VI BTT CONCELLO DE O PINO

FECHA DEL EVENTO24/09/2017

FIN DE INSCRIPCIÓN21/09/2017 - 23:59

LOCALIZACIÓNCPI Camiño de Santiago - Arca-Pedrouzo

DISTANCIA42,7Km

DEPORTEBTT

¡Comparte este evento!

Detalles de la carrera

Reglamento

O Concello de O Pino organizará o domingo 24 de setembro a 6ª edición da súa RUTA BTT, unha marcha cicloturista de 42,7 km de percorrido (distancia aproximada) e de dificultade técnica/física media cuia saída terá lugar ás 09:30 horas diante do Centro Escolar CPI Camiño de Santiago ubicado na localidade de Arca-Pedrouzo
O percorrido e o track da marcha será publicado con antelación á mesma na web www.concellodeopino.com

Información del organizador

Concello de O Pino

www.concellodeopino.com

Resultados

Pto Dorsal Nombre Club Tiempo a V Media Paso Control
1765Martin Agrasar CesCpc O Toxo02:18:48,17+00:23:3518.4Km/h01:05:18,13
3666José Manuel Amor RodeiroNinguno02:33:32,73+00:38:0616.6Km/h01:11:20,31
3567Alvaro Andrade HerreroMontaevai02:32:41,69+00:37:2416.7Km/h01:14:37,74
2968Angel Jesùs Barcia VázquezMontaevai O Pino02:26:02,95+00:30:3717.5Km/h01:13:38,86
1369Jesus Beis CabanasMontaevai02:13:00,94+00:17:2819.2Km/h01:02:53,22
2770Ramon Blanco OteroLafuga Caffè Grupetta02:25:53,83+00:30:2217.5Km/h01:08:54,54
2671Fernando Botana BaloOs Do Monte Bravo02:24:44,45+00:29:1817.6Km/h01:09:49,70
6972Rubén Botana ReyNinguno03:05:44,09+01:10:2813.7Km/h01:32:21,63
4673Andrés Brea RegueiraDomibikers02:44:45,39+00:49:3415.5Km/h01:17:41,44
7874Fran Calo LiresCpc Toxo03:11:41,94+01:16:2013.3Km/h01:27:36,56
975Jose Calviño SeoaneSEO02:08:13,37+00:12:5219.9Km/h01:00:34,54
2276Ivan Calvo ReyA.d Jarnachaa02:21:09,51+00:25:4318.1Km/h01:08:11,56
8777Marcos Cao LópezNinguno03:34:27,19+01:39:2011.9Km/h01:37:10,93
5678Manuel Jose Carames ArcaO4S Rutasbike02:53:58,78+00:58:4014.7Km/h01:19:08,13
7480Rafael Carracedo RodriguezNinguno03:10:55,25+01:15:4413.3Km/h01:25:52,14
3381Roberto Carreira PérezCc Cambre Caeiro02:29:55,85+00:34:2317.0Km/h01:12:19,18
9382Juan Castiñeiras CastiñeirasPlato Fonde, G.c.04:00:13,36+02:05:0910.6Km/h01:36:21,31
5383Xabier Castro FernandezTambrebike02:52:38,38+00:57:3514.7Km/h01:25:24,22
2184Cesar Costoya PradoNinguno02:20:56,29+00:25:2918.1Km/h01:06:01,43
1185Sergio Costoya RodríguezCD Vagalume Energía02:11:16,37+00:15:4919.4Km/h01:02:51,03
4986Gerardo De La Fuente CarrilloRibadoulla02:46:40,21+00:51:1515.3Km/h01:17:55,80
5887Angel Fernando Diaz DiazC.c. Dh Galicia Team Sarria02:56:39,60+01:01:2114.4Km/h01:26:43,91
6288Roberto Enrique Diaz DiazC.c. Dh Galicia Team Sarria02:57:01,48+01:01:4414.4Km/h01:28:57,59
4889José Manuel Dopazo MellaNinguno02:46:30,40+00:51:0215.3Km/h01:17:39,68
