Sin-Son 10K_2018

FECHA DEL EVENTO23/12/2018

FIN DE INSCRIPCIÓN18/12/2018 - 23:59

INSCRITOS 1802

LÍMITE DE PARTICIPANTES2000

SITIO WEBEnlace

LOCALIZACIÓNPorto do Son

DISTANCIA10 Km

DEPORTERunning

¡Comparte este evento!

Detalles de la carrera

Reglamento Facebook Twitter

O Concello de Porto do Son organiza o domingo 23 de decembro a carreira popular «SIN-SON 10 K» a cal estará incluída no calendario oficial de probas da Federación Galega de Atletismo

A partir del 11 de diciembre y hasta el 15 de diciembre; podrás hacer efectiva la recogida del dorsal en el punto elegido en la inscripción.

SANTIAGO
Vicente De la Fuente. Rúa restollal 47 (Frente Hipercor)

A Coruña
Marathon Running Shop. Avenida de Oza, 40

Vigo
Bikila Vigo
Avenida de Castrelos, 190

Para todos os participantes en xeral, que non elixan punto de recollida de dorsais, os puntos de recollida serán:
Porto do Son o día 22 de decembro na Casa dá Cultura, na «FEIRA DO CORREDOR» desde as 18:00 ás 21:00 h. Recomendámosvos fagades o esforzo de usar esta opción.
Portosín, o mesmo día da carreira en horario de 8:00 a 10:30 h. da mañá, na Casa da Cultura, preto dela zona de saída.

Información del organizador

Concello de Porto do Son

Rúa Atalaia s/n. 15970 Porto do Sonwww.portodoson.gal
Redes sociales del organizador
facebook  

Categorías

Nombre Precio actual Año de nacimiento Distancia Hora de salida Inscritos
Junior 9,00 € 2000-2003 10000 m 11:00 25
Senior 9,00 € 1983-1999 10000 m 11:00 466
Veteranos A 9,00 € 1977-1983 10000 m 11:00 437
Veteranos B 9,00 € 1967-1977 10000 m 11:00 610
Veteranos C 9,00 € Anteriores-1967 10000 m 11:00 264

