V CARREIRA PEDESTRE POPULAR-CONCELLO DE FRADES 2018

FECHA DEL EVENTO12/05/2018

FIN DE INSCRIPCIÓN10/05/2018 - 23:59

INSCRITOS 39

LOCALIZACIÓNPraza Pública - Ponte Carreira

DEPORTERunning

¡Comparte este evento!

Detalles de la carrera

Reglamento Perfil Folleto

O Concello de Frades celebra a súa V Carreira Pedestre Popular na localidade de Ponte Carreira (estrada Ordes-Ponte Carreira DP-3802).
O percorrido da proba absoluta será sobre unha distancia de 8.6 km en ruta

Horarios

Información del organizador

Concello de Frades

Categorías

Nombre Precio actual Año de nacimiento Distancia Hora de salida Inscritos
Pitufo-Biberón-Sub 6 Gratis 2013-2018 m 13
Prebenxamín-Sub 8 Gratis 2011-2012 m 7
Benxamín-Sub 10 Gratis 2009-2010 m 4
Alevín-Sub 12 Gratis 2007-2008 m 5
Infantil-Sub14 Gratis 2005-2006 m 3
Cadete-Sub 16 Gratis 2003-2004 m 0
Xuvenil-Sub 18 Gratis 2001-2002 m 0
Junior-Sub 20 5,00 € 1999-2000 m 0
Promesa-Sub 23 5,00 € 1996-1998 m 1
Senior 5,00 € 1984-1995 m 1
Master 1 5,00 € 1978-1983 m 1
Master 2 5,00 € 1968-1977 m 2
Master 3 5,00 € 1958-1967 m 0
Master 4 5,00 € Anteriores-1957 m 2

Lista de inscritos

Order Nombre Categoría Club
0 Abel Souto, Miguel Master 2 Milladoiro
0 Argibay Dominguez, Enma Infantil-Sub14 Independiente
0 Argibay Dominguez, Natalia Alevín-Sub 12 Independiente
0 Bello Vilariño, Carolina Benxamín-Sub 10 Independiente
0 Bello Vilariño, Manuel Alevín-Sub 12 Independiente
0 Bernal Gómez, Jesús Master 4 Independiente
0 Botana Cabo, Lara Alevín-Sub 12 Edm Frades
0 Carneiro Joglar, Nicolás Benxamín-Sub 10 Edm Frades
0 Carro Méndez, Antía Benxamín-Sub 10 Independiente
0 Carro Méndez, Manuel Pitufo-Biberón-Sub 6 Independiente
0 Castro Brea, Lucas Pitufo-Biberón-Sub 6 Independiente
0 Coto Vázquez, Noelia Prebenxamín-Sub 8 Independiente
0 Coto Vázquez, Nuria Pitufo-Biberón-Sub 6 Independiente
0 Galdo García, Marco Pitufo-Biberón-Sub 6 Independiente
0 Galdo García, Martín Prebenxamín-Sub 8 Independiente
0 García García, Manuel Master 4 Manuel García García
0 García Marzoa, Alba Senior Independiente
0 García Mosquera, Gabriel Alevín-Sub 12 Independiente
0 Lorenzo Corral, Fernando Master 1 Independiente
0 Lorenzo Rico, Martina Pitufo-Biberón-Sub 6 Independiente
0 Lorenzo Rico, Sofía Pitufo-Biberón-Sub 6 Independiente
0 Maroño Garcia, Adrian Pitufo-Biberón-Sub 6 Independiente
0 Maroño Garcia, Daniel Pitufo-Biberón-Sub 6 Independiente
0 Meijide Iglesias, Antón Pitufo-Biberón-Sub 6 Independiente
0 Meijide Iglesias, Ariadna Prebenxamín-Sub 8 Independiente
0 Méndez Martínez, Noa Pitufo-Biberón-Sub 6 Independiente
0 Méndez Rey, Lois Prebenxamín-Sub 8 Independiente
0 Miguez Espiñeira, Juán Prebenxamín-Sub 8 Independiente
0 Moar Gafanha, Mateo Prebenxamín-Sub 8 Edm Frades
0 Pazos Meixus, Ararat Infantil-Sub14 Atletismo Mazi
0 Prado Mariño, Manuela Pitufo-Biberón-Sub 6 Independiente
0 Quintian Fuentes, Hector Infantil-Sub14 Independiente
0 Rodríguez Del Río, Noa Pitufo-Biberón-Sub 6 Independiente
0 Saavedra Fuentes, Antonio Prebenxamín-Sub 8 Independiente
0 Saavedra Fuentes, Carmen Alevín-Sub 12 Independiente
0 Sanmartín Carreira, Iván Pablo Master 2 Club Atletismo O Pino
0 Suárez Vieites, Adriana Benxamín-Sub 10 Independiente
0 Suárez Vieites, Carlos Pitufo-Biberón-Sub 6 Independiente
0 Vilariño Lamas, Nerea Promesa-Sub 23 Independiente

Localización del evento

Obtener ruta Ver mapa grande