XIX CARREIRA POPULAR SANTA UXIA. CONCELLO DE RIVEIRA

FECHA DEL EVENTO29/09/2018

FIN DE INSCRIPCIÓN27/09/2018 - 12:00

LOCALIZACIÓNRiveira - Avenida do Malecón

DEPORTERunning

¡Comparte este evento!

Detalles de la carrera

Reglamento

O Concello de Riveira a través da Concellería de Deportes organiza o sábado 29 de setembro de 2018, a partir das 17.00 horas, a XXI edición da Carreira Popular de Santa Uxía que formará parte do VI Circuíto Provincial de Carreiras Populares da Deputación da Coruña, así como do III Circuíto de Carreiras Populares da Mancomunidade de Concellos de Arousa Norte.

Información del organizador

Categorías

Nombre Precio actual Año de nacimiento Distancia Hora de salida Inscritos
Pitufo Gratis 2014-Posteriores 100 m 19:10 108
Prebenxamin Gratis 2011-2013 400 m 17:50 178
Sub 10 H/m Gratis 2009-2010 750 m 17:40 77
Sub 12 H/m Gratis 2007-2008 1000 m 17:30 83
Sub 14 H/m Gratis 2005-2006 2500 m 17:00 51
Sub 16 H/m Gratis 2003-2004 2500 m 17:00 28
Sub 18 H/m 6,00 € 2001-2002 m 18:00 7
Sub 20 H/m 6,00 € 1999-2000 m 18:00 1
Sub 23 H/m 6,00 € 1996-1998 m 18:00 10
Senior H/m 6,00 € 1983-1995 m 18:00 67
Master 1 H/m 6,00 € 1977-1983 m 18:00 76
Master 2 H/m 6,00 € 1968-1977 m 18:00 111
Master 3 H/m 6,00 € 1958-1968 m 18:00 50
Master 4 H/m 6,00 € Anteriores-1958 m 18:00 12

