III DÚATLON «ELEUTERIO BALAYO» CONCELLO DE MUROS

FECHA DEL EVENTO21/04/2018

FIN DE INSCRIPCIÓN16/04/2018 - 21:00

LÍMITE DE PARTICIPANTES150

SITIO WEBEnlace

LOCALIZACIÓNPorto de Muros

DISTANCIA5Km-20Km-2,5Km

DEPORTEDuatlón

¡Comparte este evento!

Detalles de la carrera

Reglamento Rutómetro Facebook Twitter

DÚATLON Sprint: 5 km carreira a pé (4 voltas), 20 km ciclismo (4 voltas) e 2,5 km carreira a pé (2 voltas).
Organiza Concello de Muros
Porto de Muros.
Zona de aparcamento situada no párking portuario de Muros. Latitude: 42.774913 Lonxitude: -9.056489
Límite de inscrición de 150 participantes por orde de formalización (completada) da
inscrición. Non se admitirán inscricións incompletas ou fóra de prazo. Todas serán
confirmadas na web.

Información del organizador

Categorías

Nombre Precio actual Año de nacimiento Distancia Hora de salida Inscritos
Única 15,00 € Anteriores-2001 27,5 km 17:00 149

Resultados

PTO DOR PARTICIPANTE SEXO PTO SEXO EQUIPO TIEMPO S1 TIEMPO S2 TIEMPO S3 TIEMPO FINAL
11Brais Misa GarciaM1Club Atletismo Porriño16:31,000:31:42,500:07:54,900:56:58,5
32Cristian Muíño VarelaM3A.D. Media Ducia16:31,200:31:39,600:08:56,900:58:04,2
63Ismael Lago MonroyM6Club Atletismo Porriño17:16,800:32:10,500:09:01,100:59:27,9
44Jorge Janeiro LorenzoM4Club Ciclismo Triatlon Poio16:39,900:32:48,000:08:46,900:59:06,9
115Jose Antonio Gomez RiosM11Artrogal Tri 49817:27,000:32:27,500:09:15,701:00:10,2
1026Marinela Mayo CaamañoF2Ninguno20:05,500:43:12,000:10:09,201:14:35,4
827Silvia García LorenzoF1Artrogal Tri 49821:41,300:35:45,400:11:11,101:09:55,6
1198Andrea Rodríguez LourésF8Trisada30:55,300:47:20,300:16:46,101:36:29,1
399Daniel López GarcíaM39Kurai19:04,400:32:26,100:10:25,501:03:23,8
7410Edelmiro Porto BlancoM74Club Ciclista Mesoiro20:58,200:36:00,800:11:04,301:09:21,5
6811Francisco Javier Fernández GarcíaM68Ninguno18:28,100:37:14,700:10:00,401:07:36,1
713Adrian RojoM7Club Triatlón Costa Da Morte17:17,400:32:12,200:09:16,400:59:35,8
3114Manuel Rodríguez FernándezM31Kurai18:34,200:32:56,400:09:54,201:02:44,7
4815Toni Rodriguez FernandezM48Kurai19:09,200:34:24,200:10:19,601:05:17,0
6516Pablo Hermo VillarM65Artrogal Tri 49820:30,600:34:38,100:10:49,801:07:10,0
6717Eloy Sestayo SeoaneM67Artrogal Tri 49820:31,200:34:37,400:11:06,001:07:26,6
1919Santiago Lago FigueroaM19Club Ciclista Muros18:21,900:32:17,400:09:32,801:01:17,2
6620Alejandro Martinez LamasM66Artrogal Tri 49821:01,900:33:42,500:11:20,901:07:22,5
1221Nava González AriasM12Triatlón Arteixo17:19,000:32:32,700:09:30,601:00:24,0
7722Angel Fernandez VidalM77Ribeiras Do Tambre20:48,200:35:51,500:11:27,101:09:39,2
3723Enrique Luaces PazM37Ninguno19:25,000:31:37,000:10:11,901:03:06,5
224Manuel Dosil LagoM2Olimpico De Vedra16:30,900:31:40,900:08:14,100:57:18,1
