VII BTT CONCELLO DE O PINO

FECHA DEL EVENTO20/10/2018

FIN DE INSCRIPCIÓN18/10/2018 - 23:59

LOCALIZACIÓNCPI Camiño de Santiago - Arca-Pedrouzo

DISTANCIA42,7km

DEPORTEBTT

¡Comparte este evento!

Detalles de la carrera

Reglamento

O Concello de O Pino organizará o sábado 20 de outubro a 7ª edición da súa RUTA BTT, unha marcha cicloturista de 42,7 km de percorrido (distancia aproximada) e de dificultade técnica/física media.
A saída terá lugar ás 16:00 horas na Área Recreativa de Lameiro, a carón da Piscina Municipal ubicada na localidade de Arca-Pedrouzo

Información del organizador

Concello de O Pino

www.concellodeopino.com

Resultados

Pto. Dorsal Nombre Sexo Club T.Oficial T.Neto T.PControl V.Media P.Sex
1.1Bruno Manuel Gomes RoçamMontaevai O Pino01:56:07,0001:56:07,0000:55:23,0022.01
31.3José Ramón Antelo MartinezmArtrogal 49802:25:25,0002:25:18,0001:06:53,0017.631
8.4Francisco Baña GrelamFrancisco Baña Grela02:09:08,0002:09:05,0001:00:05,0019.88
23.5Jesús A. Beis CabanasmMontaevai O Pino02:20:36,0002:20:36,0001:05:57,0018.223
59.6Carlos Beis Sanchezm03:04:39,0003:04:21,0001:23:56,0013.859
27.7Juan Bello VillarmAsoc. Galega de Ciclistas02:23:07,0002:23:03,0001:07:12,0017.927
42.8Antonio Ben Gontanm02:39:13,0002:38:55,0001:15:48,0016.042
25.9Laureano Blanco GarciamCpc Toxo02:22:59,0002:22:51,0001:09:42,0017.925
18.10Jose María Blanco PampínmMontaevai O Pino02:16:44,0002:16:43,0001:00:54,0018.718
28.11Jose Carlos Bujan OteromNoitebra Fc02:24:15,0002:24:08,0001:00:53,0017.728
58.12Pablo Bustelo Gomezm03:04:39,0003:04:27,0001:29:00,0013.858
35.13Avelino Caamaño NietomPonte Trail02:31:10,0002:30:55,0001:10:54,0016.935
10.15José Manuel Calviño SeoanemSeo02:12:15,0002:12:12,0001:03:38,0019.310
79.16Jose Campos MartinezmBtt Os Da Pedaleta03:34:38,0003:34:13,0001:42:00,0011.978
61.17Jose Manuel Caneda Barreirom03:06:02,0003:05:46,0001:24:37,0013.761
3.18Eugenio Canosa CanosamC.c. Os Esfola Arros02:01:23,0002:01:21,0000:55:22,0021.13
82.19Marcos Cao LòpezmIndependente03:36:34,0003:36:17,0001:43:10,0011.881
69.20Manuel José Carames Arcam04S Rutas Bike03:11:47,0003:11:42,0001:25:58,0013.368
2.21Jesús Carballeiro VidalmAsoc. Galega de Ciclistas01:59:00,0001:58:55,0000:56:02,0021.52
44.22Carlos Carou FernandezmCpc Toxo02:45:56,0002:45:46,0001:18:40,0015.444
63.23Rafael Carracedo RodriguezmIndependiente03:06:03,0003:05:53,0001:27:38,0013.763
91.24Arturo CarrascomArturo Carrasco04:04:16,0004:04:02,0001:59:33,0010.489
90.25Carlos Carrasco IturramDubra Team04:03:57,0004:03:43,0001:59:33,0010.588
