Sin-Son ESCOLARES_2018

FECHA DEL EVENTO22/12/2018

FIN DE INSCRIPCIÓN18/12/2018 - 23:59

INSCRITOS 626

SITIO WEBEnlace

LOCALIZACIÓNPorto do Son

DEPORTERunning

¡Comparte este evento!

Detalles de la carrera

Reglamento Facebook Twitter

O Concello de Porto do Son organiza o sábado 22 de decembro a carreira popular escolar «SIN-SON» a cal estará incluída no calendario oficial de probas da Federación Galega de Atletismo

Información del organizador

Concello de Porto do Son

http://www.portodoson.gal/Rúa Atalaia s/n. 15970 Porto do Son
Redes sociales del organizador
facebook  

Categorías

Nombre Precio actual Año de nacimiento Distancia Hora de salida Inscritos
Chupete Gratis 2015-Posteriores 100 m 17:30 56
Prebenjamin Gratis 2012-2014 300 m 17:20 144
Benjamin Gratis 2010-2011 500 m 17:10 133
Alevin Gratis 2008-2009 1000 m 17:00 120
Infantil Gratis 2006-2007 2500 m 16:30 88
Cadete Gratis 2004-2005 2500 m 16:30 85

Lista de inscritos

Order Nombre Categoría Club
0 Abeijon Brion, Valeria Prebenjamin Natual Sport Videlgui
0 Abeijon Gonzalez, Jorge Chupete Independiente
0 Abeijon Gonzalez, Kevin Infantil Natual Sport Videlgui
0 Abeijon Gonzalez, Tommy Benjamin Natual Sport Videlgui
0 Abeijon Priegue, Adrian Cadete Natual Sport Videlgui
0 Abeijon Priegue, Daniel Benjamin Natual Sport Videlgui
0 Abeledo Del Puerto, Lia Alevin Club Atletismo Noia
0 Abelleira Mallo, Aroa Infantil Natual Sport Videlgui
0 Abuin Ces, Gael Benjamin Independiente
0 Ageitos Romero, Lucas Prebenjamin Independiente
0 Ageitos Romero, Lucía Benjamin Club Natación Riveira
0 Agrasar Abeijón, Saúl Prebenjamin Independiente
0 Agraso Pouso, Marta Chupete Adc Arnela
0 Agrelo Gonzalez, Roi Benjamin Natual Sport Videlgui
0 Alamancos Leis, Beltran Benjamin Natual Sport Videlgui
0 Alcalde Chouza, Amaia Alevin Independiente
0 Alcalde Chouza, Mateo Chupete Independiente
0 Alcalde De Paula, Hugo Prebenjamin Independiente
0 Alegre Iglesias, Brais Alevin Independiente
0 Alegre Iglesias, Xabi Prebenjamin Independiente
0 Alonso Andujar, Martiño Prebenjamin Independiente
0 Alonso Mendez, Alba Infantil Natual Sport Videlgui
0 Álvarez Alonso, Alberto Chupete Independiente
0 Alvarez Blanco, Adriana Benjamin Club Atletismo Noia
0 Alvarez Santamaria, Juan Prebenjamin Natual Sport Videlgui
0 Antelo Cambeiro, Noa Benjamin Club Atletismo Noia
0 Area Castro, David Cadete David Area Castro
0 Arestin Oujo, Mateo Cadete Natual Sport Videlgui
0 Argibay Barrero, Daniel Alevin Independiente
0 Arufe Calo, Lua Alevin Club Atletismo Noia
0 Arufe Gonzalez, Jose Manuel Alevin Club Atletismo Noia
0 Arufe Gonzalez, Pedro Cadete Club Atletismo Noia
0 Atan Garcia, Javier Alevin Natual Sport Videlgui
0 Aviles Santos, Marcos Cadete Natual Sport Videlgui
0 Ayaso Parada, Alex Infantil Independiente
0 Ayaso Parada, Iker Alevin Independiente
0 Ayaso Parada, Sira Alevin Independiente
0 Baamonde Romero, Iker Alevin Club Atletismo Noia
0 Balderrabano Arroniz, Amaia Cadete Club Atletismo Noia
0 Balderrabano Arroniz, Antia Alevin Club Atletismo Noia
0 Bargo Fernandez, Naiara Benjamin Natual Sport Videlgui
0 Bari, Fatima Cadete Natual Sport Videlgui
0 Barral Lado, Veronica Cadete Independiente
0 Barreiro Besada, Paula Infantil Natual Sport Videlgui
0 Barreiro Blanco, Alvaro Alevin Natual Sport Videlgui
0 Barreiro Blanco, David Prebenjamin Natual Sport Videlgui
0 Barreiro Lapido, Martina Prebenjamin Independiente
0 Barreiro Llopis, Sofia Chupete Independiente
0 Barreiro Seoane, Hugo Alevin Club Atletismo Noia
0 Batalla Dos Anjos, Claudia Benjamin Club Atletismo Noia
0 Batalla Dos Anjos, Mariña Cadete Club Atletismo Noia
0 Batista Emboirik, Edgar Cadete Natual Sport Videlgui
0 Ben Pouso, Daniel Benjamin Independiente
0 Berrocal Sánchez, Lúa Prebenjamin Independiente
0 Blanco Figueroa, Arturo Benjamin Natual Sport Videlgui
0 Blanco Rodriguez, Xoel Prebenjamin Natual Sport Videlgui
0 Blanco Sanlés, Unai Chupete Independiente
0 Boo Santiago, Raul Benjamin Natual Sport Videlgui
0 Botana Garcia, Manuel Benjamin Independiente
0 Botana Garcia, Uxia Alevin Independiente
0 Boullon Caamaño, Aldara Prebenjamin Independiente
