X CARREIRA POPULAR CONCELLO DA POBRA DO CARAMIÑAL

FECHA DEL EVENTO26/08/2018

FIN DE INSCRIPCIÓN23/08/2018 - 23:59

LOCALIZACIÓNPraza Alcalde Segundo Durán - Pobra do Caramiñal

DEPORTERunning

¡Comparte este evento!

Detalles de la carrera

Reglamento

O domingo 26 de agosto terá lugar no Concello da Pobra do Caramiñal a 10ª edición da Carrreira popular deste Concello, que será á súa vez a 1ª proba do Circuíto de carreiras populares Arousa Norte 2018. Esta proba pertence tamén ao VI Circuito provinicial de Carreiras Populares da Deputación da Coruña.

Todos/as aqueles/as atletas inscritos no Circuíto Arousa Norte 2018 non terán que formalizar a inscrición nesta proba.

Información del organizador

Concello da Pobra - Arousa Norte

apobra.gal
Redes sociales del organizador
facebook   twitter

Categorías

Nombre Precio actual Año de nacimiento Distancia Hora de salida Inscritos
Cupete Gratis 2013-Posteriores 200 m 12:15 59
Prebenxamin Gratis 2011-2012 250 m 10:45 43
Sub 10 H/m Gratis 2009-2010 650 m 11:00 38
Sub 12 H/m Gratis 2007-2008 1300 m 11:10 38
Sub 14 H/m Gratis 2005-2006 1300 m 11:30 20
Sub 16 H/m Gratis 2003-2004 4000 m 11:30 16
Sub 18 H/m 6,00 € 2001-2002 7600 m 11:30 4
Sub 20 H/m 6,00 € 1999-2000 7600 m 11:30 3
Sub 23 H/m 6,00 € 1996-1998 7600 m 11:30 9
Senior H/m 6,00 € 1983-1995 7600 m 11:30 66
Master 1 H/m 6,00 € 1977-1983 7600 m 11:30 66
Master 2 H/m 6,00 € 1968-1977 7600 m 11:30 83
Master 3 H/m 6,00 € 1958-1968 7600 m 11:30 45
Master 4 H/m 6,00 € Anteriores-1958 7600 m 11:30 12

