XV CARREIRA PEDESTRE POPULAR CONCELLO DE O PINO

FECHA DEL EVENTO29/04/2018

FIN DE INSCRIPCIÓN26/04/2018 - 23:59

LOCALIZACIÓNArca – Pedrouzo

DEPORTERunning

¡Comparte este evento!

Detalles de la carrera

Reglamento Perfil

O Concello de O Pino celebra a décimo quinta edición da súa Carreira Pedestre Popular o domingo 29 de abril de 2018 na localidade de Arca – Pedrouzo

Esta proba pertence ao VI CIRCUITO DE CARREIRAS POPULARES DA DEPUTACIÓN DA CORUÑA

TODOS OS ATLETAS QUE PARTICIPEN NO CANICROSS PODERÁN FACELO GRATUITAMENTE NA CARREIRA PEDESTRE. DEBERÁN REMITIR UM EMAIL A DIRECCIÓN deportes@concellodeopino.com INDICANDO ESTA CIRCUNSTANCIA.

Información del organizador

Categorías

Nombre Precio actual Año de nacimiento Distancia Hora de salida Inscritos
Pitufo – Sub 6 Gratis 2013-2018 300 m 12:30 62
Prebenxamin – Sub 8 Gratis 2011-2012 500 m 12:25 39
Benxamin – Sub 10 Gratis 2009-2010 850 m 12:15 42
Alevin – Sub 12 Gratis 2007-2008 850 m 12:15 50
Infantil – Sub 14 Gratis 2005-2006 1928 m 12:00 27
Cadete – Sub 16 Gratis 2003-2004 3186 m 11:35 15
Xuvenil – Sub 18 Gratis 2001-2002 3186 m 11:35 8
Junior – Sub 20 5,00 € 1999-2000 8100 m 10:45 9
Promesa – Sub 23 5,00 € 1996-1998 8100 m 10:45 9
Absoluta (Senior) 5,00 € 1984-1995 8100 m 10:45 57
Master 1 5,00 € 1978-1983 8100 m 10:45 71
Master 2 5,00 € 1968-1977 8100 m 10:45 94
Master 3 5,00 € 1958-1967 8100 m 10:45 52
Master 4 5,00 € Anteriores-1957 8100 m 10:45 10

