VII CROSS RIO LIÑARES 2018

FECHA DEL EVENTO02/12/2018

FIN DE INSCRIPCIÓN29/11/2018 - 23:59

LOCALIZACIÓNRecinto da Sociedade Deportiva Rio Ulla - A Estrada

DEPORTERunning

¡Comparte este evento!

Detalles de la carrera

Reglamento

O Concello da Estrada, organiza o vindeiro domingo día 2 de decembro a partir das 11
horas, o VII Cross Rio Liñares, terceira e derradeira carreira puntuable para o VI Circuito Corre A Estrada Corre.

A proba celebrarase dentro do recinto da Sociedade Deportiva Rio Ulla, e o seu percorrido
pasará por superficies de herba e de terra.

Información del organizador

Concello de A Estrada

Categorías

Nombre Precio actual Año de nacimiento Distancia Hora de salida Inscritos
Pitufos Gratis 2013-Posteriores 100 m 13:00 28
Prebenxamín Gratis 2011-2012 400 m 12:30 25
Benxamín Gratis 2009-2010 800 m 12:30 27
Alevín Gratis 2007-2008 1000 m 12:20 51
Intantil Gratis 2005-2006 1600 m 12:00 25
Cadete Gratis 2003-2004 3200 m 11:00 7
Xuvenil 4,00 € 2001-2002 5000 m 11:00 5
Junior 4,00 € 1999-2000 5000 m 11:00 3
Promesa 4,00 € 1996-1998 5000 m 11:00 5
Senior 4,00 € 1984-1995 5000 m 11:00 24
Veterán/a A 4,00 € 1974-1983 5000 m 11:00 57
Veterán/a B 4,00 € 1964-1973 5000 m 11:00 23
Veterán/a C 4,00 € Anteriores-1963 5000 m 11:00 6