Resultados

Pto Dor Nombre Equipo Sexo pto sexo Cat pto cat T. Oficial Ritmo
51Juan Antonio Gude VilaMontepenarubiaM5MASTER 2 MASCULINO100:22:523:10min/Km
102Amador Pena TorreiraClub Atletismo O PinoM10MASTER 1 MASCULINO300:24:123:21min/Km
73Jose LojoSan Miguel De MarínM7MASTER 1 MASCULINO200:23:213:14min/Km
1274Silvia Garcia LorenzoArtrogal-Tri498F11SENIOR FEMENINO400:31:574:26min/Km
27Lolo Penas BlancoIndependienteM2MASTER 1 MASCULINO100:22:393:08min/Km
168Nolo Romero VázquezMaxiko TeamM16MASTER 1 MASCULINO400:25:103:29min/Km
339Avelino Caamaño NietoAtletismo Sar Vermú PetroniM31MASTER 1 MASCULINO900:26:303:40min/Km
1111Victor Gonzalez HortaComesaña Sporting ClubM11SENIOR MASCULINO600:24:163:22min/Km
9512Daniel VilasoaMaxiko TeamM89SENIOR MASCULINO1900:30:284:13min/Km
14013Luis Casais CaloNingunoM126SENIOR MASCULINO2700:32:364:31min/Km
15414Pedro Tembra Cespon3&run By Pedro NimoM138SENIOR MASCULINO3000:33:504:41min/Km
10316Jose Santamaría CastroNingunoM96SENIOR MASCULINO2100:31:034:18min/Km
917Esteban Toucedo SantosMaxiko TeamM9SENIOR MASCULINO500:23:523:18min/Km
9420Santiago Manuel Gey SegadeS. D. Barbantia RodaM88SENIOR MASCULINO1800:30:224:13min/Km
6721Victor Laiño SilvaClub Natacion RiveiraM61SENIOR MASCULINO1700:28:253:56min/Km
11522Verónica Calvo DopazoCdm VerticeF9SENIOR FEMENINO200:31:304:22min/Km
21623Amara García SenínNingunoF37SENIOR FEMENINO900:40:325:37min/Km
20024Ricardo Domínguez MirónNingunoM170SENIOR MASCULINO3600:37:455:14min/Km
2825Adrián Fernández DomínguezMaxiko TeamM28SENIOR MASCULINO900:26:033:36min/Km
15726Sabela Pensado ParadClub Natacion RiveiraF17SENIOR FEMENINO500:33:584:43min/Km
5327Francisco Javier Figueiro ResúaMaxiko TeamM49SENIOR MASCULINO1500:27:413:50min/Km
13328Emilio Domínguez SánchezNingunoM121SENIOR MASCULINO2600:32:054:27min/Km
2929Miguel Iglesias AmoresClub Deportivo PinariumM29SENIOR MASCULINO1000:26:053:37min/Km
3530Ricardo Cores VazquezClub Natacion RiveiraM33SENIOR MASCULINO1100:26:403:42min/Km
14233Diego Martinez FandiñoC. A. Cambados - Seguros NovalM128SENIOR MASCULINO2800:32:454:32min/Km
22335María Iglesias MosconiNingunoF39SENIOR FEMENINO1100:42:345:54min/Km
1536Ismael Bouzas ReyAtletismo Sar Vermú PetroniM15SENIOR MASCULINO700:25:043:28min/Km
17537Alejandro Creo SaboridoNingunoM155SENIOR MASCULINO3300:35:324:56min/Km
838Ruben Caamaño NietoAtletismo Sar Vermú PetroniM8SENIOR MASCULINO400:23:343:16min/Km
12339Cristina Garcia BeiroAtletismo Outes John TurkeyF10SENIOR FEMENINO300:31:484:24min/Km
16340Clara María Millares SieiraClub Escuela Boxeo CanarioF18SENIOR FEMENINO600:34:514:50min/Km
11441Eloy SestayoArtrogal-Tri498M106SENIOR MASCULINO2200:31:294:22min/Km
6343Maria González MartinezOrixinal Mgm TeamF6SENIOR FEMENINO100:28:163:55min/Km
10945Maria Mareque MartinezTartarugasF8MASTER 1 FEMENINO500:31:254:21min/Km
8746Juan Jose Alvarellos BarreiroClub Atletismo O PinoM81MASTER 1 MASCULINO2000:29:474:08min/Km
1749Javier Novo BujeíroTerra De SoneiraM17MASTER 1 MASCULINO500:25:163:30min/Km
1850Juan Cepeda ReboirasOlímpico De VedraM18MASTER 1 MASCULINO600:25:193:30min/Km
12951Pablo Hermo VillarArtrogal-Tri498M118MASTER 1 MASCULINO2800:31:584:26min/Km
