XIX Carreira Pedestre Popular Concello de Ames

FECHA DEL EVENTO21/10/2018

FIN DE INSCRIPCIÓN17/10/2018 - 23:59

INSCRITOS 960

LOCALIZACIÓNRúa Alcalde Lorenzo - Bertamiráns

DEPORTERunning

¡Comparte este evento!

Detalles de la carrera

Reglamento Rutómetro Folleto

O Concello de Ames e a Federación Galega de Atletismo organizan o domingo 21 de outubro a décimo novena edición da Carreira Pedestre Popular Concello de Ames. Esta proba pertence ao VI CIRCUÍTO DE CARREIRAS POPULARES DA DEPUTACIÓN DA CORUÑA.

A saída e chegada de cada proba farase na Rúa Alcalde Lorenzo de Bertamiráns. O circuíto da proba absoluta estará debidamente sinalizado e contará con indicacións en cada quilómetro e estará homologado na distancia de 10 km pola Real Federación Española de Atletismo.

Os dorsais retiraranse na secretaría da organización situada na Casa do Concello o día anterior á carreira (sábado, 20 de outubro) en horario das 17:00 ás 20:00 horas ou no mesmo día da carreira ata media hora antes da proba correspondente.

Información del organizador

Concello de Ames

www.concellodeames.gal
Redes sociales del organizador
facebook   twitter

Categorías

Nombre Precio actual Año de nacimiento Distancia Hora de salida Inscritos
Pitufo_Fem Gratis 2014-Posteriores 200 m 12:00 49
Pitufo_Mas Gratis 2014-Posteriores 200 m 12:05 56
Prebenxamin_Fem Gratis 2011-2013 350 m 12:10 90
Prebenxamin_Mas Gratis 2011-2013 350 m 12:20 91
Sub 10_Fem Gratis 2009-2010 1000 m 12:30 42
Sub 10_Mas Gratis 2009-2010 1000 m 12:40 55
Sub 12 H/m Gratis 2007-2008 1000 m 12:50 104
Sub 14 H/m Gratis 2005-2006 2000 m 13:00 53
Sub 16 H/m Gratis 2003-2004 2000 m 13:00 27
Sub 18 H/m Gratis 2001-2002 5000 m 10:30 17
Sub 20 H/m 6,00 € 1999-2000 10000 m 10:30 4
Sub 23 H/m 6,00 € 1996-1998 10000 m 10:30 4
Senior H/m 6,00 € 1983-1995 10000 m 10:30 55
Master 1 H/m 6,00 € 1977-1983 10000 m 10:30 111
Master 2 H/m 6,00 € 1968-1977 10000 m 10:30 129
Master 3 H/m 6,00 € 1958-1968 10000 m 10:30 58
Master 4 H/m 6,00 € Anteriores-1958 10000 m 10:30 12