Resultados

Puesto Dorsal Nombre Club Categoría Tiempo Ritmo P. Cat P. Sex
142Arturo Ramos ReyClub Atletismo SantiagoJUNIOR – Sub 2000:28:103:28114
353Jacobo Dopazo FerreiroClub Atletismo SantiagoJUNIOR – Sub 2000:29:473:40235
705Iago Pereira SeijoClub Atletismo SantiagoJUNIOR – Sub 2000:31:243:52468
1806Lara Domínguez MartísJUNIOR – Sub 2000:41:155:05422
607Jacobo Eiris Del RioClub Atletismo SantiagoJUNIOR – Sub 2000:31:073:50358
1518Corinne Alsina ForjanClub Atletismo NegreiraJUNIOR – Sub 2000:38:424:46211
1569Lucía Ordás LópezClub Atletismo SantiagoJUNIOR – Sub 2000:39:004:48314
10610Patricie Viadel TurjanicováUscJUNIOR – Sub 2000:34:344:1516
24711Fatima Ramos ReyPROMESA – Sub 2300:52:106:26258
21312Sara Costa FayaClub Atletismo O PinoPROMESA – Sub 2300:45:265:36134
14113Ivan Ares IglesiasPROMESA – Sub 2300:37:384:384132
2414Borja Castro HermidaClub Atletismo SantiagoPROMESA – Sub 2300:28:563:34124
3716Anxo Lema SaavedraOlímpico De VedraPROMESA – Sub 2300:29:533:41237
6317Daniel Antelo NeiraClub Atletismo SantiagoPROMESA – Sub 2300:31:163:51361
4018Edymar Daniely Brea AbreuPROMESA – Sub 2300:30:083:4301
8219Carla Castaño GarciaTriatlon Arcade Inforhouse SantiagoPROMESA – Sub 2300:32:193:5903
25820Tanya RecousoABSOLUTA (SENIOR)00:57:397:06965
5922Adrián Sánchez VázquezABSOLUTA (SENIOR)00:31:053:501557
19823Rubén Cancelo SuárezMontaevai Btt O PinoABSOLUTA (SENIOR)00:44:145:2734171
13224Matias Vazquez VilariñoABSOLUTA (SENIOR)00:36:524:3325124
11425Iván Gontán BarreiroIvánABSOLUTA (SENIOR)00:35:174:2122107
13326Adrián García RodríguezABSOLUTA (SENIOR)00:36:564:3326125
17427Pelayo Fernández ÁlvarezABSOLUTA (SENIOR)00:40:465:0133155
15229Sonia Ayude GonzálezClub Deportivo San PaioABSOLUTA (SENIOR)00:38:524:47112
6730Diego Godoy BarrosClub Deportivo San PaioABSOLUTA (SENIOR)00:31:193:511765
2333Adrian Rojo LuacesAtletismo Sar- Vermú PetroniABSOLUTA (SENIOR)00:28:423:32923
1934Sergio Requeijo RequeijoAtletismo ArenteiroABSOLUTA (SENIOR)00:28:273:30619
10335Alex Vazquez CarralAtletismo ArenteiroABSOLUTA (SENIOR)00:34:314:152198
6436Adrian Castroagudin GomezAtletismo +9 MorañaABSOLUTA (SENIOR)00:31:173:511662
13437Elías Santiso RieloABSOLUTA (SENIOR)00:36:574:3327126
2538Adrian Limia QuintasAtletismo ArenteiroABSOLUTA (SENIOR)00:29:043:351025
13639Jose Manuel Vazquez RomeroClub Atletismo O PinoABSOLUTA (SENIOR)00:37:034:3428127
21240Iván Salvado SuárezABSOLUTA (SENIOR)00:45:255:3637179
17641María Uría ÁlvarezABSOLUTA (SENIOR)00:40:525:02621
17542Estefanía Hernández GarcíaABSOLUTA (SENIOR)00:40:515:02520
20743Jorge Arceiz BaqueroAtletismo ArenteiroABSOLUTA (SENIOR)00:44:485:3135175
20644Bárbara Sanz MendiguchíaClub Atletismo O PinoABSOLUTA (SENIOR)00:44:415:30732
1045Cristian Muíño VarelaClub Atletismo O PinoABSOLUTA (SENIOR)00:27:273:23410
11946Luis Alberto García FernándezABSOLUTA (SENIOR)00:35:354:2323112
847Esteban Toucedo SantosSan Miguel De MarinABSOLUTA (SENIOR)00:27:093:2138
5448Diego Santos BlancoAtletismo Sar- Vermú PetroniABSOLUTA (SENIOR)00:31:003:491352
