IV CARREIRA CAMIÑO DAS LETRAS

FECHA DEL EVENTO14/05/2017

FIN DE INSCRIPCIÓN11/05/2017 - 23:59

INSCRITOS 267

LOCALIZACIÓNCidade da Cultura - Santiago de Compostela

DISTANCIA15Km

DEPORTERunning

¡Comparte este evento!

Detalles de la carrera

Reglamento Facebook

A proba absoluta (das categorías júnior/promesa, sénior e veteranos) sairá ás 10.00 horas desde as inmediaciones do Pico Sacro, e seguirá un circuíto de aproximadamente 15 km ao longo da Ruta da Prata ou Camiño do Sudeste, ata a Cidade da Cultura.
OS AUTOBUSES PARTIRÁN DENDE A CIDADE DA CULTURA CUNHA FRECUENCIA DE 20 MINUTOS A PARTIR DAS 8,30 HORAS EN DIRECCIÓN Á ZONA DE SAÍDA. A DERRADEIRA SAÍDA SERÁ ÁS 9.35 HORAS

As probas das categorías de menores (pitufo, prebenxamín-benxamín, alevín, infantil, cadete e xuvenil) realizaranse a partir das 10:30 horas por un circuíto na Cidade da Cultura

A entrega dos dorsais realizarase na tenda de deportes 3&Run By Pedro Nimo na rúa Restollal 35 bajo, Santiago (frente o Hipercor) , nos seguintes días e horarios:
•Venres, 12 de maio, de 10:30 a 14:00 e de 17:00 a 20:30 horas
•Sábado, 13 de maio, de 10:30 a 14:00 e de 17:00 a 20:00 horas

De xeito excepcional, permitirase a recollida dos dorsais na secretaría da competición situada na Cidade da Cultura, entre as 8.30 e as 9.30 horas, para a carreira de adultos e ata as 10:15 horas para as carreiras de menores.

Información del organizador

Xurdir

Rúa do Moucho, 25 - 15702 Santiagowww.xurdir.com

Categorías

Nombre Precio actual Año de nacimiento Distancia Inscritos
Pitufo Gratis 2012-Posteriores 200 m 40
Prebenxamín - Benxamins Gratis 2008-2011 700 m 33
Alevín Gratis 2006-2007 1500 m 14
Infantil Gratis 2004-2005 1500 m 20
Cadete Gratis 2002-2003 3000 m 17
Xuvenil Gratis 2000-2001 3000 m 3
Junior-Promesa 8,00 € 1995-1999 15000 m 1
Senior 8,00 € 1983-1994 15000 m 22
Veterana A 8,00 € 1967-1982 15000 m 10
Vererana B 8,00 € Anteriores-1966 15000 m 2
Veterano A 8,00 € 1972-1982 15000 m 61
Veterano B 8,00 € 1962-1971 15000 m 29
Veterano C 8,00 € Anteriores-1961 15000 m 15