Lista de inscritos

Order Nombre Categoría Club
0 Abalo Tarrio, Marta Veteranos A Independiente
0 Abeijón Costa, Francisco Veteranos B Club De Atletismo Outes
0 Abeijon Fernandez, Ana Rosa Veteranos C Independiente
0 Abeijon Gonzalez, Aida Senior Independiente
0 Abeijon Lojo, Jacobo Senior Independiente
0 Abel Suárez, José Ramón Veteranos C Noitebra Fc
0 Abeledo Varela, Iván Junior Club Atletismo O Pino
0 Abelenda Gomez, Jose Veteranos C Laracha En Duas Rodas
0 Abelenda López, Martín Veteranos A Club Atletismo O Pino
0 Abellan Yepes, Damian Veteranos B Independiente
0 Abuín Blanco, Aitor Senior Independiente
0 Acosta Crespo, Pancho Veteranos C Triatlón Vilagarcía
0 Acuña Vieites, Iago Senior Club Deportivo Pinarium
0 Adega Vázquez, Sergio Veteranos B Independiente
0 Adrio Nazar, Belén Veteranos B Independiente
0 Ageitos García, Ignacio Manuel Veteranos B Independiente
0 Ageitos Sanlés, Fernando Veteranos B Incor-Autovidrio
0 Agrasar Barral, Sonia Veteranos B Sar-Vermú Petroni
0 Agrasar Ces, Martin Senior C.p.c. O Toxo
0 Agraso Santos, Manuel Veteranos B Ninguno
0 Agrelo Gómez, Roberto C. Veteranos A C.a. Sar - Vermú Petroni
0 Aguín Fernández, Luis Veteranos A Chispas
0 Aguin Trelles, Margarita Veteranos B C.d. Ria De Arousa
0 Aguin Trelles, Toño Veteranos C Independiente
0 Aladro, Juan Carlos Veteranos C Independiente
0 Albán Salgado, Alberto Veteranos B Independiente
0 Albán Salgado, Ana Veteranos C Atletismo Millaraio
0 Albor Gil, Christian Senior Independiente
0 Albores Diaz, Jose Manuel Veteranos C Independiente
0 Alcalde Balado, Tania Senior Independiente
0 Alcalde Resua, Oscar Senior 3&runbypedronimo
0 Aldrey Ferreiro, Bea Veteranos A Independiente
0 Alfonsin Soliño, Gonzalo Veteranos C Tartarugas
0 Alfonso Perez, Antonio Veteranos C C D Ria De Arosamanuel Rodriguez Castro
0 Alfonso Pita, Rocío Veteranos B Independiente
0 Allo Caneda, Miguel Angel Veteranos C Independiente
0 Allo Castiñeira, Pamela Veteranos A Independiente
0 Alonso Da Silva, Jesus Veteranos B Independiente
0 Alonso Fernandez, Ricardo Veteranos A Ricardo Alonso Fernandez
0 Alonso Martínez, Óscar Senior Independiente
0 Alonso Nodar, Fernando Veteranos A Independiente
0 Alonso Pereria, Yago Senior Independiente
0 Alonso Perez, Jose Manuel Veteranos C Fluvial De Lugo
0 Alonso Pregal, David Senior Cazafantasmasteam
0 Alonso Sieira, Maria Dolores Veteranos A Independiente
0 Alonso Suarez, Maria Veteranos A Run Forrest Run
0 Alonso Vázquez, Juan Manuel Senior Independiente
0 Álvarez Ayuso, Claudio Veteranos C Independiente
0 Álvarez Boullosa, Ricardo Veteranos B Beer Runners Vigo
0 Alvarez Bouzas, Alberto Senior Independiente
0 Álvarez González, Marcelino Veteranos B Cd Triatlón Bomberos Valladolid
0 Alvarez Porteiro, Gonzalo Senior Independiente
0 Álvarez Rivas, José Manuel Veteranos C Escuela Atlética Lucense
0 Alvarez Rodríguez, Alejandro Senior Leones Running Team
0 Álvarez Soto, Ángel M. Veteranos C Pasa Ou Entorna
0 Alvarez Vazquez, Carlos Senior Fluvial De Lugo
0 Álvarez Ventoso, Alonso Veteranos C Independiente
0 Alvite Ferreiro, Rocio Veteranos A Atletismo Sar Vermú Petroni
0 Amado Fernandez, Noelia Senior A. D Downhill
0 Amado Perez, Jesus Veteranos B Marin
0 Ameneiro Martinez, Fran Senior Cpc Toxo
0 Amigo González, Ana Veteranos B Independiente
0 Andrade Garcia, Julio Veteranos C Noitebra
0 Andres Silva, Jesus Veteranos C Independiente
0 Anido Rodríguez, Luisa Senior Urban Runners Club Santiago
0 Añón González, Fco. Javier Veteranos C Independiente
0 Añón Hermida, Olalla Senior Independiente
0 Ansedes Domínguez, Lucía Veteranos C Noitebra, Fc
0 Antelo Martínez, José Ramón Veteranos A José Ramón Antelo Martínez
0 Antelo Neira, Daniel Senior Club Atletismo Santiago
0 Antelo Pan, Noel Junior Independiente
0 Antelo Piñeiro, Marcos Veteranos A Hércules
0 Antelo Romero, Berta Veteranos B Club Atletismo Sada
0 Antelo Vilas, Elisardo Veteranos B Independiente
0 Aramburu García-Pintos, Alberto Veteranos B Run Pontevedra
0 Arca Molinos, Rosa María Veteranos A Mgm
0 Arca Pedrido, Manolo Veteranos B Artrogal Tri498
0 Ardila Aranguren, Óscar Alexis Veteranos B Independiente
0 Area Torres, Jose Fernando Veteranos B Independiente
0 Areosa Novo, Víctor Veteranos A Independiente
0 Ares Chao, Sergio Veteranos A Independiente
0 Argibay Moldes, Gustavo Veteranos B Independiente
0 Argibay Oujo, David Senior Independiente
0 Argibay Perez, Juan Antonio Veteranos C Club Natación Ribeira
0 Argibay Perez, Manuel Veteranos C Escola De Atletismo Deza
0 Arias Diz, Paulino Veteranos A Independiente
0 Arias Garcia, Alfonso Veteranos A Fontes Do Sar
0 Armental Lorenzo, Regina Veteranos A Independiente
0 Arnaiz De Las Revillas, Chema Veteranos A Independiente
0 Arnoso Giao, Hermes Senior Nosportlimit
0 Arufe Quintela, Jose Veteranos C Milladoiro
0 Arufe Salgado, Saínza Senior Saínza Arufe Salgado
0 Arufe Santamaria, Mario Veteranos C Atletismo Noia
0 Arufe Vidal, Moncho Veteranos C Atletismo Milladoiro
0 Asorey Cacheda, José Veteranos B Independiente
0 Asorey Salgueiro, Lolecha Veteranos C Independiente
0 Astray López, Pablo Veteranos A Independiente
0 Aviles, Sara Senior Independiente
0 Baamonde Arufe, Japi Veteranos B Sar Vermú-Petroni
0 Balado Lopez, Carolina Veteranos C Deza Atletismo
0 Balay Losada, Gonzalo Senior Nosportlimit
0 Balderrabano, Fonsi Veteranos B Independiente
0 Balderrabano Mayo, Carlos Veteranos A Independiente
0 Baliña De Jesús, Jesús Veteranos B Indempendente
0 Ballesteros, Alba Senior Lóstregos Coia
0 Balsa Freire, Bartolome Veteranos B Peña Pulpeiros
0 Baña Moledo, Jose Veteranos A Club Atletismo Lousame Deportes Hermida
0 Baña Sanda, Pablo Veteranos A Club Atletismo O Pino
0 Baña Tome, Pablo Senior Club Atletismo Outes
0 Barba Castro, German Senior German Barba Castro
0 Barba Montero, Anton Senior Independiente
0 Barcia Vázquez, Fernando Veteranos C Club Atletismo O Pino
0 Baró Andión, Marc Senior Independiente
0 Barral Agraso, Alberto Senior Independiente
0 Barral Agraso, Daniel Senior Ninguno
0 Barral Álvarez, Antonio Veteranos B Independiente
0 Barral Astray, Jesus Manuel Veteranos A Running Arteixo
0 Barral Besada, Felipe Veteranos B Felipe Baral Besada
0 Barral Fernandez, Emilio Veteranos B Ninguno
0 Barral Lijó, Javier Senior Independiente
0 Barral Otero, Rafael Veteranos B Independiente
0 Barral Pérez, Ramon Veteranos B Ninguno
0 Barral Varela, Juan Jesus Veteranos B 3&run By Pedro Nimo
0 Barreiro Cernadas, Ramon Veteranos C Club Atletismo Outes
0 Barreiro Cordeiro, Antonio Veteranos B Independiente
0 Barreiro Cordeiro, Javier Veteranos B Nosporlimit
0 Barreiro Faustino, Pablo Veteranos A Kaos Krav Maga
0 Barreiro Fuentes, Maria Luisa Veteranos B Atletismo Riazor Coruña
0 Barreiro Hermida, Alberto Senior Independiente
0 Barreiro Lijó, Simón Senior Simón Barreiro Lijó
0 Barreiro Quintás, María Senior Independiente
0 Barreiro Varela, Jesus Veteranos A Independiente
0 Barreiros Vazquez, Alberto Veteranos B Solaina Team
0 Bas, Javier Veteranos A Javier Bas
0 Bascuas Gonçalves, María Gabriela Senior Independiente
0 Bautis Otero, Juan Manuel Veteranos B Usc
0 Bazarra Agulla, Mcarmen Veteranos B Club Atletismo Outes - John Turkey C.a.o.
0 Becerra, Daniel Veteranos C Noitebra
0 Becerra Do Ejo, Carlos Veteranos B Atletismo Fontes Do Sar
0 Beiro Carou, Guillermo Veteranos A Independiente
0 Beiro Garcia, Fernando Veteranos C Independiente
0 Beiro Lestón, Domingo Veteranos C Independiente
0 Beiroa, Raul Senior Independiente
0 Beiroa Raposo, Marcos Veteranos B Outsider
0 Bello, Francisco Manuel Veteranos B Independiente
0 Bello Bugallo, Nicolás Senior Independiente
0 Bello Fdez De Sanmamed, Manuel Veteranos B Virxiguianos Trail
0 Bello Ferreirós, Angel Veteranos A Angel Bello Ferreirós
0 Bello Nine, Ana Veteranos A Sd Barbantia Roda
0 Belmonte Pose, Carlos Veteranos B Independiente
0 Belsol Morgade, María Veteranos A Mgm
0 Beltrán Taboada, José Julián Veteranos B Run Pontevedra
0 Berias Laiño, Luís Miguel Veteranos B Ponte Trail
0 Bermuded Turnes, Jose Antonio Veteranos C Noitebra
0 Bermúdez Bravo, Ivan Veteranos A Independiente
0 Bermúdez Cacho, Alberto Veteranos A Independiente
0 Bermúdez Canosa, Apolonia Senior Independiente
0 Bermudez Tajes, Bruno Veteranos B Independiente
0 Bernardez Ferreiros, Gustavo Veteranos A Independiente
0 Bernárdez Ferreirós, Pedro Pablo Veteranos B Pedro Pablo Bernárdez Ferreirós
0 Bernardez Ferreiros, Simon Senior Independiente
0 Bernardez Sánchez, Francisco Javier Veteranos B Independiente
0 Berriochoa Rodriguez, Carlos Senior Independiente
0 Berrocal Sánchez, Aránzazu Veteranos A Tatu Berrocal
0 Besada Filgueiras, Francisco Jose Veteranos B Independiente
0 Betanzos Rego, Tobias Veteranos C Independiente
0 Blanco Figueirido, Marcos Antonio Veteranos B C.a. Outes.
0 Blanco Gabin, Manuel Juan Veteranos C Independiente
0 Blanco Gomez, Benito Senior Independiente
0 Blanco Lestón, José Manuel Senior Independiente
0 Blanco Martinez, Marta Senior Mgm
0 Blanco Outón, Lucía Veteranos C Club Atletismo Millaraio
0 Blanco Pan, Francisco Ramon Veteranos B Club Atletismo Outes
0 Blanco Pensado, Jonatan Senior Independiente
0 Blanco Pérez, Ana Veteranos B Independiente
0 Blanco Pias, Francisco Javier Veteranos C Francisco Javier Blanco Pias
0 Blanco Pita, Alma Veteranos B Alma Blanco
0 Blanco Rey, José Veteranos C Independiente
0 Blanco Rojo, Angel Veteranos B Independiente
0 Bocelo Prieto, Jose Antonio Veteranos C Independiente
0 Bodelo Sanchez, Jose Senior Independiente
0 Boisa Dosil, Joaquin Senior Independiente
0 Boisa Dosil, María Veteranos A Independiente
0 Boo Crego, Martin Veteranos A Independiente
0 Boo Reiriz, José María Veteranos B Virxiguianos Trail - Virxe Da Guía Atletismo
0 Botana Ferreiro, Juan Luis Veteranos C Club Atletismo O Pino
0 Botana Queiruga, Victor Manuel Veteranos B Incor-Autovidrio
0 Boullón Pérez, Javier Senior Independiente
0 Bouzas Castaño, Francisco Javier Veteranos A Independiente
0 Bouzas Castaño, Ramón Veteranos A Independiente
0 Bouzas Gómez, Sergio Senior Tribu Trail
0 Bouzas Rey, Ismael Senior Atletismo Sar-Vermú Petroni
0 Bouzas Rey, Pablo Senior Independiente
0 Bouzas Teira, Antonio Veteranos A Independiente
0 Bragaña Miguens, Maria Jose Veteranos B Club Atletismo Outes
0 Brandón Rodriguez, Juan Carlos Veteranos C Atletismo Fontes Do Sar
0 Brea Abreu, Edymar Daniely Senior Ninguno
0 Brea Abreu, Joselyn Daniely Senior Sociedad Gimnastica De Pontevedra
0 Brea Floriani, Jose Manuel Veteranos B Independiente
0 Brea Lopez, Enrique Veteranos B Independiente
0 Brea Lopez, Gonzalo Veteranos B Independiente
0 Brea Lopez, J. Antonio Veteranos B Independiente
0 Brea Sánchez, Santiago Veteranos B Atletismo Milladoiro
0 Bregua Chas, Ruben Veteranos A Ruben Bregua Chas
0 Brenlla Duarte, Francisco Javier Senior Independiente
0 Brenlla Fajin, Satiro Senior Tartarugas
0 Bretal Bazarra, Ventura Veteranos A Autoescola Miguel
0 Brey Mato, Roberto Veteranos B Cai A Estrada
0 Bricheno, Christine Veteranos C Ninguno
0 Brión Lema, Juan Carlos Veteranos C San Paio Estrada
0 Brion Martinez, Fco.javier Veteranos B Independiente
0 Brun Vazquez, Emilio Veteranos C Club Atletismo O Pino
0 Buceta Carrera, Jose Veteranos A Independiente
0 Buceta Montero, Sergio Veteranos A Independiente
0 Buceta Pouso, Ernesto Veteranos B Independiente
0 Bugallo Del Puerto, Iván Veteranos B Running Oleiros
0 Bugallo Del Puerto, Lucía Veteranos A Mgm
0 Bugallo Del Puerto, Xaquin Veteranos A Running Oleiros
0 Bugliot Fernandez, Rubém Senior Os Corzos Do Ortegal
0 Buide Vazquez, Roberto Veteranos C Fluvial De Lugo
0 Buig Fernandez, Alexis Veteranos B 3&run By Pedronimo
0 Buig Fernández, Lara Veteranos B Independiente
0 Buján Dosil, José Tomás Veteranos B Club Atletismo Noia
0 Buján González, José Veteranos B Club Atletismo Outes- John Turkey
0 Buján Otero, José Carlos Veteranos B Noitebra Fc
0 Bujan Santos, Eduardo Veteranos B Independiente
0 Burés Aladero, Jennifer Senior Independiente
0 Bures Miguens, Xosé Manuel Veteranos B Tribu Trail
0 Bustelo, Julio Veteranos B Independiente
0 Bustelo Miguéns, Carmen Senior Independiente
0 Busto Cuiñas, Rafael Veteranos A Independiente
0 Busto Gallardo, Jose Manuel Veteranos B Club Atletismo Lousame- Deportes Hermida
0 Caamaño Riveiro, Herminio Veteranos C Club Atletismo Outes
0 Caamaño Monteagudo, José M Veteranos B Arcade Inforhouse Santiago
0 Caamaño Nieto, Ruben Senior Atletismo Sar Vermu Petroni
0 Caamaño Pérez, Vanesa Veteranos A Terra De Soneira Cd
0 Caamaño Rama, Sara Senior Independiente
0 Caamaño Sieira, Jose Senior Club Btt Triatlón O Treito
0 Caamaño Sieira, Jose Senior A.d Downhill
0 Cabaleiro Calveiro, Manuel Veteranos B Cdm Xesteiras
0 Cabo, Ramón Senior Independiente
0 Cachafeiro García, Gerardo Senior Independiente
0 Cacharrón Carril, Rubén Veteranos A Independiente
0 Cacharrón Carril, Saúl Veteranos A O Capitán Garfo
0 Cacheda Sarmiento, Pablo Senior Independiente
0 Cadabal Martinez, Juan Jesús Veteranos B Independiente
0 Cadarso Varela, Jesus Veteranos A Independiente
0 Cadorniga Suarez, José Manuel Veteranos B Corrubedo
0 Cajade Blanco, Maria Begoña Veteranos A As Vellas Non Paramos
0 Cajaraville Araújo, Héctor Veteranos B Independiente
0 Calo García, Antonio Veteranos C Independiente
0 Calo Queiruga, Rogelio Senior Independiente
0 Calveiro Hermo, Marta Veteranos A Independiente
0 Calvo Calvo, Luis Veteranos B Independiente
0 Calvo Fernandez, Jose Luis Veteranos B Independiente
0 Calvo Rey, Daniel Veteranos B S.d. Barbantia Roda
0 Calzas Insua, David Veteranos A Terra De Soneira
