XIX Carreira Pedestre Popular Concello de Ames

FECHA DEL EVENTO21/10/2018

FIN DE INSCRIPCIÓN17/10/2018 - 23:59

LOCALIZACIÓNRúa Alcalde Lorenzo - Bertamiráns

DEPORTERunning

¡Comparte este evento!

Detalles de la carrera

Reglamento Rutómetro Folleto

O Concello de Ames e a Federación Galega de Atletismo organizan o domingo 21 de outubro a décimo novena edición da Carreira Pedestre Popular Concello de Ames. Esta proba pertence ao VI CIRCUÍTO DE CARREIRAS POPULARES DA DEPUTACIÓN DA CORUÑA.

A saída e chegada de cada proba farase na Rúa Alcalde Lorenzo de Bertamiráns. O circuíto da proba absoluta estará debidamente sinalizado e contará con indicacións en cada quilómetro e estará homologado na distancia de 10 km pola Real Federación Española de Atletismo.

Os dorsais retiraranse na secretaría da organización situada na Casa do Concello o día anterior á carreira (sábado, 20 de outubro) en horario das 17:00 ás 20:00 horas ou no mesmo día da carreira ata media hora antes da proba correspondente.

Información del organizador

Concello de Ames

www.concellodeames.gal
Redes sociales del organizador
facebook   twitter

Categorías

Nombre Precio actual Año de nacimiento Distancia Hora de salida Inscritos
Pitufo_Fem Gratis 2014-Posteriores 200 m 12:00 72
Pitufo_Mas Gratis 2014-Posteriores 200 m 12:05 72
Prebenxamin_Fem Gratis 2011-2013 350 m 12:10 118
Prebenxamin_Mas Gratis 2011-2013 350 m 12:20 135
Sub 10_Fem Gratis 2009-2010 1000 m 12:30 71
Sub 10_Mas Gratis 2009-2010 1000 m 12:40 92
Sub 12 H/m Gratis 2007-2008 1000 m 12:50 157
Sub 14 H/m Gratis 2005-2006 2000 m 13:00 97
Sub 16 H/m Gratis 2003-2004 2000 m 13:00 58
Sub 18 H/m Gratis 2001-2002 5000 m 10:30 27
Sub 20 H/m 6,00 € 1999-2000 10000 m 10:30 4
Sub 23 H/m 6,00 € 1996-1998 10000 m 10:30 9
Senior H/m 6,00 € 1983-1995 10000 m 10:30 76
Master 1 H/m 6,00 € 1977-1983 10000 m 10:30 159
Master 2 H/m 6,00 € 1968-1977 10000 m 10:30 188
Master 3 H/m 6,00 € 1958-1968 10000 m 10:30 79
Master 4 H/m 6,00 € Anteriores-1958 10000 m 10:30 17

