III TRAIL SUBIDA PICO MURALLA – CONCELLO DE RIANXO

FECHA DEL EVENTO25/07/2018

FIN DE INSCRIPCIÓN22/07/2018 - 23:59

INSCRITOS 85

LÍMITE DE PARTICIPANTES250

LOCALIZACIÓNSetefogas – Paseo Marítimo de Rianxo

DISTANCIA15Km

DEPORTERunning

¡Comparte este evento!

Detalles de la carrera

Reglamento

A Sociedade Deportiva Barbantia Roda e o Concello de Rianxo organizan a terceira edición do TRAIL SUBIDA PICO MURALLA – CONCELLO DE RIANXO

A proba celebrarase o 25 de xullo de 2018, e a saída será ás 10:30 do peirao de Setefogas. A distancia é de 15 km cun desnivel acumulado de 671 m.

Sede 1.
Pavillón polideportivo de Rianxo
9 h. Entrega de dorsais e servizo de gardarroupa.
10:30 h. Saída da proba (Setefogas – Paseo Marítimo)
Fin da proba (14 h aprox.):
Vestiarios, duchas, avituallamento final e entrega de trofeos

Sede 2.
Lugar da Ermida (O Araño)
Avituallamento intermedio.
Sede 3.
Alto do Pico Muralla (O Araño)
Chegada e traslado á sede 1 ao remate da proba, servizo gratuíto de autobús.

Track Ruta en formato KML
Track Ruta en formato KMZ

Os menores de 18 anos deberán enviar por mail este formulario cuberto e firmado

Información del organizador

S.D. Barbantia Roda - Concello de Rianxo

concelloderianxo.gal
Redes sociales del organizador
facebook  

Categorías

Nombre Precio actual Edades Distancia Hora de salida Inscritos
Sénior 6,00 € 11/06/1977 - 31/12/2000 15 km 10:30 44
Veteranos/as 1 6,00 € 11/06/1962 - 10/06/1977 15 km 10:30 35
Veteranos/as 2 6,00 € Anteriores - 10/06/1962 15 km 10:30 6

