VI CARREIRA POPULAR CONCELLO DE RIANXO

FECHA DEL EVENTO01/11/2018

FIN DE INSCRIPCIÓN29/10/2018 - 23:59

INSCRITOS 350

LOCALIZACIÓNRianxo - Praza Castelao

DEPORTERunning

¡Comparte este evento!

Detalles de la carrera

Reglamento Perfil

O Concello de Rianxo e o Club Atletismo Rianxo organizan a VI Carreira Popular Concello de Rianxo, o xoves 1 de novembro de 2018. A proba está incluída no Calendario Oficial da Federación Galega de Atletismo e nos seguintes circuítos:
• VI Circuíto Provincial de Carreiras Populares, promovido pola Deputación da Coruña.
• III Circuíto Carreiras Populares Arousa Norte, promovido e organizado polos Concellos que forman parte da Mancomunidade Arousa Norte: Boiro, Rianxo, A Pobra do Caramiñal e Ribeira.

Establécense 4 percorridos, aos que se darán as voltas indicadas na táboa de distancias.
1. Percorrido amarelo: 100 m.
2. Percorrido verde: 500 m.
3. Percorrido azul: 750 m.
4. Percorrido vermello: 3.333 m.

Información del organizador

Concello de Rianxo - Club Atletismo Rianxo

Servizo de Deportes do Concello de Rianxo981 86 63 81concelloderianxo.gal
Redes sociales del organizador
facebook  

Categorías

Nombre Precio actual Año de nacimiento Distancia Hora de salida Inscritos
Xoubas 2016 Gratis 2016-Posteriores 100 m 10:45 6
Xoubas 2015 Gratis 2015-2015 100 m 10:45 13
Xoubas 2014 Gratis 2014-2014 100 m 10:45 17
Sardiñas Gratis 2011-2013 500 m 11:00 25
Sub 10 H/m Gratis 2010-2011 1000 m 11:10 45
Sub 12 H/m Gratis 2008-2009 1500 m 11:25 29
Sub 14 H/m Gratis 2006-2007 2250 m 11:40 23
Sub 16 H/m Gratis 2004-2005 6660 m 12:00 16
Sub 18 H/m 6,00 € 2002-2003 10000 m 12:00 4
Sub 20 H/m 6,00 € 2000-2001 10000 m 12:00 0
Sub 23 H/m 6,00 € 1997-1999 10000 m 12:00 5
Senior H/m 6,00 € 1983-1996 10000 m 12:00 45
Master 1 H/m 6,00 € 1977-1983 10000 m 12:00 39
Master 2 H/m 6,00 € 1968-1977 10000 m 12:00 49
Master 3 H/m 6,00 € 1958-1968 10000 m 12:00 25
Master 4 H/m 6,00 € Anteriores-1958 10000 m 12:00 9

