Nocturna do Xalo – Carreira

FECHA DEL EVENTO24/11/2018

FIN DE INSCRIPCIÓN20/11/2018 - 23:59

LÍMITE DE PARTICIPANTES150

SITIO WEBEnlace

LOCALIZACIÓNPolideportiva de Castelo - Culleredo

DISTANCIA12,01 km

DEPORTERunning

¡Comparte este evento!

Detalles de la carrera

Reglamento Facebook Twitter

Chega a Nocturna do Xalo! Toda unha experiencia para a noite do 24 de novembro polas pistas e camiños máis espectaculares do monte. Con saída e meta en Culleredo, e dobre modalidade, de andaina e carreira, organizada pola asociación Castelo Deporte coa colaboración do Concello de Culleredo.

As inscricións están limitadas a 150 participantes nas dúas modalidades. Decenas de voluntarios coidarán dos participantes en diferentes puntos do monte, e á chegada unha gran festa recibirá aos valentes que se decidan a participar, con churrascada incluída preparada polos veciños e as veciñas de Castelo.

Inscricións abertas ata o 20 de novembro! Toda a información está en www.nocturnadoxalo.gal, e nas redes sociais de Castelo Deporte.

Información del organizador

Redes sociales del organizador
facebook   twitter

Resultados

Pto Dor Nombre Equipo Sexo T. Oficial Ritmo T. Neto
781Jose Agra RamosNosportlimitM (70)01:54:2611:26min/Km01:54:13
513Jorge Alonso CasuscelliArcadiaM (48)01:35:589:35min/Km01:35:51
845Noelia Amado FernandezNingunoF (12)01:56:3011:39min/Km01:56:24
538Vicente Ares MendezCd XerionM (49)01:36:049:36min/Km01:35:58
549Jorge Ares PatiñoNingunoM (50)01:36:249:38min/Km01:36:18
2510Jose Argibay TorresNingunoM (25)01:21:578:11min/Km01:21:52
1714Roberto Balado RodriguezNingunoM (17)01:17:397:45min/Km01:17:35
1016Daniel Bermudez AlvarezNingunoM (10)01:17:137:43min/Km01:17:02
4217Gerardo Bestilleiro CatrufoPc Monte XaloM (40)01:31:599:11min/Km01:31:50
8718Christian BrionNingunoM (75)01:56:5711:41min/Km01:56:53
920Avelino CaamañoPonte TrailM (9)01:17:037:42min/Km01:17:02
4821Jose Caamaño SieiraA.d DownhillM (45)01:35:309:33min/Km01:35:24
5022Juan Cabado PouArcadiaM (47)01:35:589:35min/Km01:35:51
1923Roberto Cacheiro CalviñoNingunoM (19)01:18:127:49min/Km01:18:10
3025Javier Calviño GómezClub Deportivo El TrasteroM (29)01:26:028:36min/Km01:26:02
9826Natalia Caropi CorralNingunoF (17)02:12:4913:16min/Km02:12:40
5627Marcos Carral SuárezA.d. Rego Do LoboM (52)01:38:249:50min/Km01:38:21
1528Roberto Carro GarcíaGallaecia RaidM (15)01:17:377:45min/Km01:17:35
4129Roberto Casas DuránNingunoM (39)01:31:599:11min/Km01:31:50
3233Felipe Castro FragaClub MontepenarubiaM (31)01:26:558:41min/Km01:26:53
3834Alfonso Javier Castro SoutoChuvonersM (36)01:29:398:57min/Km01:29:37
5835Juan Simón Conde BoullosaAtletismo BaionaM (54)01:38:429:52min/Km01:38:32
4436Iago Crespo TaboadaNingunoM (42)01:34:319:27min/Km01:34:26