Lista de inscritos

Order Dorsal Nombre Categoría Club
0 1 Saborido Soñora, Samuel Sénior Tribu Trail
0 2 Cepeda Reboiras, Juan Sénior Olímpico De Vedra
0 3 Romero Vázquez, Nolo Sénior Vengadores Ocr
0 4 Rodriguez Torres, Juan Carlos Veteranos/As 1 S.d. Barbantia Roda
0 5 Fernández Campos, Alina Sénior S.d. Barbantia Roda
0 6 Fernández Lorenzo, Maria Pura Sénior Ninguno
0 7 Ces Cristobo, Manuel Sénior Tribu Trail
0 8 Miragaya López, Pablo Sénior Via Lactea
0 9 Fontán Arnejo, José Martín Sénior Chuvoners
0 10 Castro Souto, Alfonso Javier Sénior Chuvoners
0 11 Saborido Fernandez, Emilio Sénior S.d. Barbantia Roda
0 12 Vilasoa Silva, Jose Francisco Sénior S.d. Barbantia Roda
0 13 Gonzalez Franco, Javier Sénior Saludalia C.fisioterapia Huelva
0 14 Rodríguez Santamaría, David Sénior Club Natación Riveira
0 15 López Besteiro, Alicia Sénior Ninguno
0 16 Gómez Barba, Santiago Sénior Fast Running
0 17 Vilasoa, Daniel Sénior Ninguno
0 18 Martinez Dieste, Paula Sénior S.d. Barbantia Roda
0 19 Fernandez Arias, Jorge Sénior Kalentadas Trailrunning
0 20 Puime Miguez, Ana Sénior Global Sport Club
0 21 Lago Freiria, Paco Sénior Os Peliqueiros
0 22 Martínez Moure, Skandal Sénior Os Peliqueiros
0 23 Bralo Nimo, Ismael Sénior Tribu Trail
0 24 Suárez Souto, Marcos Sénior Ninguno
0 25 López Baltar, Adrián Sénior Ninguno
0 26 Cespon Figueiro, Marco Sénior Tambre Bike&run
0 27 Pumariño Pérez, Amador Sénior Atletismo Fontes Do Sar
0 28 Fernandez Rodriguez, Alberto Sénior Ninguno
0 29 Pascual Fidalgo, Marcos Antonio Sénior Castro Trail
0 30 Torrado Vidal, Jose Ramon Sénior Os Aforcados
0 31 Iglesias Pintado, Daniel Sénior Ninguno
0 32 Santiago Villar, Jose Sénior Ninguno
0 33 Piñeiro Romero, Jesus Maria Sénior Ninguno
0 34 Dasilva Fernandez, Olga Sénior Acade
0 35 Sordo Garcia, María Teresa Sénior Ninguno
0 36 Calvo Viturro, Santiago Sénior S.d. Barbantia Roda
0 37 Sanchez Gomez-Escalonilla, Ivan Sénior Ninguno
0 38 Rodriguez Seoane, David Sénior Ninguno
0 39 Lopez Varela, Oscar Sénior Ninguno
0 40 Quintián Agrafojo, Chema Sénior Cdm Vertice
0 41 Galbán Lorenzo, Marcos Sénior Ninguno
0 42 Yañez Ordoñez, David Sénior S.d. Barbantia Roda
0 43 Reina, Victor Manuel L Sénior Ninguno
0 44 Franco Freijanes, Pablo Sénior Aviva Sport Club
0 45 Quiroga Casas, Néstor Sénior Ocr Chantada Corazón De Galicia
0 46 Conde Sieira, Xurxo Manuel Veteranos/As 1 S.d. Barbantia Roda
0 47 Piñeiro Rebolo, Raquel Veteranos/As 1 Ninguno
0 48 Navarro Anton, Jose Veteranos/As 1 S.d. Barbantia Roda
0 49 Suarez Redondo, Xabier Veteranos/As 1 Tribu Trail
0 50 Xamardo Figueira, Miguel Veteranos/As 1 Sachacamiños
0 51 Cao Castro, Sandra Veteranos/As 1 Ninguno
0 52 Sanmartín Carreira, Iván Pablo Veteranos/As 1 Club Atletismo O Pino
0 53 Fernández Blanco, Jose Antonio Veteranos/As 1 A.c. O Carballo
0 54 Rivas Beis, Javier Veteranos/As 1 Ninguno
0 55 Saborido Fernandez, Luis Mariano Veteranos/As 1 S.d. Barbantia Roda
0 56 Fernández Torres, Olivier Veteranos/As 1 Punisher Team
0 57 Figueira Hermo, David Fco. Veteranos/As 1 S.d. Barbantia Roda
0 58 Romero Otero, Santiago Veteranos/As 1 Ninguno
0 59 Bures Miguens, Xosé Manuel Veteranos/As 1 Tribu Trail
0 60 Platas Martinez, Juan Veteranos/As 1 Tambre Bike
0 61 Porta Vales, Domingo Tomas Veteranos/As 1 Ninguno
0 62 García Ferrer, Toño Veteranos/As 1 Ninguno
0 63 Mariño Sanchez, Maria Jesus Veteranos/As 1 Ninguno
0 64 Caselles, Juan Antonio Veteranos/As 1 Ninguno
0 65 Carter, Benjamin Veteranos/As 1 Acade
0 66 Salvado Tejedor, Roberto Veteranos/As 1 Acade
0 67 Lopez Outeiral, Jose Carlos Veteranos/As 1 S.d. Barbantia Roda
0 68 Molinero Recio, Hugo Veteranos/As 1 Ninguno
0 69 Pais Trigo, Francisco Veteranos/As 1 Ninguno
0 70 Martinez Lago, Sergio Veteranos/As 1 Ninguno
0 71 Vila Sieira, Ruben Veteranos/As 1 Ninguno
0 72 Saavedra González, Narciso Veteranos/As 1 Concello De Vigo
0 73 Boo Fariña, Salvador Veteranos/As 1 Tribu Trail
0 74 Gonzalez Garcia, Roberto Veteranos/As 1 Club Sangiao Tkd
0 75 Abal Morrazo, Emilio Veteranos/As 1 Ninguno
0 76 Blanco Táboas, Andrés Veteranos/As 1 Ninguno
0 77 Villar Conde, Alberto Alejandro Veteranos/As 1 Ninguno
0 78 Freire Esparís, Benigno Veteranos/As 1 Ninguno
0 79 Bustelo, Julio Veteranos/As 1 Ninguno
0 80 Villanustre Abuin, German Veteranos/As 2 S.d. Barbantia Roda
0 81 Capelo Rios, Manuel Veteranos/As 2 Ninguno
0 82 Lorenzo Vilar, José Manuel Veteranos/As 2 Ninguno
0 83 Mariño Garcia, José Manuel Veteranos/As 2 Ninguno
0 84 Fernández Pereiro, Manuel Antonio Veteranos/As 2 Club Montaña Serra Do Suido
0 85 Betanzos Rego, Tobias Veteranos/As 2 Ninguno

Localización del evento

Obtener ruta Ver mapa grande