Lista de inscritos

Order Nombre Categoría Club
0 Abalo Chouza, Narciso Master 1 H/M Ninguno
0 Alcalde De Paula, Hugo Xoubas 2014 Independiente
0 Alcalde Patiño, Lía Sardiñas Independiente
0 Alcalde Patiño, Xiana Sub 14 H/M Independiente
0 Alcalde Resua, Oscar Senior H/M Maxiko Team
0 Alvarellos Barreiro, Juan Jose Master 1 H/M Club Atletismo O Pino
0 Alvarez Bendaña, Alberto Master 1 H/M Atletismo Sar Vermú Petroni
0 Ansedes Domínguez, Lucía Master 3 H/M Noitebra, Fc
0 Aparicio Díaz, Javier Master 3 H/M Running Oleiros
0 Arca Molinos, Rosa Maria Master 1 H/M Ninguno
0 Arcos Vázquez, Adrián Sub 12 H/M Independiente
0 Arcos Vázquez, Laura Sub 10 H/M Independiente
0 Ardila Aranguren, Oscar Alexis Master 2 H/M Oscar Ardila
0 Baamonde Arufe, Japi Master 2 H/M Atletismo Sar Vermú Petroni
0 Baamonde Otero, Adan Xoubas 2015 Independiente
0 Balado García, Dario Sub 10 H/M Independiente
0 Barreiro Lapido, Martina Sardiñas Independiente
0 Barros Ces, Miguel Sub 16 H/M Ccd Taragoña
0 Barroso Perez, Beatriz Master 2 H/M Tribu Trail
0 Benítez Somoza, Abraham Master 2 H/M Ninguno
0 Bernal Gómez, Jesús Master 4 H/M Jesús Bernal Gómez
0 Betanzos Rego, Tobías Master 3 H/M Ninguno
0 Botana Ferreiro, Juan Luis Master 4 H/M Club Atletismo O Pino
0 Bouzas Rey, Ismael Senior H/M Atletismo Sar Vermú Petroni
0 Bragaña Miguens, Maria Master 2 H/M Atletismo Outes John Turkey
0 Brea Lorenzo, Raul Xoubas 2016 Independiente
0 Brea Lorenzo, Víctor Sardiñas Independiente
0 Brión Lema, Juan Carlos Master 3 H/M Triatlón Riveira
0 Buig Fernández, Lara Master 2 H/M Club Atletismo O Pino
0 Buján González, José Master 2 H/M Atletismo Outes John Turkey
0 Bures Miguens, Xosé Manuel Master 2 H/M Tribu Trail
0 Bustelo, Julio Master 2 H/M Ninguno
0 Busto Lobato, Carlos Master 3 H/M Atletismo Sar Vermú Petroni
0 Busto Santalla, Ana Senior H/M Independiente
0 Caamaño Nieto, Avelino Master 1 H/M Atletismo Sar Vermú Petroni
0 Caamaño Nieto, Ruben Senior H/M Atletismo Sar Vermú Petroni
0 Caamaño Riveiro, Herminio Master 3 H/M Atletismo Outes John Turkey
0 Cacharrón Carril, Saúl Master 1 H/M O Capitán Garfo
0 Caeiro Franco, Eric Sub 10 H/M Independiente
0 Calvo Dopazo, Verónica Senior H/M Cdm Vertice
0 Calvo Grandío, Aldan Sub 10 H/M S.d. Barbantia Roda
0 Calvo Grandío, Gael Xoubas 2015 S.d. Barbantia Roda
0 Calvo Muñiz, Raúl Sub 16 H/M Ccd Taragoña
0 Calvo Rey, Daniel Master 2 H/M S.d. Barbantia Roda
0 Camba Vázquez, María Sub 12 H/M Natación Liceo
0 Camba Vázquez, Xabi Sub 10 H/M Ninguno
0 Cameán Lampón, Juan Master 4 H/M Veteranos De Samil
0 Cameán Lorenzo, Pablo Sub 16 H/M Ninguno
0 Camiña Lojo, Serafín Master 1 H/M Xesteiras
0 Campaña Lopez, Abel Sub 14 H/M Ninguno
