VII Carreira Nocturna Concello da Estrada

FECHA DEL EVENTO22/06/2018

FIN DE INSCRIPCIÓN20/06/2018 - 23:59

INSCRITOS 543

LOCALIZACIÓNA Estrada

DEPORTERunning

¡Comparte este evento!

Detalles de la carrera

Reglamento

O Concello da Estrada, en colaboración co Club Deportivo San Paio, Atletismo A Estrada e CAI A Estrada, organizan a VII Carreira Nocturna Concello da Estrada. Puntuable para o V Circuito “Corre A Estrada Corre” en todas as categorías.

Información del organizador

Redes sociales del organizador
facebook   twitter

Categorías

Nombre Precio actual Año de nacimiento Distancia Hora de salida Inscritos
Pitufos Gratis 2013-2018 100 m 21:00 60
Pre-Benxamín Gratis 2011-2012 400 m 21:10 34
Benxamín Gratis 2009-2010 800 m 21:20 34
Alevín Gratis 2007-2008 900 m 21:45 56
Intantil Gratis 2005-2006 1.800 m 22:00 34
Cadete Gratis 2003-2004 4000 m 23:00 17
Xuvenil 4,00 € 2001-2002 8000 m 23:00 9
Junior 4,00 € 1999-2000 8000 m 23:00 4
Promesa 4,00 € 1996-1998 8000 m 23:00 9
Senior 4,00 € 1984-1995 8000 m 23:00 77
Veterán/a A 4,00 € 1974-1983 8000 m 23:00 110
Veterán/a B 4,00 € 1964-1973 8000 m 23:00 58
Veterán/a C 4,00 € Anteriores-1963 8000 m 23:00 15

