 H/m Gratis 2007-2008 12
Sub 14 H/m Gratis 2005-2006 8
Sub 16 H/m Gratis 2003-2004 7
Sub 18 H/m 16,00 € 2001-2002 2
Sub 20 H/m 16,00 € 1999-2000 1
Sub 23 H/m 16,00 € 1996-1998 6
Senior H/m 16,00 € 1983-1995 38
Master 1 H/m 16,00 € 1977-1983 32
Master 2 H/m 16,00 € 1968-1977 41
Master 3 H/m 16,00 € 1958-1968 21
Master 4 H/m 16,00 € Anteriores-1958 7

Lista de inscritos

Order Dorsal Nombre Club Categoría
0 -1 Del Blanco, Fátima Club Triathlon Arcade Inforhouse Sub 16 H/M
0 -1 Ruiz Santos, Pablo Independiente Sub 10 H/M
0 -1 Vazquez Alves, Iker S.d Barbantia Roda Sub 12 H/M
0 -1 Fernández Ordóñez, Clara Club Piragüismo Rianxo Sub 10 H/M
0 -1 Fernández Ordóñez, Sabela Club Piragüismo Rianxo Sub 10 H/M
0 -1 Figueiras Rama, Xabi Independiente Sub 12 H/M
0 -1 Figueiras Rama, Xandre Independiente Sub 10 H/M
0 -1 Lareo Barroso, Nerea Club Atletismo Noia Sub 10 H/M
0 -1 Barros Ces, Miguel Ccd Taragoña Sub 14 H/M
0 -1 Resúa Fungueiriño, Enzo Breogán Ccd Taragoña Sub 14 H/M
0 -1 Calvo Muñiz, Raúl Ccd Taragoña Sub 14 H/M
0 -1 Cameán Lorenzo, Pablo Independiente Sub 16 H/M
0 1 Gude Vila, Juan Antonio Montepenarubia Master 2 H/M
0 2 Pena Torreira, Amador Club Atletismo O Pino Master 1 H/M
0 3 Lojo, Jose San Miguel De Marín Senior H/M
0 4 Garcia Lorenzo, Silvia Artrogal-Tri498 Senior H/M
0 5 Seone Fernández, Paula Barbanzabike, C. Senior H/M
0 6 Muiños Reyes, Jessica Ninguno Senior H/M
0 7 Penas Blanco, Lolo Independiente Master 1 H/M
0 8 Romero Vázquez, Nolo Maxiko Team Master 1 H/M
0 9 Caamaño Nieto, Avelino Atletismo Sar Vermú Petroni Master 1 H/M
0 10 Muiños Reyes, Enrique Ninguno Master 1 H/M
0 11 Gonzalez Horta, Victor Comesaña Sporting Club Senior H/M
0 12 Vilasoa, Daniel Maxiko Team Senior H/M
0 13 Casais Calo, Luis Ninguno Senior H/M
0 14 Tembra Cespon, Pedro 3&run By Pedro Nimo Senior H/M
0 15 Castro Sampedro, Javi Club Natacion Riveira Senior H/M
0 16 Santamaría Castro, Jose Ninguno Senior H/M
0 17 Toucedo Santos, Esteban Maxiko Team Senior H/M
0 18 Cao Noya, Dalia Club Running Liceo De Noia Senior H/M
0 19 Fernande, Tina Usc Senior H/M
0 20 Gey Segade, Santiago Manuel S. D. Barbantia Roda Senior H/M
0 21 Laiño Silva, Victor Club Natacion Riveira Senior H/M
0 22 Calvo Dopazo, Verónica Cdm Vertice Senior H/M
0 23 García Senín, Amara Ninguno Senior H/M
0 24 Domínguez Mirón, Ricardo Ninguno Senior H/M
0 25 Fernández Domínguez, Adrián Maxiko Team Senior H/M
0 26 Pensado Parad, Sabela Club Natacion Riveira Senior H/M
0 27 Figueiro Resúa, Francisco Javier Maxiko Team Senior H/M
0 28 Domínguez Sánchez, Emilio Ninguno Senior H/M
0 29 Iglesias Amores, Miguel Club Deportivo Pinarium Senior H/M
0 30 Cores Vazquez, Ricardo Club Natacion Riveira Senior H/M
0 31 Rial García, Rosana Atletismo Outes John Turkey Senior H/M
0 32 Oubiña Falcón, Maxi C. A. Cambados - Seguros Noval Senior H/M
0 33 Martinez Fandiño, Diego C. A. Cambados - Seguros Noval Senior H/M