11652Narciso Abalo ChouzaNingunoM107MASTER 1 MASCULINO2400:31:304:22min/Km
1953Oscar Perez LourenzoMaxiko TeamM19MASTER 1 MASCULINO700:25:243:31min/Km
5855Francisco Jose Cuenca GarciaNingunoM54MASTER 1 MASCULINO1400:27:583:53min/Km
13059Concha Novais TroncosoClub Atletismo SadaF12MASTER 1 FEMENINO600:32:014:26min/Km
12160Daniel Rama GarciaOs Salta RejosM112MASTER 1 MASCULINO2500:31:364:23min/Km
17162Antón Cordal BarreiroC. A. Cambados - Seguros NovalM151MASTER 1 MASCULINO3600:35:204:54min/Km
17363Jose Ramon Torrado VidalNingunoM153MASTER 1 MASCULINO3800:35:294:55min/Km
15064Marga Villaverde RosalesGv SportsF16MASTER 1 FEMENINO700:33:334:39min/Km
4365Jose Francisco Vilasoa SilvaS. D. Barbantia RodaM39MASTER 1 MASCULINO1000:27:033:45min/Km
15866Ivan Cordal BarreiroC. A. Cambados - Seguros NovalM141MASTER 1 MASCULINO3200:33:594:43min/Km
19568Ignacio Touzón LijóBajandode40.comM168MASTER 1 MASCULINO4200:37:005:08min/Km
2269David Sendon CaamañoAtletismo Outes John TurkeyM22MASTER 1 MASCULINO800:25:333:32min/Km
8370Ruben Vila SieiraEgovarrosM77MASTER 2 MASCULINO2800:29:394:07min/Km
21471Manuel Trigo BaoNingunoM179MASTER 2 MASCULINO5200:39:535:32min/Km
1473Jose Navarro AntonS. D. Barbantia RodaM14MASTER 2 MASCULINO500:24:573:27min/Km
15674Raul Lojo ManeiroNingunoM140MASTER 2 MASCULINO4500:33:564:42min/Km
10075Manuel Figueira PerezAtletismo Sar Vermú PetroniM93MASTER 2 MASCULINO3300:31:014:18min/Km
21376Luisa Iglesias VillanuevaCai A EstradaF35MASTER 2 FEMENINO1100:39:475:31min/Km
16078Julio BusteloNingunoM143MASTER 2 MASCULINO4600:34:164:45min/Km
3979Cesar Osorio DieguezNingunoM36MASTER 2 MASCULINO1000:27:013:45min/Km
6580Abraham Benítez SomozaNingunoM59MASTER 2 MASCULINO2000:28:233:56min/Km
5581Faustino García MiñanC.a.r RedondelaM51MASTER 2 MASCULINO1700:27:473:51min/Km
1382Juan Carlos Rodriguez TorresS. D. Barbantia RodaM13MASTER 2 MASCULINO400:24:483:26min/Km
16183Oscar Alexis Ardila ArangurenOscar ArdilaM144MASTER 2 MASCULINO4700:34:244:46min/Km
11284Aitor Ibáñez PereiroTribu TrailM104MASTER 2 MASCULINO3700:31:254:21min/Km
6985David Pérez SantamaríaAtletismo Sar Vermú PetroniM63MASTER 2 MASCULINO2200:28:263:56min/Km
9986Beatriz Barroso PerezTribu TrailF7MASTER 2 FEMENINO100:31:004:18min/Km
22187Jesus Manuel Gude PazClub Natacion RiveiraM183MASTER 2 MASCULINO5300:41:535:48min/Km
6188Jesus Garcia IglesiasNingunoM57MASTER 2 MASCULINO1900:28:083:54min/Km
4489Jose Ramon Mayo MartinezTribu TrailM40MASTER 2 MASCULINO1200:27:043:45min/Km
3890José Buján GonzálezAtletismo Outes John TurkeyM35MASTER 2 MASCULINO900:26:563:44min/Km
11891Xosé Manuel Bures MiguensTribu TrailM109MASTER 2 MASCULINO3800:31:314:22min/Km
2692Japi Baamonde ArufeAtletismo Sar Vermú PetroniM26MASTER 2 MASCULINO600:25:453:34min/Km
5293Alberto Vazquez TubioS. D. Barbantia RodaM48MASTER 2 MASCULINO1600:27:403:50min/Km
7094José Antonio López FernándezAtletismo Outes John TurkeyM64MASTER 2 MASCULINO2300:28:293:57min/Km
22895María Jesús Sande PugaClub Atletismo O PinoF42MASTER 2 FEMENINO1300:45:156:17min/Km
14496Eva De La Fuente IglesiasClub Atletismo O PinoF15MASTER 2 FEMENINO400:32:464:32min/Km
11997David Fco. Figueira HermoS. D. Barbantia RodaM110MASTER 2 MASCULINO3900:31:324:22min/Km