2149José Manuel Penas VarelaAsociacion Deportiva CerneABSOLUTA (SENIOR)00:28:373:31721
14750Juan Carlos Garcia IglesiasABSOLUTA (SENIOR)00:38:234:4430138
351Amadeo Abal ChavesVerxel Nutrición DeportivaABSOLUTA (SENIOR)00:26:233:1503
1552Ruben Martinez MayoClub Atletismo NegreiraABSOLUTA (SENIOR)00:28:133:29515
3053Carlos Martinez MayoClub Atletismo NegreiraABSOLUTA (SENIOR)00:29:223:371230
24854Iria Mosquera FerreiroNingúnABSOLUTA (SENIOR)00:52:386:29859
25355Alberto Salmonte RodríguezABSOLUTA (SENIOR)00:53:406:3738192
456Anxo Castro VarelaMiler Running ClubABSOLUTA (SENIOR)00:26:363:1614
7657Miguel Iglesias AmoresClub Deportivo PinariumABSOLUTA (SENIOR)00:31:513:551874
14358Jose Manuel Sanchez VigoBoimortoABSOLUTA (SENIOR)00:37:404:3829134
12559Jesús Antonio Martínez PuenteAtletismo +9 MorañaABSOLUTA (SENIOR)00:36:054:2724117
16461Maria Ramos VigoClub Atletismo O PinoABSOLUTA (SENIOR)00:39:424:54417
20862Pablo Porto SanchezABSOLUTA (SENIOR)00:44:495:3136176
2863Ricardo León ViñasAtletismo Sar- Vermú PetroniABSOLUTA (SENIOR)00:29:173:361128
16064Darío Rey SuárezABSOLUTA (SENIOR)00:39:294:5232145
9365Julio Fernández DevesaRia De ArousaABSOLUTA (SENIOR)00:33:404:092088
2268Juan Carlos Mosquera DopazoAtletismo Sar- Vermú PetroniABSOLUTA (SENIOR)00:28:383:32822
15569Maria Serramito BlancoUnion Atletica CosladaABSOLUTA (SENIOR)00:38:594:48213
570Pablo Bocelo BellasClub Atletismo NarónABSOLUTA (SENIOR)00:26:523:1925
8971Victor Laiño SilvaNatacion RiveiraABSOLUTA (SENIOR)00:33:094:051984
5573David Senra MartínezTambre Bike & RunningABSOLUTA (SENIOR)00:31:013:491453
15974Laura Santin SantinVerxel Nutrición DeportivaABSOLUTA (SENIOR)00:39:134:50315
14975Pablo García OteroArca De NoeABSOLUTA (SENIOR)00:38:314:4531140
176Ivan Roade LagoCa BikilaABSOLUTA (SENIOR)00:25:473:1001
6677Miguel Anxo Nogueira PerezNoitebra F.C.MASTER 100:31:193:511664
12478Yago Pérez ParradoClub Atletismo O PinoMASTER 100:35:594:2632116
23279Liliana Patricia Gómez AlmeidaMASTER 100:47:535:541045
16180Adrian Riadigos VillarLa Gramola GtrMASTER 100:39:314:5240146
25185Ana Perez MuñizA.d. MediaduciaMASTER 100:53:336:361461
25286Jose Tomas Vales MalloA.d. MediaduciaMASTER 100:53:346:3646191
1787David Landeira CastroClub Atletismo O PinoMASTER 100:28:243:30717
20990Noemi Sanmartín RodríguezClub Atletismo O PinoMASTER 100:44:495:31633
15391Oscar Sanchez CanedaClub Atletismo O PinoMASTER 100:38:574:4838141
18892Maria Del Carmen Rivas IglesiasIndependienteMASTER 100:42:235:13225
24393Aránzazu Berrocal SánchezKennel DenMASTER 100:51:176:191254
21894Fatima Lima BarreiroClub Atletismo O PinoMASTER 100:46:035:40737
9895Juan Jose Alvarellos BarreiroClub Atletismo O PinoMASTER 100:34:204:142593
4196Abelardo Manuel Soler RivasAtletismo NegreiraMASTER 100:30:083:431140
5197Esther Rodríguez DíezAñares RiojaMASTER 100:30:543:4802
13798Daniel Castro MoscosoClub Atletismo O PinoMASTER 100:37:034:3435128
20599Ariana Suárez ChorénRunning OleirosMASTER 100:44:415:30531