Lista de inscritos

Order Dorsal Nombre Categoría Club
0 1 Canda Louzao, Jose Veterán/A A Atletismo Arenteiro
0 2 Vieites Carballo, Manuel Veterán/A A Clube Atletismo Cuntis
0 3 Requeijo Requeijo, Sergio Senior Atletismo Arenteiro
0 4 Fernández Rendo, Jose Veterán/A B La Gramola Galaico Trail Run
0 5 Rosende Brea, Jose Veterán/A B F Rosende-Sáez
0 6 Carballo Penela, Adolfo Veterán/A A Atletismo A Estrada Ii
0 7 Carracedo Carbajal, Manuel Angel Veterán/A B Atletismo A Estrada Ii / F Carracedo Flores
0 8 Lopez Villaverde, Jesús Veterán/A A Atletismo A Estrada Ii
0 9 Otero Rodriguez, Marcos Veterán/A A Atletismo A Estrada I
0 10 Torres Rivas, Carlos Veterán/A A Atletismo A Estrada I
0 11 Gómez Rodríguez, Manuel Veterán/A A Ninguno
0 12 Flores García, Janet Veterán/A B Atletismo A Estrada Ii / F Carracedo Flores
0 13 Flores García, Suso Veterán/A A Atletismo A Estrada I
0 14 Saez Batallan, Isabel Veterán/A B F Rosende-Sáez
0 15 Lorenzo Chao, Beatriz Veterán/A A Cai A Estrada
0 16 Cajade Blanco, María Begoña Veterán/A A Cai A Estrada
0 17 Seoane Otero, Natalia Veterán/A A Atletismo A Estrada I
0 18 Vilar Seoane, Rafael Veterán/A B Atletismo A Estrada Ii / F Vilar-Fernández
0 19 Fernández Cobelo, Ana Isabel Veterán/A B F Vilar-Fernández
0 20 Veiga Aguion, Victor Veterán/A A Ninguno
0 21 Pereira Fariña, Piti Veterán/A A Atletismo A Estrada I
0 22 Picans Picans, Adolfo Veterán/A B Ninguno
0 23 Sueiro Iglesias, Sofía Veterán/A A Petro-Milla Pro
0 24 Sanmarco Santos, Francisco Veterán/A B Petro-Milla Pro
0 25 Mariño Rey, Silvia Veterán/A A Petro-Milla Pro
0 26 Veiga Iglesias, Samuel Veterán/A B Petro-Milla Pro
0 27 Maroño Dominguez, Miguel Veterán/A A Atletismo A Estrada I
0 28 Iglesias Raña, Luis Veterán/A A Atletismo Arenteiro
0 29 Trigo Bao, Manuel Veterán/A B Ninguno
0 30 Paz Bermudez, Paula Veterán/A A Club Cai A Estrada
0 31 Torres Torres, Johana Veterán/A A Petro-Milla Pro
0 32 Ares Tarrio, Miguel Veterán/A B Ninguno
0 33 Ojea, Jorge Veterán/A A F Sweeet Victory
0 34 González Rodríguez, María Belén Veterán/A B La Gramola Galaico Trail Run
0 35 Rodríguez Fernández, Álex Veterán/A A Forcarei Team
0 36 Canicoba, Santi Veterán/A A Forcarei Team
0 37 Rivas Álvarez, Francisco Veterán/A B Forcarei Team
0 38 Pena Torreira, Amador Veterán/A A Forcarei Team
0 39 Carreira Nodar, Jorge Veterán/A A Club Deportivo San Paio
0 40 García Amelio, Hernán Veterán/A A Atletismo Deza
0 41 Insaurralde Ramirez, Vanesa Veterán/A A Atletismo Deza
0 42 Vilar Vazquez, Leticia Veterán/A A Atletismo Deza
0 43 Argibay Perez, Manuel Veterán/A B Atletismo Deza
0 44 Fernández Garcìa, Renato Veterán/A A La Gramola Galaico Trail Run
0 45 Brey Mato, Roberto Veterán/A B Cai A Estrada
0 46 Agullo Canda, Santiago Veterán/A A La Gramola Galaico Trail Run
0 47 Paz Pardo, Daniel Veterán/A A La Gramola Galaico Trail Run
0 48 González Beceiro, Pablo Veterán/A A Ninguno
0 49 Neira Rodríguez, Ramiro Veterán/A A Ninguno
0 50 Tato Espiño, Manuel Veterán/A A La Gramola Galaico Trail Run
0 51 Abal Chaves, Amadeo Senior Verxel Nutrición Deportiva
0 52 Fernandez Garcia, Albino Senior Atletismo Arenteiro
0 53 Dominguez Montes, Begoña Senior Atletismo Arenteiro
0 54 Toucedo Santos, Esteban Senior San Miguel De Marin
0 55 Loureiro, Jorge Senior Club Deportivo San Paio
0 56 Corral Justo, Jose Manuel Veterán/A A Atletismo Arenteiro
0 57 Iglesias Torres, Jose Manuel Senior Noitebra F.c.
0 58 Santos Blanco, Diego Senior Petro-Milla Pro
0 59 Lopez Ambrosio, Ivan Senior Atletismo Arenteiro
0 60 Fiestras Gil, Ana Senior Forcarei Team
0 61 Mariño Canabal, Adrián Senior Forcarei Team
0 62 Picallo Mato, Adrián Senior Club Deportivo San Paio
0 63 Varela Santiso, Patricia Senior Atletismo Deza
0 64 Rey Valladares, Manuel Veterán/A A Atletismo A Estrada
0 65 Carbia Lojo, Rocio Senior Ninguno
0 66 Bastos Duran, Ignacio Senior Ninguno
0 67 Rosende Saez, Marcos Promesa F Rosende-Sáez
0 68 Rosende Saez, Laura Promesa F Rosende-Sáez
0 69 Torres Blanco, Andy Promesa Atletismo A Estrada Ii
0 70 Otero Fariña, Pablo Promesa Club Atletismo Cambados