0 Bragaña Pardo, Xiana Infantil Club Atletismo Outes
0 Brion Camean, Unai Cadete Natual Sport Videlgui
0 Brion Maceiras, Noa Alevin Independiente
0 Brión Romasanta, Martín Benjamin Ameixida
0 Bustelo Martinez, Max Benjamin Independiente
0 Caamaño Del Río, Ruy Prebenjamin Independiente
0 Caamaño Lijó, Álvaro Benjamin Independiente
0 Caamaño Martinez, Manuel Prebenjamin Natual Sport Videlgui
0 Caamaño Santos, Daneil Benjamin Independiente
0 Cabaleiro Goimil, Eva Infantil Independiente
0 Cacabaaleos Gude, Juan Alejandro Benjamin Natual Sport Videlgui
0 Calo Otero, Alonso Cadete Natual Sport Videlgui
0 Calo Rodriguez, Elsa Alevin Independiente
0 Calo Vidal, Alex Benjamin Natual Sport Videlgui
0 Calo Vidal, Diego Infantil Natual Sport Videlgui
0 Calo Vila, Lois Alevin Natual Sport Videlgui
0 Calvo García, Celso Infantil Independiente
0 Cambón Carballo, Adrián Prebenjamin Independiente
0 Cambon Carballo, Adrian Prebenjamin Natual Sport Videlgui
0 Cambón Carballo, Eume Chupete Independiente
0 Cambón Carballo, Óliver Chupete Independiente
0 Camean Lopez, Gael Alevin Natual Sport Videlgui
0 Camean Vila, Lidia Alevin Independiente
0 Campaña Sampedro, Jose Angel Benjamin Natual Sport Videlgui
0 Canle Filgueira, Marina Benjamin Independiente
0 Canle Filgueira, Matias Prebenjamin Natual Sport Videlgui
0 Canle Insua, Simon Alevin Club Atletismo Noia
0 Capeans Sar, Ángel Prebenjamin Independiente
0 Capeans Sar, Lucas Prebenjamin Independiente
0 Carballo Gomez, Christian Alevin Natual Sport Videlgui
0 Carbollo Garcia, Geronimo Benjamin Natual Sport Videlgui
0 Carou Docampo, Sabela Prebenjamin Natual Sport Videlgui
0 Carou Filgueira, Sabela Prebenjamin Independiente
0 Carou Hermida, Lara Chupete Independiente
0 Carou Lopez, Anton Benjamin Natual Sport Videlgui
0 Carou Lopez, Brais Infantil Natual Sport Videlgui
0 Carrasco Garcia, Alex Alevin Independiente
0 Carrasco García, Diego Prebenjamin Independiente
0 Carreño Boisa, Paula Prebenjamin Independiente
0 Casais Romero, Carla Alevin Club Atletismo Noia
0 Casal Martinez, Nicolas Alevin Natual Sport Videlgui
0 Castiñeira Álvarez, Bruno Prebenjamin Independiente
0 Castro Gonzalez, Roi Benjamin Independiente
0 Castro Leston, Roi Infantil Natual Sport Videlgui
0 Castro Martinez, Joaquin Infantil Club Atletismo Noia
0 Castro Martinez, Mateo Alevin Natual Sport Videlgui
0 Castro Pais, Hugo Infantil Club Atletismo Noia
0 Castro Perez, Mateo Alevin Club Atletismo Noia
0 Cavallaro Vila, Valeria Infantil Natual Sport Videlgui
0 Cea De Frutos, Carmen Infantil Independiente
0 Cernadas Ageitos, Alex Infantil Natual Sport Videlgui
0 Cernadas Ageitos, Nuria Cadete Natual Sport Videlgui
0 Chenel Mariño, Estela Benjamin Independiente
0 Chenel Mariño, Xiana Alevin Club Millarraio
0 Cobas Gonzalez, Ana Infantil Club Atletismo Noia
0 Codesido Otero, Pablo Alevin Natual Sport Videlgui
0 Conde Garcia, Kiara Alevin Independiente
0 Corzon Gomez, Maria Infantil Tartarugas
0 Costa Gude, Alvaro Benjamin Rias Baixas
0 Costa Gude, Jairo Alevin Rias Baixas
0 Couce Filgueiras, Celtia Benjamin Club Atletismo Noia
0 Davila Hermo, Hugo Alevin Natual Sport Videlgui
0 De Jesús Fernández, Lúa Prebenjamin Independiente
0 De La Iglesia Franco, Alberto Benjamin Natual Sport Videlgui
0 De La Iglesia Franco, Manuel Prebenjamin Natual Sport Videlgui
0 De La Iglesia Lobato, Fátima Prebenjamin Independiente
0 De La Iglesia Vidal, Leyre Prebenjamin Independiente
0 De La Torre Blanco, Eloísa Alevin C.d. Portosin
0 De Martín Louzao, Baia Chupete Independiente
0 De Martín Louzao, Noa Chupete Independiente
0 Dean Requejo, Kevin Cadete Natual Sport Videlgui
0 Dean Sanles, Candela Prebenjamin Natual Sport Videlgui
0 Deán Sanlés, Candela Prebenjamin Independiente
0 Deán Sanlés, Gael Chupete Independiente
0 Del Río Martinez, Elia Chupete Independiente
0 Diaz Caamaño, Allegra Benjamin Club Atletismo Noia
0 Diaz Caamaño, Carlota Infantil Club Atletismo Noia
0 Diaz Vazquez, Sofia Benjamin Club Atletismo Noia
0 Dios Rodriguez, Jose Alevin Independiente
0 Dios Rodriguez, Marcos Benjamin Independiente
0 Dominguez Camaveri, Iara Chupete Independiente
0 Dominguez Canaveri, Thiago Alevin Ricardo Dominguez Gago
