XXXIX CARREIRA POPULAR DE NEGREIRA

FECHA DEL EVENTO11/11/2018

FIN DE INSCRIPCIÓN07/11/2018 - 22:00

SITIO WEBEnlace

LOCALIZACIÓNRua Castelao - Negreira

DEPORTERunning

¡Comparte este evento!

Detalles de la carrera

Reglamento Facebook Twitter


Premios os mellores galegos/as para os nacidos en Galicia (acumulables).

Elixe a túa distancia 5K ou 10K, no momento de facer a inscripción
O Concello de Negreira organiza o domingo 11 de novembro de 2018, a partir das 10:00 h. horas a Carreira Popular de Negreira «A CLÁSICA».

As Carreiras Absolutas 5 k e 10 k están HOMOLOGADAS pola RFEA, e cando fagas a inscrición debes escoller a distancia, xa que só podes participar nunha carreira.

PERCORRIDOS:
1ª CARREIRA (5 K.): CADETES-XUVENIS-XUNIOR-PROMESAS-SENIOR-VETERANOS-SUPERVETERANOS. DISTANCIA: 5.000 m. (HOMOLOGADA) HORA SAÍDA: 10:00
2ª CARREIRA (10 K.): XUNIOR-PROMESAS-SENIOR-VETERANOS M35-F35, M40-F40 , M45-F45 ,M50-F50 E SUPERVETERANOS. DISTANCIA: 10.000 m. (HOMOLOGADA) HORA SAÍDA: 10:50
3ª CARREIRA: ALEVÍNS – INFANTÍS. DISTANCIA: 1.200 m. HORA SAÍDA: 12:10
4ª CARREIRA: BENXAMÍNS. DISTANCIA: 1.200 m. HORA SAÍDA: 12:25
5ª CARREIRA: PREBENXAMÍNS. DISTANCIA: 250 m. HORA SAÍDA: 12:45
6ª CARREIRA: CHUPETES. DISTANCIA: 200 m. HORA SAÍDA: 13:00

RETIRADA DE DORSAIS
Sábado 10 de novembro de 2018
Tendas de deportes Breogán Deportes e GarSport en Negreira en horario de 10:00 h. a 14:00 h. e de 17:00 h. a 20:00 h
Domingo 11 de novembro de 2018
Patio do C.E.I.P. O Coto (na liña de saída) dende as 8:30 h. ata ½ hora antes de cada proba

Información del organizador

Redes sociales del organizador
facebook   twitter

Categorías

Nombre Precio actual Año de nacimiento Inscritos
Chupete Gratis 2015-Posteriores 116
Prebenxamíns Gratis 2012-2014 244
Sub-10 Benxamín Gratis 2010-2011 148
Sub-12 Alevin Gratis 2008-2009 183
Sub-14 Infantil Gratis 2006-2007 102
Sub-16 Cadete Gratis 2004-2005 42
Sub-18 Xuvenil Gratis 2002-2003 28
Sub-20 Xunior 10,00 € 2000-2001 15
Sub-23 Promesa 10,00 € 1997-1999 21
Sénior 10,00 € 1983-1996 158
M - F 35 10,00 € 1978-1983 118
M - F 40 10,00 € 1973-1978 150
M - F 45 10,00 € 1968-1973 80
M - F 50 10,00 € 1963-1968 47
Superveteranos 10,00 € Anteriores-1963 60