Lista de inscritos

Order Nombre Categoría Club
0 Abeijón Costa, Francisco Master 2 H/M Club Atletismo Outes
0 Abeledo Del Puerto, Mia Sub 12 H/M Atletismo Noia
0 Abuin Garcia, Francisco Master 2 H/M Independiente
0 Abuin Rodriguez, Malva Sub 12 H/M Atletismo Noia
0 Agra Castro, Irene Sub 18 H/M Atletismo Noia
0 Agrasar Barral, Sonia Master 2 H/M Sar-Vermú Petroni
0 Agrelo Gómez, Roberto C. Master 1 H/M C.a. Sar-Vermú Petroni
0 Agrelo Otero, Adrián Sub 12 H/M Independiente
0 Agrelo Otero, Hugo Prebenxamin_Mas Independiente
0 Agrelo Perez, Jose Ignacio Master 1 H/M Independiente
0 Albán Salgado, Ana Master 3 H/M Club Atletismo Millaraio
0 Alonso Andujar, Martiño Prebenxamin_Mas Independiente
0 Alonso Arufe, Natalia Sub 16 H/M Atletismo Noia
0 Alonso Campo, Diego Sub 18 H/M Club Atletismo Santiago
0 Alvarellos Barreiro, Juan Jose Master 1 H/M Club Atletismo O Pino
0 Alvarez Bendaña, Alberto Master 1 H/M Atletismo Sar Vermú Petroni
0 Alvarez Blanco, Adriana Prebenxamin_Fem Independiente
0 Álvarez Castro, Gabriel Master 2 H/M Independiente
0 Álvarez Fernandez, Abel Sub 18 H/M Club De Piragüismo Ribeiras Do Tambre
0 Álvarez Golán, Damián Sub 10_Mas Independiente
0 Álvarez Golán, Esteban Pitufo_Mas Independiente
0 Álvarez Rey, Patricia Senior H/M Club Triatlon Cerveceria O Coton Negreira
0 Alvite Ferreiro, Rocio Master 1 H/M Sar-Vermú Petroni
0 Alzaabi, Faris Senior H/M Independiente
0 Amado Barbeira, Nicolas Pitufo_Mas Independiente
0 Ameneiro Barreiro, Amélia Prebenxamin_Fem Tania Ameneiro
0 Ameneiro Barreiro, Nábia Pitufo_Fem Tania Ameneiro
0 Amigo Ferreiro, Malena Master 3 H/M Independiente
0 Antelo Cambeiro, Noa Sub 10_Fem Atletismo Noia
0 Antelo Villasenin, Alicia Prebenxamin_Fem Independiente
0 Arufe Calo, Lua Sub 12 H/M Atletismo Noia
0 Arufe Gonzalez, Jose Manuel Sub 10_Mas Atletismo Noia
0 Arufe Gonzalez, Pedro Sub 14 H/M Atletismo Noia
0 Baamonde Arufe, Japi Master 2 H/M Sar Vermú-Petroni
0 Baamonde Romero, Iker Sub 10_Mas Atletismo Noia
0 Balboa Salgado, Antonio Master 3 H/M Independiente
0 Balderrabano Arroniz, Amaia Sub 14 H/M Atletismo Noia
0 Baloira Nogueira, Teresa Master 3 H/M Independiente
0 Balsa Bello, Carlos Sub 23 H/M Ribeiras Do Tambre
0 Barral Sanchez, Jesús Master 3 H/M Independiente
0 Barreal Rendal, Iván Sub 10_Mas Independiente
0 Barreiro Cordeiro, Francisco Javier Master 2 H/M Independiente
0 Barreiro Gómez, Gustavo Master 2 H/M Independiente
0 Barreiro Lapido, Martina Prebenxamin_Fem Independiente
0 Barreiro Lopez, Ana Sub 10_Fem Independiente
0 Barreiro Lopez, Rafa Master 1 H/M Cdm Vertice
0 Barreiro Lopez, Sara Prebenxamin_Fem Independiente
0 Barreiro Perez, Mauro Pitufo_Mas Independiente
0 Barreiro Seoane, Hugo Sub 10_Mas Atletismo Noia
0 Basanta De Arnaiz, Carolina Prebenxamin_Fem Independiente
0 Basante Cea, Carme Prebenxamin_Fem Independiente
0 Batalla Dos Anjos, Claudia Sub 10_Fem Atletismo Noia
0 Batalla Dos Anjos, Mariña Sub 14 H/M Atletismo Noia
0 Bautis Otero, Juan Manuel Master 2 H/M Usc
0 Bazarra Dosil, Hugo Prebenxamin_Mas Independiente
0 Bazarra Olveira, Andrea Sub 12 H/M Dosil
0 Becerra Do Ejo, Carlos Master 2 H/M Atletismo Fontes Do Sar
0 Becerra Rodríguez, Daniel Master 3 H/M Daniel Becerra
0 Beiras Lopez, Jorge Sub 10_Mas Independiente
0 Beiroa Martínez, Galia Pitufo_Fem Independiente
0 Beiroa Martínez, Minerva Prebenxamin_Fem Independiente
0 Beis Cabanas, Jesús A. Master 2 H/M Club Atletismo O Pino
0 Beis Vigo, Adrian Sub 10_Mas Club Atletismo O Pino
0 Beis Vigo, Alejandro Sub 14 H/M Club Atletismo O Pino
0 Benitez Somoza, Abraham Master 2 H/M Independiente
0 Bermúdez Combarro, Sabela Prebenxamin_Fem Independiente
0 Bermudez Rios, Isabel Master 2 H/M Independiente
0 Bernal López, Fernando Master 2 H/M O Pino
0 Bernal Sangiao, André Pitufo_Mas Independiente
0 Bernal Sangiao, Simón Sub 10_Mas Independiente
0 Besada Filgueiras, Francisco Jose Master 2 H/M Francisco Jose
0 Besada Filgueiras, Jorge Master 2 H/M Independiente
0 Betanzos Rego, Tobías Master 3 H/M Independiente
0 Big, Notorious Master 2 H/M Independiente
0 Blanco Barreiro, Jose Antonio Master 4 H/M Independiente
0 Blanco Freire, Sira Pitufo_Fem Independiente
0 Blanco Lago, Alvaro Prebenxamin_Mas Independiente
0 Blanco Lago, Sara Pitufo_Fem Independiente
0 Blanco Leston, Jose Manuel Senior H/M Olimpia
0 Blanco Pérez, Adrián Senior H/M Independiente
0 Blanco Pérez, Ana Master 2 H/M Independiente
0 Blanco Pérez, Nora Pitufo_Fem Independiente
0 Blanco Quintans, Candela Pitufo_Fem Independiente
0 Blanco Quintans, Carla Prebenxamin_Fem Independiente
0 Blanco Silva, Fernando Master 2 H/M Cabe
0 Blanco Teijeiro, Pablo Master 1 H/M Independiente
0 Boo Acuña, Belarmino Master 3 H/M Club Atlético Bertamiráns
0 Botana Mosquera, Juan Luis Master 1 H/M Club Atletismo O Pino
0 Boullón Leis, Gonzalo Prebenxamin_Mas Independiente
0 Bouzas Bravo, Alejandra Prebenxamin_Fem Independiente
0 Bouzas Bravo, Martina Prebenxamin_Fem Independiente
0 Bouzas Cobos, Daniel Master 2 H/M Independiente
0 Bouzas Duran, Erin Pitufo_Fem Independiente
0 Bouzas Garcia, Leo Pitufo_Mas Independiente
0 Bouzas Otero, Jesus Master 4 H/M Independiente
0 Branco Rial, Aira Prebenxamin_Fem Independiente
0 Branco Rial, Nadia Prebenxamin_Fem Independiente
0 Brea Abreu, Edymar Daniely Sub 23 H/M Independiente
0 Brea Abreu, Joselyn Daniely Senior H/M Sociedad Gimnastica De Pontevedra
0 Brun García, Candela Sub 14 H/M Independiente
0 Brun Vazquez, Emilio Master 3 H/M Athético Bertamiráns
0 Buenasmañanas Fernández, Nadaya Pitufo_Fem Independiente
0 Bujan Lourido, Sergio Senior H/M Cao
0 Busto Gallardo, Jose Manuel Master 2 H/M Club Atletismo Lousame- Deportes Hermida
0 Busto Lobato, Carlos Master 3 H/M Sar-Vermú Petroni
0 Caamaño Campos, Óscar Master 1 H/M Independiente
0 Caamaño Kereztes, Anahi Sub 10_Fem Independiente
0 Caamaño Kereztes, Xoan Sub 10_Mas Independiente
0 Caamaño Leis, Clara Sub 10_Fem Independiente
0 Caamaño Luhia, Joaquin Master 1 H/M Independiente
0 Caamaño Maceiras, Carlos Sub 16 H/M Atletismo Noia
0 Caamaño Nieto, Avelino Master 1 H/M Sar Vermu Petroni
0 Caamaño Nieto, Ruben Senior H/M Atletismo Sar-Vermu Petroni
0 Caamaño Villar, Mateo Pitufo_Mas Independiente
0 Caamaño Villar, Paula Prebenxamin_Fem Independiente
0 Cabo, Rafael Master 3 H/M Noitebra
0 Cabo Villaverde, Miguel Master 2 H/M Atletismo Milladoiro
0 Cacheiro Blanco, Diego Sub 12 H/M Independiente
0 Cacheiro Blanco, Martin Prebenxamin_Mas Independiente
0 Cajaraville Araújo, Héctor Master 2 H/M Independiente
0 Calvelo Lorenzo, Alberto Senior H/M Independiente
0 Calvo Casal, Hugo Prebenxamin_Mas Independiente
0 Calvo Casal, Mara Pitufo_Fem Independiente
0 Calvo García, Hugo Pitufo_Mas Independiente
0 Calvo Sanjurjo, Adrian Sub 12 H/M Independiente
0 Calvo Sanjurjo, Alex Prebenxamin_Mas Independiente
0 Camba Vázquez, María Sub 12 H/M Natación Liceo
0 Camba Vázquez, Xabi Sub 10_Mas Atletismo Coruña Comarca
0 Cambeiro, Fermín Master 1 H/M Fermín Cambeiro Cambeiro
0 Campos Lueiro, Marcos Master 1 H/M Club Atletismo Santiago
0 Campos Santiago, Angel Master 1 H/M Club Atletismo Sar
0 Cañizo González-Elipe, Juan Sub 14 H/M Independiente
0 Cañizo González-Elipe, Miguel Sub 12 H/M Independiente
0 Canle Insua, Simon Sub 10_Mas Atletismo Noia
0 Canle Reino, Aurelio Master 2 H/M Independiente
0 Canosa Castiñeira, Ramon Master 2 H/M S.d. Olimpia
