RUTA BTT IV DESAFÍO SEN CADEA 2018

FECHA DEL EVENTO18/11/2018

FIN DE INSCRIPCIÓN15/11/2018 - 23:59

INSCRITOS 118

LÍMITE DE PARTICIPANTES250

LOCALIZACIÓNVila de Cruces

VÍDEOReproducir

DISTANCIA25km - 40km - 60km

DEPORTEBTT

¡Comparte este evento!

Detalles de la carrera

Reglamento Folleto

O Clube ciclista Tolemia Bike en colaboración co Concello de Vila de Cruces, organizan o IV Desafío Sen Cadea

Trátase dunha proba cicloturística non competitiva e non federada que pretende o difrute da actividade física e a posta en valor do entorno natural.

O IV Desafío “Sen Cadea” Consta de tres opción de percorrido curto (25km) medio (40km) longo (60km) para que todo Biker poida participar sen importar o seu nivel físico.

Ao remate hai unha pinchada gratuita

TRACKS DA RUTA

DESCARGO DE RESPONSABILIDADE

Información del organizador

Clube ciclista Tolemia Bike

Redes sociales del organizador
facebook  

Distancias

Distancia Precio Hora de salida
Ruta Corta (25 m) 15,00 € 09:00
Ruta Media (40 m) 15,00 € 09:00
Ruta Larga (60 m) 15,00 € 09:00
Para inscribirte debes haber nacido antes del 18/11/2002