Resultados

PTO DOR NOMBRE T.OFICIAL T.NETO RITMO CATEGORÍA P. CAT P. SEX CLUB PTO LOCAL PTO GALLEGO
1232Nicolas Manuel Botana Prini00:40:04,0039:58.003:57SUB-20 Xunior3116Club Triatlón Compostela-1107
3543Fabian Liñares Noya00:51:05,0050:57.004:33SUB-20 Xunior7327Club Cerveceria O Coton Negreira-1312
3204Corinne Alsina Forjan00:49:22,0049:16.005:04SUB-20 Xunior224Club Atletismo Negreira119
1656Iago Pereira Seijo00:42:19,0000:42:194:24SUB-20 Xunior4157Club Atletismo Santiago-1147
587Jacobo Dopazo Ferreiro00:36:34,0036:33.003:44SUB-20 Xunior252Club Atletismo Santiago-143
478Diego Alonso Campo00:35:56,0035:55.003:36SUB-20 Xunior141Club Atletismo Santiago-132
1819María Carballido Castro00:43:06,0043:00.004:19SUB-20 Xunior110Atletismo Friol-15
21710David Otero Romero00:44:45,0044:38.004:22SUB-20 Xunior6207RIBEIRAS DO TAMBRE-1196
21611Juan Alfredo Martinez Pereiro00:44:44,0044:38.004:22SUB-20 Xunior5206RIBEIRAS DO TAMBRE-1195
42713Iria Lago Andrade01:00:41,001:00:29.006:10SUB-23 Promesa654A. D. Olimpia-149
34414Manuel Reyes Iglesias00:50:23,0050:06.005:05SUB-23 Promesa6318-1303
38215Antía Vieiro Fernández00:54:58,0054:48.005:36SUB-23 Promesa434-129
14916Carlos Balsa Bello00:41:06,0040:59.004:09SUB-23 Promesa4141Ribeiras Do Timbre-1131
40517Laura Dopazo Gomez00:57:25,0057:04.005:47SUB-23 Promesa544Club Atletismo Negreira239
14718Pedro Cantelar Ces00:41:06,0040:58.004:08SUB-23 Promesa2139Ribeiras Do Tambre-1129
23820Adrián Ponte Aponte00:45:25,0045:12.004:35SUB-23 Promesa5226-1215
1821Borja Castro Hermida00:33:58,0033:56.003:25SUB-23 Promesa118Club Atletismo Santiago-110
3822Edymar Daniely Brea Abreu00:35:31,0035:29.003:36SUB-23 Promesa14-1-1
4023Sarah Chepwemoi Naibei00:35:33,0035:32.003:39SUB-23 Promesa25Independiente-1-1
4324Sheila Chebet00:35:42,0000:35:423:37SUB-23 Promesa36Independiente-1-1
33227Sergio Gómez Cabrerizo00:49:56,0049:39.005:07Sénior73307-1-1
24628Jose Manuel Gómez Mora00:45:36,0045:19.004:32Sénior63234-1-1
31829Rubén Forján Lema00:49:17,0048:56.004:57Sénior7229516282
24330David Muñoz Navarro00:45:30,0045:18.004:36Sénior62231-1-1
33831Alberto Calvelo Lorenzo00:50:12,0049:45.005:01Sénior75313-1298
18432Leandro Eiras Lueiro00:43:11,0043:06.004:28Sénior53174Leandro Eiras Lueiro-1164
33634Daniel Ferreiro Carballeira00:50:07,0049:46.005:00Sénior74311-1296
13037Álvaro Prada Vega00:40:23,0040:20.004:03Sénior45123-1-1
3338Alexandre Fernández Tojo00:35:10,0035:09.003:34Sénior1632Tambre Bike & Running-123
19140Samuel Fernández Redondo00:43:30,0000:43:304:19Sénior55181Club Cerveceria O Coton Negreira8170
11941Jorge Arceiz Baquero00:39:51,0039:47.004:07Sénior42112Atletismo Arenteiro-1103
11543Rafael Senén Gómez García00:39:28,0039:25.003:58Sénior41108Club Atletismo Outes-199
5445Ruben Insua Diaz00:36:21,0036:19.003:40Sénior2348Club Atletismo Sar Vermú Petroni-139
8046Gonzalo Silva Brenlla00:38:05,0037:57.003:48Sénior3274Noitebra F.c.-165
4647Xan Collazo Areosa00:35:52,0035:49.003:39Sénior2040Club Atletismo O Pino-131
14248Andres Tubio Del Rio00:40:55,0040:47.004:08Sénior47135-1125
33049Maria Gonzalez Martinez00:49:51,0049:40.005:05Sénior525Orixinal Mgm Team-120
41150Adán Pérez Fidalgo00:59:06,0058:40.006:04Sénior79366Adán Pérez Fidalgo-1351
20651Ivan Romero Lema00:44:22,0044:09.004:22Sénior57196-1185
12752Alberto Reboredo Durán00:40:12,0040:07.004:01Sénior43120Club Atletismo Sar Vermú Petroni-1111
2853Sergio Requeijo Requeijo00:34:55,0034:53.003:31Sénior1527Atletismo Arenteiro-118
1254Jose Canda Louzao00:33:31,0033:30.003:23Sénior812Atletismo Arenteiro-14
2155Pelayo Fernández Álvarez00:34:21,0000:34:213:29Sénior1120Club Oriente Atletismo-1-1
11256Alex Rodriguez Lias00:39:18,0039:13.003:54Sénior39105-196
23557Iván Lopez Romero00:45:17,0045:05.004:27Sénior61223Baiorunners-1212
41258Vanesa Felpeto Babío00:59:11,0058:47.005:58Sénior746-141
26859Ramón Cabo Hombre00:46:58,0046:40.004:44Sénior68254-1241
15760Daniel Rivera Sánchez00:41:46,0041:44.004:16Sénior49149-1139
26261Apolonia Bermúdez Canosa00:46:34,0046:21.004:36Sénior314-19
18762Asier Souto Santos00:43:15,0042:57.004:15Sénior54177-1-1
21563Miguel López Noya00:44:43,0044:35.004:29Sénior58205-1194
22365Diego Oca Lema00:44:56,0044:49.004:32Sénior60212-1201
43366Carlos Sande Manteiga01:04:38,001:04:13.007:05Sénior80376-1361
42868Verónica Iglesias Fernández01:00:44,001:00:21.006:03Sénior955-150
27469Javier García Varela00:47:10,0046:47.004:36Sénior69259-1246
5170Carlos Fraga Adrio00:36:14,0036:13.003:39Sénior2245Club Atletismo O Pino-136
15471Pablo Feijoo Vilanova00:41:45,0041:41.004:17Sénior48146Club Piragüismo Fluvial Allariz-1136
10472Diego Santos Blanco00:39:08,0039:04.003:57Sénior3797Club Atletismo Sar Vermú Petroni-188
8673Efrén Capelo Vieites00:38:17,0038:15.003:52Sénior3379Noitebra F.c.-170
5074Ruben Martinez Mayo00:36:12,0036:10.003:46Sénior2144Club Atletismo Negreira335
31175Gonzalo Díaz00:48:59,0048:48.004:54Sénior71289-1276
22076Pablo Roo Maroñas00:44:50,0044:39.004:31Sénior59209Atletismo Lousame-1198
4577Adrian Limia Quintas00:35:51,0035:49.003:37Sénior1939Atletismo Arenteiro-130
6279Brais Otero Baameiro00:36:49,0036:47.003:42Sénior2556X-One Vigo-147