0 34 Alcalde Resua, Oscar Maxiko Team Senior H/M
0 35 Iglesias Mosconi, María Ninguno Senior H/M
0 36 Bouzas Rey, Ismael Atletismo Sar Vermú Petroni Senior H/M
0 37 Creo Saborido, Alejandro Ninguno Senior H/M
0 38 Caamaño Nieto, Ruben Atletismo Sar Vermú Petroni Senior H/M
0 39 Garcia Beiro, Cristina Atletismo Outes John Turkey Senior H/M
0 40 Millares Sieira, Clara María Club Escuela Boxeo Canario Senior H/M
0 41 Sestayo, Eloy Artrogal-Tri498 Senior H/M
0 42 Sánchez Oliveira, Cathi Ninguno Senior H/M
0 43 González Martinez, Maria Orixinal Mgm Team Senior H/M
0 44 León Viñas, Ricardo Atletismo Sar Vermú Petroni Senior H/M
0 45 Mareque Martinez, Maria Tartarugas Master 1 H/M
0 46 Alvarellos Barreiro, Juan Jose Club Atletismo O Pino Master 1 H/M
0 47 Cacharrón Carril, Saúl O Capitán Garfo Master 1 H/M
0 48 Lodeiro Nuñez, Guadalupe Atletismo Sar Vermú Petroni Master 1 H/M
0 49 Novo Bujeíro, Javier Terra De Soneira Master 1 H/M
0 50 Cepeda Reboiras, Juan Olímpico De Vedra Master 1 H/M
0 51 Hermo Villar, Pablo Artrogal-Tri498 Master 1 H/M
0 52 Abalo Chouza, Narciso Ninguno Master 1 H/M
0 53 Perez Lourenzo, Oscar Maxiko Team Master 1 H/M
0 54 Alvarez Bendaña, Alberto Atletismo Sar Vermú Petroni Master 1 H/M
0 55 Cuenca Garcia, Francisco Jose Ninguno Master 1 H/M
0 56 Fernandez Campos, Alina S. D. Barbantia Roda Master 1 H/M
0 57 Costa Fernández, Benjamin Atletismo Sar Vermú Petroni Master 1 H/M
0 58 Soto Buceta, Sergio C. A. Cambados - Seguros Noval Master 1 H/M
0 59 Novais Troncoso, Concha Club Atletismo Sada Master 1 H/M
0 60 Rama Garcia, Daniel Os Salta Rejos Master 1 H/M
0 61 Pouso Vidal, Lucas C. A. Cambados - Seguros Noval Master 1 H/M
0 62 Cordal Barreiro, Antón C. A. Cambados - Seguros Noval Master 1 H/M
0 63 Torrado Vidal, Jose Ramon Ninguno Master 1 H/M
0 64 Villaverde Rosales, Marga Gv Sports Master 1 H/M
0 65 Vilasoa Silva, Jose Francisco S. D. Barbantia Roda Master 1 H/M
0 66 Cordal Barreiro, Ivan C. A. Cambados - Seguros Noval Master 1 H/M
0 67 Camiña Lojo, Serafín Xesteiras Master 1 H/M
0 68 Touzón Lijó, Ignacio Bajandode40.com Master 1 H/M
0 69 Sendon Caamaño, David Atletismo Outes John Turkey Master 1 H/M
0 70 Vila Sieira, Ruben Egovarros Master 2 H/M
0 71 Trigo Bao, Manuel Ninguno Master 2 H/M
0 72 Sanmartín Carreira, Iván Pablo Club Atletismo O Pino Master 2 H/M
0 73 Navarro Anton, Jose S. D. Barbantia Roda Master 2 H/M
0 74 Lojo Maneiro, Raul Ninguno Master 2 H/M
0 75 Figueira Perez, Manuel Atletismo Sar Vermú Petroni Master 2 H/M
0 76 Iglesias Villanueva, Luisa Cai A Estrada Master 2 H/M
0 77 Figueiras Blanco, Secho Cai A Estrada Master 2 H/M
0 78 Bustelo, Julio Ninguno Master 2 H/M
0 79 Osorio Dieguez, Cesar Ninguno Master 2 H/M
0 80 Benítez Somoza, Abraham Ninguno Master 2 H/M
0 81 García Miñan, Faustino C.a.r Redondela Master 2 H/M
0 82 Rodriguez Torres, Juan Carlos S. D. Barbantia Roda Master 2 H/M
0 83 Ardila Aranguren, Oscar Alexis Oscar Ardila Master 2 H/M