Resultados

Pto Dorsal Nombre Equipo Sexo Cat T. Oficial Ritmo
33Jose LojoSan Miguel De MarínM (3)MASTER 1 MASCULINO (-1)00:33:023:18min/Km
27Lolo Penas BlancoIndependienteM (2)MASTER 1 MASCULINO (-1)00:32:193:13min/Km
611Victor Gonzalez HortaComesaña Sporting ClubM (6)SENIOR MASCULINO (3)00:34:433:28min/Km
10912Daniel VilasoaMaxiko TeamM (102)SENIOR MASCULINO (16)00:42:404:15min/Km
16013Luis Casais CaloNingunoM (144)SENIOR MASCULINO (19)00:45:124:31min/Km
21214Pedro Tembra Cespon3&run By Pedro NimoM (189)SENIOR MASCULINO (29)00:49:594:59min/Km
16915Javi Castro SampedroClub Natacion RiveiraM (151)SENIOR MASCULINO (21)00:45:514:35min/Km
417Esteban Toucedo SantosMaxiko TeamM (4)SENIOR MASCULINO (1)00:33:263:20min/Km
9320Santiago Manuel Gey SegadeS. D. Barbantia RodaM (86)SENIOR MASCULINO (13)00:41:354:09min/Km
14422Verónica Calvo DopazoCdm VerticeF (13)SENIOR FEMENINO (6)00:44:284:26min/Km
26523Amara García SenínNingunoF (38)SENIOR FEMENINO (11)00:57:535:47min/Km
3125Adrián Fernández DomínguezMaxiko TeamM (28)SENIOR MASCULINO (7)00:37:093:42min/Km
15526Sabela Pensado ParadClub Natacion RiveiraF (15)SENIOR FEMENINO (7)00:45:014:30min/Km
18528Emilio Domínguez SánchezNingunoM (166)SENIOR MASCULINO (26)00:46:414:40min/Km
1729Miguel Iglesias AmoresClub Deportivo PinariumM (17)SENIOR MASCULINO (5)00:35:573:35min/Km
17133Diego Martinez FandiñoC. A. Cambados - Seguros NovalM (153)SENIOR MASCULINO (23)00:45:544:35min/Km
538Ruben Caamaño NietoAtletismo Sar Vermú PetroniM (5)SENIOR MASCULINO (2)00:33:373:21min/Km
13839Cristina Garcia BeiroAtletismo Outes John TurkeyF (12)SENIOR FEMENINO (5)00:44:064:24min/Km
20440Clara María Millares SieiraClub Escuela Boxeo CanarioF (21)SENIOR FEMENINO (8)00:48:474:52min/Km
6843Maria González MartinezOrixinal Mgm TeamF (6)SENIOR FEMENINO (2)00:40:194:01min/Km
11145Maria Mareque MartinezTartarugasF (9)MASTER 1 FEMENINO (3)00:42:504:16min/Km
10346Juan Jose Alvarellos BarreiroClub Atletismo O PinoM (96)MASTER 1 MASCULINO (27)00:42:134:13min/Km
2050Juan Cepeda ReboirasOlímpico De VedraM (18)MASTER 1 MASCULINO (3)00:36:143:37min/Km
11952Narciso Abalo ChouzaNingunoM (110)MASTER 1 MASCULINO (28)00:43:084:18min/Km
3053Oscar Perez LourenzoMaxiko TeamM (27)MASTER 1 MASCULINO (5)00:37:093:42min/Km
7255Francisco Jose Cuenca GarciaNingunoM (66)MASTER 1 MASCULINO (15)00:40:324:03min/Km
15059Concha Novais TroncosoAtletismo SadaF (14)MASTER 1 FEMENINO (4)00:44:454:28min/Km
12360Daniel Rama GarciaOs Salta RejosM (114)MASTER 1 MASCULINO (30)00:43:284:20min/Km
19862Antón Cordal BarreiroC. A. Cambados - Seguros NovalM (178)MASTER 1 MASCULINO (44)00:48:204:49min/Km
6365Jose Francisco Vilasoa SilvaS. D. Barbantia RodaM (58)MASTER 1 MASCULINO (12)00:39:323:57min/Km
20968Ignacio Touzón LijóBajandode40.comM (187)MASTER 2 MASCULINO (70)00:49:214:56min/Km
2369David Sendon CaamañoAtletismo Outes John TurkeyM (20)MASTER 1 MASCULINO (4)00:36:303:38min/Km
26271Manuel Trigo BaoNingunoM (226)MASTER 2 MASCULINO (86)00:57:175:43min/Km
8372Iván Pablo Sanmartín CarreiraClub Atletismo O PinoM (76)MASTER 2 MASCULINO (30)00:41:064:06min/Km
873Jose Navarro AntonS. D. Barbantia RodaM (8)MASTER 2 MASCULINO (2)00:35:033:30min/Km
6477Secho Figueiras BlancoCai A EstradaM (59)MASTER 2 MASCULINO (21)00:39:363:57min/Km
23478Julio BusteloNingunoM (206)MASTER 2 MASCULINO (78)00:52:115:13min/Km
25879Cesar Osorio DieguezNingunoM (223)MASTER 2 MASCULINO (84)00:55:335:33min/Km
26880Abraham Benítez SomozaNingunoM (230)MASTER 2 MASCULINO (87)00:58:125:49min/Km
782Juan Carlos Rodriguez TorresS. D. Barbantia RodaM (7)MASTER 2 MASCULINO (1)00:34:463:28min/Km