0 Canda Taboada, Luis Master 1 H/M Independiente
0 Canle Insua, Simon Sub 12 H/M Atletismo Noia
0 Cao Noya, Dalia Senior H/M Club Running Liceo De Noia
0 Cardalda Fresco, Luis Master 3 H/M Ninguno
0 Carou Tembra, Alberte Sardiñas Alberto Carou Iglesias
0 Carou Tembra, Martiño Xoubas 2016 Alberto Carou Iglesias
0 Casais Calo, Luis Senior H/M Ninguno
0 Casal Moares, Martina Xoubas 2015 Independiente
0 Castelo Bellas, Hugo Sub 12 H/M Independiente
0 Castro Hermida, Borja Sub 23 H/M Club Atletismo Santiago
0 Castro Sampedro, Javi Senior H/M Club Natacion Riveira
0 Castromán Couselo, Francisco Alexandre Senior H/M Ninguno
0 Cebey Meno, María Jesús Master 2 H/M Independiente
0 Cebreiro Iglesias, Mateo Xoubas 2016 Independiente
0 Cepeda Reboiras, Juan Master 1 H/M Olímpico De Vedra
0 Ces Vicente, Xabier Sub 12 H/M Cd Union
0 Cespon Lorenzo, Miguel Sub 12 H/M Independiente
0 Chenlo Barros, Adrian Sub 10 H/M Salsas Compostela
0 Chenlo Barros, Alex Xoubas 2015 Salsas Compostela
0 Comojo Méndez, Lucas Sub 10 H/M Independiente
0 Comojo Méndez, Uxía Sub 10 H/M Independiente
0 Conde Pereira, Angel Master 2 H/M Ninguno
0 Cordal Barreiro, Antón Master 1 H/M C. A. Cambados - Seguros Noval
0 Cordal Barreiro, Ivan Master 1 H/M C. A. Cambados - Seguros Noval
0 Cores Vazquez, Ricardo Senior H/M Club Natacion Riveira
0 Corrales Riobó, Samuel Sardiñas Vila De Cangas
0 Corrales Riobó, Sofía Xoubas 2014 Vila De Cangas
0 Corredoira Baleato, Maria Master 2 H/M 3&run By Pedro Nimo
0 Costa Faya, Sara Senior H/M Club Atletismo O Pino
0 Costa Fernández, Benjamin Master 1 H/M Atletismo Sar Vermú Petroni
0 Creo Saborido, Alejandro Senior H/M Ninguno
0 Cuenca Garcia, Francisco Jose Master 1 H/M Ninguno
0 De La Fuente Iglesias, Eva Master 2 H/M Club Atletismo O Pino
0 Del Blanco, Fátima Sub 18 H/M Club Triathlon Arcade Inforhouse
0 Domínguez Martís, Alejandra Sub 18 H/M Domínguez Martís
0 Domínguez Martís, Lara Sub 23 H/M Domínguez Martís
0 Domínguez Mirón, Ricardo Senior H/M Ninguno
0 Domínguez Sánchez, Andrés Master 3 H/M Domínguez Martís
0 Domínguez Sánchez, Emilio Senior H/M Ninguno
0 Dominguez Sanisidro, Erica Sub 14 H/M Ninguno
0 Fernande, Tina Senior H/M Usc
0 Fernández, Manuel Master 3 H/M Ninguno
0 Fernandez Campos, Alina Master 1 H/M S. D. Barbantia Roda
0 Fernández Domínguez, Adrián Senior H/M Maxiko Team
0 Fernández Lapido, Mara Sub 14 H/M Independiente
0 Fernández Lapido, Zoe Sardiñas Independiente
0 Fernandez Lijo, Juan Francisco Master 2 H/M Club Escuela Boxeo Canario
0 Fernandez Martinez, Maria Sub 14 H/M Bicicletas Triki
0 Fernandez Martinez, Rosana Sub 16 H/M Bicicletas Triki
0 Fernández Ordóñez, Clara Sub 12 H/M Club Piragüismo Rianxo