0 84 Ibáñez Pereiro, Aitor Tribu Trail Master 2 H/M
0 85 Pérez Santamaría, David Atletismo Sar Vermú Petroni Master 2 H/M
0 86 Barroso Perez, Beatriz Tribu Trail Master 2 H/M
0 87 Gude Paz, Jesus Manuel Club Natacion Riveira Master 2 H/M
0 88 Garcia Iglesias, Jesus Ninguno Master 2 H/M
0 89 Mayo Martinez, Jose Ramon Tribu Trail Master 2 H/M
0 90 Buján González, José Atletismo Outes John Turkey Master 2 H/M
0 91 Bures Miguens, Xosé Manuel Tribu Trail Master 2 H/M
0 92 Baamonde Arufe, Japi Atletismo Sar Vermú Petroni Master 2 H/M
0 93 Vazquez Tubio, Alberto S. D. Barbantia Roda Master 2 H/M
0 94 López Fernández, José Antonio Atletismo Outes John Turkey Master 2 H/M
0 95 Sande Puga, María Jesús Club Atletismo O Pino Master 2 H/M
0 96 De La Fuente Iglesias, Eva Club Atletismo O Pino Master 2 H/M
0 97 Figueira Hermo, David Fco. S. D. Barbantia Roda Master 2 H/M
0 98 González Villar, Yolanda Atletismo Outes John Turkey Master 2 H/M
0 99 Fernandez Lijo, Juan Francisco Club Escuela Boxeo Canario Master 2 H/M
0 100 Sueiro Iglesias, Esteban Club Atletismo O Pino Master 2 H/M
0 101 Bragaña Miguens, Maria Atletismo Outes John Turkey Master 2 H/M
0 102 Conde Pereira, Angel Ninguno Master 2 H/M
0 103 Buig Fernández, Lara Club Atletismo O Pino Master 2 H/M
0 104 Ledesma, Marga Club Atletismo O Pino Master 2 H/M
0 105 Martínez Garrido, Iago Ninguno Master 2 H/M
0 106 Traba Caamaño, Pedro Atletismo Outes John Turkey Master 2 H/M
0 107 Perez Dieguez, Lucia Ninguno Master 2 H/M
0 108 Lorenzo Perez, Natalia Ateltismo Milladoiro Master 2 H/M
0 109 Zhingre Bermeo, Ángel Celestino C. A. Cambados - Seguros Noval Master 2 H/M
0 110 Fernández Taboada, Manuel Atletismo Sar Vermú Petroni Sub 23 H/M
0 111 Castromán Couselo, Francisco Alexandre Ninguno Sub 23 H/M
0 112 Costa Faya, Sara Club Atletismo O Pino Sub 23 H/M
0 113 Garcia Meniño, Juan Luis C. A. Cambados - Seguros Noval Sub 23 H/M
0 114 Fernandez Rosales, Juan Club Escuela Boxeo Canario Sub 23 H/M
0 115 Castro Hermida, Borja Club Atletismo Santiago Sub 23 H/M
0 116 Domínguez Martís, Lara Domínguez Martís Sub 20 H/M
0 117 Rey Olveira, Juan Triatlón Riveira Sub 18 H/M
0 118 Domínguez Martís, Alejandra Domínguez Martís Sub 18 H/M
0 119 Matilla Garia, Jose Carlos Cccp Riveira -Club Comedores De Cachelos E Polbo De Riveira Master 3 H/M
0 120 Fdez., Manuel Ninguno Master 3 H/M
0 121 Betanzos Rego, Tobías Ninguno Master 3 H/M
0 122 Ansedes Domínguez, Lucía Noitebra, Fc Master 3 H/M
0 123 Villanustre Abuin, German S. D. Barbantia Roda Master 3 H/M
0 124 Rio Silva, Jose Luis Running Oleiros Master 3 H/M
0 125 Aparicio Díaz, Javier Running Oleiros Master 3 H/M
0 126 Brión Lema, Juan Carlos Triatlón Riveira Master 3 H/M
0 127 Cardalda Fresco, Luis Ninguno Master 3 H/M
0 128 Folgar Pouso, Ramón Ignacio Atletismo Sar Vermú Petroni Master 3 H/M
0 129 Triñanes Vazquez, Santiago S.d. Barbantia Roda Master 3 H/M