0 Camafreita Amigo, Ana Senior Independiente
0 Cambeiro, Fermín Veteranos A Fermín Cambeiro Cambeiro
0 Cambre, Ivan Veteranos A Independiente
0 Cambre Losada, Rubén Senior Nosportlimit
0 Camean Camean, Roberto Veteranos B Incor-Autovidrio
0 Camiña Lojo, Serafín Veteranos A Xesteiras
0 Camiña Seren, Angel Veteranos A Independiente
0 Campanón Sanjurjo, Antonio Veteranos B Fluvial Lugo
0 Campos Fernandez, Conchy Veteranos A Atletismo Cuntis
0 Campos Garrido, Carlos Senior O Treito
0 Campos Suarez, Javier Veteranos B Club Atletismo Santiago
0 Cañás Couselo, Pablo Veteranos B Independiente
0 Canaveri Guevara, Patricia Alejandra Veteranos A Independiente
0 Cancela Rodríguez, Alejandro Senior Independiente
0 Candales Villasuso, Miguel Senior Moujada Runner
0 Candamo Fernandez, Marcos Veteranos B No
0 Canive Dominguez, Jose Manuel Veteranos A Independiente
0 Canle Reino, José Iván Veteranos A Artrogal Tri 498
0 Cano Conesa, David Veteranos B Corredores Populares Armada Ferrol
0 Canosa Castiñeira, Z Non + Veteranos B S.d. Olimpia
0 Canosa Fernández, Brais Senior Clube Atletismo Fene
0 Canosa González, Mario Veteranos B Independiente
0 Canoura Abeijon, Manuel Veteranos A Independiente
0 Cao Braña, Roberto Veteranos C Roberto Cao
0 Cao García, José Manuel Veteranos B Atletismo Fontes Do Sar
0 Cao Noya, Dalia Veteranos A Running Liceo De Noia
0 Capa Castiñeiras, Carlos Veteranos B Club Deportivo Pinarium
0 Capelo Vieites, Efrén Senior Noitebra Fc
0 Caramés, Lola Veteranos A Mgm
0 Caramés, Pastora Veteranos B Liceo De Noia
0 Carbajal Iglesias, Pablo Senior Independiente
0 Carbajales Pérez, Cristina Senior Independiente
0 Carballal Iglesias, Albert Veteranos A -
0 Carballas Reboredo, David Veteranos A No
0 Carballeira Hortas, Xosé Manuel Veteranos C Independiente
0 Carballeira Puñal, Adrián Veteranos A Independiente
0 Carballeira Puñal, José Veteranos B Independiente
0 Carballido Lozano, Mirian Senior Independiente
0 Carballo González, Miguel Veteranos B Triourense
0 Carballo Monteagudo, Xurxo Veteranos A C T Muros
0 Carballo Ursa, David Veteranos B Independiente
0 Carbia Mendez, Juan Luis Veteranos B Artrogal Tri-498
0 Cardalda Fresco, Luis Veteranos B Independiente
0 Cardesin Vila, Borja Veteranos A Independiente
0 Cariñena Amigo, Puri Veteranos B Club Atletismo Millaraio
0 Carneiro Garcia, Jose Antonio Veteranos A Runners Amio C.d.
0 Carnero Rodríguez, Pablo Senior Independiente
0 Carpacho Barredo, Miguel Ángel Veteranos A Miguel Ángel Carpacho Barredo
0 Carral Cepeda, Jose Antonio Senior Independiente
0 Carrasco Nuñez, Jordi Veteranos B Rungalicia.com
0 Carregal Sanchez, Jose Carlos Veteranos C Fluvial De Lugo
0 Carreira Carollo, Jose Manuel Veteranos B Runners Amio C.d.
0 Carreira Carollo, Suso Veteranos B Runners Amio C.d.
0 Carreira Manso, Álvaro Xosé Senior Independiente
0 Carreiro, Iván Veteranos A Independiente
0 Carreño Carleos, Mario Veteranos B Independiente
0 Carreño Gonzalez, Martin Junior Independiente
0 Carrillo Guillín, Gonzalo Veteranos B Club Atletismo O Pino
0 Carrillo Presedo, Angel Veteranos B Angel Carrillo Presedo
0 Carrión Herretos, María Jose Veteranos B Independiente
0 Carter, Benjamin Veteranos B Cdm Desafío Vértice
0 Casais Calo, Luis Senior Independiente
0 Casais Lado, Juan Manuel Veteranos A Independiente
0 Casal Barreiro, Miguel Angel Veteranos B Independiente
0 Casal García, Rodrigo Senior Independiente
0 Casal Santos, Marcos Veteranos A Marcos Casal Santos
0 Casás Casás, José Manuel Veteranos A Independiente
0 Casas Couselo, Óscar Veteranos A Tambre Bike & Running
0 Casete Fernández, Iria Veteranos B Beer Runners Coruña
0 Castelo Alvite, Belén Veteranos B Independiente
0 Castelo Caamaño, Luis Senior Independiente
0 Castelo Ventoso, Edu Veteranos B Independiente
0 Castillejo Salvador, Carles Veteranos A Club Adidas
0 Castillo Fernández, Alfonso Senior Ninguno
0 Castrelo Conde, Francisco Javier Veteranos B Triatlón Vilagarcia
0 Castro, Guadalupe Veteranos B Independiente
0 Castro Candamio, Maria Veteranos B Club Atletismo Sada
0 Castro Cores, Carmen Veteranos B Club Atletismo O Pino
0 Castro Fernandez, Alberto Veteranos B C.a.cambados-Seg.noval
0 Castro Fernández, Xabier Veteranos A Tambrebike & Running
0 Castro Fuentes, Pablo Veteranos B Independiente
0 Castro Gómez, Daniel Junior Tambre Bike & Runnig
0 Castro Hermida, Borja Senior Club Atletismo Santiago
0 Castro Landeira, Barbara Senior Independiente
0 Castro Lopez, Inmaculada Veteranos A Independiente
0 Castro Maroño, Jorge Veteranos A Independiente
0 Castro Moscoso, Daniel Veteranos A Club Atletismo O Pino
0 Castro Naveiras, Oscar Veteranos A Independiente
0 Castro Nuñez, Antonio Veteranos C Club Atletismo Millaraio
0 Castro Prado, Fernando Senior Independiente
0 Castro Segade, Víctor Veteranos A A.d. Cerne
0 Castro Seijas, Marcial Veteranos C Independiente
0 Castro Silbalde, David Senior Independiente
0 Castro Souto, Alfonso Javier Senior Chuvoners
0 Castro Suárez, Juan Veteranos C Club Atletismo O Pino
0 Castro Varela, Anxo Senior Asociación Deportiva Cerne
0 Castro Vieites, Jose Luis Veteranos B Independiente
0 Castro Vilar, Alberto Veteranos C Independiente
0 Castro Villaverde, Teresa Veteranos B Club Atletismo Noia
0 Castromán Couselo, Francisco Alexandre Senior Independiente
0 Cebey Meno, María Jesús Veteranos B Independiente
0 Cela Boisa, Jesús Senior Independiente
0 Cereijo Blanco, Luis Veteranos A Independiente
0 Cernadas Trillo, Jose M. Veteranos C Independiente
0 Cerqueiro Conde, Jose Veteranos C Tambre Bike&running
0 Ces Martinez, Agustín Veteranos B Independiente
0 César Vila, Álvaro Veteranos B Tambre Bike&running
0 Cespon Figueiro, Marco Veteranos A Tambre Bike & Run
0 Chaves Camino, Alberto Senior Atletismo Santiago
0 Chaves Redondo, Maria Teresa Veteranos A Sd Barbantia Roda
0 Chorén Maroño, Maria Isabel Veteranos C Club Atletismo O Pino
0 Chouza Ferreiro, Francisco Javier Veteranos B Independiente
0 Cid Fernández, Rafael Veteranos C Independiente
0 Cid García, Santiago Veteranos A Noitebra
0 Cimadevila García, Antón Veteranos C Independiente
0 Cobas Otero, Manuel Angel Veteranos C Atletismo Fontes Do Sar
0 Cobelo Garcia, Enrique Pablo Veteranos A Independiente
0 Codesido Montoiro, María Veteranos A Independiente
0 Comesaña Chavert, Dario Senior Lóstregos Coia
0 Conde Bermudez, Ramon Angel Veteranos C Atletas Veteranos De Ourense
0 Conde López, Víctor Hugo Veteranos B Terra De Soneira Cd
0 Conde Pereira, Ángel Veteranos B Independiente
0 Conde Pereira, Manuel Veteranos C C.c. Montes Do Deza
0 Cons Lamas, Santiago Veteranos A Tartarugas
0 Constenla Junquera, Antonio Oscar Veteranos C Independiente
0 Corbet-Owen, Cari Veteranos C Independiente
0 Corbet-Owen, Peter David Veteranos C Independiente
0 Cordeiro Blanco, Elisabet Veteranos A Independiente
0 Corostola, Pachi Veteranos B Acaba2
0 Corral Lopez, Antonio Veteranos A Independiente
0 Corral Marcos, Teresa Veteranos C Independiente
0 Corral Veiga, Eliseo Veteranos C Fluvial De Lugo
0 Corredoira Baleato, Maria Veteranos B 3&run By Pedro Nimo
0 Costa, Nuno Senior Tambre Bike&running
0 Costa Faya, Sara Senior Club Atletismo O Pino
0 Costa Ferrer, Luís Veteranos C Independiente
0 Costa González, Marcos Veteranos A Independiente
0 Costa López, María Veteranos B Independiente
0 Costa Rojo, Borja Senior Triatlón Arteixo
0 Costoya, Andrea Veteranos A Club Atletismo Boimorto
0 Costoya Dosil, Jorge Veteranos A Club Atletismo Lousame Deportes Hermida
0 Costoya Prado, Cesar Veteranos A Talleres David Triatlon Compostela
0 Couto Blanco, David Veteranos A Tartarugas
0 Crego Fernandez, Jacobo Veteranos A Axestión
0 Creo Saborido, Alejandro Senior Independiente
0 Crespo Merelas, Rosario Veteranos B Ninguno
0 Cruz Rama, Jose Antonio Senior Independiente
0 Cuadros Vega, Alejandro Veteranos C Fluvial De Lugo
0 Cuenca Garcia, Francisco Jose Veteranos A Atletismo Milladoiro
0 Cuns Santos, Jose Ramon Veteranos B Independiente
0 Darriba, José David Senior Independiente
0 Dávila Collazo, Diego Senior C.t. Mar De Vigo
0 Davila Ibañez, Ana Belen Veteranos A Independiente
0 Davila Lustres, Andres Senior Los Chavales
0 De Almeida Rey, Fernando Jose Veteranos A Tran-Tran
0 De Diego Ortiz, Ana Veteranos A Independiente
0 De La Fuente Estevez, Lydia Veteranos A Independiente
0 De La Iglesia Blanco, Iago Junior Independiente
0 De La Iglesia Souto, Juan Carlos Veteranos B Independiente
0 De La Torre García, Francisco Veteranos B Independiente
0 Dean Fernande, Don Javier Senior Ninguno
0 Deán Fernandez, Manuel Junior Ninguno
0 Dean Pouso, Jose Manuel Veteranos C Ninguno
0 Del Arco Marquiz, Sergio Veteranos B Villagarcía Triatholn
0 Del Corral Rey, Fernando Veteranos A Hare A.c.
0 Del Pozo Sanchez, Iago Veteranos B Independiente
0 Del Rio Cumbreño, Jorge Veteranos B Independiente
0 Del Río Mosquera, Esther Veteranos B Independiente
0 Del Río Mosquera, Julia Veteranos B Independiente
0 Del Río Mosquera, Pili Veteranos B Individual
0 Del Rio Noya, José Manuel Veteranos B Independiente
0 Del Río Segade, Yago Senior Yago Del Rio Segade
0 Del Rio Vila, Jose Antonio Senior Independiente
0 Delgado Conde, Ignacio Veteranos B Interval
0 Destito, Paolo Senior Independiente
0 Devesa Mouzo, Iván Senior Sd Camelle
0 Diaz Alvarez, Francisco Jose Veteranos C No
0 Díaz Corral, Carlos Veteranos C Independiente
0 Diaz Figueiras, Suso Veteranos B Independiente
0 Díaz Novo, Manuel Senior Os Corzos Do Ortegal
0 Díaz Valcárcel, Rubén Veteranos B Atletismo Fontes Do Sar
0 Diaz-Pache Saenz De Cenzano, Victor Veteranos B Independiente
0 Dieguez Carreira, Carlos Veteranos A Club Deportivo San Paio A Estrada
0 Dieste Meis, Juan Veteranos B Juan Dieste Meis
0 Diez Garcia, Bernardo Veteranos B Aeroclub Santiago Se Compostela
0 Dios Martinez, Alberto Veteranos A Independiente
0 Dios Martinez, Juan Carlos Veteranos A Independiente
0 Dobarro Landeira, Adrian Senior Atletismo Fontes Do Sar
0 Doce Gonzalez, Jose Luis Veteranos C Independiente
0 Dominguez, Alfonso Senior Independiente
0 Dominguez, Vanessa Veteranos A Independiente
0 Dominguez Alsina, Segundo Veteranos C 3&run Club De Corredores De Pedro Nimo
0 Dominguez Besada, Ana Veteranos B Indepenndiente
0 Domínguez Castro, Ramón Veteranos B Independiente
0 Domínguez Cstro, Andres Veteranos C Runing Tambre
0 Dominguez Gago, Ricardo Veteranos A Artrogal Tri 498
0 Dominguez Gomez, Jesus Matias Veteranos C Independiente
0 Dominguez Gondar, Juan Carlos Veteranos B Malditos Corredores
0 Dominguez Perez, Juan B. Veteranos B Club Deportivo Pinarium
0 Dominguez Recarey, Francisco Manuel Veteranos B Independiente
0 Domínguez Vargas, Alvaro Senior Independiente
0 Dominguez Vidal, Alfonso Veteranos C Independiente
0 Dopazo Ferreiro, Jacobo Junior Club Atletismo Santiago
0 Dopazo Louzan, Javier Veteranos B Run Pontevedra
0 Dopazo Míguez, Alberto Veteranos B Club Triatlón Compostela
0 Dopico Silva, Diego Veteranos B Independiente
0 Dosil, Lino Veteranos A Independiente
0 Dosil Barreiros, Manuel Veteranos C Independiente
0 Dosil Díaz, Joaquín Veteranos B Independiente
0 Dosil Lago, Manuel Veteranos A C.c.muros Triatlon
0 Dosil Rivas, Javi Veteranos A Independiente
0 Dosil Rosende, Pablo Veteranos A Artrogal Tri 498
0 Duran Alvarez, Hugo Veteranos A Hugo Duran
0 Duro Duro, Jose Manuel Veteranos B Jose Manuel Duro Duro
0 Duro Fernández, Xan Veteranos C Independiente
0 Duro Liñares, Olalla Veteranos A Ponte Trail
0 Edrosa Seijo., Marcos Veteranos B Marcos Edrosa Seijo.
0 Eiras Sánchez, José Veteranos B Independiente
0 Eiras Sánchez, Segundo Veteranos B Independiente
0 Enríquez Santos, Nerea Senior Vigo Entrena
0 Esparis Garcia, Victor Manuel Senior Independiente
0 Esperante Pereira, Pablo Veteranos B Independiente
0 Espiñeira Castro, Lino Veteranos B Independiente
0 Espino Pereira, Francisco José Senior Independiente
0 Esteban Cartelle, Helena Senior Independiente
0 Esteban Pastor, Oscar Veteranos B Independiente
0 Estévez Lamas, Iván Senior Independiente
0 Estévez Pomar, Héctor Senior Adrian Marzoa Tarrio
0 Estévez Rodríguez, Daniel Veteranos C Beer Runners Vigo
0 Estévez Vázquez, Rosa Veteranos B C.a.cambados Seguros Noval
0 Exposito Campos, Cristian Senior Burela
0 Falcón Pérez, Santiago Veteranos C C.d. Ria De Arousa
0 Feijóo Anseán, Isidoro Veteranos C Fluvial, Monte Segade
0 Feijóo Guerrero, Alejandro Veteranos A Independiente
0 Feijoo Martinez, Oscar Veteranos B Oscar Feijoo Martinez
0 Feijoo Vilanova, Pablo Senior Club Piragüismo Fluvial Allariz
0 Felpeto Babío, Vanesa Senior Independiente
0 Fernadez Alvarez, Daniel Senior Independiente
0 Fernandez, Tina Veteranos A Sar Vermu Petroni
0 Fernández Escudero, Jesús Manuel Veteranos C Independiente
0 Fernandez Abalde, Jose Antonio Veteranos C Fuxing Club
0 Fernandez Álvarez, Xaquin Senior Independiente
0 Fernandez Antelo, Francisco Veteranos B Club Triatlon Btt O Treito
0 Fernandez Artazcoz, Daniel Veteranos A Independiente
0 Fernández Balado, Juan Veteranos A Atletismo Fontes Do Sar
0 Fernandez Barreiro, Arkaitz Veteranos A Arkaitz Hombre Fernandez Barreiro
0 Fernández Blanco, Silvia Senior Independiente
0 Fernandez Brea, Eloy Senior Independiente
0 Fernández Cabezas, Antonio Veteranos B Club Atletismo Millaraio
0 Fernández Calo, Antonio Veteranos A Independiente
0 Fernandez Campos, Alina Veteranos A S.d. Barbantia Roda
0 Fernandez Casal, Marcos Veteranos A Ninguno
0 Fernández Cobelo, Ana Isabel Veteranos B Independiente
0 Fernández Domínguez, Marcos Veteranos B Marcos Fernández Domínguez
0 Fernandez Duran, Antonio Veteranos B Triatlon Costa Da Morte
