Sin-Son 10K_2018

FECHA DEL EVENTO23/12/2018

FIN DE INSCRIPCIÓN18/12/2018 - 23:59

INSCRITOS 2002

LÍMITE DE PARTICIPANTES2000

SITIO WEBEnlace

LOCALIZACIÓNPorto do Son

DISTANCIA10 Km

DEPORTERunning

¡Comparte este evento!

Detalles de la carrera

Reglamento Facebook Twitter

O Concello de Porto do Son organiza o domingo 23 de decembro a carreira popular «SIN-SON 10 K» a cal estará incluída no calendario oficial de probas da Federación Galega de Atletismo

A partir del 11 de diciembre y hasta el 15 de diciembre; podrás hacer efectiva la recogida del dorsal en el punto elegido en la inscripción.

SANTIAGO
Vicente De la Fuente. Rúa restollal 47 (Frente Hipercor)

A Coruña
Marathon Running Shop. Avenida de Oza, 40

Vigo
Bikila Vigo
Avenida de Castrelos, 190

Para todos os participantes en xeral, que non elixan punto de recollida de dorsais, os puntos de recollida serán:
Porto do Son o día 22 de decembro na Casa dá Cultura, na «FEIRA DO CORREDOR» desde as 18:00 ás 21:00 h. Recomendámosvos fagades o esforzo de usar esta opción.
Portosín, o mesmo día da carreira en horario de 8:00 a 10:30 h. da mañá, na Casa da Cultura, preto dela zona de saída.

Información del organizador

Concello de Porto do Son

Rúa Atalaia s/n. 15970 Porto do Sonwww.portodoson.gal
Redes sociales del organizador
facebook  

Categorías

Nombre Precio actual Año de nacimiento Distancia Hora de salida Inscritos
Junior 9,00 € 2000-2003 10000 m 11:00 30
Senior 9,00 € 1983-1999 10000 m 11:00 516
Veteranos A 9,00 € 1977-1983 10000 m 11:00 484
Veteranos B 9,00 € 1967-1977 10000 m 11:00 678
Veteranos C 9,00 € Anteriores-1967 10000 m 11:00 294