Resultados

PTO DOR NOMBRE APELLIDOS EQUIPO T. OFICIAL RITMO T. NETO CATEGORIA PTO CAT PTO SEXO
11LoloPenas BlancoIndependiente31:283:0931:28MASTER 1 H/M01
2322AlbertoCarou CarrilAtletismo O Pino44:183:3435:40MASTER 1 H/M75221
83José MiguelGómez SánchezIndependiente34:103:2534:10MASTER 1 H/M28
504Joselyn DanielyBrea AbreuSociedad Gimnastica De Pontevedra36:473:4136:47SENIOR H/M02
395Edymar DanielyBrea AbreuNinguno36:183:3736:18SUB 23 H/M01
916RocioAlvite FerreiroAtletismo Sar Vermú Petroni38:163:4938:15MASTER 1 H/M14
817XacobeFontán MartínezSd Barbantia Roda37:493:4637:45SENIOR H/M2278
1068Rafael SenenGomez GarciaAtletismo Outes John Turkey39:133:5539:12SENIOR H/M26102
759AdriánSouto IglesiasAtletismo O Pino37:443:4637:41SENIOR H/M1872
7612JaviCastro SampedroNatación Riveira37:453:4637:41SENIOR H/M1973
12513DiegoSantos BlancoAtletismo Sar Vermú Petroni39:563:5939:53SENIOR H/M28119
714RubenCaamaño NietoAtletismo Sar Vermú Petroni33:503:2333:50SENIOR H/M27
2315CarlosMartínez MayoAtletismo Negreira135:203:3235:20SENIOR H/M723
23116AmancioRaña RecousoNinguno44:184:2544:15SENIOR H/M42220
13517Jose ManuelBlanco LestonOlimpia40:234:0240:23SENIOR H/M30129
14418TomásFraiz VelázquezOurense Atletismo40:524:0540:46SENIOR H/M33138
9719DanielLopez GarcíaKurai38:393:5238:39SENIOR H/M2593
1320AlexandreFernández TojoTambre Bike & Running34:443:2834:44SENIOR H/M413
6421AnxoRuanova FernandezAtletismo Sar Vermú Petroni37:283:4537:27SENIOR H/M1761
16722Santiago ManuelGey SegadeNinguno41:304:0941:25SENIOR H/M35161
18023José AntonioMarque RuibalCdm Vértice42:054:1242:00SENIOR H/M40172
1924RubenInsua DiazAtletismo Sar Vermú Petroni35:103:3135:08SENIOR H/M519
13025VictorLaiño SilvaNatación Riveira40:054:0040:01SENIOR H/M29124
626CristianMuiño VarelaAtletismo O Pino33:453:2333:45SENIOR H/M16
2927FranciscoCendan LlorensAtletismo Milladoiro35:443:3435:44SENIOR H/M1029
2128AdriánBlanco PérezNinguno35:153:3135:13SENIOR H/M621
929Juan CarlosMosquera DopazoAtletismo Sar Vermú Petroni34:133:2534:13SENIOR H/M39
8031EfrenCapelo VieitesNinguno37:473:4637:45SENIOR H/M2177
9632AdriánSánchez VázquezNinguno38:373:5238:35SENIOR H/M2492
5133DavidPérez CastroOs Esfola Arrós36:493:4136:47SENIOR H/M1449
7734FarisAlzaabiNinguno37:463:4637:42SENIOR H/M2074
11835SergioBujan LouridoCao39:433:5739:26SENIOR H/M27113
16936PabloFeijoo VilanovaClub Piragüismo Fluvial Allariz41:324:0941:32SENIOR H/M36163
5838OscarAlcalde Resua3&run By Pedro Nimo36:543:4136:50SENIOR H/M1556
2639IsmaelGarcia CarballoAtletismo Lousame Deportes Hermida35:403:3435:40SENIOR H/M926
9040JesúsMalvárez LouroCc Muros Triatlón38:143:4938:10SENIOR H/M2387
241DavidSantos DominguezVerxel Nutrición Deportiva31:403:1031:40SENIOR H/M02
4242Jose ManuelIglesias TorresNoitebra F.C.36:253:3836:24SENIOR H/M1341
6343DavidSenra MartínezTambre Bike & Running37:083:4237:05SENIOR H/M1660
13744FernandoCastro PradoNinguno40:304:0240:25SENIOR H/M31131
3245CarlosFraga AdrioTambre Bike & Running35:513:3535:51SENIOR H/M1232
3046Richard DanielOliva DenisAtletismo O Pino35:453:3435:45SENIOR H/M1130
2547ManuelFolgueira DiazNinguno35:353:3435:35SENIOR H/M825
348AnxoCastro VarelaMiler Running Club32:353:1532:35SENIOR H/M03
12249AlvaroZarauza Beiras3&run By Pedro Nimo39:503:5839:41MASTER 1 H/M31116
7050JosechoGonzález ReyPraia De Carnota Runners37:373:4637:34MASTER 1 H/M1667
5251BoniGonzález ReyPraia De Carnota Runners36:503:4136:47MASTER 1 H/M1250
44452JavierRico DíazNinguno57:595:4557:38MASTER 1 H/M124385
10453Emilio JoséPereira GutiérrezNinguno39:013:5438:59MASTER 1 H/M26100
14254Jose ManuelTurnes CordeiroNosportlimit40:424:0440:37MASTER 1 H/M41136
10755BenjaminCosta FernándezAtletismo Sar Vermú Petroni39:133:5539:09MASTER 1 H/M27103
3556Miguel AnxoRodriguez VarelaIndependiente35:583:3635:58MASTER 1 H/M935
1757RamonMaceiras LagoAtletismo Sar Vermú Petroni34:583:3034:58MASTER 1 H/M517
8358BaltasarFigueirasAtletismo Sar Vermú Petroni37:513:4737:47MASTER 1 H/M2080
5959DavidRodriguez HierroNinguno36:583:4136:55MASTER 1 H/M1357
22460RicardoIglesias CasalNoitebra F.C.44:094:2544:06MASTER 1 H/M71214
7361ManuelRodríguez FernándezKurai37:413:4637:41MASTER 1 H/M1870
12762CesarCostoya PradoTalleres David Triatlon Compostela40:003:5939:53MASTER 1 H/M35121
2063Roberto C.Agrelo GómezAtletismo Sar Vermú Petroni35:133:3135:12MASTER 1 H/M620
31764AlbertoAlvarez BendañaAtletismo Sar Vermú Petroni48:274:5048:16MASTER 1 H/M92289
3465José AntonioSeñarís PardoRunners Carballo35:543:3535:52MASTER 1 H/M834
12966Francisco JoseCuenca GarciaNinguno40:014:0039:59MASTER 1 H/M36123
12467AntonioRey PomboRuinners39:553:5939:53MASTER 1 H/M33118
6168EstherRodríguez DíezIndependiente37:043:4237:04MASTER 1 H/M03
9569VictorManeiro FreireAtletismo O Pino38:333:5138:30MASTER 1 H/M2391
11370José ManuelVázquez MatoNinguno39:263:5639:23MASTER 1 H/M30108