3299Juan Francisco Fernandez LijoClub Escuela Boxeo CanarioM30MASTER 2 MASCULINO700:26:253:40min/Km
86100Esteban Sueiro IglesiasClub Atletismo O PinoM80MASTER 2 MASCULINO3000:29:434:07min/Km
131102Angel Conde PereiraNingunoM119MASTER 2 MASCULINO4100:32:034:27min/Km
137103Lara Buig FernándezClub Atletismo O PinoF13MASTER 2 FEMENINO200:32:154:28min/Km
215104Marga Ledesma RicoClub Atletismo O PinoF36MASTER 2 FEMENINO1200:40:175:35min/Km
167105Iago Martínez GarridoNingunoM148MASTER 2 MASCULINO4800:35:124:53min/Km
197107Lucia Perez DieguezNingunoF29MASTER 2 FEMENINO900:37:095:09min/Km
78109Ángel Celestino Zhingre BermeoC. A. Cambados - Seguros NovalM72MASTER 2 MASCULINO2600:29:344:06min/Km
159111Francisco Alexandre Castromán CouseloNingunoM142SUB 23 MASCULINO200:34:054:44min/Km
203112Sara Costa FayaClub Atletismo O PinoF32SUB 23 FEMENINO100:37:585:16min/Km
180116Lara Domínguez MartísDomínguez MartísF22SUB 20 FEMENINO100:35:394:56min/Km
27117Juan Rey OlveiraTriatlón RiveiraM27SUB 18 MASCULINO300:26:013:36min/Km
182118Alejandra Domínguez MartísDomínguez MartísF24SUB 18 FEMENINO100:35:404:57min/Km
205119Jose Carlos Matilla GariaCccp Riveira -Club Comedores De Cachelos E Polbo De RiveiraM173MASTER 3 MASCULINO2900:38:465:22min/Km
219120Manuel FernándezNingunoM181MASTER 3 MASCULINO3500:41:215:44min/Km
152121Tobías Betanzos RegoNingunoM136MASTER 3 MASCULINO2200:33:344:39min/Km
224122Lucía Ansedes DomínguezNoitebra, FcF40MASTER 3 FEMENINO400:43:095:59min/Km
218123German Villanustre AbuinS. D. Barbantia RodaM180MASTER 3 MASCULINO3400:41:155:43min/Km
91124Jose Luis Rio SilvaRunning OleirosM85MASTER 3 MASCULINO1000:30:014:10min/Km
139125Javier Aparicio DíazRunning OleirosM125MASTER 3 MASCULINO1700:32:284:30min/Km
141127Luis Cardalda FrescoNingunoM127MASTER 3 MASCULINO1800:32:404:32min/Km
20128Ramón Ignacio Folgar PousoAtletismo Sar Vermú PetroniM20MASTER 3 MASCULINO100:25:263:31min/Km
76129Santiago Triñanes VazquezS.D. Barbantia RodaM70MASTER 3 MASCULINO900:29:244:04min/Km
71130Pepe Saborido MartinezAtletismo Sar Vermú PetroniM65MASTER 3 MASCULINO700:28:373:58min/Km
177131Antonio Riveira MartinezClub Atletismo O PinoM157MASTER 3 MASCULINO2400:35:364:56min/Km
212132Ramon Sampedro MuñizNingunoM178MASTER 3 MASCULINO3300:39:395:30min/Km
25133Carlos Busto LobatoAtletismo Sar Vermú PetroniM25MASTER 3 MASCULINO200:25:453:34min/Km
108134Angel Perez SusavilaNingunoM101MASTER 3 MASCULINO1300:31:144:20min/Km
183136Andrés Domínguez SánchezDomínguez MartísM159MASTER 3 MASCULINO2500:35:404:57min/Km
143138Juan Luis Botana FerreiroClub Atletismo O PinoM129MASTER 4 MASCULINO600:32:454:32min/Km
89139Jose Matias Regueira BooAtletismo BarbanzaM83MASTER 4 MASCULINO300:29:554:09min/Km
85140Juan Cameán LampónVeteranos De SamilM79MASTER 4 MASCULINO200:29:434:07min/Km
233141Elvira Tresguerras GonzálezAtletismo Sar Vermú PetroniF47MASTER 4 FEMENINO100:59:038:12min/Km
165143Fernando Sainz GarciaAtletismo Sar Vermú PetroniM147MASTER 4 MASCULINO700:34:564:51min/Km
3301Uxio Abuin AresNingunoM3SENIOR MASCULINO200:22:423:09min/Km
168304Jose Fernando Liñares ReyNingunoM149SENIOR MASCULINO3100:35:134:53min/Km
47305Xacobe Fontán MartínezS. D. Barbantia RodaM43SENIOR MASCULINO1400:27:153:47min/Km