Lista de inscritos

Order Dorsal Nombre Categoría Club
0 1 Castillejo Salvador, Carles Veteranos A Club Adidas
0 2 Costa, Nuno Senior Tambre Bike & Runing
0 3 Fernández Rivera, Alejandro Senior Ourense Atletismo
0 4 Roade Lago, Ivan Senior Adas
0 5 Ruanova Fernández, Antón Senior Arcade Infor House Santiago
0 6 Hurtado Sanjurjo, Manuel Senior Sociedad Gimnástica De Pontevedra
0 7 Nimo Del Oro, Pedro Veteranos A 3&run By Pedro Nimo
0 8 Penas Blanco, Lolo Veteranos A Independiente
0 9 Navarrete Santana, Ester Senior F.c. Barcelona
0 10 Brea Abreu, Joselyn Daniely Senior Sociedad Gimnastica De Pontevedra
0 11 Gutiérrez Robles, Maria Yolanda Veteranos A Club Adas
0 12 Brea Abreu, Edymar Daniely Senior Ninguno
0 13 González Sampedro, Omar Veteranos B Ninguno
0 14 Oujo Pouso, Luis Veteranos B Ninguno
0 15 Lorenzo Santamaria, Severiano Veteranos C C D Portosin
0 16 Vilanova Martelo, Luis Veteranos C Ninguno
0 17 Garcia Garcia, Joaquin Veteranos C Ninguno
0 18 Martínez García, José Benito Veteranos B Ninguno
0 19 Rodríguez Rodríguez, Francisco Veteranos A Real Club Celta De Vigo
0 20 Bujan Santos, Eduardo Veteranos B Ninguno
0 21 Garcia Villaverde, Francar Veteranos B Ninguno
0 22 González Freire, Marito Veteranos C 3&run By Pedro Nimo
0 23 Juanatey Pérez, José Antonio Veteranos B Atletismo Fontes Do Sar
0 24 Otero Salgueiro, Alex Senior Atletismo A Estrada
0 25 Iglesias Casal, Ricardo Veteranos A Noitebra C.f.
0 26 Cid García, Santiago Veteranos A Noitebra C.f.
0 27 Miguens Gasamanes, Felipe Veteranos B Club Atletismo O Pino
0 28 Castro Gómez, Daniel Junior Tambre Bike & Runing
0 29 Abel Suárez, José Ramón Veteranos C Noitebra C.f.
0 30 Cao García, José Manuel Veteranos B Atletismo Fontes Do Sar
0 31 Quintela Martínez, Ibán Veteranos A Tartarugas
0 32 Besada Filgueiras, Francisco Jose Veteranos B Ninguno
0 33 Hernández Ulloa, Agustín Senior Ninguno
0 34 Viaño Iglesias, Jorge Senior Ninguno
0 35 Penedo Taboada, Miguel Senior 3&run By Pedro Nimo
0 36 Garcia Teira, Ramon Veteranos B Atletismo Fontes Do Sar
0 37 Castro Prado, Fernando Senior Ninguno
0 38 Dieguez Carreira, Carlos Veteranos A C. D. San Paio
0 39 Picallo Mato, Adrián Senior C. D. San Paio
0 40 Rey Iglesias, Juan Jose Veteranos A 3&run By Pedro Nimo
0 41 Carnero Rodríguez, Pablo Senior Ninguno
0 42 Sanmartín Carreira, Iván Pablo Veteranos B Atletismo O Pino
0 43 Garcia Fandiño, Juan Veteranos B Nosporlimit
0 44 Rodriguez Lias, Alex Senior Ninguno
0 45 Fraga Adrio, Carlos Senior Atletismo O Pino
0 46 Pernas Jimenez, Borja Senior Ninguno
0 47 Sánchez Vázquez, Adrián Senior Ninguno
0 48 Tarrio Martínez, Marcos Veteranos B Atletismo Milladoiro
0 49 Marque Ruibal, José Antonio Senior Cdm Desafío Vértice
0 50 Salgueiro Mata, Jose Veteranos B Cdm Desafío Vértice
0 51 Crego Fernandez, Jacobo Veteranos A Axestión
0 52 Lado Porto, Alberto Senior Ninguno
0 53 Figueiras Martínez, Baltasar Veteranos B Atletismo Sar - Vermu Petroni
0 54 Cacharrón Carril, Saúl Veteranos A O Capitán Garfo
0 55 Brandón Rodriguez, Juan Carlos Veteranos C Atletismo Fontes Do Sar
0 56 Freire Otero, David Veteranos A Ninguno
0 57 Varela García, Carlos Veteranos A Cao
0 58 Fernández Cabezas, Antonio Veteranos B Atletismo Millaraio
0 59 Reboredo Durán, Alberto Senior Atletismo Sar - Vermu Petroni
0 60 Iglesias Amores, Miguel Senior Club Deportivo Pinarium
0 61 Prado Cea, Jesus Miguel Veteranos A Ninguno
0 62 Sanmarco Santos, Francisco Veteranos C Atletismo Sar - Vermu Petroni
0 63 Garcia Rodriguez, Jorge Manuel Veteranos B Noitebra C.f.
0 64 Becerra, Daniel Veteranos C Noitebra C.f.
0 65 Ponte Iglesias, David Veteranos A Marraners - En Boas Mans
0 66 Placer García-Rodeja, Martiño Senior Ninguno
0 67 Puente Gómez, Diego Senior Ninguno
0 68 Senra Martínez, David Senior Tambre Bike & Runing
0 69 Dominguez Alsina, Segundo Veteranos C 3&run By Pedro Nimo
0 70 Mosquera Dono, Pablo Veteranos A Ninguno
0 71 Maceiras Figueiras, Adrián Senior Atletismo Sar - Vermu Petroni
0 72 Abeledo Varela, Iván Junior Atletismo O Pino
0 73 Cajaraville Araújo, Héctor Veteranos B Ninguno
0 74 Villar Rodriguez, Ricardo Veteranos B Noitebra C.f.
0 75 Costoya Prado, Cesar Veteranos A Talleres David Triatlon Compostela
0 76 Garcia Iglesias, Jesus Veteranos B Ninguno
0 77 García Rechou, Iván Veteranos B Atletismo Noia
0 78 Landeira Saavedra, Juan Veteranos B Ninguno
0 79 César Vila, Álvaro Veteranos B Tambre Bike & Runing
0 80 Rey Pombo, Antonio Veteranos A Ninguno
0 81 Puente Gómez, Gonzalo Veteranos B Ninguno
0 82 Mata Castro, Arturo Senior Atletismo Santiago
0 83 Sendon Caamaño, David Veteranos A Atletismo Outes - John Turkey
0 84 Fraga Díaz, Manuel Veteranos A Triatlón Compostela
0 85 Villaverde Vazquez, Luis Veteranos A 3&run By Pedro Nimo
0 86 Barral Varela, Juan Jesus Veteranos B 3&run By Pedro Nimo
0 87 Turnes Cordeiro, José Manuel Veteranos A Nosportlimit
0 88 Otero Baameiro, Brais Senior X-One Vigo
0 89 Feijoo Vilanova, Pablo Senior Club Piragüismo Fluvial Allariz
0 90 Pena-Manso Carral, Iñaki Senior Ninguno
0 91 Vidal González, José Antonio Veteranos A Noitebra C.f.
0 92 Folgueira Diaz, Manuel Senior Ninguno
0 93 Mosquera Dopazo, Juan Carlos Senior Atletismo Sar - Vermu Petroni
0 94 Varela Martinez, Sergio Veteranos A Atletismo Fontes Do Sar
0 95 Buceta Montero, Sergio Veteranos A Ninguno
0 96 Pereira Fariña, Piti Veteranos A Atletismo A Estrada
0 97 García Amigo, Carlos Veteranos B C.a.r Marisqueiro
0 98 Pampín Castro, Alejandro Senior Ninguno
0 99 Castro Hermida, Borja Senior Atletismo Santiago
0 100 Ramos Ferrol, Arturo Veteranos B Atletismo Milladoiro
0 101 Fernández Eiras, Ernesto Manuel Veteranos B Bombardino
0 102 Capelo Vieites, Efrén Senior Noitebra C.f.
0 103 Tembra Cespon, Pedro Senior 3&run By Pedro Nimo
0 104 Cachafeiro García, Gerardo Senior Ninguno
0 105 Castro Fernández, Xabier Veteranos A Tambre Bike & Runing
0 106 Cabaleiro Calveiro, Manuel Veteranos B Cdm Xesteiras
0 107 Ferreiro López, Juan Ramón Veteranos B Tambre Bike & Runing
0 108 Martinez Valverde, Juan Carlos Veteranos B Atletismo O Pino
0 109 Fernández Rendo, José Veteranos B 3&run By Pedro Nimo
0 110 Brea Sánchez, Santiago Veteranos B Atletismo Milladoiro
0 111 Soto Castiñeira, Miguel Senior Club Atletismo Narón
0 112 Sende Miranda, Martin Veteranos B Ninguno
0 113 Pampin Tato, Andres Veteranos B Ninguno
0 114 Cuenca Garcia, Francisco Jose Veteranos A Atletismo Milladoiro
0 115 Otero Cepeda, Xose Luis Veteranos C Universidad Santiago
0 116 Vilar Rodríguez, Fernando Veteranos B Universidad Santiago
0 117 Arufe Vidal, Moncho Veteranos C Atletismo Milladoiro
0 118 Becerra Do Ejo, Carlos Veteranos B Atletismo Fontes Do Sar
0 119 Sanmartin Vigo, Vicente Veteranos B Verxel Nutrición Deportiva
0 120 Noya Rey, Marcos Veteranos A Ninguno
0 121 López Rey, Adrian Senior Tambre Bike&running
0 122 Moure Cañete, Francisco Veteranos C Noitebra C.f.
0 123 Valiño Ces, José Antonio Veteranos B Atletismo Fontes Do Sar
0 124 Carballal Iglesias, Albert Veteranos A Ninguno
0 125 Fontans Sebe, Marcos Veteranos B Ninguno
0 126 Rodriguez Recarey, Julio Senior Ninguno
0 127 Pazos, Manuel Veteranos B Ninguno
0 128 Folgar Romay, Manuel Veteranos B Ninguno
0 129 Carrillo Presedo, Angel Veteranos B Ninguno
0 130 Varela Gomez, Javier Veteranos B 3&run By Pedro Nimo
0 131 Touzón Lijó, Ignacio Veteranos B Bajandode40.com
0 132 Gallego Cid, Adrian Veteranos A Atletismo Fontes Do Sar
0 133 Fernández Ferreiro, Anxo Senior Ninguno
0 134 Folgar Romay, Javier Veteranos A Virxiguiano
0 135 Brenlla Fajin, Satiro Senior Tartarugas
0 136 Pazos Tronceda, Andrés Senior Ninguno
0 137 García Pumar, Javier Veteranos A Cabe
0 138 Del Rio Noya, José Manuel Veteranos B Ninguno
0 139 Raña Prego, Manuel Veteranos C Raña Team
0 140 Pardal Coca, Iván Senior Independiente
0 141 Torres Rivas, Carlos Veteranos B Atletismo A Estrada
0 142 Martinón Martínez, José María Senior Ninguno
0 143 Gaciño González, Juan Veteranos B Ninguno
0 144 Calvo Fernandez, Jose Luis Veteranos B Ninguno
0 145 Juanatey Garea, Manuel Junior Atletismo Fontes Do Sar
0 146 Juncal Santos, Jose Manuel Veteranos B Ninguno
0 147 Ferreirós Fernández, José Veteranos B Tartarugas
0 148 Leal Gómez, Manuel Veteranos B Ninguno
0 149 Lueiro Abuin, José Manuel Veteranos B Ninguno
0 150 Varela Pajaro, Jose Veteranos B Ninguno
0 151 Ruso Beiras, Juan Veteranos B Universidad Santiago
0 152 Abuín Blanco, Aitor Senior Ninguno
0 153 González Varela, Benito Veteranos C Tambre Bike & Runing
0 154 Lucas Perez, Luciano Veteranos B El
0 155 Rivas Alende, Juan Veteranos A Noitebra C.f.
0 156 Mallo Baluja, Juan Carlos Veteranos C Noitebra C.f.
0 157 Pérez Balirac, Jesus Veteranos C Noitebra C.f.
0 158 Garcia Palleiro, Juan M. Veteranos A Btterra Galicia
0 159 Vidal Moreiras, Miguel Veteranos A Montaevai O Pino
0 160 Suárez Varela, Ricardo Veteranos A Ninguno
0 161 Mariño Seoane, Jesus Veteranos B Ninguno
0 162 Varela Pérez, Nacho Veteranos A Ninguno
0 163 Carrillo Guillín, Gonzalo Veteranos B Atletismo O Pino
0 164 Aguin Trelles, Toño Veteranos C Ninguno
0 165 Mosquera Carnota, Juan Manuel Veteranos B Runners Amio C.d.
0 166 Carreira Carollo, Suso Veteranos B Runners Amio C.d.
0 167 Puente Espiña, Antonio Veteranos A Runners Amio C.d.
0 168 Liste Barreiro, Jose Manuel Veteranos C Atletismo Fontes Do Sar
0 169 Añón González, Fco. Javier Veteranos C Ninguno
0 170 Fernández Escudero, Jesús Manuel Veteranos C Ninguno
0 171 Pazo Padrón, Manuel Senior Ninguno
0 172 Tobio Gomez, Fernando Veteranos B Atletismo Fontes Do Sar
0 173 Mosquera Seoane, Pablo Senior Ninguno
0 174 Castro Fuentes, Pablo Veteranos B Ninguno
0 175 Iglesias, Tino Veteranos B Atletismo Fontes Do Sar
0 176 Arias Garcia, Alfonso Veteranos A Atletismo Fontes Do Sar
0 177 Carballas Reboredo, David Veteranos A Ninguno
0 178 Méndez Casal, Eladio Veteranos C Ninguno
0 179 Romero Vázquez, Manuel Angel Veteranos A Velaibike
0 180 Vazquez Lago, Carlos Senior Velaibike
0 181 Mayo Romero, Manolo Veteranos C Ninguno
0 182 Rodríguez Legazpi, Adrián Senior Ninguno
0 183 Saborido Rey, Marcos Senior Ninguno
0 184 Area Torres, Jose Fernando Veteranos B Ninguno
0 185 Sanchez Caneda, Oscar Veteranos A Atletismo O Pino
0 186 Gonzalez Quintela, Juan Veteranos B Ninguno
0 187 Arufe Quintela, Jose Veteranos C Milladoiro Atletismo
0 188 Botana Ferreiro, Juan Luis Veteranos C Atletismo O Pino
0 189 Brea Floriani, Jose Manuel Veteranos B Ninguno
0 190 García Galdo, Javier Veteranos B Millaraio
0 191 Rivas Pérez, Jonatan Veteranos A Ninguno
0 192 Pantín Reigada, Angel Veteranos C Ninguno
0 193 Casas Couselo, Óscar Veteranos A Tambre Bike & Runing
0 194 De Almeida Rey, Fernando Jose Veteranos A Tran-Tran
0 195 Martinez Lareo, Marcos Veteranos A Ninguno
0 196 Santos Blanco, Juan Carlos Veteranos B Ninguno
0 197 Lagares Carro, Maxi Veteranos B Esprintes Ourense
0 198 Juncal Costa, Anton Veteranos C Tambre Bike & Runing
0 199 Fernández Oliveira, Juan Carlos Veteranos B Ninguno
0 200 Rivera Ramil, José Manuel Veteranos B Club Trieume As Pontes
0 201 Señaris Gonzalez, Rafael Veteranos C Club Social Banco Pastor
0 202 Berriochoa Rodriguez, Carlos Senior Ninguno
0 203 Rey Blanco, Carlos Alberto Veteranos A Ninguno
0 204 Carballo Ursa, David Veteranos B Ninguno
0 205 Ferreiro Silva, Eduardo Senior Montaevai O Pino
0 206 Lijó Carballeda, Alfonso Veteranos B Ninguno
0 207 Pardal Romero, José Manuel Veteranos B Ninguno
0 208 González Ríos, Juan Carlos Veteranos C Ninguno
0 209 Hernández Giadáns, Jorge Alberto Veteranos B Ninguno
0 210 Santos-Díez Vázquez, Borja Senior 3&run By Pedro Nimo
0 211 Rial Sanchiño, Camilo Veteranos C Ninguno
0 212 Rivas Pombo, Marcelino Veteranos A Nosportlimit
0 213 Lestón Romaní, Juan B. Veteranos A Ninguno
0 214 Carballeira Puñal, Adrián Veteranos A Ninguno
0 215 Gómez Cebey, Jorge Veteranos A Tambre Bike & Runing
0 216 Sanmartín Malvárez, Manuel Veteranos B Club Cerveceria O Coton Negreira
0 217 Otero Aira, Manuel Veteranos B Ninguno
0 218 Nuñez Pampin, Ruben Senior Btterra Galicia
0 219 Martinez Fernandez, Ricardo Veteranos A Ninguno
0 220 Bautis Otero, Juan Manuel Veteranos B Universidad Santiago
0 221 Pereira Rio, Sergio Veteranos B Ninguno
0 222 Conde Pereira, Ángel Veteranos B Ninguno
0 223 Suárez Giadás, Javier Veteranos A Ninguno
0 224 Villar Miranda, Jorge Veteranos B Ninguno
0 225 Gomez Viaño, Jose Veteranos C Ninguno
0 226 Flores Garcia, Suso Veteranos B Atletismo A Estrada
0 227 Cernadas Trillo, Jose M. Veteranos C Ninguno
0 228 Gómez Beiro, Santiago Veteranos B Atletismo Fontes Do Sar
0 229 Labella Lozano, Torcuato Veteranos B Atletismo Millaraio
0 230 Bermuded Turnes, Jose Antonio Veteranos C Noitebra C.f.
0 231 Reboredo Durán, Enrique Senior 3&run By Pedro Nimo
0 232 Alfonsin Soliño, Gonzalo Veteranos C Tartarugas
0 233 Sáenz-Diez Rosón, Jesús Senior Ninguno
0 234 Figueira Hermo, David Fco. Veteranos B S. D. Barbantia Roda
0 235 Grela Portas, Jose Veteranos B Arca De Noe
0 236 Espiñeira Castro, Lino Veteranos B Ninguno
0 237 Del Río Segade, Yago Senior Ninguno
0 238 Pazos López, Alejandro Veteranos A Ninguno
0 239 Castromán Couselo, Francisco Alexandre Senior Ninguno
0 240 Suárez Gomez, Ramón Veteranos C Atletismo Milladoiro
0 241 Godoy Barros, Diego Senior C. D. San Paio
0 242 López Puga, Victor M. Veteranos B Ninguno
0 243 Carneiro Garcia, Jose Antonio Veteranos A Runners Amio C.d.
0 244 Munin Fraga, Sebas Veteranos A Ninguno
0 245 Fernández Ferreiro, Antón Senior Ninguno
0 246 Turnes Abelenda, Alberto Senior Train2Go
0 247 Rodríguez Fernández, Julio Veteranos B Ninguno
0 248 Hernández Fernández De Rojas, Agustín Veteranos C Ninguno
0 249 Moure Andrade, Alberto Veteranos A Ninguno
0 250 Gil Periscal, Evaristo Veteranos C Ninguno
0 251 Miranda, Oscar Veteranos B Club Atletismo Boimorto
0 252 Porral Framiñán, José Manuel Veteranos A Ninguno
0 253 Goyanes Souto, Adrián Senior Ninguno
0 254 Martínez Iglesias, Marcos Senior Ninguno
0 255 Galante Pereira, Oscar Veteranos B Ninguno
0 256 Pereiras Couto, Alvaro Veteranos B Ninguno
0 257 Castro Seijas, Marcial Veteranos C Ninguno
0 258 Bodelo Sanchez, Jose Senior Ninguno
0 259 Baliña De Jesús, Jesús Veteranos B Ninguno
0 260 Castro Vieites, Jose Luis Veteranos B Ninguno
0 261 Barreiro Cordeiro, Javier Veteranos B Nosporlimit
0 262 Busto Cuiñas, Rafael Veteranos A Ninguno
0 263 Sanchez Gomez, Alberto Veteranos A Ninguno
0 264 Mallo Nieves, José Manuel Veteranos B Chotacabras 21K
0 265 Taboada Garcia, Javier Veteranos B Ninguno
0 266 Torres Bautís, Manuel Veteranos C Ninguno
0 267 Cimadevila García, Antón Veteranos C Ninguno
0 268 Xuncal Pereira, Luís Veteranos B Ninguno
0 269 Brey Mato, Roberto Veteranos B Cai A Estrada
0 270 Pérez Dosil, Eduardo Junior Ninguno
0 271 Pérez Redondo, Eduardo Veteranos B Ninguno
0 272 García Otero, Pablo Senior Atletismo Santiago
0 273 Cardalda Fresco, Luis Veteranos B Ninguno
0 274 Beiroa Raposo, Marcos Veteranos B Outsider
0 275 Rodriguez Gonzalez, Alvaro Veteranos B 3&run By Pedro Nimo
0 276 Conde Bermudez, Ramon Angel Veteranos C Atletas Veteranos De Ourense
0 277 Díaz Valcárcel, Rubén Veteranos B Atletismo Fontes Do Sar
0 278 Sende Miranda, Jorge Veteranos A Ninguno
0 279 Suárez Dapena, David Senior Ninguno
0 280 Espino Pereira, Francisco José Senior Ninguno
0 281 Gundín Martín, Marco Senior Ninguno
0 282 Caamaño Monteagudo, José M Veteranos B Arcade Inforhouse Santiago
0 283 Vidal Ferreiro, Ángel Veteranos A Ninguno