Lista de inscritos

Order Nombre Categoría Club
0 Albela González, Santiago Veterano A Independente
0 Alcalde Resua, Oscar Senior 3&run Club De Corredores By Pedro Nimo
0 Alcober Auban, Juan Antonio Veterano A Independiente
0 Almozara Mayo, Marcos Senior 3&run By Pedro Nimo
0 Andrade Pérez, Erika Cadete Cpi Antonio Orza Couto
0 Antelo Bouzon, Diego Prebenxamín - Benxamins Independiente
0 Antelo Bouzon, Lucia Pitufo Independiente
0 Antelo Villasenin, Alicia Prebenxamín - Benxamins Independiente
0 Arias Garcia, Alfonso Veterano A Fontes Do Sar
0 Arufe, Jose Veterano B Aero Club De Santiago
0 Asorey Rivas, Javier Veterano A Club Atletismo Outes John-Turkey
0 Bacariza Ramos, Alba Pitufo Independiente
0 Bacariza Ramos, Noa Pitufo Independiente
0 Balo Louzao, Paula Alevín Independiente
0 Balo Louzao, Saúl Prebenxamín - Benxamins Independiente
0 Barcaza García, Blixa Infantil C.e.i.p. Das Fontiñas
0 Barreiro Iglesias, Pablo Prebenxamín - Benxamins Pinariun
0 Barrio González, Samuel Veterano A Independiente
0 Beiras Padella, Jose Veterano B Tartarugas
0 Beiroa Martínez, Minerva Pitufo Independiente
0 Bello Ferreirós, Angel Veterano A 3&run By Pedro Nimo
0 Bello Soto, Martín Infantil Club Atletismo Fontes Do Sar
0 Bermejo Rubio, Arturo Veterano B Independiente
0 Blanco Martinez, Lucas Pitufo Independiente
0 Boán Ovalle, Manoel Senior Independiente
0 Boo Goyanes, Naira Prebenxamín - Benxamins Independiente
0 Botana Prini, Chloé Gabrielle Cadete Independiente
0 Botana Prini, Nicolas Manuel Xuvenil Independiente
0 Brocos Baluja, Jose Manuel Veterano A Independiente
0 Buig Fernandez, Alexis Veterano A 3&run Club De Corredores By Pedro Nimo
0 Cajaraville Araújo, Héctor Veterano A Independiente
0 Calvo Fernandez, Jose Ignacio Veterano A Club Atletico Bertamirans
0 Calvo Fernandez, Jose Luis Veterano A Independiente
0 Cambón Arceo, Xose Manuel Veterano B Independiente
0 Caneda Pazos, Miguel Cadete Cpi Antonio Orza Couto
0 Canitrot Cerqueiro, Enma Pitufo Independiente
0 Carbajo Capeáns, Manuel Veterano A Real Aeroclub Santiago
0 Carballal Iglesias, Albert Veterano A Independiente
0 Carbonell Alcalde, Antía Alevín Independiente
0 Carbonell Alcalde, Iago Prebenxamín - Benxamins Independiente
0 Carbonell Baeza, Carlos Veterano A Independiente
0 Carnero Rodríguez, Pablo Senior Independiente
0 Carollo Arizaga, Víctor Pitufo Independiente
0 Carollo Poisa, Enrique Prebenxamín - Benxamins Independiente
0 Carollo Poisa, Laura Pitufo Independiente
0 Carril Boo, Cristina Veterana A Club Deportivo Vagalume Energia
0 Carrillo Fernandez, Francisco Senior Independiente
0 Carrizo González, David Veterano A Independiente
0 Casco Retis, Luana Pitufo Independiente
0 Castro Barros, Nuno Pitufo Independiente
0 Castro Cuervo, Ramón Veterano C Os Muditos
0 Castro Fijó, Raúl Cadete Cpi Antonio Orza Couto
0 Castro Pampin, Diego Veterano A Independiente
0 Castro Sanchez, Maria Prebenxamín - Benxamins Independiente
0 Castro Suarez, Juan Carlos Veterano B Club Deportivo Vagalume Enerxia
0 Castromil Suarez, Esteban Veterano A Independiente
0 Cebey Pena, Jaime Cadete Independiente
0 Cebey Pena, Teresa Infantil Independiente
0 Cibreiro Rodriguez, Lois Pitufo Azervañan
0 Cid Cabezas, Iago Infantil Millaraio
0 Cid Fernández, Rafael Veterano C Independiente
0 Cobas Otero, Manuel Angel Veterano B Atletismo Fontes Do Sar
0 Constenla Junquera, Antonio Oscar Veterano C Independiente
0 Cordal Vazquez, Felipe Veterano A Independiente
0 Couñago Boquete, Adrián Alevín Independiente
0 Couñago Boquete, Alejandro Pitufo Independiente