25581Jesús Cela Boisa00:46:02,0045:52.004:34Sénior65243-1230
6682Miguel Iglesias Amores00:36:54,0036:49.003:41Sénior2760Club Deportivo Pinarium-151
26683Martín Pereira Marzoa00:46:52,0046:42.004:44Sénior66252-1239
7086Ivan Rego Pose00:37:07,0037:05.003:44Sénior2964Atletismo Milladoiro-155
6487Anxo Ruanova Fernandez00:36:51,0036:49.003:43Sénior2658Club Atletismo Sar Vermú Petroni-149
888Jose Manuel Vieito Vilacoba00:32:16,0032:16.003:15Sénior68Club Atletismo Sar Vermú Petroni-12
3989Martin Regueira Rellan00:35:33,0035:31.003:39Sénior1735Club Atletismo O Pino-126
1690Cristian Muiño Varela00:33:53,0033:51.003:24Sénior916Club Atletismo O Pino-18
27991Adrián Goyanes Souto00:47:18,0047:09.004:52Sénior70263Adrián Goyanes Souto-1250
25192Iván Pardal Coca00:45:59,0045:51.004:33Sénior64239Club Atletismo O Pino-1226
8994Adrián Sánchez Vázquez00:38:29,0038:22.003:48Sénior3582-173
42095Liliana Gómez Almeida00:59:41,0059:34.006:00Sénior848-143
39596Alberto Pereira Suárez00:56:24,0056:13.005:37Sénior78355-1340
10997Arturo Mata Castro00:39:16,0039:15.004:00Sénior38102Club Atletismo Santiago-193
7899Eloy Gonzalez Horta00:37:52,0037:49.003:52Sénior3172Artrogal Tri-498-163
42100Ricardo León Viñas00:35:38,0035:36.003:37Sénior1837Club Atletismo Sar Vermú Petroni-128
22101Alberto Chaves Camino00:34:39,0034:39.003:28Sénior1221Club Atletismo Santiago-112
71102Ruben Estevez Pereira00:37:11,0037:07.003:45Sénior3065Atletismo Arenteiro-156
27103Fernando Vales Ferreira00:34:49,0000:34:493:30Sénior1426Club Atletismo Santiago-117
23104Juan Carlos Mosquera Dopazo00:34:41,0034:40.003:31Sénior1322Club Atletismo Sar Vermú Petroni-113
128105Fernando Martínez Sóñora00:40:20,0040:11.004:06Sénior44121-1112
204106Javier Boullón Pérez00:44:12,0044:02.004:26Sénior56194-1183
366107Néstor Fidalgo Blanco00:52:10,0051:42.005:18Sénior76338Néstor-1323
2110David Kiplomo Cheboswony00:29:49,0029:49.002:56Sénior22Independiente-1-1
5111Philemon Kemboi00:30:49,0030:49.003:07Sénior45Independiente-1-1
10112Brian Kipyego Ndiema00:32:37,0000:32:373:22Sénior710Independiente-1-1
6113Naibei Titus Ndwina00:31:39,0031:38.003:17Sénior56Independiente-1-1
19114Rebecah Jeruto Cherop00:34:01,0034:00.003:26Sénior11Independiente-1-1
1116El Hassan Oubadi00:29:45,0029:45.002:56Sénior11Real Sociedad-1-1
402119Maria Ruso Gundin00:56:49,0056:29.005:41Sénior643-138
88120Marcos Rodriguez Vazquez00:38:28,0038:25.004:00Sénior3481Atletismo Arenteiro-172
91121Hugo Suárez Riesgo00:38:39,0038:36.003:53Sénior3684Family Pádel Los Tilos-175
67122Gerardo Cachafeiro García00:36:56,0036:54.003:44Sénior2861-152
17123Anton Gomez Gonzalez00:33:55,0033:53.003:24Sénior1017Cd San Paio A Estrada-19
114124Uxio Rial Rodriguez00:39:26,0039:21.003:56Sénior40107Os Bombardinos-198
4127Alejandro Fernández Rivera00:30:45,0000:30:453:07Sénior34Alejandro Fernández Rivera-11
169128Santiago Manuel Gey Segade00:42:32,0042:20.004:15Sénior52160S.d. Barbantia Roda-1150
159129Marco Gundín Martín00:42:06,0041:58.004:12Sénior50151-1141
134130Juan Bello Garcia00:40:35,0040:30.004:05Sénior46127Club Cerveceria O Coton Negreira6117
160131Fernando Pensado Rivas00:42:12,0042:08.004:22Sénior51152Independiente-1142
383132Jose Angel Parada Cadillo00:55:00,0054:55.005:43Sénior77349-1334
55135Francisco Noguerol Rodríguez00:36:26,0036:23.003:38Sénior2449Atletismo Arenteiro-140
267136Davud Lamego Nodar00:46:54,0046:37.004:40Sénior67253-1240
34137Paula Mayobre González00:35:11,0000:35:113:30Sénior22Clinica Dental Seoane Pampín-11
315139Patricia Álvarez Rey00:49:02,0048:44.004:47Sénior423Patricia Alvarez Rey-118
198142Fernando Casal Couto00:44:04,0043:57.004:25M - F 3543188-1177
82143Abelardo Manuel Soler Rivas00:38:13,0038:10.003:50M - F 351775Club Atletismo Negreira466
96144Alberto Gonzalez Suarez00:38:54,0038:49.003:55M - F 351989-180
406145Albert C. Carballal Iglesias00:57:49,0057:32.005:54M - F 3569362-1347
343147Iñigo Esparis Barba00:50:20,0050:15.005:11M - F 356331715302
171149Pablo Casais Lopez00:42:41,0042:34.004:19M - F 3536162-1152
20151Jose Manuel Corral Justo00:34:04,0034:03.003:26M - F 35719Atletismo Arenteiro-111
371152Carlos Dominguez Lourido00:53:01,0052:47.005:22M - F 356734220327
185155Mario Daniel Varela Crespo00:43:12,0042:58.004:20M - F 3542175Atletismo Arenteiro-1165
291156Martin Eugenio Rodriguez Gomez00:48:04,0047:54.004:53M - F 3557271Noitebra F.c.-1258
150157Gonzalo Sanmartin00:41:14,0041:09.004:12M - F 3532142Gonzalo Sanmartin-1132
57158Fernando Pérez Reboredo00:36:32,0036:29.003:39M - F 351251Atletismo Arenteiro-142
11160Jorge Crespo Arias00:32:55,0032:54.003:20M - F 35311Club Atletismo Sar Vermú Petroni13
163161Fernando Froján Canle00:42:17,0042:07.004:17M - F 3534155Fernando Froján Canle-1145
138165Marcos Mayo Agrafojo00:40:47,0040:43.004:07M - F 3529131-1121
61167Santiago Cid García00:36:44,0036:40.003:42M - F 351355Noitebra F.c.-146
237168Marcos Viturro Gómez00:45:24,0045:11.004:35M - F 3548225-1214
372169Alberto Agra Liñares00:53:11,0052:43.005:17M - F 356834321328
37170Marisa Barros00:35:30,0035:29.003:36M - F 3513Sport Comercio Salgueiros Portugal-1-1