0 Dominguez Prego, Cecilia Benjamin Club Atletismo Noia
0 Dominguez Prego, Malena Infantil Club Atletismo Noia
0 Dopazo, Fran Alevin Independiente
0 Dopazo, Manuel Infantil Independiente
0 Dopazo Nuñez, Candela Benjamin Club Triatlón Compostela
0 Dopazo Nuñez, Roi Prebenjamin Club Triatlón Compostela
0 Dosil Caamaño, Enma Prebenjamin Club Atletismo Noia
0 Dosil Calo, Martin Infantil Natual Sport Videlgui
0 Dosil Mayán, Clara Prebenjamin Independiente
0 Dosil Mendez, Estela Infantil Club Atletismo Noia
0 Duarte Bello, Izan Prebenjamin Independiente
0 Enriquez Martinez, Diego Prebenjamin Independiente
0 Espiño Esparís, Alejandro Prebenjamin Independiente
0 Estevez Garcia, Kyra Alevin Natual Sport Videlgui
0 Exposito Izaguirre, Daniel Chupete Burela
0 Fabeiro Cao, Arale Infantil Club Atletismo Noia
0 Fajardo Maneiro, Clara Chupete Independiente
0 Fajardo Sampedro, Alissa Benjamin Natual Sport Videlgui
0 Fajardo Sampedro, Noe Infantil Natual Sport Videlgui
0 Fajardo Sanchéz, Daniela Cadete Independiente
0 Fandiño Cuadrado, Noé Benjamin Independiente
0 Fariña Mallon, Aitana Cadete Club Atletismo Noia
0 Farinos Cruz, Uxio Cadete Club Atletismo Noia
0 Feijoo Quan, León Diego Benjamin Atletismo Deza
0 Feijoo Quan, Xoán Prebenjamin Atletismo Deza
0 Fernandez Ageitos, Sofia Prebenjamin Natual Sport Videlgui
0 Fernandez Blanco, Marcos Alevin Juan Manuel Fernandez Olveira
0 Fernandez Blanco, Xavi Benjamin Club Atletismo Noia
0 Fernández Fernández, Lía Chupete Independiente
0 Fernández Fernández, Mara Chupete Independiente
0 Fernandez Horta, Abel Benjamin Independiente
0 Fernández Lapido, Mara Infantil Independiente
0 Fernández Lapido, Zoe Prebenjamin Independiente
0 Fernández Lijó, Nicolás Benjamin Independiente
0 Fernández Lorenzo, Paula Benjamin Independiente
0 Fernandez Marques, Rodrigo Benjamin Natual Sport Videlgui
0 Fernandez Martinez, Maria Infantil Triki Team
0 Fernandez Martinez, Rosana Cadete Triki Team
0 Fernandez Moledo, Manuel Benjamin Natual Sport Videlgui
0 Fernandez Piñeiro, Duarte Cadete Club Atletismo Noia
0 Fernandez Piñeiro, Estela Infantil Club Atletismo Noia
0 Fernandez Rivadeneira, Ainara Infantil Club Atletismo Noia
0 Fernandez Rivadeneira, Aithor Prebenjamin Club Atletismo Noia
0 Fernández Sampedro, Noa Benjamin Independiente
0 Fernández Sampedro, Xian Chupete Independiente
0 Fernandez Santos, Altea Prebenjamin Adc Arnela
0 Fernandez Santos, Vera Chupete Adc Arnela
0 Fernandez Santos, Zoe Alevin Adc Arnela
0 Fernandez Sotelo, Irene Infantil Club Atletismo Noia
0 Ferreiro Sambade, Noel Alevin Natual Sport Videlgui
0 Ferreiros Rodriguez, Xoel Prebenjamin Natual Sport Videlgui
0 Figueira Aido, Artur Prebenjamin Independiente
0 Figueroa Lomas, Eros Alevin Natual Sport Videlgui
0 Filgueira Figueira, Sira Chupete Independiente
0 Filgueira Mariño, Jorge Benjamin Independiente
0 Filgueira Mariño, Marcos Alevin Independiente
0 Fonseca De Jesús, Lucas Prebenjamin Independiente
0 Formoso Recarey, Alejandra Cadete Triki Team
0 Formoso Recarey, Eva Alevin Triki Team
0 Franco Martinez, Borja Domingo Cadete Natual Sport Videlgui
0 Franco Martinez, Tomasa Alevin Natual Sport Videlgui
0 Freire Lousame, Isabel Infantil Club Atletismo Noia
0 Freita Paradela, Manuel Benjamin Independiente
0 Freita Paradela, Xiana Alevin Independiente
0 Fungueiriño García, Borja Alevin Barbantia Roda
0 Fungueiriño García, Nerea Infantil Barbantia Roda
0 Furonez Gonzalez, Isabel Benjamin Natual Sport Videlgui
0 G. González, Yago Alevin San Miguel De Marín
0 G. González, Yurena Cadete San Miguel De Marín
0 Gaciño Cernadas, Aldara Prebenjamin Independiente
0 Gaciño Cernadas, Lucas Benjamin Independiente
0 Gaciño Pardavila, Helena Prebenjamin Independiente
0 Gago Casais, Daniela Alevin Club Atletismo Noia
0 García Almeida, Brais Infantil Independiente
0 Garcia Blanco, Alessandra Prebenjamin Independiente
0 Garcia España, Elena Alevin Independiente
0 Garcia Garcia, Abel Infantil Natual Sport Videlgui
0 Garcia Gutierrez, Carla Prebenjamin Natual Sport Videlgui
0 Garcia Iglesias, Daniel Chupete Independiente
0 Garcia Leon, Oscar Benjamin Club Atletismo Noia