0 Couñago Boquete, Martín Pitufo Independiente
0 Dagnac Llompart, Lucas Alevín Universidad De Santiago
0 Dagnac Llompart, Mateo Prebenxamín - Benxamins Universidad De Santiago
0 De La Torre Carril, Aitana Pitufo Independiente
0 Del Río Pombar, Antón Pitufo Independiente
0 Dell Blanco, Fátima Cadete Triatlon Arcade Inforhouse
0 Devesa Cabo, Manuel Cadete Cpi Antonio Orza Couto
0 Diaz Piñeiro, Rafael Veterano A Aeroclub Santiago De Compostela
0 Diez Garcia, Bernardo Veterano B Independiente
0 Dominguez Castro, Andrés Veterano C Independiente
0 Domínguez Tejeiro, Antonio Prebenxamín - Benxamins Independiente
0 Dopazo Batalla, Marcos Antonio Veterano A Independiente
0 Doval González, Pepe Senior Independiente
0 Duarte Vazquez, Francisco Veterano B Club Atletismo Boimorto
0 Enríquez Rodríguez, Carla Pitufo Independiente
0 Enríquez Rodríguez, Lucía Pitufo Independiente
0 Fandiño, J L Senior Independiente
0 Fandiño Ares, Enrique Veterano B Independiente
0 Fandiño Cuadrado, Noé Prebenxamín - Benxamins Fontes Do Sar
0 Fdez-Couto Gomez, Luis Veterano B Independiente
0 Felpeto Babío, Vanesa Senior Independiente
0 Fernández Costoyas, Ana María Veterana A Urban Runners Santiago
0 Fernández Eiras, Ernesto Veterano A Independiente
0 Fernández Mella, Ivan Prebenxamín - Benxamins Independiente
0 Fernández Oliveira, Juan Carlos Veterano B Independiente
0 Fernández Pérez, Abeba Laura Infantil Independiente
0 Fernandez Rivera, Alejandro Senior Adas Proinor O Barco
0 Fernández Tojo, Alexandre Senior Tambrebike&running
0 Fernandez-Barja Lopez, David Prebenxamín - Benxamins Independiente
0 Ferraces Vazquez, Moncho Veterano C Clube Atletismo Boimorto
0 Franco Saborido, David Senior Independiente
0 García Casal, Iván Cadete Cpi Antonio Orza Couto
0 Garcia Castelo, Adriana Pitufo Independiente
0 García Collazo, Roberto Veterano A C.a.r. Marisqueiro
0 Garcia Garcia, Oscar Veterano A Pinarium
0 García Marín, Jorge Veterano B Fontes Do Sar
0 García Pérez, Jesús Veterano A Independiente
0 García Pouso, Rafael Veterano A Independiente
0 García Vilela, Andrea Prebenxamín - Benxamins Independiente
0 García Vilela, Olalla Pitufo Independiente
0 George, Chris Veterano A Independiente
0 Gil Gil, Enrique Veterano A Independiente
0 Gómez Iglesias, Carla Cadete Cpi Antonio Orza Couto
0 Gontán Iglesias, Ainoa Infantil Fontes Do Sar
0 Gontán Iglesias, Jairo Pitufo Fontes Do Sar
0 González, Alberto Senior Independiente
0 González, Carlos Veterano B Independiente
0 González Boo, María Cadete Cpi Antonio Orza Couto
0 González Casal, Francisco Javier Veterano B 3&run By Pedro Nimo Club De Corredores
0 Gonzalez Fernández, Francisco Veterano B Independiente
0 González Miramontes, Olímpio Veterano A Independiente
0 Gonzalez Sanchez, Alvarecho Prebenxamín - Benxamins Fontes Do Sar
0 González Varela, Benito Veterano C Independiente
0 Granja Suarez, Xoel Prebenxamín - Benxamins Independiente
0 Guitián Otero, Atila Infantil Cpi Antonio Orza Couto
0 Gunche Bada, Carmen Prebenxamín - Benxamins Independiente
0 Gunche Bada, Julia Pitufo Independiente
0 Gunche Bada, Paula Alevín Independiente
0 Gutierrez, Benito Veterano B Club Atletismo Fnotes Do Sar
0 Hernández Fernández De Rojas, Agustín Veterano C Independiente
0 Iglesias Costoya, Hugo Pitufo Independiente
0 Iglesias Fernandez, Adrian Prebenxamín - Benxamins Independiente
0 Iglesias Fernandez, Dario Prebenxamín - Benxamins Independiente
0 Inarejos Loureiro, Begoña Veterana A Independiente
0 Iriarte Villajos, María Pitufo Independiente