0 Fernández Ordóñez, Sabela Sub 12 H/M Club Piragüismo Rianxo
0 Fernandez Polin, Fernando Master 1 H/M Ninguno
0 Fernández Romero, Sara Sub 10 H/M Ninguno
0 Fernandez Rosales, Juan Sub 23 H/M Club Escuela Boxeo Canario
0 Fernandez Rosales, Lucia Sub 16 H/M Club Escuela Boxeo Canario
0 Fernández Taboada, Manuel Sub 23 H/M Atletismo Sar Vermú Petroni
0 Fernández Varela, Gael Xoubas 2014 Independiente
0 Ferreirós Martínez, Natalia Senior H/M Independiente
0 Ferreiros Ordoñez, Ismael Sub 10 H/M Independiente
0 Ferreiros Tajes, Dario Senior H/M Independiente
0 Figueira Hermo, David Fco. Master 2 H/M S. D. Barbantia Roda
0 Figueira Iglesias, Lucas Senior H/M Independiente
0 Figueira Liriano, Aisha Xoubas 2015 Independiente
0 Figueira Liriano, William Sardiñas Independiente
0 Figueira Perez, Manuel Master 2 H/M Atletismo Sar Vermú Petroni
0 Figueira Regenjo, Mateo Sub 10 H/M Independiente
0 Figueira Regenjo, Mauro Sub 10 H/M Independiente
0 Figueiras Blanco, Secho Master 2 H/M Cai A Estrada
0 Figueiras Rama, Xabi Sub 14 H/M Ninguno
0 Figueiras Rama, Xandre Sub 10 H/M Ninguno
0 Figueiro Resúa, Francisco Javier Senior H/M Maxiko Team
0 Folgar Pouso, Ramón Ignacio Master 3 H/M Atletismo Sar Vermú Petroni
0 Fontán Martínez, Xacobe Senior H/M Sd Barbantia Roda
0 Fontan Perez, Gerardo Miguel Master 2 H/M Clube Ciclista Armenteira E Punto
0 Fontans Sebe, Marcos Master 2 H/M Independiente
0 Formoso Recarey, Alejandra Sub 16 H/M Bicicletas Triki
0 Formoso Recarey, Eva Sub 12 H/M Bicicletas Triki
0 Galbán Ces, Noa Sub 10 H/M Independiente
0 Galban Lesende, Santi Master 2 H/M Ninguno
0 Garcia Beiro, Cristina Senior H/M Atletismo Outes John Turkey
0 Garcia Cuevas, Angel Manuel Master 2 H/M Independiente
0 Garcia Folgar, Gael Xoubas 2015 Independiente
0 García González, Yago Sub 12 H/M San Miguel De Marín
0 García González, Yurena Sub 16 H/M San Miguel De Marín
0 Garcia Iglesias, Jesus Master 2 H/M Ninguno
0 Garcia Lorenzo, Silvia Senior H/M Artrogal-Tri498
0 Garcia Meniño, Juan Luis Sub 23 H/M C. A. Cambados - Seguros Noval
0 García Miñan, Faustino Master 2 H/M C.a.r Redondela
0 García Moares, Borja Sub 14 H/M Independiente
0 García Senín, Amara Senior H/M Ninguno
0 Garrido Lorenzo, Diego Sub 10 H/M Independiente
0 Gey Segade, Santiago Manuel Senior H/M S. D. Barbantia Roda
0 Goldar Soto, Alma Sardiñas Independiente
0 Goldar Soto, Gabriel Sub 14 H/M Independiente
0 Gomez Leon, Noa Sub 12 H/M Atletismo Sar Vermú Petroni
0 Gomez Rego, Marcos Sub 12 H/M Ninguno
0 Gomez Rego, Samuel Sub 12 H/M Ninguno
0 Gonzalez Horta, Victor Senior H/M Comesaña Sporting Club
0 Gonzalez Lens, Mia Sardiñas No Tiene Club