4971SantiagoCid GarcíaNoitebra F.C.36:453:4036:43MASTER 1 H/M1148
3672DavidSendón CaamañoAtletismo Outes John Turkey36:003:3636:00MASTER 1 H/M1036
473JoseLojoSan Miguel De Marín32:573:1832:57MASTER 1 H/M14
10274JavierGuimarey SeninAtletismo Sar Vermú Petroni38:583:5438:57MASTER 1 H/M2598
9275MarcosCampos LueiroAtletismo Santiago38:163:4938:13MASTER 1 H/M2288
7476AlbertoGonzalez SuarezCao37:413:4637:39MASTER 1 H/M1971
22078CatlosPeña GavilánNinguno43:594:2243:45MASTER 1 H/M68210
18779JavierNovo BujeíroTerra De Soneira42:254:1442:19MASTER 1 H/M51179
2280DavidLandeira CastroAtletismo O Pino35:163:3135:13MASTER 1 H/M722
6781AvelinoCaamaño NietoAtletismo Sar Vermú Petroni37:313:4537:27MASTER 1 H/M1564
13283GonzaloSanmartin MontesClub Cervecería O Cotón Negreira40:174:0140:14MASTER 1 H/M37126
9985AdriánGómez FernándezAtletismo O Pino38:473:5238:44MASTER 1 H/M2495
7186Juan ManuelMorales Del CastilloMarineda Atlético37:403:4637:37MASTER 1 H/M1768
1587CarlosJuanatey GarcíaAtletismo Fontes Do Sar34:543:2934:53MASTER 1 H/M415
11189XabierCastro FernándezTambre Bike & Running39:223:5639:17MASTER 1 H/M29106
17290TaniaSilvelo PallínUsc41:454:1041:41MASTER 1 H/M27
17691JoaquinPampín BarreiroNinguno41:524:1141:49MASTER 1 H/M49169
34192AlbertoFernández BermúdezNinguno49:244:5549:08MASTER 1 H/M99311
1293Juan PabloFernandez RodriguesAtletismo Santiago34:403:2834:40MASTER 1 H/M312
1095BorjaCastro HermidaAtletismo Santiago34:163:2634:16SUB 23 H/M110
8996ArturoMata CastroAtletismo Santiago38:123:4938:11SUB 23 H/M386
13497Iván PabloSanmartín CarreiraAtletismo O Pino40:184:0240:16MASTER 2 H/M45128
3199MiguelCabo VillaverdeAtletismo Milladoiro35:483:3435:47MASTER 2 H/M731
86100Francisco JavierFernandez GarciaMuros37:593:4737:54MASTER 2 H/M3083
38101AlbertoRodríguez PérezAtletismo Sar Vermú Petroni36:133:3736:12MASTER 2 H/M938
105102MarcosTarrio MartínezAtletismo Milladoiro39:113:5539:10MASTER 2 H/M35101
47103JorgeGarcia RodriguezNoitebra F.C.36:433:4036:41MASTER 2 H/M1546
69104SedoSendon RodriguezAtletismo Fontes Do Sar137:333:4537:31MASTER 2 H/M2466
117105MarcosPérez LouridoAtletismo Negreira139:413:5839:39MASTER 2 H/M40112
68106FernandoFernández MartínezNinguno37:323:4537:29MASTER 2 H/M2365
18107PedroTraba CaamañoAtletismo Outes John Turkey35:053:3035:04MASTER 2 H/M518
46108José ManuelLago CesAtletismo Sar Vermú Petroni36:423:4036:39MASTER 2 H/M1445
48109ArturoRamos FerrolAtletismo Milladoiro36:443:4036:42MASTER 2 H/M1647
114111Jose ManuelPajaro SalagreAtletismo Milladoiro39:333:5739:30MASTER 2 H/M37109
65112JuanElosua CapellanAtletismo O Pino37:303:4537:29MASTER 2 H/M2162
72113Francisco JoseBesada FilgueirasNinguno37:403:4637:38MASTER 2 H/M2569
110114Jose ManuelMartinez OteroAtletismo Milladoiro39:223:5639:19MASTER 2 H/M36105
278115FrancarGarcia VillaverdeNinguno46:164:3746:05MASTER 2 H/M89260
54116JapiBaamonde ArufeAtletismo Sar Vermú Petroni36:513:4136:49MASTER 2 H/M1752
82117HéctorCajaraville AraújoNinguno37:493:4737:47MASTER 2 H/M2879
93118DavidPérez SantamaríaAtletismo Sar Vermú Petroni38:173:4938:13MASTER 2 H/M3289
40119RamonCanosa CastiñeiraS.D. Olimpia36:193:3736:18MASTER 2 H/M1039
16121AngelMaceiras LagoAtletismo Sar Vermú Petroni34:563:2934:56MASTER 2 H/M416
121122ManuelFigueira PerezAtletismo Sar Vermú Petroni39:463:5839:43MASTER 2 H/M42115
131123JavierCupeiro FradeNinguno40:084:0040:04MASTER 2 H/M44125
151124CarlosBecerra Do EjoAtletismo Fontes Do Sar41:084:0741:05MASTER 2 H/M52145
14125FelipeMiguens GasamanesNinguno34:513:2934:51MASTER 2 H/M314
5126NemesioLopez FernandezAtletismo Fontes Do Sar33:353:2133:35MASTER 2 H/M15
198128Jesús A.Beis CabanasAtletismo O Pino42:554:1742:48MASTER 2 H/M66189
79129RogerSuarez DosilAtletismo Fontes Do Sar37:473:4637:45MASTER 2 H/M2776
41130JuanGarcia FandiñoNosporlimit36:223:3836:19MASTER 2 H/M1140
78131Jose AntonioGomez RiosAtletismo Sar Vermú Petroni37:473:4737:47MASTER 2 H/M2675
55132CristóbalDafonte DieguezAtletismo Deza36:533:4136:51MASTER 2 H/M1853
62133OscarFernandez GonzalezClub Triatlon Arcade Inforhouse Santiago37:083:4237:06MASTER 2 H/M2059
11134EnriqueGoce PereiraAtletismo Sar Vermú Petroni34:213:2634:21MASTER 2 H/M211
84135OscarValle LópezNoitebra F.C.37:543:4737:51MASTER 2 H/M2981
115136GonzaloPuente GómezNinguno39:343:5739:31MASTER 2 H/M38110
215137AlvaroCésar VilaTambre Bike & Running43:454:2243:34MASTER 2 H/M72206
56138OscarGuerra MaganAtletismo Cambados Seguros Noval36:543:4136:50MASTER 2 H/M1954
103139SechoFigueiras BlancoCai A Estrada38:593:5438:55MASTER 2 H/M3499
128141Juan JesúsTajes MayoAtletismo Fontes Do Sar40:003:5939:55MASTER 2 H/M43122
33142ErnestoBuceta PousoNinguno35:533:3535:53MASTER 2 H/M833
119143CesarTaboada MillanAtletismo O Pino39:433:5839:39MASTER 2 H/M41114
100144AntónGómez PomboR.C.Celta Atletismo38:503:5338:48MASTER 2 H/M3396
88146Jose AntonioCosta RodriguezAgrupación Atlética Mazí38:083:4838:04MASTER 2 H/M3185