5525Alberto Gonzalez SuarezM55Kurai18:59,300:35:42,100:10:18,701:06:08,9
4026Marcos Peña ÁlvarezM40A.D. Media Ducia19:51,800:31:26,400:10:43,801:03:28,8
3227Victor Laiño SilvaM32Natacion Riveira19:14,600:32:24,100:10:02,301:02:44,7
4930Jairo Prieto CaamañoM49Triatlon Costa Da Morte19:48,100:33:46,600:10:25,501:05:18,6
10332Manuel Barreiros FormosoM101Ninguno22:51,200:38:43,300:12:56,101:16:12,0
8333Adrian Oreiro VarelaM82Adrian Oreiro Varela21:24,800:35:25,100:11:00,801:09:57,6
5235David Rodríguez HierroM52Kurai18:36,400:36:05,800:09:37,701:05:39,8
4436Marcos Mayo AgrafojoM44Ninguno19:41,900:33:51,600:10:01,101:04:55,9
2237Jose Carlos Buján OteroM22Noitebra17:39,500:32:49,600:09:38,101:01:36,5
9338Manolo Arca PedridoM92Artrogal Tri 49822:40,100:35:45,400:11:39,301:11:45,0
2439Fernando Garcia LemaM24A.D. Media Ducia18:33,600:31:53,300:10:16,401:02:12,3
10840Jose Garcia ReyM105Trialarilos23:48,700:38:11,000:13:10,801:17:29,5
8942Jose Maria Beiro FormosoM88Club De Remo Muros19:01,800:39:30,100:10:33,501:11:12,0
1843Carmelo Oubiña DuránM18Club Ciclismo Triatlon Poio17:52,900:32:44,400:09:18,801:01:16,9
11744Beatriz Lorenzo ChaoF6Ninguno23:46,000:48:59,200:13:27,401:28:06,4
11845Luisa Iglesias VillanuevaF7Ninguno26:47,500:45:01,400:14:46,201:28:06,5
6946Secho Figueiras BlancoM69Ninguno19:41,100:35:30,200:10:46,001:07:47,0
9548Alejandro Caamaño LiraM94Club Triatlon Cerveceria O Coton Negreira22:06,500:37:37,300:11:17,101:12:17,8
10450Patricia Alvarez ReyF3Club Triatlon Cerveceria O Coton Negreira23:45,500:38:11,400:12:35,201:16:22,5
3651Angel M Peon LadoM36Club Triatlon Cerveceria O Coton Negreira18:52,600:32:38,500:10:13,801:03:04,9
5952Juan Jose Bello GarciaM59Club Triatlon Cerveceria O Coton Negreira19:56,300:34:48,200:10:22,801:06:21,1
7553Leandro Eiras LueiroM75Club Triatlon Cerveceria O Coton Negreira20:18,700:36:16,100:11:07,701:09:25,6
6354Victor L. Santiago MariñoM63Club Triatlon Cerveceria O Coton Negreira20:20,200:34:11,700:10:57,401:07:01,8
11655Sonia Carracedo DocampoF5Ninguno27:47,200:42:11,100:14:54,601:27:27,5
2556Jose Manuel Tome SuarezM25Ninguno18:27,500:32:00,200:10:11,901:02:12,6
2157Xurxo Carballo MonteagudoM21Olimpico De Vedra18:27,400:32:14,100:09:43,701:01:27,6
10958Manuel Sanmartín MalvárezM106Club Triatlon Cerveceria O Coton Negreira24:48,000:37:44,100:13:34,201:17:50,8
8059Chema Ruso GirautM80Club Triatlon Cerveceria O Coton Negreira20:47,800:35:45,500:11:24,901:09:50,2
7261David Muñiz DiosM72Artrogal Tri 49821:16,700:34:44,600:11:09,101:08:32,4
3562Óscar Valle LopezM35Noitebra18:43,000:33:01,300:10:02,701:03:03,2
6164Manuel Mariño LoisM61Club Triatlon Cerveceria O Coton Negreira21:11,900:33:22,500:10:43,901:06:49,5
5665Ivan Cruz SotoM56Trisada19:28,400:35:01,100:10:27,301:06:10,3