0 Capeans Fabeiro, Jose Manuel Master 2 H/M Independiente
0 Capeáns Sanluís, Adrián Sub 12 H/M Independiente
0 Capeáns Sanluís, Alejandro Sub 10_Mas Independiente
0 Capelo Vieites, Efren Senior H/M Independiente
0 Carballas Reboredo, David Master 1 H/M David Carballas
0 Carballeira Puñal, Adrian Master 1 H/M Independiente
0 Carballo Gonzalez, Vicente Master 3 H/M Independiente
0 Carballo Lago, Xurxo Master 1 H/M Independiente
0 Carballo Paredes, Diego Pitufo_Mas Independiente
0 Carballo Paredes, Elena Sub 10_Fem Independiente
0 Cardama Aviles, Carlota Sub 10_Fem Independiente
0 Cardama Aviles, Leo Prebenxamin_Mas Independiente
0 Cariñena Amigo, Puri Master 2 H/M Club Atletismo Millaraio
0 Carneiro Caneiro, Belén Master 2 H/M Independiente
0 Carou Carril, Alberto Master 1 H/M Club Atletismo O Pino
0 Carregal Toledo, Fernando Pitufo_Mas Independiente
0 Carreira Blanco, Brais Sub 12 H/M Independiente
0 Carreira Blanco, Noa Sub 10_Fem Independiente
0 Carreira Blanco, Roi Prebenxamin_Mas Independiente
0 Carril Cepeda, Enzo Pitufo_Mas Independiente
0 Casais Romero, Carla Sub 10_Fem Atletismo Noia
0 Casal Couto, Fernando Master 1 H/M Independiente
0 Casal Santos, Marcos Master 1 H/M Marcos Casal Santos
0 Casas Perez, Jose Manuel Master 3 H/M Independiente
0 Casas Ramos, Laura Sub 14 H/M Independiente
0 Casasnovas Fernández, David Master 1 H/M Synaptyca Running
0 Casasnovas Louzao, Enma Prebenxamin_Fem Synaptyca Running
0 Casasnovas Louzao, Tana Pitufo_Fem Synaptyca Running
0 Castiñeiras Castiñeiras, Antonio Senior H/M Independiente
0 Castiñeiras Garcia, David Sub 10_Mas Independiente
0 Castro Barros, Nuno Pitufo_Mas Independiente
0 Castro Jimenez, Alberto Prebenxamin_Mas Independiente
0 Castro Lopez, Agustin Master 1 H/M C. C. Os Esfola Arros
0 Castro López, Álex Prebenxamin_Mas Independiente
0 Castro López, Iria Pitufo_Fem Independiente
0 Castro Martinez, Joaquin Sub 12 H/M Atletismo Noia
0 Castro Mayo, Martin Sub 10_Mas Independiente
0 Castro Mayo, Vanesa Sub 10_Fem Independiente
0 Castro Naveiro, Daniela Prebenxamin_Fem Independiente
0 Castro Pais, Hugo Sub 12 H/M Atletismo Noia
0 Castro Perez, Mateo Sub 10_Mas Atletismo Noia
0 Castro Sampedro, Javi Senior H/M Natación Riveira
0 Castro Vilar, Alberto Master 3 H/M Independiente
0 Castro Villaverde, Teresa Master 3 H/M Club Atletismo Noia
0 Cea Nieto, Carla Prebenxamin_Fem Independiente
0 Cea Nieto, Iago Pitufo_Mas Independiente
0 Ceinos Espiño, Hugo Sub 10_Mas Independiente
0 Ceinos Espiño, Pablo Prebenxamin_Mas Independiente
0 Cela Blanco, Uxia Prebenxamin_Fem Independiente
0 Cela Blanco, Xoel Pitufo_Mas Independiente
0 Cela Boisa, Jesús Senior H/M Independiente
0 Cendan Llorens, Francisco Senior H/M Club Atletismo Milladoiro
0 Cepeda Gacio, Francisco Javier Master 3 H/M Noitebra
0 César Rúa, Alicia Pitufo_Fem Independiente
0 César Rúa, Candela Sub 14 H/M Fontes Do Sar
0 César Rúa, Gabriel Sub 12 H/M Independiente
0 César Vila, Álvaro Master 2 H/M Tambre Bike&running
0 Chouza De La Casa, Zaira Pitufo_Fem Independiente
0 Cid García, Santiago Master 1 H/M Noitebra
0 Cobas Gonzalez, Ana Sub 12 H/M Atletismo Noia
0 Cobas Otero, Manuel Angel Master 3 H/M Atletismo Fontes Do Sar
0 Conde Lamas, Eloi Pitufo_Mas Independiente
0 Conde Lamas, Livia Pitufo_Fem Independiente
0 Conde López, Víctor Hugo Master 2 H/M Terra De Soneira Cd
0 Constenla Martínez, Sara Sub 10_Fem Independiente
0 Corredoira Baleato, Maria Master 2 H/M 3&run By Pedro Nimo
0 Costa Fernández, Benjamin Master 1 H/M Sar-Vermu Petroni
0 Costoya Prado, Cesar Master 1 H/M Talleres David Triatlon Compostela
0 Costoya Weber, Samantha Pitufo_Fem Independiente
0 Costoya Weber, Samuel Sub 10_Mas Independiente
0 Couce Filgueiras, Celtia Sub 10_Fem Atletismo Noia
0 Couselo Barrio, Fernando Master 3 H/M Independiente
0 Couselo Fernandez, Alvaro Pitufo_Mas Independiente
0 Couso Garcia, Jesús Master 1 H/M Club Atletismo Negreira
0 Couto Mendoza, Maite Master 1 H/M Noitebra F.c.
0 Crespo Arufe, Martina Prebenxamin_Fem Independiente
0 Crujeiras Villar, Mateo Sub 10_Mas Club Natacion Riveira
0 Crujeiras Villar, Paloma Prebenxamin_Fem Independiente
0 Cuenca Garcia, Francisco Jose Master 1 H/M Independiente
0 Cuns Santos, Jose Ramon Master 2 H/M Independiente
0 Cupeiro Frade, Javier Master 2 H/M Independiente
0 Da Silva Calvo, Lola Prebenxamin_Fem Independiente
0 Da Silva Iglesias, Rubén Master 1 H/M Independiente
0 Da Silva López, Gael Sub 12 H/M Independiente
0 Dafonte Dieguez, Cristóbal Master 2 H/M Atletismo Deza
0 Dafonte Senande, Noé Sub 10_Mas Atlética A Silva
0 De Almeida Rey, Fernando Jose Master 1 H/M Tran-Tran
0 De La Casa Vadillo, Jose Antonio Master 3 H/M Independiente
0 De Martin Vázquez, Marcial Master 3 H/M Independiente
0 Del Blanco, Fátima Sub 16 H/M Triatlon Arcade Inforhouse
0 Delgado Lorenzo, Anxo Sub 12 H/M Independiente
0 Diaz Caamaño, Allegra Prebenxamin_Fem Atletismo Noia
0 Diaz Caamaño, Carlota Sub 12 H/M Atletismo Noia
0 Diaz Fernandez, Dores Prebenxamin_Fem Independiente
0 Díaz Morán, Miguel Ángel Master 3 H/M Millaraio
0 Diaz Valcarcel, Ruben Master 2 H/M Atletismo Fontes Do Sar
0 Diaz Vazquez, Sofia Sub 10_Fem Atletismo Noia
0 Dominguez Cano, Manuel Master 1 H/M Manuel Dominguez Cano
0 Domínguez Juncal, Hugo Sub 12 H/M Atletismo Vila De Cangas
0 Dominguez Prego, Cecilia Prebenxamin_Fem Atletismo Noia
0 Dominguez Prego, Malena Sub 12 H/M Atletismo Noia
0 Dopazo Ferreiro, Jacobo Sub 20 H/M Club Atletismo Santiago
0 Dosil Caamaño, Enma Prebenxamin_Fem Atletismo Noia
0 Dosil Mendez, Estela Sub 12 H/M Atletismo Noia
0 Duarte, Rafa Master 1 H/M Pirates De La Muntanya
0 Duràn Fraga, Xoel Sub 10_Mas Independiente
0 Duró Agrafojo, Jose Carlos Master 2 H/M Os Esfolaarros
0 Eijo, Xose Master 1 H/M Independiente
0 Elosua Briegas, Markel Sub 12 H/M Club Atletismo O Pino
0 Elosua Capellan, Juan Master 2 H/M Club Atletismo O Pino
0 Enjo Blanco, Martin Prebenxamin_Mas Independiente
0 Esparis Barba, Iñigo Master 1 H/M Independiente
0 Esparis Pereira, Iker Pitufo_Mas Independiente
0 Espiño Franco, Eneritz Pitufo_Fem Independiente
0 Espiño Pereira, Fran Senior H/M Independiente
0 Estevez Vazquez, Hugo Sub 14 H/M Club Atletismo Millaraio
0 Estevez Vazquez, Maria Sub 12 H/M Club Atletismo Millaraio
0 Fabeiro Cao, Arale Sub 12 H/M Atletismo Noia
0 Fagúndez Aguilar, Anton Sub 10_Mas Independiente
0 Fagúndez Aguilar, Diego Sub 12 H/M Independiente
0 Fandiño Ares, Alfredo Master 3 H/M Independiente
0 Fandiño Cuadrado, Noé Sub 10_Mas Independiente
0 Fandiño Munis, Iria Prebenxamin_Fem Independiente
0 Fandiño Munis, Martin Sub 10_Mas Independiente
0 Fandiño Rey, Jacobo Prebenxamin_Mas Independiente
0 Fandiño Rey, Rodrigo Sub 14 H/M Independiente
0 Fanego Abraira, Pedro Nguyen Sub 10_Mas Independiente
0 Fanego Rioboo, Francisco Javier Master 2 H/M Independiente
0 Fariña Mallon, Aitana Sub 16 H/M Atletismo Noia
0 Farinos Cruz, Uxio Sub 14 H/M Atletismo Noia
0 Feijoo Vilanova, Pablo Senior H/M Club Piragüismo Fluvial Allariz
0 Felpeto Babío, Vanesa Senior H/M Independiente
0 Fernandez Blanco, Alberto Senior H/M Independiente
0 Fernandez Blanco, Xabi Sub 10_Mas Atletismo Noia
0 Fernández Casasnovas, Antonio Master 2 H/M Synaptyca Running
0 Fernández Chouza, Xoán Sub 16 H/M Independiente
0 Fernández De Alaiza Eimil, Aratz Sub 10_Mas Independiente