0 284 Quintans Varela, Manuel Angel Veteranos A Club Amigos De La Bicicleta Entertainament
0 285 Painceira Ferraces, Álvaro Veteranos C Ninguno
0 286 Mosquera Ramos, Manuel Veteranos A Ninguno
0 287 Blanco Rojo, Angel Veteranos B Ninguno
0 288 Gil Brea, Jose Antonio Veteranos C Ninguno
0 289 Esparis Garcia, Victor Manuel Senior Ninguno
0 290 Lozano Núñez, Iago Senior Ninguno
0 291 Fraga, Javi Veteranos B Ninguno
0 292 Carballeira Puñal, José Veteranos B Ninguno
0 293 Garcia Pena, Jesus Veteranos B Tambre Bike & Runing
0 294 Pampín Boado, Carlos Veteranos C Ninguno
0 295 Rosende Fuentes, J. Luis Veteranos A Tambre Bike & Runing
0 296 Taboada Villa, Jorge Senior Ninguno
0 297 Cardesin Vila, Borja Veteranos A Ninguno
0 298 Meleiro Fernández, Emilio Veteranos B Tartarugas
0 299 López Ferreiro, Manuel Ángel Veteranos A Ninguno
0 300 Piñeiro Candamo, Agustín Senior Ninguno
0 301 Iglesias Carrera, Pio Veteranos B Ninguno
0 302 Parente Turnes, Oscar Junior Atletismo Negreira
0 303 Fernandez Hermida, Antonio Veteranos C Universidad Santiago
0 304 Lodeiro Méndez, Jesús Manuel Veteranos C Atletismo Milladoiro
0 305 Blanco Pensado, Jonatan Senior Ninguno
0 306 Abeijón Costa, Francisco Veteranos B Atletismo Outes - John Turkey
0 307 García Marín, Jorge Veteranos C Ninguno
0 308 Fuentes González, Constantino Veteranos C Ninguno
0 309 Garcia Lopez, Ketxum Veteranos B Ninguno
0 310 Santos Pose, Fabián Veteranos A C.d Terra De Soneira
0 311 Ferraces Vazquez, Moncho Veteranos C Clube Atletismo Boimorto
0 312 Ferreiro Carballeira, Daniel Senior Ninguno
0 313 Cela Boisa, Jesús Senior Ninguno
0 314 Couto Blanco, David Veteranos A Tartarugas
0 315 Porto Mollinedo, Manuel Alejandro Veteranos B Ninguno
0 316 Rozas Ramos, Martin Veteranos B Noitebra C.f.
0 317 Ponte Pintor, Javier Veteranos A Ninguno
0 318 Suarez Taboada, Manuel Senior Ninguno
0 319 Valiño Cereijo, Jose Manuel Veteranos C Ninguno
0 320 Barreiro Varela, Jesus Veteranos A Ninguno
0 321 Perez Burgos, Angel Veteranos A Ninguno
0 322 Belmonte Pose, Carlos Veteranos B Ninguno
0 323 Lago Sande, Alejandro Veteranos A Ninguno
0 324 Raña Diez, Pablo Veteranos A Ninguno
0 325 Antelo Vilas, Elisardo Veteranos B Ninguno
0 326 Garcia Prego, Jose Veteranos B Ninguno
0 327 Castro Maroño, Jorge Veteranos A Ninguno
0 328 Gómez Rico, José Manuel Veteranos B Ninguno
0 329 Serico Vidal, José Ángel Veteranos B Ninguno
0 330 Brenlla Duarte, Francisco Javier Senior Ninguno
0 331 Suarez Garcia, Carlos Veteranos A Ninguno
0 332 Lopez Rodriguez, Jose Manuel Veteranos C Ninguno
0 333 Vidal Vazquez, Juan Senior Ninguno
0 334 Piñeiro Vázquez, José Vicente Veteranos B Atletismo Fontes Do Sar
0 335 Rodríguez Rodríguez, Óscar Veteranos A Montepenarubia
0 336 Neira Puente, Santiago Veteranos B Ninguno
0 337 Parcero Sánchez, Abel Veteranos A Kaos Krav Maga
0 338 Garcia Ferro, Jose Maria Veteranos B Ninguno
0 339 Ffreire Domínguez, Roman Veteranos B Ninguno
0 340 Outón, Jorge Veteranos B Ninguno
0 341 Tato Mahía, Juan José Veteranos B Kaos Krav Maga
0 342 Jamardo Dominguez, Marcos Veteranos B Ninguno
0 343 Esteban Pastor, Oscar Veteranos B Ninguno
0 344 Iglesias Pastoriza, Carlos Veteranos A Ninguno
0 345 Freire Abeijon, Miguel Veteranos B Ninguno
0 346 Rodríguez Vázquez, Miguel Veteranos B Ninguno
0 347 Jácome Galván, Jose Manuel Veteranos A Ninguno
0 348 Sanmartin, Gonzalo Veteranos A Triatlon O Coton Negreira
0 349 Castro Suárez, Juan Veteranos C Atletismo O Pino
0 350 Romay Sieira, Juan Francisco Veteranos B Ninguno
0 351 Lago, Jose Veteranos B Praia De Carnota Runners
0 352 Suárez Garea, Jorge Alberto Veteranos B Ninguno
0 353 Juncal Regueiro, David Senior Ninguno
0 354 Destito, Paolo Senior Ninguno
0 355 Oviedo De La Fuente, Manuel Veteranos B Ninguno
0 356 García Estraviz, Carlos Veteranos C Ninguno
0 357 Duro Fernández, Xan Veteranos C Ninguno
0 358 Nuñez Casanova, Francisco Javier Veteranos B Runners Amio C.d.
0 359 Mendez Martinez, Enrique Veteranos B Runners Amio C.d.
0 360 Barreiro Lijó, Simón Senior Ninguno
0 361 Barral Álvarez, Antonio Veteranos B Ninguno
0 362 Garcia Ramos, Fernando Veteranos A Eolo Son
0 363 Valle Monteagudo, Santiago Senior Ninguno
0 364 Zubiela Gonzalez, Alvaro Veteranos C Ninguno
0 365 Rey Souto, Ruben Senior Ninguno
0 366 Vazquez Bendaña, Diego Senior Club Deportivo Arzua
0 367 Boo Crego, Martin Veteranos A Ninguno
0 368 García Ferreira, Manuel Veteranos B Ninguno
0 369 Vilasó Santamaría, Manel Senior Ninguno
0 370 Fernadez Alvarez, Daniel Senior Ninguno
0 371 Hernández Porto, Santiago Veteranos B Ninguno
0 372 Sánchez Gomez, Ruben Veteranos A Ninguno
0 373 Santamaria, Jose Manuel Veteranos B Compostela Judo Club
0 374 Lois Alvite, Alejandro Veteranos A Ninguno
0 375 Edrosa Seijo., Marcos Veteranos B Ninguno
0 376 Rodriguez González, Alberto Senior Triatlón Costa Da Morte
0 377 Salvado Bermudez, Carlos Veteranos A Ninguno
0 378 Pereira Suárez, Alberto Senior Ninguno
0 379 Rey Sanchiz, Pedro José Veteranos B Ninguno
0 380 Diez Garcia, Bernardo Veteranos B Aeroclub Santiago Se Compostela
0 381 Cancela Rodríguez, Alejandro Senior Ninguno
0 382 Otero Pombo, Carlos Veteranos B Ninguno
0 383 Vilariño Abeijon, Manuel Angel Veteranos B Ninguno
0 384 Coira Durán, Victor Veteranos A Ninguno
0 385 Parente Bermúdez, Gonzalo Veteranos C Ninguno
0 386 Fernández Ferro, Álvaro Veteranos A Montaevai Opino
0 387 Barral Otero, Rafael Veteranos B Ninguno
0 388 Pazos Leis, Juan Manuel Veteranos B Ninguno
0 389 Oltean Lupea, Cristián Stefan Veteranos B Ninguno
0 390 George, Christopher Veteranos B Ninguno
0 391 Rial Fernández, José Antonio Veteranos C Ninguno
0 392 Alvarez Bouzas, Alberto Senior Ninguno
0 393 Varela Tojo, Alejandro Senior Ninguno
0 394 Dopico Silva, Diego Veteranos B Ninguno
0 395 Gómez Iglesias, Lois Senior Ninguno
0 396 Rodríguez Torreira, José Manuel Senior Terra De Soneira
0 397 Mozas Cascallar, Oscar Senior Ninguno
0 398 Rama Leis, Ramon Veteranos A Ninguno
0 399 Lorenzo Vilouta, Martín Senior Ninguno
0 400 Otero Garcia, Eladio Veteranos B Ninguno
0 401 Carballeira Hortas, Xosé Manuel Veteranos C Ninguno
0 402 Mira Mayo, Jose Veteranos B Ninguno
0 403 Eiras Sánchez, José Veteranos B Ninguno
0 404 Marzoa Tarrio, Adrian Veteranos B Synaptyca Running Club
0 405 Paseiro Pardal, Enrique Veteranos C Synaptyca Running Club
0 406 Suárez Garea, Manuel Alejandro Veteranos A Ninguno
0 407 Cons Lamas, Santiago Veteranos A Tartarugas
0 408 Dosil, Lino Veteranos A Ninguno
0 409 Maya Rico, Adrián Senior Ninguno
0 410 García Fernández, Luis Alberto Senior Ninguno
0 411 Fernandez Pintos, Ramiro Veteranos C Ninguno
0 412 Mallo Baluja, Jaime Veteranos C Ninguno
0 413 Areosa Novo, Víctor Veteranos A Ninguno
0 414 Ferreiro Lamas, Victor Veteranos C Atletismo Negreira
0 415 Dobarro Landeira, Adrian Senior Atletismo Fontes Do Sar
0 416 Corostola, Pachi Veteranos B Acaba2
0 417 Suarez Bermudez, Francisco Javier Veteranos B Ninguno
0 418 Mendez Casal, Manuel Veteranos C Ninguno
0 419 Vazquez Lago, Xoan Veteranos A Velaibike
0 420 Rios Val, Daniel Veteranos A Velaibike
0 421 Pardo Campaña, Nemesio Antonio Veteranos A Ninguno
0 422 Linares Martínez, José Ignacio Veteranos B Ninguno
0 423 Perez Fernández, Brais Senior Tambre Bike & Runing
0 424 Laguna Fariña, José Luis Veteranos A Ninguno
0 425 Martinez Lago, Sergio Veteranos B Ninguno
0 426 Martinez Lamas, Alberto Veteranos A Ninguno
0 427 Fernandez Álvarez, Xaquin Senior Ninguno
0 428 Palacios Martínez, Ignacio Miguel Veteranos C Ninguno
0 429 Fidalgo Blanco, Néstor Senior Mirons Da Costa Da Morte
0 430 Sayans, Iago Senior Ninguno
0 431 Darriba, José David Senior Ninguno
0 432 García Dosil, José Domingo Veteranos B Club Ciclista Muros
0 433 Mariño Lois, Manuel Senior Club Triatlon Cerveceria O Coton Negreira
0 434 Paz Niebla, Alberto Veteranos C Ninguno
0 435 Tarrio Miguez, Diego Jose Veteranos A Ninguno
0 436 Rodríguez Fariña, Alberto Veteranos A Ninguno
0 437 Duro Duro, Jose Manuel Veteranos B Ninguno
0 438 Fortes Otero, Manuel Senior Ninguno
0 439 Fortes Otero, Uxio Senior Xesteiras Club De Montaña
0 440 Lamego Nodar, David Senior Ninguno
0 441 Carter, Benjamin Veteranos B Cdm Desafío Vértice
0 442 Domínguez Cstro, Andres Veteranos C Runing Tambre
0 443 Núñez Iglesias, Marcos Veteranos A Ninguno
0 444 Souto Amado, Gustavo C. Veteranos B Ninguno
0 445 Rua Perez, Jesus Veteranos C Ninguno
0 446 Fernández Tojo, Alexandre Senior Tambre Bike & Runing
0 447 Ruibal Quintans, Ruben Senior Ninguno
0 448 Rodriguez Fernandez, Xosemaria Veteranos B Tribu Trail
0 449 Pérez Calvelo, Manuel Veteranos B Ninguno
0 450 Nuñez Pardo De Vera, Lisardo Veteranos A Ninguno
0 451 Ferrer Lojo, Ramón Veteranos B Ninguno
0 452 Beiroa, Raul Senior Ninguno
0 453 Seoane Pombo, Jose Manuel Veteranos B 3&run By Pedro Nimo
0 454 Blanco Rey, José Veteranos C Ninguno
0 455 Insua Louro, Juan Jose Veteranos B Val Do Dubra
0 456 Rios Garcia, Martin Senior Ninguno
0 457 Landeira Castro, Fernando Veteranos A Ninguno
0 458 Casal García, Rodrigo Senior Ninguno
0 459 Fernandez Barreiro, Arkaitz Veteranos A Ninguno
0 460 Rey Rodriguez, José Manuel Veteranos C Triatlón Compostela
0 461 Gómez Barciela, Marcos Senior Ninguno
0 462 Gomila Marques, Carlos Veteranos B Ninguno
0 463 Riveira Martinez, Antonio Veteranos C Atletismo O Pino
0 464 Castro Nuñez, Antonio Veteranos C Atletismo Millaraio
0 465 Castelo Caamaño, Luis Senior Ninguno
0 466 Gonzalez Graña, Jose Manuel Veteranos C Atletismo Fontes Do Sar
0 467 Riola Pose, David Veteranos B Ninguno
0 468 Moure Sande, Manuel Veteranos C Noitebra C.f.
0 469 Iglesias Bello, Rafael Veteranos B Ninguno
0 470 Bermúdez Cacho, Alberto Veteranos A Ninguno
0 471 Carreira Carollo, Jose Manuel Veteranos B Runners Amio C.d.
0 472 Otero Calvo, Esteban Veteranos A Runners Amio Cd
0 473 Albor Gil, Christian Senior Ninguno
0 474 Martinez Lago, Victor Veteranos B Ninguno
0 475 Constenla Junquera, Antonio Oscar Veteranos C Ninguno
0 476 Lareo Mougan, Javier Veteranos B Ninguno
0 477 Villalón Sanchez, Francisco Veteranos C Eolo Son
0 478 Granja González, Diego Senior Ninguno
0 479 Varela Calvelo, Carlos Veteranos B Club Atletismo Dubra
0 480 Garcia Rivas, Julio Veteranos B Ninguno
0 481 Paredes Marcuño, Jose Luis Veteranos C Ninguno
0 482 Ramos Canosa, Jorge Manuel Veteranos B Ninguno
0 483 Suarez Barros, Dimas Senior Ribadoulla
0 484 Pedreira, Cesar Veteranos A Anova Racing Team
0 485 Franco Maside, Andrés Veteranos C Ninguno
0 486 Balsa Freire, Bartolome Veteranos B Peña Pulpeiros
0 487 Ferreiro Campos, Miguel Angel Veteranos C Ninguno
0 488 Gendra Martinez, Angel Veteranos A Cabe
0 489 Otero Cepeda, Daniel Angel Veteranos C Ninguno
0 490 Vilar Seoane, Rafael Veteranos B Atletismo A Estrada
0 491 Mallo Lea, José Manuel Veteranos A Ninguno
0 492 Maciñeiras Nuñez, Angel Manuel Veteranos B Ninguno
0 493 Barral Besada, Felipe Veteranos B Felipe Baral Besada
0 494 Suárez Fernández, Marta M Senior C. D. San Paio
0 495 Silvelo Pallín, Tania Veteranos A Universidad Santiago
0 496 Martínez Sánchez, Noelia Senior Tartarugas
0 497 Rial Santos, Susana Veteranos B Clube Atletismo Boimorto
0 498 Martinez Dieste, Paula Senior S.d. Barbantia Roda
0 499 Limeres Suárez, Maria Senior Ninguno
0 500 Noya Perez, Belén Veteranos B Atletismo Fontes Do Sar
0 501 Tarrio Martínez, Maria Veteranos B Noitebra C.f.
0 502 Corredoira Baleato, Maria Veteranos B 3&run By Pedro Nimo
0 503 Cariñena Amigo, Puri Veteranos B Atletismo Millaraio
0 504 Parrado Pinaque, Tere Senior Atletismo O Pino
0 505 Gómez Lodeiros, Susana Veteranos B Tartarugas
0 506 Rey Da Silva, Dolores Veteranos B Atletismo Millaraio
0 507 Costa Faya, Sara Senior Atletismo O Pino
0 508 Suárez Martínez, Olaia Veteranos A Ninguno
0 509 Blanco Pérez, Ana Veteranos B Ninguno
0 510 Mariño Rey, Silvia Veteranos B Atletismo Sar - Vermu Petroni
0 511 Moreira, Estrella Veteranos A Atletismo Fontes Do Sar
0 512 Porto Regueiro, Ines Senior C. D. San Paio
0 513 Pérez López, Katia Veteranos A Ninguno
0 514 Rey Rivas, Isabel Senior Ninguno
0 515 Sueiro Iglesias, Sofía Veteranos A Atletismo Sar - Vermu Petroni
0 516 Retamal Muñiz, Aurea Veteranos A Noitebra C.f.
0 517 Bragaña Miguens, Maria Jose Veteranos B Atletismo Outes - John Turkey
0 518 Pose Varela, Lorena Veteranos A Universidad Santiago
0 519 Cordeiro Blanco, Elisabet Veteranos A Ninguno
0 520 Rodríguez Fernández, Ricardo Julio Veteranos C Atletismo Outes - John Turkey
0 521 Caramés, Lola Veteranos A Orixinal Mgm Team
0 522 Gil Balsa, Maria Isabel Veteranos C Ninguno
0 523 Vigo Liñares, Ana Veteranos B Atletismo Fontes Do Sar
0 524 Fuentes Noya, Lina Veteranos C Raña Team
0 525 Rial Santos, María José Veteranos B Ninguno
0 526 González Rodríguez, M. Dolores Veteranos C Millaraio
0 527 Ansedes Domínguez, Lucía Veteranos C Noitebra C.f.
0 528 Veiga Blanco, Montse Veteranos B Atletismo Fontes Do Sar
0 529 Vigo Varela, Carla Senior Ninguno
0 530 Felpeto Babío, Vanesa Senior Ninguno
0 531 Codesido Montoiro, María Veteranos A Ninguno
0 532 Caramés, Pastora Veteranos B Liceo De Noia Running
0 533 Costa López, María Veteranos B Ninguno
0 534 Gil Martinez, Maria Senior Ninguno
0 535 Gonzalez Vicente, Irene Veteranos B Ninguno
0 536 Frutos Martínez, Gracia Mª Veteranos C Ninguno
0 537 García Reboredo, Paula Senior Atletismo Friol
0 538 Vigo Liñares, Chelo Veteranos B Atletismo Fontes Do Sar
0 539 Campos Fernandez, Conchy Veteranos A Atletismo Cuntis
0 540 Garcia Vazquez, Lourdes Veteranos C Milla Raio
0 541 Jácome Galván, Judit Daniela Senior Corredores Do Miño
0 542 Illodo Fraga, Iria Senior Ninguno
0 543 Remuñán Martínez, Carmen Senior Autoescola Miguel
0 544 López Curros, Ines Veteranos A Ninguno
0 545 Hermida Ballesterso, Inma Veteranos B Atletismo Millaraio
0 546 Albán Salgado, Ana Veteranos C Atletismo Millaraio
0 547 Blanco Outón, Lucía Veteranos C Atletismo Millaraio
0 548 Sanz Mendiguchía, Bárbara Senior Atletismo O Pino
0 549 Sánchez Mayo, Eva Maria Veteranos B Tambre Bike & Runing
0 550 Salgado Santos, Lara Senior Ninguno
0 551 Veres Ojea, Elena Senior Ninguno
0 552 Davila Ibañez, Ana Belen Veteranos A Ninguno
0 553 Añón Hermida, Olalla Senior Ninguno
0 554 Ferreiro Perez, Maria Del Pilar Veteranos C Ninguno
0 555 Rodríguez Gago, Paula Senior Ninguno
0 556 Gómez Ríos, María José Veteranos B Ninguno
0 557 Arufe Salgado, Saínza Senior Ninguno
0 558 Garcia, Lucia Veteranos C Ninguno
0 559 Esteban Cartelle, Helena Senior Ninguno
0 560 Iglesias Brea, Maria Jose Veteranos A Ninguno
0 561 Franco Maside, Susana Veteranos B Ninguno
0 562 Fernández Vega, María Del Socorro Veteranos B Ninguno
0 563 Ledesma, Marga Veteranos B Atletismo O Pino
0 564 Hermida Cao, Ana Veteranos A Atletismo Fontes Do Sar
0 565 García Nieto, Sol Veteranos B Kaos Krav Maga
0 566 Suárez García, María Isabel Veteranos B Kaos Krav Maga
0 567 Aldrey Ferreiro, Bea Veteranos A Ninguno
0 568 Gómez Varo, Maria Del Mar Veteranos C Kaos Krav Maga
0 569 Gil Martinez, Paula Veteranos A Ninguno
0 570 Garcia Garcia, Carmen Veteranos C Ninguno
0 571 Pombo Picallos, Lara Senior Kaos Krav Maga
0 572 Muiño Pose, Alicia Veteranos B Atletismo O Pino
0 573 Fernández Cobelo, Ana Isabel Veteranos B Ninguno
0 574 Garcia Pena, Maria Jesus (Chus) Senior Tambre Bike & Runing
0 575 Pereiro Gomez, Eva Maria Veteranos B Millaraio
0 576 Ramos Rey, Fatima Senior Ninguno
0 577 Martínez Lamas, Carolina Veteranos A Atletismo Millaraio
0 578 Garcia Felpeto, Rocio Veteranos A Atletismo Olympo Matojoma