20783Oscar Alexis Ardila ArangurenNingunoM (185)MASTER 2 MASCULINO (68)00:48:564:53min/Km
10884Aitor Ibáñez PereiroTribu TrailM (101)MASTER 2 MASCULINO (39)00:42:324:15min/Km
15986Beatriz Barroso PerezTribu TrailF (16)MASTER 2 FEMENINO (2)00:45:104:30min/Km
24887Jesus Manuel Gude PazClub Natacion RiveiraM (217)MASTER 2 MASCULINO (80)00:54:205:25min/Km
5588Jesus Garcia IglesiasNingunoM (50)MASTER 2 MASCULINO (18)00:38:313:51min/Km
4789Jose Ramon Mayo MartinezTribu TrailM (42)MASTER 2 MASCULINO (17)00:37:533:47min/Km
4190José Buján GonzálezAtletismo Outes John TurkeyM (37)MASTER 2 MASCULINO (14)00:37:443:46min/Km
17491Xosé Manuel Bures MiguensTribu TrailM (156)MASTER 2 MASCULINO (60)00:45:594:35min/Km
3592Japi Baamonde ArufeAtletismo Sar Vermú PetroniM (31)MASTER 2 MASCULINO (12)00:37:313:45min/Km
4593Alberto Vazquez TubioS. D. Barbantia RodaM (40)MASTER 2 MASCULINO (16)00:37:493:46min/Km
7394José Antonio López FernándezAtletismo Outes John TurkeyM (67)MASTER 2 MASCULINO (25)00:40:344:03min/Km
16896Eva De La Fuente IglesiasClub Atletismo O PinoF (18)MASTER 2 FEMENINO (3)00:45:444:34min/Km
14997David Fco. Figueira HermoS. D. Barbantia RodaM (136)MASTER 2 MASCULINO (54)00:44:394:27min/Km
2599Juan Francisco Fernandez LijoClub Escuela Boxeo CanarioM (22)MASTER 2 MASCULINO (8)00:36:413:40min/Km
129100Esteban Sueiro IglesiasClub Atletismo O PinoM (120)MASTER 2 MASCULINO (49)00:43:344:21min/Km
255104Marga Ledesma RicoClub Atletismo O PinoF (35)MASTER 2 FEMENINO (11)00:55:025:30min/Km
232107Lucia Perez DieguezNingunoF (28)MASTER 2 FEMENINO (8)00:52:025:12min/Km
67109Ángel Celestino Zhingre BermeoC. A. Cambados - Seguros NovalM (62)MASTER 2 MASCULINO (23)00:40:154:01min/Km
127111Francisco Alexandre Castromán CouseloNingunoM (118)SUB 23 MASCULINO (3)00:43:324:21min/Km
226112Sara Costa FayaClub Atletismo O PinoF (26)SUB 23 FEMENINO (1)00:51:375:09min/Km
179114Juan Fernandez RosalesClub Escuela Boxeo CanarioM (161)SUB 23 MASCULINO (6)00:46:174:37min/Km
231116Lara Domínguez MartísNingunoF (27)SUB 20 FEMENINO (1)00:52:015:12min/Km
70117Juan Rey OlveiraTriatlón RiveiraM (64)SUB 18 MASCULINO (1)00:40:284:02min/Km
238119Jose Carlos Matilla GariaCccp RiveiraM (210)MASTER 3 MASCULINO (32)00:52:535:17min/Km
162120Manuel FernándezNingunoM (146)MASTER 3 MASCULINO (19)00:45:184:31min/Km
189121Tobías Betanzos RegoNingunoM (170)MASTER 3 MASCULINO (25)00:47:144:43min/Km
275122Lucía Ansedes DomínguezNoitebra FcF (43)MASTER 3 FEMENINO (3)01:04:016:24min/Km
266123German Villanustre AbuinS. D. Barbantia RodaM (228)MASTER 3 MASCULINO (37)00:57:565:47min/Km
114124Jose Luis Rio SilvaRunning OleirosM (105)MASTER 3 MASCULINO (12)00:42:594:17min/Km
164125Javier Aparicio DíazRunning OleirosM (147)MASTER 3 MASCULINO (20)00:45:224:32min/Km
56126Juan Carlos Brión LemaTriatlón RiveiraM (51)MASTER 3 MASCULINO (8)00:38:433:52min/Km
22128Ramón Ignacio Folgar PousoAtletismo Sar Vermú PetroniM (19)MASTER 3 MASCULINO (1)00:36:203:37min/Km
156130Pepe Saborido MartinezAtletismo Sar Vermú PetroniM (141)MASTER 3 MASCULINO (18)00:45:024:30min/Km
267132Ramon Sampedro MuñizNingunoM (229)MASTER 3 MASCULINO (38)00:58:055:48min/Km
24133Carlos Busto LobatoAtletismo Sar Vermú PetroniM (21)MASTER 3 MASCULINO (2)00:36:373:39min/Km
154134Angel Perez SusavilaNingunoM (140)MASTER 3 MASCULINO (17)00:44:594:29min/Km
233136Andrés Domínguez SánchezNingunoM (205)MASTER 3 MASCULINO (31)00:52:035:12min/Km
172138Juan Luis Botana FerreiroClub Atletismo O PinoM (154)MASTER 4 MASCULINO (6)00:45:544:35min/Km