0 71 Vilar Fernández, Sara Junior F Vilar-Fernández
0 72 Gonzalez Rodriguez, Iker Junior Atletismo Deza
0 101 Carracedo Flores, Laura Intantil F Carracedo Flores
0 102 Gómez Rey, Nicolás Xuvenil Atletismo A Estrada
0 103 Rivadulla Matalobos, Carolina Xuvenil Atletismo A Estrada
0 104 Prieto Campos, Efi Xuvenil Atletismo A Estrada
0 105 Varela Cruz, Belén Pre-Benxamín Club Atletismo Dubra
0 106 Castrelos Ferro, Nerea Pitufos Ninguno
0 107 Castrelos Ferro, Brais Pitufos Ninguno
0 108 Garcia Chaves, Brais Benxamín Ninguno
0 109 Curro Pereira, Joel Intantil Vila De Cangas
0 110 Porto Magariños, Roque Pitufos Ninguno
0 111 Porto Magariños, Cibran Pitufos Ninguno
0 112 Pazos Meixus, Ararat Intantil Mazi
0 113 Chazo Rodriguez, Luam Benxamín Ninguno
0 114 Ojea Seoane, Adán Alevín F Sweeet Victory
0 115 Ojea Seoane, Julieta Benxamín F Sweeet Victory
0 116 Ojea Seoane, Rosalía Pitufos F Sweeet Victory
0 117 Campos Lagos, Darina Escolares Ninguno
0 118 Campos Lagos, Sasha Benxamín Ninguno
0 119 Diéguez Rey, Icía Xuvenil Atletismo A Estrada
0 120 Paz Buela, Alexandre Alevín La Gramola Galaico
0 121 Paz Buela, Xian Alevín La Gramola Galaico
0 122 Fandiño García, Breogán Pre-Benxamín Ninguno
0 123 Fandiño García, Iago Benxamín Ninguno
0 124 Regueira Santa Cruz, Patricio Alevín Ninguno
0 125 Castro Arda, Mara Pitufos Ninguno
0 181 Mariño Darriba, Manuel Junior Independiente
0 201 Folgar Brea, Esteban Veterán/A A Ÿ Running
0 202 Lueiro Abuin, José Manuel Veterán/A A Ninguno
0 203 Dobarro Blanco, Belen Veterán/A A Ninguno
0 204 Goldar Blanco, Ángel Veterán/A A Ninguno
0 205 Piñeiro Terzado, Jose Veterán/A A Ninguno
0 206 Taibo, Mario Veterán/A A Usc
0 207 Ponte Pintor, Javier Veterán/A A Ninguno
0 208 Montoto, José Veterán/A A Atletismo Deza
0 209 Varela Gómez, Javier Veterán/A A 3&run Club De Corredores By Pedro Nimo
0 210 Montans Gil, Juan Veterán/A A Ninguno
0 211 Suarez Ferro, Alberto Veterán/A A Ninguno
0 212 Rosende Fuentes, J. Luis Veterán/A A Tambre Bike Running
0 213 Bugallo Fuentes, Juan Jose Veterán/A A Usba Morillo
0 214 Figueiras Blanco, Secho Veterán/A A Cai
0 215 Iglesias Villanueva, Luisa Veterán/A A Cai
0 216 Garcia, Francisco Jose Veterán/A A Ninguno
0 217 Rodríguez Otero, David Veterán/A A Atletismo A Estrada
0 218 Muiño Pose, Alicia Veterán/A A Club Atletismo O Pino
0 219 Torres Chao, Alexander Veterán/A A Ninguno
0 220 Loureiro Ameneiros, Daniel Veterán/A A Artrogal Tri 498
0 221 Suarez Bermudez, Francisco Javier Veterán/A A Ninguno
0 222 Suárez Giadás, Javier Veterán/A A Ninguno
0 223 Garcia Pena, Jesus Veterán/A A Ninguno
0 224 García Loureiro, Roberto Veterán/A A Ninguno
0 225 Villar Cortizo, Fernando Veterán/A A Ninguno
0 226 Mata Vidal, Fernando Veterán/A A Ninguno
0 227 Castro Barcala, Diego Veterán/A A Ninguno
0 228 Bernárdez Peña, David Veterán/A A Prefabricados Feijoo-Galitiming
0 229 Pėrez Cibeira, José Manuel Veterán/A A Ninguno
0 230 Arias Garcia, Alfonso Veterán/A A Fontes Do Sar
0 231 Gil Otero, Begoña Veterán/A A Atletismo Deza
0 232 Fernández Villamarín, Pablo Veterán/A A Atletismo Deza
0 233 Pereira Pena, Montserrat Veterán/A A Atletismo Sar - Vermu Petroni
0 234 Fernández Blanco, David Veterán/A A Ad Montebrondo
0 235 Quintans Suarez, Patricia Veterán/A A Ninguno
0 236 Cao Noya, Dalia Veterán/A A Liceo Running Noia
0 237 Liste Rodríguez, Eva Veterán/A A Liceo Running Noia
0 238 Cebro Trenco, Fernando Veterán/A A Ninguno
0 239 Soto Buceta, Sergio Veterán/A A C.a.cambados-Seg.noval
0 240 Rodriguez Casal, Toño Veterán/A A Hoxe Queixos
0 241 Lamela Castro, Julio Veterán/A A Hoxe Queixos
0 242 Pereiras Couto, Alvaro Veterán/A A Ninguno
0 243 Dopazo Abal, Xoan Veterán/A A Ninguno
0 244 Campos Lueiro, Marcos Veterán/A A Club Atletismo Santiago
0 245 Campos Ferro, Pablo Veterán/A A Ninguno
0 246 Tobio Gomez, Fernando Veterán/A A Atletismo Fontes Do Sar
0 247 Constenla Junquera, Antonio Oscar Veterán/A A Ninguno
0 248 Cajaraville Francisco, Marcos Veterán/A A Ninguno
0 249 Cespon Figueiro, Marco Veterán/A A Tambre Bike&run
0 250 Castro Villanueva, José Ramón Veterán/A A Xesteiras