41.26Alberto Casal De La IglesiamIndependiente02:38:19,0002:38:02,0001:15:47,0016.141
7.28Agustin Castro LopezmC.c. Os Esfola Arros02:09:07,0002:09:05,0001:00:37,0019.87
86.29Juan Carlos Castro Suarezm03:49:56,0003:49:34,0001:46:20,0011.185
70.30Jorge Cela YagüemNoitebra F.c.03:14:57,0003:14:30,0001:36:04,0013.169
14.31Sergio Costoya RodriguezmCc Trasdeza02:13:49,0002:13:35,0001:02:23,0019.114
85.32Daniel Couselo Martínezm03:46:59,0003:46:42,0001:43:54,0011.284
37.33Diego Cuiña IglesiasmCc Trasdeza02:35:18,0002:34:58,0001:11:59,0016.437
46.35José Manuel Dopazo MellamRibadoulla02:49:24,0002:49:22,0001:17:35,0015.146
64.36Isidro Fernández Martínezm03:06:48,0003:06:31,0001:29:00,0013.764
87.37Antonio Figueiras Lamasm03:54:48,0003:54:34,0001:45:34,0010.986
4.38Roberto Fontan TroncosomCorbelo02:04:33,0002:04:26,0000:58:59,0020.54
50.39José Fernando García BatallamC. P. C. Toxo02:52:44,0002:52:35,0001:19:21,0014.850
30.40Julio Garcia Vieitesm02:24:48,0002:24:45,0001:08:48,0017.630
21.41Luis Gendra OrdoñezmBtt Ultreia02:19:35,0002:19:32,0001:05:13,0018.321
40.42Diego Gil LorenzomCc Trasdeza02:37:06,0002:36:43,0001:14:41,0016.340
45.43Marcos Gomez GondellemAnova Racing Team02:47:58,0002:47:55,0001:16:36,0015.245
16.44Ramiro Gonzalez FrancomTriatlon Costa Da Morte02:14:09,0002:14:08,0001:03:06,0019.016
60.45Jose Antonio Hermo Carracedom03:04:50,0003:04:40,0001:26:16,0013.860
36.46Jose Jorge GonzalezmCc Trasdeza02:35:18,0002:34:57,0001:12:02,0016.436
77.47Francisco Liste RendomBtt Os Da Pedaleta03:22:47,0003:22:23,0001:41:59,0012.676
52.48Carlos Andres Liste SilvamBtt Os Da Pedaleta02:54:24,0002:54:00,0001:21:38,0014.652
74.50Alberto Lopez GonzalezmPro Team 190603:22:02,0003:21:39,0001:43:05,0012.673
6.52Marcos Lopez MallomMontaevai O Pino02:05:10,0002:05:08,0000:55:49,0020.46
72.53Daniel Loureiro AmeneirosmPro Team 190603:21:41,0003:21:21,0001:42:49,0012.771
51.54Ricardo Martinez FuentesmWildboard02:54:03,0002:53:51,0001:29:06,0014.751
68.55Miguel Angel Martinez GonzalezmO4S Rutas-Bike03:11:47,0003:11:42,0001:25:58,0013.367
22.56J.luis Martinez VarelamCc Trasdeza02:20:22,0002:20:00,0001:06:40,0018.222
57.57Jose Luis Marzoa Mirandam03:04:37,0003:04:23,0001:24:57,0013.857
17.58Xabier MatalobosmXabier Montaevai O Pino02:16:26,0002:16:25,0001:00:53,0018.717
26.59Antonio Mato CaramesmC.p.c Toxo02:22:59,0002:22:55,0001:09:39,0017.926
75.60Gerardo Mayo LagemPro Team 190603:22:02,0003:21:39,0001:33:46,0012.674
48.61Álvaro Méndez AbelmNingun02:51:29,0002:51:20,0001:15:52,0014.948
49.62Fernando Mendez Reym02:51:29,0002:51:20,0001:15:52,0014.949