100139Jose Matias Regueira BooAtletismo BarbanzaM (93)MASTER 4 MASCULINO (3)00:42:004:11min/Km
95140Juan Cameán LampónVeteranos De SamilM (88)MASTER 4 MASCULINO (2)00:41:424:10min/Km
177143Fernando Sainz GarciaAtletismo Sar Vermú PetroniM (159)MASTER 4 MASCULINO (7)00:46:074:36min/Km
230145Fernando Fernandez PolinNingunoM (204)MASTER 1 MASCULINO (45)00:51:575:11min/Km
163146Maria Tarrio MartinezNoitebra FcF (17)MASTER 1 FEMENINO (5)00:45:184:31min/Km
11147Carlos Juanatey GarciaAtletismo Fontes do SarM (11)MASTER 1 MASCULINO (1)00:35:183:31min/Km
261148Rosa Maria Arca MolinosNingunoF (36)MASTER 1 FEMENINO (8)00:57:115:43min/Km
227150Manuel Lago MoledoAtletismo Outes John TurkeyM (201)MASTER 3 MASCULINO (30)00:51:375:09min/Km
222151Ana María Solla FontánNingunoF (25)MASTER 3 FEMENINO (2)00:51:095:06min/Km
270152Pablo Hermo VillarArtrogal Tri-498M (231)MASTER 1 MASCULINO (48)00:59:235:56min/Km
271153Pepe Rial PaisAtletismo Outes John TurkeyM (232)MASTER 4 MASCULINO (11)00:59:235:56min/Km
14154Ricardo León ViñasAtletismo Sar Vermú PetroniM (14)SENIOR MASCULINO (4)00:35:493:34min/Km
33155Tina FernandeUniversidade SantiagoF (4)SENIOR FEMENINO (1)00:37:263:44min/Km
28156Maxi Oubiña FalcónC. A. Cambados - Seguros NovalM (25)SENIOR MASCULINO (6)00:36:533:41min/Km
51157Juan Luis Garcia MeniñoC. A. Cambados - Seguros NovalM (46)SUB 23 MASCULINO (1)00:38:063:48min/Km
16158Lucas Pouso VidalC. A. Cambados - Seguros NovalM (16)MASTER 1 MASCULINO (2)00:35:493:34min/Km
110159Guadalupe Lodeiro NuñezAtletismo Sar Vermú PetroniF (8)MASTER 1 FEMENINO (2)00:42:484:16min/Km
236160Serafín Camiña LojoXesteirasM (208)MASTER 1 MASCULINO (46)00:52:445:16min/Km
213161Herminio Caamaño RiveiroAtletismo Outes John TurkeyM (190)MASTER 3 MASCULINO (27)00:49:594:59min/Km
57162Ramiro Pérez PereiraAtletismo Sar Vermú PetroniM (52)MASTER 4 MASCULINO (1)00:38:443:52min/Km
121163Sergio Soto BucetaC. A. Cambados - Seguros NovalM (112)MASTER 1 MASCULINO (29)00:43:114:19min/Km
38164Oscar Alcalde ResuaMaxiko TeamM (34)SENIOR MASCULINO (10)00:37:423:46min/Km
69165Benjamin Costa FernándezAtletismo Sar Vermú PetroniM (63)MASTER 1 MASCULINO (14)00:40:234:02min/Km
276166Dalia Cao NoyaClub Running Liceo De NoiaF (44)SENIOR FEMENINO (12)01:07:486:46min/Km
249167Yolanda González VillarAtletismo Outes John TurkeyF (32)MASTER 2 FEMENINO (10)00:54:245:26min/Km
211168Maria Bragaña MiguensAtletismo Outes John TurkeyF (23)MASTER 2 FEMENINO (7)00:49:404:57min/Km
250169Ricardo Julio Rodríguez FernándezAtletismo Outes John TurkeyM (218)MASTER 3 MASCULINO (35)00:54:255:26min/Km
60170Manuel Fernández TaboadaAtletismo Sar Vermú PetroniM (55)SUB 23 MASCULINO (2)00:39:123:55min/Km
184171Alejandro Creo SaboridoNingunoM (165)SENIOR MASCULINO (25)00:46:394:39min/Km
9172Pedro Traba CaamañoAtletismo Outes John TurkeyM (9)MASTER 2 MASCULINO (3)00:35:093:30min/Km
200301Javier Riádigos PresasNingunoM (180)SENIOR MASCULINO (28)00:48:264:50min/Km
135302Marcos Franco DovalClub Natacion RiveiraM (125)SENIOR MASCULINO (17)00:43:534:23min/Km
170303José Vidal RodríguezAmeixidaM (152)SENIOR MASCULINO (22)00:45:534:35min/Km
191304Yago Lopez PiñeiroNingunoM (172)SENIOR MASCULINO (27)00:47:284:44min/Km
96305Jose Santos SeninNingunoM (89)SENIOR MASCULINO (14)00:41:464:10min/Km
239306Antonio Castiñeiras CastiñeirasNingunoM (211)SENIOR MASCULINO (34)00:52:555:17min/Km
143307Javier Fariña PradoC. A. Cambados - Seguros NovalM (131)SENIOR MASCULINO (18)00:44:234:26min/Km
165308David Dominguez LorenzoNingunoM (148)SENIOR MASCULINO (20)00:45:234:32min/Km
32309David Alonso PregalCazafantasmasteamM (29)SENIOR MASCULINO (8)00:37:203:43min/Km