4266Abelardo Soler RivasM42Artrogal Tri 49818:14,800:35:02,400:09:41,101:04:19,6
9067Manuel Louro DiazM89Ninguno22:45,000:34:27,300:12:18,301:11:26,7
2768David Pérez CastroM27Os Esfola Arrós18:28,600:33:06,400:09:26,801:02:21,5
5869Samuel FernándezM58Club Triatlon Cerveceria O Coton Negreira19:47,700:34:57,500:10:17,201:06:17,3
8170Francisco Fernandez AnteloM81Btt Triatlon O Treito21:20,500:35:41,400:11:23,001:09:55,3
4572Javier Guimarey SeninM45Artrogal Tri 49819:14,500:34:15,800:10:04,401:04:57,9
9973Carlos Campos GarridoM98O Treito22:38,500:36:12,900:12:49,701:13:29,3
2676Alberto Gómez VilaM26Lamargha Beariz Triatlon18:55,400:31:46,400:10:28,801:02:20,1
6279Alberto Balayo GarciaM62Club De Remo Muros20:22,800:34:24,600:10:26,501:06:52,2
2380Domingo Presas FaraldoM23Triatlon Coruña18:22,700:32:07,700:09:57,001:01:47,3
4781Ramiro Gonzalez FrancoM47Triatlon Costa Da Morte19:29,500:34:01,300:10:09,501:05:03,5
5482Antonio Vilas GómezM54Artrogal Tri 49820:30,500:33:08,400:11:03,101:05:57,7
8883Pablo Dosil RosendeM87Artrogal Tri 49820:52,800:36:55,100:12:04,001:11:01,4
4684Miguel Santomil LapidoM46Artrogal Tri 49818:46,800:34:52,700:09:58,101:04:57,9
8785Pablo Insua PedrosaM86Btt Triatlon O Treito23:58,200:34:31,300:10:52,501:10:53,8
1386Josecho González ReyM13Club Ciclista Dumbría18:29,300:31:24,500:09:26,601:00:38,7
9887Pablo Nieto LeisM97Kurai21:50,800:37:38,400:11:53,201:13:05,1
1688Borja Sanchez CamposM16Buscando18:09,100:32:29,800:09:13,701:01:07,8
5089Francisco José Guillán PazosM50Artrogal Tri 49820:27,700:33:04,700:10:06,801:05:18,8
9290Victor FigueroaM91Club De Remo Muros21:25,900:37:05,000:11:36,501:11:39,3
5791Germán Mosquera FilgueiraM57O Treito20:24,000:34:39,500:09:49,401:06:12,0
7692Daniel Bogo SaavedraM76Cc.os Irmandiños21:34,700:34:20,100:11:24,601:09:29,2
6093Juan Martinez MartinezM60Artrogal Tri 49820:03,500:35:02,400:10:28,101:06:48,0
5196Saúl SystemM51Olímpico De Vedra18:28,000:35:22,700:10:17,201:05:19,3
10197David Yañez MartínezM100Ninguno22:14,000:37:22,800:12:52,801:14:16,0
10798Luis Miguel Berias LaiñoM104Ponte Trail23:58,600:36:00,400:15:18,701:17:02,0
8599Fabian Linares NoyaM84Club Triatlon Negreira20:19,800:36:56,900:11:54,501:10:25,5
79101José Ramòn Antelo MartínezM79Ponte Trail20:59,100:35:30,600:11:12,901:09:49,1
20102Íñigo Martínez MartínezM20Club Ciclismo Triatlon Poio17:50,000:32:50,400:09:32,401:01:23,3
64104Daniel Rama GarciaM64Os Salta Rejos21:02,100:33:37,900:11:06,501:07:06,9
5105Juan Cepeda ReboirasM5Olímpico De Vedra17:17,300:32:07,900:08:49,300:59:12,2
100106Esteban Garcia GomezM99Ninguno19:42,000:41:42,800:10:25,001:13:54,0
71107Daniel Loureiro AmeneirosM71Ninguno20:16,800:36:11,300:10:25,001:08:22,9
105109Jorge Fandiño SantosM102Ninguno23:57,400:38:35,300:12:31,701:16:44,4