148147AntonioFernandez CabezasAtletismo Millaraio41:024:0540:51MASTER 2 H/M50142
27148Francisco JavierCampos SuarezAtletismo Santiago35:423:3435:42MASTER 2 H/M627
43149ManuelRendo PerezEcopreve36:263:3936:25MASTER 2 H/M1242
66150EduardoAmeal LorenzoNinguno37:303:4437:25MASTER 2 H/M2263
87151RafaelCaboNoitebra F.C.37:593:4737:56MASTER 3 H/M584
57152DanielBecerra RodríguezNoitebra F.C.36:543:4136:51MASTER 3 H/M455
28153JoseSuarez LeisAtletismo Sar Vermú Petroni35:433:3435:42MASTER 3 H/M228
53154CarlosBusto LobatoAtletismo Sar Vermú Petroni36:503:4136:49MASTER 3 H/M351
182155ManuelLorenzo QueirugaAd Porto Do Son42:134:1342:09MASTER 3 H/M14174
24156SamuelVeiga IglesiasAtletismo Milladoiro35:313:3335:29MASTER 3 H/M124
120157TeresaCastro VillaverdeAtletismo Noia39:453:5839:41MASTER 3 H/M16
98158JesúsBarral SanchezNinguno38:433:5238:41MASTER 3 H/M694
175159JesusUzal MiramontesAtletismo O Pino41:494:1041:44MASTER 3 H/M12168
181160RamonVillar RuibalIndependiente42:084:1242:02MASTER 3 H/M13173
101164AntonioFraga MéndezAtletismo Milladoiro38:533:5338:52MASTER 4 H/M297
457165ArturoRabuñal VazquezAficionado1:00:195:5959:54MASTER 4 H/M14394
94166RamiroPereZ. PereiraAtletismo Sar Vermú Petroni38:203:5038:18MASTER 4 H/M190
235167RamónSuárez GómezAtletismo Milladoiro44:284:2744:24MASTER 4 H/M3224
289168AlbertoCalvelo LorenzoNinguno46:444:4046:37SENIOR H/M44266
268169MaríaGarcía RieiroNinguno45:374:3245:25SENIOR H/M414
170170AlbertoTurnesNinguno41:384:0941:28SENIOR H/M37164
140171FranEspiño PereiraNinguno40:384:0340:33SENIOR H/M32134
171173JoseSantos SeninNinguno41:424:0941:31SENIOR H/M38165
108174MariaGonzalez MartinezOrixinal Mgm Team39:193:5539:12SENIOR H/M15
149175JesúsCela BoisaNinguno41:044:0540:57SENIOR H/M34143
240176CristinaGarcía BeiroAtletismo Outes John Turkey44:464:2744:35SENIOR H/M212
269178PaulaTrillo CaloTerra De Soneira45:404:3245:25SENIOR H/M515
217179MiguelLópez NoyaNinguno43:504:2243:43SENIOR H/M41208
214180PerfectoVázquez RiveraNinguno43:414:2143:32MASTER 1 H/M65205
210181DavidCarballas ReboredoNinguno43:304:2043:16MASTER 1 H/M63201
60182CésarVázquez AgraAtletismo Milladoiro37:013:4237:01MASTER 1 H/M1458
350184FabiánSantos PoseTerra De Soneira49:414:5749:28MASTER 1 H/M102319
241186FermínCambeiroNinguno44:504:2844:42MASTER 1 H/M77229
208188AgustinCastro LopezOs Esfola Arrós43:234:1943:11MASTER 1 H/M62199
276189MaiteCouto MendozaNoitebra F.C.46:054:3645:58MASTER 1 H/M417
282190NatiRomero ViñasOrixinal Mgm Team46:214:3746:10MASTER 1 H/M621
195191JesúsCouso GarciaAtletismo Negreira142:424:1542:32MASTER 1 H/M55186
139192MiguelVidal MoreirasMontaevai O Pino40:384:0340:33MASTER 1 H/M39133
153193SegundoNavia GiraldezNinguno41:094:0641:00MASTER 1 H/M43147
204194JavierPonte PintorNinguno43:064:1842:59MASTER 1 H/M61195
199195JavierGarcía PumarCabe42:584:1642:40MASTER 1 H/M58190
233196Jose IgnacioAgrelo PerezNinguno44:234:2544:09MASTER 1 H/M76222
418197OscarCaamaño CamposNinguno54:345:2454:05MASTER 1 H/M121369
158198MarcosMayo AgrafojoNinguno41:154:0641:03MASTER 1 H/M47152
159199MarcosCasal SantosNinguno41:164:0741:07MASTER 1 H/M48153
179200SofíaSueiro IglesiasAtletismo Sar Vermú Petroni42:044:1241:59MASTER 1 H/M38
243201RafaBarreiro LopezCdm Vertice44:594:2944:51MASTER 1 H/M78231
184202Juan JoseAlvarellos BarreiroAtletismo O Pino42:184:1442:13MASTER 1 H/M50176
258203SergioLema PoseTerra De Soneira45:274:3145:11MASTER 1 H/M82245
126204IgorPereda GarcíaEnkarterri Triatloi39:593:5939:51MASTER 1 H/M34120
196205Juan LuisBotana MosqueraAtletismo O Pino42:474:1642:42MASTER 1 H/M56187
203206MarioQueiruga SantiagoNinguno43:054:1843:00MASTER 1 H/M60194
316207DavidLoureiro GarcíaKeniatas48:274:5048:17MASTER 1 H/M91288
318208FranFerreirós LópezKeniatas48:274:5048:17MASTER 1 H/M93290
201209JuanRivas AlendeNoitebra F.C.43:024:1742:51MASTER 1 H/M59192
109210RafaDuartePirates De La Muntanya39:193:5539:11MASTER 1 H/M28104
225211Fernando JoseDe Almeida ReyTran-tran44:114:2444:04MASTER 1 H/M72215
222212XabierFerro GarciaNinguno44:034:2343:53MASTER 1 H/M69212
212213GuriSánchez LópezNinguno43:354:2043:24MASTER 1 H/M64203
250214EduardoGómez RaposoArtrogal Tri 49845:154:2844:47MASTER 1 H/M79237
342215PabloBaña SandáAtletismo O Pino49:244:5549:08MASTER 1 H/M100312
138216José AlfonsoVillar CaamañoPonte Trail40:344:0240:22MASTER 1 H/M38132
300218RubénVidal MartínezLos Chavales47:344:4447:22MASTER 1 H/M88274
251219PabloIglesias ComojoNinguno45:174:3145:07MASTER 1 H/M80238
303220RobertoRey GomezC.D. San Paio47:394:4447:22MASTER 1 H/M89276
189221ManuelLopez SuarezNinguno42:264:1442:16MASTER 1 H/M52181
154222FelixRoget PerezTerra De Soneira41:094:0540:52MASTER 1 H/M44148
230223OscarCasas CouseloTambre Bike & Running44:184:2544:08MASTER 1 H/M74219
325224AlfonsoArias GarciaAtletismo Fontes Do Sar48:514:5148:26MASTER 1 H/M95297