0 Fernández Eiras, Ernesto Manuel Veteranos B Bombardino
0 Fernandez Espada, Luis Veteranos B Kurai
0 Fernandez Estevez, Victor Senior Cazafantasmas Team
0 Fernández Fernández, Javier Veteranos A Triatlón Vilagarcía
0 Fernández Fernandez, José Francisco Veteranos B Independiente
0 Fernández Ferreiro, Antón Senior Independiente
0 Fernández Ferreiro, Anxo Senior Independiente
0 Fernández Ferro, Álvaro Veteranos A Montaevai Opino
0 Fernández Fraga, Javier Veteranos C Running Arteixo
0 Fernandez Garcia, Francisco Javier Veteranos B Ciub Aletismo Noia
0 Fernández García, Miguel Senior Independiente
0 Fernandez Garrido, Xoan Ramon Veteranos C Atletismo Milladoiro
0 Fernandez Gomez, Antonio Senior Fergo Run & Trail Team
0 Fernandez Gomez, Raimundo Veteranos B Fergo Run & Trail Team
0 Fernandez Gonzalez, Jose Frncisco Junior Independiente
0 Fernandez Hermida, Antonio Veteranos C Universidad Santiago De Compostela
0 Fernández Insua, Talao Veteranos C Hai Que Ser Legales
0 Fernández Landeiro, Juan Manuel Veteranos A Club Ciclismo Triatlón Poio
0 Fernández Lijo, Juan Francisco Veteranos B Boxeo Canario
0 Fernández López, Carlos Veteranos A Independiente
0 Fernandez Lopez, Jose Maria Veteranos B Running Oleiros
0 Fernandez Martinez, Joaquin Veteranos C Ninguno
0 Fernández Oliveira, Juan Carlos Veteranos B Independiente
0 Fernandez Otero, Luis Javier Veteranos B Atletismo Sar Petroni
0 Fernández Pereiro, Laura Veteranos B Marathon Running Shop
0 Fernández Pérez, Oscar Manuel Veteranos B Car Marisqueiro
0 Fernandez Pintos, Ramiro Veteranos C Independiente
0 Fernández Rego, David Veteranos A Adc Arnela
0 Fernández Rendo, José Veteranos B 3&fin By Pedro Nimo
0 Fernandez Ríos, Alfredo Veteranos B Independiente
0 Fernández Ríos, Jonathan Senior Pasa Ou Entorna
0 Fernández Rivera, Alejandro Senior Ourense Atletismo
0 Fernandez Rodrigues, Juan Pablo Veteranos A Atletismo Santiago
0 Fernández Soengas, Jesús Veteranos A Independiente
0 Fernández Tojo, Alexandre Senior Tambre Bike & Running
0 Fernández Torres, Cruz Veteranos B Independiente
0 Fernandez Torres, Ramon Veteranos B Adc Arnela
0 Fernández Vega, María Del Socorro Veteranos B Independiente
0 Fernández Vidal, Porfirio Senior C.a. Cambados - Seg. Noval
0 Fernández Vilarchao, Julio Veteranos A Independiente
0 Fernandez Villaverde, Carlos Veteranos B Verxel Nutricion Deportiva
0 Fernández-Cid, Carlos Veteranos B Carmen Sio
0 Ferraces Vazquez, Moncho Veteranos C Clube Atletismo Boimorto
0 Ferraces Vázquez, Montse Veteranos B Independiente
0 Ferreiro Campos, Miguel Angel Veteranos C Independiente
0 Ferreiro Carballeira, Daniel Senior Independiente
0 Ferreiro Lamas, Victor Veteranos C Club Atletismo Negreira
0 Ferreiro López, Juan Ramón Veteranos B Tambre Bike & Running
0 Ferreiro Martínez, Maria Veteranos B Independiente
0 Ferreiro Pérez, Antonio Veteranos B Tartarugas
0 Ferreiro Perez, Maria Del Pilar Veteranos C Independiente
0 Ferreiro Sesar, Lorena Veteranos A Kaos Krav Maga
0 Ferreiro Silva, Eduardo Senior Montaevai O Pino
0 Ferreirós Fernández, José Veteranos B Tartarugas
0 Ferreiros Tajes, Dario Senior Independiente
0 Ferrer Lojo, Ramón Veteranos B Independiente
0 Ffreire Domínguez, Roman Veteranos B Roman Freire Domínguez
0 Fidalgo Blanco, Néstor Senior Mirons Da Costa Da Morte
0 Figueira Cruz, Cristian Senior Cpc Toxo
0 Figueira Galván, Anxo Senior Independiente
0 Figueira Hermo, David Fco. Veteranos B S.d. Barbantia Roda
0 Figueira Perez, Manuel Veteranos B Sar-Vermú Petroni
0 Figueiras Blanco, Secho Veteranos B Cai A Estrada
0 Figueiras Gallardo, Simon Senior Os Salta Rejos
0 Figueiras Martínez, Baltasar Veteranos B Sar - Vermú Petroni
0 Figueiras Vicente, Alberto Veteranos B Independiente
0 Filgueira Blanco, Oscar Veteranos A Oscar Filgueira Blanco
0 Filgueiras Rodriguez, Juan Veteranos B C D Portosin
0 Finn Kieran, Bernice Veteranos C Ca Millaraio
0 Fiuza Canosa, Ruben Veteranos A Mirons Da Costa Da Morte
0 Flores Garcia, Suso Veteranos B Club Atletismo A Estrada
0 Folgar Romay, Javier Veteranos A Virxiguiano
0 Folgar Romay, Manuel Veteranos B Independiente
0 Folgueira Diaz, Manuel Senior Independiente
0 Fontan Miron, Jose Manuel Veteranos A Ninguno
0 Fontans Sebe, Marcos Veteranos B Independiente
0 Fontao Ageitos, Javier Veteranos B Javier Fontao Ageitos
0 Formoso Noceda, Tina Veteranos B Tina Formoso Noceda
0 Fortes Otero, Manuel Senior Independiente
0 Fortes Otero, Uxio Senior Xesteiras Club De Montaña
0 Fraga, Javi Veteranos B Independiente
0 Fraga Adrio, Carlos Senior Club Atletismo O Pino
0 Fraga Díaz, Manuel Veteranos A Triatlón Compostela
0 Fraga Méndez, Antonio Veteranos C Atletismo Milladoiro
0 Fraga Rivas, María Senior Independiente
0 Fragua, David Veteranos A Independiente
0 Franco Leis, María Teresa Veteranos A Independiente
0 Franco Maside, Andrés Veteranos C Independiente
0 Franco Maside, Susana Veteranos B Susana Franco Maside
0 Franqueira Losada, Lorena Veteranos A Club Hércules Termaria
0 Freire Abeijon, Miguel Veteranos B Independiente
0 Freire Cabaleiro, Carlos Senior Ruada Chacarita Team
0 Freire Gato, Jose Andres Veteranos C Independiente
0 Freire Otero, David Veteranos A Independiente
0 Freire Romaní, Ruben Senior Independiente
0 Freire Yáñez, Jose Veteranos A Independiente
0 Froján Canle, Fernando Veteranos A Fernando Froján Canle
0 Frutos Martínez, Gracia Mª Veteranos C Independiente
0 Fuentes Bermejo, Francisco Veteranos C Leones Running Team
0 Fuentes Garcia, Pepa Veteranos B Club Atletismo Outes
0 Fuentes Gonzalez, Carolina Veteranos A Ameixida
0 Fuentes González, Constantino Veteranos C Independiente
0 Fuentes Martinez, Manuel Veteranos B Independiente
0 Fuentes Noya, Lina Veteranos C Raña Team
0 Gaciño González, Juan Veteranos B Independiente
0 Galante Pereira, Oscar Veteranos B Independiente
0 Galiano Leis, Beatriz Senior Independiente
0 Galiñanes, Manuel Veteranos B Independiente
0 Gallego Cid, Adrian Veteranos A Atletismo Fontes Do Sar
0 García, Diana Senior Independiente
0 Garcia, Lucia Veteranos C Independiente
0 García Abalo, Mada Veteranos B Independiente
0 Garcia Ameijide, German Senior Independiente
0 García Amigo, Carlos Veteranos B C.a.r Marisqueiro
0 García Asorey, Mónica Veteranos B Independiente
0 García Barreira, Juan Manuel Veteranos B Monte Brondo
0 Garcia Beiro, Cristina Senior Club Atletismo Outes
0 García Blanco, Cayetano Senior Incor-Autovidrio
0 Garcia Cacabelos, José Manuel Veteranos C Ninguno
0 García Castelo, María Veteranos A Club Atletismo Lousame-Deportes Hermida
0 Garcia Curros, David Veteranos C Atletismo Deza
0 Garcia Dominguez, Juan Pablo Veteranos C Independiente
0 García Dosil, José Domingo Veteranos B Club Ciclista Muros
0 Garcia Esmoris, Jose Luis Veteranos B Independiente
0 García Estraviz, Carlos Veteranos C Independiente
0 Garcia Fandiño, Juan Veteranos B Nosporlimit
0 Garcia Felpeto, Rocio Veteranos A Atletismo Olympo Matojoma
0 García Fernández, Luis Alberto Senior Independiente
0 García Fernández-Arruti, Álvaro Senior Miler Running Club
0 García Ferreira, Manuel Veteranos B Independiente
0 Garcia Ferro, Jose Maria Veteranos B Independiente
0 García Galdo, Javier Veteranos B Millaraio
0 García García, Carlos Veteranos B Independiente
0 Garcia Garcia, Carmen Veteranos C Independiente
0 Garcia Garcia, Joaquin Veteranos C Ninguno
0 García García, Manuel Veteranos C Manuel García García
0 García García, Xaquín Manuel Veteranos B Independiente
0 Garcia Gomez, Esteban Veteranos A Independiente
0 Garcia Gomez, Estibaliz Veteranos A Independiente
0 García González, Santi Veteranos B Nosportlimit
0 Garcia Iglesias, Jesus Veteranos B Independiente
0 Garcia Lopez, Ketxum Veteranos B Independiente
0 García Lorenzo, Alex Veteranos A Libre
0 Garcia Lorenzo, Diego Veteranos A Atletismo Fontes Do Sar
0 García Lorenzo, Silvia Senior Artrogal Tri498
0 García Maria, Juan Manuel Senior No
0 García Marín, Jorge Veteranos C No
0 Garcia Martinez, Hugo Senior Hugo Garcia Martinez
0 Garcia Miguez, Manuel Junior Independiente
0 Garcia Miguez, Rosalia Senior Independiente
0 García Nieto, Sol Veteranos B Kaos Krav Maga
0 Garcia Nuñez, César Veteranos B Atletismo Noia
0 Garcia Nuñez, Sechu Veteranos B Atletismo Noia
0 García Otero, Pablo Senior Club Atletismo Santiago
0 Garcia Palleiro, Juan M. Veteranos A Btterra Galicia
0 Garcia Pena, Jesus Veteranos B Tambre Bike & Runing
0 Garcia Pena, Maria Jesus (Chus) Senior Tambre Bike & Running
0 Garcia Perez, Carlos Veteranos B Malditos Corredores
0 García Portas, Lina Veteranos B Club Atletismo Sada
0 García Pose, Sergio Veteranos A Independiente
0 Garcia Prego, Jose Veteranos B Jose Garcia Prego
0 García Pumar, Javier Veteranos A Cabe
0 Garcia Ramos, Fernando Veteranos A Eolo Son
0 García Reboredo, Paula Senior Atletismo Friol
0 García Rechou, Iván Veteranos B Club Atletismo Noia
0 Garcia Rieiro, Ana Senior Irmaos
0 Garcia Rieiro, Javier Veteranos A Irmaos
0 Garcia Rieiro, Luis Veteranos A Irmaos
0 Garcia Rieiro, Maria Senior Irmaos
0 Garcia Rivas, Julio Veteranos B Independiente
0 Garcia Rodriguez, Jorge Manuel Veteranos B Noitebra
0 García Rosende, Juan Alberto Senior Independiente
0 García Sas, Juan Jose Veteranos A Independiente
0 García Segade, Lois Junior Independiente
0 Garcia Teira, Ramon Veteranos B Fontes Do Sar
0 García Tomé, Rosana Veteranos A Trabandainas
0 Garcia Vázquez, Emilio Veteranos B Independiente
0 Garcia Vazquez, Lourdes Veteranos C Milla Raio
0 Garcia Villaverde, Francar Veteranos B Independiente
0 Garcia-Navas Corrales, Julio Senior Independiente
0 Garrido Miguez, Mara Veteranos B C.d. Ria De Arousa
0 Garrido Quintáns, Angel Veteranos A Independiente
0 Gendra Martinez, Angel Veteranos A Cabe
0 George, Christopher Veteranos B Independiente
0 Gesto Mariño, Marcos Senior Independiente
0 Gesto Trillo, Fatima Veteranos A Independiente
0 Gil Balsa, Maria Isabel Veteranos C Maria Isabel Gil Balsa
0 Gil Brea, Jose Antonio Veteranos C Independiente
0 Gil Martinez, Maria Senior Maria Gil Martinez
0 Gil Martinez, Paula Veteranos A Independiente
0 Gil Periscal, Evaristo Veteranos C Independiente
0 Godón Vieites, Daniel Senior Independiente
0 Godoy Barros, Diego Senior Club Deportivo San Paio
0 Gogorza Olazabal, Eider Veteranos B Club Hercules Termaria
0 Gómez Agras, David Veteranos A Pasa Ou R
0 Gomez Alonso, Manuel Veteranos B Falta P@co
0 Gómez Avilés, Kiki Veteranos B Independiente
0 Gómez Barciela, Marcos Senior Independiente
0 Gómez Beiro, Santiago Veteranos B Fontes Do Sar
0 Gomez Castro, Francisco J. Veteranos C Atletismo Noia
0 Gómez Cebey, Jorge Veteranos A Tambre Bike & Running
0 Gomez Garcia, Rafael Senén Senior Club Atletismo Outes
0 Gómez Gómez, Manuel Veteranos B Club Atletismo Lousame - Deportes Hermida
0 Gomez Gomez, Pablo Veteranos A Pavimentos Noia
0 Gomez Gonzalez, Anton Senior Cd San Paio A Estrada
0 Gomez Iglesias, Jose Javier Veteranos B Burgas Ourense Atletismo
0 Gómez Iglesias, Lois Senior Lois Gomez Iglesias
0 Gómez Lodeiros, Susana Veteranos B Tartarugas
0 Gómez López, José Enrique Veteranos C Independiente
0 Gómez Martínez, Carlos Veteranos B Independiente
0 Gomez Reiris, Rafael Senén Veteranos B Club Atletismo Outes
0 Gómez Rico, José Manuel Veteranos B Independiente
0 Gomez Rios, Jose Antonio Veteranos B Sar-Vermu Petroni
0 Gómez Ríos, María José Veteranos B Independiente
0 Gomez Rivadulla, Ramon Veteranos C Tribu Trail
0 Gómez Rodríguez, Cristina Veteranos B Clube Atletismo Boimorto
0 Gómez Rodríguez, Manuel Veteranos B Atletismo A Estrada
0 Gomez Romero, Lorena Senior La Mochila Del Deporte
0 Gómez Sieira, David Senior Club Atletismo Lousame - Deportes Hermida
0 Gómez Varo, Maria Del Mar Veteranos C Kaos Krav Maga
0 Gomez Viaño, Jose Veteranos C Independiente
0 Gomez Vila, Alberto Senior Atletismo Lousame - Deportes Hermida
0 Gomila Marques, Carlos Veteranos B Independiente
0 Gontan Castro, Jose Antonio Veteranos B Atletismo Fontes Do Sar
0 González, José Carlos Veteranos B Atletismo Fontes Do Sar
0 Gonzalez, Pablo Veteranos A Independiente
0 González Blanco, Juan Veteranos B Malditoscorredores
0 González Brand, Paola Andrea Veteranos A Tambre Bike & Running
0 González Casal, Francisco Javier Veteranos B 3&run By Pedro Nimo Club De Corredores
0 Gonzalez Fernandez, Angel Emilio Veteranos B Independiente
0 González Fernández, Elena Veteranos B La Mochila Del Deporte
0 González Fernández, Mª Dolores Veteranos B La Mochila Del Deporte
0 Gonzalez Fernandez, Noel Senior Galicia Alive
0 Gonzalez Fernandez, Stella Veteranos A Galicia Alive
0 Gonzalez Fernandez, Yolanda Veteranos B Mochila Del Deporte
0 González Franco, Antonio Veteranos C Team Dafit
0 Gonzalez Franco, Ramiro Veteranos A Triatlon Costa Da Morte
0 González Freire, Marito Veteranos C 3&run By Pedro Nimo
0 González García, Carolina Veteranos B Atletismo Sar Vermú Petroni
0 Gonzalez Graña, Jose Manuel Veteranos C Fontes Do Sar
0 Gonzalez Horta, Eloy Senior Artrogal Tri-498
0 Gonzalez Horta, Victor Senior Comesaña Sporting Club
0 González Iglesias, Saul Senior Saul González Iglesias
0 González Lago, Marta Senior Independiente
0 Gonzalez Martinez, Jose Carlos Veteranos C Club Ciclismo Triatlon Poio
0 Gonzalez Martinez, Maria Senior Orixinal Mgm Team
0 Gonzalez Martínez, Paco Veteranos B Independiente
0 González Miguéns, Roberto Veteranos C Independiente
0 González Mirás, Miguel Veteranos B Independiente
0 González Olveira, Francisco Veteranos B Viclaumaia
0 González Oviedo, Alba Senior Independiente
0 Gonzalez Pousa, Fernando Veteranos C Real Club Nautico Portosin