1290Jose Lino Enríquez GarcíaPedalemonte - Tahume02:12:48,13+00:17:2219.2Km/h01:03:08,64
9191Fernando España CachedaNinguno03:46:20,08+01:51:1911.2Km/h01:48:29,59
4792Jose Ramon Fontaiña RodriguezSaltarejos02:44:58,51+00:49:4015.5Km/h01:22:35,63
8193Óscar Frags GarabatoTambre Bike C. C03:16:20,60+01:21:1313.0Km/h01:21:54,04
8094Jesus Franqueiro VazquezNinguno03:16:17,74+01:21:1313.0Km/h01:21:58,99
2895Diego Freiria SeijoNinguno02:25:58,59+00:30:2817.5Km/h01:08:10,96
8496Andrés Gago ReboredoNinguno03:29:29,42+01:34:2312.2Km/h01:39:07,66
8897Karlos Gamás VillanuevaRibadoulla03:42:41,69+01:47:4011.4Km/h01:41:39,32
6498Alejandro Gándara De PacoNinguno03:01:12,51+01:06:0014.1Km/h01:20:26,09
9099Andres Garcia AmaranteLe Tour De Beseño03:46:48,09+01:51:1811.2Km/h01:47:44,18
44100Pablo García AñonOs Salta Rejos02:43:31,24+00:49:0715.5Km/h01:22:38,91
20101Jose Garcia PregoBtt Ultreia02:19:17,42+00:23:4818.3Km/h01:07:10,76
14102Luis Gendra OrdoñezUltreia02:14:42,26+00:19:0819.0Km/h01:03:39,90
1104Bruno Manuel Gomes RoçaMontaevai01:55:12,8522.1Km/h00:55:34,15
60105Juan Luis Gonzalez LorenzoBarbanzabike02:56:52,56+01:01:3914.4Km/h01:22:00,11
73107Ismael Lema GarciaCpc Toxo03:08:16,61+01:12:5713.5Km/h01:31:44,20
66108David Lopez FernandezNinguno03:04:48,15+01:09:3113.8Km/h01:20:37,07
37109José Luis López PardoMaspedal02:35:01,36+00:39:5616.4Km/h01:13:11,74
23110Manuel López SuarezMontaevai O Pino02:22:43,03+00:27:1017.9Km/h01:10:27,93
52111Daniel Loureiro AmeneirosNinguno02:47:52,28+00:52:4115.2Km/h01:20:32,31
54112Carlos Macedo Creo Macedo CreoOs Raposos02:53:32,07+00:58:2814.7Km/h01:23:26,50
38113Ricardo Martínez AlloNinguno02:36:47,00+00:41:2516.3Km/h01:16:27,43
76114Daniel Martinez FrancosNinguno03:10:59,12+01:15:4513.3Km/h01:32:35,89
24115J.luis Martinez VarelaCc Trasdeza02:23:48,01+00:28:2517.7Km/h01:10:31,69
43116Javier Matinez ValverdeBtt Lume02:41:41,95+00:46:1615.8Km/h01:15:40,17
89117Álvaro Méndez AbelLe Tour Dé Beseño03:46:47,79+01:51:1811.2Km/h01:47:44,49
57119David Miguens LopezC.p.c Toxo02:56:17,56+01:00:5614.5Km/h01:31:07,51
5120Valentín Mosquera VillaverdeBikestrada02:03:13,40+00:07:4220.7Km/h00:59:29,30
19177Sergio Moure PiñeiroBtt Ultreia02:19:17,40+00:23:4818.3Km/h01:07:11,53
18178Simon Negreira BardancaSanta Compaña02:18:50,41+00:23:3618.4Km/h01:04:44,95
50179Jacobo Nine MayoOs Salta Rejos02:47:18,33+00:51:4715.3Km/h01:22:33,11
7180Miguel Anxo Nogueira PérezNoitebra F.C.02:05:24,81+00:09:5720.4Km/h01:00:47,74
42181Jose Manuel Noya SalgadoBtt Lume02:41:42,08+00:46:1615.8Km/h01:15:40,77
15182Ruben Parga CodesidoPedal Tabernario02:15:18,49+00:19:5118.9Km/h01:05:21,27
65183Luis Pena RodriguezNinguno03:04:07,59+01:08:4513.8Km/h01:25:10,19