Resultados

PTO DOR NOMBRE APELLIDOS CLUB T.NETO T.OFICIAL CATEGORÍA RITMO P.SEX P.CAT
31JoseCanda LouzaoAtletismo Arenteiro14:0014:00Veterán/a A3:1533
52ManuelVieites CarballoClube Atletismo Cuntis14:1914:19Veterán/a A3:1954
73SergioRequeijo RequeijoAtletismo Arenteiro14:2414:24Senior3:2172
145JoseRosende BreaF Rosende-sáez15:3015:30Veterán/a B3:36141
296AdolfoCarballo PenelaAtletismo A Estrada Ii16:4316:47Veterán/a A3:532813
317Manuel AngelCarracedo CarbajalAtletismo A Estrada Ii / F Carracedo Flo16:4916:52Veterán/a B3:55303
308JesúsLopez VillaverdeAtletismo A Estrada Ii16:4416:48Veterán/a A3:542914
479MarcosOtero RodriguezAtletismo A Estrada I17:4717:50Veterán/a A4:084117
6111ManuelGómez RodríguezNinguno19:0619:12Veterán/a A4:275226
3614IsabelSaez BatallanF Rosende-sáez17:1617:16Veterán/a B4:0021
7715BeatrizLorenzo ChaoCai A Estrada20:3120:34Veterán/a A4:461611
7018RafaelVilar SeoaneAtletismo A Estrada Ii / F Vilar-fernánd19:5219:58Veterán/a B4:375810
8919Ana IsabelFernández CobeloF Vilar-fernández27:1327:20Veterán/a B6:20224
2621PitiPereira FariñaAtletismo A Estrada I16:3416:36Veterán/a A3:512612
5723SofíaSueiro IglesiasPetro-milla Pro18:4318:44Veterán/a A4:2195
3424FranciscoSanmarco SantosPetro-milla Pro17:0917:10Veterán/a B3:59335
4925SilviaMariño ReyPetro-milla Pro18:0018:01Veterán/a A4:1173
4327MiguelMaroño DominguezAtletismo A Estrada I17:4017:43Veterán/a A4:063916
128LuisIglesias RañaAtletismo Arenteiro13:5113:51Veterán/a A3:1311
8129ManuelTrigo BaoNinguno21:1921:24Veterán/a B4:586312
6930PaulaPaz BermudezClub Cai A Estrada19:4719:49Veterán/a A4:36128
5533JorgeOjeaF Sweeet Victory18:3018:33Veterán/a A4:184721
7834María BelénGonzález RodríguezLa Gramola Galaico Trail Run20:3520:37Veterán/a B4:47173
2035AlexRodríguez FernándezForcarei Team15:5315:55Veterán/a A3:41207
2236SantiCanicobaForcarei Team16:2816:29Veterán/a A3:50228
7637FranciscoRivas AlvarezForcarei Team20:1720:20Veterán/a B4:436111
238AmadorPena TorreiraForcarei Team13:5213:52Veterán/a A3:1322
8740HernánGarcía AmelioAtletismo Deza21:5522:00Veterán/a A5:066632
4041VanesaInsaurralde RamirezAtletismo Deza17:2717:29Veterán/a A4:0442
7542LeticiaVilar VazquezAtletismo Deza20:1120:15Veterán/a A4:411510
3843ManuelArgibay PerezAtletismo Deza17:1917:20Veterán/a B4:02367
1544RenatoFernández GarcìaLa Gramola Galaico Trail Run15:4015:40Veterán/a A3:38156
3345RobertoBrey MatoCai A Estrada16:5717:00Veterán/a B3:56324
3746SantiagoAgullo CandaLa Gramola Galaico Trail Run17:1517:18Veterán/a A4:003515
1050ManuelTato EspiñoLa Gramola Galaico Trail Run15:1015:10Veterán/a A3:31105
452AlbinoFernandez GarciaAtletismo Arenteiro14:1814:18Senior3:1941
2753BegoñaDominguez MontesAtletismo Arenteiro16:4416:44Senior3:5411
957Jose ManuelIglesias TorresNoitebra F.C.15:0815:08Senior3:3194
2158DiegoSantos BlancoPetro-milla Pro15:5615:56Senior3:422110
4460AnaFiestras GilForcarei Team17:4317:45Senior4:0752
5161AdriánMariño CanabalForcarei Team18:1518:17Senior4:154411
1762AdriánPicallo MatoClub Deportivo San Paio15:4715:48Senior3:40177
4663PatriciaVarela SantisoAtletismo Deza17:4717:49Senior4:0863
1167MarcosRosende SaezF Rosende-sáez15:2015:21Promesa3:34111
9071SaraVilar FernándezF Vilar-fernández27:1427:20Junior6:20232
3272IkerGonzalez RodriguezAtletismo Deza16:5917:00Junior3:57311
3973JohanaTorres TorresPetro-milla Pro17:2317:22Veterán/a A4:0231
83202AntíaPaz CarracedoClub Atletismo Independiente21:3321:34Junior5:01201
65203ManuelReyes Iglesias19:2919:34Promesa4:32552
84204SoniaAyude GonzálezClub Deportivo San Paio21:3321:36Senior5:01215
18205DiegoGodoy BarrosClub Deportivo San Paio15:4815:49Senior3:41188
19206AlexOtero SalgueiroClub Atletismo Estrada15:5015:52Senior3:41199
12207IvanFernandez CiveiraKorporearenteiro Trail15:2015:21Senior3:34125
82208NuriaAlvarez RodríguezPrefabricados Feijoo-galitiming21:2121:25Senior4:58194
66209LuisPais Tallón19:3719:38Senior4:335612
68210MiguelCibreiro MendezAzevañan19:4319:47Senior4:355713
8211XanCollazo AreosaCa Pino14:4614:46Senior3:2683
13212AlexHermeloCd San Paio A Estrada15:2615:27Senior3:36136
62213AlbertCarballal IglesiasNinguno19:1319:14Veterán/a A4:285327
60214ManuelCastro NovasLa Gramola Gtr19:0719:09Veterán/a A4:275125
54216LuciaPeon SantomeAtletismo Deza18:2218:23Veterán/a A4:1684
79219Mª LuisaLodeiro MatalobosCai20:5721:00Veterán/a A4:521812
74220BegoñaGil OteroAtletismo Deza20:0920:11Veterán/a A4:41149
50221JorgeMella Calvo18:0818:13Veterán/a A4:134319
59222AlfonsoRivadullaneiraAtletismo Aestrada18:4618:50Veterán/a A4:225024
56223Jose ManuelPérez Cibeira18:3618:38Veterán/a A4:194822
67224MaraGarrido MiguezCd Ria De Arousa19:4119:41Veterán/a A4:35117
48225ManuelPresas VenceAtletismo Deza17:5317:56Veterán/a A4:094218
24226Francisco JavierMosquera CarbónAtletismo Estrada16:2816:32Veterán/a A3:502410
23228SantiDapena VillaverdeClub Atletismo Estrada16:2816:30Veterán/a A3:50239
64229AliciaGarcía CruzA.D. Olimpia19:2319:24Veterán/a A4:30106
63230PabloFernandez VillamarinClube Escola Atletismo Deza19:1719:19Veterán/a A4:295428
58231DiegoDominguez Guillan18:3918:45Veterán/a A4:204923
25232JulioLamela CastroHoxe Queixos16:3316:34Veterán/a A3:512511
72233AlbertoFrade AgraAtletismo Deza20:0220:06Veterán/a A4:406029
80234CarlosVarela CalveloClub Atletismo Dubra21:1021:13Veterán/a A4:556230
42236Jose CarlosPicallo Garcia17:3417:38Veterán/a B4:05389
41238AlfonsoCanosa BlancoA.D. Olimpia17:3217:32Veterán/a B4:05378
35240ManuelFernandez GarciaClub Deportivo Pinarium17:1317:15Veterán/a B4:00346
16241AngelPaz BermúdezCai15:4115:43Veterán/a B3:39162
28242Francisco JavierCepeda GacioNoitebra Fc16:4516:46Veterán/a C3:54271
88243RufinoVaquero Diaz25:3725:43Veterán/a C5:57675
45244José ManuelRomero OlveiraAtletismo Samil17:4717:49Veterán/a C4:08402
71245FernandoGonzalez GrañaCai A Estrada20:0220:06Veterán/a C4:40594
53246KoldoGarcia FernandezEgovarros De Viveiro18:2018:22Veterán/a C4:16463

Localización del evento

Obtener ruta Ver mapa grande