0 Garcia Pena, Candela Chupete Independiente
0 García Pérez, Elia Prebenjamin Independiente
0 Garcia Picon, Aitana Prebenjamin Noitebra
0 Garcia Picon, Lucas Infantil Noitebra
0 Garcia Queiruga, Iria Cadete Natual Sport Videlgui
0 Garcia Rey, Borja Prebenjamin Natual Sport Videlgui
0 Garcia Sanles, Carla Chupete Independiente
0 García Sanlés, Jaime Infantil Independiente
0 Garcia Sanles, Xavi Prebenjamin Independiente
0 García Segade, Xaquín Infantil Independiente
0 Garcia Siso, Uxia Alevin Club Atletismo Noia
0 Garcia Tubio, Pablo Infantil Natual Sport Videlgui
0 Garcia Vidal, Paula Cadete Natual Sport Videlgui
0 Gigirey Iglesias, Luis Alevin Millaraio
0 Godon Rodriguez, Lidia Maria Cadete Independiente
0 Gomez Gonzalez, Bruno Cadete Natual Sport Videlgui
0 Gomez Leon, Martina Prebenjamin Club Atletismo Noia
0 Gomez Leon, Noa Alevin Club Atletismo Noia
0 Gomez Perez, Claudia Cadete Club Atletismo Noia
0 Gomez Romaris, Alexandre Infantil Natual Sport Videlgui
0 Gómez Tubio, Andrea Cadete Club Atletismo Lousame - Deportes Hermida
0 Gomez Viqueira, Nazan Prebenjamin Independiente
0 Gontan Iglesias, Ainoa Cadete Atletismo Fontes Do Sar
0 Gontan Iglesias, Jairo Prebenjamin Atletismo Fontes Do Sar
0 Gonzalez Campos, Clara Infantil Club Atletismo Noia
0 Gonzalez Cierto, Martina Infantil Club Atletismo Noia
0 Gonzalez De La Fuente, Gael Prebenjamin Natual Sport Videlgui
0 Gonzalez Pais, Ramon Cadete Club Atletismo Noia
0 Gonzalez Pego, Martín Chupete Independiente
0 González Pego, Nicolás Benjamin Independiente
0 Gonzalez Santamaria, Jose Prebenjamin Independiente
0 Gonzalez Vidal, Hugo Prebenjamin Natual Sport Videlgui
0 Güeto Olveira, Alejandro Benjamin Natual Sport Videlgui
0 Hermida Carou, Alvaro Infantil Club Atletismo Noia
0 Hermida Carou, Cesar Cadete Club Atletismo Noia
0 Hermo Calo, Berto Alevin Independiente
0 Hermo Garcia, Guillermina Infantil Club Atletismo Noia
0 Hermo Matias, Laura Cadete Club Atletismo Noia
0 Hernandez Maroñas, Paola Prebenjamin Independiente
0 Iglesias Filgueira, Brais Cadete Club Atletismo Noia
0 Iglesias Filgueira, Jose Manuel Cadete Club Atletismo Noia
0 Iglesias Filgueira, Paula Cadete Club Atletismo Noia
0 Iglesias Olveira, Uxia Prebenjamin Natual Sport Videlgui
0 Insua Queiruga, Cristina Benjamin Independiente
0 Insua Torres, Lidia Alevin Natual Sport Videlgui
0 Isorna Costas, Mateo Benjamin Sd Barbantia Roda
0 Jara Lojo, Diana Carolina Alevin Independiente
0 Juanatey Martíns, Alaia Prebenjamin Independiente
0 Juanatey Santiago, Andrea Benjamin Independiente
0 Juncal Iglesias, Gonzalo Alevin Independiente
0 Juncosa Martinez, Robert Alevin Independiente
0 Kaddour Sanchez, Ismael Infantil Independiente
0 Lado Queiruga, Martina Benjamin Incor-Autovidrio
0 Lado Sobrado, Martín Chupete Independiente
0 Lago Ageitos, Carlos Cadete Independiente
0 Lago Lago, Marcos Infantil Independiente
0 Lago Lago, Marcos Infantil Independiente
0 Lago Lago, Maria Benjamin Independiente
0 Lapido Rey, Adrian Benjamin Independiente
0 Lapido Rey, Iria Benjamin Independiente
0 Lapido Rey, Oscar Prebenjamin Independiente
0 Laranga González, Andel Cadete Independiente
0 Laranga González, Sofia Benjamin Independiente
0 Laranga Martinez, Francisco Prebenjamin Natual Sport Videlgui
0 Laranga Quiroga, Ainhoa Infantil Natual Sport Videlgui
0 Lareo Barroso, Nerea Alevin Club Atletismo Noia
0 Lemiña Vila, Alejandro Infantil Natual Sport Videlgui
0 Leon Santos, Samuel Prebenjamin Natual Sport Videlgui
0 Leon Vila, Ismael Prebenjamin Natual Sport Videlgui
0 Lijo Rodriguez, Andres Prebenjamin Independiente
0 Lijo Santos, Maria Catalina Prebenjamin Natual Sport Videlgui
0 Lijo Santos, Rafael Prebenjamin Natual Sport Videlgui
0 Lires Molinos, Noa Cadete Club Atletismo Noia
0 Lires Saborido, Andres Cadete Club Atletismo Noia
0 Lires Vidal, Xoel Prebenjamin Independiente
0 Lojo, Thiago Chupete San Miguel De Marín
0 Lojo Redondo, Yaiza Benjamin Natual Sport Videlgui
0 Lojo Ventoso, David Cadete Natual Sport Videlgui
0 Lojo Ventoso, Marcos Alevin Natual Sport Videlgui
0 López Franco, María Infantil Club Natación Riveira