0 Fernández De Alaiza Eimil, Itxasne Prebenxamin_Fem Independiente
0 Fernández De La Cigoña Estévez, Jordán Prebenxamin_Mas Independiente
0 Fernández De La Cigoña Estévez, Kostka Prebenxamin_Mas Independiente
0 Fernández Dosil, Lucia Pitufo_Fem Independiente
0 Fernández Dosil, Noela Sub 10_Fem Independiente
0 Fernández Ferro, Álvaro Master 1 H/M Montaevai Opino
0 Fernandez Garcia, Francisco Javier Master 2 H/M Muros
0 Fernandez Gonzalez, Oscar Master 2 H/M Club Triatlon Arcade Inforhouse Santiago
0 Fernandez Landeira, Elena Pitufo_Fem Independiente
0 Fernandez Landeira, Ines Pitufo_Mas Independiente
0 Fernández Lapido, Mara Sub 12 H/M Independiente
0 Fernández Lapido, Zoe Prebenxamin_Fem Independiente
0 Fernández López, Alberto Master 1 H/M Independiente
0 Fernández Martínez, Fernando Master 2 H/M Independiente
0 Fernández Martinez, Joaquin Master 3 H/M Independiente
0 Fernandez Martinez, Maria Sub 14 H/M Bicicletas Triki
0 Fernandez Martinez, Rosana Sub 16 H/M Bicicletas Triki
0 Fernandez Miguez, Álvaro Pitufo_Mas Independiente
0 Fernández Oliveira, Juan Carlos Master 2 H/M Independiente
0 Fernández Pedrosa, Alonso Prebenxamin_Mas Independiente
0 Fernández Pedrosa, Sara Sub 10_Fem Independiente
0 Fernandez Piñeiro, Duarte Sub 16 H/M Atletismo Noia
0 Fernandez Piñeiro, Estela Sub 12 H/M Atletismo Noia
0 Fernández Portela, Lara Prebenxamin_Fem Independiente
0 Fernández Portela, Vera Pitufo_Fem Independiente
0 Fernández Rivadeneira, Ainara Sub 12 H/M Club Atletismo Noia
0 Fernández Rivadeneira, Aithor Prebenxamin_Mas Independiente
0 Fernández Rivadeneira, Cristian Pitufo_Mas Independiente
0 Fernández Romero, Daniela Prebenxamin_Fem Independiente
0 Fernandez Sotelo, Irene Sub 14 H/M Muros
0 Fernández Tojo, Alexandre Senior H/M Tambre Bike & Running
0 Fernandez Vidal, Angel Master 3 H/M Bicicletas Triki
0 Fernández Villar, Xandre Pitufo_Mas Independiente
0 Fernández Villar, Xián Prebenxamin_Mas Independiente
0 Ferreiro Gonzalez, Juan Sub 14 H/M Independiente
0 Ferreirós López, Fran Master 1 H/M Keniatas
0 Ferrer Cuadrado, Fernando Sub 14 H/M Independiente
0 Ferro Garcia, Xabier Master 1 H/M Independiente
0 Fíaño Alvarez, Sara Sub 12 H/M Independiente
0 Fiaño Torreira, Gustavo Master 1 H/M Independiente
0 Figueira Perez, Manuel Master 2 H/M Sar-Vermú Petroni
0 Figueiras, Baltasar Master 1 H/M Sar-Vermú Petroni
0 Figueiras Brea, Leo Pitufo_Mas Independiente
0 Figueiras Torea, Oscar Master 2 H/M Club Atletismo Outes John Turkey
0 Figueroa Carril, Nicolás Sub 14 H/M Club Ciclista Mb3 Arteixo
0 Figueroa Suárez, Roberto Master 3 H/M Independiente
0 Filgueira Gomez, Irene Prebenxamin_Fem Independiente
0 Finn Kieran, Bernice Master 3 H/M Ca Millaraio
0 Fontaíña Varela, Nicolás Prebenxamin_Mas Independiente
0 Fontán Martínez, Xacobe Senior H/M Sd Barbantia Roda
0 Fontao Ageitos, Javier Master 3 H/M Club Triatlon Riveira
0 Fontenla Cabo, Noel Pitufo_Mas Alba
0 Formoso Recarey, Alejandra Sub 14 H/M Bicicletas Triki
0 Formoso Recarey, Eva Sub 12 H/M Bicicletas Triki
0 Fraga Fernández, Andrea Sub 14 H/M Club Atletismo Outes
0 Fraga Fernández, Sabela Sub 12 H/M Club Atletismo Outes
0 Fraga Méndez, Antonio Master 4 H/M Atletismo Milladoiro
0 Fraiz Velázquez, Tomás Senior H/M Ourense Atletismo
0 Franco Maside, Susana Master 2 H/M Susana Franco
0 Freire Lousame, Isabel Sub 12 H/M Atletismo Noia
0 Fresco Cabo, Raúl Pitufo_Mas Independiente
0 Fresco Ferreiros, Alberto Master 1 H/M Independiente
0 Frojan Millares, Paula Sub 12 H/M Atletismo Noia
0 Gaciño González, Juan Master 2 H/M Independiente
0 Gago Casais, Daniela Sub 10_Fem Atletismo Noia
0 Gallego Priego, Manuel Master 3 H/M Atlético Bertamirans
0 Garcia Martinez, Evaristo Master 2 H/M Sar Vermu-Petroni
0 Garcia Abalo, Mada Master 2 H/M Independiente
0 García Almeida, Brais Sub 14 H/M Independiente
0 Garcia Cacabelos, Jose Manuel Master 3 H/M Independiente
0 García Carneiro, Alba Sub 12 H/M Independiente
0 García Carneiro, Laura Sub 10_Fem Independiente
0 Garcia Diaz, Lucas Pitufo_Mas Independiente
0 Garcia Fandiño, Juan Master 2 H/M Nosporlimit
0 García Fernández, Isabel Master 2 H/M Atletismo Fontes Do Sar
0 García Galdo, Javier Master 2 H/M Millaraio
0 Garcia Garcia, Carmen Master 3 H/M Independiente
0 Garcia Garcia, Marco Pitufo_Mas Independiente
0 García González, Alana Prebenxamin_Fem Independiente
0 García González, Ángel Master 2 H/M Independiente
0 García González, Lia Prebenxamin_Fem Independiente
0 Garcia Leon, Oscar Sub 10_Mas Atletismo Noia
0 García Maceira, Mateo Prebenxamin_Mas Cabe
0 Garcia Picon, Aitana Prebenxamin_Fem Noitebra
0 Garcia Picon, Lucas Sub 12 H/M Noitebra
0 García Pumar, Javier Master 1 H/M Cabe
0 Garcia Ramos, Fernando Master 1 H/M Eolo Son
0 García Rieiro, Luis Master 1 H/M Independiente
0 García Rieiro, María Senior H/M Independiente
0 Garcia Rodriguez, Jorge Master 2 H/M Noitebra
0 Garcia Siso, Uxia Sub 10_Fem Atletismo Noia
0 García Souto, Sarela Prebenxamin_Fem Independiente
0 Garcia Traba, Julia Sub 16 H/M Asociacion Deportiva Olimpia
0 Garcia Traba, Martina Sub 12 H/M Asociacion Deportiva Olimpia
0 García Vilar, Lois Pitufo_Mas Independiente
0 Garcia Villaverde, Francar Master 2 H/M Independiente
0 Gemperle Ares, Maruxa Sub 16 H/M Sar-Vermú Petroni
0 Gendra Martinez, Angel Master 1 H/M Cabe
0 Gey Segade, Santiago Manuel Senior H/M Santiago Manuel Gey Segade
0 Gigirey Rodriguez, Martina Prebenxamin_Fem Independiente
0 Gil Alonso, Olalla Sub 10_Fem Millaraio
0 Gil Brea, Jose Antonio Master 3 H/M Independiente
0 Gilete Rendueles, Alicia Sub 12 H/M Independiente
0 Goce Pereira, Enrique Master 2 H/M Club Atletismo Sar
0 Gomez Calviño, Juan Sub 10_Mas Independiente
0 Gomez Garcia, Rafael Senen Senior H/M Club Atletismo Outes
0 Gomez Gomez, Pablo Master 1 H/M Pavimentos Noia
0 Gomez Leon, Martina Prebenxamin_Fem Atletismo Noia
0 Gomez Leon, Noa Sub 10_Fem Atletismo Noia
0 Gomez Lopez, Alex Prebenxamin_Mas Independiente
0 Gomez Perez, Claudia Sub 16 H/M Atletismo Noia
0 Gómez Raposo, Eduardo Master 1 H/M Artrogal Tri 498
0 Gomez Reiris, Rafael Senen Master 2 H/M Club Atletismo Outes
0 Gomez Rios, Jose Antonio Master 2 H/M Sar-Vermu Petroni
0 Gomez Rivadulla, Ramon Master 3 H/M Tribu Trail
0 Gómez Toimil, Marco Sub 10_Mas Independiente
0 Gomez Velazquez, Vanesa Sub 14 H/M Atletismo Noia
0 Gomez Velazquez, Yoel Sub 12 H/M Atletismo Noia
0 Gómez Viaño, José Master 3 H/M Independiente
0 Gómez Vilas, Carla Sub 12 H/M Independiente
0 Gómez Vilas, Lía Prebenxamin_Fem Independiente
0 González, Alberto Senior H/M Independiente
0 Gonzalez Arnejo, Elisa Prebenxamin_Fem Independiente
0 Gonzalez Blanco, Ian Pitufo_Mas Independiente
0 Gonzalez Campos, Clara Sub 12 H/M Atletismo Noia
0 Gonzalez Cierto, Martina Sub 14 H/M Atletismo Noia
0 González Cores, Adriana Prebenxamin_Fem Independiente
0 González Fernánadez, Lola Prebenxamin_Fem Independiente
0 González Franco, Antonio Master 3 H/M Team Dafit
0 Gonzalez Liñayo, Asier Pitufo_Mas Kurai
0 Gonzalez Martinez, Maria Senior H/M Orixinal Mgm Team
0 González Martínez-Pedrayo, Antonio Master 3 H/M Independiente
0 Gonzalez Montero, Pablo Master 1 H/M Independiente
0 Gonzalez Pais, Ramon Sub 16 H/M Atletismo Noia
0 González Prado, Santiago Master 2 H/M Independiente
0 González Rey, Boni Master 1 H/M Praia De Carnota Runners
0 González Rey, Josecho Master 1 H/M Praia De Carnota Runners