0 130 Saborido Martinez, Pepe Atletismo Sar Vermú Petroni Master 3 H/M
0 131 Riveira Martinez, Antonio Club Atletismo O Pino Master 3 H/M
0 132 Sampedro Muñiz, Ramon Ninguno Master 3 H/M
0 133 Busto Lobato, Carlos Atletismo Sar Vermú Petroni Master 3 H/M
0 134 Perez Susavila, Angel Ninguno Master 3 H/M
0 135 Rodríguez Fernández, Ricardo Julio Atletismo Outes John Turkey Master 3 H/M
0 136 Domínguez Sánchez, Andrés Domínguez Martís Master 3 H/M
0 137 Caamaño Riveiro, Herminio Atletismo Outes John Turkey Master 3 H/M
0 138 Botana Ferreiro, Juan Luis Club Atletismo O Pino Master 4 H/M
0 139 Regueira Boo, Jose Matias Atletismo Barbanza Master 4 H/M
0 140 Cameán Lampón, Juan Veteranos De Samil Master 4 H/M
0 141 Tresguerras González, Elvira Atletismo Sar Vermú Petroni Master 4 H/M
0 142 Pérez Pereira, Ramiro Atletismo Sar Vermú Petroni Master 4 H/M
0 143 Sainz Garcia, Fernando Atletismo Sar Vermú Petroni Master 4 H/M
0 144 Rial Pais, Pepe Atletismo Outes John Turkey Master 4 H/M
0 270 Rivas Sánchez, Enrique Triatlon Arcade Inforhuose Sub 16 H/M
0 271 González Pais, Ramón Atletismo Noia Sub 16 H/M
0 272 Pizzuti Balboa, Damian Ninguno Sub 16 H/M
0 273 Sanchez Dosil, Rita S. D. Barbantia Roda Sub 16 H/M
0 274 Viturro Buig, Thiago S. D. Barbantia Roda Sub 16 H/M
0 275 Pazos Meixus, Ararat Mazi Sub 14 H/M
0 276 Dominguez Sanisidro, Erica Ninguno Sub 14 H/M
0 277 Rial Sieira, Leo Ninguno Sub 14 H/M
0 278 Picón Montero, Brais Atletismo Fontes Do Sar Sub 14 H/M
0 279 Fernandez Rosales, Lucia Club Escuela Boxeo Canario Sub 14 H/M
0 280 Vazquez Abuin, Lucas S. D. Barbantia Roda Sub 12 H/M
0 281 Seoane Rodriguez, Pedro Club Triatlón Talleres David Compostela Sub 12 H/M
0 282 Rama Figueiras, Daniela Os Salta Rejos Sub 12 H/M
0 283 Camba Vázquez, María Natación Liceo Sub 12 H/M
0 284 Maneiro Teira, Daniel Ninguno Sub 12 H/M
0 285 Gomez Rego, Marcos Ninguno Sub 12 H/M
0 286 Gomez Rego, Samuel Ninguno Sub 12 H/M
0 287 Rivas Sampedro, Anxo Ninguno Sub 12 H/M
0 288 Sueiro De La Fuente, Marco Club Atletismo Millaraio Sub 12 H/M
0 289 Pérez Otero, Carmen Ninguno Sub 12 H/M
0 290 López Sánchez, Uxía Ninguno Sub 10 H/M
0 291 Chenlo Barros, Adrian Salsas Compostela Sub 10 H/M
0 292 Canle Insua, Simon Atletismo Noia Sub 10 H/M
0 293 Mariño Peón, Lucas Ninguno Sub 10 H/M
0 294 Camba Vázquez, Xabi Ninguno Sub 10 H/M
0 295 Picón Montero, Iago Triatlón Arcade Inforhouse Sub 10 H/M
0 296 Gonzalez Sanchez, Alvarecho Atletismo Fontes Do Sar Sub 10 H/M
0 297 Fernández Romero, Sara Ninguno Sub 10 H/M
0 298 Lopez Millares, Uxia Ninguno Sub 10 H/M
0 299 Viturro Buig, Nico S. D. Barbantia Roda Sub 10 H/M
0 300 Pedrosa, Esther Universidade Santiago Master 3 H/M
0 301 Fernandez Polin, Fernando Independiente Master 1 H/M
0 302 Lago Moledo, Manuel Atletismo Outes Master 3 H/M
0 303 Tarrio Martinez, Maria Noitebra Master 1 H/M

Localización del evento

Obtener ruta Ver mapa grande