0 Lopez Sobrido, Campio Prebenjamin Natual Sport Videlgui
0 Lorenzo Laiño, Carla Benjamin Independiente
0 Lourido Figueroa, Vicente Prebenjamin Independiente
0 Lozano Rodriguez, Iris Benjamin Independiente
0 Maldonado Laíño, Lía Chupete Independiente
0 Maneiro Enriquez, German Prebenjamin Natual Sport Videlgui
0 Maneiro Rodriguez, Juan Carlos Benjamin Natual Sport Videlgui
0 Maneiro Rodriguez, Lucas Chupete Independiente
0 Maneiro Vidal, Judith Chupete Independiente
0 Mariño Bellas, Enma Prebenjamin Independiente
0 Mariño Belloz, Iria Benjamin Independiente
0 Mariño Peón, Lucas Alevin Independiente
0 Mariño Santamaria, Iker Prebenjamin Natual Sport Videlgui
0 Mariño Torres, Maria Cadete Natual Sport Videlgui
0 Martinez Bazarra, Pedro Alevin Club Atletismo Outes - John Turkey C.a.o.
0 Martinez Bazarra, Sergio Cadete Club Atletismo Outes - John Turkey C.a.o.
0 Martinez Bretal, Sara Cadete Natual Sport Videlgui
0 Martinez Bretal, Xavier Infantil Natual Sport Videlgui
0 Martinez Gude, David Alevin Natual Sport Videlgui
0 Martinez Rodriguez, Erik Benjamin Independiente
0 Martinez Rodriguez, Izan Alevin Independiente
0 Martinez Rodriguez, Kai Prebenjamin Independiente
0 Martinez Roo, Breixo Cadete Club Atletismo Noia
0 Martinez Santos, Hugo Benjamin Natual Sport Videlgui
0 Martinez Sobrido, Aroa Alevin Natual Sport Videlgui
0 Martinez Sobrido, Brais Cadete Natual Sport Videlgui
0 Mayan Blanco, Sara Alevin Independiente
0 Mayo Insua, Guillermo Benjamin Immortals Immortals
0 Mella Ponte, Uxia Alevin Club Atletismo Noia
0 Mendez Gonzalez, Amalia Benjamin Atletismo Sar Vermú Petroni
0 Mendez Gonzalez, Xoana Infantil Atletismo Cuntis
0 Miguens Garcia, Lara Infantil Club Atletismo Noia
0 Miguens Solana, Marti Benjamin Independiente
0 Miniño Martinez, Daniela Benjamin Natual Sport Videlgui
0 Miranda Fontaiña, Diego Prebenjamin Natual Sport Videlgui
0 Montemuiño Martinez, Irene Cadete Natual Sport Videlgui
0 Montemuiño Martinez, Lucia Cadete Natual Sport Videlgui
0 Moraleda Garcia, Alba Alevin Natual Sport Videlgui
0 Morales Alvariza, Carla Prebenjamin Independiente
0 Mosquera Garcia, Naia Chupete Independiente
0 Mosquera Garcia, Roi Prebenjamin Independiente
0 Mourelo Esperante, Manuel Benjamin Club Atletismo Noia
0 Muiño Riveiro, Adrian Chupete Independiente
0 Muiños Reyes, Ramon Chupete Independiente
0 Muñiz Rama, Maria Alevin Club Natacion Ribeira
0 Muñiz Rama, Marta Benjamin Club Natacion Ribeira
0 Neo Souto, Inés Prebenjamin Independiente
0 Neo Varela, Martin Infantil Independiente
0 Neu Creo, Cayetana Alevin Club Atletismo Noia
0 Nieto Pais, Andrés Prebenjamin Independiente
0 Nimo Castro, Brais Alevin Natual Sport Videlgui
0 Novo Chouza, Pedro Benjamin Natual Sport Videlgui
0 Noya Aldrey, Hugo Alevin Independiente
0 Noya Aldrey, Lia Benjamin Independiente
0 Noya Aldrey, Lia Benjamin Independiente
0 Nuñez Alvarellos, Anxo Prebenjamin Independiente
0 Nuñez Alvarellos, Lois Chupete Independiente
0 Nuñez Garcia, Aitor Cadete Club Atletismo Noia
0 Nuñez Saavedra, Marco Alevin Club Atletismo Noia
0 Obregon Francisco, Carolina Benjamin Natual Sport Videlgui
0 Olveira Tomé, Manuel Benjamin Adriana Tomé Vila
0 Otal Cadabal, Eiden Prebenjamin Natual Sport Videlgui
0 Otero Arca, Nerea Benjamin Club Atletismo Noia
0 Otero Dosil, Lucia Alevin Club Atletismo Noia
0 Otero Rodriguez, Lois Prebenjamin Natual Sport Videlgui
0 Oujo Crujeiras, Francisco Benjamin Natual Sport Videlgui
0 Oujo Fernandez, Roi Alevin Natual Sport Videlgui
0 Oujo Maneiro, Mara Prebenjamin Independiente
0 Outon Cernadas, Manuel Prebenjamin Natual Sport Videlgui
0 Oviedo Vazquez, Simon Alevin Club Atletismo Noia
0 Parada Garcia, Yaiza Cadete Natual Sport Videlgui
0 Parada Valiño, Aitana Benjamin Natual Sport Videlgui
0 Parada Valiño, Noa Prebenjamin Natual Sport Videlgui
0 Pardo Tuñez, Noel Benjamin Club Atletismo Noia
0 Parga Castro, Aldan Benjamin Club Atletismo Noia
0 París Naveiro, Iria Cadete Independiente
0 París Porteiro, Yenedey Prebenjamin Independiente
0 Patiño Ríos, Martín Prebenjamin Independiente
0 Patiño.ríos, Jesús Alevin Club Natación Riveira
0 Paz Albores, Manuel Infantil Natual Sport Videlgui