0 González Rodríguez, Iker Sub 20 H/M Escola Atletismo Deza
0 Gonzalez Sanchez, Alvarecho Sub 10_Mas Atletismo Fontes Do Sar
0 Gonzalez Sesar, Alba Prebenxamin_Fem Independiente
0 Gonzalez Sesar, Leo Pitufo_Mas Independiente
0 Gonzalez Suarez, Alberto Master 1 H/M Cao
0 González Torreiro, Aldara Prebenxamin_Fem Independiente
0 González Varela, Benito Master 4 H/M Tambre Bike
0 Goyanes Souto, Adrián Senior H/M Independiente
0 Graña Álvarez, Gael Pitufo_Mas Independiente
0 Graña Álvarez, Nerea Prebenxamin_Fem Independiente
0 Grille Lorenzo, Ruben Master 2 H/M Independiente
0 Guerra Magan, Oscar Master 2 H/M Atletismo Cambados Seguros Noval
0 Guerra Pereira, Hugo Pitufo_Mas Independiente
0 Guerra Zas, Shaila Prebenxamin_Fem Independiente
0 Guilbert Pérez, Luis Sub 16 H/M Club De Piragüismo Ribeiras Do Tambre Ternera Gallega
0 Guilbert Pérez, Saray Sub 12 H/M Club De Piragüismo Ribeiras Do Tambre Ternera Gallega
0 Guillén Gil, Helena Prebenxamin_Fem Millaraio
0 Guimarey Senin, Javier Master 1 H/M Sar-Vermu Petroni
0 He, Brandán Master 1 H/M Independiente
0 Hermida Ameijeiras, Alvaro Master 2 H/M Independiente
0 Hermida Cabana, Alejandro Sub 12 H/M Independiente
0 Hermida Cabana, Daniel Sub 14 H/M Independiente
0 Hermida Cabana, Lucia Sub 10_Fem Independiente
0 Hermida Carou, Cesar Sub 16 H/M Atletismo Noia
0 Hermo Fernández, Daniela Prebenxamin_Fem Independiente
0 Hermo Fernández, Gabriel Sub 10_Mas Independiente
0 Hermo Matias, Laura Sub 16 H/M Atletismo Noia
0 Hernández Caamaño, Unai Prebenxamin_Mas Independiente
0 Hombre Saavedra, Hugo Prebenxamin_Mas Independiente
0 Iglesias Barreira, David Senior H/M Train2Go.com
0 Iglesias Caamaño, Noelia Sub 18 H/M Atletismo Noia
0 Iglesias Casal, Ricardo Master 1 H/M Noitebra F.c.
0 Iglesias Costoya, Hugo Prebenxamin_Mas Independiente
0 Iglesias Filgueira, Brais Sub 16 H/M Atletismo Noia
0 Iglesias Filgueira, Manuel Sub 16 H/M Atletismo Noia
0 Iglesias Filgueira, Paula Sub 16 H/M Atletismo Noia
0 Iglesias Pereira, Irene Prebenxamin_Fem Independiente
0 Iglesias Vilela, Nicolás Sub 18 H/M Club Atletismo Santiago
0 Insua Diaz, Ruben Senior H/M Sar Vermu Petroni
0 Insua Insua, Manuel Master 3 H/M Independiente
0 Jueguen Lago, Mayka Master 2 H/M Millaraio
0 Juncal Costa, Anton Master 3 H/M Tambre Runnyng
0 Lacey Dallagnolo, Daniel Pitufo_Mas Independiente
0 Lacey Dallagnolo, Thomas Prebenxamin_Mas Independiente
0 Lago Andrade, Iria Sub 23 H/M A. D. Olimpia
0 Lago Andrade, Xiana Sub 16 H/M A. D. Olimpia
0 Lago Ces, José Manuel Master 2 H/M Sar-Vermú Petroni
0 Lago De La Iglesia, Brais Prebenxamin_Mas Independiente
0 Lago Gilsanz, Lucia Pitufo_Fem Independiente
0 Lago Gilsanz, Maria Prebenxamin_Fem Independiente
0 Lago Lopez, Carla Prebenxamin_Fem Independiente
0 Lago López, Minerva Antía Sub 14 H/M A.d.olimpia De Cee
0 Lago Louro, Xosé Manuel Master 1 H/M Independiente
0 Lago Sande, Alejandro Master 1 H/M Independiente
0 Lago Santiago, Kiko Master 1 H/M A. D. Olimpia
0 Laiño Silva, Victor Senior H/M Natacion Riveira
0 Lajos Carou, Ana Isabel Master 2 H/M Independiente
0 Lalín Lalín, Alba Pitufo_Fem Independiente
0 Lalín Lalín, Daniel Prebenxamin_Mas Independiente
0 Lamas Carballo, Alma Prebenxamin_Fem Independiente
0 Lamas Carballo, Lua Prebenxamin_Fem Independiente
0 Lamas García, Henar Pitufo_Fem Independiente
0 Lamas Hernandez, Iker Prebenxamin_Mas Independiente
0 Lamas Iglesias, Diego Sub 14 H/M Independiente
0 Lamas Pena, Aldán Prebenxamin_Mas Independiente
0 Lamas Pose, Xosé Manuel Master 2 H/M Independiente
0 Lamela Rivera, Jose Manuel Master 3 H/M Tartarugas
0 Landeira Calvo, Santiago Pitufo_Mas Independiente
0 Landeira Castro, David Master 1 H/M Club Atletismo O Pino
0 Landeira Paredes, Celia Pitufo_Fem Independiente
0 Lapido Rey, Adrian Prebenxamin_Mas Independiente
0 Lapido Rey, Iria Prebenxamin_Fem Independiente
0 Lapido Rey, Oscar Prebenxamin_Mas Independiente
0 Lareo Barroso, Nerea Sub 10_Fem Atletismo Noia
0 Lareo Mougan, Javier Master 2 H/M Eolo Son
0 Leboran Rey, Gabriel Prebenxamin_Mas Independiente
0 Ledesma, Marga Master 2 H/M Club Atletismo O Pino
0 Leis Margareto, Clara Prebenxamin_Fem Independiente
0 Leís. Margareto, Irene Prebenxamin_Fem Independiente
0 Lema Pose, Sergio Master 1 H/M Terra De Soneira
0 Lema Rivadas, Xose Francisco Master 2 H/M Independiente
0 Lema Vigo, Noelia Senior H/M Terra De Soneira
0 León López, José Luis Master 4 H/M Independiente
0 Leon Viñas, Vanessa Master 1 H/M Independiente
0 Lestón Cives, Breixo Prebenxamin_Mas Independiente
0 Leston Trians, Ainhoa Prebenxamin_Fem Independiente
0 Leston Trians, Antia Sub 10_Fem Independiente
0 Lima, David Master 1 H/M Independiente
0 Liñares Martínez, José Ignacio Master 3 H/M Independiente
0 Liñares Noya, Fabian Sub 18 H/M Cerveceria O Coton Negreira
0 Lires Saborido, Andres Sub 16 H/M Atletismo Noia
0 Lires Saborido, Xabier Sub 18 H/M Atletismo Noia
0 Lires Sendón, Aarón Prebenxamin_Mas Independiente
0 Liste Barreiro, Jose Manuel Master 3 H/M Club Atletismo Fontes Do Sar
0 Liste Vázquez, Sergio Sub 16 H/M Triatlón Compostela
0 Lloret Villaverde, Ainhoa Sub 12 H/M Independiente
0 Lodeiro Nuñez, Guadalupe Master 1 H/M Sar-Vermú Petroni
0 Loeda Soto, Cristina Master 2 H/M Independiente
0 Lojo, Jose Master 1 H/M San Miguel De Marín
0 Lojo, Thiago Pitufo_Mas San Miguel De Marín
0 Lopez Fernandez, Nemesio Master 2 H/M Club Atletismo Fontes Do Sar
0 Lopez Garcia, Alfonso Master 2 H/M Ponte Trail
0 Lopez García, Daniel Senior H/M Kurai
0 López García, Pedro Pitufo_Mas Independiente
0 Lopez Mosquera, Cibran Sub 10_Mas Independiente
0 Lopez Mosquera, Mariña Prebenxamin_Fem Independiente
0 López Pérez, María Teresa Master 2 H/M Independiente
0 López Pesqueira, Antón Sub 10_Mas Independiente
0 López Pesqueira, Xiana Pitufo_Fem Independiente
0 López Sanmartín, Laura Prebenxamin_Fem Independiente
0 Lopez Varela, Alvaro Prebenxamin_Mas Independiente
0 Lopez Varela, Diego Sub 14 H/M Independiente
0 Lorenzo Del Rio, Aitor Sub 12 H/M Independiente
0 Lorenzo Perez, Natalia Master 2 H/M Milladoiro
0 Lorenzo Queiruga, Manuel Master 3 H/M Ad Porto Do Son
0 Losada Baloira, Angela Senior H/M Independiente
0 Loureiro García, David Master 1 H/M Keniatas
0 Lucas Patiño, Adela Prebenxamin_Fem Independiente
0 Lucas Patiño, Sira Pitufo_Fem Independiente
0 Lucas Perez, Luciano Master 2 H/M Independiente
0 Luces Tajes, Manuel Master 3 H/M Independiente
0 Maceiras Lago, Angel Master 2 H/M Club Atletismo Sar Vermu Petroni
0 Maceiras Lago, Ramon Master 1 H/M Atletismo Sar Vemu Petroni
0 Magariños Lodeiro, Carla Sub 14 H/M Atletismo +9 Moraña
0 Maneiro Freire, Victor Master 1 H/M Club Atletismo O Pino
0 Maneiro Turnes, Zaira Sub 12 H/M Club Atletismo O Pino
0 Mariño Peón, Lucas Sub 10_Mas Independiente
0 Maroño Barros, Antón Prebenxamin_Mas Independiente
0 Marque Ruibal, José Antonio Senior H/M Cdm Vértice
0 Martín Quintas, Roi Pitufo_Mas Independiente
0 Martinez Bieto, Joan Prebenxamin_Mas Independiente
0 Martìnez Bouzas, Marvin Prebenxamin_Mas Independiente
0 Martinez Funes, Iago Sub 14 H/M Independiente
0 Martinez Funes, Noa Sub 12 H/M Independiente
0 Martinez Gallas, Pablo Prebenxamin_Mas Independiente
0 Martinez Lamas, Carolina Master 1 H/M Club Atletismo Millaraio
0 Martinez Lareo, Marcos Master 1 H/M Independiente
0 Martínez Mayo, Carlos Senior H/M Club Atletismo Negreira