0 251 Couso Ares, Natalia Veterán/A A Xesteiras
0 252 Pereiras Martinez, Manuel Veterán/A A Ninguno
0 253 Pereiras Martinez, Alejandro Veterán/A A Ninguno
0 254 Costoya, Andrea Veterán/A A Club Arzúa
0 255 Sanchez Caneda, Oscar Veterán/A A Club Atletismo O Pino
0 256 Bermúdez Rios, Isabel Veterán/A A Ninguno
0 257 Troitiño Limeres, Laureano Veterán/A A Ninguno
0 258 Blanco Lopez, Ana Beatriz Veterán/A A Ad Montebrondo
0 259 Ibañez Duran, Maite Veterán/A A Ninguno
0 260 García Asorey, Monica Veterán/A A Ninguno
0 261 Bouzas Teira, Antonio Veterán/A A Ninguno
0 262 Lopez Campos, Jose Carlos Veterán/A A Ninguno
0 263 Gómez Almeida, Liliana Veterán/A A Ninguno
0 264 Arca Ramos, Alejandro Veterán/A A Ninguno
0 265 Carbon Sueiro, Felipe Veterán/A A Cai A Estrada
0 266 Salgueiro Fernandez, Raquel Veterán/A A Ninguno
0 267 Segura Molina, Juan Antonio Veterán/A A Ninguno
0 268 Dieguez Carreira, Carlos Veterán/A A Club Deportivo San Paio A Estrada
0 269 Sánchez Mayo, Eva Maria Veterán/A A Tambre Bike & Running
0 270 Janeiro Lorenzo, Jorge Veterán/A A C.d.san Paio
0 271 Torres Rego, Oscar Veterán/A A Atletismo +9 Moraña
0 272 Tarrio Martines, Marcos Veterán/A A Atletismo Milladoiro
0 273 Leon Viñas, Vanessa Veterán/A A Ninguno
0 274 Álvarez Castro, Gabriel Veterán/A A Ninguno
0 275 Blanco Dieguez, Margarita Veterán/A A Atletismo Deza
0 276 Ayude González, Sonia Senior Club Deportivo San Paio
0 277 Godoy Barros, Diego Senior Club Deportivo San Paio
0 278 Martínez Alonso, Gemma Senior Club Deportivo San Paio A Estrada
0 279 Vidueiros Sarmiento, Silvia Senior Ninguno
0 280 Mera Cao, Breogán Senior Ninguno
0 281 Campos Trabazo, Iria Senior Ninguno
0 282 Barandela Cid, Marcos Senior Ninguno
0 283 Vicente Escalona, Miren Senior Ninguno
0 284 Pais Tallón, Luis Senior Ninguno
0 285 Espasandín Vázquez, Víctor Manuel Senior Ninguno
0 286 Reboredo Durán, Alberto Senior Club Atletismo Santiago
0 287 Sineiro Casal, David Senior Ninguno
0 288 Míguez Reimóndez, Arturo Benjamín Senior Ninguno
0 289 Sánchez Fernández, Miguel Senior Ninguno
0 290 Capelo Vieites, Efrén Senior Ninguno
0 291 Ferro Lea, David Senior Ninguno
0 292 Carnero Rodríguez, Pablo Senior Ninguno
0 293 Penide Requeijo, Pablo Senior Ninguno
0 294 Ramos Boo, Laura Senior Ninguno
0 295 Saavedra Novoa, Andrea Senior Escola Atletismo Deza
0 296 Sánchez Vázquez, Adrián Senior Ninguno
0 297 Cibreiro Mendez, Miguel Senior Azerbañan
0 298 Garrido Beade, Noelia Senior Fontes Do Sar
0 299 Vigide Rivadulla, Jose Manuel Senior Ninguno
0 300 Vázquez Silva, Fernando Senior Ninguno
0 301 Bao Castro, Oscar Senior Ninguno
0 302 Castro Fariña, Hugo Senior Ninguno
0 303 Marque Ruibal, José Antonio Senior Cdm Vértice
0 304 Abuin Ares, Uxio Senior Ninguno
0 305 Carballo Porto, Jesus Senior Ninguno
0 306 Garcia Pena, Maria Jesus Senior Tambre Bike Runing
0 307 Chas Álvarez, David Senior Ninguno
0 308 Álvarez Rodríguez, Nuria Senior Prefabricados Feijoo-Galitiming
0 309 Rodriguez Rivas, Rafael Senior Ninguno
0 310 Iglesias Mosconi, María Senior Ninguno
0 311 Moreda Leirado, Ramon Alberto Senior Ninguno
0 312 Bouzas Rey, Pablo Senior Ninguno
0 313 Gañete Seijas, Adrian Senior Ninguno
0 314 Cacheda Sarmiento, Pablo Senior Ninguno
0 315 Martínez Vázquez, Javier Senior Ninguno
0 316 Fernández Suárez, Miguel Senior Hoxe Queixos
0 317 Pereira Pena, Marta Senior Ninguno
0 318 Rosende Lopez, Daniel Senior Ninguno
0 319 López Campos, Bernabé Senior Ninguno
0 320 Iglesias Amores, Miguel Senior Club Deportivo Pinarium
0 321 Cortizo, Miguel Senior Ninguno
0 322 Ramos Vigo, Maria Senior Club Atletismo O Pino
0 323 Vicente Sanmartin, Victor Senior Ninguno
0 324 Brea García, Francisco Senior Independiente
0 325 Sainz Tresguerras, Jesús Senior Atletismo Sar Vermú Petroni
0 326 Armesto Soramel, Lucas Senior Ninguno
0 327 Carracedo Docampo, Sonia Senior Bikestrada
0 328 Gestoso Lamazares, David Senior Ninguno
0 329 Oetro, Marcos Senior Ninguno
0 330 Pena Silva, David Senior Tran Tran
0 331 Mato Gil, Luis Antonio Senior Ninguno
0 332 Fernandez Civeira, Ivan Senior Lamargha