99310Jose Antonio Romero BarreiroClube Atletismo BoimortoM (92)SENIOR MASCULINO (15)00:41:574:11min/Km
50312Hector Vidal MartinezLos ChavalesM (45)SENIOR MASCULINO (11)00:38:053:48min/Km
58313Rafael Senen Gomez GarciaClub Atletismo OutesM (53)SENIOR MASCULINO (12)00:39:063:54min/Km
278314Anxo Orellan FernandezNingunoM (233)SENIOR MASCULINO (36)01:07:486:46min/Km
216315Javier Costa PérezNingunoM (193)SENIOR MASCULINO (31)00:50:265:02min/Km
137316Teresa Carneiro BarrosoAtletismo SantiagoF (11)SENIOR FEMENINO (4)00:43:594:23min/Km
180317Rubén Quiñoy VilariñoTriatlón Arcade InforhouseM (162)SENIOR MASCULINO (24)00:46:174:37min/Km
1318Alejandro Fernández RiveraNingunoM (1)SENIOR MASCULINO (-1)00:31:073:06min/Km
214320Borja Oujo PazNingunoM (191)SENIOR MASCULINO (30)00:50:105:00min/Km
130321Paula Martinez DiesteBarbantia RodaF (10)SENIOR FEMENINO (3)00:43:384:21min/Km
18324Joselyn Daniely Brea AbreuSociedad Gimnastica De PontevedraF (1)SENIOR FEMENINO (-1)00:36:053:36min/Km
37325Faris AlzaabiNingunoM (33)SENIOR MASCULINO (9)00:37:333:45min/Km
229326Miguel Mayán MartínezNingunoM (203)SENIOR MASCULINO (33)00:51:565:11min/Km
277327María Sampedro FernándezNingunoF (45)SENIOR FEMENINO (13)01:07:486:46min/Km
224329Jose Manuel Rivas GarciaNingunoM (199)SENIOR MASCULINO (32)00:51:295:08min/Km
86331Marcos Fernandez CasalNingunoM (79)MASTER 1 MASCULINO (21)00:41:174:07min/Km
182332Marcos Noya ReyNingunoM (164)MASTER 1 MASCULINO (39)00:46:224:38min/Km
101333Fernando Froján CanleNingunoM (94)MASTER 1 MASCULINO (26)00:42:034:12min/Km
74334Manuel Lojo CaramesAtletismo Outes John TurkeyM (68)MASTER 1 MASCULINO (16)00:40:404:03min/Km
36335Baltasar Figueiras MartínezAtletismo Sar Vermú PetroniM (32)MASTER 1 MASCULINO (6)00:37:323:45min/Km
46336Kiko Lago SantiagoA. D. OlimpiaM (41)MASTER 1 MASCULINO (7)00:37:523:47min/Km
52337Miguel Santomil LapidoAtletismo Sar Vermú PetroniM (47)MASTER 1 MASCULINO (9)00:38:183:49min/Km
167338Jorge Costoya DosilClub Atletismo Lousame - Deportes HermidaM (150)MASTER 1 MASCULINO (35)00:45:364:33min/Km
146339Fermin Cambeiro CambeiroNingunoM (133)MASTER 1 MASCULINO (34)00:44:344:27min/Km
195340Sergio Lema PoseTerra De SoneiraM (175)MASTER 1 MASCULINO (42)00:48:004:47min/Km
145342Laureano Troitiño LimeresNingunoM (132)MASTER 1 MASCULINO (33)00:44:314:27min/Km
54343Roberto Picón EspiñoNingunoM (49)MASTER 1 MASCULINO (10)00:38:283:50min/Km
274344Salomé Miramontes MirásNingunoF (42)MASTER 1 FEMENINO (12)01:03:566:23min/Km
81345Adrian Gallego CidAtletismo Fontes do SarM (74)MASTER 1 MASCULINO (19)00:41:004:05min/Km
66346Álvaro Seara PérezAtletismo Fontes do SarM (61)MASTER 1 MASCULINO (13)00:40:144:01min/Km
190347Marcos J. Gómez RománNingunoM (171)MASTER 1 MASCULINO (40)00:47:254:44min/Km
59348Alberto González SuarezClub Atletismo OutesM (54)MASTER 1 MASCULINO (11)00:39:083:54min/Km
88349Emilio Saborido FernandezS. D. Barbantia RodaM (81)MASTER 1 MASCULINO (23)00:41:224:08min/Km
272350Maria Teresa Chaves RedondoNingunoF (40)MASTER 1 FEMENINO (10)01:00:186:01min/Km
43351Rocio Alvite FerreiroAtletismo Sar Vermú PetroniF (5)MASTER 1 FEMENINO (1)00:37:473:46min/Km
194352Manuel Martís MirandaNingunoM (174)MASTER 1 MASCULINO (41)00:47:544:47min/Km
75353J. Luis Rosende FuentesTambre Bike&runningM (69)MASTER 1 MASCULINO (17)00:40:444:04min/Km
173354Sergio Grande CorralNingunoM (155)MASTER 1 MASCULINO (36)00:45:584:35min/Km
21355Esther Rodríguez DíezAñares RiojaF (3)MASTER 1 FEMENINO (-1)00:36:153:37min/Km
196356Ruben Vidal MartinezLos ChavalesM (176)MASTER 1 MASCULINO (43)00:48:014:48min/Km