0 Martínez Mosquera, Iria Prebenxamin_Fem Independiente
0 Martínez Mosquera, Roi Prebenxamin_Mas Independiente
0 Martinez Naveiro, Ivan Prebenxamin_Mas Independiente
0 Martinez Naveiro, Nerea Sub 12 H/M Olimpico De Vedra
0 Martinez Otero, Jose Manuel Master 2 H/M Atletismo Milladoiro
0 Martinez Oviedo, Angel Master 3 H/M Independiente
0 Martínez Pereiro, Juanfi Sub 18 H/M Ribeiras Do Tambre
0 Martinez Roo, Breixo Sub 14 H/M Atletismo Noia
0 Martínez Salcedo, Xoán Pitufo_Mas Independiente
0 Matalobos Otero, Antia Prebenxamin_Fem Independiente
0 Mato Del Rio, Elsa Pitufo_Fem Ribeiras Do Tambre
0 Mato Del Rio, Enzo Prebenxamin_Mas Ribeiras Do Tambre
0 Mayo Agrafojo, Marcos Master 1 H/M Independiente
0 Mayo Balderrrabano, Juan Master 2 H/M Pavimentos Noia
0 Mayo Caamaño, Jose Manuel Master 2 H/M Vendaval Esteiro
0 Mayo Fernández, Iria Pitufo_Fem Independiente
0 Mayo Fernández, Noa Prebenxamin_Fem Independiente
0 Medín Veiga, Asier Sub 12 H/M Particular
0 Medín Veiga, Gaël Sub 12 H/M Particular
0 Mella Ponte, Uxia Sub 12 H/M Atletismo Noia
0 Mendez González, Amália N/D Atletismo Sar Vermú Petroni
0 Mendez González, Xoana Sub 12 H/M Atletismo Cuntis
0 Méndez Muñiz, Pedro Prebenxamin_Mas Chotacabras 21K
0 Merelas Branco, Xoel Pitufo_Mas Independiente
0 Miguens Garcia, Lara Sub 14 H/M Atletismo Noia
0 Miguens Gasamanes, Felipe Master 2 H/M Independiente
0 Miguens Otero, Elena Master 2 H/M Sar-Vermú Petroni
0 Miguez Fernández, Gabriela Prebenxamin_Fem Independiente
0 Mini Camiño, Mateo Prebenxamin_Mas Independiente
0 Miramontes Mirás, Salomé Master 1 H/M Independiente
0 Moledo Vazquez, Claudia Prebenxamin_Fem Atletismo Noia
0 Monteagudo García, Antón Prebenxamin_Mas Independiente
0 Monteagudo García, Ramón Pitufo_Mas Independiente
0 Monteagudo Soltero, Andrés Sub 10_Mas Independiente
0 Monteagudo Soltero, David Pitufo_Mas Independiente
0 Montero Rei, Arón Sub 10_Mas Independiente
0 Morales Pedreira, Alba Sub 10_Fem Marineda Atlético
0 Moreira Gomez, Nadir Sub 12 H/M Millaraio
0 Moreno Martín, David Sub 12 H/M Club De Atletismo Millaraio
0 Moreno Piñeiro, Antón Prebenxamin_Mas Independiente
0 Moreno Piñeiro, Lois Pitufo_Mas Independiente
0 Mosquera, Jose Luis Master 1 H/M Jose Luis Mosquera
0 Mosquera Asorey, Daniela Pitufo_Fem Independiente
0 Mosquera Dopazo, Juan Carlos Senior H/M Atletismo Sar Vermut Petroni
0 Mosquera Garcia, Naia Pitufo_Fem Independiente
0 Mosquera Garcia, Roi Prebenxamin_Mas Independiente
0 Moure González, Candela Prebenxamin_Fem Independiente
0 Moure González, Maria Pitufo_Fem Independiente
0 Moure Pérez, Lois Prebenxamin_Mas Independiente
0 Moure Pérez, Xaquín Prebenxamin_Mas Independiente
0 Mourelo Espasante, Manuel Sub 10_Mas Atletismo Noia
0 Muiño Varela, Cristian Senior H/M Club Atletismo O Pino
0 Muñoz Pérez, Marta Master 2 H/M Independiente
0 Muñoz Rielo, Uxío Sub 16 H/M Club Escola Atletismo Deza
0 Murciego López, Gael Prebenxamin_Mas Independiente
0 Navia Giraldez, Segundo Master 1 H/M Independiente
0 Negreira González, Hugo Prebenxamin_Mas Independiente
0 Neu Creo, Cayetana Sub 10_Fem Atletismo Noia
0 Nieto Barreiro, Jesus Antonio Master 1 H/M Independiente
0 Nieto García, Ángel Prebenxamin_Mas Independiente
0 Nieto Garcia, Carla Sub 14 H/M Independiente
0 Nieto González, Lucía Sub 12 H/M Maria Gonzalez
0 Nieto González, Tania Pitufo_Fem Maria Gonzalez
0 Nieto Seoane, Carlos Pitufo_Mas Independiente
0 Novio Casal, Nicole Prebenxamin_Fem Independiente
0 Novo Álvarez, Carlos Prebenxamin_Mas Independiente
0 Novo Alvarez, Guillerme Pitufo_Mas Independiente
0 Novo Bujeíro, Javier Master 1 H/M Terra De Soneira
0 Noya Vidal, Ángela Sub 16 H/M Fontes Do Sar
0 Noya Vidal, Sara Sub 12 H/M Fontes Do Sar
0 Nuñez Castro, Jacobo Senior H/M Independiente
0 Nuñez Garcia, Aitor Sub 14 H/M Atletismo Noia
0 Nuñez Saavedra, Marco N/D Atletismo Noia
0 Ocampo Sánchez, Diego Master 2 H/M Independiente
0 Olveira Martinez, Francisco Jose Master 2 H/M Sar Vermú Petroni
0 Olveira Traba, Beatriz Master 2 H/M A.d Olimpia
0 Otero Arca, Nerea Prebenxamin_Fem Atletismo Noia
0 Otero Cepeda, Daniel Angel Master 3 H/M Independiente
0 Otero Dosil, Lucia Sub 12 H/M Atletismo Noia
0 Otero Rial, Xoel Prebenxamin_Mas Independiente
0 Otero Romero, David Sub 18 H/M Ribeiras Do Tambre
0 Oubel Aldrey, Gabriel Prebenxamin_Mas Independiente
0 Oubel Villanueva, Jose Manuel Master 2 H/M Independiente
0 Oviedo Bouzas, Fran Master 1 H/M Pavimentos Noia
0 Oviedo De La Fuente, Martín Prebenxamin_Mas Independiente
0 Oviedo Vazquez, Simon Sub 12 H/M Atletismo Noia
0 Pais Álvarez, Mauro Prebenxamin_Mas Independiente
0 Pais Álvarez, Suevia Pitufo_Fem Independiente
0 Pais Gonzalez, Bernabe Sub 18 H/M Club De Piraguismo Ribeiras Do Tambre-Ternera Gallega Ames
0 Pais Gonzalez, Lorena Sub 12 H/M Club De Piraguismo Ribeiras Do Tambre-Ternera Gallega Ames
0 Pais Martinez, Julia Sub 10_Fem Independiente
0 País Mosquera, Nicolás Sub 14 H/M Triatlón Arcade Inforhouse
0 Pajaro Salagre, Jose Manuel Master 2 H/M Atletismo Milladoiro
0 Palacios González, Miguel Sub 12 H/M Independiente
0 Palmas Louzao, Diego Sub 14 H/M Olímpico De Vedra
0 Pampín Boado, Carlos Master 4 H/M Club Deportivo Pinarium
0 Pardo Tuñez, Noel Sub 10_Mas Atletismo Noia
0 Pardo Valiño, Lara Prebenxamin_Fem Independiente
0 Pardo Valiño, Naroa Pitufo_Fem Independiente
0 Parente Dominguez, Ángel Sub 10_Mas No
0 Parente Turnes, María Sub 12 H/M Independiente
0 Parente Turnes, Oscar Sub 18 H/M Club Atletismo Negreira
0 Parga Castro, Aldan Prebenxamin_Mas Atletismo Noia
0 Parrado Pinaque, Tere Senior H/M Independiente
0 Pascoal Salvado, Nahomí Prebenxamin_Fem Independiente
0 Paz Buela, Alexandre Sub 12 H/M La Gramola Gtr
0 Paz Buela, Xian Prebenxamin_Mas La Gramola Gtr
0 Paz Ézara, Pablo Sub 12 H/M Independiente
0 Paz Lax, Laura Pitufo_Fem Independiente
0 Paz Santamaria, Carmen Sub 10_Fem Atletismo Noia
0 Pazos Fernandez, Tania Senior H/M Terra De Soneira Cd
0 Pazos Meixus, Ararat Sub 14 H/M Mazi
0 Pazos Otero, Adrián Prebenxamin_Mas Independiente
0 Pazos Otero, Olaia Pitufo_Fem Independiente
0 Pazos Palmeiro, Manuel Master 2 H/M Independiente
0 Pedrosa Garcia, Alba Sub 14 H/M Independiente
0 Pegito Pacheco, Lorena Sub 12 H/M Olimpico De Vedra
0 Pellitero Rey, David Sub 10_Mas Independiente
0 Pellitero Rey, Laura Pitufo_Fem Independiente
0 Peña Gavilán, Catlos Master 1 H/M Independiente
0 Peña Insua, Carolina Sub 14 H/M Atletismo Noia
0 Peña Rodríguez, Enzo Prebenxamin_Mas Independiente
0 Peña Rodríguez, Leo Pitufo_Mas Independiente
0 Pena Seijas, Sergio Senior H/M Independiente
0 Penas Blanco, Lolo Veterán/A A Independiente
0 Penedo Puente, Lucas Pitufo_Mas Independiente
0 Pereda García, Igor Master 1 H/M Enkarterri Triatloi
0 Pereira Escudero, Daniela Pitufo_Fem Independiente
0 Pereira Escudero, Marina Pitufo_Fem Independiente
0 Pereira Gutiérrez, Emilio José Master 1 H/M Independiente
0 Pereira Pais, Sandra Isabel Prebenxamin_Fem Independiente
0 Pereiro Gómez, Evq Master 2 H/M Millaraio
0 Pérez Cantelar, Marcos Sub 20 H/M Independiente
0 Pérez Castro, David Senior H/M Os Esfola Arrós
0 Perez Fernández, Brais Sub 18 H/M Tambre Bike & Running
0 Perez Lopez, Brianna Sub 18 H/M Atletismo Noia
0 Pérez Lourido, Marcos Master 2 H/M Atletismo Negreira
0 Perez Martinez, Belen Master 2 H/M S. D. Olimpia Cee
0 Pérez Martinez, Jairo Prebenxamin_Mas Independiente