274225DanielCastro MoscosoAtletismo O Pino46:004:3545:50MASTER 1 H/M85258
290226MaríaFernández GonzálezClub Atletismo Pravia46:444:3946:31MASTER 1 H/M724
141227DavidFerrero QuiñoyRuinners40:414:0440:35MASTER 1 H/M40135
190228PabloIglesias DomínguezNinguno42:284:1442:19MASTER 1 H/M53182
156229NestorRomero AgraNinguno41:114:0641:04MASTER 1 H/M46150
343230PabloAmenedo BermúdezNinguno49:244:5549:08MASTER 1 H/M101313
155231AndréGarcía PiñeiroOlímpico De Vedra41:104:0640:58MASTER 1 H/M45149
277233MartinaTasende AndradeA.D.Mediaducia46:074:3545:51MASTER 1 H/M518
209234AdriánPonte AponteNinguno43:294:2043:21SUB 23 H/M5200
160237VicenteSanmartin VigoVerxel Nutrición Deportiva41:184:0741:13MASTER 2 H/M54154
178239JavierTaboada GarciaNinguno42:014:1141:53MASTER 2 H/M60171
295241BeatrizOlveira TrabaA.D. Olimpia46:584:4146:50MASTER 2 H/M926
202242Juan EnriqueRodriguezNinguno43:034:1742:55MASTER 2 H/M68193
168244OscarFigueiras ToreaAtletismo Outes John Turkey41:314:0941:25MASTER 2 H/M57162
352245DoloresRey Da SilvaAtletismo Millaraio49:454:5749:30MASTER 2 H/M1432
293246Francisco JavierBarreiro CordeiroNinguno46:494:4046:40MASTER 2 H/M92269
177247AlbertoVarela NuñezAtletismo Milladoiro41:584:1141:50MASTER 2 H/M59170
256248RubenDiaz ValcarcelAtletismo Fontes Do Sar45:254:3245:13MASTER 2 H/M84243
161250Francisco JoseOlveira MartinezAtletismo Sar Vermú Petroni41:184:0741:11MASTER 2 H/M55155
388251Jose ManuelMayo CaamañoVendaval Esteiro51:525:0851:24MASTER 2 H/M118348
245252Xosé ManuelLamas PoseNinguno45:044:2744:36MASTER 2 H/M80233
284253SoniaAgrasar BarralAtletismo Sar Vermú Petroni46:354:3946:28MASTER 2 H/M723
200254JorgeBesada FilgueirasNinguno42:594:1842:58MASTER 2 H/M67191
228256Juan CarlosFernández OliveiraNinguno44:134:2544:06MASTER 2 H/M73217
239257Juan ManuelBautis OteroUsc44:424:2844:36MASTER 2 H/M77228
313258Víctor HugoConde LópezTerra De Soneira48:084:4848:04MASTER 2 H/M100286
260259AntonioVázquez De Parga BenítezNinguno45:284:3245:14MASTER 2 H/M85247
301260Xose FranciscoLema RivadasNinguno47:374:4547:30MASTER 2 H/M96275
311261Jose RamonCuns SantosNinguno48:034:4747:49MASTER 2 H/M98284
242262LuísXuncal PereiraNinguno44:544:2844:47MASTER 2 H/M78230
298263EvaristoGarcia MartinezAtletismo Sar Vermú Petroni47:074:4247:01MASTER 2 H/M95272
273264ElenaMiguens OteroAtletismo Sar Vermú Petroni45:534:3545:46MASTER 2 H/M416
152265AbrahamBenitez SomozaNinguno41:084:0540:55MASTER 2 H/M53146
302266BelenPerez MartinezS. D. Olimpia Cee47:394:4547:24MASTER 2 H/M1027
116267JoseVarela PajaroNinguno39:383:5739:29MASTER 2 H/M39111
347268IsabelGarcía FernándezAtletismo Fontes Do Sar49:344:5649:22MASTER 2 H/M1331
185269ChemaRuso GirautAtletismo Negreira142:214:1342:11MASTER 2 H/M62177
262270Vitor ManuelRodriguez JurjoQuescrem45:304:3245:23MASTER 2 H/M86249
234271JavierGarcía GaldoAtletismo Millaraio44:244:2544:13MASTER 2 H/M75223
205272ManuelPazos PalmeiroNinguno43:114:1842:58MASTER 2 H/M69196
174273Jose CarlosDuró AgrafojoOs Esfola Arrós41:494:1041:40MASTER 2 H/M58167
150274Juan LuisCarbia MendezArtrogal Tri-49841:074:0640:59MASTER 2 H/M51144
183275ManuelDapena SieiroNinguno42:164:1342:08MASTER 2 H/M61175
147276RubénRomero RozasNinguno41:024:0540:53MASTER 2 H/M49141
206277TeodoroLamela FormosoOs Esfola Arrós43:214:2043:15MASTER 2 H/M70197
272278ManuelSanmartín MalvárezClub Cervecería O Cotón Negreira45:494:3345:35MASTER 2 H/M88257
279279AliciaGarcía CruzA.D. Olimpia46:174:3746:08MASTER 2 H/M519
314280Jose ManuelLouzao MellaBeer Runners48:084:4647:46MASTER 2 H/M101287
296281MarioOteroC.D. Ria De Arousa47:074:4146:55MASTER 2 H/M93270
136284José ManuelDel Rio NoyaNinguno40:284:0240:22MASTER 2 H/M46130
291285JesúsPalacios MartínClub Atletismo Pravia46:454:3946:33MASTER 2 H/M91267
218286SilviaMariño ReyAtletismo Sar Vermú Petroni43:554:2343:49MASTER 2 H/M210
194287Victor ManuelBotana QueirugaIncor-autovidrio42:364:1542:27MASTER 2 H/M65185
166288RickyMartínez HaynesNinguno41:284:0841:17MASTER 2 H/M56160
247289FabianLestón CaamañoNinguno45:124:2844:45MASTER 2 H/M81235
143290PioIglesias CarreraNinguno40:454:0440:38MASTER 2 H/M47137
382291CarlosCarrasco IturraAtletismo O Pino51:265:0751:12MASTER 2 H/M116343
186292PedroPazos CarbónAtletismo Fontes Do Sar142:234:1442:16MASTER 2 H/M63178
188293JavierFontao AgeitosClub Triatlon Riveira42:264:1442:13MASTER 3 H/M15180
292294VicentePerez SandaNinguno46:484:4046:39MASTER 3 H/M30268
157295ManuelTorres BautísNinguno41:144:0741:06MASTER 3 H/M9151
270296ManuelGallego PriegoAthético Bertamiráns45:464:3445:38MASTER 3 H/M27255
329297AlbertoCastro VilarNinguno48:564:5248:41MASTER 3 H/M36301
255298FernandoCouselo BarrioNinguno45:244:3245:15MASTER 3 H/M21242
164299Jose AntonioGil BreaNinguno41:204:0741:11MASTER 3 H/M10158
221300EmilioBrun VazquezAthético Bertamiráns44:034:2343:54MASTER 3 H/M18211
267301ManuelInsua InsuaNinguno45:374:3345:25MASTER 3 H/M26254