0 Paz Gomez, Abel Infantil Natual Sport Videlgui
0 Paz Gómez, Abel Infantil Independiente
0 Paz Gómez, Noa Chupete Independiente
0 Paz Santamaria, Carmen Benjamin Club Atletismo Noia
0 Paz Santamaria, Juan Infantil Natual Sport Videlgui
0 Paz Santamaria, Juan Infantil Independiente
0 Pazo Gonzalez, Nicolas Benjamin Natual Sport Videlgui
0 Pazos Meixus, Ararat Cadete Independiente
0 Pedrosa Vazquez, Lorenzo Prebenjamin Natual Sport Videlgui
0 Pena Blanco, Alexandra Infantil Natacion Riveira
0 Peña Insua, Carolina Cadete Club Atletismo Noia
0 Pena Segade, Andrés Benjamin Independiente
0 Pena Segade, Elisa Prebenjamin Independiente
0 Penas Lorenzo, Diego Prebenjamin Independiente
0 Penas Lorenzo, Hugo Infantil Independiente
0 Penas Lorenzo, Sofía Alevin Independiente
0 Pérez Dosil, Helena Infantil Independiente
0 Perez Gonzalez, Ariadna Prebenjamin Independiente
0 Perez Gonzalez, Claudia Benjamin Independiente
0 Perez Marcuño, Elena Prebenjamin Natual Sport Videlgui
0 Pestonit Mora, Marco Cadete Club Atletismo Noia
0 Picón Montero, Brais Cadete Atletismo Fontes Do Sar
0 Picón Montero, Iago Benjamin Independiente
0 Piñeiro Chouza, Roberto Benjamin Natual Sport Videlgui
0 Piñeiro Chouza, Roberto Benjamin Independiente
0 Piñeiro Dosil, Carlota Alevin Club Atletismo Noia
0 Piñeiro Ferreiros, Angel Alevin Independiente
0 Piñeiro Martinez, Marta Alevin Independiente
0 Piñeiro Vazquez, Alvaro Benjamin Independiente
0 Pombo Cures, Sheila Infantil Club Atletismo Noia
0 Pombo Triñanes, Jose Luis Alevin Independiente
0 Pose Carreño, Noa Prebenjamin Natual Sport Videlgui
0 Pose Pouso, Luca Chupete Adc Arnela
0 Pouso Blanco, Marcos Alevin Natual Sport Videlgui
0 Pouso Del Rio, Elba Benjamin Independiente
0 Pouso Del Rio, Hugo Infantil Independiente
0 Prado Lires, Mateo Benjamin Independiente
0 Prado Lires, Mateo P. Benjamin Independiente
0 Prego Pena, Antón Prebenjamin Independiente
0 Prego Pena, Anton Prebenjamin Independiente
0 Puente Suárez, Julio Prebenjamin Cristina Suarez
0 Queiro Garcia, Andrea Alevin Independiente
0 Queiruga Comojo, Jimena Alevin Incor-Autovidrio
0 Queiruga Diez, Antia Cadete Natual Sport Videlgui
0 Queiruga Gonzalez, Noa Alevin Natual Sport Videlgui
0 Queiruga Lojo, Brais Alevin Independiente
0 Queiruga Nieto, África Benjamin Independiente
0 Queiruga Nieto, Enzo Chupete Independiente
0 Queiruga Olveira, Iker Prebenjamin Natual Sport Videlgui
0 Queiruga Paz, Mario Chupete Independiente
0 Queiruga Silva, Helena Prebenjamin Independiente
0 Queiruga Torres, Ainhoa Benjamin Natual Sport Videlgui
0 Queiruga Torres, Ainhoa Benjamin Independiente
0 Queiruga Torres, Hugo Infantil Natual Sport Videlgui
0 Rama Fernandez, Sabela Cadete Club Atletismo Noia
0 Rama Figueiras, Daniela Alevin Club Atletismo Noia
0 Rama Figueiras, Daniela Alevin Os Salta Rejos
0 Rama Lado, Alexia Infantil Triki Team
0 Rama Toron, Christian Alevin Natual Sport Videlgui
0 Ramos Oujo, Francisco Infantil Natual Sport Videlgui
0 Ramos Sambade, Gonzalo Benjamin Independiente
0 Ramos Sambade, Victor Cadete Bicicletas Triki
0 Ramos Segade, Manuel Infantil Independiente
0 Regos González, Ylenia Cadete Independiente
0 Regueira Crujeiras, Manuel Alevin Natual Sport Videlgui
0 Reiriz Perez, Breixo Infantil Natual Sport Videlgui
0 Reiriz Perez, Fabian Benjamin Natual Sport Videlgui
0 Remuiñan Lamas, Ignacio Cadete Natual Sport Videlgui
0 Rey Bugallo, Sara Chupete Club Atletismo Lousame Deportes Hermida
0 Rey Fernandez, Alejandro Alevin Natual Sport Videlgui
0 Rey Garcia, Adrian Infantil Club Atletismo Noia
0 Rey Neira, Brais Benjamin Independiente
0 Rey Neira, Noa Benjamin Independiente
0 Rey Perez, Hugo Chupete Independiente
0 Rial, Leo Infantil Independiente
0 Rial Leston, Xoan Infantil Natual Sport Videlgui
0 Rial Sieira, Nicolas Benjamin Independiente
0 Ribó Miguel, Laura Benjamin Club Natación Ciudad De Santiago
0 Ribó Miguel, Lucas Infantil Club Natación Ciudad De Santiago
0 Rivadulla Alvarez, Hugo Alevin Natual Sport Videlgui
0 Rivas Sampedro, Anxo Alevin Independiente
0 Rivas Sánchez, Enrique Cadete Triatlón Arcade Inforhouse
0 Rivas Vila, Noel Cadete Natual Sport Videlgui