0 Pérez Noya, Aroa Prebenxamin_Fem Independiente
0 Pérez Noya, Mateo Prebenxamin_Mas Independiente
0 Perez Pereira, Iago Sub 10_Mas Atletismo Noia
0 Perez Sanda, Vicente Master 3 H/M Independiente
0 Pérez Santamaría, David Master 2 H/M Sar-Vermú Petroni
0 Perez. Pereira, Ramiro Master 4 H/M Sar Vermu Petroni
0 Pernas Facal, Juan Prebenxamin_Mas Independiente
0 Pestonit Mora, Marco Sub 14 H/M Atletismo Noia
0 Picón Montero, Brais Sub 14 H/M Atletismo Fontes Do Sar
0 Picón Montero, Iago Sub 10_Mas Triatlon Arcade Inforhouse
0 Picos Galceran, Javier Sub 12 H/M Marineda Atlético
0 Piñeiro Acevedo, Arturo Sub 12 H/M Independiente
0 Piñeiro Acevedo, Jorge Ángel Sub 16 H/M Independiente
0 Piñeiro Candamo, Agustín Senior H/M Independiente
0 Piñeiro Cea, Alba Sub 12 H/M Independiente
0 Piñeiro Cea, Iria Prebenxamin_Fem Independiente
0 Piñeiro Dosil, Carlota Sub 10_Fem Atletismo Noia
0 Piñeiro Guillén, Ángel Master 2 H/M Atletismo Milladoiro
0 Piñeiro Lopez, Luis Antonio Master 2 H/M S.d. Barbantia Roda
0 Planas Fernandez, Noa Sub 10_Fem Independiente
0 Plasencia Belmonte, Jorge Prebenxamin_Mas Independiente
0 Plasencia Belmonte, Martín Sub 10_Mas Independiente
0 Plasencia Couceiro, Pepe Master 3 H/M Independiente
0 Pombo Cures, Sheila Sub 14 H/M Atletismo Noia
0 Ponte Pintor, Javier Master 1 H/M Independiente
0 Porto Calvo, Sergio Master 2 H/M C. A. Outes. John- Turkey
0 Puente Gómez, Gonzalo Master 2 H/M Gonzalo Puente Gómez
0 Queiruga Santiago, Mario Master 1 H/M Mario Queiruga
0 Quintans Otero, Hugo Sub 10_Mas Club Amigos De La Bicicleta Entertainament
0 Quintans Suarez, Patricia Master 1 H/M Independiente
0 Quintans Varela, Manuel Angel Master 1 H/M Club Amigos De La Bicicleta Entertainament
0 Quintás Dono, Breixo Prebenxamin_Mas Independiente
0 Quintela Saborido, Liana Sub 12 H/M Olimpia
0 Quintela Saborido, Lucía Sub 12 H/M Olimpia Cee
0 Rabuñal Vazquez, Arturo Master 4 H/M Aficionado
0 Rama Fernandez, Sabela Sub 14 H/M Atletismo Noia
0 Rama Lado, Alexia Sub 14 H/M Bicicletas Triki
0 Ramos Aldrey, Antía Sub 10_Fem Independiente
0 Ramos Aldrey, Uxía Sub 14 H/M Independiente
0 Ramos Ferrol, Arturo Master 2 H/M Atletismo Milladoiro
0 Raña Basante, Anton Prebenxamin_Mas Independiente
0 Raña Recouso, Amancio Senior H/M Amancio Raña Recouso
0 Raposo Fernández, Sabela Sub 10_Fem Club Sar Vermut Petroni
0 Redondo Salgado, Alicia Master 1 H/M Independiente
0 Regueiro Garcia, David Prebenxamin_Mas Independiente
0 Regueiro Garcia, Maria Pitufo_Fem Independiente
0 Regueiro Suarez, Jose A. Master 2 H/M José Antonio Regueiro Suárez
0 Remuiñán Nieto, Martina Pitufo_Fem Independiente
0 Rey Amor, Maria Prebenxamin_Fem Independiente
0 Rey Candal, Ivan Sub 12 H/M Club Triatlon Inforhouse
0 Rey Da Silva, Dolores Master 2 H/M Club Atletismo Millaraio
0 Rey Garcia, Adrian Sub 12 H/M Atletismo Noia
0 Rey Iglesias, Juan Jose Master 1 H/M Independiente
0 Rey Miguens, Mariña Sub 14 H/M Sar-Vermú Petroni
0 Rey Miguens, Sabela Sub 18 H/M Sar-Vermú Petroni
0 Rey Pombo, Antonio Master 1 H/M Ruinners
0 Rey Ramos, Nicolás Prebenxamin_Mas Independiente
0 Rey Rodríguez, José Manuel Master 3 H/M Independiente
0 Rey Rubio, Antía Sub 10_Fem Independiente
0 Rey Rubio, Xoel Sub 14 H/M Independiente
0 Rey Viaño, Mauro Sub 10_Mas Independiente
0 Rey Viaño, Uxia Prebenxamin_Fem Independiente
0 Rial Gallego, Juan Master 3 H/M Atletismo Fontes Do Sar
0 Rial García, Rosana Senior H/M Club Atletismo Outes
0 Rial Pais, Pepe Master 4 H/M Club Atletismo Outes
0 Ribó Miguel, Laura Sub 10_Fem Club Natacion Ciudad De Santiago
0 Ribó Miguel, Lucas Sub 12 H/M Club Natacion Ciudad De Santiago
0 Rico Balea, David Sub 10_Mas Independiente
0 Rico Díaz, Javier Master 1 H/M Independiente
0 Rivas Alende, Juan Master 1 H/M Noitebra
0 Rivas Mosquera, Beltrán Sub 10_Mas Atletismo Deza
0 Rivas Mosquera, Marco Prebenxamin_Mas Atletismo Deza
0 Rivas Seijas, Antón Sub 16 H/M Club De Piragüismo Ribeiras Do Tambre
0 Riveiro Fernández, Aroa Sub 10_Fem Independiente
0 Riveiro Fernández, Iria Sub 10_Fem Independiente
0 Riveiro Fernández, Uxía Sub 12 H/M Independiente
0 Riveiro Leon, Irene Sub 12 H/M Atletismo Noia
0 Robado Muñiz, Iria Sub 12 H/M Atletismo Noia
0 Rodil Illobre, Xabier Prebenxamin_Mas Independiente
0 Rodil Illobre, Xoana Prebenxamin_Fem Independiente
0 Rodiles Lago, Arancha Sub 10_Fem Independiente
0 Rodriguez, Juan Enrique Master 2 H/M No
0 Rodríguez Campos, Rodrigo Prebenxamin_Mas Independiente
0 Rodríguez Díez, Esther Master 1 H/M Añares Rioja
0 Rodríguez Fariña, Ignacio Master 2 H/M Independiente
0 Rodríguez Fernández, Manuel Master 1 H/M Kurai
0 Rodriguez Hierro, David Master 1 H/M David Rodriguez Hierro
0 Rodriguez Jurjo, Vitor Manuel Master 2 H/M Quescrem
0 Rodriguez Liñares, Diego Pitufo_Mas Independiente
0 Rodriguez Lobagueira, Maria Master 4 H/M Independiente
0 Rodríguez Louro, Paula Master 1 H/M Mgm
0 Rodriguez Olveira, Carla Sub 14 H/M A.d Olimpia
0 Rodríguez Peña, Lucía Prebenxamin_Fem Independiente
0 Rodríguez Peña, Lucía Sub 14 H/M Independiente
0 Rodríguez Pérez, Alberto Master 2 H/M Atletismo Sar Vermú-Petroni
0 Rodríguez Ramos, Flavia Sub 12 H/M Independiente
0 Rodríguez Rivero, Eloy Sub 12 H/M Independiente
0 Rodríguez Rivero, Marco José Prebenxamin_Mas Independiente
0 Rodriguez Varela, Daniela Sub 12 H/M Atletismo Noia
0 Rodriguez Varela, Miguel Anxo Master 1 H/M Miguel Anxo Rodriguez Varela
0 Rodriguez Villasenin, Pelayo Prebenxamin_Mas Independiente
0 Rodriguez Yañez, Blanca Prebenxamin_Fem Independiente
0 Rodriguez Yañez, Daniel Prebenxamin_Mas Independiente
0 Rojo Luaces, Adrian Senior H/M Atletismo Sar-Vermu Petroni
0 Romero Viñas, Nati Master 1 H/M Mgm
0 Ruanova Fernandez, Anxo Senior H/M Sar - Vermu Petroni
0 Ruso Giraut, Chema Master 2 H/M Club Atletismo Negreira
0 Saborido Formoso, Pablo Prebenxamin_Mas Independiente
0 Saborido Formoso, Sergio Sub 12 H/M Independiente
0 Saborido Muñiz, Martin Sub 18 H/M Atletismo Noia
0 Sainz Tresguerras, Isis Master 2 H/M Atletismo O Pino
0 Sainz Garcia, Fernando Master 4 H/M Atletismo Sar Vermú Petroni
0 Salanova Liste, Lucia Sub 12 H/M Atletismo Noia
0 Salgueiro Uceira, Daniel Sub 12 H/M Coruña Comarca
0 Sampedro Castro, Alexis Sub 12 H/M Atletismo Noia
0 Sánchez Rey, Sergio Sub 12 H/M Independiente
0 Sanchez -Puga, Candela Sub 14 H/M Club Piraguismo Ribeiras Do Tambre
0 Sanchez -Puga, Rccco Sub 14 H/M Club Piraguismo Ribeiras Do Tambre
0 Sánchez López, Guri Master 1 H/M Independiente
0 Sánchez Muñoz, Leo Sub 10_Mas Independiente
0 Sanchez Nieto, Aleixo Prebenxamin_Mas Independiente
0 Sanchez Paz, Marta Pitufo_Fem Independiente
0 Sánchez Pintos, Hugo Sub 12 H/M Independiente
0 Sánchez Pintos, Leo Prebenxamin_Mas Independiente
0 Sánchez Santos, Luis Master 2 H/M Independiente
0 Sánchez Vázquez, Adrián Senior H/M Independiente
0 Sanjurjo Gil, Sergio Prebenxamin_Mas Independiente
0 Sanjurjo Gil, Xavi Pitufo_Mas Independiente
0 Sanjurjo Lueiro, Christian Sub 16 H/M Club Triatlon Compostela
0 Sanmarco Santos, Francisco Master 3 H/M Sar-Vermu Petroni
0 Sanmartín Carreira, Iván Pablo Master 2 H/M Club Atletismo O Pino
0 Sanmartin Rodríguez, Elba Sub 12 H/M Independiente
0 Sanmartin Rodríguez, Hugo Sub 14 H/M Independiente
0 Sanmartin Vigo, Vicente Master 2 H/M Verxel Nutrición Deportiva
0 Santamarina Perez, Hugo Sub 12 H/M Independiente
