X CARREIRA POPULAR CONCELLO DA POBRA DO CARAMIÑAL

FECHA DEL EVENTO26/08/2018

FIN DE INSCRIPCIÓN23/08/2018 - 14:00

INSCRITOS 52

LOCALIZACIÓNPraza Alcalde Segundo Durán - Pobra do Caramiñal

DEPORTERunning

¡Comparte este evento!

Detalles de la carrera

Reglamento

O domingo 26 de agosto terá lugar no Concello da Pobra do Caramiñal a 10ª edición da Carrreira popular deste Concello, que será á súa vez a 1ª proba do Circuíto de carreiras populares Arousa Norte 2018. Esta proba pertence tamén ao VI Circuito provinicial de Carreiras Populares da Deputación da Coruña.

Todos/as aqueles/as atletas inscritos no Circuíto Arousa Norte 2018 non terán que formalizar a inscrición nesta proba.

Información del organizador

Concello da Pobra - Arousa Norte

apobra.gal
Redes sociales del organizador
facebook   twitter

Categorías

Nombre Precio actual Año de nacimiento Distancia Hora de salida Inscritos
Cupete Gratis 2013-Posteriores 200 m 12:15 11
Prebenxamin Gratis 2011-2012 250 m 10:45 8
Sub 10 H/m Gratis 2009-2010 650 m 11:00 9
Sub 12 H/m Gratis 2007-2008 1300 m 11:10 4
Sub 14 H/m Gratis 2005-2006 1300 m 11:30 1
Sub 16 H/m Gratis 2003-2004 4000 m 11:30 1
Sub 18 H/m 6,00 € 2001-2002 7600 m 11:30 0
Sub 20 H/m 6,00 € 1999-2000 7600 m 11:30 0
Sub 23 H/m 6,00 € 1996-1998 7600 m 11:30 1
Senior H/m 6,00 € 1983-1995 7600 m 11:30 3
Master 1 H/m 6,00 € 1977-1983 7600 m 11:30 4
Master 2 H/m 6,00 € 1968-1977 7600 m 11:30 5
Master 3 H/m 6,00 € 1958-1968 7600 m 11:30 5
Master 4 H/m 6,00 € Anteriores-1958 7600 m 11:30 0

Lista de inscritos

Order Nombre Categoría Población
0 Alcalde De Paula, Hugo Cupete Rianxo
0 Alonso Del Río, Jorge Master 3 H/M Vigo
0 Ares Betanzos, Icia Sub 12 H/M A Coruña
0 Barreiro Lapido, Martina Prebenxamin Valga
0 Becerra Rodriguez, Daniel Master 3 H/M Santiago De Compostela
0 Big, Notorious Master 2 H/M Brooklyn
0 Bustelo Barbeito, Teo Cupete Santiago De Compostela
0 Bustelo Barbeito, Vera Cupete Santiago De Compostela
0 Cajide Alvarez, Martin Prebenxamin Pobra Do Caramiñal
0 Cajide Alvarez, Ruben Sub 14 H/M Pobra Do Caramiñal
0 Carvajal Mosquera, Santiago Master 3 H/M Ourense
0 Chenlo Barros, Adrian Sub 10 H/M Rianxo
0 Fainberg Souto, Lois Cupete Pobra Do Caramiñal
0 Fernández Lapido, Mara Sub 12 H/M Pontecesures
0 Fernández Lapido, Zoe Cupete Pontecesures
0 Ferreiro Álvarez, Pablo Sub 10 H/M Ordes
0 Figueiras Rama, Xabi Sub 12 H/M Muros
0 Figueiras Rama, Xandre Sub 10 H/M Muros
0 Gago Fernandez, Oscar Master 1 H/M Las Rozas
0 Gago Guerrero, Noa Prebenxamin Las Rozas
0 González Pais, Ramón Sub 16 H/M Noia
0 Gonzalez Sanchez, Alvarecho Sub 10 H/M Santiago De Compostela
0 Gude Guerra, Asier Sub 10 H/M Ibiza
0 Gude Guerra, Jon Prebenxamin Ibiza
0 Guerra López, Maria José Master 2 H/M Ibiza
0 Hermo Santos, Noè Cupete Pobra Do Caramiñal
0 Lapido Rey, Adrian Prebenxamin Padron
0 Lapido Rey, Iria Prebenxamin Padron
0 Lapido Rey, Oscar Cupete Padron
0 Liñares Rey, Jose Fernando Senior H/M Santiago De Compostela
0 Lopez Rebollido, Jorge Master 3 H/M A Pobra Do Caramiñal
0 López Saborido, Iria Cupete Vigo
0 López Sánchez, Lara Prebenxamin Ourense
0 Lorenzo Castro, Nico Sub 10 H/M A Estrada
0 Martis Gude, Gabriel Master 2 H/M A Pobra Do Caramiñal
0 Martorell Lletí, Daniel Master 1 H/M Ibiza
0 Martorell Mezquida, Daniel Sub 10 H/M Ibiza
0 Matos Ramirez, Adrian Sub 10 H/M Ames
0 Matos Ramirez, Carla Sub 10 H/M Ames
0 Monroy Gago, Jorge Prebenxamin Baiona
0 Monroy Gago, Lucía Cupete Baiona
0 Ouviña Gonzalez, Ignacio Master 3 H/M Pobra Do Caramiñal
0 Perez Lijo, Jose Antonio Master 2 H/M Ribeira
0 Pezon Menendez, Juan Manuel Master 2 H/M Gijon
0 Rodriguez Liñares, Diego Cupete Santiago
0 Saavedra Santos, Isco Cupete Boiro
0 Sabell Guerrero, Isaac Sub 12 H/M Las Rozas
0 Saborido Gil, Olalla Senior H/M Vigo
0 Sobrido Moledo, Mari Master 1 H/M Pobra Do Caramiñal
0 Torres González, Miguel Senior H/M Boiro
0 Triñanes Ozores, Jorge Sub 23 H/M Boiro
0 Vazquez Reiriz, Luis Master 1 H/M Ribeira

Localización del evento

Obtener ruta Ver mapa grande