24.63Bruno MeramRibeiras Do Tambre Btt02:22:46,0002:22:43,0001:04:56,0017.924
53.65Luis Mosquera Gonzálezm02:57:45,0002:57:36,0001:26:59,0014.453
55.66Pablo Mosquera SeoanemPablo Mosquera Seoane03:01:19,0003:00:52,0001:22:01,0014.155
33.67José Antonio Mouris Hermom02:31:07,0002:30:57,0001:09:41,0016.933
29.69Ivan Nogueira MontoiromNoitebra F. C.02:24:15,0002:24:06,0001:08:23,0017.729
89.70Miguel Anxo Nogueira PérezmNoitebra F.c.03:57:51,0003:57:23,0001:49:54,0010.787
43.71Jesús Otero CanedamJesús Otero Caneda02:41:48,0002:41:32,0001:11:31,0015.843
73.72Jorge Otero López De Regom03:21:42,0003:21:21,0001:33:48,0012.772
80.73Antonio Otero SuárezmRs Bike03:35:17,0003:34:59,0001:43:13,0011.979
38.75Alberto Pérez SeijasmGallaecia Raid02:35:36,0002:35:23,0001:11:29,0016.438
20.76Jairo Prieto CaamañomPc Baikers Do Vilan02:18:07,0002:18:01,0001:03:11,0018.520
19.77Jose Manuel Quinteiro LatasmCc Trasdeza02:16:46,0002:16:26,0001:02:31,0018.719
67.78Martín Ramas MatamMontaevai O Pino03:10:55,0003:10:54,0001:26:58,0013.466
65.79Ana Ramos OnsfPonte Trail03:10:20,0003:10:15,0001:26:16,0013.41
9.80Jose M Raviña Vilelam02:10:03,0002:09:53,0001:00:59,0019.79
71.82Javier Rey MirandamPro Team 190603:21:40,0003:21:21,0001:42:53,0012.770
78.83Sergio Rios AntelomTambre Bike C.c.03:27:11,0003:27:00,0001:28:09,0012.377
81.84Carlos Rivadulla SánchezmCaixas Team03:36:34,0003:36:16,0001:43:05,0011.880
39.85Diogo Rodriguez Fernándezm02:37:06,0002:36:46,0001:14:40,0016.339
5.86Jose Rouco LopezmMontaevai O Pino02:04:37,0002:04:36,0000:59:18,0020.55
12.87Javier Rouco PintormMontaevai O Pino02:12:59,0002:12:58,0001:02:26,0019.212
83.88Jesus Sanchez DuromIndependiente03:36:36,0003:36:24,0001:43:13,0011.882
54.89Jose Manuel Sanchez Vigom03:01:16,0003:01:08,0001:21:59,0014.154
62.90Marcos Segade Leónm03:06:02,0003:05:47,0001:24:35,0013.762
47.91Jesus Souto TasendemA.d. Downhill (A Laracha)02:50:34,0002:50:23,0001:18:22,0015.047
88.92Maria Tarrio MartinezfNoitebra03:57:50,0003:57:23,0001:49:56,0010.72
56.93Gonzalo Uzal Calviñom03:01:24,0003:01:09,0001:19:22,0014.156
13.94José Iván Vales VarelamCc. Trasdeza02:13:49,0002:13:27,0001:03:01,0019.113
34.95Celestino Vazquez VillarmCpc Toxo02:31:08,0002:31:02,0001:09:41,0016.934
84.97Jesus Vigo Tarriom03:41:25,0003:41:08,0001:43:02,0011.583
32.98José Luis Vilariño CastromMontaevai02:27:24,0002:27:12,0001:07:00,0017.332
11.99Tomás Vilas ÁlvarezmO4S Rutasbike02:12:16,0002:12:09,0001:01:26,0019.311
66.100José Alfonso Villar CaamañomPonte Trail03:10:24,0003:10:08,0001:26:16,0013.465

Localización del evento

Obtener ruta Ver mapa grande