XIV Cross de Verán de Broña

FECHA DEL EVENTO16/09/2018

FIN DE INSCRIPCIÓN13/09/2018 - 23:59

SITIO WEBEnlace

LOCALIZACIÓNPraia de Broña - Outes

DEPORTERunning

¡Comparte este evento!

Detalles de la carrera

Reglamento Folleto

Domingo, 16 de setembro de 2018, carreiras de tódalas categorías Hora de comezo: 10:00; hora de remate estimada: 14:00

Diversas distancias segundo as categorías, aproximadamente 10 ou 5,5 km as carreiras de adultos/as

Información del organizador

Redes sociales del organizador
facebook  

Categorías

Nombre Precio actual Año de nacimiento Distancia Inscritos
Pitufos/as Gratis 2014-2018 100 m 24
Prebenxamins/nas Gratis 2011-2013 300 m 35
Benxamins/nas Gratis 2009-2010 1000 m 20
Alevins/nas Gratis 2007-2008 1000 m 19
Infantis Gratis 2005-2006 3000 m 15
Cadetes Gratis 2003-2004 3000 m 12
Xuvenil/xunior Gratis 1999-2002 m 5
Promesa/senior Gratis 1984-1998 m 40
Veterans/nas Gratis 1973-1983 m 110
Superveterans/nas Gratis Anteriores-1972 m 67