285302FranciscoSanmarco SantosAtletismo Sar Vermú Petroni46:354:3846:27MASTER 3 H/M28262
165303AngelFernandez VidalBicicletas Triki41:244:0741:13MASTER 3 H/M11159
265305Miguel AngelDíaz MoránAtletismo Millaraio45:354:3245:25MASTER 3 H/M25252
213306AngelTurrion PereiroNinguno43:364:2143:29MASTER 3 H/M17204
357307RafaelSeñaris GonzalezClub Social Banco Pastor50:105:0050:02MASTER 3 H/M44322
264308JoséGómez ViañoNinguno45:344:3245:19MASTER 3 H/M24251
238309Jose ManuelValiño CereijoNinguno44:414:2744:31MASTER 3 H/M19227
133310Jose M.Cernadas TrilloClub Atlético Bertamiráns40:184:0140:09MASTER 3 H/M8127
359313LuisJimenezNinguno50:145:0050:04MASTER 3 H/M45324
211314JesúsVaamonde RúaNinguno43:344:2143:27MASTER 3 H/M16202
246315BenitoGonzález VarelaTambre Bike & Running45:124:3044:56MASTER 4 H/M4234
275316FernandoSainz GarciaAtletismo Sar Vermú Petroni46:014:3545:56MASTER 4 H/M6259
254317JoseAlbores DiazNinguno45:244:3245:15MASTER 4 H/M5241
45318AngelFagilde FandiñoUsc36:303:3936:28MASTER 2 H/M1344
283331TereParrado PinaqueNinguno46:324:3846:19SENIOR H/M622
430333DimasSuarez BarrosRibadoulla55:425:3255:24SENIOR H/M52377
322334AgustínPiñeiro CandamoNinguno48:464:5148:32SENIOR H/M46294
394335AntonioCastiñeiras CastiñeirasNinguno52:355:1452:24SENIOR H/M50352
398336TaniaPazos FernandezTerra De Soneira52:495:1452:24SENIOR H/M844
330337AdriánGoyanes SoutoNinguno48:594:5248:42SENIOR H/M47302
441338VanesaFelpeto BabíoNinguno57:475:4557:27SENIOR H/M1059
464340NoeliaLema VigoTerra De Soneira1:01:316:071:01:11SENIOR H/M1267
405341AlbertoFernandez BlancoNinguno53:215:1853:01SENIOR H/M51359
448342RosanaRial GarcíaAtletismo Outes John Turkey58:485:5058:28SENIOR H/M1161
364343MiguelMayán MartínezNinguno50:375:0150:07SENIOR H/M49329
306344IgnacioZas SandeNinguno47:504:4547:35SENIOR H/M45279
400345MarcosMartinez LareoNinguno52:595:1652:37MASTER 1 H/M113356
227346FernandoCasal CoutoNinguno44:124:2444:02MASTER 1 H/M73216
261348AlejandroLago SandeNinguno45:304:3245:15MASTER 1 H/M83248
324349LuisGarcía RieiroNinguno48:514:5248:39MASTER 1 H/M94296
328350AdrianCarballeira PuñalNinguno48:534:5148:34MASTER 1 H/M96300
216351Jose LuisMosqueraNinguno43:484:2143:28MASTER 1 H/M66207
372352PabloBlanco TeijeiroNinguno51:075:0450:39MASTER 1 H/M109337
383353JavierUrberuaga DíazNinguno51:295:0851:14MASTER 1 H/M110344
462354DavidCasasnovas FernándezSynaptyca Running1:00:516:031:00:29MASTER 1 H/M127397
353355JesúsVilas CantelarNinguno49:574:5849:37MASTER 1 H/M104321
460356SaloméMiramontes MirásNinguno1:00:286:011:00:08MASTER 1 H/M1565
335357AlvaroFernández FerroMontaevai O Pino49:094:5449:00MASTER 1 H/M98306
401359Jesus AntonioNieto BarreiroNinguno53:005:1652:42MASTER 1 H/M114357
197360Manuel AngelQuintans VarelaClub Amigos De La Bicicleta Entertainament42:494:1542:32MASTER 1 H/M57188
333361PaulaRodríguez LouroOrixinal Mgm Team49:054:5348:55MASTER 1 H/M829
351362DavidSantomil MosqueraNinguno49:424:5649:26MASTER 1 H/M103320
266363JoaquinCaamaño LuhiaNinguno45:364:3245:23MASTER 1 H/M84253
415364ManuelVidal CadornigaNinguno54:185:2454:04MASTER 1 H/M118366
416365BrandánHeNinguno54:275:2453:59MASTER 1 H/M119367
411366VanessaLeon ViñasIndependiente53:545:2153:36MASTER 1 H/M1248
451367FernandoGarcia RamosEolo Son59:085:5358:48MASTER 1 H/M125390
402368RobertoIglesias RomeroNinguno53:025:1552:32MASTER 1 H/M115358
386369AnaRamos OnsPonte Trail51:335:0851:16MASTER 1 H/M1140
219370AlbertoSanchez GomezNinguno43:554:2243:37MASTER 1 H/M67209
407371BrunoPorto CalveloNinguno53:375:1452:23MASTER 1 H/M116360
356372VanesaCaamaño PérezTerra De Soneira50:004:5849:40MASTER 1 H/M935
396373Diego LuisLeón RequeijoNinguno52:455:1452:22MASTER 1 H/M111354
308374DavidFernández BlancoAd Montebrondo47:554:4547:34MASTER 1 H/M90281
399375Jesús ManuelLópez FandiñoNinguno52:575:1552:33MASTER 1 H/M112355
331376RubenSánchez GomezNinguno49:004:5348:47MASTER 1 H/M97303
299377OscarSanchez CanedaºAtletismo O Pino47:294:4347:16MASTER 1 H/M87273
432378JavierGarcía RieiroNinguno55:585:3455:40MASTER 1 H/M123378
380379VerónicaMartínez ParceroAtletismo O Pino51:255:0751:11MASTER 1 H/M1038
390380SaraCosta FayaAtletismo O Pino52:105:1151:56SUB 23 H/M142
434381ManuelTrigo BaoNinguno56:025:3455:46MASTER 2 H/M128379
404382Ana IsabelLajos CarouNinguno53:195:1853:03MASTER 2 H/M1846
294383MadaGarcia AbaloNinguno46:554:4146:49MASTER 2 H/M825
442385Francisco JavierFanego RiobooNinguno57:595:4557:37MASTER 2 H/M132383
436386CheloVigo LiñaresAtletismo Fontes Do Sar156:425:3956:28MASTER 2 H/M2456
463387AnaVigo LiñaresAtletismo Fontes Do Sar1:01:116:051:00:57MASTER 2 H/M2866
371388RamiroTaboada VázquezNinguno51:045:0450:39MASTER 2 H/M112336
280390AnaBlanco PérezNinguno46:184:3646:00MASTER 2 H/M620
244391LucianoLucas PerezNinguno45:024:2944:49MASTER 2 H/M79232
348392IgnacioTouzón LijóBajandode40.Com49:364:5549:10MASTER 2 H/M108317