21308Alberto Eugenio Casillas GarcíaNingunoM21SENIOR MASCULINO800:25:293:32min/Km
120309Alexandre Parga LopezOlimpico De VedraM111SENIOR MASCULINO2300:31:334:22min/Km
174310Abel Varela CarouNingunoM154SENIOR MASCULINO3200:35:314:55min/Km
185311Eva María Castrelos RuaNingunoF25SENIOR FEMENINO800:35:424:57min/Km
42312Fernando Pensado RivasNingunoM38SENIOR MASCULINO1200:27:033:45min/Km
192313Jose Manuel Rivas GarciaNingunoM165SENIOR MASCULINO3500:36:385:05min/Km
101314Daniel Parada BreaNingunoM94SENIOR MASCULINO2000:31:014:18min/Km
54315Efrén Capelo VieitesNingunoM50SENIOR MASCULINO1600:27:433:50min/Km
146316Anxo Orellan FernandezNingunoM131SENIOR MASCULINO2900:32:494:33min/Km
217317Noelia Garrido BeadeAtletismo Fontes Do SarF38SENIOR FEMENINO1000:41:075:42min/Km
210319Fernando Carvalho LisboaClub AccionaM177SENIOR MASCULINO3700:39:305:29min/Km
1320Alejandro Fernández RiveraNingunoM1SENIOR MASCULINO100:22:383:08min/Km
46322Javier Barral LijóNingunoM42SENIOR MASCULINO1300:27:143:46min/Km
132323Francisco Santos RojasNingunoM120SENIOR MASCULINO2500:32:044:27min/Km
4324Manuel Hurtado SanjurjoSociedad Gimnástica De PontevedraM4SENIOR MASCULINO300:22:483:09min/Km
179326Silvana Laíño OlveiraNingunoF21SENIOR FEMENINO700:35:374:56min/Km
178327Jonny Aguado DiosNingunoM158SENIOR MASCULINO3400:35:374:56min/Km
148329Oscar Gago FernandezNingunoM133MASTER 1 MASCULINO3100:33:124:36min/Km
79330Daniel Martorell LletíNingunoM73MASTER 1 MASCULINO1700:29:344:06min/Km
226332Mari Sobrido MoledoGadisF41MASTER 1 FEMENINO1000:43:146:00min/Km
30333Maria Yolanda Gutiérrez RoblesClub Maeloc WayF1MASTER 1 FEMENINO100:26:183:39min/Km
124334Eduardo Suárez PortoNingunoM114MASTER 1 MASCULINO2600:31:524:25min/Km
73336Eñaut Balentziaga MarcóPol Pol M.tM67MASTER 1 MASCULINO1600:28:504:00min/Km
176337Antonio Bouzas TeiraNingunoM156MASTER 1 MASCULINO3900:35:324:56min/Km
162338Edu MironCentr Odont AlfacarM145MASTER 1 MASCULINO3300:34:334:47min/Km
98339Jose Carlos Souto VillasantaNingunoM92MASTER 1 MASCULINO2200:30:434:15min/Km
80340Ibán Quintela MartínezTartarugasM74MASTER 1 MASCULINO1800:29:364:06min/Km
184341Pedro Souto AlendeNingunoM160MASTER 1 MASCULINO4000:35:414:57min/Km
88342Gilberto Miguel Moreira GarcíaNingunoM82MASTER 1 MASCULINO2100:29:494:08min/Km
202343Juan Carlos Ageitos SampedroNingunoM171MASTER 1 MASCULINO4300:37:485:14min/Km
201344Sendy Rios LustresNingunoF31MASTER 1 FEMENINO900:37:475:14min/Km
164345Carlos A. Alvarez MarquesMarques BarreiroM146MASTER 1 MASCULINO3400:34:514:50min/Km
145346Fran Prieto PernasSígueme Si PuedesM130MASTER 1 MASCULINO3000:32:484:33min/Km
190348Diego Luis León RequeijoNingunoM163MASTER 1 MASCULINO4100:36:235:03min/Km
51349Oscar Diéguez PintorAsociacion Deportiva CerneM47MASTER 1 MASCULINO1200:27:363:49min/Km
48350Roberto Picón EspiñoNingunoM44MASTER 1 MASCULINO1100:27:253:48min/Km
62352Raquel Suárez PedrosaRía De FerrolF5MASTER 1 FEMENINO400:28:093:54min/Km
172353Jose Luis Miranda SueiroNingunoM152MASTER 1 MASCULINO3700:35:274:55min/Km
136354Pablo Baña SandáClub Atletismo O PinoM124MASTER 1 MASCULINO2900:32:124:28min/Km
231355Salomé Miramontes MirásNingunoF45MASTER 1 FEMENINO1100:46:576:31min/Km