0 Gonzalez Queiruga, Espi Senior Independiente
0 Gonzalez Quintela, Juan Veteranos B Independiente
0 Gonzalez Reino, Carlos Veteranos C Atletismo Noia
0 González Rey, Boni Veteranos A Praia De Carnota Runners
0 González Rey, Josecho Veteranos A Praia De Carnota Runners
0 González Ríos, Juan Carlos Veteranos C Independiente
0 González Rodríguez, M. Dolores Veteranos C Millaraio
0 González Romero, Vanesa Veteranos A Independiente
0 González Sampedro, Omar Veteranos B Ninguno
0 González Sobrado, Marta Delfina Veteranos A Independiente
0 Gonzalez Suarez, Alberto Veteranos A Club Atletismo Outes
0 González Varela, Benito Veteranos C Tambre Bike
0 González Velo, Nuria Senior Independiente
0 Gonzalez Vicente, Irene Veteranos B Independiente
0 González Vidal, Alicia Veteranos B Independiente
0 Gonzalez Villa, Cristina Veteranos B Independiente
0 González Villar, Yolanda Veteranos B John Turkey De Outes
0 Gosende Romaris, Marcos Veteranos B Club Atletismo Outes - John Turkey
0 Goyanes Souto, Adrián Senior Adrián Goyanes Souto
0 Granja González, Diego Senior Diego Granja
0 Grela Portas, Jose Veteranos B Arca Noe
0 Grille Otero, Bernabé Senior Ninguno
0 Guedes Nunes, Matheus Senior Independiente
0 Guerra Magan, Oscar Veteranos B Club Atletismo Cambados Seguros Noval
0 Gundín Martín, Marco Senior Independiente
0 Gutiérrez Robles, Maria Yolanda Veteranos A Club Adas
0 Hermida Ballesterso, Inma Veteranos B Club Atletismo Millaraio
0 Hermida Calveiro, Teresa Senior Independiente
0 Hermida Cao, Ana Veteranos A Club Atletismo Fontes Do Sar
0 Hermida Carballo, Ana Belen Veteranos B La Mochila Del Deporte
0 Hermida Pereiro, Toño Veteranos B Independiente
0 Hermo, Pablo Veteranos A Artrogal Tri498
0 Hermo Rey, Ramon Veteranos C Independiente
0 Hermo Romero, Silvia Veteranos B Club Corredores
0 Hermo Tome, Maria Veteranos B Mgm
0 Hernández Fernández De Rojas, Agustín Veteranos C Independiente
0 Hernández García, Estefanía Senior La Mochila Del Deporte
0 Hernández Giadáns, Jorge Alberto Veteranos B Independiente
0 Hernandez Naveiro, Rafael Veteranos B S D Barbantia Roda
0 Hernández Porto, Santiago Veteranos B Independiente
0 Hernández Ulloa, Agustín Senior Independiente
0 Hernando Santalla, Roberto Veteranos B Beer Runners Coruña
0 Herrera Garcia, David Veteranos A 3&run Club De Corredores By Pedro Nimo
0 Herrero Blanco, Loreto Veteranos B Independiente
0 Hurtado Sanjurjo, Manuel Senior Sociedad Gimnástica De Pontevedra
0 Iglesias, Tino Veteranos B Atletismo Fontes Do Sar
0 Iglesias Amores, Miguel Senior Club Deportivo Pinarium
0 Iglesias Bello, Rafael Veteranos B Independiente
0 Iglesias Brea, Maria Jose Veteranos A Independiente
0 Iglesias Carrera, Pio Veteranos B Independiente
0 Iglesias Casal, Ricardo Veteranos A Noitebra F.c.
0 Iglesias De La Torre, Felipe Veteranos B Leones Running Team
0 Iglesias Dorta, Martin Veteranos A Independiente
0 Iglesias Duro, Raul Senior Raúl Iglesias Duro
0 Iglesias Garcia, Eloy Veteranos B Marin
0 Iglesias Mosconi, Maria Senior Maria Iglesias Mosconi
0 Iglesias Pardal, Eduardo Veteranos B Independiente
0 Iglesias Pastoriza, Carlos Veteranos A Independiente
0 Iglesias Sampedro, Eduardo Veteranos B Virxiguianos Trail - Sachacamiños Club
0 Iglesias Santiago, Angeles Veteranos B +9Moraña
0 Iglesias Uzal, Manuel Veteranos C Fontes Do Sar
0 Iglesias Varela, Miguel Angel Veteranos B Independiente
0 Iglesias Vigo, Javier Senior Independiente
0 Iglesias Villanueva, Luisa Veteranos B Cai A Estrada
0 Illodo Fraga, Iria Senior Independiente
0 Insua, Pablo Veteranos A Ponte Trail
0 Insua Insua, Jose Manuel Veteranos C Atletismo Noia
0 Insua Louro, Juan Jose Veteranos B Val Do Dubra
0 Insúa Villa, Manuel Senior Manuel Insua Villa
0 Irigoyen Machado, Mariana Senior Athletics Fisioterapia San Lázaro
0 Isorna Vilachán, Tono Senior -
0 Jácome Galván, Jose Manuel Veteranos A Independiente
0 Jácome Galván, Judit Daniela Senior Corredores Do Miño
0 Jamardo Dominguez, Marcos Veteranos B Independiente
0 Jamardo Domínguez, Ramón Veteranos A Independiente
0 Jamardo Miguens, Juan Veteranos B Independiente
0 Jorge Guille, Jonatan Senior Independiente
0 Juanatey Garcia, Carlos Veteranos A Sar-Vermut Petroni
0 Juanatey Garea, Manuel Junior Fontes Do Sar
0 Juanatey Hermo, Peregrina Veteranos C Independiente
0 Juanatey Pérez, José Antonio Veteranos B Fontes Do Sar
0 Juncal Costa, Anton Veteranos C Tambre Runnyng
0 Juncal Regueiro, David Senior Independiente
0 Juncal Santos, Jose Manuel Veteranos B Independiente
0 Juvño Prego, Angel Veteranos B Independiente
0 Labella Lozano, Torcuato Veteranos B Club Atletismo Millaraio
0 Lado Figueiras, Abel Veteranos A 3Run By Pedronimo
0 Lado Pais, Celia Veteranos B Independiente
0 Lado Porto, Alberto Senior Independiente
0 Lado Torres, José Carlos Veteranos B Incor-Autovidrio
0 Lagares Carro, Maxi Veteranos B Esprintes Ourense
0 Lago, Jose Veteranos B Praia De Carnota Runners
0 Lago Ces, Domingo Veteranos B No
0 Lago Ces, José Manuel Veteranos B Sar-Vermú Petroni
0 Lago Cives, Ramon Veteranos B Artrogal Tri 498
0 Lago Figueroa, Santiago Senior Independiente
0 Lago Gonzalez, Patricia Senior Independiente
0 Lago Louzan, David Veteranos A Mirons Costa Da Morte
0 Lago Moledo, Manuel Veteranos C Atletismo Outes
0 Lago Neira, Enrique Antonio Veteranos B Marraners- En Boas Mans
0 Lago Noceda, Maria Isabel Veteranos B Osdelariñorun
0 Lago Sande, Alejandro Veteranos A Independiente
0 Laguna Fariña, José Luis Veteranos A José Luis Laguna Fariňa
0 Lamego Nodar, David Senior Independiente
0 Lamoso Mendez, Enrique Veteranos A Ninguno
0 Landeira Castro, Fernando Veteranos A Independiente
0 Landeira Saavedra, Juan Veteranos B Independiente
0 Lareo Mougan, Javier Veteranos B Independiente
0 Lareo Rodriguez, Raquel Veteranos B Deza Atletismo
0 Lata Iglesias, Luis Veteranos C Jose Luis Lata Iglesiaw
0 Leal Gómez, Manuel Veteranos B Independiente
0 Ledesma, Marga Veteranos B Club Atletismo O Pino
0 Leis Calo, Ismael Senior Independiente
0 Leis Montemuño, Aitor Senior Independiente
0 Lema Ozón, Sandra Veteranos A A.d.jarnachas
0 Lema Perez, Francisco Javier Veteranos C Terra De Soneira
0 Lema Senande, Joaquín Veteranos B Baiorunners
0 Leon Viñas, Maria Vanessa Veteranos A Sar-Vermu Petroni
0 León Viñas, Ricardo Senior Sar - Vermú Petroni
0 Lestón Caamaño, Fabian Veteranos B Independiente
0 Leston Del Rio, Adelino Veteranos A Ad Downhill
0 Lestón Romaní, Juan B. Veteranos A Independiente
0 Lijó Carballeda, Alfonso Veteranos B Independiente
0 Limeres Suárez, Maria Senior Independiente
0 Liñares Aran, Ruben Veteranos B Independiente
0 Liñares Grela, Simon Veteranos A Independiente
0 Linares Martínez, José Ignacio Veteranos B Independiente
0 Liñares Pérez, Mari Veteranos C Hai Que Ser Legales
0 Liste Barreiro, Jose Manuel Veteranos C Club Atletismo Fontes Do Sar
0 Liste Rodríguez, Eva Veteranos B Can
0 Liz Montes, Xintora Veteranos B Falta Paco
0 Llilart Guibert, Rosana Veteranos A Independiente
0 Llovo Otero, Ricardo Veteranos C Montepenarubia
0 Lodeiro Méndez, Jesús Manuel Veteranos C Atletismo Milladoiro
0 Lodeiro Nuñez, Guadalupe Veteranos A Atletismo Sar Vermú Petroni
0 Lois Alvite, Alejandro Veteranos A Independiente
0 Lojo, Jose Veteranos A San Miguel De Marín
0 Lojo Abanqueiro, Zoraida Senior S.d. Barbantia Roda
0 Lojo Rodriguez, Juan Veteranos B Independiente
0 Longueira Martínez, Alberto Senior Independiente
0 Lopez Baleiron, Edgar Manuel Veteranos A S.d.barbantia Roda
0 López Curros, Ines Veteranos A Independiente
0 López Diéguez, Cristina Veteranos B Fontes Do Sar
0 López Ferreiro, Manuel Ángel Veteranos A Independiente
0 Lopez Garcia, Alfonso Veteranos B Ponte Trail
0 Lopez García, Daniel Senior Kurai
0 Lopez Gende, David Senior Independiente
0 López González, Ismael Senior Club Atletismo A Estrada
0 Lopez Hermo, Jose Segundo Veteranos C Atletismo Noia
0 López Jacome, Alvaro Veteranos B Club Termaria
0 López Louro, Juan Veteranos B Independiente
0 López Palacios, Miguel Veteranos A Independiente
0 Lopez Pensado, Juan Carlos Veteranos B Independiente
0 López Puga, Victor M. Veteranos B Independiente
0 Lopez Quintans, Noelia Veteranos A Independiente
0 López Rey, Adrian Senior Club Atletismo Tambre Bike&running
0 López Rey, Nicolás Senior Nicolás López Rey
0 Lopez Rodriguez, Andres Veteranos C Independiente
0 López Rodríguez, José Luis Veteranos B Independiente
0 Lopez Rodriguez, Jose Manuel Veteranos C Independiente
0 Lopez Romero, Iván Senior Baiorunners
0 López Sánchez, Jaime Veteranos C Virxe Da Guia
0 López Santos, Fernando Senior Independiente
0 Lopez Sierra, Isa Veteranos B Arca Noe
0 Lopez Souto, Ramiro Veteranos C Independiente
0 Lopez Suarez, Manuel Veteranos A Montaevai O Pino
0 Lopez Torres, Andres Veteranos C Triatlon Vilagarcia
0 Lopez Triñanes, Ricardo Veteranos C Os Aforcados
0 Lopez Vidal, Cibran Senior Independiente
0 López Vilas, Geli Veteranos C Runnig Arteixo
0 López Villaverde, Jesús Veteranos B Atletismo A Estrada
0 Lorenzo Buceta, Héctor Senior Tribu Trail
0 Lorenzo Conde, Yago Senior Ruada Chacarita Team
0 Lorenzo Figueiras, Lorena Veteranos A Independiente
0 Lorenzo Fraga, Marcos Veteranos A Trotacumes
0 Lorenzo Queiruga, Manuel Veteranos B Porto Do Son
0 Lorenzo Riveiro, Jose Angel Veteranos B Independiente
0 Lorenzo Santamaria, Severiano Veteranos C C.d. Portosin
0 Lorenzo Vilouta, Martín Senior Independiente
0 Loureiro Ameneiros, Daniel Veteranos A Artrogal Tri-498
0 Lourido Duarte, Jose Veteranos A Independiente
0 Lourido Gaciño, Elena Senior Adc Arnela
0 Lourido Martínez, Javier Senior Javier Lourido Martínez
0 Lourido Vázquez, Vicente Veteranos A Independiente
0 Lozano Núñez, Iago Senior Independiente
0 Luaces Paz, Antonio Junior Atletismo Sar Vermouth Petroni
0 Luaces Paz, Enrique Senior Independiente
0 Lucas Perez, Luciano Veteranos B El
0 Lueiro Abuin, José Manuel Veteranos B Independiente
0 Lustres Lopez, Jose Manuel Veteranos B No
0 Maceiras Figueiras, Adrián Senior Atletismo Sar-Vermu Petroni
0 Maciñeiras Nuñez, Angel Manuel Veteranos B Independiente
0 Madruga Vázquez, Verónica Veteranos A Independiente
0 Magan Dopazo, Eugenio Veteranos B Bonbardinos
0 Mallo Baluja, Jaime Veteranos C Independiente
0 Mallo Baluja, Juan Carlos Veteranos C Noitebra Fc
0 Mallo Dominguez, Ana Maria Veteranos B Fontes Do Sar
0 Mallo Lea, José Manuel Veteranos A Independiente
0 Mallo Nieto, Julio Veteranos A Noitebra Cf
0 Mallo Nieves, José Manuel Veteranos B Chotacabras 21K
0 Mandian Blanco, Beatriz Veteranos B Independiente
0 Maneiro Chouza, Ivan Surik Junior Independiente
0 Maneiro Freire, Victor Veteranos A Club Atletismo O Pino
0 Maneiro Lojo, Noel Senior Independiente
0 Maneiro Otero, Guillermo Veteranos B Club Triatlon Vilagarcia
0 Maneiro Pouso, Diego Senior Independiente
0 Maneiro Pouso, Ivan Senior Independiente
0 Maneiro Sampedro, Julio Veteranos B Club De Remo Náutico De Ribeira
0 Maneiro Sánchez, Roi Veteranos A 3&run By Pedro Nimo
0 Maneiro Trillo, Daniel Senior Triatlón O Treito
0 Mansilla Barreiro, Pepe Senior Beerrunners Coruña
0 Marchena Román, Manuel Senior Bhv Sports
0 Marco Fuentes, David Senior Independiente
0 Mareque Martinez, Maria Veteranos A Tartarugas
0 Mariño Garcia, Jose Manuel Veteranos C Jose Manuel Mariño Garcia
0 Mariño Lois, Manuel Senior Club Triatlon Cerveceria O Coton Negreira
0 Mariño Paz, Lucia Veteranos A Atletismo Deza
0 Mariño Rey, Silvia Veteranos B Atletismo Sar Vermú Petroni
0 Mariño Seoane, Jesus Veteranos B Jesus Mariño Seoane
0 Marino Suarez, Antonio Veteranos A Ninguno
0 Maroñas Nieto, Mario Antonio Veteranos B Papá O Can E Noso
0 Maroñas Rios, Elena Veteranos A Independiente
0 Maroñas Soñora, Maria Jose Veteranos B Independiente
0 Marque Ruibal, José Antonio Senior Cdm Vértice
0 Marquiz Hernández, Pilar Veteranos C Sada
0 Martin López, Noelia Veteranos A Independiente
0 Martín Vázquez, Marcial De Veteranos C Independiente
0 Martínez, Esther Veteranos C Cas
0 Martinez, Flory Veteranos A Independiente
0 Martínez Abad, José Ángel Veteranos B Independiente
0 Martinez Abal, Roi Veteranos A C. A. Cambados - Seg. Noval
0 Martínez Álvarez, María Veteranos A Armenteira E Punto
0 Martinez Anta, Emilio Veteranos C Egovarros De Viveiro
0 Martínez Caamaño, Jose Veteranos A Baiorunners
0 Martinez Calo, Angel Veteranos C Independiente
0 Martinez Carrera, Gema Veteranos B Independiente
0 Martinez Dieste, Paula Senior Barbantia Roda
0 Martínez Domínguez, Enrique Veteranos C Independiente
0 Martinez Fandiño, Adrian Senior Armenteira E Punto
0 Martinez Fernandez, Ricardo Veteranos A Independiente
0 Martínez García, José Benito Veteranos B Ninguno
0 Martinez Hermo, Julia Senior Independiente
0 Martínez Iglesias, Marcos Senior Independiente
0 Martinez Lago, Pati Veteranos B Virxiguianos Trail - Sachacamiños Club
0 Martinez Lago, Sergio Veteranos B Independiente
0 Martinez Lago, Victor Veteranos B Independiente
0 Martinez Lamas, Alberto Veteranos A Independiente
0 Martínez Lamas, Carolina Veteranos A Club Atletismo Millaraio
0 Martinez Lareo, Marcos Veteranos A Independiente
0 Martinez Leis, Avelino Veteranos C Revoltas
0 Martinez Leis, Jose Veteranos C Revoltas
0 Martinez Lema, Jose Veteranos C Independiente
0 Martinez Maneiro, Alberto Veteranos B Incor-Autovidrio
0 Martinez Martin, Roi Senior Triourense
0 Martinez Martinez, Jose Manuel Veteranos B Independiente
0 Martínez Mayo, Carlos Senior Club Atletismo Negreira
0 Martinez Mayo, Ruben Senior Club Atletismo Negreira
0 Martinez Nieto, Michel Veteranos B Club Atletismo Outes - John Turkey C.a.o.