434171María Lucía Freire Cabo01:05:16,001:04:52.006:46M - F 351458-153
178172José Manuel Turnes Cordeiro00:42:56,0042:43.004:15M - F 3539169Nosportlimit-1159
347173Adrián Carballeira Puñal00:50:45,0050:27.005:08M - F 3564320-1305
241174Javier Suárez Giadás00:45:28,0045:20.004:37M - F 3550229-1218
173175Mario Queiruga Santiago00:42:48,0042:44.004:20M - F 3538164Mario Queiruga-1154
15176Luis Iglesias Raña00:33:42,0033:40.003:22M - F 35615Atletismo Arenteiro-17
172177Marcelino Rivas Pombo00:42:47,0042:38.004:13M - F 3537163Nosportlimit-1153
378178Cristina Carril Boo00:53:37,0053:16.005:24M - F 35832Club Atletismo O Pino-127
369179Verónica Martínez Parcero00:52:28,0052:13.005:21M - F 35629Club Atletismo O Pino-124
200180Juan Carlos Trillo Caamaño00:44:05,0043:56.004:28M - F 3544190-1179
30181Julio Novoa Gutierrez00:35:02,0035:01.003:32M - F 35929Atletismo Arenteiro-120
131182Benjamin Costa Fernández00:40:28,0040:23.004:08M - F 3527124Club Atletismo Sar Vermú Petroni-1114
129183Francisco Jose Cuenca Garcia00:40:22,0040:16.004:05M - F 3526122Atletismo Milladoiro-1113
182184Javier Rico Díaz00:43:07,0000:43:074:19M - F 3541172-1162
233185Pablo Baña Sanda00:45:16,0045:06.004:28M - F 3547221Club Atletismo O Pino-1210
132186Marcial Anibal Barca España00:40:32,0040:26.004:03M - F 3528125Os Muditos-1115
111187Marcos Campos Lueiro00:39:18,0039:13.003:58M - F 3522104Club Atletismo Santiago595
44188Carlos Juanatey Garcia00:35:44,0035:42.003:36M - F 351138Club Atletismo Sar Vermú Petroni-129
284189Lucia Peon Santome00:47:40,0047:25.004:48M - F 35419Atletismo Deza-114
270190Daniel Castro Moscoso00:47:04,0046:49.004:43M - F 3553256Club Atletismo O Pino-1243
373191Begoña Gil Otero00:53:13,0052:58.005:22M - F 35730Atletismo Deza-125
140192Cesar Costoya Prado00:40:51,0040:44.004:05M - F 3530133Talleres David Triatlon Compostela-1123
14193Amador Pena Torreira00:33:40,0033:40.003:22M - F 35514Club Atletismo O Pino-16
77194Martín Abelenda López00:37:37,0037:32.003:50M - F 351571Club Atletismo O Pino-162
121197David Ponte Iglesias00:39:56,0039:47.004:00M - F 3524114Marraners - En Boas Mans-1105
69199Jordi Silva Luna00:37:01,0036:57.003:43M - F 351463Atletismo Arenteiro-154
421200Pilar Vazquez Febrero00:59:57,0059:33.005:50M - F 351149-144
103202José Montoto Domínguez00:39:07,0039:03.003:52M - F 352196Atletismo Arenteiro-187
13203Juan Pablo Fernandez Rodrigues00:33:38,0033:36.003:21M - F 35413Club Atletismo Santiago-15
387204María García Castelo00:55:08,0054:46.005:27M - F 351037Club Atletismo Lousame Deportes Hermida-132
339205José Baña Moledo00:50:14,0049:53.005:01M - F 3562314Club Atletismo Lousame - Deportes Hermida-1299
309208Moises Garcia Garcia00:48:58,0048:38.005:00M - F 3560287-1274
240209Juan Rivas Alende00:45:26,0045:16.004:26M - F 3549228Noitebra F.c.-1217
431210Ana Maria Fernández Bello01:00:51,001:00:34.006:01M - F 351357Nosportlimit-152
254211Miguel Vidal Moreiras00:46:00,0045:54.004:36M - F 3552242Montaevai O Pino-1229
362212David Santomil00:51:54,0051:32.005:09M - F 3566334-1319
283214María Fernández González00:47:37,0047:28.004:49M - F 35318Club Atletismo Pravia-113
253215Alvaro Fernández Ferro00:46:00,0045:54.004:36M - F 3551241Montaevai O Pino-1228
155216José Ramón Antelo Martínez00:41:46,0000:41:464:12M - F 3533147Ponte Trail-1137
211217Perfecto Vázquez Rivera00:44:33,0044:24.004:31M - F 3545201-1190
293218Sebas Munin Fraga00:48:12,0047:56.004:50M - F 3558273-1260
424219Salomé Miramontes Mirás01:00:26,001:00:03.006:00M - F 351252-147
285221César Suárez Suárez00:47:47,0047:19.004:34M - F 3556266César Suárez Suárez12253
179222Pablo Iglesias Domínguez00:43:03,0042:52.004:23M - F 3540170Noitebra F.c.-1160
356223Xurxo Barreiro González00:51:12,0050:50.005:05M - F 3565329Beer Runners Coruña-1314
79224Jose Luis González Núñez00:37:52,0037:50.003:52M - F 351673-164
25225Luis Calvo Castro00:34:48,0034:47.003:34M - F 35824215
141226Angel Campos Santiago00:40:53,0040:48.004:07M - F 3531134Club Atletismo Sar Vermú Petroni-1124
98227Alberto Alvarez Bendaña00:38:57,0038:50.003:51M - F 352091Club Atletismo Sar Vermú Petroni-182
298228Manuel Presas Vence00:48:18,0048:02.004:53M - F 3559276Atletismo Deza-1263
413229David Casasnovas Fernández00:59:13,0058:51.005:56M - F 3570367Synaptyca Running-1352
275230José Manuel García Antelo00:47:11,0047:05.004:46M - F 355426013247
118231Manuel Rodríguez Fernandez00:39:49,0039:44.004:02M - F 3523111Kurai-1102
224232Paula Esteiro Ramos00:44:57,0044:51.004:31M - F 35212Dafit-17
164234Juan Carlos Vazquez Grela00:42:18,0042:02.004:12M - F 3535156Nosportlimit-1146
87235Antom Santos Pérez00:38:18,0038:16.003:53M - F 351880A.c.e.d. O Carballo-171
439236Ruben Fiuza Canosa01:06:41,001:06:13.006:58M - F 3572379Mirons Da Costa Da Morte-1364
124239Roberto Vieito Raña00:40:06,0040:02.004:04M - F 3525117-1108
232240Javier Ponte Pintor00:45:14,0044:58.004:28M - F 3546220-1209
313242Miguel Ángel Candal Padin00:49:01,0048:40.004:48M - F 3561291-1278
3244Mohamed Blab00:30:34,0000:30:343:05M - F 3513Artyneon-1-1
9245James Manytur00:32:33,0000:32:333:18M - F 3529Independiente-1-1