0 González Martinez, Maria Senior H/M Orixinal Mgm Team
0 Gonzalez Morano, Alexis Sub 10 H/M Independiente
0 Gonzalez Morano, Carolina Xoubas 2014 Independiente
0 Gonzalez Morano, Mariela Sub 12 H/M Independiente
0 González Pais, Ramón Sub 16 H/M Atletismo Noia
0 Gonzalez Sanchez, Alvarecho Sub 12 H/M Atletismo Fontes Do Sar
0 González Villar, Yolanda Master 2 H/M Atletismo Outes John Turkey
0 Grela Perez, Sabela Sub 14 H/M Atletismo Virxen Da Guia
0 Gude Paz, Jesus Manuel Master 2 H/M Club Natacion Riveira
0 Gude Vila, Juan Antonio Master 2 H/M Montepenarubia
0 Herbon Laiño, Candela Xoubas 2014 Independiente
0 Herbon Tubío, Óscar Sub 10 H/M Independiente
0 Hermo Caamaño, Martina Sardiñas Independiente
0 Hermo Villar, Pablo Master 1 H/M Artrogal-Tri498
0 Ibáñez Pereiro, Aitor Master 2 H/M Tribu Trail
0 Iglesias Amores, Miguel Senior H/M Club Deportivo Pinarium
0 Iglesias Mosconi, María Senior H/M Ninguno
0 Iglesias Villanueva, Luisa Master 2 H/M Cai A Estrada
0 Juanatey Garcia, Carlos Master 1 H/M Atletismo Fontes Do Sar
0 Lago Moledo, Manuel Master 3 H/M Atletismo Outes
0 Laiño Raño, Ainhoa Sub 12 H/M Barbantia Roda
0 Laiño Silva, Victor Senior H/M Club Natacion Riveira
0 Lapido Rey, Iria Sub 10 H/M Independiente
0 Lareo Barroso, Nerea Sub 12 H/M Club Atletismo Noia
0 Ledesma Rico, Marga Master 2 H/M Club Atletismo O Pino
0 León Viñas, Ricardo Senior H/M Atletismo Sar Vermú Petroni
0 Liñares Martínez, José Ignacio Master 3 H/M Independiente
0 Lodeiro Nuñez, Guadalupe Master 1 H/M Atletismo Sar Vermú Petroni
0 Lojo, Jose Senior H/M San Miguel De Marín
0 Lojo Maneiro, Raul Master 2 H/M Ninguno
0 Lojo Olveira, Vera Sardiñas Independiente
0 López Fernández, José Antonio Master 2 H/M Atletismo Outes John Turkey
0 López Figueira, Breogán Sub 10 H/M Independiente
0 Lopez Millares, Uxia Sub 10 H/M Ninguno
0 Lopez Sanchez, Lara Sardiñas Independiente
0 López Sánchez, Uxía Sub 12 H/M Ninguno
0 Lorenzo Duran, Ines Xoubas 2014 Independiente
0 Lorenzo Duran, Pedro Sub 10 H/M Independiente
0 Lorenzo Perez, Natalia Master 2 H/M Ateltismo Milladoiro
0 Lorenzo Vázquez, Sergio Sub 10 H/M Independiente
0 Losada Figueira, Luis Xoubas 2015 Independiente
0 Losada Figueira, Martin Sub 10 H/M Independiente
0 Maneiro Teira, Daniel Sub 14 H/M Ninguno
0 Mareque Martinez, Maria Master 1 H/M Tartarugas
0 Mariño Galban, Manuel Sub 14 H/M Independiente
0 Mariño Peón, Lucas Sub 12 H/M Ninguno
0 Martínez Abal, Roi Master 1 H/M Independiente
0 Martinez Fandiño, Diego Senior H/M C. A. Cambados - Seguros Noval
0 Martínez Garrido, Iago Master 2 H/M Ninguno
0 Martínez Lourido, Aitana Sub 18 H/M Independiente
0 Martinez Mosquera, Iria Sardiñas Independiente