0 Iriarte Villajos, Martina Pitufo Independiente
0 Liñares Martínez, José Ignacio Veterano B Noitebra Fc
0 Longueira Alonso, Breixo Alevín Independiente
0 Lopez Estraviz, Xoan Xose Veterano C Club Atletismo Fene
0 Lopez Perez, Jose Angel Veterano A Ely Runners
0 Lopez Sanchez, David Veterano A Independiente
0 Lorenzo López, Isabel Veterana A Independiente
0 Louzao López, Patricia Veterana A Independiente
0 Louzao Rodriguez, Nacho Veterano B Cuatridente
0 Lozano Núñez, Iago Senior Miler Running Club
0 Lugo Perez, Lucas Pitufo Independiente
0 Mallo Baluja, Juan Carlos Veterano B Noitebra
0 Mallo Balula, Jaime Veterano B Independiente
0 Mareque, Yolanda Cadete Manuel Marequesanchez
0 Mareque Constenla, Yolanda Cadete Cpi Antonio Orza Couto
0 Mareque Iglesias, Emma Infantil Cpi Antonio Orza Couto
0 Marí Granda, Miguel Senior Independiente
0 Martin Casal, Emma Infantil Independiente
0 Martínez Becerra, Zoe Alevín Ninguno
0 Martínez Ramilo, Tania Veterana A Independiente
0 Martínez Vázquez, Fabián Pitufo No
0 Mata Castro, Pablo Prebenxamín - Benxamins Independiente
0 Mont'Alegre Ibañez, Valentina Pitufo Independiente
0 Moure Caamaño, Rubén Senior Independiente
0 Moure Sande, Manuel Veterano C Noitebra
0 Neira Baamonde, Rocío Xuvenil Cpi Antonio Orza Couto
0 Neiro Dopico, Alejandra Infantil Cpi Antonio Orza Couto
0 Nieto González, Beatriz Veterana A 3&run By Pedro Nimo
0 Nimo Del Oro, Pedro Veterano A 3&run By Pedro Nimo Club De Corredores
0 Nogueira Bouzas, David Veterano A Club Deportivo San Paio
0 Nóvoa Gil, Noé Alevín Atletismo Fontes Do Sar
0 Núñez Naveira, Laura Veterana A Independiente
0 Otero Cepeda, Daniel Angel Veterano C Independiente
0 Otero Gil, Pedro Prebenxamín - Benxamins Independiente
0 Oviedo Pérez, Martín Pitufo Independiente
0 Palacios Martínez, Ignacio Veterano C Independiente
0 Pampín Boado, Carlos Veterano C Club Deportivo Pinarium
0 Pampín Castro, Alejandro Senior Independiente
0 Pantín López, Roi Veterano A Independiente
0 Pardo Seco, Fernando Rafael Veterano A Independiente
0 Parente Bermúdez, Gonzalo Veterano C Independiente
0 Parente Cid, Anxo Infantil Independiente
0 Parente Cid, Pedro Infantil Independiente
0 París López, José Veterano A Independiente
0 Pazos Meixus, Ararat Infantil Atletismo +9 Moraña
0 Penedo Martinez, Miguel Prebenxamín - Benxamins Independiente
0 Pereiras Couto, Alvaro Veterano A Independiente
0 Pereiro Vieiro, Juan Manuel Veterano A Independiente
0 Perez Balirac, Jesus Veterano B Noitebra, Fc
0 Perez Fernandez, Brais Cadete Independiente
0 Pérez Membrive, Carmen Senior Carmen
0 Pin Puga, Francisco Javier Veterano B Independiente
0 Piñeiro Rios, José Manuel Veterano A Independiente
0 Pose Gómez, Domingos Infantil Cpi Antonio Orza Couto
0 Prado Bellón, Gonzalo Alevín Independiente
0 Prado Bellón, Maria Infantil Independiente
0 Prieto Vieites, Lourdes Vererana B Atletismo Milladoiro
0 Quintela De Carlos, Rosa Pitufo Independiente
0 Quintela Gromaz, Iago Prebenxamín - Benxamins Independiente
0 Quintela Gromaz, Mateo Prebenxamín - Benxamins Independiente
0 Quintela Prado, Cristina Senior Club Deportivo Arzua
0 Ramos Leis, Andreia Veterana A Independiente
0 Ramos Paz, Manuel Pitufo Independiente
0 Raviña Fernández, Lucas Alevín Independiente
0 Raviña Valencia, Manuela Infantil Cpi Antonio Orza Couto
0 Rey Ferreiro, Jacobo Pitufo Independiente
0 Rey Iglesias, Juan José Veterano A 3&run Pedro Nimo
0 Rey Pombo, Antonio Veterano A Ruinners Compostela
0 Rial Martinez, Fernando Veterano B Independiente
0 Rico Rico, Jorge Jose Veterano A Independiente