108100Pablo Díaz CardamasClub Atletismo SantiagoMASTER 100:34:404:1629102
245101Salomé Miramontes MirásMASTER 100:51:246:201356
29102Fernando Perez ReboredoAtletismo ArenteiroMASTER 100:29:213:37929
104103Mario Daniel Varela CrespoAtletismo ArenteiroMASTER 100:34:334:152699
107104Jose Luis Alonso RialMASTER 100:34:364:1628101
193105Pablo Rico CaramésAcadeMASTER 100:43:075:1945167
71106Jordi Silva LunaAtletismo ArenteiroMASTER 100:31:273:521769
6107Jose Canda LouzaoAtletismo ArenteiroMASTER 100:26:543:1916
13108Alberto Carou CarrilClub Atletismo O PinoMASTER 100:28:083:28613
7109Luis Iglesias RañaAtletismo ArenteiroMASTER 100:27:043:2027
168110Adrián Raposo BatallaMASTER 100:40:084:5741150
127111Jorge Gomez CebeyTambre Bike & RunningMASTER 100:36:194:2833119
131112Martin Eugenio Rodriguez GomezNoitebra F.C.MASTER 100:36:514:3234123
48113Julio Mallo NietoOlímpico De VedraMASTER 100:30:443:471347
73114Adrian Gomez FernandezClub Atletismo O PinoMASTER 100:31:353:531971
111115Francisco Jose Cuenca GarciaMASTER 100:35:064:1930105
18116Julio Novoa GutierrezAtletismo ArenteiroMASTER 100:28:253:30818
225117Carolina Martinez LamasClub Atletismo MillaraioMASTER 100:47:305:51841
233118Dolores Miramontes GarcíaClub Atletismo MillaraioMASTER 100:48:275:581146
139120Juan Carlos Domato VerdíaMASTER 100:37:214:3636130
72121Marcos Campos LueiroClub Atletismo SantiagoMASTER 100:31:323:531870
12123Juan Pablo Fernández RodriguesClub Atletismo SantiagoMASTER 100:28:063:28512
118124Xabier Ferro GarciaMASTER 100:35:354:2331111
231125Belen Valiño CereijoMASTER 100:47:505:54944
52126Avelino Caamaño NietoAtletismo Sar- Vermú PetroniMASTER 100:30:573:491450
34127José Antonio Vidal GonzálezNoitebra F.C.MASTER 100:29:453:401034
203128Vanessa Leon ViñasMASTER 100:44:385:30429
192129Julia Castro GarciaAcadeMASTER 100:43:055:19326
61130Victor Maneiro FreireClub Atletismo O PinoMASTER 100:31:093:501559
44131Manuel Rodríguez FernándezKuraiMASTER 100:30:383:461243
177132Alfonso Arias GarciaMASTER 100:41:015:0343156
105133Pablo Iglesias DominguezMASTER 100:34:344:1527100
74134José Manuel García IglesiasCuba Deportivo ArzuaMASTER 100:31:433:542072
86135Benjamin Costa FernandezAtletismo Sar- Vermú PetroniMASTER 100:32:524:032382
158136Víctor Coira DuránMASTER 100:39:124:5039144
87137Marinela Mayo CaamañoAtletismo Sar- Vermú PetroniMASTER 100:32:574:0315
185138Ismael Barral NoyaMASTER 100:41:425:0844162
9139Jose LojoSan Miguel De MarinMASTER 100:27:143:2139
80140Alberto Gonzalez SuarezKuraiMASTER 100:32:023:572278
77141Gustavo Rios SanchezClub Atletismo O PinoMASTER 100:31:563:562175
2143Gustavo Platas VidalVerxel Nutrición DeportivaMASTER 100:26:113:1302
95144Miguel Vidal MoreirasMontaevai Btt O PinoMASTER 100:34:024:122490
11145Amador Pena TorreiraClub Atletismo O PinoMASTER 100:27:553:26411
173146Manuel Angel Garcia AresAsociacion Mushing Principado De AsturiasMASTER 100:40:425:0142154
148147Angel Alvarez SuarezMASTER 100:38:254:4437139
27149Javier Campos SuarezClub Atletismo SantiagoMASTER 200:29:163:36327