381393MargaLedesmaAtletismo O Pino51:255:0751:12MASTER 2 H/M1739
435394FranciscoAbuin GarciaNinguno56:045:3455:38MASTER 2 H/M129380
376395Jose ManuelOubel VillanuevaNinguno51:165:0651:03MASTER 2 H/M114340
226396NataliaLorenzo PerezAtletismo Milladoiro44:114:2444:03MASTER 2 H/M311
378397PuriCariñena AmigoAtletismo Millaraio51:185:0651:03MASTER 2 H/M1637
320398FernandoBlanco SilvaCabe48:434:5048:24MASTER 2 H/M102292
249399JuanGaciño GonzálezNinguno45:134:3044:56MASTER 2 H/M82236
312400GabrielAlvarez CastroNinguno48:034:4647:42MASTER 2 H/M99285
287401MarcosSeijo AcebedoNinguno46:414:3746:14MASTER 2 H/M90264
366402DanielBouzas CobosNinguno50:455:0150:17MASTER 2 H/M109331
321403SantiagoGonzález PradoNinguno48:444:5148:28MASTER 2 H/M103293
323404Jose A.Regueiro SuarezNinguno48:484:5148:31MASTER 2 H/M104295
469405MaykaJueguen LagoAtletismo Millaraio1:02:546:151:02:34MASTER 2 H/M2969
413406IsisSainz TresguerrasAtletismo O Pino54:075:2353:47MASTER 2 H/M2049
438408RubenGrille LorenzoNinguno57:285:4257:07MASTER 2 H/M130381
370409José RamónSeñarís BooNinguno50:565:0450:41MASTER 2 H/M111335
384410MarcosTedín MouzoNinguno51:315:0851:14MASTER 2 H/M117345
237411AngelGarcía GonzálezNinguno44:404:2744:28MASTER 2 H/M76226
453412EvaPereiro GómezAtletismo Millaraio59:325:5659:19MASTER 2 H/M2662
422413MartaMuñoz PérezNinguno54:535:2754:37MASTER 2 H/M2150
450414JavierLareo MouganEolo Son59:055:5258:44MASTER 2 H/M135389
344415DiegoOcampo SánchezNinguno49:264:5549:08MASTER 2 H/M105314
429416Miguel AngelTubio TubioNinguno55:415:3155:11MASTER 2 H/M127376
431417LuisaIglesias VillanuevaCai A Estrada55:525:3355:32MASTER 2 H/M2354
377418DavidLópez VilariñoNinguno51:185:0651:03MASTER 2 H/M115341
392419FranciscoAvila SánchezNinguno52:315:1352:12MASTER 2 H/M120350
428420MarcosSánchez LópezNinguno55:395:3255:27MASTER 2 H/M126375
439421FranciscoGonzalez MartinezNinguno57:295:4357:08MASTER 2 H/M131382
315422AliciaMuiño PoseAtletismo O Pino48:094:4747:54MASTER 2 H/M1128
454423SaletaAlberti PuletAtletismo Millaraio59:335:5659:20MASTER 2 H/M2763
447425CarolinaGonzalez GarciaAtletismo Sar Vermú Petroni58:345:5058:17MASTER 2 H/M2560
395426JuanilloSegura MolinaNinguno52:385:1452:17MASTER 2 H/M122353
355427BeatrizNieto GonzálezNinguno49:594:5849:42MASTER 2 H/M1534
368428FranciscoCamba RodriguezTrevinca50:525:0350:34MASTER 2 H/M110333
305430Jose ManuelLamela RiveraTartarugas47:504:4547:31MASTER 3 H/M32278
458431AntonioGonzález FrancoTeam Dafit1:00:195:5959:54MASTER 3 H/M58395
423432Daniel AngelOtero CepedaNinguno55:015:2754:35MASTER 3 H/M56373
319433ManuelLuces TajesNinguno48:384:5148:26MASTER 3 H/M33291
286434José FernandoTrillo CarlínAd Fogar46:404:3846:24MASTER 3 H/M29263
338435PepePlasencia CouceiroNinguno49:174:5449:00MASTER 3 H/M41309
326436BelarminoBoo AcuñaClub Atlético Bertamiráns48:524:5248:43MASTER 3 H/M34298
379437Jose ManuelCasas PerezNinguno51:205:0651:06MASTER 3 H/M50342
410438José IgnacioLiñares MartínezNinguno53:505:2153:32MASTER 3 H/M54363
259439FernandoVazquez MartinezAficionado45:274:3045:03MASTER 3 H/M22246
365440RobertoFigueroa SuárezNinguno50:375:0150:07MASTER 3 H/M47330
337441VicenteCarballo GonzalezNinguno49:144:5348:56MASTER 3 H/M40308
327442AntonJuncal CostaTambre Bike & Running48:534:5248:38MASTER 3 H/M35299
459443CarmenGarcia GarciaNinguno1:00:195:5959:53MASTER 3 H/M564
340444RamonGomez RivadullaTribu Trail49:214:5549:06MASTER 3 H/M42310
440445BerniceFinn KieranAtletismo Millaraio57:385:4457:24MASTER 3 H/M458
414446JuanRial GallegoAtletismo Fontes Do Sar154:095:2353:51MASTER 3 H/M55365
112447Francisco JavierCepeda GacioNoitebra F.C.39:233:5639:20MASTER 3 H/M7107
385448MarcialDe Martin VázquezNinguno51:325:0851:13MASTER 3 H/M51346
465449José ManuelRey RodríguezNinguno1:02:036:101:01:36MASTER 3 H/M59398
408450AntonioGonzález Martínez-pedrayoNinguno53:375:1953:13MASTER 3 H/M53361
334451JoaquinFernández MartinezNinguno49:054:5248:42MASTER 3 H/M38305
387452Manuel AngelCobas OteroAtletismo Fontes Do Sar51:415:0951:26MASTER 3 H/M52347
468453AnaFernández GonzálezAtletismo Millaraio1:02:536:151:02:33MASTER 3 H/M668
252454JesúsSantos BooNinguno45:204:2944:51MASTER 3 H/M20239
403455Maria IsabelChorén MaroñoAtletismo O Pino53:175:1852:57MASTER 3 H/M345
336456Jose ManuelGendra VieitesNinguno49:114:5348:48MASTER 3 H/M39307
389457SilviaSánchez BascoyNinguno52:025:1151:46MASTER 3 H/M241
288459Jose AntonioBlanco BarreiroNinguno46:424:3946:33MASTER 4 H/M7265
309460CarlosPampín BoadoClub Deportivo Pinarium48:004:4747:52MASTER 4 H/M9282
477461ElviraTresguerras GonzalezAtletismo Sar Vermú Petroni1:25:288:301:25:03MASTER 4 H/M276
427462JesusBouzas OteroNinguno55:345:3155:06MASTER 4 H/M10374
449463PepeRial PaisAtletismo Outes John Turkey58:485:5158:29MASTER 4 H/M12388
452464Xosé ManuelCarballeira HortasNinguno59:165:5358:50MASTER 4 H/M13391