0 Martinez Nuñez, Emilio Veteranos B Independiente
0 Martinez Perez, Miguel Angel Veteranos B El Troco
0 Martinez Perez, Selene Senior Independiente
0 Martinez Romero, Jose Luis Veteranos B Independiente
0 Martínez Sánchez, Noelia Senior Tartarugas
0 Martinez Silva, José Manuel Veteranos B Independiente
0 Martínez Sóñora, Fernando Senior Independiente
0 Martinez Valverde, Juan Carlos Veteranos B Club Atletismo O Pino
0 Martínez Vidal, Javier Veteranos A Independiente
0 Martinón Martínez, José María Senior Independiente
0 Martis Serantes, Sergio Manuel Senior Independiente
0 Marzoa Tarrio, Adrian Veteranos B Synaptyca Running Club
0 Maseda Carballo, Francisco Javier Veteranos B Nosportlimit
0 Mata Castro, Arturo Senior Club Atletismo Santiago
0 Matalobos Redondo, Elena Veteranos B Sd Barbantia Roda
0 Mateos Fuentes, Joaquín Veteranos A Joaquín Mateos Fuentes
0 Matilla Garcia, Jose Carlos Veteranos C Xamarainas Das Oito E Cuarto
0 Mato Peón, Celestino Veteranos B Club Atletismo Outes Jhon Tourkey
0 Matos, Dora Senior Ninguno
0 Maya Rico, Adrián Senior Independiente
0 Mayan Dios, Antonio Veteranos B Independiente
0 Mayán Martínez, Miguel Senior Ninguno
0 Mayo Agrafojo, Marcos Veteranos A Independiente
0 Mayo Balderrabano, Francisco Manuel Veteranos B Immortals Immortals
0 Mayo Balderrrabano, Juan Veteranos B Pavimentos Noia
0 Mayo Caamaño, Jose Manuel Veteranos B Vendaval Esteiro
0 Mayo Romero, Manolo Veteranos C Independiente
0 Mayo Zubiela, Sergio Veteranos A Escola Atlética Lucense
0 Mc Dermot, Deirdre Veteranos A Dublin City Harriers
0 Meleiro Fernández, Emilio Veteranos B Tartarugas
0 Mella Maroño, José Luis Veteranos B Independiente
0 Méndez Casal, Eladio Veteranos C Independiente
0 Mendez Casal, Manuel Veteranos C Independiente
0 Méndez Froján, Xaiño Veteranos B Atletismo Sar Vermú Petroni
0 Mendez Martinez, Enrique Veteranos B Runners Amio C.d.
0 Mendez Rodriguez, Jose Luis Veteranos B Federopticos Lukus
0 Mendez Torres, Luis Veteranos B Independiente
0 Merlos Miniño, Antonio Veteranos C Veterano@s De Galicia
0 Miguens Gasamanes, Felipe Veteranos B Club Atletismo O Pino
0 Miniño Oujo, Alberto Veteranos B Independiente
0 Mira Mayo, Jose Veteranos B Independiente
0 Miranda, Oscar Veteranos B Club Atletismo Boimorto
0 Mirás, David Senior Noitebra F.c.
0 Miras Rodriguez, Ramon Veteranos C Ramon Miras
0 Miyares, Xurxo Junior Xurxo Romero Miyares
0 Miyares Ces, María José Veteranos B Viclaumaia
0 Monteagudo Rodriguez, Sergio Veteranos A Independiente
0 Montoiro Salvado, María Senior Arca De Noe
0 Montoto, José Veteranos B Atletismo Deza
0 Mora García, Marí Luz Veteranos A Independiente
0 Morado Paredes, Jaime Veteranos A Jaime Morado Paredes
0 Morán González, Enrique Veteranos A Club Atletismo Lousame Deportes Hermida
0 Morao Blanco, Jignacio Veteranos B Club Atletismo O Pino
0 Moreira, Estrella Veteranos A Fontes Do Sar
0 Moscoso Cambre, Alberto Manuel Veteranos B Independiente
0 Moscoso Siava, Jose Manuel Veteranos B Independiente
0 Moscoso Villar, Victoria Veteranos B Club Deportivo Arzua
0 Mosquera, Germán Senior Germán Mosquera
0 Mosquera Bargo, Leopoldo Veteranos A Independiente
0 Mosquera Carnota, Juan Manuel Veteranos B Runners Amio C.d.
0 Mosquera Dono, Pablo Veteranos A Independiente
0 Mosquera Dopazo, Juan Carlos Senior Atletismo Sar Vermut Petroni
0 Mosquera Maneiro, Maria Veteranos A Maria Mosquera Maneiro
0 Mosquera Portas, Daniel Senior Independiente
0 Mosquera Ramos, Manuel Veteranos A Independiente
0 Mosquera Santás, Manu Veteranos B Beer Runners
0 Mosquera Seoane, Pablo Senior Pablo Mosquera Seoane
0 Mosteiro Fdez, Cándido Veteranos B Independiente
0 Moure Andrade, Alberto Veteranos A Independiente
0 Moure Caamaño, Rubén Senior Independiente
0 Moure Cañete, Francisco Veteranos C Noitebra
0 Moure Prado, Juan Carlos Veteranos B Independiente
0 Moure Prado, Sara Veteranos C Independiente
0 Moure Sande, Manuel Veteranos C Noitebra Fc
0 Mouriño Romani, Manuel Veteranos B Club Atletismo Outes
0 Mouzo Doval, Manuel Veteranos A Independiente
0 Mozas Cascallar, Oscar Senior Independiente
0 Muiño Balsa, Marta Veteranos A Tambre Bike & Runnig.
0 Muiño Pose, Alicia Veteranos B Club Atletismo O Pino
0 Muiño Riveiro, Adrian Senior Independiente
0 Muiños Reyes, Enrique Veteranos A Artrogal Tri 498
0 Munin Fraga, Sebas Veteranos A Independiente
0 Muñiz Dios, David Veteranos B Artrogal Tri498
0 Muñiz Vilar, J.benito Veteranos B Club Natacion Ribeira
0 Muñoz Suarez, Fermin Senior Runners Pv
0 Nanín Castro, Francisco Veteranos C Independiente
0 Navarrete Santana, Ester Senior F.c. Barcelona
0 Navarro Anton, Jose Veteranos B S.d.barbantia Roda
0 Navia Giraldez, Adrian Senior Independiente
0 Navia Iglesias, Ruben Veteranos A Keltic Vigo
0 Negreira Barcia, Daniel Veteranos A Atletismo Fontes Do Sar
0 Neira Fernandez, Pablo Senior Independiente
0 Neira Puente, Santiago Veteranos B Santy
0 Neu Duran, Louis Veteranos B Lous Neu
0 Nieto Gonzalez, Jose Manuel Veteranos B Independiente
0 Nimo Del Oro, Pedro Veteranos A 3&run By Pedro Nimo
0 Noal Sanlés, Daniel Senior Clínica Da Barbanza. Fisioterapia
0 Noceda Gonzalez, Isolino Veteranos C Independiente
0 Nogueira Bouzas, David Veteranos A C. D. San Paio
0 Noir, Brenda Senior Independiente
0 Novo Martínez, David Veteranos B Independiente
0 Novoa Martín, Daniel Senior Independiente
0 Noya Perez, Belén Veteranos B C.a.fontes Do Sar
0 Noya Rey, Marcos Veteranos A Ninguno
0 Nuñez Alonso, Alejandro Veteranos A Independiente
0 Nuñez Casanova, Francisco Javier Veteranos B Runners Amio C.d.
0 Núñez Iglesias, Marcos Veteranos A Independiente
0 Núñez Martín, Alejandro Veteranos A Athletics Fisioterapia San Lázaro
0 Nuñez Mosteiro, Ruben Veteranos A C. A. Cambados Seguros Noval
0 Núñez Naveira, Laura Veteranos B Independiente
0 Nuñez Nuñez, Santiago Veteranos B Independiente
0 Nuñez Pampin, Ruben Senior Btterra Galicia
0 Nuñez Pardo De Vera, Lisardo Veteranos A Independiente
0 Núñez Queiruga, Gonzalo M. Veteranos A Montemuiño
0 Núñez Queiruga, Steven Senior Montemuiño
0 Oca González, Ana Veteranos A Cai A Estrada
0 Ocerin Vazquez, Mikel Senior Independiente
0 Oltean Lupea, Cristián Stefan Veteranos B Cristian Oltean Lupea
0 Olveira Martinez, Fran Veteranos B Sar Vermu Petroni
0 Oreiro González, Alfonso Senior Btttriatlon O Treito
0 Osorio Diéguez, César Veteranos B Bekele Running Team
0 Otero Aira, Manuel Veteranos B Manuel Otero Aira
0 Otero Baameiro, Brais Senior X-One Vigo
0 Otero Calvo, Esteban Veteranos A Runners Amio Cd
0 Otero Cepeda, Daniel Angel Veteranos C Independiente
0 Otero Cepeda, Xose Luis Veteranos C Universidade Santiago
0 Otero Fariña, Pablo Senior Club Atletismo Cambados
0 Otero Garcia, Eladio Veteranos B Independiente
0 Otero Pombo, Carlos Veteranos B Independiente
0 Otero Ramírez, Alejandro Senior Independiente
0 Otero Rodriguez, Alfonso Veteranos A Independiente
0 Otero Salgueiro, Alex Senior Atletismo Estrada
0 Oujo Castelo, Santiago Veteranos B Adc Arnela
0 Oujo Pouso, Lucho Veteranos B Adc Arnela
0 Oujo Pouso, Luis Veteranos B Ninguno
0 Outón, Jorge Veteranos B Independiente
0 Outón Besada, Charly Veteranos B C. A. Iberostar Inca
0 Oviedo Bouzas, Fran Veteranos A Pavimentos Noia
0 Oviedo De La Fuente, Manuel Veteranos B Independiente
0 Pacín Jul, Thais Senior Independiente
0 Padin Cousido, Jose Luis Veteranos C Independiente
0 Painceira Ferraces, Álvaro Veteranos C Independiente
0 Pais Fernandez, Manuel Veteranos C Independiente
0 Pais Tajes, Manuel Senior Manuel Pais Tajes
0 Pais Trigo, Francisco Veteranos B Independiente
0 Pajaro Salagre, Jose Manuel Veteranos B Milladoiro Atletismo
0 Palacios Lado, Sergio Senior Independiente
0 Palacios Martínez, Ignacio Miguel Veteranos C Independiente
0 Pallares Leal, Xosé Ramón Veteranos C Independiente
0 Palmero Dosil, Miguel Ángel Veteranos B Independiente
0 Pampín Boado, Carlos Veteranos C Independiente
0 Pampín Castro, Alejandro Senior Independiente
0 Pampín Fuciños, José Manuel Veteranos C Asociación Deportiva Cerne
0 Pampin Tato, Andres Veteranos B Independiente
0 Pan Otero, Fermin Veteranos C Egovarros De Viveiro
0 Pantín Reigada, Angel Veteranos C Independiente
0 Parada Abeijon, Lucia Senior Independiente
0 Parada Figueiras, Juan Jose Veteranos B Juan Jose Parada Figueiras
0 Parcero Sánchez, Abel Veteranos A Kaos Krav Maga
0 Pardal Coca, Iván Senior Iván Pardal Coca
0 Pardal Gonzalez, Alba Senior Independiente
0 Pardal Romero, José Manuel Veteranos B Independiente
0 Pardiñas Alvite, José Veteranos C Independiente
0 Pardiñas Gonzalez, Marcos Senior Ad Downhill
0 Pardo Campaña, Nemesio Antonio Veteranos A Independiente
0 Paredes Marcuño, Jose Luis Veteranos C Independiente
0 Parente Bermúdez, Gonzalo Veteranos C Independiente
0 Parente Turnes, Oscar Junior Club Atletismo Negreira
0 París Lado, Manuela Veteranos A Independiente
0 París López, José Veteranos A Independiente
0 Parrado Pinaque, Tere Senior Club Atletismo O Pino
0 Pasarin Mon, Karina Veteranos A Club Atletismo Verxel Nutricion Deportiva
0 Paseiro Pardal, Enrique Veteranos C Synaptyca Running Club
0 Patiño Abeijon, Jose Manuel Veteranos B Nosportlimit
0 Paz Álvarez, Marcos Senior Independiente
0 Paz Calvo, Nie Veteranos B Mgm
0 Paz Carreira, Jose Manuel Veteranos C Running Oleiros
0 Paz Niebla, Alberto Veteranos C Independiente
0 Paz Otero, Dani Veteranos B Veteranos De Galicia
0 Pazo Padrón, Manuel Senior Independiente
0 Pazos, Manuel Veteranos B Manuel Pazos
0 Pazos Carbón, Pedro Veteranos B Fontes Do Sar
0 Pazos Fernandez, Tania Senior Terra De Soneira Cd
0 Pazos Leis, Juan Manuel Veteranos B Independiente
0 Pazos López, Alejandro Veteranos A Independiente
0 Pazos Mallo, Dolores Veteranos B Club Atletismo Sada
0 Pazos Nimo, Beatriz Veteranos A Beatriz Pazos Nimo
0 Pazos Otero, Diego Veteranos A Independiente
0 Pazos Tronceda, Andrés Senior Independiente
0 Peces Garcia, Uge Veteranos B Independiente
0 Pedreira, Cesar Veteranos A Anova Racing Team
0 Pedrosa Mayo, Jose Manuel Veteranos A Ponte Trail
0 Peiteado Asorey, Carlos Senior Gv Sports Pontevedra
0 Pena Franco, Jose Veteranos C Independiente
0 Peña López, Rubén Veteranos A Independiente
0 Pena-Manso Carral, Iñaki Senior Independiente
0 Penas Blanco, Lolo Veteranos A Independiente
0 Penas Esperante, Alberto Veteranos A Independiente
0 Penas Garcia, Ruben Veteranos B Independiente
0 Penas Mendez, Mary Veteranos B Independiente
0 Penedo Taboada, Miguel Senior 3&run By Pedro Nimo
0 Penide Dominguez, Maria Senior Independiente
0 Pensado Rivas, Fernando Senior Independiente
0 Pereira Calviño, Rita Senior Independiente
0 Pereira Fariña, Piti Veteranos A Atletismo A Estrada
0 Pereira Pena, Montserrat Veteranos B Atletismo Sar - Vermu Petroni
0 Pereira Redondo, Juan Carlos Veteranos C Independiente
0 Pereira Rey, José Carlos Veteranos C Runnig Arteixo
0 Pereira Rio, Sergio Veteranos B Independiente
0 Pereira Suárez, Alberto Senior Independiente
0 Pereiras Couto, Alvaro Veteranos B Independiente
0 Pereiro Barciela, Miguel Senior Independiente
0 Pereiro Gomez, Eva Maria Veteranos B Millaraio
0 Pérez Allo, Cristian Veteranos A Begona Pérez Pais
0 Perez Alvarez, Jaime Veteranos B Run Pontevedra
0 Pérez Balirac, Jesus Veteranos C Noitebra, F.c.
0 Perez Burgos, Angel Veteranos A Independiente
0 Pérez Calvelo, Manuel Veteranos B Independiente
0 Pérez Casas, José Ricardo Veteranos A José Ricardo Pérez Casas
0 Pérez Casas, Lucía Senior Club Ciclismo Triatlon Poio
0 Pérez Dosil, Eduardo Junior Independiente
0 Perez Fariña, Jorge Veteranos C Independiente
0 Perez Fernández, Brais Senior Tambre Bike & Running
0 Perez Garcia, Jesus Veteranos C Ca Cambados Seguros Noval
0 Pérez Garcia, Juan Manuel Senior Independiente
0 Perez Garmendia, Carlos Veteranos A Carlos Perez
0 Perez Gonzalez, Jose Veteranos C Independiente
0 Perez Lampon, Jose Manuel Veteranos C Virxiguianos Trail
0 Pérez López, Katia Veteranos A Independiente
0 Pérez Miñones, Rogelio Manuel Veteranos C Rogelio Manuel Pérez Miñones
0 Perez Novoa, Antonio Veteranos B Vigoentrena
0 Pérez Pais, Begoña Veteranos A Independiente
0 Pérez Redondo, Eduardo Veteranos B Independiente
0 Perez Rodriguez, Ramon Andres Senior 3&run By Pedro Nimo Club De Corredores
0 Perez Romay, Oscar Senior Los Chavales
0 Pérez Sánchez, Andres Anxo Senior Independiente
0 Pérez Somoza, Adrian Junior Independiente
0 Perez Susavila, Angel Veteranos C Independiente
0 Pérez Treus, Sergio Senior Tribu Trail
0 Perez Veiga, José Manuel Veteranos A Independiente
0 Pérez Vidal, Germán Veteranos B Ca Noia
0 Pernas Jimenez, Borja Senior Independiente
0 Perol González, Sara Senior Ninguno
0 Pestonit Freire, Noe Veteranos B Tribu Trail
0 Peteiro González, Ángel Veteranos B Independiente
0 Peteiro Rosende, Pedro Veteranos B Running Oleiros
0 Picado Riveira, Bernardo Veteranos B Correcamiños Betanzos Bar O Candil
0 Picallo Mato, Adrián Senior Club Deportivo San Paio A Estrada
0 Picón Espiño, Roberto Veteranos A Atletismo Fontes Do Sar
0 Pidre Ferradas, Evaristo Veteranos C Club Deportivo Pinarium
0 Piñeiro Abeijon, Benito Veteranos B Ninguno
0 Piñeiro Candamo, Agustín Senior Independiente
0 Piñeiro García, Hector Veteranos A Club Atletismo Lousame - Deportes Hermida
0 Piñeiro Lado, Jose Antonio Veteranos B Ninguno
0 Piñeiro Lago, Tono Veteranos C Independiente
0 Piñeiro Lamas, Ramon Veteranos A S.d Barbantia Roda
0 Piñeiro Perez, Rocio Veteranos B Independiente
0 Piñeiro Rey, Arturo Veteranos B Sd Barbantia Roda
0 Piñeiro Vázquez, José Vicente Veteranos B Club Atletismo Fontes Do Sar
0 Piñeiro Vazquez, Suso Veteranos B Independiente