88150Iván Pablo Sanmartín CarreiraClub Atletismo O PinoMASTER 200:32:584:042383
79151Marcos Tarrio MartínezAtletismo MilladoiroMASTER 200:32:013:572077
201155Carmen Castro CoresClub Atletismo O PinoMASTER 200:44:275:29828
257156Mª Jesús Sande PugaClub Atletismo O PinoMASTER 200:55:466:532164
36157Arturo Ramos FerrolAtletismo MilladoiroMASTER 200:29:513:41636
150158Dolores Rey Da SilvaClub Atletismo MillaraioMASTER 200:38:404:46410
46159Juan Elosua CapellanClub Atletismo O PinoMASTER 200:30:393:471145
242161Susi Gómez GregorioClub Atletismo MillaraioMASTER 200:50:406:151753
62163Jose Antonio Juanatey PérezAtletismo Fontes Do SarMASTER 200:31:103:501660
235164Marga LedesmaClub Atletismo O PinoMASTER 200:48:365:591448
240167Inma Hermida BallesterosClub Atletismo MillaraioMASTER 200:50:236:131651
234168Mayka Jueguen LagoClub Atletismo MillaraioMASTER 200:48:355:591347
83170Roberto Salvado TejedorClub Atletismo O PinoMASTER 200:32:243:592180
97172David Carrizo GonzalezClub Atletismo O PinoMASTER 200:34:054:122592
163173Jose Antonio Pose BarreiroClub Atletismo MillaraioMASTER 200:39:394:5339147
138175Miguel Abel SoutoAtletismo MilladoiroMASTER 200:37:084:3434129
75180Héctor Cajaraville AraújoMASTER 200:31:453:551973
197181Javier ReyMASTER 200:43:315:2246170
110183Benito Piñeiro AbeijonMASTER 200:34:554:1828104
115184José Vidal RodríguezClub Atletismo MillaraioMASTER 200:35:194:2129108
20185Manuel Oliver Pérez LópezAtletismo Sar- Vermú PetroniMASTER 200:28:313:31120
31186Angel Maceiras LagoAtletismo Sar- Vermú PetroniMASTER 200:29:383:39431
49187José Ramón Rodríguez GonzálezAtletismo ArenteiroMASTER 200:30:473:471348
113188Natalia Lorenzo PerezAtletismo MilladoiroMASTER 200:35:074:2017
56189Miguel Cabo VillaverdeAtletismo MilladoiroMASTER 200:31:023:491554
182190Puri Cariñena AmigoClub Atletismo MillaraioMASTER 200:41:155:05623
140191Jose Benito Garcia PereiraMontaevai Btt O PinoMASTER 200:37:284:3735131
221192Montserrat Pereira PenaAtletismo Sar- Vermú PetroniMASTER 200:46:275:431239
121193Elena Miguens OteroAtletismo Sar- Vermú PetroniMASTER 200:35:404:2428
157194Toño Hermida PereiroMASTER 200:39:034:4938143
47195Roberto Iglesias RodríguezAtletismo MilladoiroMASTER 200:30:403:471246
189196Moncho Otero AmenalClub Atletismo O PinoMASTER 200:42:485:1743164
99197Juan Luis Botana MosqueraClub Atletismo O PinoMASTER 200:34:204:142694
211198Ignacio Labella LozanoClub Atletismo MillaraioMASTER 200:45:135:3448178
238199Anxo Suárez CollantesClub Atletismo MillaraioMASTER 200:49:466:0851189
224200Michel Herranz CarneroClub Atletismo MillaraioMASTER 200:47:055:4850184
126201Javier Garcia GaldoClub Atletismo MillaraioMASTER 200:36:154:2832118
199202Gonzalo Carrillo GuillínClub Atletismo O PinoMASTER 200:44:215:2847172
122203Martin Rozas RamosNoitebra F.C.MASTER 200:35:414:2431114
84204Manuel Figueira PerezAtletismo Sar- Vermú PetroniMASTER 200:32:294:002281
162205Isabel García FernándezAtletismo Fontes Do SarMASTER 200:39:364:53516