113356Felix Chamorro CasadoNingunoM105MASTER 1 MASCULINO2300:31:264:21min/Km
125357Clemente Ferreiros PenaNingunoM115MASTER 1 MASCULINO2700:31:554:25min/Km
198359Adriana Fernández VázquezTartarugasF30MASTER 1 FEMENINO800:37:165:10min/Km
56360David Ponte IglesiasMarraners - En Boas MansM52MASTER 1 MASCULINO1300:27:483:51min/Km
60361Oscar Lojo FreireNingunoM56MASTER 1 MASCULINO1500:28:073:54min/Km
31362Maria Jesus Gestido RodriguezNingunoF2MASTER 1 FEMENINO200:26:243:39min/Km
37363Deirdre Mc DermotTunbridge Wells HarriersF3MASTER 1 FEMENINO300:26:483:43min/Km
82364Yago Pérez ParradoClub Atletismo O PinoM76MASTER 1 MASCULINO1900:29:394:06min/Km
135365Gabriel Martis GudeNingunoM123MASTER 2 MASCULINO4300:32:094:27min/Km
166366Maria José Guerra LópezNingunoF19MASTER 2 FEMENINO500:35:094:52min/Km
12367Juan Manuel Pezon MenendezReal Grupo Cultura CovadongaM12MASTER 2 MASCULINO300:24:223:22min/Km
199368Notorious BigNingunoM169MASTER 2 MASCULINO5100:37:175:10min/Km
59374José Manuel Cadorniga SuarezCorrubedoM55MASTER 2 MASCULINO1800:28:053:53min/Km
106375Jose Sanles PiñeiroNingunoM99MASTER 2 MASCULINO3500:31:114:19min/Km
97376Kiko Romero ParadaS. D. Barbantia RodaM91MASTER 2 MASCULINO3200:30:334:14min/Km
186377Susana Gómez LodeirosTartarugasF26MASTER 2 FEMENINO700:35:444:57min/Km
49378Ramón García TeiraAtletismo Fontes Do SarM45MASTER 2 MASCULINO1400:27:293:49min/Km
128379Marcos Lado PerezNingunoM117MASTER 2 MASCULINO4000:31:584:26min/Km
230380Mayka Jueguen LagoAtletismo MillaraioF44MASTER 2 FEMENINO1400:46:576:31min/Km
153381José Ramón Rancaño HerránNingunoM137MASTER 2 MASCULINO4400:33:364:39min/Km
170382Isabel García FernándezAtletismo Fontes Do SarF20MASTER 2 FEMENINO600:35:144:53min/Km
50383Juan Manuel López MartínezNingunoM46MASTER 2 MASCULINO1500:27:333:49min/Km
77384Manuel Lorenzo QueirugaNingunoM71MASTER 2 MASCULINO2500:29:274:05min/Km
138385Sonia Agrasar BarralAtletismo Sar Vermut PetroniF14MASTER 2 FEMENINO300:32:184:29min/Km
81386Javier Piñeiro GuillenNingunoM75MASTER 2 MASCULINO2700:29:374:06min/Km
187387Laura Alicia Acevedo ArteagaTartarugasF27MASTER 2 FEMENINO800:35:454:57min/Km
66389Xabier Varela LópezAsociación Deportiva CerneM60MASTER 2 MASCULINO2100:28:243:56min/Km
107390Francisco Pais TrigoNingunoM100MASTER 2 MASCULINO3600:31:124:19min/Km
84391Cesar Taboada MillanClub Atletismo O PinoM78MASTER 2 MASCULINO2900:29:404:07min/Km
209392Isis Sainz TresguerrasClub Atletismo O PinoF33MASTER 2 FEMENINO1000:39:075:25min/Km
34393Luis Antonio Piñeiro LópezS. D. Barbantia RodaM32MASTER 2 MASCULINO800:26:333:41min/Km
45394Francisco Jose Besada FilgueirasNingunoM41MASTER 2 MASCULINO1300:27:073:45min/Km
72395Julio Rodríguez FernándezNingunoM66MASTER 2 MASCULINO2400:28:494:00min/Km
102396Javier Rivas BeisNingunoM95MASTER 2 MASCULINO3400:31:034:18min/Km
193397Luis Mariano Saborido FernandezS. D. Barbantia RodaM166MASTER 2 MASCULINO5000:36:385:05min/Km
191398Jose Miguel Fernandez LensNingunoM164MASTER 2 MASCULINO4900:36:385:05min/Km
134399Iñaki Pérez LópezNingunoM122MASTER 2 MASCULINO4200:32:054:27min/Km
90400Jose Carlos Lopez OuteiralS. D. Barbantia RodaM84MASTER 2 MASCULINO3100:29:554:09min/Km