0 Santamarina Pérez, Martina Sub 10_Fem Independiente
0 Santomil Mosquera, David Master 1 H/M Independiente
0 Santomil Nimo, Antón Sub 10_Mas Independiente
0 Santos Blanco, Diego Senior H/M Sar Vermu Petroni
0 Santos Pose, Fabián Master 1 H/M C.d Terra De Soneira
0 Santos Reimundez, Carla Prebenxamin_Fem Sar Vermu Petroni
0 Santos Santamaria, Aroa Prebenxamin_Fem Atletismo Noia
0 Santos Santamaria, Naiala Sub 12 H/M Atletismo Noia
0 Santos Senin, Jose Senior H/M Jose Santos Senin
0 Scassa, Giuseppe Master 2 H/M Independiente
0 Scassa Garcia, Alessandro Prebenxamin_Mas Independiente
0 Scassa Garcia, Matteo Sub 10_Mas Independiente
0 Seijo Acebedo, Marcos Master 2 H/M Independiente
0 Seijo Vidal, Jorge Sub 12 H/M Independiente
0 Señarís Boo, José Ramón Master 2 H/M Independiente
0 Señaris Gonzalez, Rafael Master 3 H/M Club Social Banco Pastor
0 Señarís Pardo, José Antonio Master 1 H/M Runners Carballo
0 Señaris Rodriguez, Pablo Master 1 H/M Independiente
0 Sendón Caamaño, David Master 1 H/M Club Atletismo Outes
0 Sendon Fernandez, Anxo Prebenxamin_Mas No
0 Sendon Rodriguez, Sedo Master 2 H/M Fontes Do Sar
0 Seoane Rodriguez, Pedro Sub 12 H/M Club Triatlón Talleres David Compostela
0 Seoane Seijo, Ismael Prebenxamin_Mas Independiente
0 Seoane Seijo, Manuel Pitufo_Mas Independiente
0 Serantes Varela, Andrés Sub 12 H/M Independiente
0 Serantes Varela, Martín Sub 14 H/M Independiente
0 Sestayo Sendon, Iris Sub 10_Fem Atletismo Noia
0 Sieira Gerpe, Jun Sub 10_Mas Noitebra
0 Silva Rodriguez, Adrián Sub 10_Mas Independiente
0 Silva Rodriguez, Martin Prebenxamin_Mas Independiente
0 Soloviev, Vicente Sub 23 H/M Triatlón Arcade Inforhouse
0 Solsona Rois, Marcel Prebenxamin_Mas Independiente
0 Solsona Rois, Pol Pitufo_Mas Independiente
0 Souto Iglesias, Adrián Senior H/M Club Atletismo O Pino
0 Suarez Barros, Dimas Senior H/M Ribadoulla
0 Suarez Dosil, Roger Master 2 H/M Atletismo Contesta Do Sar
0 Suárez Gómez, Sofia Prebenxamin_Fem Independiente
0 Suarez Leis, Jose Master 3 H/M Sar-Vermu Petroni
0 Suarez Paz, Sofia Sub 12 H/M Atletismo Noia
0 Suarez Rodriguez, Noela Sub 16 H/M Atletismo Noia
0 Suatez Miramontes, Ivan Prebenxamin_Mas Club Atletismo Millaraio
0 Sueiro Iglesias, Sofía Master 1 H/M Atletismo Sar- Vermú Petroni
0 Sumay, Leo Pitufo_Mas Independiente
0 Taboada Garcia, Javier Master 2 H/M Javier Taboada Garcia
0 Taboada Santomil, Pedro Master 1 H/M Independiente
0 Tallón Ríos, Amelia Pitufo_Fem Independiente
0 Tames Castro, Mercedes Sub 10_Fem Independiente
0 Tarrio Martínez, Marcos Master 2 H/M Atletismo Milladoiro
0 Tarrío Mato, Aixa Prebenxamin_Fem Independiente
0 Tedin Cobas, Alvaro Prebenxamin_Mas Independiente
0 Tedin Cobas, Elena Sub 12 H/M Independiente
0 Tedín Mouzo, Marcos Master 2 H/M Independiente
0 Teijido López, Antonio Senior H/M Verxel Nutrición Deportiva
0 Tembra Cespon, Pedro Senior H/M Pedro Tembra Cespon
0 Tojo Blanco, David Sub 10_Mas Independiente
0 Toledo Ortiz, Liliana Senior H/M Independiente
0 Tome Maneiro, Unai Sub 10_Mas Atletismo Noia
0 Torea Veiga, Maria Pitufo_Fem Independiente
0 Torrado Calvo, Uxia Prebenxamin_Fem Independiente
0 Torrado Zas, Adrian Sub 16 H/M Independiente
0 Torres Bautís, Manuel Master 3 H/M Independiente
0 Toucedo Canle, Inés Prebenxamin_Fem Independiente
0 Touzón Lijó, Ignacio Master 2 H/M Bajandode40.com
0 Traba Caamaño, Pedro Master 2 H/M Club Atletismo Outes-John Turkey
0 Traba Castiñeiras, Aroha Pitufo_Fem Independiente
0 Tresguerras Gonzalez, Elvira Master 4 H/M Atletismo Sar Vermú Petroni
0 Trigo Bao, Manuel Master 2 H/M Ninguno
0 Trillo Carlín, José Fernando Master 3 H/M Ad Fogar
0 Tubio Santos, Aldara Sub 14 H/M Independiente
0 Tuñas Castro, Andrea Sub 18 H/M Club De Piragüismo Ribeiras Do Tambre
0 Turnes, Alberto Senior H/M Independiente
0 Turnes Cordeiro, Jose Manuel Master 1 H/M Nosportlimit
0 Turrion Pereiro, Angel Master 3 H/M Independiente
0 Urberuaga Díaz, Javier Master 1 H/M Independiente
0 Uzal Miramontes, Jesus Master 3 H/M Atletismo O Pino
0 Valiña Blanco, José Antonio Master 1 H/M Independiente
0 Valiña Lens, Mencía Pitufo_Fem Independiente
0 Valiño Cereijo, Jose Manuel Master 3 H/M Independiente
0 Valle López, Óscar Master 2 H/M Noitebra
0 Valle Miguez, Yeray Sub 12 H/M Independiente
0 Varela García, Alberto Master 2 H/M Independiente
0 Varela Noya, Dario Pitufo_Mas Almudena Noya Val
0 Varela Nuñez, Alberto Master 2 H/M Atletismo Milladoiro
0 Varela Pajaro, Jose Master 2 H/M Independiente
0 Varela Palacios, Iria Prebenxamin_Fem No
0 Varela Palacios, Pedro Sub 12 H/M No
0 Vazquez Abuin, Lucas Sub 12 H/M Sd Barbantia Roda
0 Vázquez Agra, César Master 1 H/M Atletismo Milladoiro
0 Vázquez De Parga Benítez, Antonio Master 2 H/M Independiente
0 Vazquez De Parga Payno, Mateo Sub 12 H/M Independiente
0 Vázquez Iglesias, Adrian Prebenxamin_Mas Independiente
0 Vázquez Iglesias, Daniel Sub 12 H/M Independiente
0 Vazquez Martinez, Fernando Master 3 H/M Aficionado
0 Vázquez Mato, José Manuel Master 1 H/M Independiente
0 Vazquez Rey, Tania Prebenxamin_Fem Independiente
0 Vázquez Rivera, Perfecto Master 1 H/M Independiente
0 Veiga Iglesias, Samuel Master 3 H/M Atletismo Milladoiro
0 Veiga Caramés, Antía Sub 10_Fem Independiente
0 Veiga Caramés, Martín Sub 14 H/M Independiente
0 Veiga Santiago, Claudia Pitufo_Fem Independiente
0 Ventos Freire, Valeria Prebenxamin_Fem Independiente
0 Viaño Del Rio, Lorena Sub 18 H/M Club De Piragüismo Ribeira Sacra Do Tambre
0 Viaño López, Rodrigo Pitufo_Mas Independiente
0 Vidal Cadorniga, Manuel Master 1 H/M Independiente
0 Vidal Lopez, Claudia Prebenxamin_Fem Independiente
0 Vidal Loureiro, Alejandro Sub 10_Mas Independiente
0 Vidal Moreiras, Miguel Master 1 H/M Montaevai Btt O Pino
0 Vidal Romero, Nerea Prebenxamin_Fem Independiente
0 Vidal Varela, Ana Isabel Master 2 H/M Millaraio
0 Vieiro Fernandez, Antia Sub 20 H/M Independiente
0 Vieito Paz, África Pitufo_Fem Independiente
0 Vigo Liñares, Ana Master 2 H/M Club Atletismo Fontes Do Sar
0 Vigo Liñares, Chelo Master 2 H/M Club Atletismo Fontes Do Sar
0 Vila Mariño, Abel Sub 12 H/M Atletismo Noia
0 Vilacoba Rodríguez, Daniella Pitufo_Fem Independiente
0 Vilas Caamaño, Lucas Sub 12 H/M Independiente
0 Vilas Caamaño, Rosalía Prebenxamin_Fem Independiente
0 Vilas Cantelar, Jesús Master 1 H/M Jesús Vilas Cantelar
0 Vilas Martínez, Álvaro Pitufo_Mas Independiente
0 Vilas Parrado, Paula Sub 12 H/M Independiente
0 Vilas Portela, Lía Pitufo_Fem Independiente
0 Vilas Rendo, Abel Pitufo_Mas Independiente
0 Vilas Rey, Gonzalo Master 2 H/M Independiente
0 Vilela Mosquera, Mateo Pitufo_Mas Independiente
0 Villar Lago, Eric Pitufo_Mas Independiente
0 Villar Lago, Maia Sub 10_Fem Independiente
0 Villasenin Alvarez, Brais Prebenxamin_Mas Independiente
0 Villaverde Gueto, Lois Sub 12 H/M Atletismo Noia
0 Vizcaya Sanluís, Pablo Sub 14 H/M Independiente
0 Xuncal Martínez, Airas Sub 12 H/M Independiente
0 Xuncal Martínez, Artai Prebenxamin_Mas Independiente
0 Xuncal Pereira, Luís Master 2 H/M Independiente
0 Yáñez Brea, Fran Master 2 H/M Independiente
0 Yáñez Maceira, Marcos Sub 12 H/M Independiente
0 Yáñez Maceira, Sara Sub 10_Fem Independiente
0 Zarauza Beiras, Alvaro Master 1 H/M 3&runbypedronimo
0 Zarauza Lopez, Claudia Sub 12 H/M Arcade Inforhouse
0 Zarauza Lopez, Manuel Sub 12 H/M Arcade Inforhouse

Localización del evento

Obtener ruta Ver mapa grande