III CIRCUITO DE CARREIRAS AROUSA NORTE 2018

FECHA DEL EVENTO26/08/2018

FIN DE INSCRIPCIÓN27/09/2018 - 12:00

LOCALIZACIÓNArosa Norte

VÍDEOReproducir

DEPORTERunning

¡Comparte este evento!

Detalles de la carrera

Reglamento Facebook Twitter

O III Circuito de Carreiras Populares Arousa Norte «4 carreiras…1 meta» é un programa de carreiras a pé que ten por obxecto fomentar a práctica da actividade física como medio para alcanzar unha vida máis saudable.
O Circuito contará co control técnico da Federación Galega de Atletismo e estará organizado conxuntamente polos concellos que forman parte da Mancomunidade Arousa Norte:
A Pobra do Caramiñal
Riveira
Rianxo
Boiro

Información del organizador

Redes sociales del organizador
facebook   twitter

Categorías

Nombre Precio actual Año de nacimiento Inscritos
Sub 10 H/m Gratis 2009-2010 17
Sub 12 H/m Gratis 2007-2008 15
Sub 14 H/m Gratis 2005-2006 13
Sub 16 H/m Gratis 2003-2004 8
Sub 18 H/m 20,00 € 2001-2002 2
Sub 20 H/m 20,00 € 1999-2000 1
Sub 23 H/m 20,00 € 1996-1998 6
Senior H/m 20,00 € 1983-1995 38
Master 1 H/m 20,00 € 1977-1983 34
Master 2 H/m 20,00 € 1968-1977 41
Master 3 H/m 20,00 € 1958-1968 22
Master 4 H/m 20,00 € Anteriores-1958 7