0 579 Asorey Salgueiro, Lolecha Veteranos C Ninguno
0 580 Fernández Torres, Cruz Veteranos B Ninguno
0 581 García Asorey, Mónica Veteranos B Ninguno
0 582 Sanmartín Rodríguez, Noemi Veteranos A Atletismo O Pino
0 583 Adrio Nazar, Belén Veteranos B Ninguno
0 584 Penas Mendez, Mary Veteranos B Ninguno
0 585 Veiga Trasar, Noemi Veteranos A Ninguno
0 586 Torea Torea, Elena Veteranos B Atletismo Lousame - Deportes Hermida
0 587 Finn Kieran, Bernice Veteranos C Atletismo Millaraio
0 588 Veiga, Estíbaliz Veteranos A Ninguno
0 589 Salmonte Varela, Ángeles Veteranos C Atletismo O Pino
0 590 Muiño Balsa, Marta Veteranos A Tambre Bike & Runing
0 591 Rodríguez Romero, Camila Senior Velaibike
0 592 Costoya, Andrea Veteranos A Club Atletismo Boimorto
0 593 Moscoso Villar, Victoria Veteranos B Club Deportivo Arzua
0 594 Valiño Vàzquez, Carmela Veteranos C Ninguno
0 595 Castro Cores, Carmen Veteranos B Atletismo O Pino
0 596 Romero Romero, Mari Veteranos B Club Ciclista Muros
0 597 Alcalde Balado, Tania Senior Ninguno
0 598 Anido Rodríguez, Luisa Senior Urban Runners Club Santiago
0 599 Ferraces Vázquez, Montse Veteranos B Ninguno
0 600 Quireza Ramos, María Isabel Veteranos B Atletismo Fontes Do Sar
0 601 Fernández Blanco, Silvia Senior Ninguno
0 602 Veloso Rodriguez, Belen Veteranos C Ninguno
0 603 Ferreiro Sesar, Lorena Veteranos A Kaos Krav Maga
0 604 Reimóndez Calvo, Sonia María Veteranos B Atletismo Fontes Do Sar
0 605 González Sobrado, Marta Delfina Veteranos A Ninguno
0 606 Oca González, Ana Veteranos A Cai A Estrada
0 607 Abalo Tarrio, Marta Veteranos A Ninguno
0 608 González Villar, Yolanda Veteranos B Atletismo Outes - John Turkey
0 609 Fuentes Garcia, Pepa Veteranos B Atletismo Outes - John Turkey
0 610 De La Fuente Estevez, Lydia Veteranos A Ninguno
0 611 Gómez Rodríguez, Cristina Veteranos B Clube Atletismo Boimorto
0 612 Carbajales Pérez, Cristina Senior Ninguno
0 613 Pouso Toja, Jorge Senior Ninguno
0 614 Bregua Chas, Ruben Veteranos A Ninguno
0 615 Ocerin Vazquez, Mikel Senior Ninguno
0 616 González Casal, Francisco Javier Veteranos B 3&run By Pedro Nimo
0 617 Garcia Ameijide, German Senior Ninguno
0 618 López Jacome, Alvaro Veteranos B Club Termaria
0 619 Villar Ruibal, Ramon Veteranos C Verxel N.d.
0 620 Martínez Abad, José Ángel Veteranos B Ninguno
0 621 Varela Verdes, Jose Veteranos A Beer Runners Coruña
0 622 Oreiro González, Alfonso Senior Btttriatlon O Treito
0 623 Casás Casás, José Manuel Veteranos A Ninguno
0 624 Cambre Losada, Rubén Senior Nosportlimit
0 625 Seijo, Marcos Veteranos B Ninguno
0 626 Trelles Rodríguez, Marcos Veteranos A A.d. Jarnachas
0 627 Bugallo Del Puerto, Iván Veteranos B Running Oleiros
0 628 Taibo García, Javier Senior Cda Runners
0 629 Bugallo Del Puerto, Xaquin Veteranos A Running Oleiros
0 630 Lopez García, Daniel Senior Kurai
0 631 Vilas Gómez, Antonio Senior Artrogal Tri-498
0 632 París López, José Veteranos A Ninguno
0 633 Juvño Prego, Angel Veteranos B Ninguno
0 634 Fernandez Espada, Luis Veteranos B Kurai
0 635 Sanchez Campos, Borja Senior Marineda
0 636 Suso Sánchez, Daniel Senior Lobeznos Ocr
0 637 Sousa Gonzalez, Agustin Veteranos A Nosportlimit
0 638 Castro Varela, Anxo Senior A.d. Cerne
0 639 Liñares Aran, Ruben Veteranos B Ninguno
0 640 Corral Lopez, Antonio Veteranos A Ninguno
0 641 Pais Tajes, Manuel Senior Ninguno
0 642 Balay Losada, Gonzalo Senior Nosportlimit
0 643 Marchena Román, Manuel Senior Bhv Sports
0 644 Bugliot Fernandez, Rubém Senior Os Corzos Do Ortegal
0 645 Martinez Anta, Emilio Veteranos C Egovarros De Viveiro
0 646 Gonzalez Horta, Eloy Senior Artrogal Tri-498
0 647 Maseda Carballo, Francisco Javier Veteranos B Nosportlimit
0 648 Seoane Puga, Javier Veteranos B Muditos
0 649 Varela Val, José Francisco Veteranos B Ninguno
0 650 Castro Segade, Víctor Veteranos A A.d. Cerne
0 651 Garcia Perez, Carlos Veteranos B Malditos Corredores
0 652 Roibás Blanco, Iván Veteranos B Malditos Corredores
0 653 Rey Campelo, Marcos Senior Ninguno
0 654 Castro Souto, Alfonso Javier Senior Chuvoners
0 655 Pose García, Daniel Senior Ninguno
0 656 Rios Gibello, Jose Manuel Veteranos C Running Oleiros
0 657 Rúa Núñez, Ramón Senior Ninguno
0 658 Ares Chao, Sergio Veteranos A Ninguno
0 659 Fernández Fraga, Javier Veteranos C Runnig Arteixo
0 660 González Blanco, Juan Veteranos B Malditoscorredores
0 661 Lorenzo Riveiro, Jose Angel Veteranos B Ninguno
0 662 Rádeke Fariña, Eduardo Veteranos B Ninguno
0 663 Raña Vázquez, Martin Veteranos A Ninguno
0 664 Siaba Lariño, Jose Veteranos A Ninguno
0 665 Villar Villar, David Veteranos A Ninguno
0 666 Monteagudo Rodriguez, Sergio Veteranos A Ninguno
0 667 Pan Otero, Fermin Veteranos C Egovarros De Viveiro
0 668 Canosa González, Mario Veteranos B Ninguno
0 669 Santiso Seoane, Jose Antonio Veteranos C Ninguno
0 670 Sánchez González, Isidro Veteranos B Ninguno
0 671 Rocha García, Francisco José Veteranos A Ninguno
0 672 López Rey, Nicolás Senior Ninguno
0 673 Peteiro Rosende, Pedro Veteranos B Running Oleiros
0 674 Mouzo Doval, Manuel Veteranos A Ninguno
0 675 Martinez Lema, Jose Veteranos C Ninguno
0 676 Barral Pérez, Ramon Veteranos B Ninguno
0 677 Deán Fernandez, Manuel Junior Ninguno
0 678 Rodríguez Vinagre, Romualdo Veteranos B Viclaumaia
0 679 Álvarez Ventoso, Alonso Veteranos C Ninguno
0 680 Cambre, Ivan Veteranos A Ninguno
0 681 García Fernández-Arruti, Álvaro Senior Miler Running Club
0 682 Ferreiros Tajes, Dario Senior Ninguno
0 683 Varela Mazás, Francisco Javier Veteranos C Ninguno
0 684 Santos Vicens, Santiago Veteranos A Ninguno
0 685 Sexto Rivas, Gustavo Veteranos B A.d. Cerne
0 686 Sanchez Garcia, Alfonso Veteranos B Ninguno
0 687 Fuentes Bermejo, Francisco Veteranos C Leones Running Team
0 688 Alvarez Rodríguez, Alejandro Senior Leones Running Team
0 689 Vaamonde Rúa, Jesús Veteranos C Ninguno
0 690 Romero Lema, Pablo Veteranos B Baiorunners
0 691 Veiga Aguion, Victor Veteranos A Ninguno
0 692 Rivas Lopez, Renato Veteranos A Atletismo Sada
0 693 Iglesias Dorta, Martin Veteranos A Ninguno
0 694 Paz Carreira, Jose Manuel Veteranos C Running Oleiros
0 695 Carreira Manso, Álvaro Xosé Senior Ninguno
0 696 Rodriguez Fernandez, Toni Senior Kurai
0 697 Mansilla Barreiro, Pepe Senior Beerrunners Coruña
0 698 Vazquez Gonzalez, Miguel Angel Veteranos B La Mochila Del Deporte
0 699 Nuñez Alonso, Alejandro Veteranos A Ninguno
0 700 Rodríguez López, Fran Veteranos B Atletismo Sada
0 701 Perez Veiga, José Manuel Veteranos A Ninguno
0 702 Candales Villasuso, Miguel Senior Moujada Runner
0 703 Pérez Miñones, Rogelio Manuel Veteranos C Ninguno
0 704 Trillo Pousa, Esteban Veteranos A Ninguno
0 705 Ríos Lesta, José David Senior 3&run By Pedro Nimo
0 706 Neira Fernandez, Pablo Senior Ninguno
0 707 Iglesias De La Torre, Felipe Veteranos B Leones Running Team
0 708 Arnoso Giao, Hermes Senior Nosportlimit
0 709 Díaz Novo, Manuel Senior Os Corzos Do Ortegal
0 710 Del Arco Marquiz, Sergio Veteranos B Villagarcía Triatholn
0 711 Martínez Caamaño, Jose Veteranos A Baiorunners
0 712 Ces Martinez, Agustín Veteranos B Ninguno
0 713 García González, Santi Veteranos B Nosportlimit
0 714 Portela Rodríguez, Roberto Senior Ninguno
0 715 Fernandez Lopez, Jose Maria Veteranos B Running Oleiros
0 716 Cereijo Blanco, Luis Veteranos A Ninguno
0 717 López Rodríguez, José Luis Veteranos B Ninguno
0 718 Vázquez Liste, José Antonio Veteranos A Ninguno
0 719 Prieto Cabral, Moises Veteranos B Ninguno
0 720 Lema Perez, Francisco Javier Veteranos C Terra De Soneira
0 721 Lourido Martínez, Javier Senior Ninguno
0 722 Rieiro García, Manuel Senior Ninguno
0 723 Barreiro Faustino, Pablo Veteranos A Kaos Krav Maga
0 724 Eiras Sánchez, Segundo Veteranos B Ninguno
0 725 Cañás Couselo, Pablo Veteranos B Ninguno
0 726 Pose García, Rubén Senior Ninguno
0 727 Fiuza Canosa, Ruben Veteranos A Mirons Da Costa Da Morte
0 728 Rozas Liñares, Héctor Senior Ninguno
0 729 Rico Rico, Jorge Jose Veteranos B Ninguno
0 730 Teijo Löpez, José Angel Veteranos B As Vellas Non Paramos
0 731 Beiro Lestón, Domingo Veteranos C Ninguno
0 732 Lema Senande, Joaquín Veteranos B Baiorunners
0 733 García Sas, Juan Jose Veteranos A Ninguno
0 734 Blanco Gomez, Benito Senior Ninguno
0 735 Lopez Rodriguez, Andres Veteranos C Ninguno
0 736 Esperante Pereira, Pablo Veteranos B Ninguno
0 737 Antelo Piñeiro, Marcos Veteranos A Hércules
0 738 Fernandez Artazcoz, Daniel Veteranos A Ninguno
0 739 Regueiro Suarez, Jose Veteranos B Ninguno
0 740 Santos Cameán, Herminio Veteranos B Atletismo Sada
0 741 García García, Manuel Veteranos C Ninguno
0 742 Porto Calvo, Sergio Veteranos B Atletismo Outes - John Turkey
0 743 Garcia Cacabelos, José Manuel Veteranos C Ninguno
0 744 Garcia-Navas Corrales, Julio Senior Ninguno
0 745 Torres Cebreiro, Felipe Santiago Veteranos B Ninguno
0 746 Hernando Santalla, Roberto Veteranos B Beer Runners Coruña
0 747 Prego Fraga, Alfonso Veteranos B Ninguno
0 748 Quesada Bravo, Luis Enrique Veteranos A Ninguno
0 749 Bocelo Prieto, Jose Antonio Veteranos C Ninguno
0 750 Diaz-Pache Saenz De Cenzano, Victor Veteranos B Ninguno
0 751 Mc Dermot, Deirdre Veteranos A Dublin City Harriers
0 752 Alvite Ferreiro, Rocio Veteranos A Atletismo Sar - Vermu Petroni
0 753 Cajade Blanco, Maria Begoña Veteranos A As Vellas Non Paramos
0 754 Rios Cobas, Eva Senior Corre Por Begonte
0 755 Salgado Albores, Maite Veteranos A Ninguno
0 756 Mareque Martinez, Maria Veteranos A Tartarugas
0 757 Sánchez Prieto, Iria Senior Miler Running Club
0 758 Pita Gonzalez, Sara Senior La Mochila Del Deporte
0 759 Sommerfelt, Berit Veteranos A Ninguno
0 760 Amigo González, Ana Veteranos B Ninguno
0 761 Romero Roel, Bea Veteranos B Nosportlimit
0 762 Hernández García, Estefanía Senior La Mochila Del Deporte
0 763 Souto García, Paula Senior Global Sport Club
0 764 García Portas, Lina Veteranos B Atletismo Sada
0 765 Rama, Vanessa Veteranos B 3&run By Pedro Nimo
0 766 Simón Martínez, Amira Senior Nosportlimit
0 767 Amado Fernandez, Noelia Senior A D Downhill
0 768 Núñez Naveira, Laura Veteranos B Ninguno
0 769 González Fernández, Elena Veteranos B La Mochila Del Deporte
0 770 Vázquez Sesar, Lucía Senior Atletismo Riazor Coruña
0 771 Marquiz Hernández, Pilar Veteranos C Atletismo Sada
0 772 Torres Vigo, Catuxa Veteranos B Ninguno
0 773 Blanco Pita, Alma Veteranos B Ninguno
0 774 Ferreiro Martínez, Maria Veteranos B Ninguno
0 775 Gómez Avilés, Kiki Veteranos B Ninguno
0 776 Martinez Carrera, Gema Veteranos B Ninguno
0 777 Lado Pais, Celia Veteranos B Ninguno
0 778 Vazquez Febrero, Pilar Veteranos A Beer Runners Coruña
0 779 González Fernández, Mª Dolores Veteranos B La Mochila Del Deporte
0 780 Alfonso Pita, Rocío Veteranos B Ninguno
0 781 Priegue Louro, Denia Senior Ninguno
0 782 Pacín Jul, Thais Senior Ninguno
0 783 Velo Picallo, Vanessa Veteranos B Ninguno
0 784 Segade Caamaño, Catuxa Senior Ninguno
0 785 Caamaño Rama, Sara Senior Ninguno
0 786 Lema Ozón, Sandra Veteranos A A.d. Jarnachas
0 787 Castelo Alvite, Belén Veteranos B Ninguno
0 788 Pereira Calviño, Rita Senior Ninguno
0 789 Hermida Calveiro, Teresa Senior Ninguno
0 790 París Lado, Manuela Veteranos A Ninguno
0 791 Martínez, Esther Veteranos C Cas
0 792 Castro Candamio, Maria Veteranos B Atletismo Sada
0 793 Santos Bouzo, Lourdes Veteranos A Ninguno
0 794 Redondo Silva, Patricia Veteranos B Beer Runners
0 795 Fernández Pereiro, Laura Veteranos B Marathon Running Shop
0 796 Gonzalez Fernandez, Yolanda Veteranos B Mochila Del Deporte
0 797 Hermida Carballo, Ana Belen Veteranos B La Mochila Del Deporte
0 798 Villar López, Ruth Veteranos A Ninguno
0 799 Sánchez Bascoy, Silvia Veteranos C Ninguno
0 800 Casete Fernández, Iria Veteranos B Beer Runners Coruña
0 801 Pose Gómez, Belén Veteranos B Ninguno
0 802 Castro Landeira, Barbara Senior Ninguno
0 803 Crespo Merelas, Rosario Veteranos B Ninguno
0 804 Gogorza Olazabal, Eider Veteranos B Club Hercules Termaria
0 805 Vila Vilar, Ivón Maria Veteranos B Ninguno
0 806 Rodriguez Rodriguez, Marta Veteranos B Ninguno
0 807 Trillo Fernández, Alma Veteranos B Atletismo Sada
0 808 Allo Castiñeira, Pamela Veteranos A Ninguno
0 809 Álvarez Boullosa, Ricardo Veteranos B Beer Runners Vigo
0 810 Bello Bugallo, Nicolás Senior Ninguno
0 811 Suárez Benito, Francisco Xosé Veteranos C Rungalicia.com
0 812 Gomez Gonzalez, Anton Senior C. D. San Paio
0 813 Navia Iglesias, Ruben Veteranos A Keltic Vigo
0 814 Fernandez Casal, Marcos Veteranos A Ninguno
0 815 Fernández Soengas, Jesús Veteranos A Ninguno
0 816 Duran Alvarez, Hugo Veteranos A Ninguno
0 817 Muñoz Suarez, Fermin Senior Runners Pv
0 818 Otero Ramírez, Alejandro Senior Ninguno
0 819 Comesaña Chavert, Dario Senior Lóstregos Coia
0 820 Gonzalez Horta, Victor Senior Comesaña Sporting Club
0 821 Paz Álvarez, Marcos Senior Ninguno
0 822 Lamoso Mendez, Enrique Veteranos A Ninguno
0 823 Fernandez Gomez, Antonio Senior Fergo Run & Trail Team
0 824 Fernandez Gomez, Raimundo Veteranos B Fergo Run & Trail Team
0 825 Freire Cabaleiro, Carlos Senior Ninguno
0 826 Iglesias Duro, Raul Senior Ninguno
0 827 Dávila Collazo, Diego Senior C.t. Mar De Vigo
0 828 Alonso Pregal, David Senior Cazafantasmasteam
0 829 Liz Montes, Xintora Veteranos B Falta Paco
0 830 Campos Garrido, Carlos Senior O Treito
0 831 Rodriguez Bacariza, Juan Antonio Veteranos C Ninguno
0 832 Pazos Otero, Diego Veteranos A Ninguno
0 833 Lopez Pensado, Juan Carlos Veteranos B Ninguno
0 834 Alonso Pereria, Yago Senior Ninguno
0 835 Regueiro Estevez, David Senior Ninguno
0 836 Fernandez Estevez, Victor Senior Cazafantasmas Team
0 837 Gomez Alonso, Manuel Veteranos B Falta Paco
0 838 Alonso Da Silva, Jesus Veteranos B Ninguno
0 839 Estévez Rodríguez, Daniel Veteranos C Beer Runners Vigo
0 840 Lorenzo Conde, Yago Senior Ninguno
0 841 González, José Carlos Veteranos B Atletismo Fontes Do Sar
0 842 Jorge Guille, Jonatan Senior Ninguno
0 843 Peces Garcia, Uge Veteranos B Ninguno
0 844 Sucasas Mejuto, Jose Miguel Veteranos A Ninguno
0 845 Vila Estevez, Francisco Manuel Veteranos C Vigomaster
0 846 Vila Rodriguez, Andres Junior Vigomaster
0 847 Alonso Martínez, Óscar Senior Ninguno
0 848 Fernández Pérez, Oscar Manuel Veteranos B Car Marisqueiro
0 849 Sucasas Mejuto, Marcos Veteranos A Ninguno
0 850 Fernández-Cid, Carlos Veteranos B Ninguno
0 851 Puime Rey, Rafa Veteranos B Ninguno
0 852 Martínez Domínguez, Enrique Veteranos C Ninguno
0 853 Bouzas Castaño, Francisco Javier Veteranos A Ninguno
0 854 Ucha Solla, Juan Veteranos B Ninguno
0 855 Peteiro González, Ángel Veteranos B Ninguno
0 856 Vila Pérez, Óscar Veteranos B Ninguno
0 857 Estévez Pomar, Héctor Senior Ninguno
0 858 Fernandez Abalde, Jose Antonio Veteranos C Fuxing Club
0 859 Vazquez Lojo, Jose Manuel Veteranos A Run Forrest Run
0 860 Cacheda Sarmiento, Pablo Senior Ninguno
0 861 Acuña Vieites, Iago Senior Club Deportivo Pinarium
0 862 Insúa Villa, Manuel Senior Ninguno
0 863 Iglesias Santiago, Angeles Veteranos B Atletismo +9 Moraña
0 864 Burés Aladero, Jennifer Senior Ninguno
0 865 Ballesteros, Alba Senior Lóstregos Coia
0 866 Enríquez Santos, Nerea Senior Vigo Entrena
0 867 Berrocal Sánchez, Aránzazu Veteranos A Tatu Berrocal
0 868 Rivas Iglesias, María Veteranos A Tatu Berrocal
0 869 Alonso Suarez, Maria Veteranos A Run Forrest Run
0 870 Veiga Burés, Carme Senior Ninguno
0 871 Maroñas Nieto, Mario Antonio Veteranos B Papá O Can E Noso
0 872 Santos Santamaría, Fran Senior Ninguno
0 873 Porto Porto, Juan Manuel Veteranos C Federopticos Lukus
