XII Cross de Verán de Broña

FECHA DEL EVENTO18/09/2016

FIN DE INSCRIPCIÓN15/09/2016 - 23:59

SITIO WEBEnlace

LOCALIZACIÓNPaseo da Praia de Broña - Outes

DISTANCIA10Km - 5Km

DEPORTERunning

¡Comparte este evento!

Detalles de la carrera

Reglamento Folleto

XII Cross de Verán de Broña, 2016
e andaina cardiosaudable pola “Ruta dos carpinteiros cos pés mollados”

Data: domingo, 18 de setembro de 2016
Hora: a partires das 10:30 h (saída das categorías de adultos/as); saída da andaina ás 11:1

Lugar: saída e chegada no paseo da Praia de Broña, Outes

Organiza: Club de Atletismo Outes

Información del organizador

Redes sociales del organizador
facebook  

Distancias

Distancia Precio Hora de salida
Infantil/cadete (3000 m) Gratis 12:00
Abs 10Km (10000 m) Gratis 10:30
Abs 5Km (5000 m) Gratis 10:30
Andaina ( m) Gratis 11:15

Resultados

PTO DOR NOMBRE APELLIDOS CLUB T.OFICIAL T.NETO RITMO CATEGORÍA P.SEX P.CAT
161PedroTraba CaamañoClub Atletismo Outes - John Turkey40:2140:194:02Veteráns/nas168
248KikoLago Paris41:2841:264:09Promesa/Senior244
10810AnaBello NineS.D. Barbantia Roda56:1056:065:37Promesa/Senior104
7912PabloHermo VillarAtletismo Noia48:4248:394:52Promesa/Senior7615
10513SantiagoFigueiras Soñora55:5655:465:34Promesa/Senior9618
4714AlbertoGonzalezClub Atletismo Outes Jhon Turkey44:5144:504:29Promesa/Senior478
10616AngelTrillo Blanco55:5655:475:35Promesa/Senior9719
1819EloyGonzalez HortaArtrogal Tri-49840:4840:474:05Promesa/Senior183
421Juan CarlosMosquera DopazoSan Paio38:2738:273:51Promesa/Senior41
9922ZoraidaLojo AbanqueiroS.D. Barbantia Roda53:5353:495:23Promesa/Senior83
8023SilviaGarcia LorenzoAtletismo Noia48:4348:394:52Promesa/Senior41
5724PabloFernandez BreaPablo Fernandez Brea46:0846:034:37Promesa/Senior5712
5625HugoGarcia MartinezClub Atletismo Outes46:0546:024:36Promesa/Senior5611
8926CristinaGarcia BeiroClub De Atlestimo Outes52:0051:565:11Promesa/Senior52
5327JorgePouso Toja45:5745:554:35Promesa/Senior5310
5928Víctor HugoTorrado Muñiz46:2146:194:38Promesa/Senior5913
4031AntonioVilas GómezArtrogal Tri49844:1744:114:25Promesa/Senior406
10732EloyGarcia Martinez56:0956:005:36Promesa/Senior9820
11733Juan JoseTrillo Blanco1:01:061:00:576:05Promesa/Senior10521
7234DavidFernández FornísArtrogal Tri49847:4847:434:46Promesa/Senior7014
1136AntonGomez Gonzalez39:4439:443:59Promesa/Senior112
4839JaviMartínez44:5244:504:29Promesa/Senior489
8841PabloHermo Tubio51:5251:445:10Promesa/Senior8417
3342JoseAgeitos PasantesCd Terra De Soneira43:1643:134:19Promesa/Senior335
8243Ramon AndresPerez RodriguezAtletismo Noia49:2149:194:56Promesa/Senior7816
4544Rafael SenenGomez GarciaClub Atletismo Outes44:4244:404:28Promesa/Senior457
11946EnriquePerez Vazquez1:10:581:10:467:04Veteráns/nas10658
6547Juan CarlosFernández Oliveira47:0547:024:42Veteráns/nas6439
6148Juan CarlosViturro MartínezS.D. Barbantia Roda46:3646:334:39Veteráns/nas6136
10249Ana MariaMallo Dominguez55:4455:375:34Veteráns/nas93