0 333 Fernández Blanco, Silvia Senior Ninguno
0 334 Arean Madriñán, Lorena Senior Ninguno
0 335 Leon Viñas, Ricardo Senior Sar - Vermú Petroni
0 336 Blanco Suárez, Cristina Senior Ninguno
0 337 Ares Criado, Miguel Senior Heroican Teo
0 338 Mota Prieto, Brais Promesa Ninguno
0 339 Picallo López, Brais Promesa Ninguno
0 340 Vázquez Mosconi, Inés Promesa Ninguno
0 341 Silva Prado, Pablo Promesa Ninguno
0 342 Castro Hermida, Borja Promesa Club Atletismo Santiago
0 343 Crespo Mejuto, Alejandro Junior Club Deportivo Aurum
0 344 Rodriguez Bacariza, Juan Antonio Veterán/A B Atletismo +9 Moraña
0 345 Iglesias Santiago, Angeles Veterán/A B Atletismo +9 Moraña
0 346 Vinseiro Mella, Juan Carlos Veterán/A B Club Atletismo Estrada
0 347 Sangiao Terceiro, Manuel David Veterán/A B Ninguno
0 348 Pumar Boveda, Angel Veterán/A B Esprintes Ourense
0 349 Rodríguez Otero, Jose Veterán/A B Atletismo A Estrada
0 350 Álvarez Costoya, Javier Veterán/A B Atletismo A Estrada
0 351 Fernández Oliveira, Juan Carlos Veterán/A B Ninguno
0 352 Paz Bermudez, Angel Veterán/A B Cai
0 353 Campos Estévez, Alfonso Veterán/A B Independiente
0 354 Ledesma Rico, Marga Veterán/A B Club Atletismo O Pino
0 355 Castro Cores, Carmen Veterán/A B Club Atletismo O Pino
0 356 Castro Fernàndez, Felipe Veterán/A B Ninguno
0 357 Salmonte Varela, Angeles Veterán/A B Club Atletismo O Pino
0 358 Liñares Martínez, José Ignacio Veterán/A B Ninguno
0 359 García Fernández, Isabel Veterán/A B Atletismo Fontes Do Sar
0 360 Taboada Barreiro, Juan Manuel Veterán/A B Clube Atletismo Boimorto
0 361 De La Fuente Iglesias, Eva Veterán/A B Club Atletismo O Pino
0 362 Martinez Herves, Fernando Veterán/A B Ninguno
0 363 Salvado Tejedor, Roberto Veterán/A B Atletismo O Pino
0 364 Conde Pereira, Angel Veterán/A B Ninguno
0 365 Martinez Valverde, Juan Carlos Veterán/A B Verxel Nutricion Deportiva
0 366 Platas Martinez, Juan Veterán/A B Tambre Bike&run
0 367 Prieto Porto, Enrique Veterán/A B Ninguno
0 368 Garcia Iglesias, Jesus Veterán/A B Ninguno
0 369 Perez Susavila, Angel Veterán/A B Ninguno
0 370 Pérez Miñones, Rogelio Manuel Veterán/A B Ninguno
0 371 Crespo Merelas, María Del Rosario Veterán/A B Ninguno
0 372 Quintas Ares, Ana Isabel Veterán/A B Club Arzúa
0 373 Paulos Lobato, Jose Veterán/A B Galitar Runners
0 374 Garcia Martinez, Evaristo Veterán/A B Sar Vermu-Petroni
0 375 Fernández Torres, Cruz Veterán/A B Ninguno
0 376 Leal Gómez, Manuel Veterán/A B Ninguno
0 377 Ansedes Domínguez, Lucía Veterán/A B Noitebra, Fc
0 378 Seijo Vázquez, Ignacio Veterán/A B Ninguno
0 379 Iglesias Otero, Juan Veterán/A B Atletismo Vila De Cangas
0 380 Blanco Santos, Victor Veterán/A B Ninguno
0 381 Romero Otero, Santiago Veterán/A B Ninguno
0 382 Chaves Pereira, José Veterán/A B Atletismo +9 Moraña
0 383 Pazos Campos, Francisco Veterán/A B Atletismo +9 Moraña
0 384 Valiño Vázquez, Carmela Veterán/A B Club Deportivo Arzúa
0 385 Señra Alvarez, Roberto Veterán/A B Tambre Bike& Running
0 386 Bernal Gómez, Jesús Veterán/A C Independiente
0 387 Baloira Nogueira, Jose Veterán/A C Atletismo A Estrada
0 388 Prieto Vieites, Lourdes Veterán/A C Atletismo Milladoiro
0 389 Cepeda Gacio, Francisco Javier Veterán/A C Noitebra
0 390 Rial Gallego, Juan Veterán/A C Ninguno
0 391 De La Fuente Iglesias, Mercedes Veterán/A C Club Atletismo O Pino
0 392 Fernandez Beis, Manuel Veterán/A C Ninguno
0 393 Asorey Salgueiro, Lolecha Veterán/A C Ninguno
0 394 Cerqueiro Conde, Jose Veterán/A C Tambre Bike&running
0 395 Rey Gey, Ramon Veterán/A C Tran Tran
0 396 Rodriguez Castro, Manuel Veterán/A C Ninguno
0 397 Caramés, Msanuel Veterán/A C C.a.r. Marisqueiro
0 398 Rivas Posse, Xaime Veterán/A C Ninguno
0 399 Perez Pereira, Ramiro Veterán/A C Sar-Vermu Petroni
0 400 Vigo Mourullo, Manuel Veterán/A C Atletismo Milladoiro
0 401 Couto Duro, Alejandro Xuvenil Ninguno
0 402 Couto Bouzón, Óscar Brais Xuvenil Ninguno
0 403 Brey Carames, Jorge Xuvenil Ninguno
0 404 Abeledo Varela, Iván Xuvenil Club Atletismo Pino
0 405 Iglesias Domínguez, Álex Xuvenil Atletismo Vila De Cangas
0 406 Toledano Garcia, Aaron Cadete Ninguno