0 874 Paz Otero, Dani Veteranos B Veteranos De Galicia
0 875 Fernandez Garcia, Francisco Javier Veteranos B Atletismo Noia
0 876 Queiruga Castro, Fernando Veteranos A Ninguno
0 877 Figueiras Blanco, Secho Veteranos B Cai A Estrada
0 878 González Rey, Boni Veteranos A Praia De Carnota Runners
0 879 González Rey, Josecho Veteranos A Praia De Carnota Runners
0 880 Blanco Pan, Francisco Ramon Veteranos B Atletismo Outes - John Turkey
0 881 Trillo Caamaño, Juan Carlos Veteranos A Ninguno
0 882 Boisa Dosil, Joaquin Senior Ninguno
0 883 Pajaro Salagre, Jose Manuel Veteranos B Milladoiro Atletismo
0 884 Astray López, Pablo Veteranos A Ninguno
0 885 Asorey Cacheda, José Veteranos B Ninguno
0 886 Méndez Froján, Xaiño Veteranos B Atletismo Sar - Vermu Petroni
0 887 Buide Vazquez, Roberto Veteranos C Fluvial De Lugo
0 888 Santomil Lapido, Miguel Veteranos A Atletismo Sar - Vermu Petroni
0 889 Outón Besada, Charly Veteranos B C. A. Iberostar Inca
0 890 Oujo Pouso, Lucho Veteranos B Adc Arnela
0 891 Bouzas Rey, Ismael Senior Atletismo Sar - Vermu Petroni
0 892 Troitiño Limeres, Laureano Veteranos A Ninguno
0 893 Romero Agra, Nestor Veteranos A Lousame Deporte
0 894 Pérez Vidal, Germán Veteranos B Atletismo Noia
0 895 Dosil Díaz, Joaquín Veteranos B Ninguno
0 896 Garcia Vázquez, Emilio Veteranos B Ninguno
0 897 Fernandez Torres, Ramon Veteranos B Adc Arnela
0 898 Tajes Mayo, Juan Jesús Veteranos B Atletismo Fontes Do Sar
0 899 Hermo, Pablo Veteranos A Artrogal Tri-498
0 900 Vázquez Calo, Adrián Senior Atletismo Noia
0 901 Bouzas Rey, Pablo Senior Ninguno
0 902 Rodriguez Torres, Juan Carlos Veteranos B Ninguno
0 903 Fernández Lijo, Juan Francisco Veteranos B Boxeo Canario
0 904 Conde López, Víctor Hugo Veteranos B Terra De Soneira Cd
0 905 Álvarez Rivas, José Manuel Veteranos C Escuela Atlética Lucense
0 906 Noal Sanlés, Daniel Senior Clínica Da Barbanza. Fisioterapia
0 907 Mosquera Bargo, Leopoldo Veteranos A Ninguno
0 908 Mendez Rodriguez, Jose Luis Veteranos B Federopticos Lukus
0 909 Gonzalez Suarez, Alberto Veteranos A Atletismo Outes - John Turkey
0 910 Picón Espiño, Roberto Veteranos A Atletismo Fontes Do Sar
0 911 Maneiro Pouso, Ivan Senior Ninguno
0 912 Martinez Nieto, Michel Veteranos B Atletismo Outes - John Turkey
0 913 Boo Reiriz, José María Veteranos B Virxiguianos Trail - Virxe Da Guía Atletismo
0 914 Mosquera, Germán Senior Ninguno
0 915 Lorenzo Queiruga, Manuel Veteranos B Porto Do Son
0 916 Quintián Agrafojo, Chema Senior Cdm Desafío Vértice
0 917 Suarez Dosil, Roger Veteranos B Orixinal Mgm Team
0 918 Lago Figueroa, Santiago Senior Ninguno
0 919 León Viñas, Ricardo Senior Atletismo Sar - Vermu Petroni
0 920 Triñanes Vidal, Quique Veteranos B Ninguno
0 921 Rajo Pazo, Miguel Veteranos A Ninguno
0 922 Cadorniga Suarez, José Manuel Veteranos B Corrubedo
0 923 Rivas Barcala, Carlos Senior A.d. Ecosport Triatlón Alcobendas
0 924 Tubio Del Rio, Andres Senior Ninguno
0 925 Dopazo Míguez, Alberto Veteranos B Club Triatlón Compostela
0 926 Vázquez Tubio, Alberto Veteranos B S. D. Barbantia Roda
0 927 Gomez Garcia, Rafael Senén Senior Atletismo Outes - John Turkey
0 928 Vidal Martínez, Héctor Senior Los Chavales
0 929 Muiños Reyes, Enrique Veteranos A Artrogal Tri-498
0 930 Buján Dosil, José Tomás Veteranos B Atletismo Noia
0 931 Vio Fariña, Salvador Veteranos B Tribu Trail
0 932 Saborido Fernandez, Emilio Veteranos A S. D. Barbantia Roda
0 933 Buján Otero, José Carlos Veteranos B Noitebra C.f.
0 934 Gonzalez Pousa, Fernando Veteranos C Real Club Nautico Portosin
0 935 Ríos Tubío, Daniel Senior Ninguno
0 936 Perez Rodriguez, Ramon Andres Senior 3&run By Pedro Nimo
0 937 Ríos Tubío, Pablo Senior Tribu Trail
0 938 Maneiro Freire, Victor Veteranos A Atletismo O Pino
0 939 Exposito Campos, Cristian Senior Burela
0 940 Pino Porto, Eduardo Veteranos B Trail Orixes
0 941 Alcalde Resua, Oscar Senior 3&run By Pedro Nimo
0 942 Buceta Pouso, Ernesto Veteranos B Ninguno
0 943 Figueira Perez, Manuel Veteranos B Atletismo Sar - Vermu Petroni
0 944 Albán Salgado, Alberto Veteranos B Ninguno
0 945 Rey Fernandez, Jose Antonio Veteranos C Fluvial De Lugo
0 946 Alvarez Vazquez, Carlos Senior Fluvial De Lugo
0 947 Mayan Dios, Antonio Veteranos B Ninguno
0 948 Senra Alvarez, Roberto Veteranos B Tambre Bike & Runing
0 949 Lojo Rodriguez, Juan Veteranos B Ninguno
0 950 Argibay Moldes, Gustavo Veteranos B Ninguno
0 951 Lopez Torres, Andres Veteranos C Triatlon Vilagarcia
0 952 Valle López, Óscar Veteranos B Noitebra C.f.
0 953 Baamonde Arufe, Japi Veteranos B Atletismo Sar - Vermu Petroni
0 954 Morán González, Enrique Veteranos A Atletismo Lousame - Deportes Hermida
0 955 Lago Cives, Ramon Veteranos B Artrogal Tri-498
0 956 Seoane Muñiz, Tomas Veteranos B Ninguno
0 957 Toucedo Santos, Esteban Senior San Miguel De Marin
0 958 Blanco Lestón, José Manuel Senior Ninguno
0 959 Calzas Insua, David Veteranos A Terra De Soneira
0 960 Fernandez Villaverde, Carlos Veteranos B Verxel Nutricion Deportiva
0 961 Falcón Pérez, Santiago Veteranos C C D Ria De Arousa
0 962 Queiruga Triñanes, Suso Veteranos B Ninguno
0 963 Sendon Rodriguez, Sedo Veteranos B Atletismo Fontes Do Sar
0 964 Maneiro Sánchez, Roi Veteranos A 3&run By Pedro Nimo
0 965 Bello Ferreirós, Angel Veteranos A Ninguno
0 966 Gomez Vila, Alberto Senior Atletismo Lousame - Deportes Hermida
0 967 Guerra Magan, Oscar Veteranos B C. A. Cambados Seguros Noval
0 968 Rodriguez Pouso, Lito Veteranos A Atletismo Lousame - Deportes Hermida
0 969 Fernández Landeiro, Juan Manuel Veteranos A Club Ciclismo Triatlón Poio
0 970 Maneiro Trillo, Daniel Senior Triatlón O Treito
0 971 Queiruga Torres, Oscar Veteranos A Incor-Autovidrio
0 972 Pereira Rey, José Carlos Veteranos C Runnig Arteixo
0 973 Quinteiro Silva, Jose Luis Veteranos A Club Ciclismo Triatlon Poio
0 974 Dopazo Louzan, Javier Veteranos B Run Pontevedra
0 975 Dosil Lago, Manuel Veteranos A C.c.muros Triatlon
0 976 Rey Olveira, Juan Junior Natacion Riveira
0 977 Beltrán Taboada, José Julián Veteranos B Run Pontevedra
0 978 De La Torre García, Francisco Veteranos B Ninguno
0 979 Loureiro Ameneiros, Daniel Veteranos A Artrogal Tri-498
0 980 Segade Carou, Ivan Veteranos A Club Atletismo Boimorto
0 981 Fernández Vidal, Porfirio Senior C. A. Cambados Seguros Noval
0 982 Dosil Rivas, Javi Veteranos A Ninguno
0 983 Nieto Gonzalez, Jose Manuel Veteranos B Ninguno
0 984 Gomez Rios, Jose Antonio Veteranos B Atletismo Sar - Vermu Petroni
0 985 Aramburu García-Pintos, Alberto Veteranos B Run Pontevedra
0 986 Navarro Anton, Jose Veteranos B S. D. Barbantia Roda
0 987 Novo Martínez, David Veteranos B Ninguno
0 988 Fontao Ageitos, Javier Veteranos B Ninguno
0 989 Mendez Torres, Luis Veteranos B Ninguno
0 990 Perez Alvarez, Jaime Veteranos B Run Pontevedra
0 991 Gómez Agras, David Veteranos A Pasa Ou R
0 992 Buján González, José Veteranos B Atletismo Outes - John Turkey
0 993 Lado Figueiras, Abel Veteranos A 3&run By Pedro Nimo
0 994 Lago Ces, José Manuel Veteranos B Atletismo Sar - Vermu Petroni
0 995 Canosa Castiñeira, Z Non + Veteranos B S.d. Olimpia
0 996 Fraga Méndez, Antonio Veteranos C Atletismo Milladoiro
0 997 Soler Rivas, Abelardo Veteranos A Atletismo Negreira
0 998 Soto Otero, Fco. Xabier Veteranos C Run Pontevedra
0 999 Santos Dominguez, David Senior Verxel Nutricion Deportiva
0 1001 Cano Conesa, David Veteranos B Corredores Populares Armada Ferrol
0 1002 Teijido López, Antonio Senior Verxel Nutrición Deportiva
0 1003 Buig Fernandez, Alexis Veteranos B 3&run By Pedro Nimo
0 1004 Santos Santamaría, Juan Manuel Veteranos A Ninguno
0 1005 Santos Blanco, Diego Senior Atletismo Sar - Vermu Petroni
0 1006 Vázquez Ramos, Manuel Veteranos B Verxel Nutricion Deportiva
0 1007 Triñanes Vazquez, Santiago Veteranos C S.d. Barbantia Roda
0 1008 López González, Ismael Senior Atletismo A Estrada
0 1009 Puga Martínez, Jesús Manuel Veteranos B Ninguno
0 1010 Gontan Castro, Jose Antonio Veteranos B Atletismo Fontes Do Sar
0 1011 Piñeiro Abeijon, Benito Veteranos B Ninguno
0 1012 Fernandez Martinez, Joaquin Veteranos C Ninguno
0 1013 Vázquez Feijóo, Óscar Ignacio Veteranos B Motoclube Enduro Lucense
0 1014 Agraso Santos, Manuel Veteranos B Ninguno
0 1015 Barreiros Vazquez, Alberto Veteranos B Solaina Team
0 1016 Barreiro Cordeiro, Antonio Veteranos B Ninguno
0 1017 Bernardez Sánchez, Francisco Javier Veteranos B Ninguno
0 1018 Mayo Zubiela, Sergio Veteranos A Escola Atlética Lucense
0 1019 Santiago Pouso, Roberto Veteranos A Incor-Autovidrio
0 1020 Camean Camean, Roberto Veteranos B Incor-Autovidrio
0 1021 Álvarez González, Marcelino Veteranos B Cd Triatlón Bomberos Valladolid
0 1022 Rego Laiño, Santiago Senior Ninguno
0 1023 Martinez Abal, Roi Veteranos A C. A. Cambados Seguros Noval
0 1024 Vilasoa, Danivi Senior S.d. Barbantia Roda
0 1025 Gosende Romaris, Marcos Veteranos B Atletismo Outes - John Turkey
0 1026 Hernandez Naveiro, Rafael Veteranos B S. D. Barbantia Roda
0 1027 Santos Santamaría, José Ramón Veteranos A Ninguno
0 1028 López Sánchez, Jaime Veteranos C Virxe Da Guia
0 1029 Bermudez Tajes, Bruno Veteranos B Ninguno
0 1030 Lopez Romero, Iván Senior Baiorunners
0 1031 Caamaño Sieira, Jose Senior A D Downhill
0 1032 Canle Reino, José Iván Veteranos A Artrogal Tri-498
0 1033 Ageitos Sanlés, Fernando Veteranos B Incor-Autovidrio
0 1034 Vilas Fernández, Jose Manuel Veteranos B Atletismo Noia
0 1035 Vidal Rodríguez, José Senior Ameixida
0 1036 Bustelo, Julio Veteranos B Ninguno
0 1037 Berias Laiño, Luís Miguel Veteranos B Ponte Trail
0 1038 Rodríguez Gándara, Daniel Veteranos A Atletismo Outes - John Turkey
0 1039 Torres Blanco, Andy Senior Atletismo A Estrada
0 1040 Costa Ferrer, Luís Veteranos C Ninguno
0 1041 Regueira Miguéns, Manuel Veteranos A Ninguno
0 1042 López Santos, Fernando Senior Ninguno
0 1043 Mayo Caamaño, Jose Manuel Veteranos B Vendaval Esteiro
0 1044 Fernandez Otero, Luis Javier Veteranos B Atletismo Sar - Vermu Petroni
0 1045 Carbia Mendez, Juan Luis Veteranos B Artrogal Tri-498
0 1046 Garcia Nuñez, César Veteranos B Atletismo Noia
0 1047 Garcia Gomez, Esteban Veteranos A Ninguno
0 1048 Vidal Romero, Julio Senior Ninguno
0 1049 Gomez Reiris, Rafael Senén Veteranos B Atletismo Outes - John Turkey
0 1050 Calvo Rey, Daniel Veteranos B S. D. Barbantia Roda
0 1051 Tarrío Cordeiro, Juan José Senior Ninguno
0 1052 Rodríguez García, Carlos Senior Ninguno
0 1053 Rodriguez Framil, Alfonso Veteranos A Noitebra C.f.
0 1054 Barral Agraso, Alberto Senior Ninguno
0 1055 González Olveira, Francisco Veteranos B Viclaumaia
0 1056 Vazquez Feijoo, Sergio Veteranos A Motoclube Enduro Lucense
0 1057 Casal Santos, Marcos Veteranos A Ninguno
0 1058 Argibay Perez, Manuel Veteranos C Escola De Atletismo Deza
0 1059 Gonzalez Reino, Carlos Veteranos C Atletismo Noia
0 1060 Vázquez Camiño, Daniel Senior Ninguno
0 1061 Rama Garcia, Daniel Veteranos A Os Salta Rejos
0 1062 Perez Susavila, Angel Veteranos C Ninguno
0 1063 Iglesias Pardal, Eduardo Veteranos B Ninguno
0 1064 Vidal Casais, Álvaro Senior Ameixida
0 1065 Mouriño Romani, Manuel Veteranos B Atletismo Outes - John Turkey
0 1066 Vázquez García, Iván Senior Triatlón Vilagarcía
0 1067 Cespon Figueiro, Marco Veteranos A Tambre Bike & Runing
0 1068 Alonso Perez, Jose Manuel Veteranos C Fluvial De Lugo
0 1069 Cuadros Vega, Alejandro Veteranos C Fluvial De Lugo
0 1070 Carregal Sanchez, Jose Carlos Veteranos C Fluvial De Lugo
0 1071 Blanco Figueirido, Marcos Antonio Veteranos B Atletismo Outes - John Turkey
0 1072 Dosil Rosende, Pablo Veteranos A Artrogal Tri-498
0 1073 Sanchez Rabade, Roberto Luis Veteranos C Fluvial De Lugo
0 1074 Pérez Sánchez, Andres Anxo Senior Ninguno
0 1075 Gonzalez Franco, Ramiro Veteranos A Triatlon Costa Da Morte
0 1076 Vázquez Paz, Miguel Veteranos B Ninguno
0 1077 Betanzos Rego, Tobias Veteranos C Ninguno
0 1078 Argibay Oujo, David Senior Ninguno
0 1079 Figueiras Vicente, Alberto Veteranos B Ninguno
0 1080 Freire Gato, Jose Andres Veteranos C Ninguno
0 1081 Sobrido Vazquez, Fernando Senior Ninguno
0 1082 Cruz Rama, Jose Antonio Senior Ninguno
0 1083 Tajes Canosa, Luis Veteranos B Ninguno
0 1084 Vazquez Gonzalez, Jose Veteranos C Ninguno
0 1085 Campanón Sanjurjo, Antonio Veteranos B Fluvial Lugo
0 1086 Serantes Rivas, Gustavo Veteranos A Ninguno
0 1087 Vicente Garcia, Jose Daniel Veteranos A Ninguno
0 1088 Barral Agraso, Daniel Senior Ninguno
0 1089 Castillo Fernández, Alfonso Senior Ninguno
0 1090 Grille Otero, Bernabé Senior Ninguno
0 1091 Mayán Martínez, Miguel Senior Ninguno
0 1092 Arca Pedrido, Manolo Veteranos B Artrogal Tri-498
0 1093 Sampedro Fernandez, Ruben Senior Ninguno
0 1094 Serantes Maneiro, Camilo Veteranos C Adc Arnela
0 1095 Magan Dopazo, Eugenio Veteranos B Bonbardinos
0 1096 Figueira Cruz, Cristian Senior Cpc O Toxo
0 1097 Lado Torres, José Carlos Veteranos B Incor-Autovidrio
0 1098 Garcia Martinez, Hugo Senior Ninguno
0 1099 Castro Fernandez, Alberto Veteranos B C. A. Cambados Seguros Noval
0 1100 Barreiro Cernadas, Ramon Veteranos C Atletismo Outes - John Turkey
0 1101 Pardiñas Gonzalez, Marcos Senior A D Downhill
0 1102 Leston Del Rio, Adelino Veteranos A A D Downhill
0 1103 Godón Vieites, Daniel Senior Ninguno
0 1104 Caamaño Sieira, Jose Senior Club Btt Triatlón O Treito
0 1105 Iglesias Sampedro, Eduardo Veteranos B Virxiguianos Trail - Sachacamiños Club
0 1106 Botana Queiruga, Victor Manuel Veteranos B Incor-Autovidrio
0 1107 García Barreira, Juan Manuel Veteranos B Monte Brondo
0 1108 Garcia Curros, David Veteranos C Atletismo Deza
0 1109 Feijoo Martinez, Oscar Veteranos B Ninguno
0 1110 Trillo Blanco, Angel Senior Cpc O Toxo
0 1111 Seijo Val, Ruben Veteranos A Liceo De Noia Running
0 1112 Pedrosa Mayo, Jose Manuel Veteranos A Ponte Trail
0 1113 Agrasar Ces, Martin Senior Cpc O Toxo
0 1114 Queiruga Vilas, Diego Junior Incor-Autovidrio
0 1115 Núñez Martín, Alejandro Veteranos A Athletics Fisioterapia San Lázaro
0 1116 Isorna Vilachán, Tono Senior Ninguno
0 1117 Sendon Carou, Francisco Veteranos B Ninguno
0 1118 Cao Braña, Roberto Veteranos C Ninguno
0 1119 Filgueira Blanco, Oscar Veteranos A Ninguno
0 1120 Novoa Martín, Daniel Senior Ninguno
0 1121 Dominguez Gago, Ricardo Veteranos A Artrogal Tri-498
0 1122 Romero Lema, Iván Senior Ninguno
0 1123 Froján Canle, Fernando Veteranos A Ninguno
0 1124 Martínez Vidal, Javier Veteranos A Ninguno
0 1125 Bures Miguens, Xosé Manuel Veteranos B Tribu Trail
0 1126 Romero Romero, Francisco Javier Veteranos B Ninguno
0 1127 Roget Pérez, Félix Veteranos A Terra De Soneira
0 1128 Prieto Fariña, Sergio Veteranos A Atletismo Sar - Vermu Petroni
0 1129 Lopez Garcia, Alfonso Veteranos B Ponte Trail
0 1130 González Miguéns, Roberto Veteranos C Ninguno
0 1131 Lopez Hermo, Jose Segundo Veteranos C Atletismo Noia
0 1132 Lopez Vidal, Cibran Senior Ninguno
0 1133 Gomez Castro, Francisco J. Veteranos C Atletismo Noia
0 1134 Mayo Agrafojo, Marcos Veteranos A Ninguno
0 1135 Garcia Nuñez, Sechu Veteranos B Atletismo Noia
0 1136 Vera Sanmartín, Claudio Veteranos B Ca
0 1137 Lopez Baleiron, Edgar Manuel Veteranos A S. D. Barbantia Roda
0 1138 Costoya Dosil, Jorge Veteranos A Atletismo Lousame - Deportes Hermida
0 1139 Piñeiro Lamas, Ramon Veteranos A S. D. Barbantia Roda
0 1140 Vidal Martínez, Rubén Veteranos A Los Chavales
0 1141 Gómez Rodríguez, Manuel Veteranos B Atletismo A Estrada
0 1142 Vazquez Sobrido, Daniel Senior Ninguno
0 1143 Parada Figueiras, Juan Jose Veteranos B Ninguno