72184Jose Manuel Quintas CebeiroNinguno03:07:41,00+01:12:2513.6Km/h01:29:15,50
41185Alex Rama SuarezOs Salta Rejos02:39:30,56+00:45:1815.9Km/h01:22:33,64
2186Marcos Ramos BooC.c Santa Compaña Santa Comba01:55:31,86+00:00:1122.1Km/h00:56:23,00
68187Carlos Reboredo FragaNinguno03:04:56,70+01:09:4813.8Km/h01:31:05,07
67188Manuel Rey AlvelaNinguno03:05:01,79+01:09:4713.8Km/h01:32:22,01
61189Martín Rey CanedaNoitebra F.c.02:57:04,57+01:01:4014.4Km/h01:22:12,58
51190Javier Rey MirandaTrifonseca02:47:51,10+00:52:4115.2Km/h01:16:21,99
86191Carlos Rivadulla SánchezNinguno03:34:25,18+01:39:1911.9Km/h01:37:10,41
83192Manuel Romero ReyNinguno03:25:01,05+01:29:4712.4Km/h01:33:15,75
4193Jose Rouco LopezMontaevai02:02:27,30+00:06:5420.9Km/h00:59:27,96
55194Carlos Ruiz SeijoA.d.r. Vara E Pedal02:53:52,58+00:58:2914.7Km/h01:20:54,93
8195Javier Sada GonzalezBikestrada02:06:20,88+00:10:5020.2Km/h
45196José Antonio Salgado AnteloDomibikers02:44:55,88+00:49:3215.5Km/h01:17:38,16
75198Jesus Sanchez DuroNinguno03:10:53,53+01:15:4413.3Km/h01:29:39,14
79199Pablo Sanchez MatoNinguno03:15:02,05+01:19:4713.1Km/h01:32:34,41
40200Miguel Sanchez RemeseiroC.c Riazor02:39:26,99+00:44:1616.0Km/h01:15:21,03
30533Elías Santiso RieloNinguno02:25:50,87+00:30:4017.5Km/h01:09:49,18
32534Marcos Segade LeónNinguno02:28:14,89+00:33:0317.2Km/h01:10:29,43
63536Dani SoutoNinguno02:59:22,83+01:03:5914.2Km/h01:25:54,31
71537Dimas Suarez BarrosRibadoulla03:07:14,10+01:12:0113.6Km/h01:27:58,67
6538Jose Luis Tasende GarciaC.c. Santa Compaña-Santa Comba02:03:02,20+00:07:4220.7Km/h01:00:25,87
82540Juan Pablo Torres AntunezNinguno03:16:48,42+01:21:2613.0Km/h01:32:51,33
59541Juan Manuel Torres CelaCcames02:56:33,69+01:01:2314.4Km/h01:29:00,33
10542Aleixo Torres PegoMáster Galaico02:08:19,08+00:13:1319.8Km/h01:02:30,64
94543Juan Jose Trillo LorenzoNinguno04:00:44,84+02:05:3810.6Km/h01:32:17,22
39544Santiago Tuñas PenaNinguno02:38:49,40+00:43:2816.1Km/h01:16:27,13
85545Sergio Uzal SoutoNinguno03:29:30,29+01:34:2312.2Km/h01:39:11,70
92546José Manuel Vázquez BlancoNinguno03:48:24,96+01:53:1211.1Km/h01:47:56,21
16547Juan Manuel Vazquez VazquezLafuga Caffè Grupetta02:16:18,37+00:20:5318.7Km/h01:04:08,01
77549Toniño Vilachan CotoCpc Toxo03:11:41,14+01:16:1913.3Km/h01:31:20,10
34550Tomas Vilas AlvarezO4S Rutasbike02:32:41,17+00:37:2316.7Km/h01:14:40,11
31551Jose Luis Vilariño CastroMontaevai02:26:25,00+00:31:0517.4Km/h
3552Miguel Lopez NoyaNinguno01:58:14,90+00:03:1021.8Km/h
70554Marcos Sayans PortosNinguno03:06:12,66+01:11:0013.7Km/h01:27:54,15
25555Juan Fernández BaladoNinguno02:24:13,85+00:29:0117.7Km/h01:09:01,44

Localización del evento

Obtener ruta Ver mapa grande