42206Antonio Vázquez TourónClub Atletismo O PinoMASTER 200:30:123:43841
128207Miguel Ángel Díaz MoránClub Atletismo MillaraioMASTER 200:36:214:2933120
39208Jose Carlos Buján OteroNoitebra F.C.MASTER 200:30:063:42739
144210Elisardo Antelo VilasMASTER 200:37:484:3937135
179211José Ramón Señarís BooMASTER 200:41:105:0442158
33212Alberto Rodriguez PerezAtletismo Sar- Vermú PetroniMASTER 200:29:443:40533
254213Marta Torres CanceloMASTER 200:54:146:411962
45214Alfonso Toimil CastroAtletismo MilladoiroMASTER 200:30:393:461044
65215Tomas Seoane MuñizRia De ArousaMASTER 200:31:183:511763
249216Manuel Uzal SanchezMASTER 200:52:516:3152190
26217Jose Antonio Gomez RiosAtletismo Sar- Vermú PetroniMASTER 200:29:063:35226
142218José Luis Fdez. CarbajalesClub Atletismo BoimortoMASTER 200:37:404:3836133
215221Ramon Rey MiguensAtletismo Sar- Vermú PetroniMASTER 200:45:485:3949180
237222María José Rial SantosIndependienteMASTER 200:49:336:071549
187223Susana Rial SantosClube Atletismo BoimortoMASTER 200:41:525:10724
220224Carolina González GarcíaAtletismo Sar- Vermú PetroniMASTER 200:46:275:431138
100225Cesar Taboada MillanClub Atletismo O PinoMASTER 200:34:204:142795
244227Isis Sainz TresguerrasClub Atletismo O PinoMASTER 200:51:176:191855
50228Ricardo Villar RodríguezNoitebra F.C.MASTER 200:30:523:481449
116229Fernando Cebro TrencoMASTER 200:35:234:2230109
178231Jorge Carreira NodarClub Deportivo San PaioMASTER 200:41:025:0341157
214232Victoria Moreno RuizUnion Atletica CosladaMASTER 200:45:415:381035
195233Jesus Santaya ArufeClub Atletismo SadaMASTER 200:43:215:2145168
204234Fina Sanchez VazquezClub Atletismo SadaMASTER 200:44:415:30930
43236Ramón Rodríguez GonzálezAtletismo ArenteiroMASTER 200:30:293:45942
68237Jose Fernández RendoLa Gramola GtrMASTER 200:31:213:521866
255238Cristina Anillo NaveirasMASTER 200:55:436:522063
94239Roberto Señora AlvarezTambre Bike & RunningMASTER 200:33:524:102489
171240Ramón Franco VidalMASTER 200:40:335:0040153
135241Silvia Mariño ReyAtletismo Sar- Vermú PetroniMASTER 200:37:024:3439
202243Victor Blanco SantosMASTER 300:44:285:2930174
165244Manuel Fernandez BeisMASTER 300:39:524:5521148
223245Ángeles Salmonte VarelaClub Atletismo O PinoMASTER 300:46:555:47640
250246Ana Alban SalgadoClub Atletismo MillaraioMASTER 300:53:286:361260
226247Antonio Castro NuñezClub Atletismo MillaraioMASTER 300:47:305:5134185
112248Ignacio Seijo VázquezMASTER 300:35:064:1914106
229249Ana Sainz De La Torre VilaltaClub Atletismo MillaraioMASTER 300:47:415:53843
69250Daniel BecerraNoitebra F.C.MASTER 300:31:233:52767
246251M. Dolores González RodríguezClub Atletismo MillaraioMASTER 300:51:496:231157
241253Lucía Blanco OutónClub Atletismo MillaraioMASTER 300:50:306:141052
227254Bernice Finn KieranClub Atletismo MillaraioMASTER 300:47:395:52742
210255Alfredo Jesus Atrio GonzalezClub Atletismo NegreiraMASTER 300:44:565:3231177
190256Roberto Figueroa SuárezMASTER 300:42:595:1827165
16257Samuel Veiga IglesiasAtletismo MilladoiroMASTER 300:28:193:29116
