IX Ruta Río Ulla en BTT de Touro

FECHA DEL EVENTO03/06/2018

FIN DE INSCRIPCIÓN31/05/2018 - 23:59

LOCALIZACIÓNTouro - Concello de Touro

DISTANCIA34Km

DEPORTEBTT

¡Comparte este evento!

Detalles de la carrera

Reglamento

O Concello de Touro, organiza a IX Ruta Río Ulla en BTT de Touro que terá lugar o domingo 3 de xuño, cun percorrido de 34 km.

De dificultade Media.

A mesma será de carácter non competitivo.
A concentración e entrega de dorsais terá lugar a partir das 08:30 horas, do día 3 de xuño de 2018 no Concello de Touro, sito en Fonte Díaz. A saída terá lugar ás 9:30 horas de diante da Casa do Concello.

Información del organizador

Concello de Touro

www.concellodetouro.com
Redes sociales del organizador
facebook   twitter

Resultados

Puesto Dorsal Nombre Club Tiempo V.Media
322Carlos Beis Sanchez02:55:36,3211.6
53Jose Carlos Bujan OteroNoitebra02:04:02,4216.4
426Jose Campos MartinezBtt Os Da Pedaleta03:18:22,2310.2
147Oscar Canosa LeisClub Ciclista Dumbria02:28:02,6513.7
299Alberto Casal De La Iglesia02:53:17,9711.7
3810Jorge Cela YagüeNoitebra F.c.03:12:31,4410.5
711Sergio Costoya RodriguezCctrasdeza02:09:26,1915.7
3612Alberto Couto LosadaAlberto03:06:53,3010.9
3513Gerardo De La Fuente CarrilloRibadoulla03:01:18,3711.2
3414José Manuel Dopazo MellaRibadoulla03:01:18,3111.2
5115Fernando España CachedaIndependiente03:38:33,779.3
2616David Ferrero Quiñoy02:47:11,8112.2
4118Fernando García GarcíaBtt Os Da Pedaleta03:18:21,3010.2
2420Estefano Garcia NovoP.c. A Ruña De Mazaricos02:46:48,4812.2
3021Antonio Lagos PereiroRibadoulla02:55:16,0111.6
5422Miguel Lamas López03:42:04,609.1
4023Francisco Liste RendoBtt Os Da Pedaleta03:18:21,2310.2
4624Carlos Liste SilvaBtt Os Da Pedaleta03:22:19,0710.0
1926Oscar López TobarTeam Corbelo02:40:18,1412.7
4327Daniel Loureiro AmeneirosArtrogal Tri 49803:20:54,9810.1
2329Ricardo Martinez FuentesWildboard02:44:42,6012.3
330Yago Mascato FernandezCpc Toxo02:01:08,8716.8
4532José Ignacio Montero Rey03:21:06,5710.1
1733Jose Manuel Moscoso Siava02:32:50,0513.3
5234Ovidio Naveiro21 Compañía La Vikinga03:38:35,369.3
4835Jose Manuel Negreira GerpeC.c. Santa Compaña Santa Comba03:23:50,3010.0
4736Américo Negreira GerpeC.c. Santa Compaña Santa Comba03:23:47,5710.0
437Miguel Anxo Nogueira PérezNoitebra F.c.02:04:02,0916.4
1038Jose Otero CastroOs Do Monte Bravo02:18:31,0014.7
3139Juan Carlos Oubel Alvarez02:55:35,9711.6
1140Rafael Pais Comino02:20:36,4414.5
3741David Peiteado AsoreyPinariun03:09:45,0010.7
2742Rubén Portos BaladoIndependiente02:49:46,2512.0
5343José Ramón Puga GarcíaNinguno03:42:04,119.1
4944Xos Quintás SesarClube Deportivo Arzúa03:24:25,089.9
1245Alejandro Ramos RamosIndependiente02:25:38,9514.0
846Jose M Raviña VilelaPacos Btt02:11:30,3615.5
4447Javier Rey MirandaArtrogal Tri 49803:20:55,0410.1
1348Manuel Rivera RamosBtt Ultreia02:26:20,6013.9
249Jose Rouco LopezMontaevai01:59:36,6517.0
950Martin Rudiño IglesiasRed Boar02:11:45,0015.4
151Fernando Santos PérezMontaevai O Pino01:52:31,4418.1
5052José Manuel Silva Gil03:34:41,909.5
2053Domingo Somoza BlancoClub Btt Triatlon O Treito02:40:18,4212.7
2154Jose Miguel Somoza BlancoClub Btt Triatlon O Treito02:40:43,3712.6
3955Angel Suárez GuerraBtt Trotacumes03:13:38,6910.5
656Magin Taboada SueiroCiclismo Palentino C.d.02:08:38,3915.8
2857Andres Vaamonde VillarMontaevai O Pino02:51:16,7911.9
1558Martin Costa MontesC.c.dumbria02:31:33,1613.4
2259Fernando Rivera GarcíaCervasbtt-Revistanaval02:42:29,1012.5
2560Benito Dacal Dacal02:47:06,4612.2
3361Juan Luis Pereira Aldrey02:59:37,2511.3
1862Jose Ramon Fontaiña RodriguezOs Salta Rejos02:33:00,0713.3
1663José Ricardo Senra SoneiraCc Dumbria02:32:37,5613.3

Localización del evento

Obtener ruta Ver mapa grande