0 Martinez Mosquera, Roi Sub 10 H/M Independiente
0 Martínez Ordóñez, Antía Sardiñas Independiente
0 Matilla Garia, Jose Carlos Master 3 H/M Cccp Riveira -Club Comedores De Cachelos E Polbo De Riveira
0 Mayo Martinez, Jose Ramon Master 2 H/M Tribu Trail
0 Miguez Ordoñez, Rodrigo Sub 12 H/M Piraguismo Rianxo
0 Millares Sieira, Clara María Senior H/M Club Escuela Boxeo Canario
0 Miranda Ordoñez, Elena Sardiñas Independiente
0 Miranda Ordoñez, Pablo Sub 10 H/M Independiente
0 Moares García, Manuel Sub 14 H/M Independiente
0 Muiños Castro, Ramon Xoubas 2015 Independiente
0 Muiños Reyes, Enrique Master 1 H/M Ninguno
0 Muiños Reyes, Jessica Senior H/M Ninguno
0 Muñiz Vicente, Ana Xoubas 2015 Independiente
0 Navarro Anton, Jose Master 2 H/M S. D. Barbantia Roda
0 Neira Varela, Cristian Sub 10 H/M Independiente
0 Novais Troncoso, Concha Master 1 H/M Club Atletismo Sada
0 Novo Bujeíro, Javier Master 1 H/M Terra De Soneira
0 Olveira Comojo, Diego Xoubas 2014 Independiente
0 Ordóñez González, Eloi Sardiñas Independiente
0 Ordóñez Somoza, Abel Sub 10 H/M Independiente
0 Ordóñez Somoza, Borja Sardiñas Independiente
0 Osorio Dieguez, Cesar Master 2 H/M Ninguno
0 Oubiña Falcón, Maxi Senior H/M C. A. Cambados - Seguros Noval
0 Outeiral Abuín, Vera Xoubas 2014 Independiente
0 Pais Trigo, Francisco Sardiñas Independiente
0 Pazos Meixus, Ararat Sub 16 H/M Mazi
0 Pedrosa, Esther Master 3 H/M Universidade Santiago
0 Pego González, Brais Sub 10 H/M Independiente
0 Pego González, Laura Sardiñas Independiente
0 Pena Torreira, Amador Master 1 H/M Club Atletismo O Pino
0 Penas Blanco, Lolo Master 1 H/M Independiente
0 Pensado Parad, Sabela Senior H/M Club Natacion Riveira
0 Pereira Rey, José Carlos Master 3 H/M Runnig Arteixo
0 Perez Balirac, Jesus Master 3 H/M Noitebra F.c.
0 Perez Dieguez, Lucia Master 2 H/M Ninguno
0 Perez Lourenzo, Oscar Master 1 H/M Maxiko Team
0 Pérez Otero, Carmen Sub 12 H/M Ninguno
0 Pérez Pereira, Ramiro Master 4 H/M Atletismo Sar Vermú Petroni
0 Pérez Santamaría, David Master 2 H/M Atletismo Sar Vermú Petroni
0 Perez Susavila, Angel Master 3 H/M Ninguno
0 Picón Montero, Brais Sub 16 H/M Atletismo Fontes Do Sar
0 Picón Montero, Iago Sub 10 H/M Triatlón Arcade Inforhouse
0 Piñeiro Caamaño, Marta Sub 10 H/M Independiente
0 Piñeiro Pardavila, Lorenzo Xoubas 2014 Independiente
0 Piñeiro Rey, Arturo Master 2 H/M S D Barbantia Roda
0 Pizzuti Balboa, Damian Sub 16 H/M Ninguno
0 Portas Fernandez, Mariña Sardiñas Independiente
0 Portas Fernandez, Xiana Sardiñas Independiente
0 Pouso Vidal, Lucas Master 1 H/M C. A. Cambados - Seguros Noval
0 Prado Rico, Javier Sub 10 H/M Independiente
0 Rama Figueiras, Daniela Sub 12 H/M Os Salta Rejos