175357Roberto Santiago PousoIncor-AutovidrioM (157)MASTER 1 MASCULINO (37)00:46:024:36min/Km
263358Bea Aldrey FerreiroNingunoF (37)MASTER 1 FEMENINO (9)00:57:345:45min/Km
273359Andrea CostoyaClub ArzuaF (41)MASTER 1 FEMENINO (11)01:01:276:08min/Km
181360Edgar Manuel Lopez BaleironS. D. Barbantia RodaM (163)MASTER 1 MASCULINO (38)00:46:224:38min/Km
133362Oscar Queiruga TorresIncor-AutovidrioM (123)MASTER 1 MASCULINO (31)00:43:494:22min/Km
76363José Manuel Aldrey RaicesPraia De Carnota RunnersM (70)MASTER 1 MASCULINO (18)00:40:464:04min/Km
84364Fernando Tobio GomezAtletismo Fontes do SarM (77)MASTER 1 MASCULINO (20)00:41:144:07min/Km
247365Sendy Rios LustresNingunoF (31)MASTER 1 FEMENINO (6)00:54:205:25min/Km
48366Jose Antonio Gomez RiosAtletismo Sar Vermú PetroniM (43)MASTER 1 MASCULINO (8)00:37:563:47min/Km
254367Vanessa Leon ViñasNingunoF (34)MASTER 1 FEMENINO (7)00:54:435:28min/Km
136368Alfonso Rodriguez FramilNoitebra FcM (126)MASTER 1 MASCULINO (32)00:43:564:23min/Km
240369David Grille RialCabeM (212)MASTER 1 MASCULINO (47)00:53:055:18min/Km
87370José Manuel Calero FernandezClub Btt Triatlón O TreitoM (80)MASTER 1 MASCULINO (22)00:41:194:07min/Km
97371Ismael Romero SaboridoClub De Remo Cabo Da CruzM (90)MASTER 1 MASCULINO (25)00:41:474:10min/Km
117372Jose Antonio Valiño CesAtletismo Fontes do SarM (108)MASTER 2 MASCULINO (44)00:43:024:18min/Km
153373Marcos Antonio Blanco FigueiridoAtletismo Outes John TurkeyM (139)MASTER 2 MASCULINO (56)00:44:554:29min/Km
102374Luis Parada GarciaNingunoM (95)MASTER 2 MASCULINO (37)00:42:134:13min/Km
228375Alfonso Lijó CarballedaNingunoM (202)MASTER 2 MASCULINO (77)00:51:545:11min/Km
61376Alejandro Reino RioNingunoM (56)MASTER 2 MASCULINO (19)00:39:123:55min/Km
157377Manolo Arca PedridoArtrogal Tri-498M (142)MASTER 2 MASCULINO (57)00:45:024:30min/Km
27378Francisco Javier Maseda CarballoNo Sport LimitM (24)MASTER 2 MASCULINO (10)00:36:453:40min/Km
128379Javier Fontao AgeitosClub Triatlon RiveiraM (119)MASTER 2 MASCULINO (48)00:43:344:21min/Km
223380Humberto Ageitos GudeClub Natacion RiveiraM (198)MASTER 2 MASCULINO (75)00:51:105:06min/Km
62381José Manuel Cadorniga SuarezCorrubedoM (57)MASTER 2 MASCULINO (20)00:39:143:55min/Km
115382Miguel González MirásNingunoM (106)MASTER 2 MASCULINO (42)00:43:014:18min/Km
124383Benito Piñeiro AbeijonNingunoM (115)MASTER 2 MASCULINO (46)00:43:284:20min/Km
116384Julio Maneiro SampedroNingunoM (107)MASTER 2 MASCULINO (43)00:43:024:18min/Km
217385Juan Carlos Gomez BreaA.d.jarnachasM (194)MASTER 2 MASCULINO (73)00:50:405:03min/Km
256386Andrés Santiago HermoNingunoM (221)MASTER 2 MASCULINO (83)00:55:235:32min/Km
91387Martin Rozas RamosNoitebra FcM (84)MASTER 2 MASCULINO (33)00:41:334:09min/Km
206388Mada García AbaloNingunoF (22)MASTER 2 FEMENINO (6)00:48:504:52min/Km
260389José Ramón Señarís BooNingunoM (225)MASTER 2 MASCULINO (85)00:56:535:41min/Km
225390Álvaro Fontao DavilaNingunoM (200)MASTER 2 MASCULINO (76)00:51:305:08min/Km
80391Santiago Gómez BeiroNingunoM (73)MASTER 2 MASCULINO (28)00:41:004:05min/Km
161392Alberto Rodiles RiosNingunoM (145)MASTER 2 MASCULINO (59)00:45:144:31min/Km
205393Israel Benítez SomozaClub Escuela Boxeo CanarioM (184)MASTER 2 MASCULINO (67)00:48:494:52min/Km
202394David Novo MartínezArtrogal Tri-498M (182)MASTER 2 MASCULINO (65)00:48:464:52min/Km
197395Ignacio Manuel Ageitos GarcíaNingunoM (177)MASTER 2 MASCULINO (62)00:48:164:49min/Km
94396Modesto Mariño CasaisNingunoM (87)MASTER 2 MASCULINO (35)00:41:374:09min/Km
252397Jose Manuel Mayo CaamañoVendaval EsteiroM (220)MASTER 2 MASCULINO (82)00:54:395:27min/Km