8337Verónica Cures RodríguezAd DownhillF (11)01:56:2911:38min/Km01:56:22
10138Jesús Del Pozo LosadaNingunoM (83)02:14:0313:24min/Km02:13:51
1139José María Díaz DíazNingunoM (11)01:17:267:44min/Km01:17:26
3740Juan Díaz RamudoKuraiM (35)01:29:398:57min/Km01:29:37
3442Olalla Duro LiñaresPonte TrailF (2)01:28:128:49min/Km01:28:09
6843Javier España IglesiasNingunoM (62)01:48:0410:48min/Km01:47:49
844Esteban Fernandez DiazNosportlimitM (8)01:14:357:27min/Km01:14:33
7646Mauro Fernández MalloNingunoM (68)01:54:0411:24min/Km01:53:51
10048Jose Luis Fernández TrisacAs GacelasM (82)02:14:0213:24min/Km02:13:50
9550Suse FerreiraNingunoF (14)02:12:4813:16min/Km02:12:40
1352Alberto Ferreño RodríguezO Xalo OscuroM (13)01:17:357:45min/Km01:17:33
9754Maria Yureima Fuentes RodriguezNingunoF (16)02:12:4913:16min/Km02:12:40
6560Oscar Lago MuiñoLaracha En Duas RodasM (60)01:43:1210:19min/Km01:43:06
1261Borja Lago NodarA.d. JarnachasM (12)01:17:337:45min/Km01:17:31
8662Mauro LenceNingunoM (74)01:56:5411:41min/Km01:56:50
2163Adelino Leston Del RioAd DownhillM (21)01:19:177:55min/Km01:19:12
4664Alvaro López AmorNosportlimitM (43)01:35:059:30min/Km01:34:57
8066Isabel López BecerraCdm VerticeF (10)01:56:1811:37min/Km01:56:14
8867Jose Manuel Lopez CaamañoNingunoM (76)01:57:0811:42min/Km01:56:57
2269Alberto Lopez CrespoNingunoM (22)01:20:428:04min/Km01:20:40
3370Daniel López GarcíaKuraiM (32)01:27:398:45min/Km01:27:38
1872Jorge Maciel AndresNingunoM (18)01:17:537:47min/Km01:17:41
9174Mercedes Margareto NoyaMontefaro TrailF (13)02:02:5012:17min/Km02:02:42
6775Natalia Martinez AriasNingunoF (6)01:47:1510:43min/Km01:47:10
5977José Martínez ZasNingunoM (55)01:38:439:52min/Km01:38:33
6678Celestino Mato PeónNingunoM (61)01:47:1510:43min/Km01:47:13
579Anxo Meizoso PermuiTratlon ArteixoM (5)01:10:157:01min/Km01:10:13
780Pablo Mella SanchezAd JarnachasM (7)01:14:347:27min/Km01:14:33
3182Jose Manuel Mesias FernandezSada MontañaM (30)01:26:108:37min/Km01:26:07
2785David Morandeira MataNingunoM (26)01:23:348:21min/Km01:23:26
2986Marcos Morano PérezNingunoM (28)01:24:388:27min/Km01:24:34
687Alejandro Moro DíazCapM (6)01:12:427:16min/Km01:12:41
1688Ignacio Norniella FernandezCasM (16)01:17:387:45min/Km01:17:30
7289Mikel Ocerin VazquezTriatlón ArteixoM (64)01:49:4810:58min/Km01:49:46
6290Boris Otero FernándezA.d. Rego Do LoboM (58)01:40:3610:03min/Km01:40:31
291Manuel Pais TajesNingunoM (2)01:06:186:37min/Km01:06:17
4994Manuel Pardo RodriguezArcadiaM (46)01:35:589:35min/Km01:35:50
395Oscar Pazos BarbeitoAtletas AceadamaM (3)01:09:376:57min/Km01:09:37
3596Jose Manuel Pedrosa MayoPonte TrailM (33)01:28:138:49min/Km01:28:10
7997Loreto Pedrosa TorresNingunoF (9)01:54:2611:26min/Km01:54:13