6850ElenaMiguens OteroAtletismo Sar-vermú Petroni47:3347:324:45Veteráns/nas20
2751José ManuelLago CesClub Atletismo Sar - Vermu Petroni41:5541:534:11Veteráns/nas2715
7052PacoDe La Torre GarciaCd Portosin47:4247:394:46Veteráns/nas6840
2353MichelMartínez NietoClub Atletismo Outes-john Turkey-cao41:1941:174:08Veteráns/nas2313
10954SusanaGomez LodeirosTartarugas56:3356:275:39Veteráns/nas114
7355ManuelGómez GómezClub De Montaña Do Barbanza Vintedouspes47:5547:504:47Veteráns/nas7142
9756Jose ManuelMartinez GodoyCofeetime Noies53:4353:375:22Veteráns/nas9050
11157SantiagoNuñez Nuñez56:5556:505:41Veteráns/nas10054
11858Mª CarmenBazarra AgullaClub Atletismo Outes John Turkey - Cao1:03:211:03:176:20Veteráns/nas136
7160AlbertoAlbán SalgadoC.D Portosín47:4247:394:46Veteráns/nas6941
5261OscarFigueiras ToreaClub Atletismo OuteS. John Turkey45:3245:294:33Veteráns/nas5232
9062BelenPerez MartinezOlimpia Cee52:0952:055:13Veteráns/nas61
3063ManuelMartinez SestayoTartarugas42:3242:294:15Veteráns/nas3018
3564José ManuelPonte SomozaClub De Atletismo De Outes43:3543:324:21Veteráns/nas3522
4266BenitoPiñeiro Abeijon44:3244:274:27Veteráns/nas4227
3667Francisco RamonBlanco PanClub De Atletismo Outes - John Turkey43:4543:414:22Veteráns/nas3623
1769Jose DomingoSendon RodriguezFontes Do Sar40:3740:364:04Veteráns/nas179
8570Francisco ManuelMayo BalderrabanoC.D. Portosin50:3850:335:03Veteráns/nas8147
1571JoséBuján GonzálezClub Atletismo Outes-john Turkey40:2140:204:02Veteráns/nas157
6474Rafael SenenGomez ReirisClud Atletismo Outes46:4846:454:40Veteráns/nas6338
2575José ManuelNieto González41:4041:384:10Veteráns/nas2514
2876JoaquínDosil Díaz41:5541:534:11Veteráns/nas2816
11377PepaFuentes GarciaC A O58:4958:445:52Veteráns/nas125
7580AlvaroPereiras Couto48:1248:084:49Veteráns/nas7344
1081JavierPérez RodriguezC.D. Pinarium39:3039:283:57Veteráns/nas103
9482José ManuelOubel Villanueva52:4152:355:16Veteráns/nas8749
3483JuanMartinez Martinez43:1943:154:19Veteráns/nas3421
284ManuelVieites CarballoAtletismo Cuntis37:5337:533:47Veteráns/nas20
385JapiBaamonde ArufeClub Atletismo John Turkey38:2638:263:51Veteráns/nas30
7486JuánAlonso48:0347:574:48Veteráns/nas7243
5887DanielLareo Creo46:1146:034:36Veteráns/nas5834
6088JavierGil PereiraTartarugas46:2846:264:38Veteráns/nas6035
9189ToniCouce Garcia52:2052:135:13Veteráns/nas8548
3990ManuelCalo Canosa44:1444:114:25Veteráns/nas3926
5491VitorioCaamaño VazquezOutes John Turkey46:0045:574:36Veteráns/nas5433
3294QuiqueTriñanes VidalC.D Portosin42:5842:564:18Veteráns/nas3220
9296BeatrizBarroso Perez52:2052:115:13Veteráns/nas72
6297ElenaMatalobos RedondoS.D. Barbantia Roda46:3746:344:40Veteráns/nas10
6399IvanSeoane FondoNortemallado46:3946:374:40Veteráns/nas6237
38100NarcisoInsua GonzalezClub Atletismo Noia44:0644:014:24Veteráns/nas3825
12101TonoGómez RiosAtletismo Sar - Vermu Petroni40:0440:044:00Veteráns/nas124
14102IvánGarcía RechouClube Atletismo Noia40:1740:154:02Veteráns/nas146
100104ManuelOviedo55:0955:045:31Veteráns/nas9252