Resultados

PTO DOR NOMBRE APELLIDOS CLUB T.NETO T.OFICIAL CATEGORÍA RITMO P.SEX P.CAT
41JoseSuarez LeisSar-vermu Petroni38:0838:08Superveterans/nas3:4941
1235DiegoQuintáns PedrosaCao1:02:071:02:07Xuvenil/Xunior6:131121
5315Santiago ManuelGey SegadeS.D. Barbantia Roda46:4346:43Promesa/Senior4:40519
1020EloyGonzalez HortaArtrogal Tri 49839:0739:07Promesa/Senior3:55102
3721PabloBaña TomeClub Atletismo Outes John Turkey44:2644:26Promesa/Senior4:27367
3524José AntonioMarque RuibalCdm Vértice43:4143:41Promesa/Senior4:22346
11625MiguelMayán Martínez59:2759:27Promesa/Senior5:5710615
7826CristinaGarciaClub Atletismo Outes- John Turkey50:0450:04Promesa/Senior5:0052
4427HugoGarcia MartinezClub Atletismo Outes- John Turkey45:4645:46Promesa/Senior4:35438
2628ChemaQuintián AgrafojoCdm Vertice42:4342:43Promesa/Senior4:16255
5930AdrianPonte Aponte47:2947:29Promesa/Senior4:455611
2031JesúsMalvárez Louro41:0441:04Promesa/Senior4:06203
9632JorgeMartínez Saafigueroa54:5954:59Promesa/Senior5:309013
6333JavierBoullón Pérez48:0148:01Promesa/Senior4:485912
534MiguelIglesias AmoresClub Deportivo Pinarium38:2638:26Promesa/Senior3:5151
335Juan RamónBalderrabano MayoC.D.Portosin37:5237:52Promesa/Senior3:4730
236CarlosLorenzo BlancoC.D.Portosin36:5836:58Promesa/Senior3:4220
6037PaulaMartinez DiesteBarbantia Roda47:3447:34Promesa/Senior4:4541
2239Rafael SenénGómez GarcíaClub Atletismo Outes41:5441:54Promesa/Senior4:11224
4372OscarFigueiras ToreaClub Atletismo Outes John Turkey45:3345:33Veterans/nas4:334223
1974Victor ManuelCerqueiro Barreiro41:0041:00Veterans/nas4:061910
1375JavierPérez Rodríguez3&run By Pedro Nimo40:1840:18Veterans/nas4:02136
11276AnaRamos OnsPonte Trail58:1358:13Veterans/nas5:4992
3677José ManuelCasás Casás44:1844:18Veterans/nas4:263518
8179BenitoPiñeiro Abeijon50:2650:26Veterans/nas5:037642
2780AlbertoGonzález SuárezClub Atletismo Outes42:4442:44Veterans/nas4:172613
3881JuanRivas AlendeNoitebra44:2644:26Veterans/nas4:273719
3382AlbertoVazquez TubioS.D Barbantia Roda43:3243:32Veterans/nas4:213217
5583ConchaNovais TroncosoClub Atletismo Sada46:5846:58Veterans/nas4:4130
10084Francisco ManuelMayo BalderrabanoImmortals Immortals55:5155:51Veterans/nas5:359449
11885SergioPorto CalvoRannass1:01:311:01:31Veterans/nas6:0910852
7186AlfonsoRodriguez FramilNoitebra49:4649:46Veterans/nas4:596736
987IvánGarcía RechouClub Atletismo Noia39:0239:02Veterans/nas3:5493
12788BeatrizMandian Blanco1:07:041:07:04Veterans/nas6:42135
11989DanielRomero Duran1:01:371:01:37Veterans/nas6:1010953
5090DanielLareo CreoTribu Trail46:3946:39Veterans/nas4:404927
12091NoeliaLópez Quintáns1:01:371:01:37Veterans/nas6:10114
5192BeatrizBarroso PerezTribu Trail46:4046:40Veterans/nas4:4020
9293José IvánCanle ReinoArtrogal Tri 49853:4853:48Veterans/nas5:238746
1594AbelardoSoler RivasAtletismo Negreira40:3140:31Veterans/nas4:03158
11595SoniaAlonso MiguezLombis59:1859:18Veterans/nas5:56103
5696ManuelMartinez SestayoTartarugas47:0547:05Veterans/nas4:435328
3297Jesus MariaSanroman MarcoteLombis43:2943:29Veterans/nas4:213116
8098ManoloArca PedridoArtrogal Tri-49850:2250:22Veterans/nas5:027541
4999DanielRodríguez GándaraCao46:3146:31Veterans/nas4:394826
65100PabloDíaz CardamasClub Atletismo Santiago48:2848:28Veterans/nas4:516131
79102PabloCajaraville DapenaIndep50:0950:09Veterans/nas5:017440
70103Xosé ManuelLamas Pose49:3449:34Veterans/nas4:586635
82106EduardoFigueiras Núñez50:2750:27Veterans/nas5:037743
12107José LuisGonzález Núñez40:0740:07Veterans/nas4:00125
25108QuiqueTriñanes Vidal42:3242:32Veterans/nas4:152412
97109José AntoniSalvado Castro55:0855:08Veterans/nas5:319147
40110Emilio JoséInsua PazosC.D.Portosin44:4144:41Veterans/nas4:283920
83111LuísXuncal Pereira50:3550:35Veterans/nas5:037844
1113José MiguelGómez SánchezSar-vermu Petroni36:5036:50Veterans/nas3:4110
48114XurxoCarballo MonteagudoOlimpico De Vedra46:1246:12Veterans/nas4:374725
73116RafaelHernandez NaveiroS D Barbantia Roda49:5349:53Veterans/nas5:006937
67117Jose ManuelOns FernandezClub Atletismo Noia48:5848:58Veterans/nas4:546333
8118JoseNavarro AntonS.D. Barbantia Roda39:0139:01Veterans/nas3:5482
11119Jose DomingoSendon RodriguezFontes Do Sar40:0140:01Veterans/nas4:00114
109120GustavoBarreiro Gómez57:4857:48Veterans/nas5:4710250
45121IvánBugallo Del PuertoRunning Oleiros45:5245:52Veterans/nas4:354424
62122Carlos ManuelGarcia Rodriguez47:5047:50Veterans/nas4:475830
31124Francisco RamonBlanco PanClub Atletismo Outes - John Turkey43:1743:17Veterans/nas4:203015
42127JavierBarrientos OreiroNortemallado45:1445:14Veterans/nas4:324122
111128JoseBaña MoledoClub Atletismo Lousame Deportes Hermida58:0358:03Veterans/nas5:4810351
