XX CARREIRA POPULAR SANTA UXIA CONCELLO DE RIVEIRA

FECHA DEL EVENTO30/09/2017

FIN DE INSCRIPCIÓN28/09/2017 - 23:59

INSCRITOS 118

LOCALIZACIÓNRiveira

DISTANCIA10Km

DEPORTERunning

¡Comparte este evento!

Detalles de la carrera

Reglamento

O Concello de Riveira a través da Concellería de Deportes organiza o sábado 30 de setembro de 2017, a partir das 17.00 horas, a XX edición da Carreira Popular de Santa Uxía que formará parte do V Circuíto Provincial de Carreiras Populares da Deputación da Coruña, así como do II Circuíto de Carreiras Populares da Mancomunidade de Concellos de Arousa Norte.

Información del organizador

Concello de Riveira

www.riveira.es

Categorías

Nombre Precio actual Año de nacimiento Distancia Hora de salida Inscritos
Pitufo Gratis 2013-2017 100 m 19:10 11
Prebenxamin Gratis 2010-2012 400 m 17:50 28
Benxamin Gratis 2008-2009 750 m 17:40 13
Alevin Gratis 2006-2007 1000 m 17:30 5
Infantil Gratis 2004-2005 2500 m 17:00 4
Cadete Gratis 2002-2003 2500 m 17:00 1
Xuvenil Gratis 2000-2001 5000 m 18:00 2
Junior 6,00 € 1998-1999 10000 m 18:00 0
Promesa 6,00 € 1995-1997 10000 m 18:00 2
Senior 6,00 € 1983-1994 10000 m 18:00 15
Veterano 1 6,00 € 1978-1982 10000 m 18:00 9
Veterano 2 6,00 € 1968-1977 10000 m 18:00 20
Veterano 3 6,00 € 1958-1967 10000 m 18:00 6
Veterano 4 6,00 € Anteriores-1957 10000 m 18:00 2