0 Riveiro Leon, Irene Alevin Club Atletismo Noia
0 Robado Muñiz, Iria Alevin Club Atletismo Noia
0 Rocha Ares, Oliver Chupete Independiente
0 Rodriguez Calo, Alicia Benjamin Independiente
0 Rodríguez Calo, Antía Cadete Independiente
0 Rodriguez Carballo, Bernal Cadete Independiente
0 Rodriguez Creo, Adrian Infantil Independiente
0 Rodríguez García, Lucia Infantil Independiente
0 Rodríguez García, Nerea Benjamin Independiente
0 Rodríguez García, Ximena Prebenjamin Independiente
0 Rodriguez Gimenez, Izan Prebenjamin Natual Sport Videlgui
0 Rodriguez Mayan, Maria Prebenjamin Independiente
0 Rodriguez Miguens, Roi Prebenjamin Natual Sport Videlgui
0 Rodriguez Piñeiro, Sergio Alevin Natual Sport Videlgui
0 Rodriguez Rego, Marco Chupete Club Atletismo Lousame Deportes Hermida
0 Rodriguez Varela, Daniela Alevin Club Atletismo Noia
0 Romay Maneiro, Favio Prebenjamin Natual Sport Videlgui
0 Romay Maneiro, Sarai Alevin Natual Sport Videlgui
0 Romay Oujo, Mariña Chupete Independiente
0 Romay Oujo, Sabela Prebenjamin Independiente
0 Romero Fernandez, Alain Prebenjamin Natual Sport Videlgui
0 Romero Fernandez, Noa Infantil Natual Sport Videlgui
0 Romero Muñiz, Gael Chupete Independiente
0 Romero Pardal, Jacobo Alevin Natual Sport Videlgui
0 Romero Pardo, Xoel Prebenjamin Natual Sport Videlgui
0 Romero Piñeiro, Anton Cadete Independiente
0 Romero Piñeiro, Jose Prebenjamin Independiente
0 Romero Piñeiro, Mariña Prebenjamin Independiente
0 Romero Piñeiro, Martin Prebenjamin Independiente
0 Romero Rodríguez, Ruth Prebenjamin Independiente
0 Romero Romero, Dylan Prebenjamin Natual Sport Videlgui
0 Romero Romero, Dylan Prebenjamin Independiente
0 Romero Torres, Daniella Chupete Independiente
0 Ronquete Bandin, Brais Prebenjamin Independiente
0 Roo Ferrer, Vanesa Cadete Natual Sport Videlgui
0 Ros Gonzalez, Lois Prebenjamin Independiente
0 Ros Gonzalez, Lucia Benjamin C.a. Fontes Do Sar
0 Ros Gonzalez, Sara Chupete Independiente
0 Ruzo Lorenzo, Anxo Chupete Independiente
0 Ruzo Lorenzo, Martín Chupete Independiente
0 Saborido Muñiz, Laura Infantil Club Atletismo Noia
0 Salanova Liste, Lucia Alevin Club Atletismo Noia
0 Salvador Del Río, Flavia Prebenjamin Independiente
0 Sampedro Castro, Alexis Alevin Club Atletismo Noia
0 Sampedro Gude, Mauro Prebenjamin Independiente
0 Sampedro Lago, Camilo Andres Benjamin Natual Sport Videlgui
0 Sampedro Lago, Shana Prebenjamin Natual Sport Videlgui
0 Sampedro Lago, Tristan Prebenjamin Natual Sport Videlgui
0 Sampedro Paz, Maria Dos Anxos Prebenjamin Natual Sport Videlgui
0 Sampedro Perez, Thalia Cadete Natual Sport Videlgui
0 Sampedro Queiruga, Samuel Prebenjamin Independiente
0 Sampedro Torres, Soren Prebenjamin Natual Sport Videlgui
0 Sánchez Conde, Alba Infantil Independiente
0 Sánchez Conde, Fran Cadete Independiente
0 Sanchez Gonzalez, Irene Prebenjamin Independiente
0 Sánchez González, Manuel Benjamin C.d. Barbantia Roda
0 Sanles Bretal, Olalla Cadete Natual Sport Videlgui
0 Sanlés Gaciño, Antía Cadete Independiente
0 Sanles Santos, Sonia Prebenjamin Natual Sport Videlgui
0 Santamaria Perez, Carme Infantil Natual Sport Videlgui
0 Santamaria Perez, Jose Alevin Natual Sport Videlgui
0 Santamaria Santamaria, Fran Prebenjamin Natual Sport Videlgui
0 Santamaria Santamaria, Johanna Benjamin Natual Sport Videlgui
0 Santamaria Santiago, Noa Infantil Natual Sport Videlgui
0 Santamaria Santiago, Uxia Cadete Natual Sport Videlgui
0 Santiago Castro, Ainhoa Cadete Natual Sport Videlgui
0 Santiago Couto, Soraya Alevin Incor-Autovidrio
0 Santiago Couto, Soraya Alevin Natual Sport Videlgui
0 Santiago Gonzalez, Nico Prebenjamin Natual Sport Videlgui
0 Santiago Millan, Lucas Alevin Independiente
0 Santiago Millan, Mauro Alevin Independiente
0 Santos Bazarra, Ainhoa Benjamin Independiente
0 Santos Blanco, Rodrigo Prebenjamin Independiente
0 Santos Cambon, Dario Prebenjamin Natual Sport Videlgui
0 Santos Cambon, Dario Prebenjamin No
0 Santos Cambon, Fabian Alevin Ramón Fernández
0 Santos Cambon, Fabian Alevin Natual Sport Videlgui
0 Santos Paz, Anton Alevin Independiente
0 Santos Ruiz, Manuel Infantil Natual Sport Videlgui