0 Ríos Lesta, José David Senior 3&run
0 Rivas Beis, Javier Veterano A Independiente
0 Rivas Posse, Jaime Veterano C C.a.santiago
0 Rodís Montero, Iria Pitufo Independiente
0 Rodís Montero, Luz Prebenxamín - Benxamins Independiente
0 Rodríguez Couceiro, José Veterano A Independiente
0 Rodríguez Fernández, Julio Veterano A Independiente
0 Rodriguez Lopez, Jose Manuel Veterano B Independiente
0 Rodriguez Mallo, Pedro Veterano A Independiente
0 Rodríguez Pernia, Juan Carlos Veterano A Independiente
0 Rodriguez Rivero, Eloy Prebenxamín - Benxamins Independiente
0 Rodriguez Rivero, Marco José Pitufo Independiente
0 Rodriguez Villasenin, Pelayo Pitufo Independiente
0 Romero Guzmán, Tomás Veterano A Independiente
0 Romero Otero, Santiago Veterano B Santiago Romero Otero
0 Rosende Sánchez, Sergio Cadete Cpi Antonio Orza Couto
0 Rozas Ramos, Martín Veterano A Noitebra
0 Ruano Rodriguez, Garikoitz Xuvenil Olimpico De Vedra
0 Rubiero Andreetti, Claudio Prebenxamín - Benxamins Independiente
0 Sanchez Conde, Fran Infantil Independiente
0 Santiago Bercero, Xavi Pitufo Independiente
0 Santomil Nimo, Antón Prebenxamín - Benxamins Non Federado
0 Santomil Rodríguez, Lia Alevín Independiente
0 Santomil Rodríguez, Noa Ángela Prebenxamín - Benxamins Independiente
0 Santos Ares, Clara Prebenxamín - Benxamins Independiente
0 Santos Ares, Martín Pitufo Independiente
0 Santos Boo, Jesús Veterano B Independiente
0 Santos Millán, Ana Infantil Cpi Antonio Orza Couto
0 Seara Seoane, Iria Pitufo Independiente
0 Seijo Castro, Yago Cadete Independiente
0 Seijo Vázquez, Ignacio Veterano B Independiente
0 Seijo Vázquez, Marcos Cadete Independiente
0 Señaris Gonzalez, Rafael Veterano C Club Social Banco Pastor
0 Seoane Abraldes, David Alevín Independiente
0 Seoane Abraldes, Marta Infantil Independiente
0 Seoane Pombo, Jose Manuel Veterano A 3Run By Pedro Nimo Club De Corredores
0 Seoane Rodriguez, Pedro Alevín Club Triatlón Talleres David Compostela
0 Souto Mata, Fernando Veterano B Fernando Souto Mata
0 Souto Mera, Noa Cadete Cpi Antonio Orza Couto
0 Ssnchez Conde, Alba Alevín Independiente
0 Suárez Giadás, Javier Veterano A Azervañan
0 Suarez Silveira, Jesus Veterano A Independiente
0 Tagliavini, Michelangelo Junior-Promesa Independiente
0 Tarrío Martínez, Marcos Veterano A Vagalume Energía
0 Teijo López, Jose Angel Veterano A Independiente
0 Teijo López, Pablo Veterano A Independiente
0 Tobio Gomez, Fernando Veterano A Independiente
0 Torea Moledo, Nestor Veterano A Jatonejro
0 Traba Castiñeiras, Aroha Pitufo Independiente
0 Vaamonde Sejo, Brais Infantil Independiente
0 Varela Arrojo, Teresa Vererana B Atletismo Fontes Do Sar
0 Varela Cruz, Belen Pitufo Club Atletismo Dubra
0 Vazquez Bendaña, Diego Senior Independiente
0 Vazquez Mato, Jose Manuel Veterano A Independiente
0 Vecino Rey, Pablo Senior Independiente
0 Veiga Perez, Ismael Veterano A Independiente
0 Viaño Iglesias, Adrián Senior Nosportlimit
0 Vidal Rodríguez, Jose Veterano B Millaraio
0 Vigo Liñares, Ana Veterana A Club Atletismo Fontes Do Sar
0 Vila Fernández, Adriana Prebenxamín - Benxamins Independiente
0 Vilas Antelo, David Veterano A Independiente
0 Vilela Quintela, Mateo Prebenxamín - Benxamins Independiente
0 Villa Rodriguez, Guillem Pitufo Independiente
0 Villa Rodriguez, Julia Prebenxamín - Benxamins Independiente
0 Villaverde Pombo, Marcos Veterano A Ruinners Compostela
0 Villaverde Vazquez, Luis Alberto Veterano A 3&run By Pedro Nimo Club De Corredores

Localización del evento

Obtener ruta Ver mapa grande