36247Alberto Carou Carril00:35:18,0035:16.003:35M - F 351034Club Atletismo O Pino-125
346248Rocio Garcia Felpeto00:50:34,0050:08.005:05M - F 35527Atletismo Olympo Matojoma-122
414249Manuel Alejandro Suárez Garea00:59:15,0058:48.006:24M - F 3571368-1353
385250Maria Vanessa Leon Viñas00:55:06,0054:52.005:40M - F 35935Club Atletismo Sar Vermú Petroni-130
276251Oscar Sanchez Caneda00:47:11,0047:05.004:49M - F 3555261Club Atletismo O Pino-1248
236254Marcos Fontans Sebe00:45:21,0045:02.004:29M - F 4046224-1213
203255Benito Piñeiro Abeijon00:44:11,0043:44.004:16M - F 4038193-1182
348256Jesus Alonso Vieito00:50:46,0050:22.005:08M - F 407232119306
282257Víctor Hugo Conde López00:47:36,0047:35.004:50M - F 4054265Terra De Soneira Cd-1252
340258Lisardo Núñez Pardo De Vera00:50:15,0049:55.005:05M - F 4070315-1300
133259Iván Pablo Sanmartín Carreira00:40:35,0040:32.004:03M - F 4022126Club Atletismo O Pino-1116
161260Juan José Noya Rodríguez00:42:14,0042:02.004:16M - F 40271537143
277261Beatriz Olveira Traba00:47:12,0047:04.004:43M - F 40416A. D. Olimpia-111
193262Juan Enrique Rodriguez00:43:35,0043:28.004:23M - F 4034183No-1172
116263Marcos Tarrio Martinez00:39:36,0039:30.003:58M - F 4018109Atletismo Milladoiro-1100
212264Juan Gaciño González00:44:38,0044:21.004:26M - F 4042202-1191
286265Sonia Agrasar Barral00:47:50,0047:35.004:49M - F 40620Club Atletismo Sar Vermú Petroni-115
192266Miguel Santomil Lapido00:43:31,0043:26.004:16M - F 4033182Club Atletismo Sar Vermú Petroni-1171
120268Javier Guimarey Senin00:39:55,0039:51.004:01M - F 4020113Club Atletismo Sar Vermú Petroni-1104
264269Luciano Lucas Perez00:46:45,0046:31.004:42M - F 4053250-1237
321270Jose Manuel Alvite Antelo00:49:30,0049:13.004:44M - F 4066297-1284
297274Ignacio Touzón Lijó00:48:16,0048:05.004:48M - F 4057275Bajandode40.com-1262
257276Xosé Manuel Lamas Pose00:46:18,0045:52.004:32M - F 4050245-1232
408277Rafael Iglesias Bello00:57:59,0057:46.006:11M - F 4084364-1349
252278Manuel Sanmartin Malvarez00:45:59,0045:43.004:30M - F 4048240Club Cerveceria O Coton Negreira11227
326280Rafael Senén Gómez Reiris00:49:46,0049:26.005:03M - F 4069302Club Atletismo Outes-1288
95282Japi Baamonde Arufe00:38:49,0000:38:493:57M - F 401388Club Atletismo Sar Vermú Petroni-179
296283Belen Perez Martinez00:48:15,0048:03.004:48M - F 40822A. D. Olimpia-117
221284Juan Manuel Bautis Otero00:44:55,0044:45.004:29M - F 4038210-1199
300286Gabriel Álvarez Castro00:48:22,0048:14.004:51M - F 4059278-1265
201287Jorge Castro Maroño00:44:07,0043:58.004:32M - F 4037191-1180
207289Marcos Casal Santos00:44:26,0044:21.004:43M - F 4040197-1186
398292Hernán García Amelio00:56:40,0056:25.005:56M - F 4082358Atletismo Deza-1343
186294Jose Ramon Cuns Santos00:43:15,0042:57.004:15M - F 4031176-1166
167295Cristina Loeda Soto00:42:25,0042:21.004:17M - F 4029Cristina Loeda Soto-14
213296Pablo González Montero00:44:40,0044:33.004:32M - F 4043203-1192
263297Manuel García Rodríguez00:46:35,0046:22.004:41M - F 4052249Atletismo Arenteiro-1236
205298Mario Ledo Fariñas00:44:17,0044:04.004:26M - F 4039195Mario-1184
294299Alicia García Cruz00:48:14,0000:48:144:57M - F 40721A. D. Olimpia-116
365300Javier Varela Romero00:52:03,0051:48.005:13M - F 4076337-1322
102301Alberto Rodríguez González00:39:05,0039:02.003:59M - F 401595Atletismo Arenteiro-186
261302Pablo Romero Lema00:46:34,0046:21.004:36M - F 4051248Independiente-1235
295303Leonardo Fernández00:48:14,0047:57.004:49M - F 4056274Leonardo Fernández-1261
26304Rubén Liñares Aran00:34:49,0034:49.003:30M - F 40325-116
174305David E. Losada Carril00:42:49,0042:48.004:20M - F 4029165Atletismo Milladoiro-1155
53306Alberto Rodríguez Pérez00:36:18,0036:15.003:39M - F 40647Club Atletismo Sar Vermú Petroni-138
324307Diego Ocampo Sánchez00:49:40,0049:21.004:55M - F 4067300-1286
197309Bruno Bermudez Tajes00:44:04,0043:56.004:28M - F 4036187-1176
341310Natalia Lorenzo Perez00:50:17,0050:07.005:15M - F 40926Atletismo Milladoiro-121
166311Juan Luis Botana Mosquera00:42:20,0042:12.004:14M - F 4028158Club Atletismo O Pino-1148
41312José Miguel Gómez Sánchez00:35:34,0035:34.003:36M - F 40636Club Atletismo O Pino-127
384315Laureano Varela Álvarez00:55:01,0054:39.005:07M - F 4080350-1335
74316Arturo Ramos Ferrol00:37:27,0037:24.003:46M - F 401068Atletismo Milladoiro-159
226317Francisco Pais Trigo00:45:00,0044:48.004:30M - F 404521410203
32318Juan Jose Alvarez Cures00:35:07,0035:06.003:33M - F 40531Club Atletismo O Pino-122
222319Jose Varela Verdes00:44:56,0044:48.004:31M - F 4044211Beer Runners Coruña-1200
139320Carlos Becerra Do Ejo00:40:49,0040:44.004:07M - F 4024132Club Atletismo Fontes Do Sar-1122
117321Javier Pérez Rodríguez00:39:44,0039:39.004:01M - F 40191103&run By Pedro Nimo-1101
426322Guillermu Fernandez01:00:36,001:00:09.005:59M - F 4087373-1358
90324Roberto Iglesias Rodríguez00:38:36,0038:33.003:52M - F 401083Atletismo Milladoiro-174
370325Marcos Tedín Mouzo00:52:30,0052:14.005:17M - F 4077341-1326
24326Roberto C. Agrelo Gómez00:34:45,0034:44.003:29M - F 40223Club Atletismo Sar Vermú Petroni-114
400328Yolanda González Villar00:56:45,0056:20.005:47M - F 401142John Turkey De Outes-137