0 407 García González, Yurena Cadete San Miguel De Marín
0 408 Brey Couto, Rodrigo Cadete Club Atletismo Estrada
0 409 Prieto Pazos, Antía Cadete Club Atletismo Estrada
0 410 Diéguez Rey, Roi Cadete Club Atletismo Estrada
0 411 Ruibal Rosende, Martín Cadete Club Atletismo Estrada
0 412 Alonso Rey, Semahegn Cadete Club Atletismo Estrada
0 413 Garcia Insaurralde, Federico Cadete Atletismo Deza
0 414 Montans Codesido, Lucía Cadete San Paio
0 415 Campos Fernandez, Hugo Cadete Ninguno
0 416 Iglesias Mato, Andrea Cadete Ninguno
0 417 Abuin Rodriguez, Carolina Cadete Ninguno
0 418 García Vázquez, Sofía Cadete Sociedad Gimnastica Pontevedra
0 419 Carrasco Casal, Antia Cadete S.g. Pontevedra
0 420 Chaves Durán, Aldara Cadete Atletismo +9 Moraña
0 421 Rodriguez Carballo, Bernal Intantil Ninguno
0 422 Pereira Taibo, Maria Intantil Olimpico De Vedra
0 423 Gómez Gamás, Ainara Intantil Ninguno
0 424 Pazos Meixus, Ararat Intantil Mazi
0 425 Prieto Pazos, Sergio Intantil Club Atletismo Estrada
0 426 Gil Rivadulla, Eva Intantil Club Atletismo Estrada
0 427 Rivadulla Blanco, Sonia Intantil Club Atletismo Estrada
0 428 Baloira López, Hugo Intantil Club Atletismo Estrada
0 429 Portela Rey, Celia Intantil Club Atletismo Estrada
0 430 Prieto Campos, Zoe Intantil Club Atletismo Estrada
0 431 Gómez Coto, Iván Intantil Club Atletismo Estrada
0 432 Carracedo Louzao, Samuel Intantil Club Atletismo Estrada
0 433 Morgado Rodriguez, Marcela Intantil S.a.trega
0 434 Cobas Iglesias, Eva Intantil Club Atletismo Estrada
0 435 Fernández Leal, Samuel Intantil C.d. Ría De Arousa- O Grove
0 436 Fernández Leal, Daniel Intantil C.d. Ría De Arousa- O Grove
0 437 Rial García, Roi Intantil Atletismo Fontes Do Sar
0 438 Caamaño Carabán, Emilio Intantil Club Atletismo Estrada
0 439 Montans Codesido, Carlos Intantil San Paio
0 440 Dominguez Corral, María Intantil C.d. Ría De Arousa- O Grove
0 441 Castro Cruces, Pablo Intantil C.d. Ría De Arousa- O Grove
0 442 Dominguez Corral, Carla Intantil C.d. Ría De Arousa- O Grove
0 443 Aguirre Bernardez, Irene Intantil Atletismo Foxo
0 444 Brey Arca, Pablo Intantil Atletismo Foxo
0 445 Carames Villar, Carlota Intantil Atletismo Foxo
0 446 Silva Fuentes, Paula Intantil Atletismo Foxo
0 447 Villar Sanmartin, Julian Intantil Atletismo Foxo
0 448 Chamosa Gañete, Uxia Intantil Atletismo Foxo
0 449 Prol Rey, Amanda Intantil Club Ria Arosa
0 450 Magariños Lodeiro, Carla Intantil Atletismo +9 Moraña
0 451 Touceda Monteagudo, Raúl Intantil Atletismo +9 Moraña
0 452 Sanmartín García, Eloi Alevín Ninguno
0 453 Sanmartín García, Tomé Alevín Ninguno
0 454 Pérez Raña, Adrián Alevín Ninguno
0 455 Fernández Lapido, Mara Alevín Ninguno
0 456 García González, Yago Alevín San Miguel De Marín
0 457 Collazo Lopez, Xenxo Alevín Ninguno
0 458 Rosende Pena, Ángel Alevín Ninguno
0 459 Folla Bustelo, Zaira Alevín Atletismo Cuntis
0 460 Carreira Garcia, Lucas Alevín Ninguno
0 461 Caeiro Lopez, Alba Alevín Ninguno
0 462 Sierpes Pereira, Christian Alevín S.a.trega
0 463 Sierpes Pereira, Alex Alevín S.a.trega
0 464 Morgado Rodriguez, Elisa Alevín S.a.trega
0 465 Rey López, Pedro Alevín Ninguno
0 466 Rocha Bautista, Carla Alevín S.a.trega
0 467 Nebra Iglesias, Hugo Alevín Ninguno
0 468 Casal Serantes, Xabier Alevín Club Atletismo Estrada
0 469 González Ferreiro, Marina Alevín Ninguno
0 470 Garcia Picon, Lucas Alevín Noitebra
0 471 Lourido Fontan, Cintia Alevín Atletismo Cuntis
0 472 Seoane Rodriguez, Pedro Alevín Ninguno
0 473 Montans Ibañez, Oscar Alevín Ninguno
0 474 Alvarez Sobral, Mario Alevín Club Atletismo Estrada
0 475 Villar Sanmartin, Jorge Alevín Atletismo Foxo
0 476 Bibian Clemente, Anxo Alevín Atletismo Foxo
0 477 Fariña Monteagudo, Diego Alevín Atletismo +9 Moraña
0 478 Ferre Magariños, Justine Riahnna Alevín Atletismo +9 Moraña
0 479 Riveiro Leon, Irene Alevín Club Atletismo Noia
0 480 Garcia Chaves, Brais Benxamín Ninguno
0 481 Pereira Taibo, Sergio Benxamín Ninguno
0 482 Gómez Pazos, Iker Benxamín Ninguno
0 483 González López, Lea Benxamín Club Atletismo Estrada
0 484 Vázquez Pérez, Xurxo Benxamín Club Atletismo Estrada