0 1144 Castro Vilar, Alberto Veteranos C Ninguno
0 1145 Piñeiro Lago, Tono Veteranos C Ninguno
0 1146 Balderrabano, Fonsi Veteranos B Ninguno
0 1147 Oujo Castelo, Santiago Veteranos B Adc Arnela
0 1148 Mariño Garcia, Jose Manuel Veteranos C Ninguno
0 1149 Santos Suarez, Martin Senior Ninguno
0 1150 Casais Calo, Luis Senior Ninguno
0 1151 Lourido Vázquez, Vicente Veteranos A Ninguno
0 1152 Martínez Sóñora, Fernando Senior Ninguno
0 1153 Núñez Queiruga, Gonzalo M. Veteranos A Montemuiño
0 1154 Núñez Queiruga, Steven Senior Montemuiño
0 1155 Baña Tome, Pablo Senior Atletismo Outes - John Turkey
0 1156 Gonzalez Queiruga, Espi Senior Ninguno
0 1157 Cacharrón Carril, Rubén Veteranos A Ninguno
0 1158 Fernández Balado, Juan Veteranos A Atletismo Fontes Do Sar
0 1159 Gómez Sieira, David Senior Atletismo Lousame - Deportes Hermida
0 1160 Oviedo Bouzas, Fran Veteranos A Pavimentos Noia
0 1161 Mayo Balderrrabano, Juan Veteranos B Pavimentos Noia
0 1162 Buceta Carrera, Jose Veteranos A Ninguno
0 1163 Garcia Dominguez, Juan Pablo Veteranos C Ninguno
0 1164 Garcia Lorenzo, Diego Veteranos A Atletismo Fontes Do Sar
0 1165 Vila, Yonatan Senior Ninguno
0 1166 Vila, Javier Senior Runners Pv
0 1167 Prieto Caamaño, Jairo Veteranos A Triatlón Costa Da Morte
0 1168 Pereira Redondo, Juan Carlos Veteranos C Ninguno
0 1169 Varela Valladares, César Veteranos A Chispas
0 1170 Varela Valladares, Alejandro Veteranos A Chispas
0 1171 Solo Miguens, Alberto Veteranos A Gintonic
0 1172 Lago Ces, Domingo Veteranos B Ninguno
0 1173 Lopez Souto, Ramiro Veteranos C Ninguno
0 1174 Corral Veiga, Eliseo Veteranos C Fluvial De Lugo
0 1175 Álvarez Ayuso, Claudio Veteranos C Ninguno
0 1176 Pampín Fuciños, José Manuel Veteranos C A.d. Cerne
0 1177 Rey Gey, Ramon Veteranos C Tran Tran
0 1178 Palmero Dosil, Miguel Ángel Veteranos B Ninguno
0 1179 González Franco, Antonio Veteranos C Team Dafit
0 1180 Sestayo Seoane, Eloy Senior Artrogal Tri-498
0 1181 Barba Montero, Anton Senior Ninguno
0 1182 Patiño Abeijon, Jose Manuel Veteranos B Nosportlimit
0 1183 Picado Riveira, Bernardo Veteranos B Correcamiños Betanzos Bar O Candil
0 1184 Souto Santos, Asier Senior Ninguno
0 1185 Cuns Santos, Jose Ramon Veteranos B Ninguno
0 1186 Regueira Boo, Jose Matias Veteranos C Atletismo Barbanza
0 1187 Queiruga, Mario Veteranos A Ninguno
0 1188 Conde Pereira, Manuel Veteranos C C.c. Montes Do Deza
0 1189 Perez Novoa, Antonio Veteranos B Vigoentrena
0 1190 Argibay Perez, Juan Antonio Veteranos C Club Natación Ribeira
0 1191 Garrido Quintáns, Angel Veteranos A Ninguno
0 1192 Vazquez Meijide, Jose Luis Veteranos B Tran Tran
0 1193 González Mirás, Miguel Veteranos B Ninguno
0 1194 Fernández Vilarchao, Julio Veteranos A Ninguno
0 1195 Silva Fuentes, Guillermo Veteranos B Ninguno
0 1196 Maneiro Chouza, Ivan Surik Junior Ninguno
0 1197 Gómez Gómez, Manuel Veteranos B Atletismo Lousame - Deportes Hermida
0 1198 Sampedro Mariño, Toño Veteranos B Ninguno
0 1199 Del Rio Vila, Jose Antonio Senior Ninguno
0 1200 Perez Lampon, Jose Manuel Veteranos C Virxiguianos Trail
0 1201 Vazquez Orejas, Javier Angel Veteranos C Club Atletismo Verxel Nutricion Deportiva
0 1202 Platas Martinez, Juan Veteranos C Tambre Bike & Runing
0 1203 Domínguez Vargas, Alvaro Senior Ninguno
0 1204 Olveira Martinez, Fran Veteranos B Atletismo Sar - Vermu Petroni
0 1205 Villar Caamaño, Jose Alfonso Veteranos A Ponte Trail
0 1206 Luaces Paz, Enrique Senior Ninguno
0 1207 Luaces Paz, Antonio Junior Atletismo Sar - Vermu Petroni
0 1208 Barreiro Hermida, Alberto Senior Ninguno
0 1209 Albores Diaz, Jose Manuel Veteranos C Ninguno
0 1210 Fernandez Antelo, Francisco Veteranos B Club Triatlon Btt O Treito
0 1211 Davila Lustres, Andres Senior Los Chavales
0 1212 Diaz Figueiras, Suso Veteranos B Ninguno
0 1213 Ramos Rodriguez, Suso Veteranos B A D Downhill
0 1214 Freire Romaní, Ruben Senior Ninguno
0 1215 Teijo Lopez, Pablo Veteranos A Ninguno
0 1216 Pestonit Freire, Noe Veteranos B Tribu Trail
0 1217 Vázquez Osorio, Manuel Veteranos B Tran-Tran
0 1218 Iglesias Vigo, Javier Senior Ninguno
0 1219 Pazos Carbón, Pedro Veteranos B Atletismo Fontes Do Sar
0 1220 Rey Gomez, Roberto Veteranos A C. D. San Paio
0 1221 Merlos Miniño, Antonio Veteranos C Veterano@s De Galicia
0 1222 Maneiro Lojo, Noel Senior Ninguno
0 1223 Arufe Santamaria, Mario Veteranos C Atletismo Noia
0 1224 Carreño Carleos, Mario Veteranos B Ninguno
0 1225 Dominguez Gondar, Juan Carlos Veteranos B Malditos Corredores
0 1226 Alvarez Porteiro, Gonzalo Senior Ninguno
0 1227 Rodriguez Lobagueira, Jose Ramon Veteranos B Ninguno
0 1228 Chouza Ferreiro, Francisco Javier Veteranos B Ninguno
0 1229 Mato Peón, Celestino Veteranos B Atletismo Outes - John Turkey
0 1230 Señarís Boo, José Ramón Veteranos B Ninguno
0 1231 Llovo Otero, Ricardo Veteranos C Montepenarubia
0 1232 Romero Iglesias, Germán Veteranos B Atletismo Lousame - Deportes Hermida
0 1233 Filgueiras Rodriguez, Juan Veteranos B C D Portosin
0 1234 Nuñez Nuñez, Santiago Veteranos B Ninguno
0 1235 Insua Insua, Jose Manuel Veteranos C Atletismo Noia
0 1236 Cambeiro, Fermín Veteranos A Ninguno
0 1237 Castelo Ventoso, Edu Veteranos B Ninguno
0 1238 Lustres Lopez, Jose Manuel Veteranos B Ninguno
0 1239 Suárez Vinagre, Fredi Veteranos B Colexio Jaime Balmes
0 1240 Vidal Rodríguez, Oscar Veteranos A Ninguno
0 1241 Andres Silva, Jesus Veteranos C Ninguno
0 1242 Gonzalez Martinez, Jose Carlos Veteranos C Club Ciclismo Triatlon Poio
0 1243 Torea Moledo, Nestor Veteranos B Pandilla Basura
0 1244 Maneiro Sampedro, Julio Veteranos B Club De Remo Náutico De Ribeira
0 1245 Martinez Maneiro, Alberto Veteranos B Incor-Autovidrio
0 1246 Maneiro Otero, Guillermo Veteranos B Club Triatlon Vilagarcia
0 1247 Trigo Bao, Manuel Veteranos B Ninguno
0 1248 Piñeiro García, Hector Veteranos A Atletismo Lousame - Deportes Hermida
0 1249 Bretal Bazarra, Ventura Veteranos A Autoescola Miguel
0 1250 Barral Fernandez, Emilio Veteranos B Ninguno
0 1251 Piñeiro Lado, Jose Antonio Veteranos B Ninguno
0 1252 Fuentes Martinez, Manuel Veteranos B Ninguno
0 1253 Diaz Alvarez, Francisco Jose Veteranos C Ninguno
0 1254 García García, Carlos Veteranos B Ninguno
0 1255 Vazquez Vazquez, Enrique Veteranos C A.d. Cerne
0 1256 Pais Fernandez, Manuel Veteranos C Ninguno
0 1257 Fernández Rego, David Veteranos A Adc Arnela
0 1258 Romero Noya, Juan Pablo Veteranos A Ninguno
0 1259 Quintáns González., Ramón Veteranos B Ninguno
0 1260 Mayo Balderrabano, Francisco Manuel Veteranos B Immortals Immortals
0 1261 Cadarso Varela, Jesus Veteranos A Ninguno
0 1262 Portela, Francisco Veteranos B Ninguno
0 1263 Rial Pais, Pepe Veteranos C Atletismo Outes - John Turkey
0 1264 Carreño Gonzalez, Martin Junior Ninguno
0 1265 Romero Romero, Juan Senior Ninguno
0 1266 Ameneiro Martinez, Fran Senior Cpc O Toxo
0 1267 Quintáns Pedrosa, Diego Junior Atletismo Outes - John Turkey
0 1268 Cadabal Martinez, Juan Jesús Veteranos B Ninguno
0 1269 Pena Franco, Jose Veteranos C Ninguno
0 1270 Carpacho Barredo, Miguel Ángel Veteranos A Ninguno
0 1271 Rodriguez Lopez, Jose Veteranos C Ninguno
0 1272 Perez Garcia, Jesus Veteranos C C. A. Cambados Seguros Noval
0 1273 Morao Blanco, Jignacio Veteranos B Atletismo O Pino
0 1274 Romero Duran, Daniel Veteranos B Ninguno
0 1275 Sarasquete Fariña, Pablo Senior Artrogal Tri-498
0 1276 Ageitos García, Ignacio Manuel Veteranos B Ninguno
0 1277 Pérez Somoza, Adrian Junior Ninguno
0 1278 Canoura Abeijon, Manuel Veteranos A Ninguno
0 1279 Bouzas Castaño, Ramón Veteranos A Ninguno
0 1280 Romero Leon, Jose Luis Veteranos B Ninguno
0 1281 Rodriguez Ces, Brais Senior Ninguno
0 1282 Costa González, Marcos Veteranos A Ninguno
0 1283 Miyares, Xurxo Junior Ninguno
0 1284 Rodríguez Rey, Cristian Senior Ninguno
0 1285 Gomez Gomez, Pablo Veteranos A Pavimentos Noia
0 1286 Balderrabano Mayo, Carlos Veteranos A Ninguno
0 1287 Perez Gonzalez, Jose Veteranos C Ninguno
0 1288 Camiña Seren, Angel Veteranos A Ninguno
0 1289 Navia Giraldez, Adrian Senior Ninguno
0 1290 Padin Cousido, Jose Luis Veteranos C Ninguno
0 1291 Viqueira Somoza, Francisco Senior Ninguno
0 1292 Vazquez Garcia, Oscar Daniel Veteranos A Ninguno
0 1293 Maneiro Pouso, Diego Senior Ninguno
0 1294 Varela Valladares, Bruno Veteranos A Chispas
0 1295 García Pose, Sergio Veteranos A Ninguno
0 1296 Dieste Meis, Juan Veteranos B Ninguno
0 1297 Dominguez, Alfonso Senior Ninguno
0 1298 Rey Caneda, Martín Veteranos A Noitebra C.f.
0 1299 Martinez Romero, Jose Luis Veteranos B Ninguno
0 1300 Lopez Gende, David Senior Ninguno
0 1301 Ardila Aranguren, Óscar Alexis Veteranos B Ninguno
0 1302 López Louro, Juan Veteranos B Ninguno
0 1303 Suarez Rey, Jesus Veteranos B Ninguno
0 1304 Bello Fdez De Sanmamed, Manuel Veteranos B Virxiguianos Trail
0 1305 Iglesias Uzal, Manuel Veteranos C Atletismo Fontes Do Sar
0 1306 Vidal Vidal, Jaime Veteranos B Terra De Soneira
0 1307 Ramos Alonso, Gabriel José Veteranos B Ninguno
0 1308 Marino Suarez, Antonio Veteranos A Ninguno
0 1309 Fontan Miron, Jose Manuel Veteranos A Ninguno
0 1310 Dean Fernande, Don Javier Senior Ninguno
0 1311 Rodriguez Pouso, Lito Veteranos B Ninguno
0 1312 Martinez Perez, Miguel Angel Veteranos B El Troco
0 1313 Matilla Garcia, Jose Carlos Veteranos C Xamarainas Das Oito E Cuarto
0 1314 Rodríguez Fernández, Francisco José Veteranos C Ninguno
0 1315 Neu Duran, Louis Veteranos B Lous Neu
0 1316 Casais Lado, Juan Manuel Veteranos A Ninguno
0 1317 Leis Montemuño, Aitor Senior Ninguno
0 1318 Díaz Corral, Carlos Veteranos C Ninguno
0 1319 Santamaría Martínez, David Senior Ninguno
0 1320 Rey Morales, Carlos Manuel Senior Ninguno
0 1321 Torrado González, Miguel Veteranos A Ninguno
0 1322 Queiruga Perez, David Senior Ninguno
0 1323 Vazquez Garcia, Ismael Senior Ninguno
0 1324 Villanustre Abuin, German Veteranos C S. D. Barbantia Roda
0 1325 Segade Otero, José Alberto Veteranos B Ninguno
0 1326 Cobelo Garcia, Enrique Pablo Veteranos A Ninguno
0 1327 Beiro Carou, Guillermo Veteranos A Ninguno
0 1328 Arca Molinos, Rosa María Veteranos A Orixinal Mgm Team
0 1329 Calo García, Antonio Veteranos C Ninguno
0 1330 Fernández Fernandez, José Francisco Veteranos B Ninguno
0 1331 Mateos Fuentes, Joaquín Veteranos A Ninguno
0 1332 Rey Agrelo, Ramiro Veteranos A Atletismo Lousame - Deportes Hermida
0 1333 Muñiz Dios, David Veteranos B Artrogal Tri-498
0 1334 Martinez Calo, Angel Veteranos C Ninguno
0 1335 Vieites Castro, Chano Veteranos C Ninguno
0 1336 Arias Diz, Paulino Veteranos A Ninguno
0 1337 Santamaría Insua, José Veteranos C Ninguno
0 1338 Sánchez Sande, José Manuel Veteranos A Ninguno
0 1339 Baña Moledo, Jose Veteranos A Atletismo Lousame - Deportes Hermida
0 1340 Martinez Fandiño, Adrian Senior Armenteira E Punto
0 1341 García Rosende, Juan Alberto Senior Ninguno
0 1342 Busto Gallardo, Jose Manuel Veteranos B Atletismo Lousame - Deportes Hermida
0 1343 Lourido Duarte, Jose Veteranos A Ninguno
0 1344 Rey Lojo, Ignacio Veteranos A Ninguno
0 1345 De La Iglesia Blanco, Iago Junior Ninguno
0 1346 Cerqueiro Conde, Jose Veteranos C Tambre Bike & Runing
0 1347 Piñeiro Rey, Arturo Veteranos B S. D. Barbantia Roda
0 1348 Beiro Garcia, Fernando Veteranos C Ninguno
0 1349 Dios Martinez, Alberto Veteranos A Ninguno
0 1350 Allo Caneda, Miguel Angel Veteranos C Ninguno
0 1351 Pouso Castro, Iván Veteranos A Ninguno
0 1352 Aguín Fernández, Luis Veteranos A Chispas
0 1353 Lorenzo Fraga, Marcos Veteranos A Trotacumes
0 1354 Garcia Miguez, Manuel Junior Ninguno
0 1355 Gonzalez Martínez, Paco Veteranos B Ninguno
0 1356 Fernández García, Miguel Senior Ninguno
0 1357 Serantes Abal, Joel Senior Ninguno
0 1358 Casal Barreiro, Miguel Angel Veteranos B Ninguno
0 1359 Lago Louzan, David Veteranos A Mirons Costa Da Morte
0 1360 Muiño Riveiro, Adrian Senior Ninguno
0 1361 Vazquez Grela, Miguel Senior Ninguno
0 1362 Perez Romay, Oscar Senior Los Chavales
0 1363 Fernández Calo, Antonio Veteranos A Ninguno
0 1364 Dominguez Recarey, Francisco Manuel Veteranos B Ninguno
0 1365 Barba Castro, German Senior Ninguno
0 1366 Muñiz Vilar, J.benito Veteranos B Club Natacion Ribeira
0 1367 Figueira Galván, Anxo Senior Ninguno
0 1368 Antelo Pan, Noel Junior Ninguno
0 1369 Pérez Allo, Cristian Veteranos A Ninguno
0 1370 Blanco Gabin, Manuel Juan Veteranos C Ninguno
0 1371 Candamo Fernandez, Marcos Veteranos B Ninguno
0 1372 Miras Rodriguez, Ramon Veteranos C Ninguno
0 1373 Trillo Blanco, Juan José Senior Ninguno
0 1374 Vila Lema, Roberto Senior Ninguno
0 1375 Serantes Abal, Eloi Junior Adc Arnela
0 1376 Pouso Maneiro, Jose Veteranos C Ninguno
0 1377 Pérez Casas, José Ricardo Veteranos A Ninguno
0 1378 García Segade, Lois Junior Ninguno
0 1379 Noceda Gonzalez, Isolino Veteranos C Ninguno
0 1380 Dios Martinez, Juan Carlos Veteranos A Ninguno
0 1381 Silva Triñanes, Manuel Maria Veteranos C S. D. Barbantia Roda
0 1382 Boullón Pérez, Javier Senior Ninguno
0 1383 Guedes Nunes, Matheus Senior Ninguno
0 1384 Caamaño Riveiro, Herminio Veteranos C Atletismo Outes - John Turkey
0 1385 Dean Pouso, Jose Manuel Veteranos C Ninguno
0 1386 Querentes Santos, Jorge Veteranos A Autoescola Miguel
0 1387 Tarrío Vidal, Jose Angel Veteranos B Ninguno
0 1388 Lago Moledo, Manuel Veteranos C Atletismo Outes - John Turkey
0 1389 Romero Hermo, Jose Manuel Veteranos A Ninguno
0 1390 García García, Xaquín Manuel Veteranos B Ninguno
0 1391 Antelo Martínez, José Ramón Veteranos A Ninguno
0 1392 Fernández Insua, Talao Veteranos C Hai Que Ser Legales
0 1393 Freire Yáñez, Jose Veteranos A Ninguno
0 1394 Rodriguez García, Juan Carlos Veteranos C Ninguno
0 1395 Fernandez Gonzalez, Jose Frncisco Junior Ninguno
0 1396 Miniño Oujo, Alberto Veteranos B Ninguno
0 1397 Fernández López, Carlos Veteranos A Ninguno
0 1398 Dominguez Vidal, Alfonso Veteranos C Ninguno
0 1399 Calo Queiruga, Rogelio Senior Ninguno
0 1400 Bouzas Teira, Antonio Veteranos A Ninguno
0 1401 Rodriguez Dominguez, Iago Senior Ninguno
0 1402 Brion Martinez, Fco.javier Veteranos B Ninguno
0 1403 Mandian Blanco, Beatriz Veteranos B Ninguno
0 1404 Sampedro Perez, Jose Manuel Veteranos B Ninguno
0 1405 Bello, Francisco Manuel Veteranos B Ninguno
0 1406 Osorio Diéguez, César Veteranos B Bekele Running Team
0 1407 Morado Paredes, Jaime Veteranos A Ninguno
0 1408 Hermo Rey, Ramon Veteranos C Ninguno
0 1409 Moure Prado, Juan Carlos Veteranos B Ninguno
0 1410 Santos Domínguez, Laura Senior Lucus Caixa Rural Galega
0 1411 García Lorenzo, Silvia Senior Artrogal Tri-498
0 1412 Castro Villaverde, Teresa Veteranos B Atletismo Noia
0 1413 Fernandez, Tina Veteranos A Atletismo Sar - Vermu Petroni
0 1414 Gonzalez Martinez, Maria Senior Orixinal Mgm Team
0 1415 Santos Cambon, Maria Veteranos A Adc Arnela
0 1416 Mariño Paz, Lucia Veteranos A Atletismo Deza
0 1417 Formoso Noceda, Tina Veteranos B Ninguno
0 1418 Boisa Dosil, María Veteranos A Ninguno
0 1419 Agrasar Barral, Sonia Veteranos B Atletismo Sar - Vermu Petroni
0 1420 Irigoyen Machado, Mariana Senior Athletics Fisioterapia San Lázaro
0 1421 Ventoso Maneiro, Mary Carmen Veteranos C Ninguno
0 1422 Pereira Pena, Montserrat Veteranos B Atletismo Sar - Vermu Petroni
0 1423 Matos, Dora Senior Ninguno
0 1424 Del Río Mosquera, Julia Veteranos B Ninguno
0 1425 Del Río Mosquera, Esther Veteranos B Ninguno
0 1426 Caamaño Pérez, Vanesa Veteranos A Terra De Soneira Cd
0 1427 Fraga Rivas, María Senior Ninguno
0 1428 García Abalo, Mada Veteranos B Ninguno