0 Pino Porto, Eduardo Veteranos B Trail Orixes
0 Pita Gonzalez, Sara Senior La Mochila Del Deporte
0 Placer García-Rodeja, Martiño Senior Independiente
0 Platas Martinez, Juan Veteranos C Tambre Bike
0 Pombo Picallos, Lara Senior Kaos Krav Maga
0 Ponte Iglesias, David Veteranos A Marraners - En Boas Mans
0 Ponte Mayan, Mayte Veteranos C Independiente
0 Ponte Pintor, Javier Veteranos A Independiente
0 Porral Framiñán, José Manuel Veteranos A Independiente
0 Porteiro Vázquez, Lucia Veteranos A Independiente
0 Portela, Francisco Veteranos B Independiente
0 Portela Rodríguez, Roberto Senior Independiente
0 Porto Calvo, Sergio Veteranos B C. A. Outes. John- Turkey
0 Porto Mollinedo, Manuel Alejandro Veteranos B Independiente
0 Porto Porto, Juan Manuel Veteranos C Federopticos Lukus
0 Porto Regueiro, Ines Senior Club Deportivo San Paio A Estrada
0 Porto Sanchez, Pablo Senior Independiente
0 Pose García, Daniel Senior Independiente
0 Pose García, Rubén Senior Rubén Pose García
0 Pose Gómez, Belén Veteranos B Independiente
0 Pose Suárez, Carlos Senior Independiente
0 Pose Varela, Lorena Veteranos A Universidade Santiago De Compostela
0 Pouso Castro, Iván Veteranos A Independiente
0 Pouso Garcia, Ana Senior Individual
0 Pouso Maneiro, Jose Veteranos C Individual
0 Pouso Toja, Jorge Senior Independiente
0 Prado Cea, Jesus Miguel Veteranos A Independiente
0 Prado Palacios, Ana Veteranos A Independiente
0 Prego Fraga, Alfonso Veteranos B Independiente
0 Priegue Louro, Denia Senior Independiente
0 Prieto Caamaño, Jairo Veteranos A Triatlón Costa Da Morte
0 Prieto Cabral, Moises Veteranos B Independiente
0 Prieto Fariña, Sergio Veteranos A Atletismo Sar
0 Puente Espiña, Antonio Veteranos A Runners Amio C.d.
0 Puente Gómez, Diego Senior Independiente
0 Puente Gómez, Gonzalo Veteranos B Gonzalo Puente Gómez
0 Puga Martínez, Jesús Manuel Veteranos B Independiente
0 Puime Rey, Rafa Veteranos B Independiente
0 Purriños Alvarez, Rubén Senior Cn Firrete
0 Quan Rodas, Katy Rossana Veteranos B Independiente
0 Queiruga, Mario Veteranos A Mario Queiruga
0 Queiruga Castro, Fernando Veteranos A Independiente
0 Queiruga Perez, David Senior Individual
0 Queiruga Torres, Oscar Veteranos A Incor-Autovidrio
0 Queiruga Triñanes, Suso Veteranos B Independiente
0 Queiruga Vilas, Diego Junior Incor-Autovidrio
0 Querentes Santos, Jorge Veteranos A Autoescola Miguel
0 Quesada Bravo, Luis Enrique Veteranos A Independiente
0 Quintáns González., Ramón Veteranos B Independiente
0 Quintáns Lago, David Senior Independiente
0 Quintáns Pedrosa, Diego Junior Club Atletismo Outes
0 Quintans Varela, Manuel Angel Veteranos A Club Amigos De La Bicicleta Entertainament
0 Quinteiro Silva, Jose Luis Veteranos A Club Ciclismo Triatlon Poio
0 Quintela Martínez, Ibán Veteranos A Tartarugas
0 Quintián Agrafojo, Chema Senior Cdm Vértice
0 Quireza Ramos, María Isabel Veteranos B De Atletismo Fontes Do Sar
0 Rádeke Fariña, Eduardo Veteranos B Independiente
0 Rajo Pazo, Miguel Veteranos A Independiente
0 Rama, Vanessa Veteranos B 3&run By Pedro Nimo
0 Rama Garcia, Daniel Veteranos A Os Salta Rejos
0 Rama Leis, Ramon Veteranos A Independiente
0 Ramos Alonso, Gabriel José Veteranos B Independiente
0 Ramos Canosa, Jorge Manuel Veteranos B Independiente
0 Ramos Ferrol, Arturo Veteranos B Atletismo Milladoiro
0 Ramos Ons, Ana Veteranos A Ponte Trail
0 Ramos Rey, Fatima Senior Independiente
0 Ramos Rodriguez, Suso Veteranos B A.d. Downhill Laracha
0 Raña Diez, Pablo Veteranos A Independiente
0 Raña Prego, Manuel Veteranos C Raña Team
0 Raña Recouso, Amancio Veteranos A Tambre Bike & Running
0 Raña Vázquez, Martin Veteranos A Independiente
0 Reboredo Durán, Alberto Senior Sar Vermú Petroni
0 Reboredo Durán, Enrique Senior 3&run By Pedro Nimo
0 Redondo Silva, Patricia Veteranos B Beer Runners
0 Rego Laiño, Isa Senior Independiente
0 Rego Laiño, Santiago Senior Santiago Rego Laiño
0 Regueira Boo, Jose Matias Veteranos C Atletismo Barbanza
0 Regueira Miguéns, Manuel Veteranos A Independiente
0 Regueira Sanchez, Rebeca Senior Independiente
0 Regueiro Cruz, Susana Veteranos B Independiente
0 Regueiro Estevez, David Senior David Regueiro Estevez
0 Regueiro Suarez, Jose Veteranos B José Antonio Regueiro Suárez
0 Reimóndez Calvo, Sonia María Veteranos B Atletismo Fontes Do Sar
0 Reino Rio, Alejandro Veteranos B Independiente
0 Remuñán Martínez, Carmen Senior Autoescola Miguel
0 Retamal Muñiz, Aurea Veteranos A Noitebra F.c.
0 Revilla Ortiz, Ignacio Veteranos A Mais Deporte
0 Rey Agrelo, Ramiro Veteranos A Club Atletismo Lousame - Deportes Hermida
0 Rey Blanco, Carlos Alberto Veteranos A Carlos Alberto Rey Blanco
0 Rey Campelo, Marcos Senior Independiente
0 Rey Caneda, Martín Veteranos A Noitebra F.c.
0 Rey Da Silva, Dolores Veteranos B Club Atletismo Millaraio
0 Rey Fernandez, Jose Antonio Veteranos C Fluvial De Lugo
0 Rey Gey, Ramon Veteranos C Tran Tran
0 Rey Gomez, Roberto Veteranos A C.d.san Paio
0 Rey Iglesias, Juan Jose Veteranos A 3&run By Pedro Nimo
0 Rey Lojo, Ignacio Veteranos A Independiente
0 Rey Martínez, Eloy Veteranos A Artrogal Tri 498
0 Rey Morales, Carlos Manuel Senior Independiente
0 Rey Olveira, Juan Junior Natacion Riveira
0 Rey Padin, Francisco J. Veteranos B Independiente
0 Rey Paulos, Manuel Jose Veteranos C Ninguno
0 Rey Pombo, Antonio Veteranos A Independiente
0 Rey Rivas, Isabel Senior Independiente
0 Rey Rodriguez, José Manuel Veteranos C Triatlón Compostela
0 Rey Sanchiz, Pedro José Veteranos B Independiente
0 Rey Souto, Ruben Senior Independiente
0 Rey Viñas, Clara Junior Independiente
0 Reymundez Baña, Berta Veteranos A Monte Brondo
0 Rial Fernández, José Antonio Veteranos C Independiente
0 Rial García, Rosana Senior Club Atletismo Outes
0 Rial Pais, Pepe Veteranos C Club Atletismo Outes
0 Rial Rodriguez, Uxio Senior Os Bombardinos
0 Rial Sanchiño, Camilo Veteranos C Independiente
0 Rial Santos, María José Veteranos B Independiente
0 Rial Santos, Susana Veteranos B Clube Atletismo Boimorto
0 Rico Rico, Jorge Jose Veteranos B Independiente
0 Rieiro García, Manuel Senior Ninguno
0 Riola Pose, David Veteranos B Independiente
0 Rios Cobas, Eva Senior Corre Por Begonte
0 Rios Garcia, Martin Senior Independiente
0 Rios Gibello, Jose Manuel Veteranos C Running Oleiros
0 Ríos Lesta, José David Senior 3&run
0 Ríos Mayo, Alicia Senior Independiente
0 Ríos Tubío, Daniel Senior Independiente
0 Ríos Tubío, Pablo Senior Tribu Trail
0 Rios Val, Daniel Veteranos A Velaibike
0 Rivas Alende, Juan Veteranos A Noitebra
0 Rivas Barcala, Carlos Senior A.d Ecosport Triatlón Alcobendas
0 Rivas Iglesias, María Veteranos A Tatu Berrocal
0 Rivas Lopez, Renato Veteranos A Club Atletismo Sada
0 Rivas Pérez, Jonatan Veteranos A Independiente
0 Rivas Pombo, Marcelino Veteranos A Nosportlimit
0 Riveira Martinez, Antonio Veteranos C Club Atletismo O Pino
0 Rivera Ramil, José Manuel Veteranos B Club Trieume As Pontes
0 Roade Lago, Ivan Senior Ca Bikila
0 Rocha García, Francisco José Veteranos A Independiente
0 Rocha Sánchez, Sara Senior Independiente
0 Rodiles Rios, Alberto Veteranos B Independiente
0 Rodriguez García, Juan Carlos Veteranos C Independiente
0 Rodriguez Bacariza, Juan Antonio Veteranos C Independiente
0 Rodriguez Blanco, Ivan Senior Independiente
0 Rodriguez Ces, Brais Senior Independiente
0 Rodríguez Delgado, Noelia Veteranos A Running Arteixo
0 Rodríguez Díez, Esther Veteranos A Añares Rioja
0 Rodriguez Dominguez, Iago Senior Independiente
0 Rodríguez Fariña, Alberto Veteranos A Independiente
0 Rodríguez Fernández, Francisco José Veteranos C Independiente
0 Rodríguez Fernández, Julio Veteranos B Independiente
0 Rodríguez Fernández, Manuel Veteranos A Kurai
0 Rodríguez Fernández, Ricardo Julio Veteranos C Club Atletismo Outes
0 Rodriguez Fernandez, Toni Senior Kurai
0 Rodriguez Fernandez, Xosemaria Veteranos B Tribu Trail
0 Rodriguez Filgueira, Sandra Senior Independiente
0 Rodriguez Framil, Alfonso Veteranos A Noitebra
0 Rodríguez Gago, Paula Senior Independiente
0 Rodríguez Gallego, Elia Veteranos B 3&run
0 Rodríguez Gándara, Daniel Veteranos A Club Atletismo Outes
0 Rodríguez García, Carlos Senior Carlos Rodríguez García
0 Rodriguez Golan, Maricarmen Veteranos B A. D. Downhill
0 Rodriguez González, Alberto Senior Triatlón Costa Da Morte
0 Rodriguez Gonzalez, Alvaro Veteranos B 3&run By Pedro Nimo
0 Rodriguez Gonzalez, Hugo Senior Es Raiguer
0 Rodríguez Hierro, David Veteranos A Kurai
0 Rodríguez Legazpi, Adrián Senior Independiente
0 Rodriguez Lias, Alex Senior Independiente
0 Rodriguez Lobagueira, Jose Ramon Veteranos B Jose Ramón Rodriguez Lobagueira
0 Rodriguez Lobagueira, Maria Veteranos C Independiente
0 Rodríguez López, Fran Veteranos B Club Atletismo Sada
0 Rodriguez Lopez, Jose Veteranos C Independiente
0 Rodriguez Louro, Paula Veteranos A Mgm
0 Rodriguez Pouso, Lito Veteranos B Ninguno
0 Rodriguez Pouso, Lito Veteranos A Club Atletismo Lousame Deportes Hermida
0 Rodriguez Prado, Jorge Veteranos A Jorge Rodriguez Prado
0 Rodriguez Recarey, Julio Senior Julio Rodriguez Recarey
0 Rodríguez Rey, Cristian Senior Independiente
0 Rodriguez Rodriguez, Marta Veteranos B Independiente
0 Rodríguez Rodríguez, Óscar Veteranos A Montepenarubia
0 Rodríguez Romero, Camila Senior Velaibike
0 Rodriguez Sanlės, Alexandra Senior Independiente
0 Rodriguez Sanles, Iannis Junior Independiente
0 Rodríguez Torreira, José Manuel Senior Terra De Soneira
0 Rodriguez Torres, Juan Carlos Veteranos B Independiente
0 Rodríguez Vázquez, Miguel Veteranos B Independiente
0 Rodríguez Vinagre, Romualdo Veteranos B Viclaumaia
0 Roget Pérez, Félix Veteranos A Terra De Soneira
0 Roibás Blanco, Iván Veteranos B Malditos Corredores
0 Roig Valdivieso, Jose Luis Veteranos C Independiente
0 Romay Sieira, Juan Francisco Veteranos B Independiente
0 Romero Agra, Nestor Veteranos A Lousame Deporte
0 Romero Duran, Daniel Veteranos B Independiente
0 Romero Hermo, Jose Manuel Veteranos A Independiente
0 Romero Iglesias, Germán Veteranos B Club Atletismo Lousame Deportes Hermida
0 Romero Lema, Iván Senior Independiente
0 Romero Lema, Pablo Veteranos B Baiorunners
0 Romero Leon, Jose Luis Veteranos B Independiente
0 Romero Noya, Juan Pablo Veteranos A Independiente
0 Romero Nuñez, Ivan Senior Vgarunners
0 Romero Ons, Lucia Veteranos A Club Atletismo Lousame
0 Romero Roel, Bea Veteranos B Nosportlimit
0 Romero Romero, Francisco Javier Veteranos B Independiente
0 Romero Romero, Juan Senior Independiente
0 Romero Romero, Mari Veteranos B Club Ciclista Muros
0 Romero Vázquez, Manuel Angel Veteranos A Velaibike
0 Romero Viñas, Nati Veteranos A Mgm
0 Rosende Fuentes, J. Luis Veteranos A Tambre Bike&running
0 Rozas Liñares, Héctor Senior Independiente
0 Rozas Ramos, Martin Veteranos B Noitebra Fc
0 Rúa Núñez, Ramón Senior Ramón Rúa Núñez
0 Rua Perez, Jesus Veteranos C Independiente
0 Ruanova Fernández, Antón Senior Arcade Infor House Santiago
0 Rueda, Alfonso Veteranos B Independiente
0 Ruibal Quintans, Ruben Senior Independiente
0 Ruso Beiras, Juan Veteranos B Usc
0 Saborido Fernandez, Emilio Veteranos A Sd Barbantia Roda
0 Saborido Rey, Marcos Senior Independiente
0 Sáenz-Diez Rosón, Jesús Senior Independiente
0 Salgado Albores, Maite Veteranos A Independiente
0 Salgado Filgueira, Manel Senior Pasa Ou Entorna
0 Salgado Santos, Lara Senior Independiente
0 Salgueiro Mata, Jose Veteranos B Cdm Vértice
0 Salmonte Varela, Ángeles Veteranos C Club Atletismo O Pino
0 Salvado Bermudez, Carlos Veteranos A Independiente
0 Sampedro Fernandez, Ruben Senior Independiente
0 Sampedro Mariño, Toño Veteranos B Independiente
0 Sampedro Perez, Jose Manuel Veteranos B Independiente
0 Sánchez Bascoy, Silvia Veteranos C Independiente
0 Sanchez Campos, Borja Senior Marineda
0 Sanchez Caneda, Oscar Veteranos A Club Atletismo O Pino
0 Sánchez Castro, Ita Veteranos B Kaos Krav Maga
0 Sanchez Garcia, Alfonso Veteranos B Independiente
0 Sanchez Gomez, Alberto Veteranos A Independiente
0 Sánchez Gomez, Ruben Veteranos A Independiente
0 Sánchez González, Isidro Veteranos B Independiente
0 Sanchez Lopez, Cristina Veteranos B A D Downhill
0 Sánchez López, Marcos Veteranos B Independiente
0 Sánchez Mayo, Eva Maria Veteranos B Tambre Bike & Running
0 Sánchez Navia, Ángeles Veteranos B Tran-Tran
0 Sánchez Paños, María Del Mar Veteranos A Independiente
0 Sanchez Perez, Alba Senior Alba
0 Sánchez Prieto, Iria Senior Miler Running Club
0 Sanchez Rabade, Roberto Luis Veteranos C Fluvial De Lugo
0 Sanchez Romero, Carlos Veteranos B Independiente
0 Sánchez Sande, José Manuel Veteranos A Independiente
0 Sánchez Vázquez, Adrián Senior Independiente
0 Sanles Rego, Eva María Veteranos B Independiente
0 Sanmarco Santos, Francisco Veteranos C Atletismo Sar- Vermu Petroni
0 Sanmartin, Gonzalo Veteranos A Triatlon O Coton Negreira
0 Sanmartín Carreira, Iván Pablo Veteranos B Club Atletismo O Pino
0 Sanmartín Durán, Ángel Senior Independiente
0 Sanmartín Malvárez, Manuel Veteranos B Club Cerveceria O Coton Negreira
0 Sanmartín Rodríguez, Noemi Veteranos A Club Atletismo O Pino
0 Sanmartin Vigo, Vicente Veteranos B Verxel Nutrición Deportiva
0 Santamaria, Jose Manuel Veteranos B Compostela Judo Club
0 Santamaria Cernadas, Cristina Veteranos A Independiente
0 Santamaría Insua, José Veteranos C Independiente
0 Santamaría Martínez, David Senior Independiente
0 Santamaría Urbieta, Alexandra Senior C.d. Girls On Fire
0 Santamaría Urbieta, Oihane Senior Independiente
0 Santiago Pouso, Roberto Veteranos A Incor-Autovidrio
0 Santiso Seoane, Jose Antonio Veteranos C Independiente