196329Jose Maria Garcia Ferro00:44:01,0043:43.004:24M - F 4035186-1175
416330Marcos Núñez Iglesias00:59:15,0058:48.006:24M - F 4086370-1355
92331Kiko Lago Santiago00:38:44,0038:39.003:53M - F 401185A. D. Olimpia-176
303332Jose Manuel Busto Gallardo00:48:43,0048:22.004:50M - F 4061281Club Atletismo Lousame - Deportes Hermida-1268
56333Jose Antonio Gomez Rios00:36:29,0036:27.003:40M - F 40750Club Atletismo Sar Vermú Petroni-141
345334Manuel Otero Bargos00:50:30,0050:13.005:06M - F 4071319-1304
430335Arantxa Abad Pérez01:00:51,001:00:34.006:01M - F 401456-151
288336Jose Manuel Pérez Cibeira00:47:52,0047:38.004:47M - F 4055268-1255
105337Fernando Fernández Martínez00:39:08,0039:05.003:57M - F 401698-189
256338Jesús Palacios Martín00:46:15,0046:06.004:43M - F 4049244Club Atletismo Pravia-1231
219339Beatriz Barroso Perez00:44:49,0044:39.004:31M - F 40311Tribu Trail-16
60340Iván García Rechou00:36:40,0036:34.003:41M - F 40854Club Atletismo Noia-145
435341María Cortés Patiño01:05:37,001:05:21.006:43M - F 401559Nosportlimit-154
436342Mila Gonzalez Lopez01:05:37,001:05:21.006:43M - F 401660Nsl-155
376343Aure Canle Reino00:53:17,0053:00.005:14M - F 4079346-1331
93344Héctor Cajaraville Araújo00:38:44,0038:38.003:54M - F 401286-177
101345José Ramón Rodríguez González00:39:05,0039:02.003:58M - F 401694Atletismo Arenteiro-185
304346José Antonio Salvado Castro00:48:50,0048:30.004:57M - F 4062282-1269
281347Johana Torres Torres00:47:26,0047:21.004:52M - F 40517Club Atletismo Sar Vermú Petroni-112
113348Tomas Seoane Muñiz00:39:26,0039:23.004:00M - F 4017106Seoane Muñiz-197
83350Avelino Caamaño Nieto00:38:14,0038:11.003:50M - F 40976Club Atletismo Sar Vermú Petroni-167
392351Gabriel Cao Sánchez00:56:17,0055:55.005:33M - F 4081354-1339
415352Antonio Adolfo Fernandez Casasnovas00:59:15,0058:53.005:56M - F 4085369-1354
299353Miguel Ángel Castiñeiras Perez00:48:20,0048:14.005:06M - F 4058277-1264
302354Jorge Mella Calvo00:48:30,0048:13.004:46M - F 4060280-1267
136356Igor Pereda García00:40:42,0040:38.004:08M - F 4023129Enkarterri Triatloi-1119
374357Álvaro Ferreira Pérez00:53:14,0052:56.005:24M - F 4078344-1329
310358Ruben Diaz Valcarcel00:48:58,0048:49.004:58M - F 4064288Club Atletismo Fontes Do Sar-1275
146359Vicente Sanmartin Vigo00:41:03,0040:54.004:09M - F 4025138Verxel Nutrición Deportiva-1128
419360Susana Buján Otero00:59:23,0059:17.006:12M - F 401247Noitebra F.c.-142
29361Daniel Vila Combarros00:34:59,0034:58.003:32M - F 40428Club Atletismo Sar Vermú Petroni-119
403362Bartolome Balsa Freire00:56:54,0056:25.005:47M - F 4083360Peña Pulpeiros-1345
176364Julio Lamela Castro00:42:52,0042:45.004:19M - F 4030167Hoxe Queixos-1157
350365Javier Urberuaga Diaz00:50:53,0050:27.004:59M - F 4073323-1308
152366Gustavo Rios Sanchez00:41:36,0041:30.004:15M - F 4026144Club Atletismo O Pino-1134
325368Jesús Manuel López Fandiño00:49:42,0049:27.005:01M - F 4068301-1287
316369Angel M Peon Lado00:49:03,0048:45.004:47M - F 4065293Club Cerveceria O Coton Negreira14280
353370Ángel Pardo De Vera Sánchez00:51:01,0050:52.005:10M - F 4074326-1311
7372Philip Biwott00:32:14,0032:13.003:10M - F 4017Independiente-1-1
306375Andrés Pampin Tato00:48:55,0048:49.004:58M - F 4063284-1271
359377Javier Lires Calo00:51:32,0051:07.005:10M - F 4075331-1316
244380Alvaro Pereiras Couto00:45:33,0045:21.004:31M - F 4047232-1220
189381Daniel Lareo Creo00:43:21,0043:11.004:21M - F 4032179Tribu Trail-1168
126382José Buján González00:40:09,0040:05.004:06M - F 4021119Club Atletismo Outes-John Turkey-1110
386383Montserrat Pereira Pena00:55:07,0054:52.005:40M - F 401036Club Atletismo Sar Vermú Petroni-131
208384Vicente García García00:44:27,0044:13.004:31M - F 4041198-1187
81386María Jesús Gestido Rodriguez00:38:06,0038:05.003:52M - F 4017-12
425387Patricia Quintans Suarez01:00:26,001:00:03.006:12M - F 401353448
396388Manuel Trigo Bao00:56:32,0056:17.005:55M - F 4553356Ninguno-1341
68389Jorge Garcia Rodriguez00:37:00,0036:58.003:42M - F 45862Noitebra F.c.-153
265392Vitor Manuel Rodriguez Jurjo00:46:49,0046:30.004:38M - F 4544251Vitor Manuel Rodriguez Jurjo-1238
125394Francisco Javier Fernandez Garcia00:40:09,0040:00.003:59M - F 4521118Club Ciclista Muros-1109
361395Jose Manuel Mayo Caamaño00:51:50,0051:31.005:18M - F 4550333Vendaval Esteiro-1318
319396Francisco Gonzalez Martínez00:49:19,0048:58.004:57M - F 454729617283
49397Ernesto Buceta Pouso00:36:01,0036:00.003:41M - F 45443No-134
391398Francisco Abuin Garcia00:55:52,0055:25.005:36M - F 4552353-1338
377399Maria Jose Traba Lopez00:53:23,0053:12.005:29M - F 45331A. D. Olimpia-126
168400Jose Manuel Juncal Santos00:42:27,0042:13.004:13M - F 4528159-1149
177401Antonio Barreiro Cordeiro00:42:56,0042:43.004:15M - F 4529168-1158
287402Evaristo Garcia Martinez00:47:50,0047:42.004:52M - F 4545267Club Atletismo Sar Vermú Petroni-1254
422403Chelo Vigo Liñares01:00:07,0059:49.006:14M - F 45750Club Atletismo Fontes Do Sar-145
423404Ana Vigo Liñares01:00:07,0059:49.006:14M - F 45851Club Atletismo Fontes Do Sar-146
334405Juan Jesús Tajes Mayo00:50:00,0049:39.005:06M - F 4549309Club Atletismo Fontes Do Sar-1294