0 1429 Duro Liñares, Olalla Veteranos A Ponte Trail
0 1430 Bermúdez Canosa, Apolonia Senior Ninguno
0 1431 Bustelo Miguéns, Carmen Senior Ninguno
0 1432 López Vilas, Geli Veteranos C Runnig Arteixo
0 1433 Mallo Dominguez, Ana Maria Veteranos B Atletismo Fontes Do Sar
0 1434 Fuentes Gonzalez, Carolina Veteranos A Ameixida
0 1435 Lorenzo Figueiras, Lorena Veteranos A Ninguno
0 1436 Varela Santiso, Patricia Senior Atletismo Deza
0 1437 Romero Viñas, Nati Veteranos A Orixinal Mgm Team
0 1438 Romero Ons, Lucia Veteranos A Atletismo Lousame - Deportes Hermida
0 1439 Sánchez Navia, Ángeles Veteranos B Tran-Tran
0 1440 Rodríguez Gallego, Elia Veteranos B 3&run By Pedro Nimo
0 1441 Rodríguez Delgado, Noelia Veteranos A Runnig Arteixo
0 1442 Pasarin Mon, Karina Veteranos A Club Atletismo Verxel Nutricion Deportiva
0 1443 Corral Marcos, Teresa Veteranos C Ninguno
0 1444 Martínez Álvarez, María Veteranos A Armenteira E Punto
0 1445 Trillo Calo, Paula Senior Terra De Soneira
0 1446 Garcia Beiro, Cristina Senior Atletismo Outes - John Turkey
0 1447 Matalobos Redondo, Elena Veteranos B S. D. Barbantia Roda
0 1448 Lojo Abanqueiro, Zoraida Senior S. D. Barbantia Roda
0 1449 Camafreita Amigo, Ana Senior Ninguno
0 1450 Buig Fernández, Lara Veteranos B Ninguno
0 1451 Dominguez Besada, Ana Veteranos B Ninguno
0 1452 Lourido Gaciño, Elena Senior Adc Arnela
0 1453 Alonso Sieira, Maria Dolores Veteranos A Ninguno
0 1454 Noir, Brenda Senior Ninguno
0 1455 Urbieta Pero-Sanz, Itziar Veteranos C Ninguno
0 1456 Piñeiro Perez, Rocio Veteranos B Ninguno
0 1457 Rodriguez Sanlės, Alexandra Senior Ninguno
0 1458 González García, Carolina Veteranos B Atletismo Sar - Vermu Petroni
0 1459 Ríos Mayo, Alicia Senior Ninguno
0 1460 Chaves Redondo, Maria Teresa Veteranos A S. D. Barbantia Roda
0 1461 De Diego Ortiz, Ana Veteranos A Ninguno
0 1462 Estévez Vázquez, Rosa Veteranos B C. A. Cambados Seguros Noval
0 1463 Maroñas Soñora, Maria Jose Veteranos B Ninguno
0 1464 Fernandez Campos, Alina Veteranos A S. D. Barbantia Roda
0 1465 Liste Rodríguez, Eva Veteranos B Atletismo Noia
0 1466 Santos Morales, Susan Veteranos B Xistra
0 1467 Rial García, Rosana Senior Atletismo Outes - John Turkey
0 1468 González Romero, Vanesa Veteranos A Ninguno
0 1469 Cao Noya, Dalia Veteranos A Liceo De Noia Running
0 1470 Quan Rodas, Katy Rossana Veteranos B Ninguno
0 1471 Santamaria Cernadas, Cristina Veteranos A Ninguno
0 1472 Lopez Quintans, Noelia Veteranos A Ninguno
0 1473 Seijas Pedrosa, Jesica Senior Atletismo Outes - John Turkey
0 1474 Garcia Gomez, Estibaliz Veteranos A Ninguno
0 1475 Armental Lorenzo, Regina Veteranos A Ninguno
0 1476 Sanchez Lopez, Cristina Veteranos B A D Downhill
0 1477 Rodriguez Golan, Maricarmen Veteranos B A D Downhill
0 1478 Belsol Morgade, María Veteranos A Orixinal Mgm Team
0 1479 González Oviedo, Alba Senior Ninguno
0 1480 Ponte Mayan, Mayte Veteranos C Ninguno
0 1481 Lopez Sierra, Isa Veteranos B Arca De Noe
0 1482 González Lago, Marta Senior Ninguno
0 1483 Vieitez Porto, Myriam Senior Ninguno
0 1484 Veiga Bermejo, Araceli Veteranos C Ninguno
0 1485 Villar Recarey, Pili Veteranos A A D Downhill
0 1486 Santamaría Urbieta, Oihane Senior Ninguno
0 1487 Santamaría Urbieta, Alexandra Senior C.d. Girls On Fire
0 1488 Miyares Ces, María José Veteranos B Viclaumaia
0 1489 Madruga Vázquez, Verónica Veteranos A Ninguno
0 1490 Aviles, Sara Senior Ninguno
0 1491 Parada Abeijon, Lucia Senior Ninguno
0 1492 Pérez Pais, Begoña Veteranos A Ninguno
0 1493 Bricheno, Christine Veteranos C Ninguno
0 1494 Castro Lopez, Inmaculada Veteranos A Ninguno
0 1495 Sánchez Castro, Ita Veteranos B Kaos Krav Maga
0 1496 González Velo, Nuria Senior Ninguno
0 1497 Calveiro Hermo, Marta Veteranos A Ninguno
0 1498 Garcia Miguez, Rosalia Senior Ninguno
0 1499 Lago Noceda, Maria Isabel Veteranos B Osdelariñorun
0 1500 Gesto Trillo, Fatima Veteranos A Ninguno
0 1501 Moure Prado, Sara Veteranos C Ninguno
0 1502 Pazos Fernandez, Tania Senior Terra De Soneira Cd
0 1503 Vilar Seren, Guadalupe Veteranos C C. A. Cambados Seguros Noval
0 1504 Tarrío Mariño, Mariña Junior Orixinal Mgm Team
0 1505 Del Río Mosquera, Pili Veteranos B Ninguno
0 1506 Rego Laiño, Isa Senior Ninguno
0 1507 García Castelo, María Veteranos A Atletismo Lousame - Deportes Hermida
0 1508 Hermo Romero, Silvia Veteranos B Club Corredores
0 1509 Pouso Garcia, Ana Senior Ninguno
0 1510 Viqueira Somoza, Claudia Senior Ninguno
0 1511 Bazarra Agulla, Mcarmen Veteranos B Atletismo Outes - John Turkey
0 1512 Pérez Casas, Lucía Senior Club Ciclismo Triatlon Poio
0 1513 Porteiro Vázquez, Lucia Veteranos A Ninguno
0 1514 Reymundez Baña, Berta Veteranos A Monte Brondo
0 1515 Paz Calvo, Nie Veteranos B Orixinal Mgm Team
0 1516 Gomez Romero, Lorena Senior La Mochila Del Deporte
0 1517 Iglesias Villanueva, Luisa Veteranos B Cai A Estrada
0 1518 Pardal Gonzalez, Alba Senior Ninguno
0 1519 Rodriguez Louro, Paula Veteranos A Orixinal Mgm Team
0 1520 Abeijon Gonzalez, Aida Senior Ninguno
0 1521 Valiño Ces, Almudena Veteranos A Atletismo Fontes Do Sar
0 1522 Canaveri Guevara, Patricia Alejandra Veteranos A Ninguno
0 1523 Lago Gonzalez, Patricia Senior Ninguno
0 1524 Mosquera Maneiro, Maria Veteranos A Ninguno
0 1525 Bascuas Gonçalves, María Gabriela Senior Ninguno
0 1526 Ramos Ons, Ana Veteranos A Ponte Trail
0 1527 Sanchez Perez, Alba Senior Ninguno
0 1528 Vidal Varela, Ana Isabel Veteranos B Ninguno
0 1529 Suàrez Borrazàs, Cristina Veteranos B Ninguno
0 1530 Liñares Pérez, Mari Veteranos C Hai Que Ser Legales
0 1531 Bello Nine, Ana Veteranos A S. D. Barbantia Roda
0 1532 Hermo Tome, Maria Veteranos B Orixinal Mgm Team
0 1533 Tubío Tubío, Vanesa Senior Atletismo Lousame - Deportes Hermida
0 1534 Leon Viñas, Maria Vanessa Veteranos A Atletismo Sar - Vermu Petroni
0 1535 Rey Viñas, Clara Junior Ninguno
0 1536 Juanatey Hermo, Peregrina Veteranos C Ninguno
0 1537 Antelo Romero, Berta Veteranos B Atletismo Sada
0 1538 Llilart Guibert, Rosana Veteranos A Ninguno
0 1539 Vieiro Fernández, Antía Senior Ninguno
0 1540 Mora García, Marí Luz Veteranos A Ninguno
0 1541 Suárez Montero, Beatriz Senior Atletismo Lousame - Deportes Hermida
0 1542 Pazos Nimo, Beatriz Veteranos A Ninguno
0 1543 González Brand, Paola Andrea Veteranos A Tambre Bike & Runing
0 1544 Abeijon Fernandez, Ana Rosa Veteranos C Ninguno
0 1545 Varela Fontela, Alejandra Veteranos B Atletismo Fontes Do Sar
0 1546 Dominguez, Vanessa Veteranos A Ninguno
0 1547 Carrión Herretos, María Jose Veteranos B Ninguno
0 1548 Martinez Hermo, Julia Senior Ninguno
0 1549 Sanles Rego, Eva María Veteranos B Ninguno
0 1550 Perol González, Sara Senior Ninguno
0 1551 García Tomé, Rosana Veteranos A Trabandainas
0 1552 Prado Palacios, Ana Veteranos A Ninguno
0 1553 Tomé Cao, Vanesa Senior Ninguno
0 1554 Rodriguez Lobagueira, Maria Veteranos C Ninguno
0 1555 Galiano Leis, Beatriz Senior Ninguno
0 1556 Bugallo Del Puerto, Lucía Veteranos A Orixinal Mgm Team
0 1557 Rodriguez Filgueira, Sandra Senior Ninguno
0 1558 Maroñas Rios, Elena Veteranos A Ninguno
0 1559 Iglesias Mosconi, Maria Senior Ninguno
0 1560 Solla Fontán, Ana María Veteranos C Ninguno
0 1561 Chaves Camino, Alberto Senior Atletismo Santiago
0 1562 Lorenzo Buceta, Héctor Senior Tribu Trail
0 1563 Rodríguez Hierro, David Veteranos A Kurai
0 1564 Rey Martínez, Eloy Veteranos A Artrogal Tri-498
0 1565 Campos Suarez, Javier Veteranos B Atletismo Santiago
0 1566 Carrasco Nuñez, Jordi Veteranos B Rungalicia.com
0 1567 Bujan Lourido, Sergio Senior Atletismo Outes - John Turkey
0 1568 Pampín Barreiro, Joaquín Veteranos A Ninguno
0 1569 Castro Rodriguez, Adrian Senior Fluvial De Lugo
0 1570 Campos Santiago, Angel Veteranos A Atletismo Sar - Vermu Petroni
0 1571 Lopez Puente, Jose Antonio Veteranos A Corre Por Begonte
0 1572 Martínez Fernández, Alejandro Veteranos A C.a La Bañeza
0 1573 Reino Rio, Alejandro Veteranos B Ninguno
0 1574 Herrera Garcia, David Veteranos A 3&run By Pedro Nimo
0 1575 Negreira Barcia, Daniel Veteranos A Atletismo Fontes Do Sar
0 1576 Rodriguez Gonzalez, Hugo Senior Es Raiguer
0 1577 Insua, Pablo Veteranos A Ponte Trail
0 1578 Mallo Nieto, Julio Veteranos A Noitebra C.f.
0 1579 Vázquez Mato, José Manuel Veteranos A Ninguno
0 1580 García Maria, Juan Manuel Senior Ninguno
0 1581 Uzal Miramontes, Jesus Veteranos C Atletismo O Pino
0 1582 De La Iglesia Souto, Juan Carlos Veteranos B Ninguno
0 1583 Mosquera Portas, Daniel Senior Ninguno
0 1584 Gomez Iglesias, Jose Javier Veteranos B Burgas Ourense Atletismo
0 1585 Montoto, José Veteranos B Atletismo Deza
0 1586 Alonso Fernandez, Ricardo Veteranos A Ninguno
0 1587 Costa Rojo, Borja Senior Triatlón Arteixo
0 1588 Abelenda López, Martín Veteranos A Atletismo O Pino
0 1589 Martinez Nuñez, Emilio Veteranos B Ninguno
0 1590 Martinez Martin, Roi Senior Triourense
0 1591 Barral Lijó, Javier Senior Ninguno
0 1592 Fernández Fernández, Javier Veteranos A Triatlón Vilagarcía
0 1593 Vazquez Reiriz, Luis Veteranos A Tribu Trail
0 1594 Fernandez Rodrigues, Juan Pablo Veteranos A Atletismo Santiago
0 1595 Martinez Mayo, Ruben Senior Atletismo Negreira
0 1596 Dopazo Ferreiro, Jacobo Junior Atletismo Santiago
0 1597 Caamaño Nieto, Ruben Senior Atletismo Sar - Vermu Petroni
0 1598 Rodríguez Fernández, Manuel Veteranos A Kurai
0 1599 Zarauza Beiras, Alvaro Veteranos A 3&run By Pedro Nimo
0 1600 Brión Lema, Juan Carlos Veteranos C C. D. San Paio
0 1601 Rey Padin, Francisco J. Veteranos B Ninguno
0 1602 Martínez Mayo, Carlos Senior Atletismo Negreira
0 1603 López Villaverde, Jesús Veteranos B Atletismo A Estrada
0 1604 García Blanco, Cayetano Senior Incor-Autovidrio
0 1605 Raña Recouso, Amancio Veteranos A Tambre Bike & Runing
0 1606 Mayán Dios, Miguel Veteranos B Incor-Autovidrio
0 1607 Lago Saborido, Fran Veteranos B Ninguno
0 1608 Saborido Soñora, Samuel Veteranos B Atletismo Sar - Vermu Petroni
0 1609 Crespo Arias, Jorge Veteranos A Ninguno
0 1610 Rojo Luaces, Adrian Senior Atletismo Sar - Vermu Petroni
0 1611 Fontenla Búa, Jairo Senior Atletismo +9 Moraña
0 1612 Santiago Bosch, Jose Antonio Veteranos B Club Deportivo Pinarium
0 1613 Bugueiro González, Alberto Veteranos B Triourense
0 1614 García Estévez, Giovani Senior Ninguno
0 1615 Vilasoa Silva, Jose Francisco Veteranos A S. D. Barbantia Roda
0 1616 Nuñez Castro, Jacobo Senior Ninguno
0 1617 Maceiras Lago, Angel Veteranos B Ninguno
0 1618 Caamaño Nieto, Avelino Veteranos A Atletismo Sar - Vermu Petroni
0 1619 Garcia Souto, Alberto Veteranos A Proyecto Bululu
0 1620 Valcarce Novo, Saul Veteranos B Ninguno
0 1621 Cernadas Creo, Salvita Veteranos A Praias De Raimondes
0 1622 Ocampo Rey, Miguel Angel Veteranos B Club Atletismo A Gandara
0 1623 Novo Bujeíro, Javier Veteranos A Terra De Soneira
0 1624 Jamardo Miguens, Juan Veteranos B Ninguno
0 1625 Tuñas Gonzalez, Roberto Veteranos A Atletismo Negreira
0 1626 Andrade Garcia, Julio Veteranos C Noitebra C.f.
0 1627 Lojo, Jose Veteranos A San Miguel De Marín
0 1628 Tejeiro Ferro, Sonia Veteranos B Burgas Ourense Atletismo
0 1629 Del Corral Rey, Fernando Veteranos A Hare A.c.
0 1630 Lodeiro Nuñez, Guadalupe Veteranos A Atletismo Sar - Vermu Petroni
0 1631 Canosa Fernández, Brais Senior Clube Atletismo Fene
0 1632 Del Pozo Sanchez, Iago Veteranos B Ninguno
0 1633 Fernández Ríos, Jonathan Senior Pasa Ou Entorna
0 1634 Mirás, David Senior Noitebra C.f.
0 1635 Juanatey Garcia, Carlos Veteranos A Atletismo Sar - Vermu Petroni
0 1636 Bernárdez Ferreirós, Pedro Pablo Veteranos B Ninguno
0 1637 Pérez Treus, Sergio Senior Tribu Trail
0 1638 Capa Castiñeiras, Carlos Veteranos B Club Deportivo Pinarium
0 1639 Otero Fariña, Pablo Senior Club Atletismo Cambados
0 1640 Agrelo Gómez, Roberto C. Veteranos A Atletismo Sar - Vermu Petroni
0 1641 Insua Diaz, Rubén Senior Atletismo Sar - Vermu Petroni
0 1642 Rodriguez Gonzalez, Javier Senior Cpc O Toxo
0 1643 Alonso Sánchez, Miguel Ángel Veteranos B Ninguno
0 1644 Trillo Fernández, Carla Senior Ninguno
0 1645 Arufe Santamaria, Juan Veteranos B Atletismo Noia
0 1646 Iglesias Rodríguez, Roberto Veteranos B Atletismo Milladoiro
0 1647 Lestón Caamaño, Fabian Veteranos B Ninguno
0 1648 Rodríguez Díez, Esther Veteranos A Añares Rioja
0 1649 Castrelo Conde, Francisco Javier Veteranos B Triatlón Vilagarcia
0 1650 Antelo Neira, Daniel Senior Atletismo Santiago
0 1651 Penas Esperante, Alberto Veteranos A Ninguno
0 1652 Feijóo Guerrero, Alejandro Veteranos A Ninguno
0 1653 Rey Paulos, Manuel Jose Veteranos C Ninguno
0 1654 Bernardez Ferreiros, Simon Senior Ninguno
0 1655 Arnaiz De Las Revillas, Chema Veteranos A Ninguno
0 1656 Pardiñas Alvite, José Veteranos C Ninguno
0 1657 Mella Maroño, José Luis Veteranos B Ninguno
0 1658 Pérez Garcia, Juan Manuel Senior Ninguno
0 1659 Pais Trigo, Francisco Veteranos B Ninguno
0 1660 Delgado Conde, Ignacio Veteranos B Interval
0 1661 Camiña Lojo, Serafín Veteranos A Xesteiras
0 1662 Lago Neira, Enrique Antonio Veteranos B Marraners- En Boas Mans
0 1663 Carballo Monteagudo, Xurxo Veteranos A C T Muros
0 1664 Gomez Rivadulla, Ramon Veteranos C Tribu Trail
0 1665 Salgado Filgueira, Manel Senior Pasa Ou Entorna
0 1666 Senra Alvarez, Jose Antonio Veteranos C Tambre Bike & Runing
0 1667 Fernandez Ríos, Alfredo Veteranos B Ninguno
0 1668 Carral Cepeda, Jose Antonio Senior Ninguno
0 1669 Dominguez Perez, Juan B. Veteranos B Club Deportivo Pinarium
0 1670 Romero Nuñez, Ivan Senior Vgarunners
0 1671 Zas Sande, Jose Ignacio Senior Ninguno
0 1672 Aladro, Juan Carlos Veteranos C Ninguno
0 1673 Roig Valdivieso, Jose Luis Veteranos C Ninguno
0 1674 Martinez Silva, José Manuel Veteranos B Ninguno
0 1675 Domínguez Castro, Ramón Veteranos B Ninguno
0 1676 Fernandez Meirama, David Veteranos A Ninguno
0 1677 Dominguez Lorenzo, David Senior Ninguno
0 1678 García Velo, Manuel Veteranos B Montebrondo
0 1679 Saavedra Pazos, José Antonio Veteranos C Runaways
0 1680 Rivas Ares, Alvaro Veteranos B Ninguno
0 1681 Insua Insua, Manuel Veteranos C Ninguno
0 1682 Chaves Pereira, José Veteranos B Atletismo +9 Moraña
0 1683 Torres Rego, Oscar Veteranos A Atletismo +9 Moraña
0 1684 Uzal Rey, Fernando Veteranos B Ninguno
0 1685 Presas Vence, Manuel Veteranos A Atletismo Deza
0 1686 Vilar Reina, Victor Manuel Veteranos A A.d. Nautico Naron
0 1687 Salgado Garcia, Ivan Senior Atletismo Lousame - Deportes Hermida
0 1688 Vázquez Rivera, Perfecto Veteranos A Ninguno
0 1689 Cobelo Romero, Elisa Veteranos B La Mochila Del Deporte
0 1690 Lorenzo Barcala, Ramón Veteranos C Ninguno
0 1691 Santos Rojas, Francisco Senior Ninguno
0 1692 Ouviña Sanmartin, Amando Manuel Veteranos B Ninguno
0 1693 Barreiro Lopez, Rafael Veteranos B Cdm Desafío Vértice
0 1694 Martis Miranda, Manuel Veteranos B Ninguno
0 1695 Paz Silva, Adán Veteranos B Ninguno
0 1696 Navia Giraldez, Segundo Veteranos A Ninguno
0 1697 Rodriguez Gonzalez, Ivan Senior Ninguno
0 1698 Villar Conde, Alberto A. Veteranos B Ninguno
0 1699 Pico Pouso, Roberto Veteranos B Www.robertopico.com
0 1700 Alonso Vázquez, Pedro Veteranos A Pinarium
0 1701 Diaz Carballo, Miguel Veteranos C Ninguno
0 1702 Romero Ons, Santiago Veteranos A Atletismo Porriño
0 1703 Sueiro Iglesias, Esteban Veteranos B Atletismo O Pino
0 1704 Puñal, Fernando Veteranos A Ninguno
0 1705 Rial Rodriguez, Uxio Senior Os Bombardinos
0 1706 Brun Vazquez, Emilio Veteranos C Atletismo O Pino
0 1707 Moscoso Siava, Jose Manuel Veteranos B Ninguno
0 1708 Abellan Yepes, Damian Veteranos B Ninguno
0 1709 Moscoso Cambre, Alberto Manuel Veteranos B Ninguno