0 Santomil Lapido, Miguel Veteranos A Sar-Vermu Petroni
0 Santos Blanco, Diego Senior Sar Vermu Petroni
0 Santos Blanco, Juan Carlos Veteranos B Independiente
0 Santos Bouzo, Lourdes Veteranos A Independiente
0 Santos Cambon, Maria Veteranos A Adc Arnela
0 Santos Cameán, Herminio Veteranos B Club Atletismo Sada
0 Santos Dominguez, David Senior Verxel Nutricion Deportiva
0 Santos Domínguez, Laura Senior Lucus Caixa Rural Galega
0 Santos Morales, Susan Veteranos B Xistra
0 Santos Pose, Fabián Veteranos A C.d Terra De Soneira
0 Santos Santamaría, Fran Senior Ninguno
0 Santos Santamaría, José Ramón Veteranos A Independiente
0 Santos Santamaría, Juan Manuel Veteranos A Independiente
0 Santos Suarez, Martin Senior Independiente
0 Santos Vicens, Santiago Veteranos A Santiago Santos Vicens
0 Santos-Díez Vázquez, Borja Senior 3&run Club De Corredores By Pedro Nimo
0 Sanz Mendiguchía, Bárbara Senior Club Atletismo O Pino
0 Sarasquete Fariña, Pablo Senior Artrogal Tri498
0 Sayans, Iago Senior Iago Sayans
0 Seara Sotelo, Fernando Veteranos B Fernando Seara Sotelo
0 Segade Caamaño, Catuxa Senior Independiente
0 Segade Carou, Ivan Veteranos A Club Atletismo Boimorto
0 Segade Otero, José Alberto Veteranos B Independiente
0 Seijas Pedrosa, Jesica Senior Club Atletismo Outes
0 Seijo, Marcos Veteranos B Independiente
0 Seijo Acebedo, Marcos Veteranos B Independiente
0 Seijo Val, Ruben Veteranos A Liceo De Noia Running
0 Señarís Boo, José Ramón Veteranos B Independiente
0 Señaris Gonzalez, Rafael Veteranos C Club Social Banco Pastor
0 Sende Miranda, Jorge Veteranos A Independiente
0 Sende Miranda, Martin Veteranos B Independiente
0 Sendon Caamaño, David Veteranos A Club Atletismo Outes
0 Sendon Carou, Francisco Veteranos B Independiente
0 Sendon Rodriguez, Sedo Veteranos B Fontes Do Sar
0 Senra Alvarez, Jose Antonio Veteranos C Tambre Bike & Running
0 Senra Alvarez, Roberto Veteranos B Tambre Bike&running
0 Senra Martínez, David Senior Tambre Bike & Running
0 Seoane Muñiz, Tomas Veteranos B Seoane Muñiz
0 Seoane Pombo, Jose Manuel Veteranos B 3&run Pedro Nimo
0 Seoane Puga, Javier Veteranos B Muditos
0 Serantes Abal, Eloi Junior Adc Arnela
0 Serantes Abal, Joel Senior Independiente
0 Serantes Maneiro, Camilo Veteranos C Adc Arnela
0 Serantes Rivas, Gustavo Veteranos A Independiente
0 Serico Vidal, José Ángel Veteranos B Independiente
0 Sestayo Seoane, Eloy Senior Artrogal Tri498
0 Sexto Rivas, Gustavo Veteranos B A.d.cerne
0 Siaba Lariño, Jose Veteranos A Independiente
0 Sidi Mohamed, Sidati Veteranos A Independiente
0 Silva Fuentes, Guillermo Veteranos B Guillermo Siva Fuentes
0 Silva Triñanes, Manuel Maria Veteranos C S. D. Barbantia Roda
0 Silvelo Pallín, Tania Veteranos A Usc
0 Simón Martínez, Amira Senior Nosportlimit
0 Sobrido Vazquez, Fernando Senior Independiente
0 Soler Rivas, Abelardo Veteranos A Atletismo Negreira
0 Solla Fontán, Ana María Veteranos C Independiente
0 Solo Miguens, Alberto Veteranos A Gintonic
0 Sommerfelt, Berit Veteranos A Independiente
0 Soto Castiñeira, Miguel Senior Club Atletismo Narón
0 Soto Otero, Fco. Xabier Veteranos C Run Pontevedra
0 Sousa Gonzalez, Agustin Veteranos A Nosportlimit
0 Souto Amado, Gustavo C. Veteranos B Independiente
0 Souto García, Paula Senior Global Sport Club
0 Souto Santos, Asier Senior Independiente
0 Suarez Barros, Dimas Senior Ribadoulla
0 Suárez Benito, Francisco Xosé Veteranos C Rungalicia.com
0 Suarez Bermudez, Francisco Javier Veteranos B Independiente
0 Suàrez Borrazàs, Cristina Veteranos B Cristina Suarez
0 Suárez Dapena, David Senior Independiente
0 Suarez Dosil, Roger Veteranos B Mgm
0 Suárez Fernández, Marta M Senior C.d. San Paio
0 Suarez Garcia, Carlos Veteranos A Jose Antonio Bermuded Turnes
0 Suárez García, María Isabel Veteranos B Kaos Krav Maga
0 Suárez Garea, Jorge Alberto Veteranos B Independiente
0 Suárez Garea, Manuel Alejandro Veteranos A Independiente
0 Suárez Giadás, Javier Veteranos A Independiente
0 Suárez Gomez, Ramón Veteranos C Atletismo Milladoiro
0 Suárez Martínez, Olaia Veteranos A Independiente
0 Suárez Montero, Beatriz Senior Club Atletismo Lousame- Deportes Hermida
0 Suarez Rey, Jesus Veteranos B Individual
0 Suarez Taboada, Manuel Senior Independiente
0 Suárez Varela, Ricardo Veteranos A Independiente
0 Suárez Vinagre, Fredi Veteranos B Colexio Jaime Balmes
0 Sucasas Mejuto, Jose Miguel Veteranos A Independiente
0 Sucasas Mejuto, Marcos Veteranos A Independiente
0 Sueiro Iglesias, Sofía Veteranos A Atletismo Sar- Vermú Petroni
0 Suso Sánchez, Daniel Senior Lobeznos Ocr
0 Taboada Garcia, Javier Veteranos B Independiente
0 Taboada Villa, Jorge Senior Independiente
0 Taibo García, Javier Senior Cda Runners
0 Tajes Canosa, Luis Veteranos B No
0 Tajes Mayo, Juan Jesús Veteranos B Atletismo Fontes Do Sar
0 Tarrío Cordeiro, Juan José Senior Independiente
0 Tarrío Mariño, Mariña Junior Mgm
0 Tarrio Martínez, Marcos Veteranos B Atletismo Milladoiro
0 Tarrio Martínez, Maria Veteranos B Noitebra F.c
0 Tarrio Miguez, Diego Jose Veteranos A Independiente
0 Tarrío Vidal, Jose Angel Veteranos B Ninguno
0 Tato Mahía, Juan José Veteranos B Kaos Krav Maga
0 Teijido López, Antonio Senior Verxel Nutrición Deportiva
0 Teijo Löpez, José Angel Veteranos B As Vellas Non Paran
0 Teijo Lopez, Pablo Veteranos A Independiente
0 Tejeiro Ferro, Sonia Veteranos B Burgas Ourense Atletismo
0 Tembra Cespon, Pedro Senior 3&run By Pedro Nimo
0 Tobio Gomez, Fernando Veteranos B Atletismo Fontes Do Sar
0 Tomé Cao, Vanesa Senior Independiente
0 Tome Pouso, Ignacio Senior Independiente
0 Tome Pouso, Jose Manuel Senior Independiente
0 Torea Moledo, Nestor Veteranos B Pandilla Basura
0 Torea Torea, Elena Veteranos B Club De Atletismo De Lousame- Deportes Hermida
0 Torrado González, Miguel Veteranos A Independiente
0 Torres Antunez, Juan Pablo Veteranos A Independiente
0 Torres Bautís, Manuel Veteranos C Javier Taboada Garcia
0 Torres Blanco, Andy Senior Atletismo Estrada
0 Torres Cebreiro, Felipe Santiago Veteranos B Independiente
0 Torres Rivas, Carlos Veteranos B Atletismo Estrada
0 Torres Vigo, Catuxa Veteranos B Independiente
0 Toucedo Santos, Esteban Senior San Miguel De Marin
0 Touzón Lijó, Ignacio Veteranos B Bajandode40.com
0 Trelles Rodríguez, Marcos Veteranos A A.d.jarnachas
0 Trigo Bao, Manuel Veteranos B Ninguno
0 Trillo Blanco, Angel Senior Cpc Toxo
0 Trillo Blanco, Juan José Senior Ninguno
0 Trillo Caamaño, Juan Carlos Veteranos A Independiente
0 Trillo Calo, Paula Senior Terra De Soneira
0 Trillo Fernández, Alma Veteranos B Club Atletismo Sada
0 Trillo Pousa, Esteban Veteranos A Independiente
0 Triñanes Vazquez, Santiago Veteranos C Barbantia Roda
0 Triñanes Vidal, Quique Veteranos B Independiente
0 Troitiño Limeres, Laureano Veteranos A Independiente
0 Tubio Del Rio, Andres Senior Independiente
0 Tubío Tubío, Vanesa Senior Club Atletismo Lousame Deportes Hermida
0 Tuñas Gonzalez, Roberto Veteranos A Club Atletismo Negreira
0 Turnes Abelenda, Alberto Senior Train2Go
0 Turnes Cordeiro, José Manuel Veteranos A Nosportlimit
0 Ucha Solla, Juan Veteranos B Independiente
0 Urbieta Pero-Sanz, Itziar Veteranos C Independiente
0 Uzal Miramontes, Jesus Veteranos C Atletismo O Pino
0 Vaamonde Rúa, Jesús Veteranos C Independiente
0 Valcárcel Martínez, Fabián Veteranos A Independiente
0 Valdes Porto, Jorge Veteranos B Independiente
0 Valiño Cereijo, Jose Manuel Veteranos C Independiente
0 Valiño Ces, Almudena Veteranos A Club Atletismo Fontes Do Sar
0 Valiño Ces, José Antonio Veteranos B Atletismo Fontes Do Sar
0 Valiño Vàzquez, Carmela Veteranos C Independiente
0 Valle López, Óscar Veteranos B Noitebra
0 Valle Monteagudo, Santiago Senior Independiente
0 Varela Calvelo, Carlos Veteranos B Club Atletismo Dubra
0 Varela De La Torre, Gonzalo Veteranos B Independiente
0 Varela Fontela, Alejandra Veteranos B Atletismo Fontes Do Sar
0 Varela García, Carlos Veteranos A Cao
0 Varela Gomez, Javier Veteranos B 3&run Club De Corredores By Pedro Nimo
0 Varela Martinez, Sergio Veteranos A Fontes Do Sar
0 Varela Mazás, Francisco Javier Veteranos C Javier Varela Mazas
0 Varela Pajaro, Jose Veteranos B Independiente
0 Varela Pérez, Nacho Veteranos A Independiente
0 Varela Santiso, Patricia Senior Atletismo Deza
0 Varela Tojo, Alejandro Senior Independiente
0 Varela Val, José Francisco Veteranos B Independiente
0 Varela Valladares, Alejandro Veteranos A Chispas
0 Varela Valladares, Bruno Veteranos A Chispas
0 Varela Valladares, César Veteranos A Chispas
0 Varela Verdes, Jose Veteranos A Beer Runners Coruña
0 Vazquez Grela, Miguel Senior Independiente
0 Vázquez Ramos, Manuel Veteranos B Verxel Nutricion Deportiva
0 Vazquez Bendaña, Diego Senior Club Deportivo Arzua
0 Vázquez Calo, Adrián Senior Club Atletismo Noia
0 Vázquez Camiño, Daniel Senior Independiente
0 Vazquez Febrero, Pilar Veteranos A Beer Runners Coruña
0 Vázquez Feijóo, Óscar Ignacio Veteranos B Motoclube Enduro Lucense
0 Vazquez Feijoo, Sergio Veteranos A Motoclube Enduro Lucense
0 Vazquez Garcia, Ismael Senior Individual
0 Vázquez García, Iván Senior Triatlón Vilagarcía
0 Vazquez Garcia, Oscar Daniel Veteranos A Independiente
0 Vazquez Gonzalez, Jose Veteranos C Independiente
0 Vazquez Gonzalez, Miguel Angel Veteranos B La Mochila Del Deporte
0 Vazquez Lago, Carlos Senior Velaibike
0 Vazquez Lago, Xoan Veteranos A Velaibike
0 Vázquez Liste, José Antonio Veteranos A Independiente
0 Vazquez Lojo, Jose Manuel Veteranos A Run Forrest Run
0 Vázquez Mato, José Manuel Veteranos A Independiente
0 Vazquez Meijide, Jose Luis Veteranos B Tran Tran
0 Vázquez Mosconi, Inés Senior Independiente
0 Vazquez Orejas, Javier Angel Veteranos C Club Atletismo Verxel Nutricion Deportiva
0 Vázquez Osorio, Manuel Veteranos B Tran-Tran
0 Vázquez Paz, Miguel Veteranos B Independiente
0 Vazquez Reiriz, Luis Veteranos A Tribu Trail
0 Vázquez Sesar, Lucía Senior Atletismo Riazor Coruña
0 Vazquez Sobrido, Daniel Senior Independiente
0 Vázquez Tubio, Alberto Veteranos B S.d Barbantia Roda
0 Vazquez Vazquez, Enrique Veteranos C A.d.cerne
0 Veiga, Estíbaliz Veteranos A Independiente
0 Veiga Aguion, Victor Veteranos A Victor Veiga Aguion
0 Veiga Bermejo, Araceli Veteranos C Independiente
0 Veiga Blanco, Montse Veteranos B Atletismo Fontes Do Sar
0 Veiga Burés, Carme Senior Independiente
0 Veiga Trasar, Noemi Veteranos A Independiente
0 Velo Picallo, Vanessa Veteranos B Independiente
0 Veloso Rodriguez, Belen Veteranos C Belen Veloso Rodriguez
0 Ventoso Maneiro, Mary Carmen Veteranos C Independiente
0 Vera Sanmartín, Claudio Veteranos B Ca
0 Veres Ojea, Elena Senior Independiente
0 Viaño Iglesias, Jorge Senior Jorge Masculino Viaño Iglesias
0 Vicente Garcia, Jose Daniel Veteranos A Independiente
0 Vidal Casais, Álvaro Senior Ameixida
0 Vidal Ferreiro, Ángel Veteranos A Independiente
0 Vidal González, José Antonio Veteranos A Noitebra C.f
0 Vidal Martínez, Héctor Senior Los Chavales
0 Vidal Martínez, Rubén Veteranos A Los Chavales
0 Vidal Moreiras, Miguel Veteranos A Montaevai O Pino
0 Vidal Rodríguez, José Senior Ameixida
0 Vidal Rodríguez, Oscar Veteranos A Independiente
0 Vidal Romero, Julio Senior Independiente
0 Vidal Varela, Ana Isabel Veteranos B Isaura Varela Cumplido
0 Vidal Vazquez, Juan Senior Independiente
0 Vidal Vidal, Jaime Veteranos B Terra De Soneira
0 Vieiro Fernández, Antía Senior Independiente
0 Vieites Castro, Chano Veteranos C Ninguno
0 Vieites Gómez, Aday Senior Independiente
0 Vieitez Porto, Myriam Senior Independiente
0 Vigo Liñares, Ana Veteranos B Club Atletismo Fontes Do Sar
0 Vigo Liñares, Chelo Veteranos B Club Atletismo Fontes Do Sar
0 Vigo Varela, Carla Senior Independiente
0 Vila, Javier Senior Runners Pv
0 Vila, Yonatan Senior Independiente
0 Vila Estevez, Francisco Manuel Veteranos C Vigomaster
0 Vila Lema, Roberto Senior Ninguno
0 Vila Pérez, Óscar Veteranos B Independiente
0 Vila Rodriguez, Andres Junior Vigomaster
0 Vila Vilar, Ivón Maria Veteranos B Independiente
0 Vilanova Martelo, Luis Veteranos C Ninguno
0 Vilar Rodríguez, Fernando Veteranos B Universidad Santiago
0 Vilar Seoane, Rafael Veteranos B Club Atletismo A Estrada
0 Vilar Seren, Guadalupe Veteranos C C.a.cambados Seguros Noval
0 Vilariño Abeijon, Manuel Angel Veteranos B Independiente
0 Vilas Creo, Santiago Veteranos A Independiente
0 Vilas Fernández, Jose Manuel Veteranos B Club Atletismo Noia
0 Vilas Gómez, Antonio Senior Artrogal Tri 498
0 Vilasó Santamaría, Manel Senior Independiente
0 Vilasoa, Danivi Senior Barbantia Roda
0 Villalón Sanchez, Francisco Veteranos C Eolo Son
0 Villanustre Abuin, German Veteranos C Sd Barbantia Roda
0 Villar Caamaño, Jose Alfonso Veteranos A Ponte Trail
0 Villar López, Ruth Veteranos A Independiente
0 Villar Miranda, Jorge Veteranos B Independiente
0 Villar Recarey, Pili Veteranos A Add Downhill
0 Villar Rodriguez, Ricardo Veteranos B Noitebra
0 Villar Ruibal, Ramon Veteranos C Verxel N.d.
0 Villar Villar, David Veteranos A Independiente
0 Villaverde Cabaleiro, José Veteranos C Veteranos De Galicia
0 Villaverde Vazquez, Luis Veteranos A 3&run By Pedro Nimo
0 Vio Fariña, Salvador Veteranos B Tribu Trail
0 Viqueira Somoza, Claudia Senior Independiente
0 Viqueira Somoza, Francisco Senior Independiente
0 Viturro Piñeiro, Alberto Senior Independiente
0 Xuncal Pereira, Luís Veteranos B Independiente
0 Zarauza Beiras, Alvaro Veteranos A 3&runbypedronimo
0 Zas Sande, Jose Ignacio Senior Independiente
0 Zubiela Gonzalez, Alvaro Veteranos C Independiente

Localización del evento

Obtener ruta Ver mapa grande