8998Adrián Pereira PérezNingunoM (77)01:57:1011:43min/Km01:57:04
7799Iván Pérez PereiroNingunoM (69)01:54:0611:24min/Km01:53:53
70100Ana María Pérez SánchezLa Mochila Del DeporteF (7)01:49:4210:58min/Km01:49:37
55101José Adrián Pérez VeigaNingunoM (51)01:38:179:49min/Km01:38:17
94103Manuel Piñeiro GonzalezClub Hércules TermariaM (81)02:10:0613:00min/Km02:09:56
71104Sara Pita GonzálezLa Mochila Del DeporteF (8)01:49:4210:58min/Km01:49:39
20107Ivan Pose CostaNingunoM (20)01:18:207:50min/Km01:18:14
57110Jesus Javier Presedo MartinezNingunoM (53)01:38:419:52min/Km01:38:31
82111Ruben Ramos MirandaNingunoM (72)01:56:2811:38min/Km01:56:22
74112Jose Javier Ramos UlloaNingunoM (66)01:51:0711:06min/Km01:50:59
93114Jose A. Regueiro SuarezNingunoM (80)02:07:1212:43min/Km02:07:02
61116Luis Rivera SixtoNingunoM (57)01:39:269:56min/Km01:39:21
36118José Óscar Rodríguez DopicoPasa Ou EntornaM (34)01:28:158:49min/Km01:28:11
28119David Rodriguez HierroKuraiM (27)01:24:108:25min/Km01:24:08
85121José Andrés Rodríguez NoriegaNingunoM (73)01:56:5111:41min/Km01:56:48
81122Diego Rojo GarridoCdm VérticeM (71)01:56:1811:37min/Km01:56:15
52123Maite Rojo GarridoVerticeF (4)01:36:039:36min/Km01:35:57
75124Ismael Rojo LemaNingunoM (67)01:53:3311:21min/Km01:53:29
24125Nestor Romero AgraLousame Deporte/ Tribu TrailM (24)01:21:478:10min/Km01:21:44
26126Lupe Rubio FernándezPasa Ou EntornaF (1)01:22:218:14min/Km01:22:18
60127José Antonio Sanchez LopezNingunoM (56)01:38:459:52min/Km01:38:35
73130Martin Sende MirandaNingunoM (65)01:51:0211:06min/Km01:50:57
40131Eduardo Seoane SantisoArtabrosM (38)01:31:549:11min/Km01:31:47
39132Miguel Silveira AcostaNingunoM (37)01:30:229:02min/Km01:30:13
45133Amira Simón MartinezNosportlimitF (3)01:35:049:30min/Km01:34:56
99135Marta M Suárez FernándezNingunoF (18)02:12:4913:16min/Km02:12:40
14136Jose Taboada VeigaNingunoM (14)01:17:367:45min/Km01:17:25
23137Suso Tasende ViañoNingunoM (23)01:21:238:08min/Km01:21:20
69138Samuel Varela DovalCaimanes BetanzosM (63)01:48:0610:48min/Km01:47:52
92139Alfonso Vázquez BergantiñosNingunoM (79)02:03:3312:21min/Km02:03:22
4143Miguel Vázquez GrelaNingunoM (4)01:09:516:59min/Km01:09:48
63144Pastora Vázquez HernándezNosportlimitF (5)01:41:2910:08min/Km01:41:17
47147Rubén Vázquez VázquezClub Montepenarubia Running LugoM (44)01:35:209:32min/Km01:35:14
90148Miguel Veiga GonzalezMontefaro TrailM (78)02:02:4912:16min/Km02:02:42
96149Sandra Vidal LinoNingunoF (15)02:12:4913:16min/Km02:12:40
64151Adolfo Fernández DocasarNingunoM (59)01:42:3510:15min/Km01:42:26
43155Alberto Armas PolNingunoM (41)01:34:279:26min/Km01:34:19
1158Fernando ArcaNingunoM (1)01:04:366:27min/Km01:04:35

Localización del evento

Obtener ruta Ver mapa grande