0 1710 Martín Vázquez, Marcial De Veteranos C Ninguno
0 1711 Valcárcel Martínez, Fabián Veteranos A Ninguno
0 1712 García Lorenzo, Alex Veteranos A Ninguno
0 1713 Fernandez Garrido, Xoan Ramon Veteranos C Atletismo Milladoiro
0 1714 Quintáns Lago, David Senior Ninguno
0 1715 Seara Sotelo, Fernando Veteranos B Ninguno
0 1716 Fragua, David Veteranos A Ninguno
0 1717 Carballo González, Miguel Veteranos B Triourense
0 1718 Pensado Rivas, Fernando Senior Ninguno
0 1719 Creo Saborido, Alejandro Senior Ninguno
0 1720 Gonzalez Fernandez, Angel Emilio Veteranos B Ninguno
0 1721 Gonzalez, Pablo Veteranos A Ninguno
0 1722 Abeijon Lojo, Jacobo Senior Ninguno
0 1723 Blanco Martinez, Marta Senior Orixinal Mgm Team
0 1724 Dosil Barreiros, Manuel Veteranos C Ninguno
0 1725 Cobas Otero, Manuel Angel Veteranos C Atletismo Fontes Do Sar
0 1726 Lopez Triñanes, Ricardo Veteranos C Os Aforcados
0 1727 Carreiro, Iván Veteranos A Ninguno
0 1728 Castro Moscoso, Daniel Veteranos A Atletismo O Pino
0 1729 Otero Rodriguez, Alfonso Veteranos A Ninguno
0 1730 Estévez Lamas, Iván Senior Ninguno
0 1731 Pereiro Barciela, Miguel Senior Ninguno
0 1732 González Iglesias, Saul Senior Ninguno
0 1733 Fernandez Duran, Antonio Veteranos B Triatlon Costa Da Morte
0 1734 Pidre Ferradas, Evaristo Veteranos C Club Deportivo Pinarium
0 1735 Leis Calo, Ismael Senior Ninguno
0 1736 Perez Garmendia, Carlos Veteranos A Ninguno
0 1737 Brea Lopez, Gonzalo Veteranos B Ninguno
0 1738 Brea Lopez, Enrique Veteranos B Ninguno
0 1739 Brea Lopez, J. Antonio Veteranos B Ninguno
0 1740 Baña Sanda, Pablo Veteranos A Atletismo O Pino
0 1741 Villaverde Cabaleiro, José Veteranos C Veteranos De Galicia
0 1742 Lado Perez, Marcos Veteranos B Artrogal Tri-498
0 1743 Saavedra Seijo, José Antonio Senior Ninguno
0 1744 Lusquiños Garcia, Modesto Veteranos C Ninguno
0 1745 Barreiro Padin, Alfonso Veteranos C At Ria De Arousa
0 1746 Varela Vila, Manuel Veteranos C Corredores Populares Armada Ferrol
0 1747 Ferrín Novo, Cesar Veteranos A Atletismo +9 Moraña
0 1748 Romero Olveira, José Manuel Veteranos C Veteranos De Samil
0 1749 Montero Lopez, Emilio Veteranos C Ninguno
0 1750 Montero Gonzalez, Emilio Jose Senior Ninguno
0 1751 Buceta Queiruga, Javier Senior Ninguno
0 1752 Montes Ferreiro, Ruben Senior Ninguno
0 1753 Bragado Rodriguez, Alberto Veteranos B Celta De Vigo
0 1754 Villaverde Otero, Cándido Veteranos B C. A. Cambados Seguros Noval
0 1755 Pereira Marzoa, Martín Senior Ninguno
0 1756 Rivas Posse, Xaime Veteranos C Vincit Fisioterapia.
0 1757 Alfonsin Espin, Gabriel Senior Tartarugas
0 1758 López Noya, Miguel Senior Ninguno
0 1759 Lopez Garcia, Maria Luisa Veteranos B Www.robertopico.com
0 1760 Sambade Carreira, Jose Veteranos B Ninguno
0 1761 Golas Armesto, Jose Antonio Senior Ninguno
0 1762 Quintáns Vázquez, Alfonso Senior Ninguno
0 1763 Torrado Castro, Asier Junior Ninguno
0 1764 Cambon Arceo, Xose Manuel Veteranos C Ninguno
0 1765 Lopez Suarez, Manuel Veteranos A Montaevai O Pino
0 1766 Herrero Blanco, Loreto Veteranos B Ninguno
0 1767 Barreiro Fuentes, Maria Luisa Veteranos B Atletismo Riazor Coruña
0 1768 Franqueira Losada, Lorena Veteranos A Club Hércules Termaria
0 1769 Penas Garcia, Ruben Veteranos B Ninguno
0 1770 Piñeiro Vazquez, Suso Veteranos B Ninguno
0 1771 Blanco Pias, Francisco Javier Veteranos C Ninguno
0 1772 Garrido Miguez, Mara Veteranos B C D Ria De Arousa
0 1773 Nuñez Mosteiro, Ruben Veteranos A C. A. Cambados Seguros Noval
0 1774 Gómez López, José Enrique Veteranos C Ninguno
0 1775 Palacios Lado, Sergio Senior Ninguno
0 1776 Balado Lopez, Carolina Veteranos C Deza Atletismo
0 1777 Lareo Rodriguez, Raquel Veteranos B Deza Atletismo
0 1778 Campos Gestal, Néstor Senior Runnig Arteixo
0 1779 Noya Serramo, Verónica Senior Atletismo Outes - John Turkey
0 1780 Simón Ferro, Patricia Veteranos B Atletismo +9 Moraña
0 1781 Santamaría Castro, Jose Senior Ninguno
0 1782 Montero Gonzalez, Manuel Jesus Senior Ninguno
0 1783 Parguiña Fernández, Susana Veteranos C Egovarros De Viveiro
0 1784 Piñeiro Rodríguez, Loli Veteranos A Verxel Nutrición Deportiva
0 1785 Luna Dominguez, Juan Veteranos B Tribu Trail
0 1786 Santos Boo, Jesús Veteranos C Ninguno
0 1787 Viña Dominguez, Luis Veteranos A Beer Runners Coruña
0 1788 Hernández Cabrera, Ana Luisa Veteranos B As Vellas Non Paramos
0 1789 Seoane, Santiago Veteranos C Ninguno
0 1790 Rivas Beis, Javier Veteranos B Ninguno
0 1791 Consten La Fontan, Julio Cesar Veteranos C Ninguno
0 1792 Feijóo Anseán, Isidoro Veteranos C Fluvial, Monte Segade
0 1793 Canive Dominguez, Jose Manuel Veteranos A Ninguno
0 1794 Seijo Acebedo, Marcos Veteranos B Ninguno
0 1795 Liñares Grela, Simon Veteranos A Ninguno
0 1796 Garcia Esmoris, Jose Luis Veteranos B Ninguno
0 1797 Sainz Garcia, Fernando Veteranos C Atletismo Sar - Vermu Petroni
0 1798 Couso Garcia, Jesús Veteranos A Atletismo Negreira
0 1799 Carracedo Porto, Xose Carlos Senior Ninguno
0 1800 Salvado Castro, José Antonio Veteranos B Ninguno
0 1801 Quintáns Vázquez, Jose Antonio Veteranos A Triatlon Compostela
0 1802 Torrado Vidal, Jose Ramon Veteranos A S. D. Barbantia Roda
0 1803 Lombao Núñez, José Luis Veteranos B Mesoiro Running
0 1804 Castro Castro, Josefina Veteranos C Fluvial De Lugo
0 1805 Chapela Bouzas, Ángela Senior Ninguno
0 1806 De La Fuente Iglesias, Eva Veteranos B Atletismo O Pino
0 1807 Jamardo Domínguez, Ramón Veteranos A Ninguno
0 1808 Gonzalez Fernandez, Noel Senior Galicia Alive
0 1809 Iglesias Varela, Miguel Angel Veteranos B Ninguno
0 1810 Bernardez Ferreiros, Gustavo Veteranos A Ninguno
0 1811 Rodiles Rios, Alberto Veteranos B Ninguno
0 1812 Fernández Domínguez, Marcos Veteranos B Ninguno
0 1813 Álvarez Soto, Ángel M. Veteranos C Pasa Ou Entorna
0 1814 Gonzalez Villa, Cristina Veteranos B Ninguno
0 1815 Calvo Calvo, Luis Veteranos B Ninguno
0 1816 Del Rio Cumbreño, Jorge Veteranos B Ninguno
0 1817 Alonso Vázquez, Juan Manuel Senior Ninguno
0 1818 Corbet-Owen, Cari Veteranos C Ninguno
0 1819 Cid Fernández, Rafael Veteranos C Ninguno
0 1820 Martinez Leis, Jose Veteranos C Revoltas
0 1821 Vieites Gómez, Aday Senior Ninguno
0 1822 Bermúdez Bravo, Ivan Veteranos A Ninguno
0 1823 Devesa Mouzo, Iván Senior Sd Camelle
0 1824 Hermida Pereiro, Toño Veteranos B Ninguno
0 1825 Nanín Castro, Francisco Veteranos C Ninguno
0 1826 Amado Perez, Jesus Veteranos B Marin
0 1827 Cabo, Ramón Senior Ninguno
0 1828 Perez Fariña, Jorge Veteranos C Ninguno
0 1829 Rodriguez Blanco, Ivan Senior Ninguno
0 1830 Moure Caamaño, Rubén Senior Ninguno
0 1831 Alonso Nodar, Fernando Veteranos A Ninguno
0 1832 Vázquez Mosconi, Inés Senior Ninguno
0 1833 López Palacios, Miguel Veteranos A Ninguno
0 1834 Garcia Rieiro, Javier Veteranos A Irmaos
0 1835 Lata Iglesias, Luis Veteranos C Ninguno
0 1836 Valdes Porto, Jorge Veteranos B Ninguno
0 1837 Galiñanes, Manuel Veteranos B Ninguno
0 1838 Ferreiro Pérez, Antonio Veteranos B Tartarugas
0 1839 Rueda, Alfonso Veteranos B Ninguno
0 1840 Castro Naveiras, Oscar Veteranos A Ninguno
0 1841 Purriños Alvarez, Rubén Senior Cn Firrete
0 1842 Tome Pouso, Ignacio Senior Ninguno
0 1843 Nogueira Bouzas, David Veteranos A C. D. San Paio
0 1844 Sidi Mohamed, Sidati Veteranos A Ninguno
0 1845 Doce Gonzalez, Jose Luis Veteranos C Ninguno
0 1846 Mosquera Santás, Manu Veteranos B Beer Runners
0 1847 Sanmartín Durán, Ángel Senior Ninguno
0 1848 Rivas Fernandez, José Angel Senior Ninguno
0 1849 Lago Muiño, Oscar Veteranos A Laracha En Duas Rodas
0 1850 Barreiro Carou, Manuel Veteranos A Ninguno
0 1851 Tubío Busto, Jorge Veteranos B Ninguno
0 1852 Outeiral Castro, Mary Luz Veteranos B Ninguno
0 1853 Santiago Hermo, Andrés Veteranos B Ninguno
0 1854 Dieste Del Rio, Jorge Veteranos B S. D. Barbantia Roda
0 1855 Segade Sanjurjo, Manuel Veteranos A Ninguno
0 1856 Parguiña Fernández, Pablo Veteranos C Ninguno
0 1857 Queiruga Piñeiro, Juan Senior Ninguno
0 1858 Costa Bouzas, Elpidio Veteranos B Ameixa Rock
0 1859 López Fernández, José Senior Ninguno
0 1860 Bermúdez Rozas, Ivan Junior Ninguno
0 1861 Busto Mouriño, Luis Senior Ninguno
0 1862 Paz Urribarri, Pablo Veteranos B Ninguno
0 1863 Seráns Queiruga, Juan Jose Senior Ninguno
0 1864 Rodríguez Blanco, Francisco Jose Veteranos A Ninguno
0 1865 Maneiro Liñares, Alberto Veteranos A Ninguno
0 1866 Bargo Dosil, Jesus Senior Ninguno
0 1867 Martínez Oviedo, Juan Angel Veteranos C Ninguno
0 1868 Sanmiguel Pérez, José Manuel Veteranos B Ninguno
0 1869 Soneira Reboredo, Oscar Veteranos B Crosscañas
0 1870 Puñal Etchevers, Jose Veteranos A Ninguno
0 1871 Pernas Grobas, Javier Veteranos B Atletismo Fontes Do Sar
0 1872 Gonzalez Fernandez, Stella Veteranos A Galicia Alive
0 1873 Dominguez Gomez, Jesus Matias Veteranos C Ninguno
0 1874 Barral Astray, Jesus Manuel Veteranos A Runnig Arteixo
0 1875 Martinez, Flory Veteranos A Ninguno
0 1876 Cebey Meno, María Jesús Veteranos B Ninguno
0 1877 Regueiro Cruz, Susana Veteranos B Ninguno
0 1878 Carbajal Iglesias, Pablo Senior Ninguno
0 1879 Adega Vázquez, Sergio Veteranos B Ninguno
0 1880 Franco Leis, María Teresa Veteranos A Ninguno
0 1881 Acosta Crespo, Pancho Veteranos C Triatlón Vilagarcía
0 1882 Mosteiro Fdez, Cándido Veteranos B Ninguno
0 1883 Corbet-Owen, Peter David Veteranos C Ninguno
0 1884 Martinez Leis, Avelino Veteranos C Revoltas
0 1885 Martinez Martinez, Jose Manuel Veteranos B Ninguno
0 1886 Rocha Sánchez, Sara Senior Ninguno
0 1887 Carballido Lozano, Mirian Senior Ninguno
0 1888 Regueira Sanchez, Rebeca Senior Ninguno
0 1889 Pose Suárez, Carlos Senior Ninguno
0 1890 Baró Andión, Marc Senior Ninguno
0 1891 Vilas Creo, Santiago Veteranos A Ninguno
0 1892 Chorén Maroño, Maria Isabel Veteranos C Atletismo O Pino
0 1893 Viturro Piñeiro, Alberto Senior Ninguno
0 1894 Garcia Rieiro, Maria Senior Irmaos
0 1895 Garcia Rieiro, Ana Senior Irmaos
0 1896 Bouzas Gómez, Sergio Senior Tribu Trail
0 1897 Peiteado Asorey, Carlos Senior Gv Sports Pontevedra
0 1898 Figueiras Gallardo, Simon Senior Os Salta Rejos
0 1899 Longueira Martínez, Alberto Senior Ninguno
0 1900 Gesto Mariño, Marcos Senior Ninguno
0 1901 Neo Gonzalez, Carlos Junior Ninguno
0 1902 Martinez Yañez, Ivan Junior Ninguno
0 1903 Gomez Duran, Jose Veteranos C Ninguno
0 1904 Gestal Becerra, Ramón Veteranos A Ninguno
0 1905 Candal Padin, Miguel Ángel Veteranos A Ninguno
0 1906 Fernandez Beis, Manuel Veteranos C Ninguno
0 1907 Vidal Mariño, José Luis Veteranos C Ninguno
0 1908 Rodriguez Susavila, Cristina Veteranos A Atletismo Sar - Vermu Petroni
0 1909 Ferrer Lojo, Teresa Veteranos B Ninguno
0 1910 Martínez Montero, Irene Veteranos A Ninguno
0 1911 Alvarez Rodriguez, Manuel Veteranos C Ninguno
0 1912 Calvo Roo, Pedro Veteranos B Atletismo Noia
0 1913 Lopez Adrio, Mercedes Veteranos B Ninguno
0 1914 Riveiro Alarcón, Miguel Angel Veteranos B Ninguno
0 1915 Suárez Gómez, Helena Veteranos A Ninguno
0 1916 Santiago Cadabal, Juan Antonio Veteranos B Ninguno
0 1917 Blanco, Juan Veteranos A Ninguno
0 1918 Fungueiriño Suárez, Ramón Veteranos B S.d. Barbantia Roda
0 1919 Roibas Loureiro, Maria Senior Ninguno
0 1920 Cabanas Alfonso, Manuel Senior Ninguno
0 1921 Carnota Costoya, Cristian Veteranos A Ninguno
0 1922 Fernandez Pena, Pablo Senior Ninguno
0 1923 Castro López, Diego Junior Ninguno
0 1924 Alvarez, Pilar Veteranos A Ninguno
0 1925 Matos, Dione Senior Ninguno
0 1926 Rodriguez Gomez, Pablo Veteranos B Ninguno
0 1927 Lopez Rios, Bruno Senior Cerne Melide
0 1928 Miguez Figueirido, Jaime Veteranos C Xamarainas
0 1929 Miramontes Alfonso, Cris Veteranos A Unió Atlètica Terrassa
0 1930 Fuentes Perez, Alvaro Senior Ninguno
0 1931 Bravo Barbeito, David Senior Ninguno
0 1932 Araujo De Todos Los Santos, Carlos Alberto Senior Ninguno
0 1933 Varela Álvarez, Laureano Veteranos B Ninguno
0 1934 Jamardo Portas, Raul Senior Club Acciona
0 1935 Castro, Guadalupe Veteranos B Ninguno
0 1936 Barreiro Quintás, María Senior Ninguno
0 1937 Pallares Leal, Xosé Ramón Veteranos C Ninguno
0 1938 Sánchez Paños, María Del Mar Veteranos A Ninguno
0 1939 López Diéguez, Cristina Veteranos B Atletismo Fontes Do Sar
0 1940 Martin López, Noelia Veteranos A Ninguno
0 1941 Iglesias Garcia, Eloy Veteranos B Marin
0 1942 Castro Silbalde, David Senior Ninguno
0 1943 Pazos Mallo, Dolores Veteranos B Atletismo Sada
0 1944 Bas, Javier Veteranos A Ninguno
0 1945 González Vidal, Alicia Veteranos B Ninguno
0 1946 Martinez Perez, Selene Senior Ninguno
0 1947 Martis Serantes, Sergio Manuel Senior Ninguno
0 1948 Abelenda Gomez, Jose Veteranos C Laracha En Duas Rodas
0 1949 Rodriguez Prado, Jorge Veteranos A Ninguno
0 1950 Aguin Trelles, Margarita Veteranos B C D Ria De Arousa
0 1951 Parada Cadillo, Jose Angel Senior Ninguno
0 1952 Busto Alfonsin, Marisa Veteranos C Ninguno
0 1953 Rios, Monica Veteranos B Ninguno
0 1954 Insua Barros, Alberto Veteranos A Ninguno
0 1955 Rey Brea, Marcos Veteranos B Ninguno
0 1956 Piñeiro Martínez, Susana Senior Ninguno
0 1957 Romasnta Blanco, Jose Veteranos B Ultreia Btt
0 1958 Paniagua Mateos, Rogelio Veteranos C Ninguno
0 1959 Cajuso Barbazan, Chefa Veteranos C Atletismo Negreira
0 1960 Ambroggio, Mimiya Veteranos C Ninguno
0 1961 Pantín López, Paula Senior Ninguno
0 1962 Mirás Leborán, Sandra Veteranos A Corredores Do Miño
0 1963 Otero Gómez, María Senior Club Atletismo A Gandara
0 1964 Piñeiro Reiriz, Elena Veteranos B Ninguno
0 1965 Castro Cruz, Juan Carlos Veteranos B Ninguno
0 1966 Garrido Picón, Manuel Veteranos C Ninguno
0 1967 Pérez Sánchez, Ana María Veteranos B La Mochila Del Deporte
0 1968 Perez Gutierrez, Marian Veteranos B Atletismo Fontes Do Sar
0 1969 Alfonso Perez, Antonio Veteranos C C D Ria De Arousa
0 1970 Peña López, Rubén Veteranos A Ninguno
0 1971 Sánchez López, Marcos Veteranos B Ninguno
0 1972 Rodriguez Sanles, Iannis Junior Ninguno
0 1973 Garcia Rieiro, Luis Veteranos A Irmaos
0 1974 Fernandez Brea, Eloy Senior Ninguno
0 1975 Torres Antunez, Juan Pablo Veteranos A Ninguno
0 1976 Barcia Vázquez, Fernando Veteranos C Atletismo O Pino
0 1977 Tome Pouso, Jose Manuel Senior Ninguno
0 1978 Gómez Martínez, Carlos Veteranos B Ninguno
0 1979 Revilla Ortiz, Ignacio Veteranos A Mais Deporte
0 1980 Sanchez Romero, Carlos Veteranos B Ninguno
0 1981 Guse Paz, Jesus Manuel Veteranos B Club Triatlon Boiro
0 1982 Blanco Santos, Victor Veteranos C Ninguno
0 1983 Calo Maneiro, Joaquin Jose Veteranos B Ninguno
0 1984 Vazquez Romero, Jose Manuel Senior Atletismo O Pino
0 1985 Rengifo Tenorio, Ignacio Senior Ninguno
0 1986 Bestilleiro Calviño, Alvaro Veteranos A Ninguno
0 1987 Calo Garcia, Juan Jose Veteranos B Incor-Autovidrio
0 1988 Blanco Vallejo, Tomás Veteranos B Ninguno
0 1989 Penide Dominguez, Maria Senior Ninguno
0 1990 Martinez Lago, Pati Veteranos B Virxiguianos Trail - Sachacamiños Club
0 1991 Marco Fuentes, David Senior Ninguno
0 1992 García, Diana Senior Ninguno
0 1993 Montoiro Salvado, María Senior Arca De Noe
0 1994 Rial Castaño, Salvador Veteranos A Ninguno
0 1995 Roig Campos, Silvia Veteranos B Ninguno
0 1996 Caamaño, Vane Veteranos A Ninguno
0 1997 Lorenzo Chao, Beatriz Veteranos B Cai A Estrada
0 1998 Varela De La Torre, Gonzalo Veteranos B Ninguno
0 1999 Vidal Gato, Andres Senior Ninguno
0 2000 Pensado Parada, Sabela Senior Ninguno
0 2001 Vilariño Fernández, Roberto Veteranos B Proyecto Bululu
0 2002 Perez Lourido, Marcos Veteranos B Club Atletismo Negreira
0 2003 Vázquez Reino, Diego Veteranos B Ninguno

Localización del evento

Obtener ruta Ver mapa grande