467465JoseDominguez SenraNinguno1:02:536:161:02:40MASTER 4 H/M15400
307466JoseGrela RodriguezNinguno47:524:4547:33MASTER 4 H/M8280
476481LilianaToledo OrtizNinguno1:13:517:211:13:25SENIOR H/M1375
360482SergioPena SeijasNinguno50:235:0050:01SENIOR H/M48325
173483JacoboNuñez CastroNinguno41:484:1041:39SENIOR H/M39166
236484CamiloBlanco PampinTrain2gO.Com44:314:2544:05SENIOR H/M43225
375485NaybettMontero LoboNinguno51:165:0650:57SENIOR H/M736
248486AngelaChapela BouzasNinguno45:134:3044:58SENIOR H/M313
433487AnaGarcia RieiroNinguno55:585:3455:40SENIOR H/M955
361488PedroTaboada SantomilNinguno50:285:0050:03MASTER 1 H/M106326
146491Juan JoseRey IglesiasNinguno41:014:0540:53MASTER 1 H/M42140
455492Xosé ManuelLago LouroNinguno59:505:5759:26MASTER 1 H/M126392
281493PabloGonzalez MonteroNinguno46:194:3646:02MASTER 1 H/M86261
191494GustavoFiaño TorreiraNinguno42:334:1342:11MASTER 1 H/M54183
363496AlbertoFresco FerreirosNinguno50:295:0150:11MASTER 1 H/M107328
358497IñigoEsparis BarbaNinguno50:134:5949:51MASTER 1 H/M105323
123498AngelCampos SantiagoAtletismo Sar Vermú Petroni39:543:5939:48MASTER 1 H/M32117
223499José AntonioValiña BlancoNinguno44:084:2243:44MASTER 1 H/M70213
367500ManuelDominguez CanoNinguno50:505:0350:34MASTER 1 H/M108332
426501AliciaRedondo SalgadoNinguno55:345:3155:13MASTER 1 H/M1453
85502KikoLago SantiagoA.D. Olimpia37:593:4737:54MASTER 1 H/M2182
419503DavidLimaNinguno54:365:2554:11MASTER 1 H/M122370
417504XoseEijoNinguno54:345:2454:06MASTER 1 H/M120368
470505CarolinaMartinez LamasAtletismo Millaraio1:03:406:201:03:18MASTER 1 H/M1670
412506DavidGrille RialCabe54:005:2153:31MASTER 1 H/M117364
424507Rosa MariaArca MolinosNinguno55:105:2954:52MASTER 1 H/M1351
472508RaquelRosales LorenzoNinguno1:04:546:271:04:33MASTER 1 H/M1772
437509IriaLago AndradeA.D. Olimpia56:565:4056:38SUB 23 H/M257
163510CarlosBalsa BelloRibeiras Do Tambre41:194:0741:08SUB 23 H/M4157
397511AntiaVieiro FernandezNinguno52:495:1552:33SUB 20 H/M143
44512JacoboDopazo FerreiroAtletismo Santiago36:293:3936:29SUB 20 H/M143
162513MarcosPérez CantelarNinguno41:194:0741:07SUB 20 H/M2156
445514GiuseppeScassaNinguno58:005:4557:37MASTER 2 H/M134386
443517Jose ManuelCapeans FabeiroNinguno57:595:4557:37MASTER 2 H/M133384
406518IsabelBermudez RiosNinguno53:295:1953:06MASTER 2 H/M1947
393519SergioPorto CalvoAtletismo Outes John Turkey52:325:1352:05MASTER 2 H/M121351
421520AlvaroHermida AmeijeirasNinguno54:525:2654:26MASTER 2 H/M125372
193521CristinaLoeda SotoNinguno42:364:1542:28MASTER 2 H/M19
475522María TeresaLópez PérezNinguno1:12:287:121:12:05MASTER 2 H/M3074
461523AntonioFernández CasasnovasSynaptyca Running1:00:506:031:00:28MASTER 2 H/M136396
425524SusanaFranco MasideNinguno55:195:3054:59MASTER 2 H/M2252
374525AlbertoVarela GarcíaNinguno51:145:0450:45MASTER 2 H/M113339
420527AurelioCanle ReinoNinguno54:515:2654:24MASTER 2 H/M124371
345528GustavoBarreiro GómezNinguno49:264:5549:04MASTER 2 H/M106315
474529LuisSánchez SantosNinguno1:09:466:561:09:24MASTER 2 H/M137401
391530AngelMuninNoitebra F.C.52:205:1151:53MASTER 2 H/M119349
271531MarcosCandamo FernandezNinguno45:484:3245:22MASTER 2 H/M87256
145532José AntonioMuiño CastroNinguno40:544:0440:35MASTER 2 H/M48139
192534Jose MaríaBlanco PampínMontaevai O Pino42:344:1442:24MASTER 2 H/M64184
339535EvaDe La Fuente IglesiasAtletismo O Pino49:184:5348:52MASTER 2 H/M1230
349536Jose AntonioDe La Casa VadilloNinguno49:384:5549:13MASTER 3 H/M43318
466537Jose ManuelGarcia CacabelosNinguno1:02:416:131:02:13MASTER 3 H/M60399
456538AntonioBalboa SalgadoNinguno1:00:185:5959:53MASTER 3 H/M57393
362539AlfredoFandiño AresNinguno50:295:0150:07MASTER 3 H/M46327
471540AnaAlbán SalgadoAtletismo Millaraio1:03:406:201:03:18MASTER 3 H/M771
304541Jose ManuelListe BarreiroAtletismo Fontes Do Sar47:494:4647:37MASTER 3 H/M31277
473542MalenaAmigo FerreiroNinguno1:05:096:291:04:48MASTER 3 H/M873
263543TobíasBetanzos RegoNinguno45:314:3045:02MASTER 3 H/M23250
373545Adolfo OmarRíos GiménezClube Atletismo Boimorto51:115:0550:49MASTER 3 H/M49338
446547José LuisLeón LópezNinguno58:175:4757:52MASTER 4 H/M11387
354548MariaRodriguez LobagueiraNinguno49:575:0049:57MASTER 4 H/M133
369549Enrique JoséVázquez VázquezA.D. Cerne50:545:0350:30MASTER 3 H/M48334
332550José LuisSiota DieguezNinguno49:044:5348:45MASTER 3 H/M37304
229552Juán JoséPato MagariñosNinguno44:144:2444:00MASTER 2 H/M74218
346553AntonioHermida PereiroNinguno49:324:5549:07MASTER 2 H/M107316
253554AndresVillaverde ViañoOs Esfola Arrós45:244:3145:08MASTER 2 H/M83240
207555ManuelVieites RodriguezOs Esfola Arrós43:224:1943:06MASTER 2 H/M71198
409556FernandoGuillen CambaAtletismo Millaraio153:415:2053:20MASTER 2 H/M123362
310557FernandoNieto LizNinguno48:024:4547:32MASTER 2 H/M97283
257559Jose VictorNogueira GomezNinguno45:254:3045:02MASTER 1 H/M81244

Localización del evento

Obtener ruta Ver mapa grande