143406Javier Cupeiro Frade00:40:58,0040:52.004:10M - F 4524136-1126
218407Julio Barbazan Caamaño00:44:47,0044:38.004:31M - F 4537208-1197
151409Jose Antonio Serrano Remuiñan00:41:31,0041:25.004:11M - F 4525143-1133
100411Juan Carlos Martínez Valverde00:38:58,0038:55.003:55M - F 451593Club Atletismo O Pino-184
158413Francisco Jose Olveira Martinez00:41:49,0041:41.004:13M - F 4527150Club Atletismo Sar Vermú Petroni-1140
199415Alberto Rodriguez Garcia00:44:05,0043:51.004:25M - F 4535189-1178
245416Juan Carlos Fernández Oliveira00:45:33,0045:21.004:31M - F 4542233-1221
290417Carlos Carrasco Iturra00:47:55,0047:48.004:52M - F 4546270Club Atletismo O Pino-1257
230418Fernando Bernal Lopez00:45:10,0044:59.004:34M - F 4540218-1207
393419Carmen Castro Cores00:56:18,0055:59.005:42M - F 45439Club Atletismo O Pino-134
239420Carlos De Novoa Gómez00:45:25,0045:06.004:28M - F 4541227-1216
94421Alfonso Toimil Castro00:38:46,0038:43.003:53M - F 451487Atletismo Milladoiro-178
180422Jesús A. Beis Cabanas00:43:05,0042:57.004:20M - F 4530171Club Atletismo O Pino-1161
135423Jose Manuel Pajaro Salagre00:40:36,0000:40:364:06M - F 4522128Atletismo Milladoiro-1118
190424Alberto Varela Nuñez00:43:29,0043:20.004:22M - F 4532180Atletismo Milladoiro-1169
379425Francisco Javier Fanego Rioboo00:53:51,0053:27.005:27M - F 4551347-1332
394426Eva De La Fuente Iglesias00:56:18,0055:59.005:42M - F 45540Club Atletismo O Pino-135
84428José Manuel Cao García00:38:14,0038:10.003:48M - F 451377José Manuel Cao García-168
122429Juan Carlos De La Iglesia Souto00:40:01,0039:56.004:03M - F 4520115-1106
52430Jose Antonio Gontan Castro00:36:17,0036:14.003:36M - F 45546Club Atletismo Fontes Do Sar-137
73431Antonio Vázquez Tourón00:37:18,0037:13.003:48M - F 45967Club Atletismo O Pino-158
35432Felipe Miguens Gasamanes00:35:14,0000:35:143:35M - F 45233Club Atletismo O Pino-124
225435Rubén Suárez Carballo00:44:59,0044:48.004:32M - F 45392139202
63436Miguel Cabo Villaverde00:36:50,0000:36:503:40M - F 45757Atletismo Milladoiro-148
106437Jose Manuel Troitiño Bouza00:39:13,0039:11.003:55M - F 451799Jose Manuel Troitiño Bouza-190
183438Felipe Barata Villapol00:43:08,0043:03.004:19M - F 4531173Atletismo Friol-1163
107439Jose Antonio Costa Rodriguez00:39:14,0039:13.003:59M - F 4518100Agrupación Atlética Mazí-191
48440Javier Campos Suarez00:35:58,0035:57.003:35M - F 45342Club Atletismo Santiago-133
209441Francisco Manuel Domínguez Recarey00:44:30,0044:19.004:30M - F 4536199Ponte Trail-1188
329442Angel Munin Otero00:49:48,0049:26.004:51M - F 4548305Noitebra F.c.-1291
260443Mada García Abalo00:46:33,0046:25.004:44M - F 45113-18
137444José Manuel Del Rio Noya00:40:45,0040:37.004:07M - F 4523130-1120
108445Luis Mendez Torres00:39:15,0039:13.003:56M - F 4519101-192
195446Jose Luis Requejo Rodriguez00:43:41,0043:28.004:19M - F 4534185Atletismo Arenteiro-1174
273447Maria Jose Bragaña Miguens00:47:10,0046:53.004:45M - F 45215Club Atletismo Outes Jonh Turkey-110
31448José Carlos Buján Otero00:35:05,0035:03.003:33M - F 45130Noitebra F.c.-121
75449Victor Barcala Mora00:37:34,0037:31.003:48M - F 451169Pontevedra-160
156450Javier Taboada Garcia00:41:46,0041:36.004:08M - F 4526148-1138
76451Ricardo Villar Rodriguez00:37:36,0037:34.003:49M - F 451270Noitebra F.c.-161
194452Álvaro César Vila00:43:38,0043:28.004:22M - F 4533184Tambre Bike&running-1173
249456Luis Calvo Calvo00:45:55,0045:51.004:41M - F 4543237-1224
399457Sonia Fernández Conde00:56:43,0056:21.005:41M - F 45641-136
407458Antonio González Franco00:57:49,0057:30.005:54M - F 5037363Team Dafit-1348
305459Jesus Perez Balirac00:48:54,0048:39.004:49M - F 5017283Noitebra F.c.-1270
59460Jose Suarez Leis00:36:36,0036:35.003:43M - F 50153Club Atletismo Sar Vermú Petroni-144
250461Francisco Sanmarco Santos00:45:57,0045:51.004:40M - F 5012238Club Atletismo Sar Vermú Petroni-1225
248463Angel Perez Susavila00:45:54,0045:42.004:38M - F 5011236-1223
289465Jesus Iglesias Vigo00:47:53,0047:25.004:35M - F 5015269Veteranos Negreira-1256
317466Enrique Vazquez Vazquez00:49:11,0048:56.004:53M - F 5019294A.d.cerne-1281
145468Teresa Castro Villaverde00:41:00,0040:55.004:05M - F 5018Club Atletismo Noia-13
404469Antonio Balboa Salgado00:57:06,0056:45.005:40M - F 5030361Antonio Balboa Salgado-1346
327470Xosé Nieto Figueiras00:49:46,0049:22.004:49M - F 5021303-1289
99471Daniel Becerra Rodríguez00:38:57,0038:53.003:54M - F 50492Noitebra F.c.-183
242472Jose Manuel Valiño Cereijo00:45:28,0045:14.004:35M - F 509230-1219
258473José Gómez Viaño00:46:29,0046:14.004:36M - F 5013246-1233
301474Carlos Díaz Corral00:48:25,0048:03.004:51M - F 5016279-1266
355475Javier Rio Rodriguez00:51:09,0050:59.005:15M - F 5027328-1313
278476Alfonso Canosa Blanco00:47:15,0047:13.004:51M - F 5014262A. D. Olimpia-1249
333477Jose Rodriguez Gonzalez00:49:58,0049:41.004:58M - F 5022308Atletismo Arenteiro-1293
65478Ramón Rodríguez González00:36:53,0036:50.003:43M - F 50259Atletismo Arenteiro-150
323480Joaquin Fernández Martinez00:49:40,0049:20.005:02M - F 5020299-1285
360482Cándido Jesús Míguez García00:51:43,0051:27.005:01M - F 5028332Independiente-1317