0 Santos Santamaria, Naiala Alevin Club Atletismo Noia
0 Santos Santos, Andres Benjamin Independiente
0 Santos Vizcaya, Gabriel Cadete Natual Sport Videlgui
0 Segade Maneiro, Thiago Benjamin Natual Sport Videlgui
0 Segade Vinagre, Marcelino Prebenjamin Independiente
0 Senlle Caamaño, Candela Cadete Club Atletismo Noia
0 Seoane Rodriguez, Pedro Infantil Club Triatlón Talleres David Compostela
0 Seoane Santamaria, Evan Prebenjamin Natual Sport Videlgui
0 Seoane Seijo, Ismael Benjamin Independiente
0 Seoane Seijo, Manuel Chupete Independiente
0 Sestayo Sendon, Iris Benjamin Club Atletismo Noia
0 Sieira Torres, Erick Prebenjamin Independiente
0 Sieira Valiño, Jenny Benjamin Natual Sport Videlgui
0 Sobrido Paz, Alberto Benjamin Natual Sport Videlgui
0 Sommerfelt, Carla Chupete Independiente
0 Suarez Baña, Marisol Cadete Natual Sport Videlgui
0 Suarez Blanco, Kevin Prebenjamin Independiente
0 Suarez Paz, Sofia Alevin Club Atletismo Noia
0 Taboada Codesido, Lucía Benjamin Usc
0 Tarrio Lourido, Sara Prebenjamin Independiente
0 Tarrio Pinazas, Anxo Cadete Natual Sport Videlgui
0 Teira Lopez, Jhoel Prebenjamin Natual Sport Videlgui
0 Teira Perez, Ainhoa Infantil Natual Sport Videlgui
0 Tome Abad, Alberto Infantil Natual Sport Videlgui
0 Tome Maneiro, Unai Benjamin Club Atletismo Noia
0 Tome Maneiro, Undi Benjamin Independiente
0 Torea Rey, Antia Cadete Independiente
0 Torea Tajes, Rui Chupete Independiente
0 Torea Tajes, Tiago Alevin Independiente
0 Torrado Tome, Javier Cadete Natual Sport Videlgui
0 Torrente Guerra, Éric Benjamin Independiente
0 Torres Blanco, Lois Chupete María Blanco Dosil
0 Torres Blanco, Roque Chupete María Blanco Dosil
0 Torres Bretal, Alejandro Cadete Natual Sport Videlgui
0 Torres Garcia, Evelyn Benjamin Natual Sport Videlgui
0 Torres Queiruga, Yago Prebenjamin Natual Sport Videlgui
0 Torres Queiruga, Yago Prebenjamin Independiente
0 Torres Rojas, Ariana Benjamin Natual Sport Videlgui
0 Torres Rojas, Juan Gabriel Infantil Natual Sport Videlgui
0 Torres Rosende, Emma Prebenjamin Independiente
0 Triñanes Caamaño, Aitana Prebenjamin Independiente
0 Triñanes Eiras, Alba Prebenjamin Natual Sport Videlgui
0 Uzal Lopez, Marta Alevin Atletismo O Pino
0 Valdes Martinez, Gabriel Benjamin Gabriel Valdes Martinez
0 Valero Vilas, Rodrigo Infantil Independiente
0 Varela Cruz, Belén Prebenjamin Club Atletismo Dubra
0 Varela Lema, Avril Cadete Natual Sport Videlgui
0 Vazquez Vazquez, Eloi Alevin Independiente
0 Vazquez Vazquez, Manuel Cadete Independiente
0 Vázquez Abuin, Lucas Infantil Sd Barbantia Roda
0 Vazquez Alnes, Iker Alevin Independiente
0 Vazquez Garcia, Alexandra Benjamin Natual Sport Videlgui
0 Vázquez Herrera, Lorena Benjamin Independiente
0 Vazquez Martinez, Brais Benjamin Natual Sport Videlgui
0 Vázquez Piñeiro, Diego Prebenjamin Independiente
0 Vázquez Piñeiro, Lola Benjamin Independiente
0 Vázquez Piñeiro, Mateo Cadete Independiente
0 Velo, Iker Alevin Independiente
0 Ventoso Piñeiro, Julia Cadete Independiente
0 Vidal Alcalde, Asier Benjamin Independiente
0 Vidal Buceta, Noe Alevin Independiente
0 Vidal Elhani, Omar Benjamin Natual Sport Videlgui
0 Vidal Garcia, Claudia Alevin Natual Sport Videlgui
0 Vidal Garcia, Gael Benjamin Natual Sport Videlgui
0 Vidal Rodriguez, Adrian Alevin Independiente
0 Vidal Torres, Anxo Infantil Natual Sport Videlgui
0 Vidal Torres, Lois Benjamin Natual Sport Videlgui
0 Videla Miguens, Andrea Benjamin Natual Sport Videlgui
0 Videla Miguens, Victor Alevin Natual Sport Videlgui
0 Vigo Fernández, Simón Cadete Triatlon Arcade Inforhouse
0 Vila Abeijón, Julia Chupete Independiente
0 Vila Fernandez, Lia Prebenjamin Natual Sport Videlgui
0 Vila Mariño, Abel Infantil Club Atletismo Noia
0 Vila Pouso, Eva Benjamin Independiente
0 Villaverde Gueto, Lois Alevin Club Atletismo Noia
0 Villaverde Varela, Natalia Cadete Natual Sport Videlgui
0 Viturro Buig, Nico Benjamin S.d.barbantia Roda
0 Viturro Buig, Thiago Cadete S.d.barbantia Roda
0 Zúñiga, Antía Prebenjamin Dolores Maneiro
0 Zúñiga, María Chupete Dolores Maneiro
0 Zuñiga Maneiro, Ramón Chupete Independiente

Localización del evento

Obtener ruta Ver mapa grande