115105RafaelIglesias Bello1:00:311:00:266:02Veteráns/nas10357
13106KikoLago SantiagoA. D. Olimpia40:1740:154:02Veteráns/nas135
37107José ManuelCasás Casás43:5043:494:23Veteráns/nas3724
78109Maria JesusOrgeira Rey48:3448:284:51Veteráns/nas30
20111EduardoFigueiras Núñez40:5040:504:05Veteráns/nas2011
1112AlbertoCarou CarrilClub Deportivo Vagalume Energía37:1837:173:44Veteráns/nas10
46113PabloDíaz CardamasClub Atletismo Santiago44:4944:474:28Veteráns/nas4629
98114JoseCalviño Carreño53:4953:425:22Veteráns/nas9151
29115JavierBarrientos OreiroNorte Mallado42:2942:274:15Veteráns/nas2917
114119JoséBaña MoledoClub Atletismo Lousame - Deportes Hermid59:0158:545:54Veteráns/nas10256
19121AlbertoAlvarez BendañaSar-vermu Petroni40:4940:484:05Veteráns/nas1910
6122CarlosJuanatey GarciaFontes Do Sar38:3038:303:51Veteráns/nas61
104124EduardoSanchez Estevez55:5555:465:34Veteráns/nas9553
49125JavierSuárez Giadás44:5644:564:30Veteráns/nas4930
9126Jose LuisGonzalez NuñezClube Atletismo Boimorto39:1639:153:56Veteráns/nas92
81127AdriánCarballeira Puñal49:0549:014:54Veteráns/nas7745
112128SantiagoCons LamasTartarugas58:4858:425:52Veteráns/nas10155
51129ManuelCanoura AbeijonClub Atletismo LousamE.Deportes Hermida45:0344:564:30Veteráns/nas5131
43130JuanRivas AlendeNoitebra Fc44:3344:314:27Veteráns/nas4328
116131Xosé ManuelCarballeira Hortas1:00:311:00:246:02Superveteráns/n10424
69132Jose ManuelAlbores Diaz47:3747:334:45Superveteráns/n6712
96134Daniel AngelOtero Cepeda53:4053:355:21Superveteráns/n8920
50135RamónBarreiro CernadasClub Atletismo Outes John Turkey44:5844:554:30Superveteráns/n508
76137JoaquínBarreiro TatoCorrecaminos48:1448:094:49Superveteráns/n7413
5138JoseSuarez LeisAtletismo Boimorto38:2838:273:51Superveteráns/n51
26139FranciscoSanmarco SantosSar-vermu Petroni41:5441:534:11Superveteráns/n265
77140AngelMartinez Oviedo48:3148:284:51Superveteráns/n7514
86141JoséGómez Viaño50:5250:475:04Superveteráns/n8216
84142Rogelio ManuelPérez Miñones50:2850:245:03Superveteráns/n8015
67144AngelPerez Susavila47:3147:244:45Superveteráns/n6611
101145VictorFerreiro LamasClub Atletismo Negreira55:2455:195:32Superveteráns/n9321
8146FranciscoPazos CamposFrancisco Pazos Campos38:5538:553:54Superveteráns/n83
66149GermanPerez VidalC A Noia47:1847:144:43Superveteráns/n6510
95154José ManuelMayo Caamaño52:5852:585:18Superveteráns/n8819
93155Antonio FernandoQuiroga GarciaClub Athletismo Outes52:3052:265:14Superveteráns/n8618
7156DavidPérez SantamaríaAtletismo Sar Vermú Petroni38:5138:513:53Superveteráns/n72
44157Marcos AntonioBlanco FigueiridoC.A. OuteS. John Turkey44:3644:324:27Superveteráns/n447
41158Juan J.Tajes MayoAtletismo Fontes Do Sar44:3244:274:27Superveteráns/n416
110159JoséFerreirós FernándezTartarugas56:3356:275:39Superveteráns/n9923
55160RubenMartinez Del RioDream Team46:0346:004:36Superveteráns/n559
87162MaximinoLagares CarroEsprintes Ourense50:5650:515:05Superveteráns/n8317

Localización del evento

Obtener ruta Ver mapa grande