106110Joaquín Sayans ReyM103Triatlón Atenas Vilagarcía22:23,900:40:10,100:12:34,101:16:55,1
15112José Manuel Lago CesM15Sar-Vermú Petroni17:42,200:33:07,400:09:01,801:00:51,5
97113Carlos Ruiz SeijoM96Adr Vara E Pedal23:46,900:34:36,200:12:37,101:12:57,9
14114Fady Hout VarelaM14Natacion Liceo17:30,700:33:12,600:09:04,801:00:48,6
30115Jesús Malvárez LouroM30Somos Gallos19:14,300:32:15,400:09:48,101:02:44,5
28116Alberto Vázquez TubioM28S.d.barbantia Roda18:32,000:33:04,100:09:40,401:02:23,7
10117David Calzas InsuaM10Triatlon Costa Da Morte17:19,200:32:33,000:09:10,801:00:10,1
113118José Manuel Mayo CaamañoM110Vendavalesteiro24:49,200:45:09,500:12:48,201:23:58,4
38119Kiko Lago SantiagoM38A. D. Olimpia18:41,900:32:45,600:09:54,301:03:14,6
86120Alfonso Gallardo LagoM85Somos Gallos22:51,500:34:27,400:11:59,601:10:43,6
17121Francisco Pais FondoM17Triatlon Costa Da Morte17:53,900:32:41,500:09:16,201:01:09,5
84122Alfonso Otero RodriguezM83Ninguno22:25,800:35:08,000:11:33,201:10:17,4
110123Angel Vazquez CarbonM107Atletismo Estrada23:43,900:37:06,200:15:51,201:18:47,7
111124Xosé Brais Pereiro ChaosM108Ninguno23:44,400:38:52,100:14:35,901:18:48,0
33125Carlos Jesús Rodriguez ReyM33Club Triathlon Compostela18:48,400:32:49,200:10:07,601:02:54,3
114126Barbara Carbajales LeonF4Artrogal Tri 49827:11,500:41:05,100:14:14,001:24:28,0
115127Jose Ramon Lago CivesM111Artrogal Tri 49827:11,500:41:07,800:14:15,501:24:29,4
41128Enrique Muiños. ReyesM41Artrogal Tri 49819:27,700:32:04,300:11:13,801:03:53,2
29129Isaac Maceiras FigueirasM29Somos Gallos20:17,800:30:55,000:09:43,801:02:36,0
34130Adrián Maceiras FigueirasM34Somos Gallos19:13,800:32:01,900:10:08,901:03:02,4
96131Manuel Fernandez LariñoM95Somos Gallos23:07,100:35:22,800:12:43,301:12:54,6
94132Javier Fernandez LariñoM93Somos Gallos22:52,000:35:39,400:11:42,601:12:07,7
120136Adrian Nieto LareoM112Triatlón Arcade Inforhouse22:39,600:44:51,800:30:04,901:38:55,3
8138Carlos Juanatey GarciaM8Artrogal Tri 49817:28,000:32:28,300:09:05,301:00:03,0
70139Sergio Pérez TreusM70Club Natación Riveira19:47,100:35:46,400:10:59,601:08:22,6
73142Andres Tubio Del RioM73Ninguno21:08,100:35:25,500:10:54,101:08:54,9
43143Jose Ferraces RegueiroM43Triatlon Ferrol19:47,500:32:47,000:10:54,701:04:45,6
9144Angel Conde ValladaresM9Kurai17:29,000:32:25,100:09:11,501:00:07,9
53145José Alfonso Villarr CaamañoM53Btt Triatlon O Treito20:24,000:33:14,100:11:05,501:05:57,6
112146Pablo Cuñarro GomezM109Club Deportivo Pinarium23:27,100:43:17,500:12:53,301:23:26,9
78147José Maria Fernández ReyM78Triatlon Vilagarcia20:15,200:37:14,100:11:00,301:09:44,6
91149Ricardo Dominguez GagoM90Artrogal Tri 49822:32,800:36:02,000:11:24,501:11:37,2

Localización del evento

Obtener ruta Ver mapa grande