251398José Ignacio Linares MartínezNingunoM (219)MASTER 2 MASCULINO (81)00:54:345:27min/Km
151399Celestino Mato PeónAtletismo Outes John TurkeyM (137)MASTER 2 MASCULINO (55)00:44:484:28min/Km
243400Miguel Angel Iglesias VarelaNingunoM (214)MASTER 2 MASCULINO (79)00:53:135:19min/Km
65401J.carlos Lado TorresIncor-AutovidrioM (60)MASTER 2 MASCULINO (22)00:40:084:00min/Km
199402Adán Paz SilvaNingunoM (179)MASTER 2 MASCULINO (63)00:48:244:50min/Km
112403Noe Pestonit FreireTribu TrailM (103)MASTER 2 MASCULINO (40)00:42:544:17min/Km
44404Héctor Cajaraville AraújoNingunoM (39)MASTER 2 MASCULINO (15)00:37:483:46min/Km
208406Manuel Pérez AnteloNingunoM (186)MASTER 2 MASCULINO (69)00:49:204:55min/Km
215407Rafael Senen Gomez ReirisClub Atletismo OutesM (192)MASTER 2 MASCULINO (72)00:50:215:02min/Km
89408Xosé Carlos González AviónTriatlón VilagarcíaM (82)MASTER 2 MASCULINO (32)00:41:254:08min/Km
85409Roberto Camean CameanIncor-AutovidrioM (78)MASTER 2 MASCULINO (31)00:41:154:07min/Km
210410José Maria Vidal GonzalezNingunoM (188)MASTER 2 MASCULINO (71)00:49:244:56min/Km
39411José Antonio Juanatey PérezAtletismo Fontes do SarM (35)MASTER 2 MASCULINO (13)00:37:433:46min/Km
34412Ramón García TeiraAtletismo Fontes do SarM (30)MASTER 2 MASCULINO (11)00:37:293:44min/Km
92413José Ramon Dengra RicoClube Atletismo Corredoiras BueuM (85)MASTER 2 MASCULINO (34)00:41:344:09min/Km
106414Francisco José Iglesias VilaTaboadela RunningM (99)MASTER 2 MASCULINO (38)00:42:234:14min/Km
79415Isabel Saez BatallanCai A EstradaF (7)MASTER 2 FEMENINO (1)00:40:564:05min/Km
26416Luis Antonio Piñeiro LopezS. D. Barbantia RodaM (23)MASTER 2 MASCULINO (9)00:36:433:40min/Km
15417Ramon Canosa CastiñeiraA. D. OlimpiaM (15)MASTER 2 MASCULINO (7)00:35:493:34min/Km
10418Fernando Vidal MorenoTriatlon VilagarciaM (10)MASTER 2 MASCULINO (4)00:35:173:31min/Km
201419Fernando Blanco SilvaCabeM (181)MASTER 2 MASCULINO (64)00:48:334:51min/Km
141420Álvaro César VilaTambre Bike&runningM (129)MASTER 2 MASCULINO (50)00:44:214:26min/Km
219421Francisco Javier Chouza FerreiroNingunoM (196)MASTER 2 MASCULINO (74)00:50:435:04min/Km
82422Francisco Ramon Blanco PanAtletismo Outes John TurkeyM (75)MASTER 2 MASCULINO (29)00:41:014:06min/Km
147423Jose Carlos Lopez OuteiralS. D. Barbantia RodaM (134)MASTER 2 MASCULINO (52)00:44:354:27min/Km
203424Gabriel Jose Ramos AlonsoNingunoM (183)MASTER 2 MASCULINO (66)00:48:464:52min/Km
158425Marcelino Alvarez GonzálezCd Triatlón Bomberos ValladolidM (143)MASTER 2 MASCULINO (58)00:45:054:30min/Km
98426Victor Manuel Botana QueirugaIncor-AutovidrioM (91)MASTER 2 MASCULINO (36)00:41:534:11min/Km
183427Beatriz Olveira TrabaA. D. OlimpiaF (19)MASTER 2 FEMENINO (4)00:46:314:39min/Km
148428Alberto Martinez ManeiroIncor-AutovidrioM (135)MASTER 2 MASCULINO (53)00:44:394:27min/Km
125429Juan Enrique RodriguezNingunoM (116)MASTER 2 MASCULINO (47)00:43:314:21min/Km
113430Juan Francisco Fernández MoldesNingunoM (104)MASTER 2 MASCULINO (41)00:42:584:17min/Km
118431José Carlos González GonzálezAtletismo Fontes do SarM (109)MASTER 2 MASCULINO (45)00:43:024:18min/Km
12432Jose Antonio Gontan CastroAtletismo Fontes do SarM (12)MASTER 2 MASCULINO (5)00:35:383:33min/Km
192433Alicia García CruzA. D. OlimpiaF (20)MASTER 2 FEMENINO (5)00:47:434:46min/Km
13435Ernesto Buceta PousoNingunoM (13)MASTER 2 MASCULINO (6)00:35:483:34min/Km
78436Juan Arufe SantamariaNingunoM (72)MASTER 2 MASCULINO (27)00:40:564:05min/Km
246437Paz Rey CanicobaNingunoF (30)MASTER 2 FEMENINO (9)00:53:405:21min/Km
142438Iñaki Pérez LópezNingunoM (130)MASTER 2 MASCULINO (51)00:44:224:26min/Km