81258Juan Carlos Brandon RodríguezClub Atletismo Fontes Do SarMASTER 300:32:093:58979
92259Francisco Sanmarco SantosAtletismo Sar- Vermú PetroniMASTER 300:33:354:081187
169260Antonio Riveira MartinezClub Atletismo O PinoMASTER 300:40:204:5823151
32261Angel Jose Rodriguez LopezAtletismo MilladoiroMASTER 300:29:403:39232
200262Juan Carlos Castro SuárezClub Atletismo O PinoMASTER 300:44:215:2829173
123263José Manuel Valiño CereijoMASTER 300:35:474:2416115
184264Jose Grela RodriguezMASTER 300:41:345:0726161
117265José Manuel Romero OlveiraVeteranos De SamilMASTER 300:35:354:2315110
58266Antonio Fraga MéndezAtletismo MilladoiroMASTER 300:31:033:49656
146267José Gómez ViañoMASTER 300:38:214:4420137
222268Manuel Moure SandeNoitebra F.C.MASTER 300:46:485:4633183
196269Juan Rial GallegoMASTER 300:43:265:2128169
239270Mercedes De La Fuente IglesiasClub Atletismo O PinoMASTER 300:49:556:09950
96271Joaquín Sánchez LeiraClub Atletismo SantiagoMASTER 300:34:034:121291
167272Fernando Suárez SandomingoMASTER 300:40:014:5622149
181273Andrés Domínguez SánchezAndrés Domínguez SánchezMASTER 300:41:155:0525159
236274Ignacio Miguel Palacios MartínezMASTER 300:48:576:0237188
129275Francisco Moure CañeteNoitebra F.C.MASTER 300:36:284:3017121
91276Francisco Javier Cepeda GacioNoitebra F.C.MASTER 300:33:314:081086
109277José Ramón Abel SuárezNoitebra F.C.MASTER 300:34:464:1713103
230278Manuel Méndez CasalMASTER 300:47:465:5336187
57279Jesú Barral SánchezMASTER 300:31:033:49555
172280Celina Rodríguez SobrinoAtletismo +9 MorañaMASTER 300:40:335:00319
166281Mirian Ripoll PernasClub Atletismo SadaMASTER 300:39:544:55218
194282Lourdes Prieto VieitesMASTER 300:43:195:20427
38283Carlos Busto LobatoAtletismo Sar- Vermú PetroniMASTER 300:30:043:42338
130284Jesus Uzal MiramontesClub Atletismo O PinoMASTER 300:36:394:3118122
145285Moncho Ferraces VázquezClube Atletismo BoimortoMASTER 300:38:134:4319136
85286Esther PedrosaUniversidade SantiagoMASTER 300:32:434:0214
53287Emilio Martinez AntaEgovarros De ViveiroMASTER 300:30:583:49451
78288Francisco Pazos CamposAtletismo +9 MorañaMASTER 300:32:003:57876
216289Andres Guinda FernandezMASTER 300:45:575:4032181
217290Julia Pollán CantoMASTER 300:45:575:40536
256291Ezequiel Fernández GuindaMASTER 300:55:436:5238193
170292Jesús Franco VidalMASTER 300:40:325:0024152
228293Alberto Do Rio QuirogaMASTER 300:47:405:5235186
219294José Pantín LópezMASTER 400:46:195:428182
90295Xose Luis Otero CepedaUniversidade SantiagoMASTER 400:33:194:06185
154297Carlos Cives DuroIndependienteMASTER 400:38:594:485142
183298Juan Luis Botana FerreiroMASTER 400:41:245:066160
120299Jesús Lodeiro MéndezAtletismo MilladoiroMASTER 400:35:394:244113
101300Manuel Calvo GerardiAtletismo +9 MorañaMASTER 400:34:214:14296
259301Elvira Tresguerras GonzálezAtletismo Sar- Vermú PetroniMASTER 401:06:358:13166
102302Jesus Vazquez RodriguezAtletismo MilladoiroMASTER 400:34:304:15397
186303Jesus Antonio Garcia CaoMASTER 400:41:435:087163

Localización del evento

Obtener ruta Ver mapa grande