0 Rama Garcia, Daniel Master 1 H/M Os Salta Rejos
0 Rama Lado, Alexia Sub 14 H/M Bicicletas Triki
0 Raposo Fernández, Sabela Sub 10 H/M Club Sar Vermut Petroni
0 Regueira Boo, Jose Matias Master 4 H/M Atletismo Barbanza
0 Resúa Fungueiriño, Enzo Breogán Sub 16 H/M Ccd Taragoña
0 Rey González, Moncho Master 4 H/M Cmb Vintedouspes
0 Rey Lopez, Lucia Xoubas 2015 Independiente
0 Rey Losada, Celia Sub 12 H/M Independiente
0 Rey Losada, Lois Xoubas 2014 Independiente
0 Rey Losada, Maria Sub 10 H/M Independiente
0 Rey Olveira, Juan Sub 18 H/M Triatlón Riveira
0 Rial Galbán, Amanda Xoubas 2015 Independiente
0 Rial García, Rosana Senior H/M Atletismo Outes John Turkey
0 Rial Ordoñez, Valeria Xoubas 2015 Independiente
0 Rial Pais, Pepe Master 4 H/M Atletismo Outes John Turkey
0 Rial Sieira, Leo Sub 14 H/M Ninguno
0 Río Pereira, Yago Daniel Sub 16 H/M Independiente
0 Rio Silva, Jose Luis Master 3 H/M Running Oleiros
0 Rivas Sampedro, Anxo Sub 12 H/M Ninguno
0 Rivas Sánchez, Enrique Sub 16 H/M Triatlon Arcade Inforhuose
0 Riveira Martinez, Antonio Master 3 H/M Club Atletismo O Pino
0 Riveiro Leon, Irene Sub 12 H/M Club Atletismo Noia
0 Rodeiro González, Gael Sub 10 H/M Independiente
0 Rodeiro González, Sabela Sub 10 H/M Independiente
0 Rodrigues Fervenza, Naiara Xoubas 2014 Independiente
0 Rodriguez Douton, Victoria Uxía Sardiñas Independiente
0 Rodríguez Fernández, Ricardo Julio Master 3 H/M Atletismo Outes John Turkey
0 Rodriguez Lopez, Sabela Sardiñas Independiente
0 Rodriguez Lopez, Xian Sub 10 H/M Independiente
0 Rodriguez Torres, Juan Carlos Master 2 H/M S. D. Barbantia Roda
0 Rodriguez Tubio, Leonardo Xoubas 2014 Loli Tubio Lorenzo
0 Rodriguez Tubio, Maximo Xoubas 2014 Loli Tubio Lorenzo
0 Rodriguez Tubio, Micaela Sub 10 H/M Loli Tubio Lorenzo
0 Roma Martínez, Antía Sub 14 H/M Independiente
0 Romero Figueira, Ainara Sub 14 H/M Independiente
0 Romero Figueira, Anxo Sub 10 H/M Independiente
0 Romero Martínez, Xiana Xoubas 2014 Independiente
0 Romero Martínez, Yaiza Sub 10 H/M Independiente
0 Romero Torres, Daniella Xoubas 2016 Independiente
0 Romero Vázquez, Nolo Master 1 H/M Maxiko Team
0 Ruiz Santos, Pablo Sub 12 H/M Ninguno
0 Saavedra Santos, Isco Xoubas 2014 Independiente
0 Saborido Martinez, Pepe Master 3 H/M Atletismo Sar Vermú Petroni
0 Sainz Garcia, Fernando Master 4 H/M Atletismo Sar Vermú Petroni
0 Sampedro Muñiz, Ramon Master 3 H/M Ninguno
0 Sanchez Dosil, Rita Sub 16 H/M S. D. Barbantia Roda
0 Sánchez Oliveira, Cathi Senior H/M Ninguno
0 Sande Puga, María Jesús Master 2 H/M Club Atletismo O Pino
0 Sanmartín Carreira, Iván Pablo Master 2 H/M Club Atletismo O Pino
0 Santamaría Castro, Jose Senior H/M Ninguno