0 485 Mosquera Fernández, Iago Benxamín Club Atletismo Estrada
0 486 Castro Rebolo, Ainhoa Benxamín Club Atletismo Estrada
0 487 Barreiro Blanco, Aitor Benxamín Club Atletismo Estrada
0 488 Pintor Vinseiro, Carla Benxamín Club Atletismo Estrada
0 489 Vázquez Castelo, Antón Benxamín Club Atletismo Estrada
0 490 Gómez Coto, Carla Benxamín Club Atletismo Estrada
0 491 Calviño Godoy, Carla Benxamín Club Atletismo Estrada
0 492 Varela García, Leo Benxamín Club Atletismo Estrada
0 493 Miguez Vicente, Diego Benxamín Ninguno
0 494 Carreira Garcia, Mateo Benxamín Ninguno
0 495 Rocha Bautista, Paula Benxamín S.a.trega
0 496 Vidueiros Dobarro, Amelia Benxamín Ninguno
0 497 Nebra Iglesias, Ángela Benxamín Ninguno
0 498 Lorenzo Castro, Nico Benxamín Cai A Estrada
0 499 Martinez Pereira, Montserrat Benxamín Atletismo Cuntis
0 500 Pereiras Vazquez, Julia Benxamín Ninguno
0 501 Núñez Flores, Alexandre Benxamín Club Atletismo Estrada
0 502 Gomez Leon, Noa Benxamín Sar-Vermu Petroni
0 503 Gamallo Villamarín, Nuria Benxamín Atletismo Foxo
0 504 Chaves Durán, Claudia Benxamín Atletismo +9 Moraña
0 505 Ferre Magariños, Marichel Kayli Benxamín Atletismo +9 Moraña
0 506 Gago Freitas, Brais Benxamín Atletismo +9 Moraña
0 507 Álvarez Golán, Damián Benxamín Ninguno
0 508 Campos Rodríguez, Antía Benxamín Club Atletismo Estrada
0 509 Lapido Rey, Adrian Pre-Benxamín Ninguno
0 510 Lapido Rey, Iria Pre-Benxamín Ninguno
0 511 Duro Rubines, Nicolás Pre-Benxamín Ninguno
0 512 Pérez Raña, Sofía Pre-Benxamín Ninguno
0 513 Sangiao Caamaño, Antia Pre-Benxamín Ninguno
0 514 Rey Neira, Noa Pre-Benxamín Ninguno
0 515 Rey Neira, Brais Pre-Benxamín Ninguno
0 516 Mosquera Fernández, Alex Pre-Benxamín Club Atletismo Estrada
0 517 Marque Carballo, Mateo Pre-Benxamín Club Atletismo Estrada
0 518 Gañete Sueiro, Mauro Pre-Benxamín Club Atletismo Estrada
0 519 Porto Freire, Leo Pre-Benxamín Club Atletismo Estrada
0 520 Folgar Garcia, Ezra Pre-Benxamín Ÿ Running
0 521 Castro Cervela, Laura Pre-Benxamín Ninguno
0 522 Castro Cervela, Ainhoa Pre-Benxamín Ninguno
0 523 Mato Del Rio, Enzo Pre-Benxamín Ribeiras Do Tambre
0 524 Buela Bugallo, Xabier Pre-Benxamín Ninguno
0 525 Bugallo Barros, Sara Pre-Benxamín Ninguno
0 526 Dono Piñeiro, Nara Pre-Benxamín Ninguno
0 527 Lamas Carballo, Alma Pre-Benxamín Ninguno
0 528 Caamaño Carabán, Jimena Pre-Benxamín Club Atletismo Estrada
0 529 González Ferreiro, Román Pre-Benxamín Ninguno
0 530 Cao Casal, Zoe Pre-Benxamín Ninguno
0 531 Castro Couso, Xiana Pre-Benxamín Xesteiras
0 532 Prieto Cervela, Xoel Pre-Benxamín Club Atletismo Estrada
0 533 Núñez Flores, Sofía Pre-Benxamín Club Atletismo Estrada
0 534 Sanchez Mella, Pablo Pre-Benxamín Club Atletismo O Pino
0 535 Cibreiro Rodríguez, Lois Pre-Benxamín Azerbañan
0 536 Porto Gómez, Silvia Pre-Benxamín Ninguno
0 537 Porto Gómez, Manuela Pre-Benxamín Ninguno
0 538 Rey López, Carmen Pre-Benxamín Cd San Paio A Estrada
0 539 Iglesias Fernández, Laura Pre-Benxamín Club Atletismo Estrada
0 540 Borrageros Villalta, Úrsula Pre-Benxamín Club Atletismo Estrada
0 541 Castro Arda, Mara Pitufos Ninguno
0 542 Lapido Rey, Oscar Pitufos Ninguno
0 543 Gómez Pazos, Leo Pitufos Ninguno
0 544 Insua Carregal, Celtia Pitufos Ninguno
0 545 Fernández Lapido, Zoe Pitufos Ninguno
0 546 Piñeiro Bustelo, Nicolas Pitufos Ninguno
0 547 Pereira Pais, Sandra Isabel Pitufos Ninguno
0 548 Rodríguez Piso, Teo Pitufos Club Atletismo Estrada
0 549 Vázquez Pérez, Martiño Pitufos Club Atletismo Estrada
0 550 Folla Bustelo, Zoe Pitufos Atletismo Cuntis
0 551 Iglesias Castrelos, Adrian Pitufos Ninguno
0 552 Varela García, Xabi Pitufos Club Atletismo Estrada
0 553 Egwuagu Vilarelle, Lucas Pitufos Ninguno
0 554 Maroño Carbia, Olivia Pitufos Ninguno
0 555 Torres Fragio, Celia Pitufos Ninguno
0 556 Torres Fragio, Noelia Pitufos Ninguno
0 557 Folgar Garcia, Noel Pitufos Ÿ Running
0 558 Folgar Garcia, Airas Pitufos Ÿ Running
0 559 Cervela Torres, Nicolas Pitufos Ninguno
0 560 Cervela Torres, Alex Pitufos Ninguno
0 561 Riveira Puente, Melania Pitufos Ninguno