41401Luís Méndez TorresNingunoM37MASTER 2 MASCULINO1100:27:013:45min/Km
6405Elías Domínguez CabralMiler Rinning ClubM6MASTER 2 MASCULINO200:22:553:10min/Km
222408Raul Jamardo PortasClub AccionaM184SUB 23 MASCULINO300:42:335:54min/Km
122409Jorge Gallardo GarciaRun CarballiñoM113SUB 23 MASCULINO100:31:444:24min/Km
105410Miguel Muñiz SanvicenteS. D. Barbantia RodaM98SUB 20 MASCULINO100:31:104:19min/Km
181411Vanessa Juncal SanjurjoAtletismo SantiagoF23SUB 20 FEMENINO200:35:394:56min/Km
24412Ivan Abeledo VarelaClub Atletismo O PinoM24SUB 18 MASCULINO200:25:373:33min/Km
23413Hugo Martinez CasanovaAtletica LucenseM23SUB 18 MASCULINO100:25:363:33min/Km
36414Daniel Becerra RodriguezNoitebraM34MASTER 3 MASCULINO300:26:413:42min/Km
111415Jorge Alonso Del RíoCastrelos 20:30M103MASTER 3 MASCULINO1500:31:254:21min/Km
188416Jorge Lopez RebollidoNingunoM161MASTER 3 MASCULINO2600:36:015:00min/Km
225418Ignacio Ouviña GonzalezNingunoM185MASTER 3 MASCULINO3700:43:146:00min/Km
96419José Manuel Romero OlveiraVeteranos De SamilM90MASTER 3 MASCULINO1200:30:314:14min/Km
147420Francisco Millet AyasoEscola De Boxeo O CanarioM132MASTER 3 MASCULINO1900:32:574:34min/Km
68421Francisco Javier Cepeda GacioNoitebraM62MASTER 3 MASCULINO600:28:263:56min/Km
151422Fernando Couselo BarrioNingunoM135MASTER 3 MASCULINO2100:33:344:39min/Km
208423Juan Rial GallegoNingunoM176MASTER 3 MASCULINO3200:39:015:25min/Km
232424María Josefina Pardo MontañaAtletismo MillarraioF46MASTER 3 FEMENINO500:46:576:31min/Km
149425Jose Cerqueiro CondeTambre Bike & RuningM134MASTER 3 MASCULINO2000:33:314:39min/Km
110426Chema Dominguez PiñeiroS. D. Barbantia RodaM102MASTER 3 MASCULINO1400:31:254:21min/Km
207427Jaime Miguez FigueiridoNingunoM175MASTER 3 MASCULINO3100:39:005:24min/Km
117428Jose Manuel Valiño CereijoNingunoM108MASTER 3 MASCULINO1600:31:314:22min/Km
92429Joaquín Sánchez LeiraAtletismo SantiagoM86MASTER 3 MASCULINO1100:30:034:10min/Km
211430Ángeles Salmonte VarelaClub Atletismo O PinoF34MASTER 3 FEMENINO300:39:375:30min/Km
40431Esther Pedrosa CarreteUniversidad De Santiago De CompostelaF4MASTER 3 FEMENINO100:27:013:45min/Km
189432Ramón Suárez PazosUniversidad De Santiago De CompostelaM162MASTER 3 MASCULINO2700:36:175:02min/Km
204434Emilio Sangil Del RioNingunoM172MASTER 3 MASCULINO2800:38:415:22min/Km
75435Andres Perez SobridoA PoutadaM69MASTER 3 MASCULINO800:29:024:01min/Km
206436Arturo Bermejo RubioNingunoM174MASTER 3 MASCULINO3000:38:525:23min/Km
196437Ana María Solla FontánNingunoF28MASTER 3 FEMENINO200:37:075:09min/Km
57438Jorge M. Pereira PintoAdn Runners-Telmo PeluquerosM53MASTER 3 MASCULINO400:27:553:52min/Km
64439Javier Blanco BlancoNingunoM58MASTER 3 MASCULINO500:28:193:55min/Km
104440Benito Gallardo FranciscoRun CarballiñoM97MASTER 4 MASCULINO500:31:094:19min/Km
93441Isolino Noceda GonzalezNingunoM87MASTER 4 MASCULINO400:30:044:10min/Km
227442José Luis León LópezNingunoM186MASTER 4 MASCULINO900:43:506:05min/Km
74443Javier Odriozola LinoCanguro AacM68MASTER 4 MASCULINO100:29:014:01min/Km
194444José Pena FrancoNingunoM167MASTER 4 MASCULINO800:36:415:05min/Km
126546Pablo Couselo GarabalNingunoM116SENIOR MASCULINO2400:31:564:26min/Km

Localización del evento

Obtener ruta Ver mapa grande