0 Santomil Lapido, Miguel Master 1 H/M Sar-Vermu Petroni
0 Seco Somoza, Aaron Sub 10 H/M Independiente
0 Segade Carou, Ivan Master 1 H/M Club Atletismo Boimorto
0 Sendon Caamaño, David Master 1 H/M Atletismo Outes John Turkey
0 Seoane Rodriguez, Pedro Sub 14 H/M Club Triatlón Talleres David Compostela
0 Seoane Seijo, Ismael Sub 10 H/M Independiente
0 Seoane Seijo, Manuel Xoubas 2016 Independiente
0 Seone Fernández, Paula Senior H/M Barbanzabike, C.
0 Sestayo, Eloy Senior H/M Artrogal-Tri498
0 Sieira Torres, Erick Xoubas 2014 Independiente
0 Silva Suarez, Mateo Sub 14 H/M Natación Ribeira
0 Solla Fontán, Ana María Master 3 H/M Ninguno
0 Somoza Mariño, Darío Sub 10 H/M Independiente
0 Soñora Gonzalez, Alexia Xoubas 2016 Independiente
0 Soñora Gonzalez, Efren Sardiñas Independiente
0 Soto Buceta, Sergio Master 1 H/M C. A. Cambados - Seguros Noval
0 Sueiro De La Fuente, Marco Sub 14 H/M Club Atletismo Millaraio
0 Sueiro Iglesias, Esteban Master 2 H/M Club Atletismo O Pino
0 Tarrio Martinez, Maria Master 1 H/M Noitebra
0 Tembra Cespon, Pedro Senior H/M 3&run By Pedro Nimo
0 Torrado Vidal, Jose Ramon Master 1 H/M Ninguno
0 Toucedo Santos, Esteban Senior H/M Maxiko Team
0 Touzón Lijó, Ignacio Master 1 H/M Bajandode40.com
0 Traba Caamaño, Pedro Master 2 H/M Atletismo Outes John Turkey
0 Tresguerras González, Elvira Master 4 H/M Atletismo Sar Vermú Petroni
0 Trigo Bao, Manuel Master 2 H/M Ninguno
0 Triñanes Vazquez, Santiago Master 3 H/M S.d. Barbantia Roda
0 Tubio Noia, Manuela Xoubas 2015 Independiente
0 Vazquez Abuin, Lucas Sub 14 H/M S. D. Barbantia Roda
0 Vázquez Agra, César Master 1 H/M Atletismo Milladoiro
0 Vazquez Alves, Iker Sub 12 H/M S.d Barbantia Roda
0 Vazquez Piñeiro, Nuno Xoubas 2014 Independiente
0 Vazquez Tubio, Alberto Master 2 H/M S. D. Barbantia Roda
0 Velo Brandón, Iker Sub 12 H/M Independiente
0 Vidal Figueira, Dario Sub 12 H/M Independiente
0 Vidal Figueira, Martin Sardiñas Independiente
0 Vidal Perez, Alba Sub 10 H/M Ninguno
0 Vidal Perez, Hugo Sub 14 H/M Ninguno
0 Vila Sieira, Ruben Master 2 H/M Egovarros
0 Vilachán Ares, Édial Sub 14 H/M Barbantia Rodas
0 Vilasoa, Daniel Senior H/M Maxiko Team
0 Vilasoa Silva, Jose Francisco Master 1 H/M S. D. Barbantia Roda
0 Villanustre Abuin, German Master 3 H/M S. D. Barbantia Roda
0 Villanustre Morlán, Antón Sub 10 H/M Independiente
0 Villanustre Morlán, Lucía Sub 14 H/M Independiente
0 Villaverde Rosales, Marga Master 1 H/M Gv Sports
0 Viturro Buig, Nico Sub 10 H/M S. D. Barbantia Roda
0 Viturro Buig, Thiago Sub 16 H/M S. D. Barbantia Roda
0 Zhingre Bermeo, Ángel Celestino Master 2 H/M C. A. Cambados - Seguros Noval

Localización del evento

Obtener ruta Ver mapa grande