Lista de inscritos

Order Nombre Categoría Club
0 Abeijon Fernandez, Ana Rosa Veterano 3 Independiente
0 Acevedo Arteaga, Laura Alicia Veterano 2 Tartarugas - Running Sar
0 Ageitos Romero, Lucas Pitufo Colegio Galaxia
0 Ageitos Romero, Lucía Prebenxamin Independiente
0 Agrasar Barral, Sonia Veterano 2 Sar-Vermú Petroni
0 Bande Abeijon, Pablo Benxamin Independiente
0 Betanzos Rego, Tobías Veterano 3 Ninguno
0 Blanco Escobar, Iván Alevin Independiente
0 Bures Miguens, Xose Manuel Veterano 2 Tribu Trail
0 Caamaño, Avelino Veterano 1 Sar Vermu Petroni
0 Cadorniga Suarez, Jose Manuel Veterano 2 Independiente
0 Calo Vazquez, Rosa Veterano 1 Independiente
0 Calvo Viturro, Santiago Promesa S.d. Barbantia Roda
0 Castro Pena, Daniela Pitufo Independiente
0 Corredoira Santos, Manuel Senior Independiente
0 Diaz Crujeiras, Anxo Prebenxamin Independiente
0 Diaz Crujeiras, Iago Pitufo Independiente
0 Dios Otero, Emma Prebenxamin Independiente
0 Dios Otero, Lucìa Pitufo Independiente
0 Dominguez Ameijeiras, Nerea Prebenxamin Manuel Dominguez Cano
0 Domínguez Martís, Alejandra Cadete Independiente
0 Dominguez Piñeiro, Chema Veterano 3 S.d. Barbantia Roda
0 Doval Ferrás, Brian Prebenxamin Kempo Barbanza
0 Federico Torres, Breixo Benxamin Independiente
0 Federico Torres, Xiana Infantil Independiente
0 Fernández Briones, Ciro Promesa Club Atletismo Santiago
0 Fernández De Sanmamed Sampedro, Juan Veterano 4 Independiente
0 Fernández García, Renato Veterano 2 La Gramola Gtr
0 Fernandez Miguez, Victor Veterano 2 Independiente
0 Fernández Sampedro, Mar Pitufo Independiente
0 Fernández Sampedro, Mateo Prebenxamin Independiente
0 Fernández Sampedro, Noa Prebenxamin Independiente
0 Figueiras Rama, Xabi Alevin Independiente
0 Figueiras Rama, Xandre Prebenxamin Independiente
0 Franco Ferreiros, Emma Prebenxamin Colegio Galaxia
0 Fungueiriño García, Borja Benxamin Barbantia Roda
0 Fungueiriño García, Nerea Alevin Ninguno
0 Garcia Iglesias, Jesus Veterano 2 Ninguno
0 Garcia Lorenzo, Silvia Senior Artrogal Tri498
0 García Outon, Miguel Prebenxamin Independiente
0 García Sobrido, Yeni Veterano 2 Ninguno
0 Gomez Sanmarco, Adrian Prebenxamin Independiente
0 Gonzalez Horta, Victor Senior Comesaña Sporting Club
0 González Maceiras, Miguel Benxamin Independiente
0 Gonzalez Mirás, Miguel Veterano 2 Independiente
0 Gonzalez Sanchez, Alvarecho Benxamin Fontes Do Sar
0 Gonzalez Santamaria, Jose Manuel Veterano 2 S.d. Barbantia Roda
0 Gude Vila, Juan Antonio Veterano 2 Montepenarubia
0 Hermo Villar, Pablo Veterano 1 Artrogal Tri498
0 Iglesias Amores, Miguel Senior Club Deportivo Pinarium
0 Iglesias González, Enrique Veterano 3 Enrique Iglesias
0 Insua Monteagudo, Pablo Prebenxamin Independiente
0 Lado Perez, Marcos Veterano 2 Ninguno
0 Laiño Silva, Victor Senior Natacion Rivera
0 Lojo, Jose Senior San Miguel De Marin
0 Lopez Outeiral, Jose Carlos Veterano 2 S.d. Barbantia Roda
0 Mariño Maceiras, Brian Prebenxamin Colegio Galaxia
0 Martinez Mariño, Natalia Senior Ninguno
0 Matilla Garcia, Jose Carlos Veterano 3 Natacion Rivera
0 Monteagudo Gonzalez, Tatiana Pitufo Independiente
0 Navarro Anton, Jose Veterano 2 S.d. Barbantia Roda
0 Otero Núñez, Mauro Pitufo Independiente
0 Otero Rodriguez, Lois Prebenxamin Independiente
0 Oujo Paz, Borja Senior Ninguno
0 Parada Cañestro, Celia Pitufo Independiente
0 Parada Garcia, Luis Veterano 2 Independiente
0 Parada Monteagudo, Ainoa Pitufo Kempo Barbanza
0 Parada Monteagudo, Naira Prebenxamin Kempo Barbanza
0 Parada Vidal, Leonor Pitufo Independiente
0 Pardavila Pinazas, Lucas Prebenxamin Independiente
0 Paredes González, Ramón Senior Independiente
0 Patiño Ríos, Jesús Benxamin Independiente
0 Patiño Ríos, Martín Pitufo Independiente
0 Peiteado Cardin, Alex Xuvenil Independiente
0 Pena Torreira, Amador Veterano 1 Club Deportivo Vagalume Energía
0 Perez Pais, Begoña Veterano 1 Independiente
0 Perez Parada, Juan Manuel Senior Kempo Barbanza
0 Piñeiro Abeijon, Benito Veterano 2 Ninguno
0 Pizzuti Balboa, Damian Antoni Infantil Independiente
0 Ramos Llovo, Gabriel Alevin Independiente
0 Ramos Llovo, Rocio Prebenxamin Independiente
0 Reboredo Durán, Alberto Senior Club Deportivo San Paio
0 Regueira Boo, Jose Matias Veterano 4 Atletica Barbanza
0 Reiriz Patiño, Manuel Prebenxamin Ceip O Grupo
0 Rey Torres, Mario Prebenxamin Independiente
0 Rial Ferreiros, Pedro Prebenxamin Colegio Frions
0 Ríos Lustres, Sendy Veterano 1 Independiente
0 Rivas Gude, Daniela Benxamin Independiente
0 Rivas Gude, Manuel Infantil Independiente
0 Rivas Sampedro, Anxo Benxamin Independiente
0 Rodiles Rios, Alberto Veterano 2 Independiente
0 Rodríguez García, Carlos Senior Los Chavales
0 Ruiz Santos, Pablo Benxamin Independiente
0 Sampedro Rivas, Elia Prebenxamin Independiente
0 Sanmartín Carreira, Iván Pablo Veterano 2 Club Deportivo Vagalume Energía
0 Sanmiguel Pérez, Julia Prebenxamin Independiente
0 Santamaría Gude, Mateo Prebenxamin Kempo Barbanza
0 Santamaría Gude, Noa Benxamin Kempo Barbanza
0 Santos Luengo, David Benxamin Por Mi Cuenta
0 Seoane Fernández, Paula Senior S.d. Barbantia Roda
0 Seoane Sánchez, Javier Prebenxamin Independiente
0 Seoane Sánchez, Mario Infantil Independiente
0 Seoane Sánchez, Nicolás Alevin Independiente
0 Sestayo Seoane, Eloy Senior Artrogal Tri498
0 Silva Fernandez, Iago Prebenxamin Atletismo Fontes Do Sar
0 Silva Fernandez, Pablo Benxamin Atletismo Fontes Do Sar
0 Soto Buceta, Sergio Veterano 1 C.a.cambados-Seg.noval
0 Teira Olmo, Jose Prebenxamin Independiente
0 Torrente Guerra, Eric Prebenxamin Independiente
0 Torres, Carlos Xuvenil Independiente
0 Torres, Manolo Veterano 2 Independiente
0 Valdes Martinez, Gabriel Prebenxamin Sheila Martinez Rama
0 Vidal Caaveiro, Pedro Benxamin Independiente
0 Vidal Martinez, Hector Senior Los Chavales
0 Vidal Martinez, Ruben Veterano 1 Los Chavales
0 Vila Sieira, Ruben Veterano 2 Egovarros
0 Vilasoa Silva, Jose Francisco Veterano 1 Os Aforcados Mtb
0 Villanustre Abuin, German Veterano 3 S.d. Barbantia Roda

Localización del evento

Obtener ruta Ver mapa grande