Resultados

PTO DOR NOMBRE APELLIDOS EQUIPO CATEGORIA PTO CAT P TOTAL
21Juan AntonioGude VilaMontepenarubiaMASTER 2 H/M15
33JoseLojoSan Miguel De MarínSENIOR H/M17
17LoloPenas BlancoIndependienteMASTER 1 H/M13
239AvelinoCaamaño NietoAtletismo Sar Vermú PetroniMASTER 1 H/M963
4312DanielVilasoaMaxiko TeamSENIOR H/M13131
5313LuisCasais CaloNingunoSENIOR H/M14171
6414PedroTembra Cespon3&run By Pedro NimoSENIOR H/M18197
3615JaviCastro SampedroClub Natacion RiveiraSENIOR H/M11111
417EstebanToucedo SantosMaxiko TeamSENIOR H/M210
4120Santiago ManuelGey SegadeS. D. Barbantia RodaSENIOR H/M12130
2125AdriánFernández DomínguezMaxiko TeamSENIOR H/M760
5528EmilioDomínguez SánchezNingunoSENIOR H/M15176
1829MiguelIglesias AmoresClub Deportivo PinariumSENIOR H/M551
2730RicardoCores VazquezClub Natacion RiveiraSENIOR H/M983
6333DiegoMartinez FandiñoC. A. Cambados - Seguros NovalSENIOR H/M17192
2936IsmaelBouzas ReyAtletismo Sar Vermú PetroniSENIOR H/M1084
4546Juan JoseAlvarellos BarreiroClub Atletismo O PinoMASTER 1 H/M13136
1549JavierNovo BujeíroTerra De SoneiraMASTER 1 H/M744
1250JuanCepeda ReboirasOlímpico De VedraMASTER 1 H/M536
3952NarcisoAbalo ChouzaNingunoMASTER 1 H/M12128
1353OscarPerez LourenzoMaxiko TeamMASTER 1 H/M644
3355Francisco JoseCuenca GarciaNingunoMASTER 1 H/M11103
5260DanielRama GarciaOs Salta RejosMASTER 1 H/M14163
7262AntónCordal BarreiroC. A. Cambados - Seguros NovalMASTER 1 H/M17217
3165Jose FranciscoVilasoa SilvaS. D. Barbantia RodaMASTER 1 H/M1094
6768IgnacioTouzón LijóBajandode40.comMASTER 1 H/M15205
1769DavidSendon CaamañoAtletismo Outes John TurkeyMASTER 1 H/M847
4870RubenVila SieiraEgovarrosMASTER 2 H/M16152
7771ManuelTrigo BaoNingunoMASTER 2 H/M25245
3872Iván PabloSanmartín CarreiraClub Atletismo O PinoMASTER 2 H/M13127
773JoseNavarro AntonS. D. Barbantia RodaMASTER 2 H/M324
4775ManuelFigueira PerezAtletismo Sar Vermú PetroniMASTER 2 H/M15139
3277SechoFigueiras BlancoCai A EstradaMASTER 2 H/M1099
7078JulioBusteloNingunoMASTER 2 H/M23214
5679CesarOsorio DieguezNingunoMASTER 2 H/M20176
6580AbrahamBenítez SomozaNingunoMASTER 2 H/M21197
682Juan CarlosRodriguez TorresS. D. Barbantia RodaMASTER 2 H/M217
6983Oscar AlexisArdila ArangurenOscar ArdilaMASTER 2 H/M22212
4084AitorIbáñez PereiroTribu TrailMASTER 2 H/M14128
7587Jesus ManuelGude PazClub Natacion RiveiraMASTER 2 H/M24234
3088JesusGarcia IglesiasNingunoMASTER 2 H/M990
2889Jose RamonMayo MartinezTribu TrailMASTER 2 H/M883
2690JoséBuján GonzálezAtletismo Outes John TurkeyMASTER 2 H/M775
5491Xosé ManuelBures MiguensTribu TrailMASTER 2 H/M19174
2292JapiBaamonde ArufeAtletismo Sar Vermú PetroniMASTER 2 H/M560
2593AlbertoVazquez TubioS. D. Barbantia RodaMASTER 2 H/M675
3794José AntonioLópez FernándezAtletismo Outes John TurkeyMASTER 2 H/M12121
5197David Fco.Figueira HermoS. D. Barbantia RodaMASTER 2 H/M18163
1499Juan FranciscoFernandez LijoClub Escuela Boxeo CanarioMASTER 2 H/M444
49100EstebanSueiro IglesiasClub Atletismo O PinoMASTER 2 H/M17160
35109Ángel CelestinoZhingre BermeoC. A. Cambados - Seguros NovalMASTER 2 H/M11110
73119Jose CarlosMatilla GariaCccp Riveira -Club Comedores De Cachelos E Polbo De RiveiraMASTER 3 H/M10226
61121TobíasBetanzos RegoNingunoMASTER 3 H/M7189
76123GermanVillanustre AbuinS. D. Barbantia RodaMASTER 3 H/M12243
58125JavierAparicio DíazRunning OleirosMASTER 3 H/M6179
66127LuisCardalda FrescoNingunoMASTER 3 H/M8202
16128Ramón IgnacioFolgar PousoAtletismo Sar Vermú PetroniMASTER 3 H/M144
46130PepeSaborido MartinezAtletismo Sar Vermú PetroniMASTER 3 H/M3137
19133CarlosBusto LobatoAtletismo Sar Vermú PetroniMASTER 3 H/M255
50134AngelPerez SusavilaNingunoMASTER 3 H/M4162
68136AndrésDomínguez SánchezDomínguez MartísMASTER 3 H/M9209
60138Juan LuisBotana FerreiroClub Atletismo O PinoMASTER 4 H/M4182
44139Jose MatiasRegueira BooAtletismo BarbanzaMASTER 4 H/M3135
42140JuanCameán LampónVeteranos De SamilMASTER 4 H/M2130
62143FernandoSainz GarciaAtletismo Sar Vermú PetroniMASTER 4 H/M5190
8147CarlosJuanatey GarciaAtletismo Sar Vermú PetroniMASTER 1 H/M226
57150ManuelLago MoledoAtletismo Outes John TurkeyMASTER 3 H/M5177
78153PepeRial PaisAtletismo Outes John TurkeyMASTER 4 H/M6250
24156MaxiOubiña FalcónC. A. Cambados - Seguros NovalSENIOR H/M866
10158LucasPouso VidalC. A. Cambados - Seguros NovalMASTER 1 H/M330
71160SerafínCamiña LojoXesteirasMASTER 1 H/M16217
34162RamiroPérez PereiraAtletismo Sar Vermú PetroniMASTER 4 H/M1104
20164OscarAlcalde ResuaMaxiko TeamSENIOR H/M659
74169Ricardo JulioRodríguez FernándezAtletismo Outes John TurkeyMASTER 3 H/M11229
59171AlejandroCreo SaboridoNingunoSENIOR H/M16180

Localización del evento

Obtener ruta Ver mapa grande