71440Gonzalo Puente GómezNingunoM (65)MASTER 2 MASCULINO (24)00:40:284:02min/Km
186441Vitor Manuel Rodriguez JurjoQuescremM (167)MASTER 2 MASCULINO (61)00:46:424:40min/Km
241442José Perez GonzalezNingunoM (213)MASTER 3 MASCULINO (33)00:53:095:18min/Km
107443Enrique Iglesias GonzálezNingunoM (100)MASTER 3 MASCULINO (11)00:42:254:14min/Km
193444Fernando Beiro GarcíaNingunoM (173)MASTER 3 MASCULINO (26)00:47:494:46min/Km
134446Juan Carlos Pereira RedondoNingunoM (124)MASTER 3 MASCULINO (14)00:43:504:22min/Km
244447Angel Martinez CaloClub Escuela Boxeo CanarioM (215)MASTER 3 MASCULINO (34)00:53:295:20min/Km
152449Mario Arufe SantamariaAtletismo NoiaM (138)MASTER 3 MASCULINO (16)00:44:514:29min/Km
187451Francisco Millet AyasoClub Escuela Boxeo CanarioM (168)MASTER 3 MASCULINO (23)00:46:564:41min/Km
29452José Carlos Pereira ReyRunnig ArteixoM (26)MASTER 3 MASCULINO (3)00:36:563:41min/Km
105453Juan Antonio Argibay PerezClub Triatlón RiveiraM (98)MASTER 3 MASCULINO (10)00:42:214:14min/Km
53454Juan Carlos Brandón RodriguezAtletismo Fontes do SarM (48)MASTER 3 MASCULINO (7)00:38:273:50min/Km
49455Daniel Becerra RodriguezNoitebra FcM (44)MASTER 3 MASCULINO (6)00:38:053:48min/Km
120456Dionisio Fabian GonzalezA. D. OlimpiaM (111)MASTER 3 MASCULINO (13)00:43:114:19min/Km
176458Roberto Cao BrañaNingunoM (158)MASTER 3 MASCULINO (21)00:46:044:36min/Km
139459Luis M. Vilanova MarteloNingunoM (127)MASTER 3 MASCULINO (15)00:44:174:25min/Km
218460Joaquin Fernandez MartinezNingunoM (195)MASTER 3 MASCULINO (28)00:50:435:04min/Km
42461Jose Rosende BreaCai A EstradaM (38)MASTER 3 MASCULINO (5)00:37:463:46min/Km
221462Rosa Maria Canut CerquedaNingunoF (24)MASTER 3 FEMENINO (1)00:51:085:06min/Km
188463José Gómez ViañoNingunoM (169)MASTER 3 MASCULINO (24)00:46:594:41min/Km
257464Jaime Miguez FigueiridoNingunoM (222)MASTER 3 MASCULINO (36)00:55:325:33min/Km
220465Francisco Moure CañeteNoitebra FcM (197)MASTER 3 MASCULINO (29)00:50:575:05min/Km
40466Francisco Pazos CamposAtletismo +9 MorañaM (36)MASTER 3 MASCULINO (4)00:37:433:46min/Km
104468Cayetano Castrelo PazKempo BarbanzaM (97)MASTER 3 MASCULINO (9)00:42:214:14min/Km
178469Carlos Díaz CorralNingunoM (160)MASTER 3 MASCULINO (22)00:46:114:37min/Km
166470Jose Manuel Albores DiazNingunoM (149)MASTER 4 MASCULINO (5)00:45:254:32min/Km
245471Manuel Moure SandeNoitebra FcM (216)MASTER 4 MASCULINO (10)00:53:345:21min/Km
122472Isolino Noceda GonzalezNingunoM (113)MASTER 4 MASCULINO (4)00:43:174:19min/Km
237473José Pena FrancoNingunoM (209)MASTER 4 MASCULINO (9)00:52:535:17min/Km
235474Antonio Oscar Constenla JunqueraNingunoM (207)MASTER 4 MASCULINO (8)00:52:405:15min/Km
131475Iago Xesús Cadavid GonzálezNingunoM (121)SUB 23 MASCULINO (4)00:43:394:21min/Km
132476Adrián Ponte AponteNingunoM (122)SUB 23 MASCULINO (5)00:43:444:22min/Km
269477Iria Lago AndradeA. D. OlimpiaF (39)SUB 23 FEMENINO (2)00:58:475:52min/Km
19478Edymar Daniely Brea AbreuNingunoF (2)SUB 23 FEMENINO (-1)00:36:063:36min/Km
264479Manuel Lampon LopezNingunoM (227)SUB 18 MASCULINO (4)00:57:415:46min/Km
126481Sergio Pineda ReirizNingunoM (117)SUB 18 MASCULINO (2)00:43:314:21min/Km
140482Roi Rodríguez SampedroNingunoM (128)SUB 18 MASCULINO (3)00:44:194:25min/Km
90503Luis Vazquez ReirizNingunoM (83)MASTER 1 MASCULINO (24)00:41:324:09min/Km
259504Pablo Suarez RodriguezNingunoM (224)SENIOR MASCULINO (35)00:56:205:37min/Km
242507Marta Vidal VidalNingunoF (29)SENIOR FEMENINO (9)00:53:095:18min/Km
253508Selene Martinez PerezNingunoF (33)SENIOR FEMENINO (10)00:54:425:28min/Km

Localización del evento

Obtener ruta Ver mapa grande