214483Emilio Brun Vazquez00:44:42,0044:21.004:25M - F 508204Club Atletismo O Pino-1193
401484Ricardo Julio Rodríguez Fernández00:56:45,0056:21.005:46M - F 5029359Club Atletismo Outes-1344
388485Lydia Martínez Moutón00:55:45,0055:25.005:38M - F 50238-133
170486Evaristo Periscal00:42:38,0042:25.004:12M - F 506161-1151
247487Dositeo Toba Quintans00:45:37,0000:45:374:31M - F 5010235-1222
364488Juan Castro Suárez00:52:01,0051:42.005:20M - F 5028336Club Atletismo O Pino-1321
312490Juan Carlos Martínez Álvarez00:49:00,0048:44.004:58M - F 5018290-1277
162491Francisco Xosé Suárez Benito00:42:15,0042:13.004:16M - F 505154Rungalicia.com-1144
417492José Luis Collazo Mariño00:59:23,0059:04.005:49M - F 5031371-1356
337493Luis Jimenez00:50:11,0049:58.005:15M - F 5023312-1297
72494Julio Andrade Garcia00:37:17,0037:14.003:45M - F 50366Noitebra F.c.-157
175496Manuel Torres Bautís00:42:51,0042:41.004:20M - F 507166-1156
351497Victor Ferreiro Lamas00:50:58,0050:43.005:11M - F 5026324Club Atletismo Negreira18309
409498Josefa Cajuso Barbazan00:58:41,0058:21.005:55M - F 50345Club Atletismo Negreira340
342500Alfredo Fandiño Ares00:50:18,0050:06.005:05M - F 5024316-1301
349501Ricardo Rubio Alameda00:50:51,0050:40.005:13M - F 5025322-1307
437502Francisco Bao Estevez01:06:22,001:05:59.006:43Superveteranos42377Adas - Barco-1362
331503Javier Guimaraens Judel00:49:54,0049:45.005:02Superveteranos24306-1292
432505Xosé Manuel Carballeira Hortas01:01:17,001:00:50.006:09Superveteranos41375-1360
322506Luis Alama Ruiz00:49:37,0049:28.005:03Superveteranos22298The Kenyan Urban Way-1-1
292507Jose Antonio Blanco Barreiro00:48:10,0047:57.004:50Superveteranos18272-1259
85509Victor Pérez Villamarín00:38:15,0038:12.003:51Superveteranos178Atletismo Arenteiro-169
231510Manuel Insua Insua00:45:13,0044:56.004:28Superveteranos11219-1208
308511Manuel Jose Rey Paulos00:48:57,0048:37.004:55Superveteranos20286-1273
440512Elvira Tresguerras GonzálezSuperveteranos-1Club Atletismo Sar Vermú Petroni
314514Carlos Pampín Boado00:49:02,0048:46.004:48Superveteranos21292Club Deportivo Pinarium-1279
307516Manuel Outes Paz00:48:56,0048:45.004:58Superveteranos19285-1272
144517Francisco Javier Cepeda Gacio00:40:59,0040:53.004:08Superveteranos3137Noitebra F.c.-1127
259518Moncho Ferraces Vazquez00:46:30,0046:15.004:47Superveteranos13247Clube Atletismo Boimorto-1234
357519Maria Rodriguez Lobagueira00:51:18,0050:53.005:09Superveteranos128-123
368520Ramon Angel Conde Bermudez00:52:26,0052:07.005:22Superveteranos31340Atletas Veteranos De Ourense-1325
438521Jesus Rua Perez01:06:23,001:06:11.006:41Superveteranos43378Independiente-1363
188522Jesús Manuel Lodeiro Méndez00:43:15,0043:03.004:19Superveteranos5178Atletismo Milladoiro-1167
358523Carlos Civesduro00:51:24,0051:12.005:09Superveteranos27330Independiente-1315
381526Maria Isabel Chorén Maroño00:54:41,0054:17.005:33Superveteranos233Club Atletismo O Pino-128
335527Belarmino Boo Acuña00:50:04,0049:39.005:00Superveteranos25310-1295
228528Manuel Vigo Mourullo00:45:02,0044:56.004:32Superveteranos9216Atletismo Milladoiro-1205
227529Ramón Suárez Gomez00:45:02,0044:55.004:29Superveteranos8215Atletismo Milladoiro-1204
229530Tobias Betanzos Rego00:45:05,0044:43.004:27Superveteranos10217-1206
375531Jesús Illade Cerdeiras00:53:15,0000:53:155:22Superveteranos32345Jesús Illade Cerdeiras-1330
280532José Manuel Albores Díaz00:47:21,0046:56.004:44Superveteranos17264Club Atletismo Noia-1251
418533Benito Dasilva Boullosa00:59:23,0059:10.006:08Superveteranos39372-1357
153534Nemesio Gutiérrez González00:41:43,0041:38.004:13Superveteranos4145Atletismo Friol-1135
272535Benito González Varela00:47:08,0047:01.004:45Superveteranos16258Tambre Bike-1245
328536Javier Nieto Figueiras00:49:46,0000:49:464:49Superveteranos23304-1290
269537Jose Antonio Bermudes Turnes00:46:59,0046:48.004:40Superveteranos14255Noitebra F.c.-1242
367538Jose Pouso Maneiro00:52:17,0051:55.005:11Superveteranos30339-1324
410539Manuel García García00:58:53,0058:39.005:59Superveteranos38365Manuel García García-1350
202540José Pardiñas Alvite00:44:09,0043:49.004:21Superveteranos6192-1181
390541Manuel Moure Sande00:55:51,0055:41.005:41Superveteranos35352Noitebra F.c.-1337
234542Ramón Campos Costa00:45:17,0045:04.004:38Superveteranos12222-1211
363543Pepe Rial Pais00:51:56,0051:41.005:16Superveteranos29335Club Atletismo Outes-1320
380544Antonio Oscar Constenla Junquera00:54:29,0054:02.005:33Superveteranos33348-1333
271545Alberto Torres Garcia00:47:07,0000:47:074:43Superveteranos15257-1244
389547German Villanustre Abuin00:55:51,0055:39.005:41Superveteranos34351Sd Barbantia Roda-1336
397548Daniel Angel Otero Cepeda00:56:40,0056:22.005:45Superveteranos36357-1342
429550Miguel Angel Ferreiro Campos01:00:50,001:00:34.006:22Superveteranos40374-1359
110551Jose Luis Bouza Freire00:39:18,0039:15.003:56Superveteranos2103Atletismo Naron-194
210552Ramón Barreiro Cernadas00:44:31,0044:18.004:24Superveteranos7200-1189
352554Alberto Castro Vilar00:51:00,0050:48.005:15Superveteranos26325-1310

Localización del evento

Obtener ruta Ver mapa grande