Lista de inscritos

Order Dorsal Nombre Club Distancia
0 1 Busto Ramos, Javier Extol-La Gramola Team Ruta Larga
0 2 Mosquera Miguez, Ezequiel Ninguno Ruta Larga
0 3 Rodríguez Lago, Isaac Ninguno Ruta Larga
0 4 Blanco Albeniz, Adrian Ninguno Ruta Larga
0 5 Barreiro Brandon, David Osreventafollas Ruta Larga
0 6 Carregal Carro, Carlos Ninguno Ruta Larga
0 7 Vega Padin, Jose Angel Ninguno Ruta Larga
0 8 Casal Señorans, Iván Ninguno Ruta Larga
0 9 Pérez Martínez, Gustavo Aragonta Ruta Larga
0 10 Lamas Diz, Emmanuel Ninguno Ruta Larga
0 11 Noya Salgado, Jose Manuel Btt Lume Ruta Larga
0 12 Martinez Valverde, Javier Ninguno Ruta Larga
0 13 Mosquera Villaverde, Valentín Ninguno Ruta Larga
0 14 Taboada García, Adrián Ninguno Ruta Larga
0 15 Alvarez Gregores, Angel Manuel Ccxtrembike Ruta Larga
0 16 Pérez Grandas, Manuel Club Ciclista San Miguel(Monterroso) Ruta Larga
0 17 Vázquez Rojo, Luís Cc San Miguel Ruta Larga
0 18 Neira Vazquez, Miguel Ninguno Ruta Larga
0 19 Piñeiro Perez, Armando Tolemia Bike Ruta Larga
0 20 Soto Garrido, Alfonso Ninguno Ruta Larga
0 21 Dossantos Mejuto, Bruno Ninguno Ruta Larga
0 22 González Ares, Ramón Os Aforcados Ruta Larga
0 23 Tubio Tubio, Miguel Os Aforcados Ruta Larga
0 24 Vázquez López, Alberto Ninguno Ruta Larga
0 25 Maquieira Garcia, Aurelio Rápidos De Xeve Ruta Larga
0 26 Taboada Sueiro, Magin Ciclismo Palentino C.d. Ruta Larga
0 27 Babarro, Fernando Jose Ninguno Ruta Larga
0 28 Miguens Paulos, Oscar Btt Castrobikes Ruta Larga
0 29 Garcia Gayoso, Ivan Ninguno Ruta Larga
0 30 Sampayo Menendez, Javier Montes Do Deza Ruta Larga
0 31 Pena Carames, Fernando Montes Do Deza Ruta Larga
0 32 Crespo Ferreiroa, Agustín Tolemia Bike Ruta Larga
0 33 Encinas Escudero, Miguel Ciclismo Palentino C.d. Ruta Larga
0 34 Montes Blanco, Fernando C.c. San Miguel Ruta Larga
0 35 Quintás Cardama, José Lume Ruta Larga
0 36 Sada Gonzalez, Javier Bikestrada Ruta Larga
0 37 Varela Fernandez, Miguel Tolemia Bike Ruta Larga
0 38 Costoya Rodriguez, Sergio Cc Trasdeza Ruta Larga
0 39 Balo Portas, Alejandro Cc Trasdeza Ruta Larga
0 40 Vilariño Silva, Jorge Extol-La Gramola Team C. D. Ruta Larga
0 41 Guerreiro Regadio, Jose Angel San Miguel C.c. Ruta Larga
0 42 Macenlle Breasco, Claudio Os Tronzatoxos Ruta Larga
0 43 Lois Barreiro, Ernesto Cc Bela Otero Ruta Larga
0 44 Mera, Bruno Ribeiras Do Tambre Btt Ruta Larga
0 45 Soneira Chenlo, Manuel Daniel Cc Bela Otero Ruta Larga
0 46 Villar Mosteiro, Francisco José Ames Ruta Larga
0 47 López Tobar, Óscar Team Corbelo Ruta Larga
0 48 Jorge Bernardez, Juan Carlos Montes Do Deza Ruta Larga
0 49 Varela Santiso, Oscar Montes Do Deza Ruta Larga
0 50 Blanco Panadeiros, Jose Raul Montes Do Deza Ruta Larga
0 51 Soto Perez, Victor Ninguno Ruta Larga
0 52 Anido Vázquez, Javier Melibike Ruta Larga
0 53 Del Rio Rubio, José Antonio Cpc Toxo Ruta Larga
0 54 Golmar Fondevila, Manuel Extol-La Gramola Team Ruta Larga
0 55 Blanco Garcia, Laureano Cpc Toxo Ruta Larga
0 56 Nieto Tome, Manuel C. P. C. Toxo Ruta Larga
0 57 García Batalla, Jose Fernando C. P. C. Toxo Ruta Larga
0 61 Peiteado Asorey, David Pinariun Ruta Media
0 62 Miron Cruz, Francisco Javier Ninguno Ruta Media
0 63 García Rodríguez, Isaac Northzone Ruta Media
0 64 Pellitero Varela, Alberto Ramitaers Ruta Media
0 65 Sobral, Pablo Adg Biciclistas Ruta Media
0 66 Calvo Fernandez, Jose Luis Ninguno Ruta Media
0 67 Carreira López, Luis Ninguno Ruta Media
0 68 Mosquera Seoane, Pablo Ninguno Ruta Media
0 69 Torres Rey, Brais Tolemia Bike Ruta Media
0 70 Vázquez Reboredo, Alberto Ninguno Ruta Media
0 71 Bazarra Olveira, Ramón Ninguno Ruta Media
0 72 Villar Alves, José Luís Bicivoadores Val Miñor Ruta Media
0 73 Garcia Garcia, Fernando Btt Os Da Pedaleta Ruta Media
0 74 Liste Silva, Carlos Andres Btt Os Da Pedaleta Ruta Media
0 75 Liste Rendo, Francisco Btt Os Da Pedaleta Ruta Media
0 76 Liste Rendo, Luis Btt Os Da Pedaleta Ruta Media
0 77 Fernandez Rodriguez, Julio Bicivoadores Val Miñor Ruta Media
0 78 Lopez Guiraldes, Moises Bicivoadores Val Miñor Ruta Media
0 79 Mendez Villar, Fernando Bicivoadores Val Miñor Ruta Media
0 80 Casal Rodriguez, Gonzalo Bttcastrobikes Ruta Media
0 81 Casal Miguens, Miguel Angel Bttcastrobikes Ruta Media
0 82 Serantes Santorum, Serafin Bttcastrobikes Ruta Media
0 83 Perez Guzman, Iago Ninguno Ruta Media
0 84 Meijome Blanco, Javier Ninguno Ruta Media
0 85 España Cacheda, Fernando Ninguno Ruta Media
0 86 Rodríguez Domene, Carlos Ninguno Ruta Media
0 87 Álvarez Álvarez, Juan Ángel Bici Verde-Anca Ruta Media
0 88 Campos Martinez, Jose Btt Os Da Pedaleta Ruta Media
0 89 Pardo Torres, Jose Manuel Ninguno Ruta Media
0 90 Maceira Maril, Jose Luis Clube Ciclista Montes Do Deza Ruta Media
0 91 Calvo Manteiga, Jose Cc Montes De Deza Ruta Media
0 92 Taboada Vilar, David Ninguno Ruta Media
0 93 Pereiro Alvarellos, David Montes Do Deza Ruta Media
0 94 Brea Martinez, David Btt Castrobikes Ruta Media
0 95 Soto Perez, Jose Rodamontes Btt Ruta Media
0 96 Miron Agra, Claudino Cpc Toxo Ruta Media
0 97 Otero Ledo, Marcos Acade Ruta Media
0 98 Perez Suarez, Luis Acade Ruta Media
0 99 Ramas Mata, Martín Montaevai O Pino Ruta Media
0 100 Bures Fariña, Dario Ninguno Ruta Media
0 101 Pérez Méndez, Jose Montes Do Deza Ruta Media
0 102 Bertoa Tuset, Alberto Ninguno Ruta Media
0 103 Valladares Lopez, Julio Ninguno Ruta Media
0 104 Garcia Pedreira, Diego Ninguno Ruta Media
0 111 Castelo Becerra, Alberto Ninguno Ruta Corta
0 112 Souto Souto, Christian Ninguno Ruta Corta
0 113 Garcia Lopez, Manuel Rodamontes Btt Lalín Ruta Corta
0 114 Taboada Ferreiro, José Manuel Rodamontes Btt Lalín Ruta Corta
0 115 González Montes, Guillermo Rodamontes Btt Lalín Ruta Corta
0 116 Vazquez Agra, Marta Ninguno Ruta Corta
0 117 Alvarez Alvarez, Santiago Ninguno Ruta Corta
0 118 Barbeito Otero, Angela Ninguno Ruta Corta
0 119 Santos Cea, Alberto Club Tolemia Bike Ruta Corta
0 120 Conde Pardo, David Ninguno Ruta Corta
0 121 Conde Rebolo, Marcos Ninguno Ruta Corta
0 122 Rey Alvela, Manuel Ninguno Ruta Corta
0 123 Sanchez Mato, Pablo Ninguno Ruta Corta
0 124 Martinez Ruibal, Patricia Ninguno Ruta Corta
0 125 Reboredo Gonzalez, Manuel Alberto Ninguno Ruta Corta
0 126 Botana Rey, Rubén Os Perkins Do Pedaleo Ruta Corta
0 127 Veiga González, Manuel Ángel Ninguno Ruta Corta

Localización del evento

Obtener ruta Ver mapa grande