74129José ManuelCalero FernandezClub Btt Triatlón O Treito49:5849:58Veterans/nas5:007038
30130José AntonioLópez FernándezClub Atletismo Outes John Turkey43:1043:10Veterans/nas4:192914
17131Luis AntonioPiñeiro LopezS.D. Barbantia Roda40:4140:41Veterans/nas4:04179
107134ElenaTorea ToreaClub De Atletismo Lousame - Deportes Her57:4057:40Veterans/nas5:4671
99136Rafael SenénGómez ReirisClub Atletismo Outes55:3155:31Veterans/nas5:339348
66137ManuelSendon RomarisNoitebra48:3748:37Veterans/nas4:516232
87138Antonio ManuelVega GarcíaOs Bolechos51:4351:43Veterans/nas5:108245
21139DavidPonte IglesiasMarraners - En Boas Mans41:2341:23Veterans/nas4:082111
7141JapiBaamonde ArufeSar Vermu-petroni38:3638:36Veterans/nas3:5271
69144DanielConde Barreiro49:1349:13Veterans/nas4:556534
41145AlbertoAlbán Salgado44:4144:41Veterans/nas4:284021
14146XaquinBugallo Del PuertoRunning Oleiros40:2540:25Veterans/nas4:02147
57147Juan CarlosTrillo Caamaño47:0747:07Veterans/nas4:435429
18163FranciscoPazos CamposAtletismo +9 Moraña40:5540:55Superveterans/nas4:05184
126164AlmaTrillo FernándezClub Atletismo Sada1:07:041:07:04Superveterans/nas6:42123
16166Francisco JavierFernandez GarciaClub Ciclista Muros40:3540:35Superveterans/nas4:04163
117167FranciscoAbuin García1:01:061:01:06Superveterans/nas6:0710738
113170JoseMayo CaamañoVendaval Esteiro58:2558:25Superveterans/nas5:5010436
77171AngelPeteiro González50:0150:01Superveterans/nas5:007319
94172MaximinoLagares CarroEsprintes Ourense54:4354:43Superveterans/nas5:288928
68173CarlosDíaz Corral49:1149:11Superveterans/nas4:556416
84174JoséGómez Viaño50:5150:51Superveterans/nas5:057920
114175RobertoGonzalez BlancoLombis59:1859:18Superveterans/nas5:5510537
102176PedroPereira CarneiroLombis57:0857:08Superveterans/nas5:439630
90177HerminioCaamaño RiveiroClub Atletismo Outes- John Turkey53:0553:05Superveterans/nas5:188525
46178Jose AntonioGil Brea45:5545:55Superveterans/nas4:354510
89179CarlosPampín BoadoClub Deportivo Pinarium52:0952:09Superveterans/nas5:138424
64180Juan CarlosFernández Oliveira48:2548:25Superveterans/nas4:506015
86181AngelMartinez Oviedo51:1751:17Superveterans/nas5:088122
91182AngelJuviño Prego53:1453:14Superveterans/nas5:198626
125184Xosé ManuelCarballeira Hortas1:05:151:05:15Superveterans/nas6:3111442
124185Daniel AngelOtero Cepeda1:04:251:04:25Superveterans/nas6:2711341
122186RobertoFigueroa Suárez1:01:511:01:51Superveterans/nas6:1111140
121187EugenioBaeza PeleteiroEugenio Baeza Peleteiro1:01:431:01:43Superveterans/nas6:1011039
110188InmaculadaCortón TesouroC.D.Portosin57:5257:52Superveterans/nas5:4782
28189Juan JesúsTajes MayoAtletismo Fontes Do Sar42:4942:49Superveterans/nas4:17276
101190RamónConde Bermúdez56:3456:34Superveterans/nas5:399529
103191Estanislao FranciscoFernández InsuaHai Que Ser Legales57:2357:23Superveterans/nas5:449731
95192SusanBravo RodriguezClub Atletismo Outes54:5354:53Superveterans/nas5:2961
72193RobertoCaoRoberto Cao49:4849:48Superveterans/nas4:596817
34194MiguelLestón FabeiroTribu Trail43:4143:41Superveterans/nas4:22338
108196SeverianoLorenzo SantamariaC.D.Portosin57:4457:44Superveterans/nas5:4610135
85197TobiasBetanzos Rego51:1451:14Superveterans/nas5:088021
24198ManuelGómez GómezClub Atletismo Lousame - Deportes Hermid42:2742:27Superveterans/nas4:15235
61199RamonBarreiro CernadasClub Atletismo Outes Jhon Turkey47:3547:35Superveterans/nas4:455714
128200Xoán CarlosLorenzo Alvarez1:07:291:07:29Superveterans/nas6:4511543
105201QuiqueAbati GómezPraia De Carnota Runners57:2457:24Superveterans/nas5:449933
29202DavidPérez SantamaríaSar-vermú Petroni42:5842:58Superveterans/nas4:18287
106203Juan MiguelCosta LagoPraia De Carnota Runners57:2457:24Superveterans/nas5:4410034
93204JesusLopez RamaPraia De Carnota Runners54:1354:13Superveterans/nas5:258827
104205JesusPerez TrilloPraia De Carnota Runners57:2457:24Superveterans/nas5:449832
88207MarcosCandamo FernandezAna Martinez Martinez51:4651:46Superveterans/nas5:118323
52208GermánPérez VidalAtletismo Noia46:4046:40Superveterans/nas4:405012
58209LuisVilanova Martelo47:2847:28Superveterans/nas4:455513
76210José ManuelAlbores DíazClub Athetismo Noia50:0050:00Superveterans/nas5:007218
6211RamonCanosa CastiñeiraA.D. Olimpia38:3438:34Superveterans/nas3:5162
39212MiguelDíaZ. Carballo44:2844:28Superveterans/nas4:27389
47213ManuelLorenzo Queiruga46:0146:01Superveterans/nas4:364611
98216Jose ManuelRivas García55:2055:20Promesa/Senior5:329214
75219ManuelCanoura Abeijón49:5949:59Veterans/nas5:007139
23221TinaFernández42:2342:23Veterans/nas4:1410
54222AdriánMaceiras Figueiras46:5146:51Promesa/Senior4:415210

Localización del evento

Obtener ruta Ver mapa grande