0 562 Mato Casanova, Xoel Pitufos Ninguno
0 563 Bernardez Casanova, Ian Pitufos Ninguno
0 564 Rivera Iglesias, Noel Pitufos Ninguno
0 565 Lameiro Cerviño, Candela Pitufos Ninguno
0 566 Pérez Lesta, Daniela Pitufos Ninguno
0 567 Lamas Carballo, Lua Pitufos Ninguno
0 568 Castro Pereira, Izan Pitufos Ninguno
0 569 González Ferreiro, Javier Pitufos Ninguno
0 570 Beiroa Martínez, Minerva Pitufos Ninguno
0 571 Beiroa Martínez, Galia Pitufos Ninguno
0 572 Beiroa Martínez, Jairo Pitufos Ninguno
0 573 Río Martínez, Lucas Pitufos Ninguno
0 574 Garcia Picon, Aitana Pitufos Noitebra
0 575 Villar Castro, Pablo Pitufos Ninguno
0 576 González Vidal, Marco Pitufos Ninguno
0 577 Porto Magariños, Roque Pitufos Ninguno
0 578 Porto Magariños, Cibran Pitufos Ninguno
0 579 Pereiras Couto, Candela Pitufos Ninguno
0 580 Dopazo Rivadulla, David Pitufos Ninguno
0 581 Castroagudin Rodriguez, Adrana Pitufos Ninguno
0 582 Arcay Prieto, Mara Pitufos Club Atletismo Estrada
0 583 López Iglesias, Lara Pitufos Club Atletismo Estrada
0 584 Núñez Flores, Joel Pitufos Club Atletismo Estrada
0 585 Sanchez Mella, Diego Pitufos Ninguno
0 586 Otero Souto, Bruno Pitufos Ninguno
0 587 Otero Souto, Marta Pitufos Ninguno
0 588 Simais Puente, Saleta Pitufos Ninguno
0 589 Simais Puente, Brandán Pitufos Ninguno
0 590 Buenasma;anas Fernandez, Nadaya Pitufos Ninguno
0 591 González Rodríguez, Sonia Pitufos Cd San Paio A Estrada
0 592 Sanín Gómez, Hugo Pitufos Ninguno
0 593 Álvarez Golán, Esteban Pitufos Ninguno
0 594 Borrageros Villalta, Nuno Pitufos Club Atletismo Estrada
0 595 Quintela Mato, Ana Juvenil Cd San Paio
0 596 Montáns Codesido, Lucía Cadete Cd San Paio
0 597 Vidal Vargas, María Del Carmen Cadete Cd San Paio
0 598 Al Bachere, Arauia Infantil Cd San Paio
0 599 Chefaoui, Hajar Infantil Cd San Paio
0 600 Miguez Regueira, Noa Infantil Cd San Paio
0 601 Montáns Codesido, Carlos Infantil Cd San Paio
0 602 Pinto Señoran, Vanessa Infantil Cd San Paio
0 603 Quintela Mato, Pablo Infantil Cd San Paio
0 604 Bifergane, Kautar Alevín Cd San Paio
0 605 Blanco Durán, Carlota Alevín Cd San Paio
0 606 Cabero Rodríguez, María Alevín Cd San Paio
0 607 Cillero López, Blanca Alevín Cd San Paio
0 608 Conde Davila, Lucas Alevín Cd San Paio
0 609 Conde Rodríguez, Carmen Alevín Cd San Paio
0 610 Costoya Figueiras, Carlota Alevín Cd San Paio
0 611 De La Iglesia González, Yago Alevín Cd San Paio
0 612 Dieguez Loureiro, Alma Alevín Cd San Paio
0 613 Domínguez Cerqueiro, Hugo Alevín Cd San Paio
0 614 Feijóo Otero, Catalina Alevín Cd San Paio
0 615 García De La Peña, Inés Alevín Cd San Paio
0 616 García Seco, Rodrigo Alevín Cd San Paio
0 617 Godoy Oliveira, Lara Alevín Cd San Paio
0 618 González González, Pablo Iván Alevín Cd San Paio
0 619 González Porto, Yago Alevín Cd San Paio
0 620 Iglesias Espiño, Zaira Alevín Cd San Paio
0 621 Nogueira Taboada, Gabriel Alevín Cd San Paio
0 622 Oubelkhir, Raja Alevín Cd San Paio
0 623 Ron Calvo, Carla Alevín Cd San Paio
0 624 Sande Rey, Nerea Alevín Cd San Paio
0 625 Talquenca Porto, Adrián Alevín Cd San Paio
0 626 Varela González, Anxo Alevín Cd San Paio
0 627 Vilariño Novio, Uxía Alevín Cd San Paio
0 628 Campos Lagos, Sasha Benjamín Cd San Paio
0 629 Garcia Collazo, Pablo Benjamín Cd San Paio
0 630 García De La Peña, Diego Benjamín Cd San Paio
0 631 González Porto, Hugo Benjamín Cd San Paio
0 632 Loureiro Godoy, Santiago Benjamín Cd San Paio
0 633 Moimenta Brey, Alba Benjamín Cd San Paio
0 634 Valiña Sainz, Fabiola Benjamín Cd San Paio
0 635 Boo Remesar, Fabián Prebenjamín Cd San Paio
0 636 Dieguez Guerra, Nicolás Prebenjamín Cd San Paio
0 637 Feijóo Otero, Rodrigo Prebenjamín Cd San Paio
0 638 Mato Rosende, Darío Prebenjamín Cd San Paio
0 639 De Oliveira Romero, Antón Pitufo Cd San Paio
0 640 García De La Peña, Carlos Pitufo Cd San Paio
0 641 González Camino, Izan Pitufo Cd San Paio
0 642 Magariños Servide, Izan Pitufo Cd San Paio
0 643 Moimenta Brey, Mario Pitufo Cd San Paio
0 644 Pose Porto, Javier Pitufo Cd San Paio
0 645 Vilariño Novio, Antón Pitufo Cd San Paio

Localización del evento

Obtener ruta Ver mapa grande